dupiate forum

Forum - Masowe kasowanie uzytkownikow

Frycek - Pią Gru 03, 2004 04:23
Temat postu: Masowe kasowanie uzytkownikow
Dzisiaj kolejne osoby zarejestrowane na forum musialy pozegnac sie ze swoimi kontami.

zgodnie z regulaminem......., .kasowanie nastepuje co 3 miesiace.....





Uwazam ze nie potrzebne nam sa osoby ktore rejestruja sie po to aby nic nie pisac badz podniesc nam cyferke osob zapisanych na forum...



Forum stworzone zostalo z mysla o aktywnych uzytkownikach .

adams - Pią Gru 03, 2004 19:32

Uwazam ze to troche nieladnie wywalac z forum tak szybko!

Jest zbulwersowany ;) dostalem maila po tyg czasu ze nie bralem udzial w rozmowach i grozono mi wylotem. Poczulem sie jak po pismie z dziekanatu :[ mimo iz codzinnie logowalem sie na forum celem sprawdzenia nowych newsow. Dyskusja powinna byc ale nie na sile !!!!!!!!!!

Prosze o komentarz :|

Frycek - Pią Gru 03, 2004 23:02

Poniewaz dostalem maile i wiadomosci ze chce usunac kogo s z forum.....wypowiedz ta sprostowalem w nastepnej wiadmosci.
kisia - Sob Gru 04, 2004 03:22

ja uważam że 3 miesiące tylko czytania to i tak za długo, kurcze jak forum ma sie rozwijac jak tak mało osób pisze. Oczywiście nic na siłe ale przecież większość topików jest na lu?ne tematy i naprawde nie trzeba sie zabardzo wysilać by coś napisać
Wongraven - Sob Gru 04, 2004 09:54

popieram :) :rotfl:
adams - Sob Gru 04, 2004 15:18

no dobra teraz to wam bede floodowal ;)
LuKaSh - Sob Gru 04, 2004 19:53

Nie trzeba zaraz floodować :D ale tyle jest tematów, że w przynajmniej paru można się wtrącić :P albo stworzyć jakiś własny temat..
Doda - Sob Gru 04, 2004 22:39

:x Trzy miesiące?!?!?! zarejestrowalam sie 19. listopada więc nie minął nawet miesiąc od samego zarejestrowania! a ostatniego posta napisałam kilka dni temu, wyjechalam na chwilę Gliwic a Wy już mnie chcecie wyrzucić!!! :cry:



...a poza tym to nieładnie tak "za plecami" :wink:

Frycek - Nie Gru 05, 2004 10:19

Napisze to jeszcze raz bo nie wszyscy chyba doczytali :



"Witaj



Wczoraj otrzymales(as) informacje o tresci:



"Zarejestrowales sie na w w w forumgliwice, c o m lecz nie udzilasz sie na forum?? Uwazaj twoje konto moze zostac skasowane w celu wyeliminowania tzw.matrwych duszyczek"



Zapomniales(as) hasla?? skontaktuj sie z administratorem przez funkcje "napisz do nas" na stronie glownej.



Nie zalezy nam na ilosci osob to co pokazuje liczniek lecz na aktywnych uzytkownikach.



Juz niedlugo zostana wyrobione karty dla uzytkownikow ,ktore beda umozliwialy robienie zakupow ze znizkami.....u naszych partnerow





pozdrawiam zalozyciel Forum"





Chcialbym sprostowac ze informacja ta jest tylko forma informacji dla uzytkownikow ktorzy nie udzialaja sie na forum w celu przypomnienia oraz konsekwencjach.



pozdrawiam Mariusz





Nikt nikogo nie wyrzuci jesli sie nie bedzie klasyfikowac,oczywiscie jak to w zyciu bywa sa odstepstwa od tego

kisia - Nie Gru 05, 2004 22:30

Widze Frycek, ze Twój mail poskutkował :twisted: DOBRA ROBOTA :spoko:
Asienka - Pon Gru 06, 2004 12:18

:cry: ale dlaczego ja takiego maila tez dostałam, przeciez sie udzielam :(
Frycek - Pon Gru 06, 2004 17:43

Asieńka napisał/a:
:cry: ale dlaczego ja takiego maila tez dostałam, przeciez sie udzielam :(




takiego maila dostali wszyscy uzytkownicy forum.....ale dotyczy tych co sie nie udzilaja i oni o tym wiedza :roll:

Asienka - Pon Gru 06, 2004 17:49

No masz szczęście :D
frohike - Pon Gru 06, 2004 17:51

ja po drugim mailu zaczalem sie troszke udzielac.

mam nadzieje ze jak dalje sie bede staral to juz zaden mail o podobnej tresci do mnie nie dotrze

adams - Wto Gru 07, 2004 01:37

Jesli e-mail byl do wszystkich to powinno byc jakis poczatek w stylu "Zawiadamiam wszytkich forumowiczow ze: ... " :) ale nie moja w tym juz glowa :D.



Z charakteru e-maila moznaby wnioskowac ze to raczej wiadomosc systemowa

(mn. bez topicu, koncowki 3 osoby) i tak to odebralem !!



Jak widac nie bylo jednoznaczne Pozdrawiam :P

Bea.tka - Sro Gru 15, 2004 14:29

kurdeee_staram_sie_jak_moge_ale_cos_mi_mowi_ze_mnie_wywalicie_lada_moment:(
espi - Sro Gru 15, 2004 14:51

Hmm... Jakby tu... Ja nie dostałam takiej wiadomości, ale jak znam życie wkrótce i mnie wywalicie. Z doświadczenia z innych forów wiem, że ludzie zwykle najpierw dłuższy czas czytają, poznają specyfikę forum, jego użytkowników itd, a dopiero póÄ?niej zaczynają pisać. Ja też. Powiecie: trzeba się było nie rejestrować, ale rejestracja pomaga w śledzeniu forum (opcja: pokaż posty od ostatniej wizyty) i poznawaniu go.

Wniosek: jeśli piszecie, że nie na siłę to się sami do tego stosujcie. To zaprocentuje użytkownikami sercem związanymi z forum, a nie tylko tymi "przymuszanymi". :wink:

Pozdr. burek

frohike - Sro Gru 15, 2004 16:17

ale jak bedziemy miec tylko uzytkownikow czytających a nic nie piszących to forum umrze śmiercią naturalna.



bedziemy musieli czytać tylko posty kisi jak nikt inny nie bedzie pisal.



uwarzam ze z tylu tematów naprawde łatwo wczepic sie w jakis i wypowiedziec na dany temat

kisia - Sro Gru 15, 2004 19:38

ludzie bez paniki.

osoby które sa kasowane to takie , które przez 3 miesiace nic nie pisza i się nie logują

Frycek - Sro Gru 15, 2004 21:46

Ja sie nie bede powtarzac..patrz h t t p;//w w w mj.p9, p l/gl/viewtopic.php?p=11#11]Regulamin



I ni epanikujcie mi jak dostaliscie takiego maila bo juz tlumaczylem ze byla to informacja ogolna

kisia - Sro Gru 15, 2004 22:39

Frycku ale powinienes w takim mailu napisać że ..." jeżeli się udzielasz to ten mail Cię nie dotyczy"
MajkeL - Sro Gru 15, 2004 23:36

Oj Frycek .... coś czuję że te ostrzeżenia e-mail'owe będą jeszcze nie raz poruszane.... i jeszcze nie raz będziesz się musiał "tłumaczyć"...

Biedny Ty jesteś .... ;-)

Trzymaj sie.... ;-)

Frycek - Czw Gru 16, 2004 07:56

MajkeL napisał/a:
Oj Frycek .... coś czuję że te ostrzeżenia e-mail'owe będą jeszcze nie raz poruszane.... i jeszcze nie raz będziesz się musiał "tłumaczyć"...

Biedny Ty jesteś .... ;-)

Trzymaj sie.... ;-)




Oj ,biedny biedny :cry: :cry:

Bea.tka - Czw Gru 16, 2004 12:02

hmm Frycku miedzy innymi od tego tu jestes zeby tłumaczyc : P ...
Moooni001 - Czw Gru 16, 2004 13:45

Tylko żeby nasz Frycek nie stracil cierpliwości do nas, jak 10 razy musi to samo tłumaczyc :)
S-A-S-I-K - Pon Gru 20, 2004 12:35

hehehehehe

oj_to_ja_nadrabiam_pisanie_poki_czas_ :P

:rotfl: :mg: :rotfl: :mg: :rotfl: :mg: :rotfl: :mg: :rotfl: :mg: :rotfl: :mg: :rotfl:

Gmeras - Wto Sty 04, 2005 09:47

A ja tam mysle ze osoby powiny zostac a usuwane tylko te które maja 0 postów albo takie które ani razu sie nielogowały ;)
Frycek - Wto Sty 04, 2005 09:50

Gmeras napisał/a:
A ja tam mysle ze osoby powiny zostac a usuwane tylko te które maja 0 postów albo takie które ani razu sie nielogowały ;)


Patrz regulamin :roll: - zapewne sie z nim zapoznales :)

Gmeras - Wto Sty 04, 2005 09:55

Szczeze to nie ;) ale z nudów sobie tam teraz wejde ;]
Frycek - Wto Sty 04, 2005 09:58

Radze przeczytac :mg: , wlasnie dlatego musze troche przekombinowac ten regulamin na strone glowna:)
Mariusz - Sro Sty 05, 2005 14:38

Frycek napisał/a:
Radze przeczytac :mg: , wlasnie dlatego musze troche przekombinowac ten regulamin na strone glowna:)

Nie, bo zepsujesz :P

frohike - Sro Sty 05, 2005 14:53

nie zmuszaj kogos do wchodzenia przez strone główna jesli tego nie chce :wink:
Frycek - Czw Sty 06, 2005 09:44

frohike napisał/a:
nie zmuszaj kogos do wchodzenia przez strone główna jesli tego nie chce :wink:

Ja nikogo nie zmuszam.....ale wiesz na stronie glownej mam statyski ktore fajnie wygladaja jak rosna..:)
maja na mysli strone glowna,to akurat chodzilo mi o strone podczasrejestracji ....albo inaczej to wykombinuje :P
Regulamin to podstawa :)

Gmeras - Czw Sty 06, 2005 14:53

A ja mysle ze z tej strony mozna zrobic znakomity portal gliwicki ;) tylko ze musiał by byc na biezaco aktualizowany ;)
Frycek - Czw Sty 06, 2005 17:34

mozna by bylo ale nie jest to inicjatywa,a co do aktauliazcji to trzeba by bylo miec do tego ludzi aby kazdy zajmowal sie konkretnym dzialem
kisia - Czw Sty 06, 2005 21:26

Cytat:
a co do aktauliazcji to trzeba by bylo miec do tego ludzi aby kazdy zajmowal sie konkretnym dzialem

miał dużo czasu, biegał po Gliwicach z aparatem w poszukiwaniu nowych informacji

Frycek - Czw Sty 20, 2005 19:50

Dzisiaj usunelem kolejne osoby z naszego forum osoby te:

nie napisali zadnego posta przez 90dni od daty zalogowania czylo mieli 0 postow
a takze nie aktywowali swojego kontatakze przez 90dni

Jak juz mowielem nie zalezy mi na fikcyjnej ilosci osob,moze to zle ..ale takie moje zdanie ktore zobie zalozylem zakladajac forum.

frohike - Czw Sty 20, 2005 20:16

ile osób usunałeś :?:
kisia - Czw Sty 20, 2005 23:51

Cytat:
Jak juz mowielem nie zalezy mi na fikcyjnej ilosci osob,moze to zle ..ale takie moje zdanie ktore zobie zalozylem zakladajac forum

to wcale nie jest Ä?le uważam że bardzo dobrze robisz :spoko:

Frycek - Sob Wrz 03, 2005 14:29

W dniu dzisiejszym ,zostalo przerpowadzone masowe kasowanie uzytkownikow ( zgodnie z regulaminem forum) wszystkie osoby usuniete powinny otrzymac na swoje adresy e-mail informacje o usunieciu konta.
Szamanka - Nie Wrz 04, 2005 10:45

Ja sie zgadzam z Fryckiem, takie osoby ktore tylko sie zarejstrowaly a nie logowaly od miesiecy powinno sie usunac
i tak tu juz nie wejde

brawo Frycek, popieram

kisia - Nie Wrz 04, 2005 11:31

:ok:
Frycek - Pią Lis 04, 2005 16:07

Poniewaz w innym tamcie poruszono ta kwestie ,chcialbynm tylko zaznaczyc ze kasowanie "martwych duszyczek" bedzie przeprowadzone pod koniec tego roku.
Informacja taka bedzie wyslana na wasze e-maile 2 tygodni i tydzien przed kasowaniem.

Frycek - Czw Kwi 27, 2006 13:09

Dzisiaj z forum zostaly usuniete osoby ktore :

Użytkownicy bez postów
Z wyjątkiem użytkowników zarejestrowanych przez ostatnie 90 dni

AD87 , ajta , aki , bezdomny , der_ventilator , ewik , filipinka31 , Flarex , gada , gliwicjusz1 , greyzbig , Guevar , Iskra , jackski , jandru , Jimmy SS , Klaudyna , Kris75 , lol , matti001 , Milly , sam_se_wezme , słoneczko , uuuuo , Vade


info o usunieciu zostalo wyslane na maila

kisia - Czw Kwi 27, 2006 16:01

i dobrze, nawet nie zauważyłam kiedy się zarejestrowali
Krzysio - Czw Kwi 27, 2006 16:14

Frycek napisał/a:
Jimmy SS

jesli dobrze kojarze to kolo napisal kilka postow ;)

Szaganka - Czw Kwi 27, 2006 22:40

Bzyki, mnie też się tak wydaje :dontgetit: W starych topicach widziałam go na 100 % :|
praz - Czw Kwi 27, 2006 22:59

Bzyki napisał/a:
Frycek napisał/a:
Jimmy SS

jesli dobrze kojarze to kolo napisal kilka postow ;)

chyba w temacie o poszukiwaniu szczeki czasu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group