dupiate forum

Piłka Nożna - stroje druzynowe ForumGliwice

Aither - Pon Gru 24, 2007 16:29
Temat postu: stroje druzynowe ForumGliwice
Po wczorajszym turnieju czesc osob bedacych na turnieju (nie bede mowic kto bo to malo wazne poki co :) ) ale doszla do wniosku, ze przydalyby sie frofesionalne stroje dla druzyny forumGliwice. Jednak po wymianie zdan doszlismy do wniosku, ze tej druzyny juz prawie nie ma. Osobiscie znam tylko Hansa paczusia i to byloby na tyle... Sadzilam ze wieksza liczba naszych forumowiczow jest w druzynie niz tylko wymieniona dwojka.
Sa plany aby zamowic komplet strojow dla druzyny... jednak jesli teoretycznie druzyna nie istnieje i nie ma konkretnego skladu to czy jest sens zamawiac stroje ?

Chcialabym sie dowiedziec... czy druzyna FG bedzie czy tworzona bedzie tylko okazjonalnie na ewentualny turniej charytatywny?

Oczywiscie jesli ktos nie chce grac pod szyldem FG to nazwe druzyny zawsze mozna przeciez zmienic... :zawstydzony:

troyek - Pon Gru 24, 2007 16:39

a istnieje możliwość dołączenia do drużyny ? :niepewny: :niepewny: :niepewny:
Aither - Pon Gru 24, 2007 16:45

wlasnie to jest to ze ja juz sama nie wiem czy mamy druzyne czy nie... nie przecze, ze wlasnie wyobrazam sobie to tak, ze w niej graja nasi forumowicze skoro to ma byc druzyna forum gliwice. Wczoraj podsluchalam rozmowe ponczka i Piotra chyba odnosnie kapitana... i uslyszalam swietna odpowiedz... "wszyscy jestesmy rowni nikt sie nie wywyzsza". Doszlam do wniosku, ze przydalaby sie nasza druzyna w stalym skladzie a nie skaldajaca sie z przypadkowych ludzi. Nie mowie ze mi to przeszkadza ale mile widziany bylby staly sklad nie zmieniajacy sie z dnia na dzien.

troyek, sadze ze mozna dolaczyc :) czekam na wypowiedzi chlopakow bedacych i tworzacych te druzyne :) np hansa lub ponczusia :) bo poza nimi to ja juz nie wiem kto jest w tej druzynie :)

Frycek - Wto Gru 25, 2007 11:54

po pierwszym turnieju byly plany stworzenia takiej druzyny bo faktycznie fajnie jest ja gra dluzyna ludzi z forum.Pierwszy problem pojawil sie odnosnie stoii i ich zakupienia.
Ostatnio w pracy rozmawialem ze "sponsorem" orchidei mtorchesie dowiedzialem co i jak i ile jego to kosztowalo.
Wtedy pomyslalem ze mozna poszukac sponsora dla druzyny i stworzyc taka druzyne , jednak podstawa jest Sklad druzyny.
Nie koniecznie druzyna musi byc tylko do pilki noznej,mona by bylo zrobic tez druzyne to kosza czy siatki bo takie osoby tez sa na forum co graja nie koniecznie w noge

Ja osobiscie moge sprobowac zajac sie druzyna do kosza

Aither - Wto Gru 25, 2007 13:59

w siatke to ja gralam ale w kosza nie :P jednak nie o to chodzi... jesli bedzie solidny sklad druzyny futsalowej to i beda stroje. o strojach trwaja rozmowy ze sponsorami, ktorych prawde mowiac znalazlam dzieki krotkiej wymianie meili, nie trzeba bylo nawet namawiac :)
p4cz3k - Wto Gru 25, 2007 16:33

kilka slow :

gdy temat pilki halowej pojawil sie na forum to ja chyba nawet o tym forum nie slyszalem...ale zainteresowalem sie tym tematem i chyba moge powiedziec ze go troche rozkrecilem ... od pewnego czasu (prawie dwa lata a moze juz wiecej) gramy... czy to jest raz w tygodniu - czy piec razy ... czy kogos brakuje czy jest nadmiar ... i powiem tak : stala druzyna forumowa chyba nie ma sensu ... prawda jest taka tylko jeden mecz byl rozegrany jako 100 % forum gliwice ...



gralismy wowczas z szakalami ...

nawet gdy gralismy jako forumgliwice w 2 turniejach byly to osoby zarowno zwiazane z forum jak i znajomi osob z forum - tak bylo rok temu : gdy forumowicze to byli : frohik, hans, kobi, bobson i ja, a reszta osob to wlasnie znajomi zaproszeni na turniej.

w tym roku w druzynie forum jako forumowicze grali w zasadzie jedynie : Lukasz (ktory w zasadzie juz na forum sie nie udziela) oraz Hans - ktory nie ukrywajmy zaglada na forum oczyma Kisi.

osoby ktory naleza do forum i graja z nami to zazwyczaj osoby sila zaciagniete przeze mnie (staniol, lukasz, wolwo, kermit, bobson, bartekk) na forum czy tez przez bzyka (jasiu, rafal zalewski) lub frohika (bizon) i nie da sie ukryc te osoby nie odwiedzaja forum "czesto"

rok temu w wakacje byl plan stworzenia druzyny forum i zapisania sie do p. wojewodzkiego ale pomysl z wielu wzgledow upadl ... juz wowczas rozmawialem z hurtownia all sport na temat stroju ...

patrzac na chwile obecna osob grajacych z forum jest naprawde niewiele - moze 2 - 3

wiec to sie mija z celem ... druzyna forum jest obecna i bedzie zapewne obecna na turniejach forumowych czy beda to forumowicze czy osoby jedynie grajace dla forum

a stroje ? kazdy z nas gra w tym w czym jest mu wygodnie (przynajmniej na codzien ) a nie ukrywam chyba nie ma potrzeby zakupu kompletu strojow aby grac w nich tylko na turniejach... (a bluzeczka + spodenki + nadruk to koszt okolo 100 pln)

gdy kiedykolwiek znowu pojawi sie plan gry na 5 ligowych ... wowczas pomyslimy ... ale czy jest sens nazywania druzyny - druzyna forumgliwice - gdy w tej druzynie bedzie gralo zaledwie 2 - 3 forumowiczy ? (wiecej forumowiczy jest w druzynie szakali :P)


tylko dodam jeszcze jedna rzecz :) przez te dwa lata przewinelo sie przez hale "forumowa" ogromna liczba osob ... w chwili obecnej niektore z tych osob graja juz w zespolach ... wiec raczej do forum nie wroca ... niektorzy pozegnali sie z pilka...a sa tez tacy ktorzy graja zarowno z nami jak i jeszcze gdzies :)

tu nie chodzi o gre w strojach ... czy pod szyldem ... tu chodzi o dobra zabawe :) a bawimy sie dosc czesto :)


---

w temacie "kosza" i "siatki" raczej sie nie wypowiadam ... pamietam ze tylko raz z bzykiem udalo sie nam zorganizowac mecz koszykowki ... i wygladalo to tak ze pojawilo sie moze 4 forumowiczy a moze 3 ... nie pamietam ... a reszta to byly osoby z mojej uczelni...a wiec trudno...

---
i Frycku jesli mowisz ze mozesz zajac sie ekipa koszykowki to chyba nie wiesz co mowisz :) moge powiedziec ci tylko tyle ze zorganizowanie zwyklego spotkania na hali (jesli nie jest to termin uzgodniony z gory 2 - 3 tygodnie wczesniej - lub stala hala o danej godzinie i miejscu) zwiazane jest nie tylko z kosztem oplacenia hali ... ale rowniez godziny na telefonie - telefonowanie w celu zaklepania hali - aby zgromadzic to minimum na hale - etc itd - a rachunki telefoniczne czasem przychodzily ogromne :) i nie kazda hala dochodzila do skutku :)


---

jesli na forum sa osoby chetne do gry ... zapraszamy ... choc nie zawsze terminy gry odpowiadaja kazdemu ... czasem aby zagrac nalezy poswiecic kilka godzin snu ... a rano mozna obudzic sie z zakwasami ... coz tak to wyglada ... czasem nawet zdazalo sie nam grywac w srodku tygodnia o polnocy lub tez grubo po polnocy - bo hala byla wolna tylko w takim terminie...a rano : praca / szkola / obowiazki - a wszystko boli ;) ale nie ma nic fajniejszego niz gra zespolowa ...

Piotrulek - Wto Gru 25, 2007 16:56

p4cz3k napisał/a:
kazdy z nas gra w tym w czym jest mu wygodnie


i dlatego wygladacie jak podworkowa zbieranina...


p4cz3k napisał/a:
ale czy jest sens nazywania druzyny - druzyna forumgliwice



w tym temacie nie mowimy o nazwie zespolu...

Frycek - Wto Gru 25, 2007 18:17

Przegladajac zdjecia z turnieju zauwazylem ze jedna z druzyn ma takie kamizelki , nawet dobry pomysl wtedy koszty spadaja bo trzba zakupic kamizelki + nadruk z numeracja nie koniecznie z nazwiskiem.
Piotrulek - Wto Gru 25, 2007 18:22

Frycek napisał/a:
Przegladajac zdjecia z turnieju zauwazylem ze jedna z druzyn ma takie kamizelki


rzeczywiście,byla taka drużyna i zajęla nawet 2 miejsce(wiadomo,że nie szata zdobi czlowieka)...czy uważasz Frycku,ze ich wyglad byl godny uwagi??czy uważasz,ze forum i jego sponsorow nie stać na coś bardziej profesjonalnego??takie kamizelki to można za darmo dostać w firmach "drukujacych"...jak sie wydrukuje trochę kalendarzy na przyklad...

Frycek - Wto Gru 25, 2007 18:26

Piotrulek napisał/a:
ze ich wyglad byl godny uwagi??

coz no moze nie przyciagal uwagi ,tylko stwierdzilem fakt ze cos takiego jest
Piotrulek napisał/a:
czy uważasz,ze forum i jego sponsorow nie stać na coś bardziej profesjonalnego

Nie przypominam sobie aby forum mialo kilku sponsorow , wiem tylko o jednym -ktory akurat sponsoruje serwer

Ale nie o sponsorach tu piszemy..jednak mysle ze jesli byla by druzyna to pewnie jakas firma zasponsorowala by stroje dla druzyny

Aither - Wto Gru 25, 2007 21:25

stworzylam ten temat nie po to aby sie klocic... kto na co zwrocil uwage lub kto ile byl na turnieju.
Jest kilka rzeczy, ktorych chcialam wyjasnic:

1. Druzyna i stroje - masz racje Ponczek ze przez druzyne przewinelo sie mase ludzi i nie koniecznie z forum. Nie wiem kto u was jest uznawany za "kapitana" ale sadze ze stroje moga byc dla druzyny i beda one wlasnoscia nie gracza ale "forum" lub ich sponsorow a przydzielone graczowi, obojetnie czy to na turniej raz do roku czy tez mecz towarzyski z kolegami z uczelni. Jest mozliwosc zalatwienia takich strojow wiec ten temat mial byc forma "zapytania" czy reflektowalibyscie na cos takiego. ;) jesli nie chcecie strojow to wystarczy powiedziec, bez wielkiego urazania sie wyzywania czy podtekstow... wystarczy krotko powiedziec "nie chcemy strojow" i bedzie po klopocie ;)

2. Sponsorzy - nie bede w tej chwili mowic o kim mysle, ale Frycek widzisz, jest grono ludzi na forum, ktorzy na prawde dokladaja sporo do tego "interesu" a nawet jak widze o tym nie wiesz lub nie chcesz wiedziec... ja na ich miejscu poczulabym sie troszke urazona i bylabym w stanie sie wyklocac, ale to tylko ja... bo taki mam charakter.

3. Koszty - z tego co sie dowiedzialam drogi Frycku to nie miales dokladac do strojow ani zlotowki wiec wyliczanie kosztow w Twoim przypadku nie jest potrzebne. Sadze ze wszyscy zdaja sobie sprawe ze stroj dla gracza (koszulka + spodenki) to koszt ok 80 zl ;) zreszta to nie ma znaczenia to juz "klopot" sponsora a nie Twoj ;)

p4cz3k, chcialabym sie dowiedziec od Ciebie konkretnych informacji, czy bedziecie reflektowac stroje czy mamy zaniechac zalatwianie tego i zapomniec o tym ;) to ulatwi i mi i sponsorom prace :)

Frycek - Wto Gru 25, 2007 21:54

Piotrulek napisał/a:
powiem tyle że dla piłkarzy forumgliwice, c o m...kisia zbierała koszulki po ludziach,pożyczając je ,aby przynajmniej wygladali jakoś normalnie i jednolicie

no wybacz abym ja sponsorowal koszulki..w tamtym roku i tak zostaly rozdane zapasy jakie mialem ,ktorych nikt nie zakupil a oddalem na turnieji bylo ok
w tym roku nie posiadalem koszulek wiec nie mialem co dac, wiem ze Kisia zbierala bo do mnie tez pisala jednak poinformowalem ja ze nie posiadam nic na zbyciu
Aither napisał/a:
Koszty - z tego co sie dowiedzialam drogi Frycku to nie miales dokladac do strojow ani zlotowki wiec wyliczanie kosztow w Twoim przypadku nie jest potrzebne

nie powiedzialem ze mialem tylko ze rozmawialem ze sponsorem druzyny orchidei ile go to kosztowalo i tu masz racje ze koszt zamyka sie w 100zl

p4cz3k - Wto Gru 25, 2007 22:07

Aither napisał/a:
1. Druzyna i stroje - masz racje Ponczek ze przez druzyne przewinelo sie mase ludzi i nie koniecznie z forum. Nie wiem kto u was jest uznawany za "kapitana" ale sadze ze stroje moga byc dla druzyny i beda one wlasnoscia nie gracza ale "forum" lub ich sponsorow a przydzielone graczowi, obojetnie czy to na turniej raz do roku czy tez mecz towarzyski z kolegami z uczelni. Jest mozliwosc zalatwienia takich strojow wiec ten temat mial byc forma "zapytania" czy reflektowalibyscie na cos takiego. ;) jesli nie chcecie strojow to wystarczy powiedziec, bez wielkiego urazania sie wyzywania czy podtekstow... wystarczy krotko powiedziec "nie chcemy strojow" i bedzie po klopocie ;)


Aither, ja nie mam nic przeciwko ... chodzi o to ... jesli sponsor zyczy sobie aby stroje byly forma reklamy - wowczas moze byc ciezko ... gramy sobie...tak dla zabawy ... owszem gralismy w 2 turniejach ... i chodzi mi o to czy sponsor bedzie zainteresowany, mowiac wprost: bezinteresownym zasponsorowaniem strojow...z drugiej strony ... moze gdy bede stroje ... bedzie jakas podstawa ... wowczas ruszy temat - stworzenia druzyny ... ktora zagra nie tylko na turnieju ... ale w chwili obecnej jest to zaledwie gdybanie ...

aither ... choc mysle ze aby porozmawiac mozna wybrac sie kiedys na "przyslowiowa pizze w "przyslowiowym miejscu" i porozmawiac " bo wiesz jak to bywa z rozmowami na forum :=] (a wiec odezwe sie na gg)

a dzis uwazam ze od jakis 30 minut nie jestem odpowiednia osoba do rozmow :) (wyjasnienie bedzie zapewne jutro w narzekalni zwiazane z bardzo mocnym bolem glowy)

kisia - Sro Gru 26, 2007 00:01

no własnie, padł pomysł zakupienia dla drużyny forum strojów,niby fajnie, tylko czy to ma sens ? bo tak jak pisze Pączek panowie na co dzień grają dla siebie bez widowni więc sponsor nie będzie miał żadnego z tego pożytku bo reklamy mu w ten sposób nie zrobią, a jako "reprezentacja" ForumGliwice wystepują tylko jak narazie raz w roku.
Piotrulek napisał/a:
p4cz3k napisał/a:
kazdy z nas gra w tym w czym jest mu wygodnie

i dlatego wygladacie jak podworkowa zbieranina...
bez przesady każdy z grających miał forumową koszulkę, jedynie spodenki były różne :P.
Z punku widzenia zony forumogracza wydaje mi się, że drużynie przyda sie taki strój najbardziej tylko na wielkie wystepy, a takich jak narazie jest 1 w roku, ale fajnie by było gdyby na ten jeden występ wyglądali profesjonalnie :)

Aither - Sro Gru 26, 2007 19:42

Frycek, jest nepisana zasada, ze ze sponsorami nie rozmawia sie o kosztach :)

p4cz3k, ja jestem chetna na takie spotkanie :) moze nie koniecznie przy pizzy (staram sie byc na diecie :P ) ale sadze ze zainteresowane sponsorowaniem koszulek osoby tez powinny byc :) jesli cos dam Ci znac kiedy organizujemy spotkanie ze sponsorami wowczas sie zjawisz i przedstawisz swoje "za" i "przeciw " :)

Rafał - Czw Gru 27, 2007 00:57

p4cz3k napisał/a:
(jasiu, rafal zalewski) lub frohika (bizon) i nie da sie ukryc te osoby nie odwiedzaja forum "czesto"


I tu się kolego mylisz bo akurat na forum jestem każdego dnia :P ha:D

Nie wiem czy powinienem się udzielać bo nie jestem w drużynie forumowej na stałe tylko chłopaki pozwalają mi się doszkalać grając z nimi od czasu do czasu ale stroje to ekstra sprawa:) przede wszystkim są robione ze specjalnego materiału dzięki któremu ciało lepiej oddycha czego skutkiem jest lepsza kondycja podczas meczu:) poza tym nawet jeśli drużyna FG będzie brała udział tylko w jednym oficjalnym turnieju rocznie to takie stroje będą na dłuuuuugi czas, nie zniszczą się itp więc to dobry zakup a na zwykłych meczach czy treningach każdy może grać w czym chce:)

kisia - Czw Gru 27, 2007 01:08

Rafał napisał/a:
na forum jestem każdego dnia
to szkoda ze nie pozostawiasz jakiś oznak swojej obecności :P
Rafał napisał/a:
nawet jeśli drużyna FG będzie brała udział tylko w jednym oficjalnym turnieju rocznie to takie stroje będą na dłuuuuugi czas
a to napewno tylko jest pytanie komu te stroje zakupić jak nie ma drużyny forumowej, a drugie czy sponsorowi bedze odpowiadało reklamowanie jego firmy tylko raz w roku ?
Rafał - Czw Gru 27, 2007 02:41

Ta drużyna jest...jest przecież Hans i Pączek, którzy na pewno nie przestaną z dnia na dzień grać, znajdzie się na pewno pare osób jeszcze, żeby zagrać jakiś mecz...z tym rzadko bywają problemy:) np Kobi, może ?ukasz B, resztę ciężko mi tu teraz przypomnieć a stroje mogą zostać zakupione ze środków użytkowników forum i być własnością forum tak jak już ktoś powiedział:) przypuśćmy, że jest na forum powyżej 1200 użytkowników więc gdyby wystosować jakąś prośbę na głownej stronie o zapomoge czy coś w tym stylu, gdyby każdy dał choćby jedną złotówkę to uzbiera się pokaźna sumka wystarczająca na kupno kompletu stroi, może nawet zostanie na strój bramkarski i jakąś piłkę...wtedy sponsor tytularny nie jest potrzebny, sponsorem będzie każdy z użytkowników:):P to byłaby niezależna drużyna:D:P
Aither - Czw Gru 27, 2007 10:53

Rafał, wiem co to znaczy tutaj na forum "zrzutka pieniedzy" wiem jak wyglada i wiem ze to nie wypali :) stroje... sek w tym, ze nie bardzo usmiechaloby mi sie aby stroje byly wlasnoscia forum, bo roznie potem bywa z "prawami" do stroju, poza tym gdyby nie bylo sponsorow to mozna pomyslec o sciepie, ale oni sa i to w dodatku chetni zainwestowac w druzyne :)
Rafał - Czw Gru 27, 2007 19:17

No to jeżeli są chętni i zgodzą sie na Wasze warunki czyli na jednoroczny występ to bierzcie:D bo chyba to jest tylko problemem, prawda:>?
Piotrulek - Czw Gru 27, 2007 19:24

Rafał napisał/a:
że jest na forum powyżej 1200 użytkowników więc gdyby wystosować jakąś prośbę na głownej stronie o zapomoge czy coś w tym stylu, gdyby każdy dał choćby jedną złotówkę to uzbiera się pokaźna sumka



mam nadzieje,ze jak pobedziesz dłużej na tym forum to zobaczysz,ze to co pisze nie ma kompletnie nic wspolnego z tym co rzeczywiste...to po pierwsze...

Aither napisał/a:
wiem co to znaczy tutaj na forum "zrzutka pieniedzy" wiem jak wyglada i wiem ze to nie wypali


to po drugie...

a po trzeciezmieńmy temat ,bo szkoda czasu naprawde...

Rafał - Czw Gru 27, 2007 19:28

Piotrulek napisał/a:
mam nadzieje,ze jak pobedziesz dłużej na tym forum to zobaczysz,ze to co pisze nie ma kompletnie nic wspolnego z tym co rzeczywiste...to po pierwsze...


jestem wielkim optymistą:) ale dziękuję za ostrzeżenie:P i nie uważam, że ten temat to strata czasu:)

piastg-ce - Czw Gru 27, 2007 20:32

Jak dla mnie to sprawa kosztów poniesionych na zakup spodenek i koszulek to najmniejszy problem. Myśle tak dlatego ponieważ znajdzie sie sponsor, który chciałby nam/Wam zasponsorować te stroje w zamian za reklame na strojach + ewentualnie nazwe drużyny, w której miała by sie znaleść nazwa firmy np. FG "xxx".
Co do składu to uważam, że zebrałoby się kilka osób chętnych.
Jeśli można sie dołączyć to chętnie zasile Wasze szeregi.

kisia - Czw Gru 27, 2007 23:42

Rafał napisał/a:
jest przecież Hans i Pączek, którzy na pewno nie przestaną z dnia na dzień grać
co do Hansa to sie zgodzę bo to chyba jedna z osób grających stale (i nie piszę tego dlatego ze to mój mąż) PAczus, jak narazie jest kapitanem duchowym bo ma kłopoty z nereczkami, co do reszty to raz sa raz nie.Gdyby była forumowa druzyna poznalibyśmy ją na turnieju, a nie z ledwoscią znalazło się 7 osób, które czasami resztami sił grały
Aither - Pią Gru 28, 2007 09:07

zauwazylam, ze coraz wiecej osob pyta sie o "dolaczenie" do druzyny, to znaczy ze sa chetni do gry wystarczy powiedziec "tak" :) sadze ze w naszym (jako forumowiczow) interesie lezy aby taka druzyne powolac. Nie jestem kompetentna do tego ale sadze ze jesli ktos jest chetny zasili szeregi graczy w druzynie FG to piszcie do tych osob ktore graja np do Hansa czy Ponczka :) jesli sie uzbiera pokazna druzyna to bedzie latwiej z tymi koszulkami :)
p4cz3k - Pią Gru 28, 2007 10:05

ja zapraszam :)
kisia - Pią Gru 28, 2007 23:02

Aither napisał/a:
esli sie uzbiera pokazna druzyna to bedzie latwiej z tymi koszulkami
tylko wypadałoby jeszcze żeby ta drużyna faktycznie ze sobą grała, a puchar w turnieju charyt. za rok będzie nasz :)
Mentos - Pią Gru 28, 2007 23:09

Kopać piłke potrafie ale o co loto ?:D
Aither - Sob Gru 29, 2007 07:52

kisia napisał/a:
puchar w turnieju charyt. za rok będzie nasz

mwahahaha - i tutaj moj diabelski smiech obudzil cala rodzine - no jasne ze nasz... tak wiec chlopy sprezac sie... do turnieju malo czasu zostalo :P

Arex30 - Sob Gru 29, 2007 09:31

No dobra ..... wchodzę.... Namówie braciaka może sie też zgodzi.....

Ale potrzeba nam jeszcze cheerleaderek z pomponami....

Lista chetnych ?

kobi - Sob Gru 29, 2007 09:55

Raju p4cz3k, skąd wygrzebałeś to zdjęcie? :wstyd:
p4cz3k napisał/a:
zasem nawet zdazalo sie nam grywac w srodku tygodnia o polnocy lub tez grubo po polnocy - bo hala byla wolna tylko w takim terminie...a rano : praca / szkola / obowiazki - a wszystko boli ;) ale nie ma nic fajniejszego niz gra zespolowa ...

Nie można się z tym nie zgodzić, dobra zabawa, miły ból o poranku :hyhy:
kisia napisał/a:
niby fajnie, tylko czy to ma sens ? bo tak jak pisze Pączek panowie na co dzień grają dla siebie bez widowni więc sponsor nie będzie miał żadnego z tego pożytku bo reklamy mu w ten sposób nie zrobią, a jako "reprezentacja" ForumGliwice wystepują tylko jak narazie raz w roku.

Były plany zagrać w lidze, ale zabrakło ludzi. Z tego co widzę, to jest paru nowych chętnych by pokopać piłkę. Gramy regularnie, można dołączyć :)
Rafał napisał/a:
troje to ekstra sprawa:) przede wszystkim są robione ze specjalnego materiału dzięki któremu ciało lepiej oddycha czego skutkiem jest lepsza kondycja podczas meczu:)

Takie koszulki kosztują więcej, ale są tego warte :]
kisia napisał/a:
co do reszty to raz sa raz nie.Gdyby była forumowa druzyna poznalibyśmy ją na turnieju, a nie z ledwoscią znalazło się 7 osób, które czasami resztami sił grały

No wybacz, turniej miał fatalny termin, co sama przyznajesz. Więc nie dziw się, że zabrakło kilku osób :( Sam żałuję, że nie mogłem zostać dzień dłużej w Gliwicach, ale to już nie ode mnie zależało :(

W sumie to pomysł koszulek jest niezły, ale musimy mieć jakieś argumenty by sponsor chciał wyłożyć kasę. Reprezentowanie go raz w roku lub gra dla samych siebie, bez publiczności, na pewno nie zachęci sponsora. Pomyślmy nad ligą, na pewno ktoś nowy dołączy do drużyny :)

Aither - Sob Gru 29, 2007 10:12

uwierzcie mi ze sponsor przeglada ten temat :) a co do ligi, slyszalam o tym ze mieliscie sie zapisac ale z tego co widzialam nic z tego nie wyszlo :)

Arex30 napisał/a:
Ale potrzeba nam jeszcze cheerleaderek z pomponami....

ja moge zrobic pompony :D

Harcerka - Sob Gru 29, 2007 13:12

ja moge tanczyc z pomponami ale nie w tym stanie;)
bo raczej sie turlac z nimi bede:))

kisia - Sob Gru 29, 2007 14:10

Arex30 napisał/a:
potrzeba nam jeszcze cheerleaderek z pomponami

:D

Piotrulek - Sob Gru 29, 2007 14:45

Aither napisał/a:
Arex30 napisał/a:
Ale potrzeba nam jeszcze cheerleaderek z pomponami....

ja moge zrobic pompony



a ja myślalem,ze ty będziesz pierwsza dziołchą z pomponami,obok ciebie kisia...potem Harcerka jak sie odciąży,tuchałowa rownież...nazbieramy i to sporo ladnych panienek...

Harcerka - Sob Gru 29, 2007 14:53

Piotrulku:)
"panienek" to bardzo prosze szukaj na A4:)))

a wesole forumowiczki ktore zechna potancowac z pomponami to sie same zbiora;))
w zdecydowanie innym celu:)))

Piotrulek - Sob Gru 29, 2007 15:44

Harcerka napisał/a:
Piotrulku:)
"panienek" to bardzo prosze szukaj na A4:)))


to ja chcialem ladnie o was powiedzieć,a tu (...) mi sie dostaly,przepraszam wszystkie kobiety,ktore poczuly sie urażone moim określeniem"panienki" :padam:

Dorothea - Sob Gru 29, 2007 16:25

Piotrulek, ja i owszem jestem urazona, ale tym ze mnie wcale tu nie wymieniłes wiesz :zalamany: :zalamany:

:rotfl:

ide do kąta

Harcerka - Sob Gru 29, 2007 17:19

Dorothea - bo ty bedziesz naszym Managerem:)
Piotrulek - Sob Gru 29, 2007 19:28

Dorothea napisał/a:
ja i owszem jestem urazona, ale tym ze mnie wcale tu nie wymieniłes wiesz



ależ Dorotko,wlasnie Ciebie mialem na mysli jako solistke...

Arex30 - Sob Gru 29, 2007 20:05

no to ma być lepiej niż :
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=ClwO13kZmRo

a my tak grać bedziemy :
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=ztRyYMSf0K8
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=BOM1k4oLGJU&feature=related
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=7rYUAc_V2ZE&feature=related
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=HvFrSYdr2Gg&feature=related
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=wP24MJIFLtA&feature=related

a dla miłośników koszykówki .....
możemy zagrać tak :
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=1cgc91Gf0zw&feature=related

Aither - Sob Gru 29, 2007 21:35

eeeejjj to temat o strojach i o tworzeniu druzyny a nie znajdywaniu skaczacych kobit w skapych ubrankach :zalamany:
kisia - Sob Gru 29, 2007 22:58

bardzo proszę o ścisłe powrócenie do tematu :mad:
morellox - Sro Sty 23, 2008 18:56

Aither napisał/a:
roznie potem bywa z "prawami" do stroju
...kazdy wyklada na stroj dla siebie i po sprawie...``a po za tym stroje nie graja`` :P
kisia - Sro Sty 23, 2008 19:08

morellox, czytałeś temat ? miał być sponsor.
Aither - Nie Lut 03, 2008 14:43

No i jak widze totalnie sprawa ucichla... szkoda ze jakos nie dalo sie spotkac i pogadac powaznie na ten temat :zalamany:
Piotrulek - Nie Lut 03, 2008 16:14

Aither napisał/a:
No i jak widze totalnie sprawa ucichla... szkoda ze jakos nie dalo sie spotkac i pogadac powaznie na ten temat



jestem caly czas gotowy na sensowne i treściwe rozmowy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group