dupiate forum

Forum - TopLista

Frycek - Sro Gru 01, 2004 05:23
Temat postu: TopLista
Na Stronie glownej no lewej stronie pojawil sie banerek Toplisty....jest to ranking stron o Gliwicach

Zglosilem nasza strone tam.......co zrobic aby nasza strona byla na samej gorze :?: Bardzo proste!!



1) Klikasz na banerek / otwiera sie strona /klikasz dalej zgodnie z poleceniem

2)Bedac na stronie odnajdujesz nasza strone w srod innych obecnie jest na 3 pozycjii 8)

3) Klikasz na nasza nazwe ktora przenosi cie na Forum Gliwice



w ten sposob podbijamy cosraz wyzej,czym wiecej sob tak wejdzie tym wyzej bedzie nasza strona...



jesli strona bedzie w pierwszej 10 to wtedy zaczyna sie wyswietlac nasz baner :mg:



Tak wiec do dziela trzeba zrobic tak aby sie wyswietlalo :)





ps.Juz niedlugo pojawi sie nasza Toplista (Forum Gliwice gdzie kazdy bedzie mogl zglosic swoja strone )



ps1.Jesli zauwazycie jakies okienka ktore sie otwieraja ,wyskakuja podczas wejscia na strone prosze dac znac

Frycek - Sro Gru 01, 2004 17:10

Niespodziewany zwrot akcji.......

Ranking zostal przejety przez Fenixa , ktory to teraz ostaje administratorem w/w rankingu...



Fenix ale sie pomieszalo z tym przejeciem :lol: ..........



Pamietajcie ze wchodzac na ranking przynajmniej raz dziennie nasza strona zawsze bedzie u gory :)

Fenix - Sro Gru 01, 2004 17:12

Czasem działam szybko i skutecznie .....
Wongraven - Wto Gru 07, 2004 11:33

Strasznie stara ta toplista :] :prosze: szacuneczek
Fenix - Wto Gru 07, 2004 13:09

A co niby jest nie tak ????
Mariusz - Wto Gru 07, 2004 13:34

Trzeba ustawić klikacza na całą noc :D To troche pirackie zachowanie, ale dużo osób tak robi ...
Fenix - Wto Gru 07, 2004 14:36

w regulaminie toplisty pisze o niestosowaniu tych skryptow pod grosba usuniecia toplisty....
Mariusz - Wto Gru 07, 2004 14:47

Zgadza się, ja przestrzegam zasad regulaminu, ale jeśli widzę pewną osobę, której zmienia się IP jak cyferki w Matrixie to głowa obraca mi się o 360 ‰ tzn. stopni ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group