dupiate forum

Na wesoło - Z jakiej jestes bajki?

Szamanka - Pon Mar 03, 2008 21:50
Temat postu: Z jakiej jestes bajki?
Mnie wyszlo, zem Sierotka Marysia :D

Cytat:
Twój typ to Sierotka Marysia. Wielkie bale i światowy blichtr Cię nie interesują. Cenisz prostotę i życie w otoczeniu przyrody. Masz swój ustalony system wartości, a w swoich ocenach nigdy nie jesteś powierzchowna. Czasami brakuje Ci wiary w siebie, ale umiesz sobie radzić z trudnościami.


A wy?

h t t p;//quizy.interia, p l/kobieta/quiz/z-jakiej-jestes-bajki,244]Quiz

Dorothea - Pon Mar 03, 2008 21:58

Krolowa sniegu

hhahahahahaa

Aessa - Pon Mar 03, 2008 21:58

W bajkach reprezentuje Cię Królowa Śniegu - chłodna piękność zawsze elegancka, wyniosła ale też bezwzględna. Trudno nazwać Cię osobą naiwną, drażni Cię sentymentalizm. Dobrze wiesz czego chcesz i twardo dążysz do wyznaczonych celów. Lepiej nie wchodzić Ci w drogę. Dużo wymagasz od siebie i od innych.

Jak we wszystkich takich quizach... Część jest prawdą a część bzdurą. :P

trunks - Pon Mar 03, 2008 22:04

z bajki ? Jak juz co to z anime ! ;)
Dorothea - Pon Mar 03, 2008 22:04

Aessa, Ty tez krolowa?
Aessa - Pon Mar 03, 2008 22:12

Dorothea tak, chłodne i wyniosłe babsko ze mnie. :rotfl:
Szamanka - Pon Mar 03, 2008 22:13

i z kim ja sie zadaje :hyhy:
Dorothea - Pon Mar 03, 2008 22:14

Szamanka, przydaje sie w urzedach hihihihihi
kisia - Pon Mar 03, 2008 22:29

hehe, a ja mam rozdwojenie jaźni bo mi wyszło

Uzyskałaś/łeś najwięcej odpowiedzi typu: A
W bajkach reprezentuje Cię Królowa Śniegu - chłodna piękność zawsze elegancka, wyniosła ale też bezwzględna. Trudno nazwać Cię osobą naiwną, drażni Cię sentymentalizm. Dobrze wiesz czego chcesz i twardo dążysz do wyznaczonych celów. Lepiej nie wchodzić Ci w drogę. Dużo wymagasz od siebie i od innych.


Tyle samo uzyskałaś/łeś odpowiedzi typu: C
Twoja natura jest dwoista jak u prawdziwego Kopciuszka. Na codzień ciężko pracujesz i toniesz w szarej rzeczywistości, ale tęsknisz za wielkim światem i potrafisz błysnąć kiedy nadarzy się okazja. To wyglądasz jak szara myszka, to znowu wznosisz się na wyzyny światowej elegancji. I ciągle liczysz na to, że w twoim życiu coś się odmieni.

Szamanka - Pon Mar 03, 2008 22:31

kiska, tego drugiego sie nie wyprzesz :D :hyhy:
daniela - Wto Mar 04, 2008 09:00

napewno jestem z innej bajki.....
Aither - Wto Mar 04, 2008 10:24

Twoja natura jest dwoista jak u prawdziwego Kopciuszka. Na codzień ciężko pracujesz i toniesz w szarej rzeczywistości, ale tęsknisz za wielkim światem i potrafisz błysnąć kiedy nadarzy się okazja. To wyglądasz jak szara myszka, to znowu wznosisz się na wyzyny światowej elegancji. I ciągle liczysz na to, że w twoim życiu coś się odmieni.

Kurcze... KAPCIUSZEK O_o

Basia K - Wto Mar 04, 2008 10:50

Kisia
Mam to samo.....


Uzyskałaś/łeś najwięcej odpowiedzi typu: A

W bajkach reprezentuje Cię Królowa Śniegu - chłodna piękność zawsze elegancka, wyniosła ale też bezwzględna. Trudno nazwać Cię osobą naiwną, drażni Cię sentymentalizm. Dobrze wiesz czego chcesz i twardo dążysz do wyznaczonych celów. Lepiej nie wchodzić Ci w drogę. Dużo wymagasz od siebie i od innych.

Tyle samo uzyskałaś/łeś odpowiedzi typu: C

Twoja natura jest dwoista jak u prawdziwego Kopciuszka. Na codzień ciężko pracujesz i toniesz w szarej rzeczywistości, ale tęsknisz za wielkim światem i potrafisz błysnąć kiedy nadarzy się okazja. To wyglądasz jak szara myszka, to znowu wznosisz się na wyzyny światowej elegancji. I ciągle liczysz na to, że w twoim życiu coś się odmieni.

Szamanka - Wto Mar 04, 2008 17:18

:kwasny: :niepewny: :/


to tylko ja jakos tak marnie i nijako

p4cz3k - Wto Mar 04, 2008 20:12

a gdzie jest kot w butach .... hmmmm ???? :D
katarzyna35k-ce - Wto Mar 04, 2008 21:59

:| Twój typ to Sierotka Marysia
Alinka - Sro Mar 05, 2008 10:59

Ja zostałam Kopciuszkiem:D i racja... zawsze to dwa oblicza heh
inamorata - Sro Mar 05, 2008 23:33

Królowa Śniegu :P
Merii - Czw Mar 06, 2008 15:20

Sierotka Marysia :hyhy:
Agusssek - Pią Kwi 25, 2008 10:16

Kopciuszek :rotfl:
Morqana - Sob Kwi 26, 2008 15:38

Ja jestem z Czarodziejek z Księżyca :P
GosiaO - Pon Lip 26, 2010 00:24

:zdziwko:

Uzyskałaś/łeś najwięcej odpowiedzi typu: C
Kopciuszek
Twoja natura jest dwoista jak u prawdziwego Kopciuszka. Na co dzień ciężko pracujesz i toniesz w szarej rzeczywistości, ale tęsknisz za wielkim światem i potrafisz błysnąć kiedy nadarzy się okazja. To wyglądasz jak szara myszka, to znowu wznosisz się na wyżyny światowej elegancji. I ciągle liczysz na to, że w twoim życiu coś się odmieni

:rotfl:

Klementynaaa - Sro Lip 28, 2010 20:40

Mnie wyszło Sierotka ma Rysia :D
I Kopci z uszek :rotfl: :rotfl: :rotfl:

alenda - Czw Lip 29, 2010 21:32

Kolejny Kopciuch wita ;)
gensi89 - Pon Sie 02, 2010 09:28

Królewna
Jesteś prawdziwą Królewną z bajki. Nie wyśpisz się na ziarnku grochu, a za męża chciałabyś mieć księcia, który by Cię rozpieszczał. Marzą Ci się wielkie bale, uwielbiasz uroczyste okazje, przy których mogłabyś zabłysnąć swoją urodą. Jesteś wielką marzycielką, ale nie robisz nic, aby swoje marzenia wcielić w życie. Czekasz na szczęśliwe zrządzenie losu.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ale z tym, że jestem marzycielką to prawda.. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group