dupiate forum

Umów się większą paczką - Retro Party - Gliwice

RamzeS - Sro Kwi 02, 2008 17:45
Temat postu: Retro Party - Gliwice
Wychodząc naprzeciw "spolecznym oczekiwaniom", postanowilismy zorganizować imprezę o niespecjalnie oryginalnej nazwie "RETRO PARTY" na której bedzie mozna pobawic się przy niezapomnianych utworach w klimatach rock/pop/disco z lat 60-, 70- i 80-tych . Impreza odbędzie sie w klubie REVOLUTION w Gliwicach , na ul. Kłodnickiej 9. Początek imprezy -21.00 , koniec :4.00. Mile widziane - choć nieobowiązujące- stroje z tamtych czasów.Posznupac w szafach moze sie coś znajdzie :hyhy:
Gorąco zapraszam.


DJ Martinez - Sro Kwi 02, 2008 18:17

Wychodząc naprzeciw "spolecznym oczekiwaniom", :) :) :) sympatycznie ujęte,niedługo w Gliwicach chyba wszystkie lokale te oczekiwania będą spełniać heh.
Szamanka - Sro Kwi 02, 2008 18:18

Ktos sie wybiera?
krzys - Sro Kwi 02, 2008 18:34

w spizu sa juwat wies party :P


moze sie wybiore, ale samemu to mi sie nie widzi ...

RamzeS - Sro Kwi 02, 2008 18:46

Z wrazenia nie podałem w swoi poście daty imprezy , ale widać ją dość dobrze na plakacie. Dodam jeszcze że wjazd na imprezę 5 PLN.
kisia - Sro Kwi 02, 2008 22:29

RamzeS napisał/a:
Dodam jeszcze że wjazd na imprezę 5 PLN.
dla forumowiczów też ? Mieliśmy kiedyś umowę ze forum nie płaci, w końcu nie od parady wisi u nas cały czas baner Revolution :P
RamzeS - Sro Kwi 02, 2008 23:18

kisia napisał/a:
RamzeS napisał/a:
Dodam jeszcze że wjazd na imprezę 5 PLN.
dla forumowiczów też ?


Szczerze mowiąc nie mam pojęcia .

krzys - Czw Kwi 03, 2008 12:26

czyli napewno nie ...
kisia - Czw Kwi 03, 2008 13:51

krzys napisał/a:
czyli napewno nie
jezeli jesteś zainteresowany to możesz zapytać Wacka, był tam jednym z właścicieli i to z nim ustalałam kiedyś
RamzeS - Sob Lut 07, 2009 22:41

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej - nazwijmy to - "czynnikami obiektywnymi" RETRO PARTY powraca! Tym razem w innym miejscu ale chodzi o to samo : jest to impreza utrzymana w klimatach muzycznych lat 60-,70-,80- oraz 90-tych. Tym samym będzie można się pobawić przy niezapomnianych przebojach muzyki disco i pop , starych dobrych rock and rollowych kawałkach oraz rockowych klasykach. Impreza odbędzie się w klubie Zoom w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 51 w sobotę 28 lutego o godzinie 20-tej. Wjazd - 4 złote. Dobra zabawa - gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy!


Szamanka - Nie Lut 08, 2009 15:11

Byl ktos juz tam?

Bylabym ciekawa opinii, bo szukam cos na spotkanie klasowe( kolejne) i fajnie by bylo pojsc w nowe miejsce.

RamzeS - Nie Lut 08, 2009 21:58

Szamanka napisał/a:
Byl ktos juz tam?




Chodzi ci o miejsce (czyli klub) czy samą imprezę?

krzys - Nie Lut 08, 2009 22:39

RamzeS, pewnie o i o to chodzi :P
RamzeS - Nie Lut 08, 2009 23:43

No to ja sie nie mogę wypowiadać, bo będę nieobiektywny ;)
kisia - Nie Lut 08, 2009 23:49

RamzeS, o lakalu możesz powiedzieć i napisz czy dużo ludzi przychodzi na takie pary, w jakim wieku, czy można dedykować np piosenki, czy to coś kosztuje ?
RamzeS - Pon Lut 09, 2009 00:56

kisia napisał/a:
RamzeS, o lakalu możesz powiedzieć


Co ja moge powiedzieć o lokalu? Nie wiem po prostu o co ci konkretnie chodzi, może nie jest to jakiś szczególnie wykwintny klub ( w żadnym jednak wypadku nie jakaś mordownia czy wylęgarnia dresów) , ale klimacik jest całkiem ok a i bar dobrze zaopatrzony i do tego niespecjalnie wygórowane ceny. Są dwa poziomy, parkiet do zabawy znajduje sie poziomie dolnym, bary są zarówno na dole jak i na górze (a więc np.nie trzeba zasuwać po piwo czy drinka z góry na dół) , no i jest szatnia ( co chyba jest dość ważne w okresie zimowym)


kisia napisał/a:
napisz czy dużo ludzi przychodzi na takie pary, w jakim wieku, czy można dedykować np piosenki, czy to coś kosztuje ?


Dotychczas miałem okazję organizować dwie takie imprezy - jedna miała miejsce ok. półtora roku temu w Wiatraku i wówczas z tego co wiem zjawiło sie tam ok 300 osób i parkiet praktycznie nie pustoszał. Później - w kwietniu ub roku (co widać nawet w nazwie tego topicu) organizowałem drugą imprezę tego typu w nieistniejącym juz niestety klubie Revolution i nie znam dokładnej liczby osób która się tam zjawiła, ale było to spokojnie ponad 200 osób ( co oznacza ze lokal był pełny) i poza pierwszą godziną trwania imprezy , parkiet znowu był pelny do samego końca. No i sama atmosfera imprezy była po prostu wspaniała.
Nie wiem jak będzie w Zoomie , ale nie mam powodów przypuszczać ze będzie gorzej niż w Wiatraku czy Revolution.
Co do średniej wieku... Nie zaglądałem uczestnikom tych imprez do metryk :) Bywali starsi licealiści , bywali studenci , bywali ludzie po 30-ce a nawet 40-50 latkowie.
Odnośnie dedykacji - nic to nie kosztuje ale nalezałoby to uzgodnić ze mną wcześniej , choćby po to żebym "dysponował" odpowiednim kawałkiem w trakcie imprezy. Napisz na priv w razie czego.

kisia - Wto Lut 10, 2009 21:02

RamzeS, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :D
RamzeS - Wto Lut 10, 2009 22:07

Ależ proszę :cool:
kk - Pią Lut 20, 2009 17:35

....szkoda, że Retro Party nie jest tydzień wcześniej, 21 lutego - w ostatki. Ale może się uda zajrzeć. Czy ZOOM jest tam, gdzie kiedyś był inny lokal - bodaj Krypta ?
Niedźwiedź - Pią Lut 20, 2009 18:06

kk, dokładnie tam. Dla jescze nie zorientowanych to jest tam gdzie był też Virus. Dosłownie na przeciwko Stacji Bliska na Pszczyńskiej.
Azbe - Pią Lut 20, 2009 18:14

kk napisał/a:
....szkoda, że Retro Party nie jest tydzień wcześniej, 21 lutego - w ostatki. Ale może się uda zajrzeć. Czy ZOOM jest tam, gdzie kiedyś był inny lokal - bodaj Krypta ?



Virus, chociaż krytpta tam też była w zamierzchłych czasach :)

RamzeS - Czw Mar 12, 2009 21:31

Kolejne Retro Party już 28 marca. Zapraszamy :cool:


h t t p;//img266.imageshack.us/my.php?image=retroparty189koniec.jpg]

kk - Czw Mar 12, 2009 23:20

RamzeS napisał/a:
Kolejne Retro Party już 28 marca. Zapraszamy :cool:


Dzięki za info
Mam nadzieję, że tym razem uda się zawitać :D

kisia - Czw Mar 12, 2009 23:24

ja poczekam aż minie post :P
BebikMonster - Sob Maj 08, 2010 17:18

Wie może ktoś kiedy kolejne Retro Party? :> w zeszłym roku skończyłam NKJO w Gliwicach i od tego czasu nie byłam w Gliwicach w żadnym klubie / pubie itp :>
Czekam na jakieś newsy :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group