dupiate forum

Lokale - Gdzie zamówić obiad z dowozem?

jahu - Pon Lut 11, 2008 22:20
Temat postu: Gdzie zamówić obiad z dowozem?
Witam, jeżeli uznacie że temat powielam, albo odpowiedzi szukać mam gdzie indziej - wskażcie droge poszukiwań temat zablokujcie a mnie ubiczujcie :D

Co do meritum - czy możecie polecić gdzie można zamówić obiad z dowozem - w sensie - interesuje mnie troche bogatsze menu niż tylko zestaw pizz/hotdogów/hamburgerówkebabów do wyboru, raczej chodzi bardziej o usługi z pogranicza cateringu - tak żeby się można tak było stołować przez cały tydzień roboczy i wybór "daniowy" był ciutke bogatszy.
Jedyne co narazie obadane to piwniczka - serwują tam i rolady z kluchami wiec nie jest zle - no ale może jest i coś innego ciekawego? I troche tak na marginesie, żeby dowóz był możliwy na terenie całych Gliwic - w zamyśle strefa ekonomiczna.

Szamanka - Pon Lut 11, 2008 22:51

Ja bylam zadowolona z jedzonka jakie zamowilam w Zeppelinie ( tu podziekowania dla Arexa za pomoc bo nazwa wyleciala mi z glowy :caluje: ).
Menu ustawilam sobie sama, to co chcialam i ile chcialam. Oczywiscie sa tam juz gotowe dania, ktore mozna zamowic.
Dowozka do domu jest darmowa, przywoza to w podgrzewaczach, ladnie opakowane by trzymalo dlugo cieplo.

Polecam

jahu - Pon Lut 11, 2008 22:58

Szamanka - a jakieś namiary na zepelina? ;)
Szamanka - Pon Lut 11, 2008 23:00

h t t p;//w w w zumi, p l/63843,GASTRONOMY,Zeppelin,wizytowka_warstwy.html


( to tez zasluga Arexa- zloto nie facet )

vkimi - Pon Lut 11, 2008 23:13

ja się boję jeść z pizzerii,knajpek,a szczególnie z piwniczki (choć nie powiem,mają dobre jedzenie)
kisia - Pon Lut 11, 2008 23:25

ja polecam obiadki z Babilonu
h t t p;//w w w babilon.info, p l jedzonko zróżnicowane, nie drogie i bardzo dobre

Basia K - Sro Lut 13, 2008 14:44

Swego czasu często zamawiałam jedzenie w h t t p;//w w w lacosta, p l/]la costa
Mają tam zestawy obiadowe,pizze.
Pracowałam wtedy w ?abędach i oni jako nieliczni nie odmawiali dowozu tam (niektórzy wymawiali się odległością).

Solith - Czw Lut 14, 2008 14:10

uwielbiam La Coste, za pizze, ale od kiedy sie przeprowadzilam, teoretycznie do innego 'miasta' (Szałszy), ale faktycznie o wiele blizej niz ?abędy, nie chca mi nic dowozic :(

co do obiadkow, widzialam, ze obok Muzeum Odlewnictwa jest takie miejsce z 'domowymi obiadkami' i pisze, ze dowoz do domu itp. ale nie znam nazwy :(

Gmeras - Sro Cze 30, 2010 16:22

chcial bym odświeżyć temat znacie cos ciekawego jakieś lokale ?
bo czesto jadam w smakoszu na Jana Pawła ale czasem mam ochote na cos bezpośredniego do domu

kajusiaw - Sro Cze 30, 2010 16:40

Tak jak jużkisia wspomniała Babilon jest OK duże porcje za małą kasę i bardzo dobre jedzonko. Pizzę można z La Cantiny lub Piwniczka, gdyż mają podobne menu :)
Niedźwiedź - Sro Cze 30, 2010 19:07

z tego co mi wiadomo to otworzyli coś na Duboisa 16 zwie się to "Qchnia" wiem że jest dowóz ale jeszcze nie miałem okazji spróbować :)
starszy - Sro Sie 18, 2010 19:05

Niedźwiedź napisał/a:
z tego co mi wiadomo to otworzyli coś na Duboisa 16 zwie się to "Qchnia" wiem że jest dowóz ale jeszcze nie miałem okazji spróbować :)


(ciach) dobre ceny, duze porcje, szybka dostawa a i na miejscu całkiem przyjemnie...polecam

[ Komentarz dodany przez: kisia: Sro Sie 18, 2010 22:09 ]
może już tak wystarczy darmowej reklamy, co ? :/

kajusiaw - Czw Wrz 30, 2010 19:52

kisia napisał/a:
ja polecam obiadki z Babilonu
h t t p;//w w w babilon.info, p l jedzonko zróżnicowane, nie drogie i bardzo dobre





Potwierdzam :super:

kajusiaw - Czw Lip 28, 2011 21:43

Nie wiecie czemu Babilon jest zamknięty :/
kisia - Pią Lip 29, 2011 20:20

ja słyszałam czemu, ale powiedzieć nie mogę. Poza tym on nie jest zamknięty tylko zawieszony ;)
Ja polecam Qchnie :)

Klementynaaa - Czw Paź 06, 2011 12:56

Ja też polecam Quchnie :D
kajusiaw - Czw Paź 06, 2011 15:53

kisia to napisz mi prywatną wiadomość co się dzieje z tym Babilonem,
mnie interesuje czy jeszcze kiedyś go otworzą? :(

kisia - Pią Paź 07, 2011 00:20

kajusiaw napisał/a:
mnie interesuje czy jeszcze kiedyś go otworzą?
tego nie wiedzą nawet właściciele
Appo - Pią Paź 07, 2011 10:01

A nie wiecie gdzie można coś zamówić i zapłacić kartą? :)
kajusiaw - Pią Paź 07, 2011 12:33

kisia napisał/a:

Ja polecam Qchnie :)


to wrzuć jakiegoś linka z tą Qchnią :]

Adrian11400 - Pią Paź 07, 2011 15:29

Odpowiedź do tematu: w Gliwicach bezkonkurencyjny jest Bar Domowy - dlaczego tak jest napisałem w temacie:
h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=7946

Basia K - Pią Paź 07, 2011 15:32

nie miałam okazji skorzystania z tego Baru na J.Śliwki,jednak słyszałam same pochwały.
Adrian11400 - Pią Paź 07, 2011 16:49

mnie polecił ten bar Pan z budki z kurczakiem z rożna koło basenu na Jasnej :)
Morqana - Pią Paź 07, 2011 18:15

Pan Zbysiu :D. On zna dobre knajpy :). Musze sprawdzić , tylko gdzie to konkretnie jest na J. Śliwki ? :niepewny:
Adrian11400 - Pią Paź 07, 2011 20:01

Śliwki 24 - niedaleko przed skrzyżowaniem z Toszecką
Solid_Wood - Sob Paź 08, 2011 09:21

Cytat:
to wrzuć jakiegoś linka z tą Qchnią :]


h t t p;//w w w qchnia.org/

Niedźwiedź - Pon Paź 10, 2011 14:11

Appo, w biesiadowie napewno :)
Appo - Wto Paź 11, 2011 08:53

Biesiadów? :o
Kilu - Wto Paź 11, 2011 10:31

hmyy, mi bardzo smakuje w Czar Gar :) ale ostatnio jadam i zamawiam do firmy na w w w tuobiad, p l, są w C.H. Forum w Gliwicach na pierwszym piętrze a zwą się Multifood STP :)
Nikaa - Sro Paź 12, 2011 14:33

Ok dzisiaj zamawialam obiad z Quchni.. wiec devolaj :) bardzo dobry.. lecz brak w nim bylo serka.. ale nie zawsze kazdy daje tam ser.. porcje ok.. ale najgorszy minu to to ze ziemniaki byly wczorajsze i odgrzewane.. masakra jakas :/
Piotrulek - Sro Paź 12, 2011 15:14

Nikaa napisał/a:
ale najgorszy minu to to ze ziemniaki byly wczorajsze i odgrzewane..


no cóż,oszczędność na pierwszym miejscu...

Niedźwiedź - Czw Paź 13, 2011 15:36

Appo, h t t p;//w w w biesiadowo, p l/
Żółty - Nie Paź 23, 2011 22:21

Basia K napisał/a:
Swego czasu często zamawiałam jedzenie w h t t p;//w w w lacosta, p l/]la costa
Mają tam zestawy obiadowe,pizze.
Pracowałam wtedy w ?abędach i oni jako nieliczni nie odmawiali dowozu tam (niektórzy wymawiali się odległością).


La Costa-ciepła,smaczna i tania.Po dzień dzisiejszy :super:

sliweczka1979 - Nie Sty 27, 2013 20:28
Temat postu: Szałsza?
Solith napisał/a:
uwielbiam La Coste, za pizze, ale od kiedy sie przeprowadzilam, teoretycznie do innego 'miasta' (Szałszy), ale faktycznie o wiele blizej niz ?abędy, nie chca mi nic dowozic :(

co do obiadkow, widzialam, ze obok Muzeum Odlewnictwa jest takie miejsce z 'domowymi obiadkami' i pisze, ze dowoz do domu itp. ale nie znam nazwy :(


Lokal z Jana Śliwki nie boi się takich odległości ale raczej nie pojadą z jednym daniem...Powinnaś zadzwonić i dopytać.

smakosz - Czw Lip 04, 2013 07:22

Ostatnio przez przypadek natrafiłem na nowy chyba lokal na ul.Dubois 4 - Bistro Przystanek.
Czy ktoś z Was może tam już coś jadł, może się podzielić wrażeniami? Podobno oferują dowóz do klienta. Zaintrygowała mnie niska cena oferowanych potraw.

kropka75 - Czw Lip 04, 2013 08:15

Żółty napisał/a:
Basia K napisał/a:
Swego czasu często zamawiałam jedzenie w h t t p;//w w w lacosta, p l/]la costa
Mają tam zestawy obiadowe,pizze.
Pracowałam wtedy w ?abędach i oni jako nieliczni nie odmawiali dowozu tam (niektórzy wymawiali się odległością).


La Costa-ciepła,smaczna i tania.Po dzień dzisiejszy :super:


Szkoda tylko, że tak świrują z tym dowozem.

Można się też zdziwić licząc na dane ze stronki. Piszą tam, że 1zł dowóz od każdej sztuki. Tymczasem płaci się za dowóz i za każdą sztukę, po 1zł.
Czyli za jedną pizzę dowiezioną płacimy 1 + 1.
Oczywiście w strefie.

Andersa to już dla nich poza strefą.

I znowu jazda, bo poza strefą wg strony zamówienie musi być za 20zł.
Tymczasem śpiewają 25zł.

Ani małej ani średniej pizzy za 25zł nie ma, więc dwie osoby muszą nieźle kombinować co tu jeszcze kupić, żeby przywieźli.

Nie lubię takiej polityki.
Za dużo kombinacji.

MrBartek - Pon Lip 21, 2014 16:31

Również polecam Babilon:)
kajusiaw - Wto Lip 22, 2014 11:59

MrBartek napisał/a:
Również polecam Babilon:)


Chyba już nie, bo go nie ma :)

sebek - Wto Lip 22, 2014 20:40

A ja polecam Shreka w Mikołowie :hyhy: Bardzo dobre hamburgery w bułce z Kebaba mają. Znajduje się tuż obok stacji benzynowej Shell w centrum miasta ( zaraz na przeciwko po drugiej stronie ulicy).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group