dupiate forum

Dział sportowy - wszyscy na derby śląska 02.03.2008 !

Danielo - Nie Lut 17, 2008 21:40
Temat postu: wszyscy na derby śląska 02.03.2008 !
Kibice Gornika Zabrze wykorzystali swoją pule na mecz na stadionie ŚL?SKIM 12,5 tysiąca biletów ktoś z tego forum jedzie na mecz ? DERBY DLA GÓRNIKA !






//nie pisz Capsem -khaman

kisia - Nie Lut 17, 2008 21:47

yyy panowie z tego forum to chyba raczej na Piasta chodzą :P
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 21:50

kisia napisał/a:
chyba raczej na Piasta chodzą :P


tak???
a ja na Gornika hihihihi

nemo1125 - Pon Lut 18, 2008 00:18

Danielo napisał/a:
DERBY DLA GÓRNIKA !
taki napis pojawia się na wielu zabrzańskich murach i szczerze mówiąc to te całe derby będą mi się kojarzyć tylko z tą nędzną i żałosną dewastacją na poziomie imbecyla spod budki z piwem :wstyd:
Danielo - Pon Lut 18, 2008 23:19

nemo mieszkasz blisko stadionu Górnika że masz takie zdanie :] DERBY DLA GÓRNIKA !
piastg-ce - Sro Lut 20, 2008 20:52

Napewno będzie to emocjonujące spotkanie. Zarowno pod względem piłkarskim jak i kibicowskim. Szkoda, ze nie udało mi się załatwić biletu(oczywiście na strone Ruchu). "Wielkie" derby zawsze cieszyły sie dużym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców z Zabrza czy Chorzowa. Połowa ludzi na stadionie Ślaskim to będą ludzie nie kibicującym żadnej z drużyn tylko chcący zobaczyć dobre widowisko i wspaniały mecz.
Stawiam na Ruch. Ostatnio w Zabrzu przegrali niezasłużenie 1:0 bo sędzie wypatrzył wynik...

nemo1125 - Sro Lut 20, 2008 23:07

piastg-ce napisał/a:
sędzie wypatrzył wynik...
:taniec:
MajkeL - Sro Lut 20, 2008 23:13

Udało mi się zakupić bilety (spontaniczny zakup). :)
Teraz nie mogę się juz doczekać.

(zwłaszcza na koncert który ma być przed meczem czyt. Doda :rotfl: :mur: )buhahahahha, pewnie kibice ją pogonią :D

Danielo - Czw Lut 21, 2008 07:33

piastg-ce chciałes powiedziec na sektorach Ruchu będą ludzie z całego Śląska i nie tylko ! Nasza kochana policja chce podwyzki bo nie pojda 2 Marca do roboty paronoja :] Doda będzie odpowiednio przywitana :] Majkel kupiles bilet na sektor Ruchu ? DERBY DLA GÓRNIKA !
Danielo - Czw Lut 21, 2008 07:43

h t t p;//w w w wrzuta, p l/audio/yMccyi87kB/chylus_m_c_-_trojkolorowe_derby

Piosenka wydana specialnie na DERBY.
FC GLIWICE w dużej sile jedzie na DERBY !!

MajkeL - Czw Lut 21, 2008 10:46

Danielo napisał/a:
Doda będzie odpowiednio przywitana

Ciekaw jestem jak :hyhy:
Danielo napisał/a:
Majkel kupiles bilet na sektor Ruchu

Nie miałem innego wyboru, dobrze że chociaż kupiłem.
Będę musiał tylko cicho siedzieć jak Górnik będzie strzelał gole :D hehehe

piastg-ce - Czw Lut 21, 2008 13:04

Danielo napisał/a:
FC GLIWICE w dużej sile jedzie na DERBY !!


Tutaj nie ma sie czego chwalić...jak Polska gra z Niemcami to kibicujesz Niemcom?

Danielo - Czw Lut 21, 2008 19:05

Wiem do czego zmierzasz piastg-ce nie filozofuj tyle, co ma wspołnego do tego reprezetacja ? Majkel to zapisz się do klubu dopłacisz 10zł dostaniesz czapeczke i przejazd masz za free wraz z biletem przyjdz.
Danielo - Czw Lut 28, 2008 14:03

FC Gliwice jadą razem zbiórka na dworcu w Gliwicach :]
piastg-ce - Pią Lut 29, 2008 13:29

FC Gliwice...
Jak by nie było w Gliwicach żadnych klubów, któremu można kibicować...

Aessa - Pią Lut 29, 2008 15:05

piastg-ce każdy ma prawo kibicować komu chce. :)
Danielo - Pią Lut 29, 2008 16:43

piastg-ce ale was to boli w Gliwicach tyle Żaboli ;) Jestem ciekawy czy będzie spotkanko na grila hehe
piastg-ce - Pią Lut 29, 2008 17:11

Każdy ma wybór komu kibicować - zgadzam się. Ale jest jedno ale...Każdy powinien wybrać drużyne/klub, z którą ma coś wspólnego...miejsce zamieszkania, urodzenia itd. Nie powinno sie wybierać drużyny tylko dlatego, że jest mistrzem kraju, kontynentu czy świata. To jest moje zdanie i nikt mi nie narzuci innego podejścia do sprawy.
Jestem patriotą i już się nie zmienię...

Aessa - Pią Lut 29, 2008 18:13

piastg-ce napisał/a:
Każdy powinien wybrać drużyne/klub, z którą ma coś wspólnego...miejsce zamieszkania, urodzenia itd


A ja uważam, że każdy ma prawo do wybierania drużyny, której będzie kibicował, według własnych, nie narzuconych odgórnie powodów. :)

kobi - Pią Lut 29, 2008 21:10

piastg-ce napisał/a:
Nie powinno sie wybierać drużyny tylko dlatego, że jest mistrzem kraju, kontynentu czy świata

Owszem, można, ale taka drużyna powinna być na 2. miejscu po lokalnej :)
Aessa napisał/a:
każdy ma prawo do wybierania drużyny, której będzie kibicował, według własnych, nie narzuconych odgórnie powodów.

A lokalny patriotyzm?

Wielkie Derby będą na pewno świetnym widowiskiem i warto by było się na nie wybrać. Organizacja meczu na Śląskim to dobry wybór :)

Aessa - Pią Lut 29, 2008 21:14

kobi napisał/a:
Aessa napisał/a:
każdy ma prawo do wybierania drużyny, której będzie kibicował, według własnych, nie narzuconych odgórnie powodów.

A lokalny patriotyzm?


A czy to jakiś przymus?

piastg-ce - Pią Lut 29, 2008 21:32

Aessa napisał/a:
A czy to jakiś przymus?


Przymus nie...ale kibice Górnika z Gliwic uważają siebie za patriotów...Jest to sprzeczne z patriotyzmem...
Ja także mam swoje upodobania i chodze na mecze różnych drużyn - także Górnika! Na mecze Górnika chodze od 1996 lub 1997 roku(dokładnie nie pamiętam). Byłem tam kilkadziesiąt razy i życzę Śląskiej piłce jak najlepiej! Nie jestem anty Górnik. Jednak uważam, że trzeba być honorowym. Według mnie zachowanie osób, które kibicują drużynie nie związanej bezpośrednio z ich pochodzeniem czy też miejscem zamieszkania nie jest honorowe.
Sorry jeśli kogoś uraziłem.

kobi - Pią Lut 29, 2008 21:32

Aessa napisał/a:
A czy to jakiś przymus?

Nie, to przywiązanie i identyfikowanie się z lokalnymi inicjatywami, społecznością, etc. Czy Ty nadal nie wiążesz się jakoś z Jelenią Górą? :P
piastg-ce :ok:

Aessa - Pią Lut 29, 2008 21:39

kobi, jasne, nadal się wiążę, nie tylko z Jelenią, ale już też z Gliwicami, i kibicuję obydwu drużynom (jednak jakby kiedyś ze sobą zagrali to skłaniałabym się w stronę Jeleniej :P). Co nie zmienia faktu, iż uważam, że każdy ma prawo sam wybierać sobie klub, któremu będzie kibicował, nawet jeśli nie jest to drużyna z jego miejscowości. :)
Mentos_ - Pią Lut 29, 2008 22:52
Temat postu: Bilet na derby
Witam, sprrzedam bilet na niedzielne wielkie derby śląska czyli Ruch - Górnik. Bilet jest o wartości 20 zl na sektor neutralny. Sprzedaje za taką samą cene jako ze ja nie wybiore sie z powodu kontuzji :P


CA?E ŻYCIE PIAST GLIWICE :)

nemo1125 - Sob Mar 01, 2008 08:57

piastg-ce napisał/a:
Jednak uważam, że trzeba być honorowym. Według mnie zachowanie osób, które kibicują drużynie nie związanej bezpośrednio z ich pochodzeniem czy też miejscem zamieszkania nie jest honorowe.
A Ja nie kibicuje nikomu i nie lubię futbolu. Jak mnie nazwiesz?
super_sonic - Sob Mar 01, 2008 11:25

Np. człowiekiem niezainteresowanym futbolem :)
piastg-ce - Sob Mar 01, 2008 11:58

super_sonic napisał/a:
Np. człowiekiem niezainteresowanym futbolem :)

Dokładnie...to takie dziwne? A jak chciałbyś być nazwanym?

p4cz3k - Sob Mar 01, 2008 13:43

a jak nazwac mnie ? nie lubie pilki noznej ... a gram w nia 3 razy w tygodniu ?:] (no ostatnio troche sobie odpuszczam :P )
nemo1125 - Sob Mar 01, 2008 21:03

piastg-ce napisał/a:
A jak chciałbyś być nazwanym?
Po twojej wypowiedzi na temat tego czym jest honor spodziewałem się wszystkiego :marynarz:
piastg-ce - Nie Mar 02, 2008 01:25

No to ode mnie 2- za czytanie ze zrozumieniem.
Ciekaw jestem co z jutrzejszymi derbami...dziś odwołano z powodu "Emmy" mecz Piasta z Motorem Lublin, a jutro podobno wcale nie ma być lepiej...

pomarańcza - Nie Mar 02, 2008 17:12

Odwolaja czy nie mam nadzieje ze uda mi sie w calosci wrocic do domu i na zadna grupe idaca/wracajaca nie natrafic :P
Frycek - Nie Mar 02, 2008 18:17

Dzisiaj w zabrzu wszystkie skrzyzowania obstawione przez policje ,eskortowali autobusy i samochody kibicow
pogoda nie za bardzo na wyjscie

pomarańcza - Nie Mar 02, 2008 18:19

Tak, odczulam jadac do pracy jak zwiewalo mnie z przystanka :( Generalnie wracam po 20 wiec licze ze nie uda mi sie na nichw pasc,s woja droga to mi sie zawsze podoba, przejzdzajac przez zabrze niestety najczesciej wieczorem trafiam na mecz ale czuc to bezpieczenstwo widzac ponad 10 jednostek policji
p4cz3k - Nie Mar 02, 2008 18:35

derby derby i po derbach 3-2 dla ruchu
pomarańcza - Nie Mar 02, 2008 18:36

Uhuu dlugo to to nie trwalo, phi
Reb - Nie Mar 02, 2008 19:58

Tak myslalem ze ruch wygra :)
piastg-ce - Nie Mar 02, 2008 20:05

Byłem pewien, że Górnik wygra patrząc na ich skład...
Wynik jak najbardziej zasłużony. Lekka przewaga Ruchu w środku pola. Co do groźnych akcji to Ruch zdecydowanie lepszy.
To co robił Piotr ćwielong to po prostu piękne! Śląsk może być z takiego piłkarza dumny. Miejmy nadzieję, ze i dla reprezentacji będzie wartościowym graczem jak choćby Lubański, Buncol czy Marx(wszyscy zaczynali karierę w Piaście)

Danielo - Pon Mar 03, 2008 21:06

h t t p;//pl.tinypic, c o m/view.php?pic=bgtwg9&s=3

trójkolorowa Armia \G/

nemo1125 - Pon Mar 03, 2008 22:10

Nieźle :) Jesteś autorem tego zdjęcia?
piastg-ce - Pon Mar 03, 2008 22:27

Co to za grzybki?;)
Dobra frekwencja. Z relacji znajomych(kibiców Górnika), którzy byli na meczu wynika, że dobrze było wszystko zorganizowane i szybko udało się wrócić do domu.
Życzyłbym sobie i wszystkim innym kibicom takiej frekwencji na każdym ligowym meczu.
Ale najpierw muszą powstać nowe stadiony...
Miejmy nadzieję, że już niebawem ruszy modernizacja stadionu przy ul. Okrzei i powoli będzie można nawiązywać do dawnej tradycji naszego ruchu kibicowskiego kiedy to zasiadało regularnie po 20 000 widzów w drugiej lidze.
?adne zachowanie kibiców/zarządu Ruchu, że udostępniła niespełna 30% miejsc dla drużyny gości. Normalnie kibice przyjezdnych dostają 5% miejsc na stadionie.
Z tymi grzybkami żartowałem, to nie jest prowokacja;)

Danielo - Pon Mar 03, 2008 22:32

Tak nemo1125 ja jestem autorem tego zdjęcia, przed 12 jesteśmy na placu piastów w bardzo dobrej liczbie ! Policja specialnie opznia pociąg dla FC GLIWICE ! ch** im zato w pupe ;)
Reb - Pon Mar 03, 2008 22:36

Danielo, Ważne ze dojechaliscie, było godnie i prawdziwie kibicowska atmosfera tak jak powinna być na kazdym meczu.. po za paroma zdarzeniami co oglądałem w telewizji wyglądało całkiem godnie :). WIECEJ takich widowisk :)
Danielo - Czw Mar 06, 2008 08:03

Ofcialnie FC Gliwice pojechało w liczbie 1601 osób


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group