Gliwickie Forum Dyskusyjne

Oficjalne Spotkania Użytkowników Forum - XXXII Spotkanie Forumowe

kisia - Nie Lut 03, 2008 22:00
Temat postu: XXXII Spotkanie Forumowe
może 23 lutego ? :D
trunks - Pon Lut 04, 2008 08:49

czemu nie, ale gdzie ? Babilon ?
Piotrulek - Pon Lut 04, 2008 09:26

kisia napisał/a:
może 23 lutego

a moze na 8.03??

Aessa - Pon Lut 04, 2008 09:31

Piotrulek napisał/a:
a moze na 8.03??

To już nie luty. :P

Jacek13 - Pon Lut 04, 2008 10:37

kisia napisał/a:
23 lutego

Bardzo dobra data!!!!!!Czyli 23 luty godz.19.30. Babilon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arex30 - Pon Lut 04, 2008 11:24

23-02-2008 Babilon.......... OK
kisia - Pon Lut 04, 2008 14:22

hehe, ale jesteście, a ja chciałam sie z Wami wybrać na bilard do Ikara :P
Piotrulek - Pon Lut 04, 2008 14:30

kisia napisał/a:
wybrać na bilard do Ikara

a nie o kręgle Tobie kisiu chodzi??

kisia - Pon Lut 04, 2008 14:36

nie Piotrulku, nie chodzi o kręgle tylko o bilard na III piętrze. Miałam nadzieje ze ktoś mnie nauczy kij trzymać :D
tuchałowa - Pon Lut 04, 2008 15:44

Jak dla mnie może być 1.03 i dalej ;)
Arex30 - Pon Lut 04, 2008 15:56

kisia, co trzymać ? no wiesz co......
Piotrulek - Pon Lut 04, 2008 19:00

kisia napisał/a:
Miałam nadzieje ze ktoś mnie nauczy kij trzymać

ależ kisiuniu...jako najstarszy forumowiecz z chęcia ofiaruje ci nauke w trzymaniu kija,a nawet ofiaruje ci na czas gry swojego kija...

kisia - Pon Lut 04, 2008 20:42

Piotrulek, o kurcze na aż tak wiele nie liczyłam :)
trunks - Pon Lut 04, 2008 23:26

hmm ale tam bedzie drogo....no nic
kisia - Wto Lut 05, 2008 01:32

trunks napisał/a:
ale tam bedzie drogo
co tam jest drogie, bo ja cen nie znam, robiłam tam urodziny córce i wiem tylko ze godz grania kosztuje 14 zł
trunks - Wto Lut 05, 2008 07:22

w sumie samo w sobie nie, mi o bilarda chodzilo, no ale nie wszyscy musza grać :P ale miejsca przy stolach nie ma za duzo
Frycek - Wto Lut 05, 2008 08:54

o cos nowego....mozna pograc w bilardzik a jak na kregle to proponuje Plaze chociaz to poza gliwicami
kisia - Wto Lut 05, 2008 16:15

trunks napisał/a:
miejsca przy stolach nie ma za duzo
ponieważ mam takie małe "zboczenie", ze jak jestem w nowym miejscu oglądam lokal pod kątem spotkania forumowego i rozmawiam jak się da z szefostwem, w tym lokalu też tak sie stało :D i szefowa mnie zapewniała że da się połączyć duże stoły, które maja gdzieś na zapleczu i mogą przyjąć rezerwację na 20-25 osób. Na tym bilardzie byłam tylko raz i było ok, nie wiem jak sobie radzi obsługa przy większej rezerwacji i nie wiem czy poza pizzą( z Dominium) mają coś w ofercie do jedzenia. Pewnie nie bedzie tak super jak w Babilonie, ale czasami odmiana i poznanie nowego miejca jest ciekawe :D To była taka moja luźna propozycja, z której skorzystać przecież nie musimy :)
PAKuS - Wto Lut 05, 2008 16:17

a ja proponuję zrobić spotkanko a zarazem turniej w rzucaniu lotki
Jacek13 - Wto Lut 05, 2008 17:43

PAKuS napisał/a:
a ja proponuję zrobić spotkanko a zarazem turniej w rzucaniu lotki

LOTKI??????????to chyba badminton.A zprosisz swoje koleżanki Pakuś????????? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

PAKuS - Wto Lut 05, 2008 18:59

Cytat:
LOTKI??????????to chyba badminton

lotki takie co je się do tarczy żuca

Jacek13 napisał/a:
A zprosisz swoje koleżanki Pakuś?????????

nie wiem morze przyjdę trudno powiedzieć

trunks - Wto Lut 05, 2008 20:18

:)
Piotrulek - Wto Lut 05, 2008 21:26

kisia napisał/a:
Piotrulek, o kurcze na aż tak wiele nie liczyłam

Ależ to nie jest za wiele...to normalka...

Arex30 - Wto Lut 05, 2008 21:28

Piotrulek, no średnia europejska.......
Dorothea - Czw Lut 07, 2008 11:00

dobra robimy to spotkanie czy nie, bo sie stesknilam straszliwie
kisia - Czw Lut 07, 2008 14:05

Dorothea, oczywiście ze robumy, pytanie kiedy i gdzie?
Piotrulek - Czw Lut 07, 2008 14:41

kisia napisał/a:
oczywiście ze robumy, pytanie kiedy i gdzie?

Odpowiedz jest prosta 23.02 w Babilonie

trunks - Czw Lut 07, 2008 14:48

Babilon to dobry wybór
Dorothea - Czw Lut 07, 2008 23:51

tak, popieram
Frycek - Pią Lut 08, 2008 13:35

to jednak nie bedzie bilardzika....
Piotrulek - Pią Lut 08, 2008 17:00

Frycek napisał/a:
to jednak nie bedzie bilardzika....

bilardzika moze i nie bedzie,ale lecenie w kule jak zawsze bedą...

Henio - Pią Lut 08, 2008 18:10

a graja tam jakąs muzyczke czy w kulki grac sie bedzie
Dorothea - Pią Lut 08, 2008 18:11

Henio, nie tylko grają, ale miejsca do taniania jest sporo, wiec przybywaj :D
Henio - Pią Lut 08, 2008 18:13

no to superancko ze graja jeszcze nie byłem w tym lokalu ale zrobie wywiad srodowiskowy i sie dowiem gdzie to jest :D
Frycek - Pią Lut 08, 2008 20:08

Henio napisał/a:
no to superancko ze graja jeszcze nie byłem w tym lokalu ale zrobie wywiad srodowiskowy i sie dowiem gdzie to jest :D

boczna warszawskiej blisko basenu

trunks - Pią Lut 08, 2008 20:48

ja bym powiedzial, ze warszawska to boczna świętojańskiej :P....ale tak czy inaczej lokal jest na rogu tych dwóch
morellox - Pon Lut 11, 2008 23:53

Ja tez,Ja tez...moge? :hyhy:
Dorothea - Pon Lut 11, 2008 23:55

morellox, sie nie pytaj tylko przychodz, wszyscy są mile widziani :)
darkenstein - Wto Lut 12, 2008 00:12

exit
kisia - Wto Lut 12, 2008 01:50

znaczną różnica głosów na forumowe spotkanie został wybrany termin 23 lutego, więc ściągam ankiete, a ponieważ dostałam pare informacji o tym, ze wybierając lokal nie można się sugerować tylko zdaniem paru osób, które coś tam coś tam, zrobię tą nieszczęsną ankietę z miejscem spotkania do wyboru i od razu rozpoczynam listę
1. kisia

PAKuS - Wto Lut 12, 2008 08:08

1. kisia
2. PAKuS

Jacek13 - Wto Lut 12, 2008 09:08

1. kisia
2. PAKuS
3.Jacek 13,ale tylko wtedy jak będzie w Babilonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.Piotrulek.

Piotrulek - Wto Lut 12, 2008 09:31

kisia napisał/a:
ponieważ dostałam pare informacji o tym, ze wybierając lokal nie można się sugerować tylko zdaniem paru osób, które coś tam coś tam, zrobię tą nieszczęsną ankietę z miejscem spotkania do wyboru i od razu rozpoczynam listę

Tylko ze te osoby ktore coś tam coś tam sa zawsze na spotkaniu jak sie zapowiedza i wpisza na liste ...w porownaniu z tymi ,ktore dużo krzyczą,robia jeszcze wiecej zasmieszania i w konsekwencji nie przychodzą...

kisia - Sro Lut 13, 2008 02:12

Piotrulek napisał/a:
dużo krzyczą,robia jeszcze wiecej zasmieszania i w konsekwencji nie przychodzą
też prawda
Henio - Sro Lut 13, 2008 21:47

Henio tez bedzie i to na powaznie bedzie na 1 spotkaniu hi hi
Arex30 - Czw Lut 14, 2008 10:20

Henio, Brawooooooooooooooooooooooooooo
PAKuS - Czw Lut 14, 2008 16:34

a ja muszę być
Dorothea - Czw Lut 14, 2008 17:42

PAKuS napisał/a:
a ja muszę być

a kto albo co Cie do tego zmusza??
myslałam,ze obecnosc jest dobrowolna :zdziwko:

Henio - Czw Lut 14, 2008 18:08

Dorothea bedziesz tam bo jakos ciebie ani mnie na tej liscie niema hi hi
PAKuS - Czw Lut 14, 2008 18:22

Dorothea napisał/a:
a kto albo co Cie do tego zmusza??
myslałam,ze obecnosc jest dobrowolna

po prostu 2 osobą coś obiecałem i chcę dotrzymać słowa

kisia - Czw Lut 14, 2008 19:29

Henio napisał/a:
jakos ciebie ani mnie na tej liscie niema hi hi
każdy wpisuje sie sam na listę więc jak bedziesz na spotkaniu to skopiuj listę która juz jest i się do niej dopisz :)
ewusia52 - Czw Lut 14, 2008 19:47

Nie znudzil Wam sie ten Babilon ??? Moze znajdziecie cos innego , tyle ciekawych miejsc a Wy tylko Babilon i Babilon
Fenix - Czw Lut 14, 2008 19:53

Proponuje dla odmiany jakiś lokal np w Krakowie.....
PAKuS - Czw Lut 14, 2008 20:03

a ja proponuję jakiś lokal w S?UPSKU
Dorothea - Czw Lut 14, 2008 20:03

Henio napisał/a:
Dorothea bedziesz tam

oczywiscie,ze bede i mam nadzieje spotkac Ciebie

ewusia52 napisał/a:
Nie znudzil Wam sie ten Babilon

oczywiscie,ze nie, jak gdzies jest fajnie to z przyjemnoscia sie tam wraca.
Jakos sobie nie przypominam abys kiedys tam z nami była,moge sie mylic

PAKuS - Czw Lut 14, 2008 20:10

ona tam byłą
Henio - Czw Lut 14, 2008 21:15

Dorothea to dopisz mnie i siebie na ta liste ok
Dorothea - Czw Lut 14, 2008 21:21

1. kisia
2. PAKuS
3.Jacek 13,ale tylko wtedy jak będzie w Babilonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.Piotrulek.
5.Henio
6.Dorothea

Henio napisał/a:
to dopisz mnie i siebie na ta liste ok

prosze bardzo juz jestesmy na liscie :)

PAKuS napisał/a:
ona tam byłą

oki, napisałam przeciez,ze moge sie mylic.......

Henio - Czw Lut 14, 2008 21:36

Dorothea jestes bardzo miła ze mnie wpisałas na 5 miejscu a siebie na 6 Dziekuje ale ciekawe jak ja was tam znajde w tym babilonie mam nadzieje ze to jest malutki lokal chyba ze sie moi koledzy jeszcze wpisza no ale zobacze jeszcze jest czasu troszke
trunks - Czw Lut 14, 2008 21:48

Henio napisał/a:
jak ja was tam znajde w tym babilonie

lokal nie jest duzy i raczej nie znajdziesz tam innej wiekszej grupy....przynajmniej o tej godzinie co sie spotkanie zaczyna...

Henio - Czw Lut 14, 2008 21:55

to musze sie jeszcze dowiedziec o kturej startujecie ale to chyba bedzie o tym gadane abo
trunks - Czw Lut 14, 2008 22:41

przewazne 19.30....ale impreza w klubie sie rozkreca okolo 22...
Dorothea - Czw Lut 14, 2008 22:51

Henio, wystarczy ,ze spytasz sie kelnera gdzie jest rezerwacja na forum i po krzyku :), albo w szatni
kisia - Pią Lut 15, 2008 12:47

ewusia52 napisał/a:
Nie znudzil Wam sie ten Babilon
co niektórym sie trochę znudził i chcieliby gdzie indziej się spotkać, ale o miejscu decydują ludzie biorący udział w ankiecie, a zawsze większość jest za babilonem.
Henio, co do godz. spotkania to będzie zrobiona rezerwacja na godz 19.30 na hasło forumgliwice i tak jak napisała Dorothea, wystarczy zapytać sie w szatni czy przy barze. Już Ci teraz moge powiedzieć bo mamy tam stałe miejsce, że rezerwacja będzie w części lewej od baru.

kisia - Pią Lut 15, 2008 22:26

kisia napisał/a:
rezerwacja będzie w części lewej od baru.

no i nie będzie. Byłam w Babilonie i się dowiedziałam że na ten dzień nasze miejsce jest już zarezerwowane i opłacone przez kogoś innego :( Zaprzyjaźniony z nami, nasz Pan kelner obiecał ze dowie sie, czy możemy sie ulokować na górze, tam gdzie były urodziny forum. To nic pewnego więc pytam tak na wszelki wypadek, mam dowiadywać się w Black Ball czy macie jakieś inne lokalowe propozycje ? czas nagli, a zrobic rezerwacji na wiekszą grupę z dnia na dzień sie nie da

Dorothea - Pią Lut 15, 2008 22:36

ojej to kicha
Henio - Sob Lut 16, 2008 12:43

i co teraz bedzie :(
trunks - Sob Lut 16, 2008 15:38

płacz i zgrzytanie zębów :P
kisia - Sob Lut 16, 2008 16:33

trunks napisał/a:
płacz i zgrzytanie zębów :P
chyba tylko to pozostanie bo zainteresowanie spotkaniem jest marne
1. kisia
2. PAKuS
4.Piotrulek.
5.Henio
6.Dorothe

mogłabym zrobic rezerwacje gdzie idziej, ale nie musze wiedziec kto jest zainteresowany spotkaniem w innym miejscu

Dorothea - Sob Lut 16, 2008 16:48

to moze 4Art???CA nie wiem, gdziekolwiek tylko sie spotkajmy
wypowiadac sie ludzie bo czasu mało

Piotrulek - Sob Lut 16, 2008 18:07

no tak certolimy sie z jakimiś nikomu nie potrzebnymi ankietami to nie dziwota,ze w lokalu ktory wygrywa nie ma szans na rezrewacje skoro rezerwujemy"za 5 dwunasta"...do luftu takie ankiety...juz nie mam ochoty na spotkanie i sie wypisuje...

1. kisia
2. PAKuS
4.Henio
5.Dorothe

Dorothea - Sob Lut 16, 2008 18:14

Piotrulek, no nie rob mi tego , wpisuj sie .....
Henio - Sob Lut 16, 2008 21:24

to co z tom biba badzie czy nie badzie Piotrulek nie dygaj dawaj na imprezke hi hi
trunks - Sob Lut 16, 2008 23:38

ja sie nei wpisalem, ale moze przyjde...nie wiem na 100%
kisia - Nie Lut 17, 2008 00:05

Piotrulek napisał/a:
no tak certolimy sie z jakimiś nikomu nie potrzebnymi ankietami to nie dziwota
w takim razie przekazuje Tobie Piotrze pałeczkę w załatwianiu rezerwacji, życzę powodzenia i co najmniej 30-to osobowej frekwencji.

Spotkanie załatwione jest w Babilonie na sali u góry na 23 lutego na godz 19.30

bardzo wielkie podziękowania z tego miejsca kieruję do Naszego Pana Kelnera :przytul:

1. kisia
2. PAKuS
4.Henio
5.Dorothe

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 01:12

kto mi zjadł "a", prosze oddac natychmiast :wsciekly:

kisia napisał/a:
Spotkanie załatwione jest w Babilonie

no i pieknie, Kisia jestes wielka :przytul:

kisia napisał/a:
do Naszego Pana Kelnera

ja tez kieruje....., podziekowania oczywiscie :P :calus:

kisia - Nie Lut 17, 2008 02:18

oddaję "a" :P
1. kisia
2. PAKuS
4.Henio
5.Dorothea
Dorothea napisał/a:
jestes wielka
to nie ja to NPK ;) jest wielki :D
Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 10:47

W takim razie powracam do składu

1. kisia
2. PAKuS
4.Henio
5.Dorothea
6.Piotrulek

kisia napisał/a:
życzę powodzenia i co najmniej 30-to osobowej frekwencji.

nie ilość jest istotna na naszych spotkaniach tylko"jakośc"tych ktorzy przychodza na nie:D ...pamietam spotkania kilkuosobowe na bardzo"wysokim poziomie" :zawstydzony:

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 12:34

Piotrulek napisał/a:
kilkuosobowe na bardzo"wysokim poziomie"

nie ma sie co wstydzic bo i ja takie pamietam.......

Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 13:24

kisia napisał/a:
w takim razie przekazuje Tobie Piotrze pałeczkę w załatwianiu rezerwacji, życzę powodzenia i co najmniej 30-to osobowej frekwencji.

za płeczke dziekuje,mam swoją,to po pierwsze :D ,
a po drugie to ja do Ciebie kisiu nic nie mam jeśli chodzi o szefowanie w załatwianiu lokali,spotkań itp.,wrecz przeciwnie,podziwiam Cie jak to ladnie potrafisz zrobić i załatwić,moja uwaga byla skierowana do ogółu w kwestii bezsensownosci ankiet,ktore tylko opóźniaja mozliwości rezerwacji lokali,sal itp.
nie mam nic przeciwko zmianom lokali co jakiś czas,ale z drugiej strony też rozumie spora grupe forumowiczow,tych aktywnych forumowiczów,ktorzy co miesiac spotykaja sie razem nie tylko na pogawędki,ale i rownież ,aby sie pobawić,rozerwać,zapomnieć w tańcu o klopotach dnia codziennego,jednym slowem takich,dla ktorych spotkanie forumowe to nie tylko nasiadówa dyskusyjna,ale i okazja do zabawy,tańca...chyba jasno to napisalem...
Jednocześnie uważam,że na spotkaniu forumowym,biorący w nim udział mogliby wybrać miejsce i date kolejnego spotkania,nie marnujac czasu na głupawe ankiety... moze warto to przemysleć i przedyskutować...

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 15:31

Piotrulek, proponujesz metody mało demokratyczne.
Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 15:44

Arex30 napisał/a:
Piotrulek, proponujesz metody mało demokratyczne

ale bardzo skuteczne,zapewniam...chcesz mieć coś do powiedzenia to bądź i mow...demokratycznie zostaniesz wysluchany...pamietaj Arex30,ze w demokracji też musi ktoś rządzić...

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 16:00

Piotrulek, bywam i mowie, mało tego wypowiadam sie na forum publicznie poddając w wątpliwości pod dyskusję tudzież wybory ( ankiety ) co do rządzenia na forum ......
Aessa - Nie Lut 17, 2008 16:37

Cytat:
ale bardzo skuteczne,zapewniam...chcesz mieć coś do powiedzenia to bądź i mow...demokratycznie zostaniesz wysluchany...pamietaj Arex30,ze w demokracji też musi ktoś rządzić...

To nie demokracja a totalitaryzm. Chyba forum jest od tego, by wszyscy mieli możliwość zabrania głosu w danej sprawie, narzucenie reszcie woli osób będących na spotkaniu to całkowity brak jakichkolwiek praw demokracji. Poza tym ja osobiście nie mam nic do Babilonu, wręcz przeciwnie, bardzo mi się tam podoba, ale robiąc tak jak piszesz Piotrulku nigdy nie zawitamy w żadnym innym lokalu, bo po każdym udanym spotkaniu w Babilonie wszyscy będą chcieli zrobić je tam ponownie.

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 16:43

Aessa, ale najczesciej jest tak ze osoby , ktore najbardziej marudzą na lokal, przebieraja i wymyslaja coraz to nowe miejsca na spotkanie w rezultacie nigdy sie nie pojawiaja. Wiec po co to sie pytam??? Po to aby bylo zamieszanie i aby do konca nie bylo wiadomo gdzie robic rezerwacje???
Zgadzam sie z Piotrulkiem, teraz na spotkaniu 23 lutego powinnismy wybrac lokal na nastepne spotkanie i bedzie po klopocie i wcale nie twierdze ,ze znowu to ma byc Babilon.
Pamietajmy,ze rezerwacjami zajmuje sie jedna osoba i to ona bierze na siebie caly ciezar "organizacyjny" i mysle ze chyba nie jest tej osobie milo jak nas czyta......., poswieca ona przeciez swoj wolny czas na zalatwianie lokalu dla wszystkich a tym wszystkim i tak nie mozna dogodzic bo to graniczy z cudem

Tyle razy sie mowi ze nie miejsce jest wazne tylko ludzie ale jak widze to tylko takie czcze gadanie

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 17:01

Dorothea napisał/a:
wazne tylko ludzie ale jak widze to tylko takie czcze gadanie

Masz rację wiec nie bardzo rozumiem ......
A to czy Babilon czy PRL czy tez jakikolwiek inny lokal nie ma znaczenia......
Wiec pozostawmy wybór forumowiczą nawet jesli nie przychodzą na spotkanie mają prawo głosu.
To sie nazywa DEMOKRACJA.

Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 17:09

Arex30 napisał/a:
Wiec pozostawmy wybór forumowiczą nawet jesli nie przychodzą na spotkanie mają prawo głosu

no nie rob sobie jaj z pogrzebu chłopie,ktoś kto nie bywa ma sie wypowiadać,ale po co, skoro nie bywa i jest mu obojetne gdzie następne spotkanie sie odbedzie,no Arex30 nie zmieniaj zasad demokracji... :hurra:

Aessa napisał/a:
ale robiąc tak jak piszesz Piotrulku nigdy nie zawitamy w żadnym innym lokalu

ale dlaczego uprzedzasz fakty,przyjdź na kolejne spotkanie,oddaj swoj glos,wyraź swoja opinie i wtedy pogadamy,stali bywalcy spotkań to nie pytia delficka,lecz kolektyw do podejmowania wspólnych decyzji naprawde...

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 17:15

Piotrulek, sory za OT ale wyobraź sobie ze na wybory nie poszli wszyscy emigranci bo nie mieszkają nad wisłą wiec po co mają zabierać głos ..... i wiesz co by sie stało stoparedziesiat dni temu .... nic było by status quo ..... A mnie to nie bawi.
Przychodzę albo nie to zależy tez od wielu innych czynników ..... i nie masz prawa ( sory że tak personalnie ) zabierać innym prawa do wyboru. W przeciwnym razie pogrzebmy juz teraz to forum i tyle.

Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 17:15

Zaznaczam,ze nie mam ochoty narzucać lub zmieniać zasad,ktore zostaly opracowane przez forumowiczów...to wszystko co powiedzialem jest tylko moja propozycją,która zdecydowanie ulatwila by system wyboru dat i lokali na spotkania...
Arex30 - Nie Lut 17, 2008 17:17

prosty to był socjalizm.........
nie zmieniamy zasad .
ankiety są dobrym rozwiązaniem

Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 17:20

Arex30 napisał/a:
sory za OT ale wyobraź sobie ze na wybory nie poszli wszyscy emigranci

mam gdzieś emigrantow..to ich problem ,ze sa emiograntami a nie moj...

Arex30 napisał/a:
i nie masz prawa ( sory że tak personalnie ) zabierać innym prawa do wyboru.

nie zabieram prawa,tylko chce ulatwić sprawe wyboru ,powyżej napisalem dokladnie...

Arex30 napisał/a:
W przeciwnym razie pogrzebmy juz teraz to forum i tyle.

skoro tylko wybory daty i lokalu na spotkania jest spójnikeim tego forum...to moim zdaniem dawno juz nastąpił jego pogrzeb...

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 17:44

Piotrulek napisał/a:
mam gdzieś emigrantow..to ich problem ,ze sa emiograntami a nie moj...
ale ty żyjesz w tym kraju i dzięki także ich głosom nastąpiła zmiana władzy ...... dlatego nie należy traktować innych jako problemu..... demokracja nie jest łatwa.... a wszelkie zmiany przepraszam ułatwienia są delikatnie ujmując przeciwne zasadą demokracji.....
Piotrulek napisał/a:
tylko wybory daty i lokalu na spotkania jest spójnikeim tego forum
aczy ja pisałem tam o spotkaniach czy też o wyborach.......
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 17:58

I sami widzicie o co jest teraz spór??? O durny lokal, dla mnie to jest chore. jak sie komus nie podoba lokal i spotkania to niech nie przychodzi. Po co ujadac jak wsciekły pies????
Chocby nie wiem co sie zrobilo to i tak bedzie zle zawsze sie znajdzie taki co mu nic, ale to nic nie bedzie pasowało.Bedziemy robili tysiac ankiet a i tak zawsze sie znajdzie ktos niezadowolony........, zamiast sie cieszyc ze mozna sie spotkac, pogadac, napic , to lepiej wymyslac sztuczne i dziecinne problemy
Szkoda gadac

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 18:04

Dorothea, nie chodzi o lokal broń mnie Panie Boże... Ja chciałbym by sposoby wybierania pozostały takie a nie inne ......
Ja głosowałem za 4Art ale wygrała opcja Babilon i ok....... Jako user przyjmuje tą opcję. Ja nie przychodzę dla lokalu a dla LUDZI ( innych Userków )
Ech ......
Dorothea napisał/a:
to lepiej wymyslac sztuczne i dziecinne problemy
a co miałaś na myśli ? ;)
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 18:10

Arex30 napisał/a:
co miałaś na myśli

aaa juz nie wazne
Arex30 napisał/a:
wygrała opcja Babilon i ok....... Jako user przyjmuje tą opcję

nareszcie to powiedziales i jest ok

poprostu denerwuje mnie,ze za kazdym razem, za KAZDYM RAZEM, jest to samo, ciagle bitwa o lokal a mnie prawde powiedziwszy lokal zwisa, ja sie moge spotkac nawet na ławce na Rynku, przyniose sobie tylko koc i bedzie oki

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 18:15

Dorothea napisał/a:
nareszcie to powiedziales i jest ok
a czy ja gdzieś wcześniej pisałem że nie bede bo Babilon ? czy ja się o lokalu wypowiadałem ? Nie.
I ok

Jak sie ociepli to możemy na łogródku ........

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 18:38

Arex30 napisał/a:
możemy na łogródku ........

na Twoim???

Ludzie dopisywac sie do listy, bo cos mizernie wyglada

Fenix - Nie Lut 17, 2008 19:19

I tu Teraz powinienem skasować kilka postów bo robicie bałagan jestem na jednym forum gdzie spotkanie załatwia administracja około 5 osób i reszta sie dopasowuje i też są liczne spotkania i jak ci nie pasuje po prostu nie przychodzisz może za 2 miesiace bendzie ci pasować bo daty są takie same. :wstyd:
Piotrulek - Nie Lut 17, 2008 19:43

Fenix napisał/a:
I tu Teraz powinienem skasować kilka postów bo robicie bałagan jestem

kończ(kasuj)królu netu...wstydu oszczędź...

Arex30 - Nie Lut 17, 2008 19:49

Lista 23-02-2008 g. 19:30 start.

1. kisia
2. PAKuS
3. Jacek 13,ale tylko wtedy jak będzie w Babilonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
.
.
.
.
.
30. Arex30 ( na chwilkie bede )

Frycek - Nie Lut 17, 2008 20:05

Bardzo prosze o powrot do tematu.
kisia - Nie Lut 17, 2008 20:19

eeee no przecież cały czas jest mowa o spotkaniu czy ogólnie o spotkaniach, jak ktos ma jakies uwagi to gdzie ma o nich pisac ?
Arex30 - Nie Lut 17, 2008 20:28

kisia, ale prezes chyba okularów nie ubrał i nie umie czytać ......
kisia - Nie Lut 17, 2008 20:50

chciałam dodać, dla zachęty że na sali jest ZAKAZ PALENIA :D

Lista 23-02-2008 g. 19:30 start.

1. kisia
2. PAKuS
3. Jacek 13,ale tylko wtedy jak będzie w Babilonie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
.
.
.
.
.

Dorothea - Nie Lut 17, 2008 21:02

kisia napisał/a:
dla zachęty

tia wiedziałam,ze cos sie za tym kryje hihihihihihhi
ale to nic bedziemy czesciej na dole prawda Kisiu?

kisia - Nie Lut 17, 2008 21:27

Dorothea napisał/a:
bedziemy czesciej na dole prawda Kisiu?
noooo spoko bedziemy chciały zabakac czy inni palacze to można zejśc na półpietro lub na dół :) Ta sala to jedyna opcja na ten dzień w Babilonie. Myśle, ze źle nie będzie :D
Dorothea - Nie Lut 17, 2008 21:36

kisia napisał/a:
Myśle, ze źle nie będzie

pewnie,ze nie, najwazniejsze ze sie spotkamy

MacSen - Pon Lut 18, 2008 00:10

kisia napisał/a:
Dorothea napisał/a:
bedziemy czesciej na dole prawda Kisiu?
noooo spoko bedziemy chciały zabakac czy inni palacze to można zejśc na półpietro lub na dół :) Ta sala to jedyna opcja na ten dzień w Babilonie. Myśle, ze źle nie będzie :D

No baa w końcu nie bede pachniał petami :].... będe może nie punktualnie ale bede :D

kisia - Pon Lut 18, 2008 00:14

MacSen napisał/a:
będe może nie punktualnie ale bede

to dopiszę Cie do listy
1. kisia
2. PAKuS
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
8. MacSen
.
.
.
.

Piotrulek - Pon Lut 18, 2008 09:05

kisia napisał/a:
Myśle, ze źle nie będzie

bedzie ekstra jak zawsze

Arex30 - Pon Lut 18, 2008 09:25

Piotrulek, czy ja wyczówam jakąs odrobine sarkazmu ?
Piotrulek - Wto Lut 19, 2008 08:19

Arex30 napisał/a:
czy ja wyczówam jakąs odrobine sarkazmu

a co to jest sarkazm??

kisia - Wto Lut 19, 2008 10:10

odsyłam do encyklopedii :P :offtopic:
Piotrulek - Wto Lut 19, 2008 16:46

kisia napisał/a:
odsyłam do encyklopedii

wystarczy przeczyatć ze zrozumieniem i wyjdzie na to ,ze moje pytanie jest ściśle zwiazane z tematem...wiec nie wiem skad to ostrzeżenie

PAKuS - Wto Lut 19, 2008 18:40

Odświeżam listę i prosimy o wpisywanie się na nią w imieniu całego zarządu forumgliwice, c o m

to dopiszę Cie do listy
1. kisia
2. PAKuS
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
8. MacSen
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.

Henio - Wto Lut 19, 2008 23:15

Henio jest na liscie to jest gut ale nie widze moich kolegów cysia i kolegi Alex[1] i mam nadzieje ze jakos was znajde hi hi bo cos moi koledzy sie chyba zapisza na samym koncu bussska dla wszystkich
kisia - Wto Lut 19, 2008 23:47

Henio, a kto to jest cysio ? na forum go nie ma . Do Alexa info poszło :)
Henio - Sro Lut 20, 2008 08:51

cysio to jest kolega Alexa.Alex jest na forum cysia niema na forum
Henio - Pią Lut 22, 2008 21:04

hej gdzie jest lista ilu nas tam bedzie cooooo wpisywac sie i to szybko hi hi
Piotrulek - Pią Lut 22, 2008 21:54

Nareszcie to juz jutro...
trunks - Pią Lut 22, 2008 22:19

hmm no moze wpadne ale nie wpisuje sie bo nie wiem jeszcze :P
kisia - Pią Lut 22, 2008 22:44

mało nas :(
veronica - Pią Lut 22, 2008 22:45

... do pieczenia chleba ;) też wpadnę się z Wami zobaczyć :P
kisia - Pią Lut 22, 2008 22:49

veronica, to super, bardzo się cieszę. Wpisz się na listę zeby ją zapełnic
veronica - Pią Lut 22, 2008 22:52

jasne już sie poprawiam :]

1. kisia
2. PAKuS
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
8. MacSen
9. veronica
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.

kk - Pią Lut 22, 2008 23:57

1. kisia
2. PAKuS
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
8. MacSen
9. veronica
10. KK z 11. osobą towarzyszącą
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.

Morqana - Sob Lut 23, 2008 18:10

Troszkę dawno nie było mnie na spotkaniu, jednak pojawię się na chwileczkę:)
Do zobaczenia

1. kisia
2. PAKuS
4. Henio
5. Dorothea
6. Piotrulek
7. mała
8. MacSen
9. veronica
10. KK z 11. osobą towarzyszącą
12.MorQaNa z 13. osobą towarzyszącą
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.

Dorothea - Nie Lut 24, 2008 01:35

Było super :D
Zaliczam to spotkanie do bardzo udanych......
Fajnie było poznac nowe osoby:
-towarzyszke KK (sorki zapomniałam imienia)
-pojawił sie Henio, tak jak obiecał
-oraz poznalismy na zywo Fekete :D
Oczywiscie juz nie moge doczekac sie nastepnego

kisia - Nie Lut 24, 2008 02:21

właśnie wróciłam do domku :D
i podpisuje sie pod tym co napisała Dorothea,
Dorothea napisał/a:
Było super :D
Zaliczam to spotkanie do bardzo udanych......
Fajnie było poznac nowe osoby:
-towarzyszke KK (sorki zapomniałam imienia)
-pojawił sie Henio, tak jak obiecał
-oraz poznalismy na zywo Fekete :D
Oczywiscie juz nie moge doczekac sie nastepnego

ide zgrywac fotki bo oczywiście nie chce mi się spać :D

Henio - Nie Lut 24, 2008 02:46

no helllow ja tez tam byłem ale zesmy sobie pogadali ze hej fajnie było ale było to spotkanie raczej do dyskusji i prowadziliśmy tematy że szok katasrofa różne ogolnie mówiac.ale powiem ze jak na 1 moje spotkanie to boło fajnie.pozdrawiam wszystkich co mnie widzieli i ze mną gadali i mam nadzieje ze zdjecia będą gdzies tu wystawione hi hi tańce tez były no i boło super
kisia - Nie Lut 24, 2008 03:16

Henio napisał/a:
mam nadzieje ze zdjecia będą gdzies tu

wedle życzenia sa tu >>>> h t t p;//chomikuj, p l/kisiaa/XXXII+Babilon_02_2008 , nie zabijcie mnie za opisy ale w głowie mi szumiało :D

p4cz3k - Nie Lut 24, 2008 06:47

hmmm...to ja moze nei bede pisal kiedy wrocilem do domu...bo chyba musialbym napisac ze "teraz" ... a ze spotkania wyszedlem zanim sie w zasadzie zaczelo :p
Piotrulek - Nie Lut 24, 2008 10:08

kisia napisał/a:
nie zabijcie mnie za opisy ale w głowie mi szumi

kisia sprawdz dokladnie ten plik bo coś chyba z nim nie tak jest...

Basia K - Nie Lut 24, 2008 10:13

Piotrulek napisał/a:
kisia sprawdz dokladnie ten plik bo coś chyba z nim nie tak jest...

Ja obejrzałam zdjęcia,ale właśnie nie poprzez ten link,tylko wchodząc w chomika i tam w XXXII spotkanie....

veronica - Nie Lut 24, 2008 10:13

jo tysz nie bardzo wim o której dotarłam do domku :P (przy okazji dziękuję za podwiezienie :D ) spotkanie mimo okrojonego składu było (...) :rotfl: dla obecnych :padam: i zmykam :spi: bo jeszcze widzę w odcieniu blue :zdziwko:

a tu coś ode mnie ;) ==>foteczki

Piotrulek - Nie Lut 24, 2008 10:23

Basia K napisał/a:
Ja obejrzałam zdjęcia,ale właśnie nie poprzez ten link,tylko wchodząc w chomika i tam w XXXII spotkanie....

tak,tak,juz w porzadku ...jest ok...

MacSen - Nie Lut 24, 2008 10:56

Kurcze...a mi wypadło kisnąc w zupełnie innym towarzystwie. :/
Dorothea - Nie Lut 24, 2008 11:50

MacSen napisał/a:
...a mi wypadło kisnąc

na drugi raz nie rob wiecej takiego błedu hihihihihi

darkenstein - Nie Lut 24, 2008 14:46

exit
Piotrulek - Nie Lut 24, 2008 15:16

darkenstein napisał/a:
widze ze wylo wyborne towarzystwo

jak zawsze Darku,jak zawsze

Szamanka - Nie Lut 24, 2008 17:12

Fajnie jest zobaczyc stare twarze jak i te nowe :D
Dorothea - Nie Lut 24, 2008 17:17

Szamanka napisał/a:
stare twarze

stare , znaczy sie znane mam nadzieje hihihihihihihih

Szamanka - Nie Lut 24, 2008 17:26

No oczywiscie ze mi znane :D

nie dosyc ze czleka tam nie ma to go jeszcze za jezyk lapia

czyzby "niebieskie" wciaz pulsowalo? :D

Dorothea - Nie Lut 24, 2008 17:30

Szamanka napisał/a:
"niebieskie" wciaz pulsowalo?

eeee juz dawno, dawno nie, nawet kacyka nie było :D

Jacek13 - Nie Lut 24, 2008 18:11

Dzięki wszystkim za wspaniałe spotkanko.Duża bużka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <zcmok> <zcmok> <zcmok> <zcmok> <zcmok> <zcmok> <zcmok>
Arex30 - Nie Lut 24, 2008 18:18

ja też dziekuje i przepraszam że tak na chwileczkie
kisia - Nie Lut 24, 2008 18:38

Piotrulek napisał/a:
sprawdz dokladnie ten plik bo coś chyba z nim nie tak jest
mówiłam, że w głowie mi szumi, przecinek na końcu wkradł się do linka :D, już powinno być ok :)
fekete - Pon Lut 25, 2008 22:07

Dzięki za miłe przyjęcie. Spotkanie przebiegałoby baaaaardzo spokojnie, gdyby nie ciągłe podgrzewanie atmosfery przez Duszę Towarzystwa :) . Jeszcze raz dziękuję.
Dorothea - Pon Lut 25, 2008 22:11

fekete, jestes, juz myslałam,ze sie do nas troszke zraziłes ;)
Henio - Pon Lut 25, 2008 22:20

Arex30 jo cie nawet nie poznoł i nie mogłem z toba pogadac nawet niewiem ktory na zdjeciu jestes katastrofa cooo.na drugi raz gadaj do kturej bedziesz to przyjade wczesniej.pozdrawiam tych co niepoznałem
fekete - Pon Lut 25, 2008 22:21

Ależ skąd, dopiero wróciłem z pracy :) .
Arex30 - Pon Lut 25, 2008 22:29

Henio, nic straconego ;>
Henio - Pon Lut 25, 2008 22:52

no mam nadzieje haaa
Dorothea - Pon Lut 25, 2008 22:57

Arex jest na zdjeciu ale nie pamietam czy na zdjeciach Kisi czy Weroniki
kisia - Wto Lut 26, 2008 00:39

Henio napisał/a:
na drugi raz gadaj do kturej bedziesz to przyjade wczesniej
ależ Arex pisał że bedzie na chwile, fakt nie napisał od której do której, a na fotkach jest tych moich. Każda fotka jest podpisana wiec napewno znajdziesz :D
Monique - Wto Lut 26, 2008 18:12

widze ze sie super bawiliscie.. szkoda ze mnie nie bylo Buuuuuuuu :( ale jest mala szansa ze moze niedlugo sie zobaczymy.. tyle ze nie bede juz sama.. a w towarzystwie mojego malego przystojniaka :D
Dorothea - Wto Lut 26, 2008 19:26

Monique, cudownie by było Was zobaczyc :D
Morqana - Wto Lut 26, 2008 20:58

Ja byłam na momencik na początku. Widziałam, że humorki dopisywały :)

Acha, Veronica dziękuje serdecznie :calus:

DJ Martinez - Sob Mar 01, 2008 23:53

Hmmm Może w końcu kiedyś mi data spasuje i Mi sie uda na jakieś spotkanie wpaść, zobaczymy, bo widzę sympatycznie musi być. :) :) :) Tylko ciekawe kto by Mnie poznał :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: oprócz Frycka
veronica - Nie Mar 02, 2008 08:33

DJ Martinez napisał/a:
Tylko ciekawe kto by Mnie poznał

świetna zabawa jest wtedy ;) prawie jak w ciuciubabkę :rotfl:
sam zobaczysz jak przyjdziesz ;)

DJ Martinez - Wto Mar 04, 2008 01:52

oki, to Ja sie jeszcze przebiorę jakoś specjalnie dla utrudnienia i wezmę oczywiście podstawowy symbol ciuciubabki ;) ;) ;) ;) ;)
kisia - Wto Mar 04, 2008 23:24

spotkanie się odbyło, recenzje napisane, pozostały wspomnienia i prosze ich nie zaśmiecać off topikami :!:
majsterdomowy - Pon Paź 13, 2008 20:12

:padam: i jestem...