dupiate forum

Lokale - Galeria

barteq - Pon Gru 24, 2007 17:44
Temat postu: Galeria
Nowa nazwa ( byle soprano , pozniej iguana ) inna klientela i weryfikacja , calosc oprawniona dobrym gustownym wystrojem ... jak na labedy lokal na prawdziwym poziomie a i w porownaniu do Gliwic wypada naprawde pozytywnie

ciekawy parkiet + 2 salki i kominek w zimie naprawde robi niepowtarzalna atmosfere ...

co soboty dancingi - muzyka retro lata 70/80/90 ...

w tygodniu ze wzgledu na polozenie malo uczeszcany wiec na wieczorne spotkania przy kawie lub piwku czy drinku nadaje sie idealnie , ladne barmanki i profesjonalna obsluga ...

Oprocz tego bardzo konkurencyjne ceny jesli chodzi o imprezy zoorganizowane np urodziny , stypu , wesela czy spotkania biznesowe ( lokal do 60 miejsc siedzacych ... )

Gliwice- ?abedy ul.Główna 8 ...

zapraszam :)

Arex30 - Pon Gru 24, 2007 17:45

taaaaa ;P
a może 12-01-2008 ma coś do zaoferowania dla spotkania forumowego ?

barteq - Pon Gru 24, 2007 17:47

dlaczego nie ... szczegoly mozna dograc na miejscu ...

jedzienie tez jest ..

Aither - Pon Gru 24, 2007 19:10

o szykuje sie kolejne spotkanie ? :) sadze ze przetestowac mozna nowy lokal :)
Gmeras - Pon Gru 24, 2007 19:35

tylko ze to sa łabędy ;P
Aither - Pon Gru 24, 2007 19:36

a co labedy to nie gliwice ? :zdziwko:
Gmeras - Pon Gru 24, 2007 19:39

juz widzę jak każdemu psuje tam jechać ;)
Aither - Pon Gru 24, 2007 19:44

ale maruda jestes :P mnie to bez roznicy, i tak czy na labedy czy do centrum musze sie dostac wiec zwisa mi to :P
Arex30 - Pon Gru 24, 2007 19:48

barteq, Jak możesz to PW i namiary po świntach sie ustali co i jak :D
Piotrulek - Pon Gru 24, 2007 19:56

Gmeras napisał/a:
juz widzę jak każdemu psuje tam jechać



komu nie bedzie pasowalo to nie przyjedzie,proste,prawda??

Gmeras - Pon Gru 24, 2007 21:49

Piotrulek napisał/a:
komu nie bedzie pasowalo to nie przyjedzie,proste,prawda??
no tak ale czy nie lepiej oficjalne robić w centrum tak by większoś miała blisko i w razie czego szybciej sie dostać do domu bo jak wiadomo przez centrum autobusy nocne jeżdżą a z jednej dzielnicy do drugiej to rzadkość ;)
DJ Martinez - Wto Gru 25, 2007 15:50

Ja nic do ?abęd nie mam, ale zważając ze na forum sa ludzie z różnych części Gliwic, to takie spotkania powinny być jednak w centrum miasta. :)
Aither - Wto Gru 25, 2007 15:54

i tak wiekszosc jezdzi samochodami, nie wiem dlaczego uparliscie sie tego censtum... zwazajac na to ze coraz wiecej jest ludzi na spotkaniach to powinno sie miec rowniez wieksze lokale... poza tym, co to za przyjemnosc chodzic wciaz do jednego i tego samego lokalu ? :) ja osobiscie nie mam nic do centrum ale uwazam, ze jesli lokal w Labedach spelnia oczekiwania wiekszosci to czemu nie? A przeciez zeby dowiedziec sie czy spelnia oczekiwania czy tez nie to trzeba tam zrobic spotkanie... a potem sie oceni czy warto robic powtorke z rozrywki czy tez nie ;) nie skazujcie lokalu tylko dlatego ze to Labedy i ze go nie znacie :P
trunks - Wto Gru 25, 2007 16:01

mnie bardzej pasuje centrum, bo mam fajny dojazd tramwajem, a i moge wrócic na piechote bez problemu :) Do ?abęd nie wiem czy by mi sie chcialo jechac, no chyba, ze bym sie z kimś potem autem zabrał (autobusy do której tam jedżą ?), ale jak znam życie, z tym moze byc problem, bo chetnych wielu :)
Aither - Wto Gru 25, 2007 16:12

po 22 jedzie 197 w strone centrum jest ostatni, potem 126 po 23 jedzie potem 32 jedzie po 1 i 2 w nocy, kolo 23 jezdzi 71 w strone centrum... wiec tak prawde mowiac jesli chodzi o polaczenie to nie jest zle jest kilka mozliwosci. Wytlumaczenie "nie ma polaczenia" jest bezpodstawne :) tutaj raczej wchodzi w gre lenistwo :P
trunks - Wto Gru 25, 2007 16:18

Aither napisał/a:
tutaj raczej wchodzi w gre lenistwo

po części też, bo i dojazd dłuższy - na plac piastów pierw, a potem przesiadka, a tramwaj mam pod nosem i dojazd prawie pod lokal :)

Aither - Wto Gru 25, 2007 16:26

ale sa tacy co musza jechac tyle samo do centrum co Ty na labedy... wiec nie powinno sie ograniczac tylko do "elyty" bo ma blizej...
Gmeras - Wto Gru 25, 2007 16:27

no godzinny powrót do domu :P
Aither - Wto Gru 25, 2007 16:29

nie mozna miec wszystkiego :P
p4cz3k - Wto Gru 25, 2007 16:55

czy mi sie wydaje czy 32 jezdzi w nocy do labed ? i z labed chyba tez :P ale ja nie jestem biegly w tych regionach
Gmeras - Wto Gru 25, 2007 17:00

jeździ co 1,5 godziny lub 2godziny
DJ Martinez - Wto Gru 25, 2007 17:05

Tak,Trzeba dążyć ludzie do porozumienia, co do przykładu jazdy samochodem tak, ale chyba na spotkanie forum jeśli ktoś chce wypić choć jedno piwko autem nie pojedzie. Proponuje powrócić do tematu i tego czy lokal jest interesujący, a czy sie nadaje na spotkanie forum pisać w innym dziale.
Wieczorny - Wto Gru 25, 2007 18:51

nocne są.
tyle że okolica po tamtej stronie torów niezbyt ciekawa...

Aither - Wto Gru 25, 2007 21:35

DJ Martinez, jak ocenic czy lokal jest godny na spotkanie skoro forumowicze nawet nie chce myslec o tym zeby tam pojechac na spotkanie... bo temu zbyt daleko, temu zajmie to godzine a ten w ogole nie pojedzie bo mu sie nie chce... prymitywne myslenie... :zdegustowany:
DJ Martinez - Sro Gru 26, 2007 14:40

Ciężko ocenić, ale tak to bywa z miejscami które nie sa w centrum, dlatego właśnie spotkania maja racje bytu tylko w centrum by jakoś każdego pogodzić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group