Gliwickie Forum Dyskusyjne

Forum charytatywnie - V akcja charytatywna Forum Gliwice

Aither - Nie Mar 02, 2008 09:13
Temat postu: V akcja charytatywna Forum Gliwice
No to jedziemy z tym koksem.
Wiem, że dopiero jest marzec ale powoli można się zastanowić co i jak w tym roku. Doświadczenie mówi mi, że zanim się ustali na co lub dla kogo to minie sporo czasu, propozycje sypią się różne a w sumie... możemy przecież zacząć wcześniej.

Tak więc... jakie porpozycje mamy w tym roku? Co można poprawić, co inaczej zorganizować lub wymyśleć coś innego?

Czekam na propozycje :)

Arex30 - Nie Mar 02, 2008 09:16

Moze tym razem zrobimy cos dla integracji. Przedszkole integracyjne, klasa integrayjna...
Aither - Nie Mar 02, 2008 09:20

klasa integracyjna ? :niepewny: nie wiem... moze malo swiatowa jestem ale nie bardzo to rozumiem serio :|
Arex30 - Nie Mar 02, 2008 09:22

klasa integracyjna to połączenie osób zdrowych z osobami niepełnosprawnymi.... tak samo przedszkole....
Aither - Nie Mar 02, 2008 09:25

AaaaaaA tooo :D nawet nie wiedzialam ze to ma jakas swoja nazwe... a cos w okolicach jest takiego ?
Frycek - Nie Mar 02, 2008 10:00

moja siostra pracuje w osrodku GOAR - Gliwicki ośrodek adapcyjno-rehabilitacyjny
moge sie dowiedziec czegos od niej

Aither - Nie Mar 02, 2008 10:01

moze beda inne propozycje :) mnie to obojetne na co :)
Frycek - Nie Mar 02, 2008 18:18

Rozmawialem ze siostra na GOAR nie ma co zbierac nie potrzebuja
Mysle ze mamy troche czasu aby sie rozejrzec nad czyms

A jak bedzie przebiagac zbiorka??
kolejny turniej pilki ??dodatkowo ??

kisia - Nie Mar 02, 2008 20:09

Frycek napisał/a:
kolejny turniej pilki ?
jak najbardziej, to spory zastrzyk pieniędzy.
Aither napisał/a:
Co można poprawić
ilość sponsorów. Tylko zeby kogokolwiek znaleźć to trzeba wiedzieć na co jest zbiórka bo nie dość że rozmawia się zazwyczaj z osobami nie znającymi naszego forum, to jeszcze brak informacji na jaki cel bedzie zbiórka jest mało profesjonalne

ja nadal jestem za Domem Dziecka na ul. Toszeckiej
lub moze
Dom Nauczyciela ?

Gmeras - Nie Mar 02, 2008 20:55

kisia napisał/a:
ja nadal jestem za Domem Dziecka na ul. Toszeckiej
Ja jak najbardziej też :) chyba ze ktoś jeszcze wrzuci lepszy pomysł ale jak narazie jestem za Domem Dziecka
Dorothea - Nie Mar 02, 2008 20:55

ja rowniez jestem za domem dziecka na Toszeckiej
Aither - Pon Mar 03, 2008 09:08

okaze swoja niewiedze... gdzie na toszeckiej jest dom Dziecka ? O_o
Aither - Pon Mar 03, 2008 09:27

Powiem szczerze, ze myslalam ze mozna zrobic cos innego... turniej oczywiscie jak najbardziej bo mnie osobiscie to sie bardzo podoba :) swietna zabawa i w ogole :) jesli nie zrezygnujemy z tego to sadze ze tak po 4-6 latach mozemy sobie wyrobic jakas "marke" tego turnieju i dzieki temu bedzie nam latwiej zdobyc sponsorow czy cos :) Ja wczesniej myslalam nad pomyslem aby przeniesc ten turniej na okres letni, jednak okres wakacyjny jest pod wzgledem frekwencji - kiepski - wszyscy na urlopy jada na wakacje i takie tam... ale uwazam, ze mozna o tym pomyslec aby zorganizowac dodatkowy "letni turniej" na wolnym powietrzu...
Dorothea - Pon Mar 03, 2008 12:04

Aither napisał/a:
gdzie na toszeckiej jest dom Dziecka O

zaraz przed skretem w lewo na szobiszowicką, na przeciwko apteki

Frycek - Pon Mar 03, 2008 12:05

a moze turniej letni i swiateczny :P
Aither - Pon Mar 03, 2008 12:06

nie wiedzialam ze to dom dziecka O_o

Frycek napisał/a:
a moze turniej letni i swiateczny

byly takie pomysly ale umarly niestety smiercia naturalna :)

ziutek997 - Pon Mar 03, 2008 12:13

Mi sie ogólnei słabo podoba pomysł turnieju świątecznego... dużo kłopotów z tymi świtami! Nie lepiej zrobić to np. jesienią?
kisia - Pon Mar 03, 2008 12:27

ziutek997 napisał/a:
Mi sie ogólnei słabo podoba pomysł turnieju świątecznego.
turnej świąteczny, bo załozeniem akcji z racji tego że mieliśmy pomagać dzieciom była akcja mikołajowo/świąteczna, ale nie ma problemu zeby odstapić od tego i robić akcje w innym dogodniejszym terminie i nie konieczcnie zawsze dla dzieci. Ważne żeby w ogóle pomagac i zbierać coraz więcej pieniędzy :)
Szamanka - Pon Mar 03, 2008 15:58

A moze na jakis Osrodek Opieki Spolecznej

Np w Sosnicowicach?

p4cz3k - Pon Mar 03, 2008 16:32

a moze turniej sesyjno maturalno swiateczny i rozegramy odrazu lige mistrzow polaczona z pucharem forumgliwice a dodatkowo najelpsza druzyna otrzyma paszporty polsatu a krol strzelcow uscisk reki prezesa
Aither - Wto Mar 04, 2008 10:30

o matko... :P No przyznaje ze termin w okolicach swoat nie jest najlepszy wiadomo, przygotowania do swiat, bieganina i w ogole... ciezko jest wygospodarowac sobie troche czasu a wiadomo ze zalatwiac trzeba :/ ja bym byla za terminem blizej wrzesien?
Aither - Czw Mar 13, 2008 14:22

no i co robimy ? :) bo widze ze temat przepadl w gaszczu innych postow :D
katarzyna35k-ce - Czw Mar 13, 2008 16:23

Aither napisał/a:
no i co robimy bo widze ze temat przepadl w gaszczu innych postow

wydaje mi sie ze przepadł bo brak organizacji :)

Frycek - Czw Mar 13, 2008 20:50

moze nie brak organizacji tylko za duzo pomyslow na raz...
katarzyna35k-ce - Czw Mar 13, 2008 21:02

Frycek napisał/a:
moze nie brak organizacji tylko za duzo pomyslow na raz...

no to pora zadecydowac konkretnie bo czas ucieka a potrzebujacy czekaja

Aither - Sob Mar 15, 2008 13:05

No ja gdzies wyzej widzialam propozycje domu dziecka na toszeckiej... czyzby tylko jedna propozycja byla ?
Szamanka - Sob Mar 15, 2008 16:46

Ja w sumie rzucilam propozycje na OPS W Sosnicowicach
Arex30 - Sob Mar 15, 2008 17:09

kurde czytać nie umieta

Jestem za zorganizowaniem akcji dla szkoły, przedszkola, klasy, świetlicy, INTEGRACYJNEJ.

Aither - Nie Mar 16, 2008 09:56

trzeba sie zapytac bzyka czy sie zgodzi prowadzic dalej turnieje dla forum... bo zauwazylam ze te forma najwiecej pieniedzy przynosi :) a nie czarujmy sie on to prowadzi najlepiej :D
Frycek - Nie Mar 16, 2008 10:31

Aither napisał/a:
trzeba sie zapytac bzyka czy sie zgodzi prowadzic dalej turnieje dla forum... bo zauwazylam ze te forma najwiecej pieniedzy przynosi :) a nie czarujmy sie on to prowadzi najlepiej :D

co tu ukrywac, chlopak zna sie na rzeczy

mefkm - Pon Mar 17, 2008 08:06

jestem za domem dziecka

Dom Dziecka nr 1 ul. Toszecka 13a

nie wiem jak wyglada sprawa komputerow w takim osrodku, moze sa braki, moze dzieci maja jakies stare sprzety - teraz komputery nie sa drogie i gdyby udalo sie zebrac podobna kwote, jak ostatnio, to mozna juz kupic albo 1 komp dobry, albo 2 mysle wystarczajace - moze wtedy firmy komputerowe chetnie weszłyby w cala taka akcje - nawet samo obnizenie ceny do cen hurtowych daje duze oszczednosci,

moze nie maja dostepu do internetu - wtedy moze znajdzie sie jakis sponsor, ktory oplaci instalacje sieci i np abonament

a moze uruchomic w tym celu jeszcze aukcje allegro - tzn jesli ktos ma cos zbednego i jesli znajdzie sie osoba chetna (majaca duzo czasu) to wystawiania aukcji - to tak tez mozna cos niecos nazbierac, a ludzie sobie przynajmniej mieszkania ze zbednych rzeczy wyczyszcza, heh

Aither - Pon Mar 17, 2008 10:16

z tymi komputerami nie jest zly pomysl :) ale jesli faktycznie decydujemy sie na ten dom dziecka trzeba porozmawiac z dyrektorem osrodka czy nie ma wazniejszych potrzeb niz komputery :) wiadomo ze takie placowki borykaja sie z brakami wielu rzeczy :) najpierw zdecydujmy na co zbieramy a potem sie mozna zabarac za zbiranie informacji co i czego brakuje :)

mefkm napisał/a:
a moze uruchomic w tym celu jeszcze aukcje allegro - tzn jesli ktos ma cos zbednego i jesli znajdzie sie osoba chetna (majaca duzo czasu) to wystawiania aukcji - to tak tez mozna cos niecos nazbierac, a ludzie sobie przynajmniej mieszkania ze zbednych rzeczy wyczyszcza, heh

na jednej z akcji tak bylo :) ja puscilam w siec swieczki jakies :D zreszta Jedna zakupila na pewno Szamanka a druga to nie wiem nawet :zawstydzony:

Szamanka - Pon Mar 17, 2008 12:30

Te swieczki byly rewelacyjne i napewno nie zly pomysl z ta aukcja.
Aither - Pon Mar 17, 2008 12:34

No ja mam jeszcze pare rzeczy do spieniezenia :D wiec mozna pomyslec nad wystawieniem aukcji na allegro :D
mefkm - Pon Mar 17, 2008 12:47

mam praktycznie nowy - tzn nieuzywany - bagaznik samochodowy na rowery - do auta typu citroen saxo, ale niestety nie mam czasu na takie zabawy z allegro - wiec moge to komus tylko podrzucic - jak kukułka, heh
Aither - Pon Mar 17, 2008 12:54

powiadasz ? :>
Frycek - Pon Mar 17, 2008 14:18

to mysle ze ten DD na toszeckiej to dobry pomysl. Mysle ze razem z Kisia umowimy sie na spotkanie z dyrektorem i popytam co i jak

co do komuterow to mamy firme ktora jest naszym partnerem wiec mysle ze chetnie sie wlaczy do akcji ,jesli chodzi o aukcje allegro tak jak pisze Aither byly takie aukcje i to tez jest jakis pomysl , jednak glownym zrodlem przez ostatnie 2 lata okazal sie turniej pilki ..mam nadzieje ze Bzyki tym razem bedzie gotow poswiecic troche czasu

Glownym srodkiem napewno bedzie dobre rozpromowanie akcji w mediach tutaj mozna sie postarac o patronat jakies gazety tak jak to bylo rok temu gdzie mamy zapewnione artykuly.

Mysle ze jesli ustalimy na kogo ..zbierze sie odpowiednia liczba ludzi odpowiedzialna za konkretne sprawy.

Mam kilka pomyslow na reklame akcji

mefkm - Pon Mar 17, 2008 15:11

bo jesli wypaliłoby z domem dziecka - i okazałoby sie, ze faktycznie dzieciaki nie maja dostepu do komputera i do sieci - to mozna nasza akcje nazwac zbiorka na pracownie komputerowa - cos ala wyrownywanie szans
kisia - Pon Mar 17, 2008 23:47

to ja może zbiore w jeden post propozycje:

1) Dom Dziecka nr 1 ul. Toszecka 13a - jest napewno sporo rzeczy potrzebnych w tym DD, ale o tym musi zdecydować dyrekcja, zaproponowac można sprzęt komputerowy, internet, chociaz z tym może byś ciężko bo nie wiem czy znajdzie się firma, która zainstaluje i będzie opłacać abonament.

2) Szkoła/świetlica/klasa integracyjna np. w ZSO nr 7 przy ul.Gierymskiego 7 jest Szkoła Podstawowa Specjalna, sa tam tez Klasy Edukacyjno -Terapeutyczne - no chyba że Arex ma inna propozycję

3) Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" ul.Kozielska 1, Sośnicowice ich potrzeby są zapewne zbliżone do potrzeb hospicjum

4) Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ul.Słowackiego 58b Gliwice. Frycka siostra mówiła że nie potrzebują pomocy, ale zerknęłam na str internetową i mają tam np ośrodek pobytu dziennego dla dzieci i dla młodzieży , przebywaja tam dzieci w wieku przedszkolnym i szkolny, korzystaja z różnych sprzętów, więc być może maja jakieś potrzeby, cos wymienić bo się zużyło, cos dokupić bo za mało.

Z osób tu wypowiadających się jak narazie najwięcej jest ( 4 osoby) za domem dziecka. Zrobić ankiete czy zostajemy przy DD ?

Szamanka - Wto Mar 18, 2008 07:25

Kiska, zrob ankiete, bo ja np. bylabym za pomoca dla osob niepelnosprawnych, a z tego co wiem OPS w Sosnicowicach boryka sie z wieloma problemami i tam potrzebne sa rzeczy do uzytku dnia codziennego ( no srodki czystosci, reczniki, posciel, ubrania).
mefkm - Wto Mar 18, 2008 08:25

jesli chodzi o srodki czystosci - to nie chce nikogo urazic - napisze tylko z czym ja sie spotkalem - w bytomiu w przedszkolu panstwowym byl wymog, aby dziecko wyposazyc w papier toaletowy, mydlo i reczniki jednorazowe (z kazdego po kilka szt.), jak mozna sie domyslic rodzice wyposazyli swoje malenstwa w ladne, pachnace, kolorowe papiery i mydelka - ale niestety jak sie pozniej okazalo w lazienkach wisial szary najtanszy papier, a mydla tez jakies cobadzie i to juz w pierwszym miesiacu - wiec gdzie sie podzial ten caly zapas przyniesiony przez rodzicow - niestety ludzie sa nieuczciwi, stad najlepsza rzecza jaka mozna ofiarowac potrzebujacym, a nie pracownikom placowki - mam tu na mysli wyłacznie tych nieuczciwych, to jakis dar, ktorego brak odrazu bedzie zauwazalny.

Jesli chodzi o posciele - to jestem za bo to zazwyczaj sa standardowe rozmiary - z ubraniami jakos tego nie widze

dalej jestem za DD, chociaz wezme udzial w kazdej akcji, tzn. jedynie finansowy - niestety pochłoniety jestem teraz praca i nauka

Aither - Wto Mar 18, 2008 10:02

kisia proponuje jednak ankiete :) to przynajmniej bedzie czyste i od razu bedzie wiadomo co wygrywa w ankiecie z tych propozycji :) ja jak i mefkm mnie jest to obojetne co gdzie i komu :) ale nie przecze ze rozwazam dwie propozycje z wyzej wymienionych :)
Poprosze o ankiete :)

Arex30 - Wto Mar 18, 2008 10:17

Moja propozycja
mefkm - Wto Mar 18, 2008 11:44

ciekawa propozycja, byłbym za
kisia - Wto Mar 18, 2008 12:08

Arex30, a jakieś uzasadnienie ? bo jak dla mnie to raczej normalne przedszkole jakich wiele w Gliwicach. Chociaż ze wiele nie da sie zobaczyć na tej stronie bo więcej niż połowę strony zasłaniają reklamy, których nie udaje mi sie wyłączyć :/
Ankietę zrobi Frycek mam nadzieje ze wieczorem, ja nie mam uprawnień

Fenix - Wto Mar 18, 2008 12:16

Proponuje coś związanego z integracją np to co zaproponował Arex30, lub pomoc wybranej osobie niepełnosprawnej jestem w kontakcie z GOIN i CIN wiec zawsze można znaleźć osobę która naprawdę potrzebuję pomocy nie tylko finansowej. Nie jestem za pomocą w postaci komputera dla domu dziecka bo to tylko przedmiot który zabiera czas. Lepszym rozwiązaniem było by się dowiedzieć czy są w Gliwicach osoby które opuściły dom dziecka i poszły na TZW "Swoje mieszkanie" i np pomóc takim osobom np coś z wyposażenia mieszkania , Remontu, ITP. :]
Arex30 - Wto Mar 18, 2008 12:33

kisia, jsli mnie sie uda to w tym tygodniu podejde do tej szacownej instytucji i zapytam.
Generalnie zależy mi na osobach sprawnych inaczej a takie uczęśzczają do tego miejsca.

mefkm - Wto Mar 18, 2008 13:10

Fenix napisał/a:
... Nie jestem za pomocą w postaci komputera dla domu dziecka bo to tylko przedmiot który zabiera czas....

niby tak, ale sam korzystasz z komputera i czy moglbys sobie teraz wyobrazic zycie bez internetu. Obecnie pisze prace i praktycznie ciagle korzystam z netu - chociazby sprawdzic tytuły i zawartosci niektorych ksiazek.
Dzieci z DD chodza do szkoły, gdzie odbywaja sie zajecia z informatyki - jesli ktos nie ma dostepu do kompa, to niestety ale nauka pozniej przychodzi ciezko, zreszta w wiekszosci szkol zajecia wygladaja tak, ze komputery obsugiwane sa wylacznie przez dzieci, ktore maja jakies pojecie - poniewaz maja komputery w domu.

Fenix napisał/a:
... Lepszym rozwiązaniem było by się dowiedzieć czy są w Gliwicach osoby które opuściły dom dziecka i poszły na TZW "Swoje mieszkanie" i np pomóc takim osobom np coś z wyposażenia mieszkania , Remontu, ITP. :]

a jak sobie wyobrazasz pomoc w formie remontu - przekazesz gotowke, czy wynajmniesz firme, czy pojdziesz samemu pomagac w remoncie - zreszta to bedzie pomoc dla jednej osoby - zauwaz, ze wcale nieduze pieniadze udaje sie zebrac.

po dłuzszym zastanowieniu, faktycznie przedszkole jak przedszkole - dzieci przychodza tak tylko na kilka h, a w DD mieszkaja - wiec dalej jestem za zbiorka na DD

Szamanka - Wto Mar 18, 2008 14:18

mefkm napisal
Cytat:
jesli chodzi o srodki czystosci.........rodzice wyposazyli swoje malenstwa w ladne...............pozniej okazalo w lazienkach wisial szary najtanszy papier, a mydla tez jakies cobadzie

napisalam o srodkach czystosci bo to poczatek wielkiego A jaki potrzebuje ten dom i wierz mi jesli zostanie podarowany zwykly papier toaletowy i szare mydlo, to napewno nie bedzie to zabrane do domu przez opiekunki jak sugerujesz w swoim poscie.

W Domu Opieki Spolecznej mieszkaja niepelnosprawne ( umyslowo i fizycznie) dzieci( plec zenska) kobiety, ktore na codzien potrzebuja wszystko co tyczy sie normalnego zycia.

Podobna akcja byla na DSM, gdzie radosc przyniosly kwiaty, itp.

Jesli bedzie trzeba moge sie w szczegolach dowiedziec, co najbardziej jest tam potrzebne.

kisia - Wto Mar 18, 2008 16:02

Ankieta juz jest proszę o głosy
Szamanka - Wto Mar 18, 2008 17:45

Kiska ale mnie chodzilo o OPS "Ostoja" w Sosnicowicach a nie Osrodek Zdrowia
Frycek - Wto Mar 18, 2008 19:47

Mysle ze wspolnie podejmiemy sluszna decyzje i zaczniemy dzialac.
kisia - Wto Mar 18, 2008 23:01

Szamanka, to trza było tak od razu
Aither - Czw Mar 20, 2008 18:11

ja juz oddalam swoj glos :) wybralam to co chcialam chociaz nie bede sie burzyc jesli wygra cos innego ;) to tak do konca nie ma wiekszego znaczenia czy moj faworyt wygra czy nie (mam na mysli placowke) ;)
kisia - Czw Mar 20, 2008 21:27

ankieta sama wyłoni na jaki cel będziemy zbierać, więc może porozmawiajmy na temat
Aither napisał/a:
Co można poprawić, co inaczej zorganizować lub wymyśleć coś innego?

- informacje w mediach i na wszystkich portalach gliwickich - tym zajmie się Frycek
- turniej - moja propozycja na termin turnieju to październik, z wakacji wszyscy już zjadą, studentom nie zaczną się jeszcze sesje. Może by tak zorganizować dwudniowy turniej ? Aither może uda Ci się w tym roku załatwić hale w Sośnicy za darmo albo tanio ? Organizacją drużyn na turniej zajmie sie Bzyki (mam nadzieje :))
- aukcje na allegro - każda osoba która będzie chciała coś wystawić jest mile widziana
- sponsorzy - tu pole do popisu ma każdy, który może załatwić jakiegoś sponsora. Musiałaby się tylko zgłosić do mnie lub do Frycka, a my powiemy jakie sa warunki.
- strona informująca o akcji - tu uśmiech w stronę Aither :D

o czymś jeszcze pomyślałam, ale zapomniałam :kwasny:

Ktoś chciałby coś dodać ? Zasugerować ? Podpowiedzieć ? :)

tuchałowa - Czw Mar 20, 2008 21:49

Ja może zasugeruję.. :P Pomysł Krzyska z zeszłego roku. Planował zorganizować jakiś koncert w klubie na rzecz akcji, jakiegoś mało znanego zespołu, ale to może z nim na ten temat szerzej (na gg) , gdyż ja nie znam szczegółów, ale warto by taką opcję uwględnić, gdyż to dodatkowe pieniążki.. ;) Ja w tym roku zgłaszam chęć zbierania do puszki, bo raczej się nie wybieram za granicę ;) A tak poza tym, można jeszcze dorzucać swoje propozycje odnośnie celu?
kisia - Czw Mar 20, 2008 21:57

tuchałowa napisał/a:
można jeszcze dorzucać swoje propozycje odnośnie celu?
hmmm no mozna tylko część osób już glosowała
Frycek - Pią Mar 21, 2008 07:55

juz mowilem Kisi jakie mam pomysly ,ale niechcialbym ujawniac tutaj ich bo rozni ludzie czytaja :P i jeszcze podlapia .Pozatym musialbym zrobic rozpoznanie czy to by dalo rade.
Mysle ze jak ustalimy na kogo ,to mozna zrobic zebranko osob zainteresowanych pomoca w organizacji i poustalac konkrety.

Aither - Pią Mar 21, 2008 15:50

No to ja coś dodam.
- strona informacyjna - oczywiscie jeśli będzie potrzebna to się to zrobi :)
- hala w Sośnicy - nie wiem czy da się jeszcze coś załatwić... zostałam wprowadzona w błąd niestety jeśli chodzi o hale w Sośnicy ale zawsze można poszukać sponsora :) zobaczymy.
- koncert jakiegoś zespołu... znam jeden zespół mało znany dla większości, grający ciężką muzykę, wokalista zespołu to mój psiapsiół więc sądzę, że jestem w stanie go wkręcić w tę impreze :)
- sponsorzy - ja zapytam się u mnie w zakładzie czy nie dorzuciliby się... ale znając swojego szefa - nie :D
- aukcje allegro - już przeglądnęłam swoje rzeczy :D sądzę, że mam co - nie - co do wyprzedania, zalega mi niepotrzebnie więc na pewno coś się sprzeda :) jak zwykle świeczki, trochę książek i innych drobnostek :)

W suymie to już nic nie mam do powiedzenia :P

CrazyZELL - Pią Maj 16, 2008 22:03

Aither napisał/a:
Powiem szczerze, ze myslalam ze mozna zrobic cos innego... turniej oczywiscie jak najbardziej bo mnie osobiscie to sie bardzo podoba :) swietna zabawa i w ogole :) jesli nie zrezygnujemy z tego to sadze ze tak po 4-6 latach mozemy sobie wyrobic jakas "marke" tego turnieju i dzieki temu bedzie nam latwiej zdobyc sponsorow czy cos :) Ja wczesniej myslalam nad pomyslem aby przeniesc ten turniej na okres letni, jednak okres wakacyjny jest pod wzgledem frekwencji - kiepski - wszyscy na urlopy jada na wakacje i takie tam... ale uwazam, ze mozna o tym pomyslec aby zorganizowac dodatkowy "letni turniej" na wolnym powietrzu...

Jesli sie postaramy, jestem w stanie zorganizowac taki turniej na swiezym powietrzu.
Miesiac dowolny, dzien dowolny, godzina dowolna :)

kisia - Nie Maj 18, 2008 01:16

CrazyZELL napisał/a:
Jesli sie postaramy,
możesz sprecyzować ?
Aither - Nie Maj 25, 2008 12:06

U dawno tu nie zaglądałam :) ja byłabym za tym aby dodatkowo zorganizować taki turniej - turniej - no może to zbyt wygórowane słowo ale takie coś... "turniej" pozostawiłabym na ten zimowo-świąteczny :) ja jestem zawsze chętna do współpracy :)
Aither - Sob Lip 12, 2008 09:41

No to odświeżam... bo wczoraj gadałam już z bzykiem i decyduję się chłopak na organizację turnieju... zaczynamy przygotowania już od 1 września ze względu na to aby dostać dobry termin na halę. Więc do 1 września przyjmujemy oceny krytyki, porady i propozycje ;) oczywiście osoby chętne do współpracy zapraszamy ;)
Frycek - Nie Lip 13, 2008 09:23

Mysle ze mozna sie spotkac w jakims terminie i pomyslec jak to zorganizowac .
Oczywiscie nie chodzi mi tu o kwestie turnieju tylko calej oprawy ,sponsorow itd..

Aither - Nie Lip 13, 2008 11:18

pytaj bzyka ja jestem od niego uzależniona... mnie pasuje każdy termin za wyjątkiem przyszłego weekendu
Aither - Sro Sie 13, 2008 10:57

No Kochani trzeba powoli zabierać się za to ;) Więc odkurzam temat ;)
Frycek - Sro Sie 13, 2008 20:06

Jak juz wspomnialem :) czekamy na przyjazd ekipy FMPG
Aither - Czw Sie 14, 2008 11:55

Frycek napisał/a:
czekamy na przyjazd ekipy FMPG

ale khem... z tego co wiem to bzyki czeka tylko na kisię to jaka w tym ekipa ? Ja na miejscu bzyki na wakacjach jeszcze ale mam z nim kontakt O_o

Poza tym... ważniejsze na co zbiórka a nie na kogo się czeka :P bo w mieszaniny postów nic nie wynika

Frycek - Pią Sie 15, 2008 11:47

NO fakt faktem nie zostal jeszcze ustalony konketny cel akcji
kisia - Nie Sie 17, 2008 23:43

Aither napisał/a:
bzyki czeka tylko na kisię
melduje się, dziś wróciłam :D
Aither napisał/a:
w mieszaniny postów nic nie wynika
ale wynika z ankiety,że zbiórka będzie chyba na Dom Dziecka na ul. Toszeckiej :D
AmelciaQ - Wto Sie 26, 2008 17:16

Ja też chcę się jak najbardziej przyłączyć do organizowania i pomocy:) Uwielbiam pomagać, brałam już udział w wielu kwestach, zbiórkach na rzecz różnych ośrodków i jestem wolontariuszką w bawialni dla dzieci:)
AmelciaQ - Wto Sie 26, 2008 17:17

Hej Kisia:)
Aither - Pon Paź 13, 2008 16:21

No to trzeba coś powiedzie w tej sprawie.
Nie wiem jak to dalej będzie ponieważ kisia wycofała się z współpracy z powodu braku czasu i pracy zawodowej ( o co nie mamy oczywiście pretensji bo ważniejsza jest praca niż przyjemność :* ), nie widząc zainteresowania ze strony admina, o czym został poinformowany... wnoszę apel do forumowiczów aby z grona dość szerokiego naszych forumowiczów przyłączyło się do współtworzenia turnieju kilka chętnych do pomocy osób, które przejmą obowiązki naszej kisi :)
Z przykrością muszę stwierdzić iż jeśli nie znajdzie się osoba zastępująca naszą kisiulę to jesteśmy zmuszeni zrezygnować z organizacji turnieju w tym roku a co za tym idzie możliwe i z całej akcji charytatywnej, gdyż - nie czarujmy się - turniej jest głownym "dochodem" na cele akcji :)

Tak więc osoby chętne do pomocy i będące w stanie zastąpić kisię prosimy o kontakt ze mną kisią lub bzykim

kisia - Pon Paź 13, 2008 23:06

jeszcze parę słów wyjaśnienia, co do samej akcji.
Organizacją turnieju jak zawsze miał się zając nasz kolega Bzyki/Krzysio. Ponieważ ma znajomości wśród osób mających znajomości w magistracie Pyskowic, była nam obiecana hala przy jednej ze szkół w Pyskowicach za darmo, ale w związku z tym zostały postawione przed organizatorami turnieju i całej akcji pewne warunki:
1. cel akcji - instytucja pyskowicka
2. nazwa turnieju - bez nazwy forumgliwice, c o m

Padł pomysł zorganizowania akcji na rzecz, jeżeli się nie mylę jakiejś świetlicy środowiskowej prowadzonej przez jakiegoś księdza, nie wiem czy nadal jest to aktualne i czy nadal istnieje szansa bezpłatnego korzystania z hali w dzień turnieju.

turniej jeżeli się odbędzie został zaplanowany na 14 grudnia 2008r.

Aither - Wto Paź 14, 2008 10:45

termin - i tu poprawka - na 6 lub 7 grudzień ze względu na studia bzyka hala jest do załątwienia, świetlica jest na muszce, gorzej ze sponsorami bo ich nie ma kto szukać. zresztą wszystko zaczyna się sypać... ale ostatcznych decyzji nie podjęto
Frycek - Sro Paź 15, 2008 18:59

kisia napisał/a:
.... w związku z tym zostały postawione przed organizatorami turnieju i całej akcji pewne warunki:
1. cel akcji - instytucja pyskowicka
2. nazwa turnieju - bez nazwy forumgliwice, c o m.

Dlatego tez postanowilismy o wycofaniu sie ForumGliwice z organizacji.

To jedna z przyczyn ,druga taka ze zarowno Kisia i Ja nie mamy czasu .Kazdy ma prace jaka ma i z tym wiaze sie brak czasu aby zalatwiac sponsorow czy zalatwiac inne sprawy .

Aither - Czw Paź 16, 2008 21:55

Tylko ze nikt nie powiedział iz to jest przyczyna... bo cel można zawsze zmienić na coś gliwickiego... i wtedy nazwa zostanie jaka była do tej pory.

Tak więc jednomyślnie odwołujemy akcję w tym roku :P

MajkeL - Czw Paź 16, 2008 22:34

Aither napisał/a:
Tak więc jednomyślnie odwołujemy akcję w tym roku

Szkoda :(

Arex30 - Pią Paź 17, 2008 07:42

Aither, oj.... szkoda chyba ze ...:)
AmelciaQ - Wto Lis 04, 2008 16:46

To co w końcu, bo już się pogubiłam...
Bot - Wto Lis 04, 2008 19:31

AmelciaQ,:

Aither napisał/a: