dupiate forum

Piłka Nożna - EURO 2008

De_Luca - Nie Gru 02, 2007 13:18
Temat postu: EURO 2008
I co sądzicie o naszej grupie. Zapowiada się ciekawie =) no i nienajdalej =)
kisia - Nie Gru 02, 2007 13:20

ja tam sie nie znam, ale chyba większość jest zadowolona :)
Gmeras - Nie Gru 02, 2007 13:43

moze tym razem uda nam sie pokonać Niemców :hyhy:
Admike - Nie Gru 02, 2007 13:45

Gmeras napisał/a:
moze tym razem uda nam sie pokonać Niemców :hyhy:


dokładnie,to że do tej pory z nimi nie wygraliśmy niczego nie oznacza.Przecież zawsze ,musi być ten pierwszy raz

Do boju POLSKO!!! :super:

manexxl - Pon Gru 03, 2007 21:22

Przy tym co Polacy zaprezentowali w meczach z Belgią i Serbią to nawet nie ma co marzyć o remisie z Niemcami. W 2006 roku grały obie reprezentacje przeciwko sobie i wszyscy widzieli jak to wyglądało.
Gmeras - Pon Gru 03, 2007 21:26

pesymista :P albo optymista jak kto woli :P
manexxl - Pon Gru 03, 2007 22:45

myślę że realista :)
Rafał - Wto Gru 04, 2007 00:17

manexxl, a czy po losowaniu grup do Eliminacji do tego Euro stawiałbyś, że wygramy tą grupę...?
manexxl - Wto Gru 04, 2007 18:46

Grupy eliminacyjne to jednak coś innego. Nie grasz tam 3 meczów tylko przy 6 zespołach 10. Jest szansa nadrobienia straconych punktów. Poza tym w grupie mieliśmy jedną mocną drużynę Portugalię. Na papierze mocną bo rzeczywistość pokazała co innego, że są kompletnie bez formy co jednak nie przeszkodziło im w dostaniu się do finałów.
A w grupie w finałach nie mamy słabej drużyny, i nie będzie szans odrobienia potknięcia.
Poza tym jak już pisałem to co Polska grała z Belgią i Serbią to z taką gra nie ma nawet szans z Austrią. Może przez pół roku trener holender coś zaradzi.

Rafał - Wto Gru 04, 2007 23:44

Chorwację pokonaliśmy przed mundialem 2006 1-0 mimo, iż sam turniej poszedł nam `kiepsko` wiec nie widzę powodu, żeby z dwóch porównywalnych zespołów akurat Polska miała by przegrać bo niby czemu...to jest takie typowe polskie myślenie ehh:/ zapewne zarz napiszesz, że Chorwacja ograła Anglię...taką Anglię z tym co gra teraz też moglibyśmy pokonać, Austrię dwa razy zwyciężyliśmy w Eliminacjach do MŚ 06 i gdyby nie to, że są gospodarzami to zapewne by w ogóle nie grali w Euro... A czy ja wiem czy Portugalia okazała się mocna tylko na papierze...stara piłkarska prawda mówi, że gra się tak jak przeciwnik pozwala a więc można przyjąć, że Polacy nie pozwolili na zbyt wiele Portugalczykom...uwierz mi, że wiele teoretycznie lepszych drużyn by poległo w Portugalii więc nie umniejszałbym sukcesu Naszej drużyny.
Danielo - Sro Gru 05, 2007 22:58

Bedzie też napewno ciekawe pod względem kibiciowski m Polacy nie dadzą w kasze dmuchac :] AVIVA POLONIA
katarzyna35k-ce - Pią Gru 07, 2007 00:47

jedyne co jest fajne z tego losowania to to ze bedziemy mieli blisko na mecze i nasi kibice wszedzie dopisza ( w pozytywnym i negatywnym tego słowa znaczeniu) :|
De_Luca - Sob Gru 08, 2007 15:30

dostałam dziś następujący łańcuszek :

Zróbmy kawał Włochom ...Prześlij to dalej po sieci. Na włoskiej stronie
gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi
boją się najbardziej na Euro 2008. Wczoraj rano Polska miała 0,9 % i była na
końcu! Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią...

h t t p;//w w w gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp

taka ze mnie żartowmisia że aż zagłosowałam na Polskę =)

MajkeL - Sob Gru 08, 2007 15:39

:D już Polska już ma 11.2%
Arex30 - Sob Gru 08, 2007 15:46

taaaa
kobi - Wto Lut 19, 2008 10:40

Czy komuś udało się złożyć zamówienie na w w w kupbilet, p l? :niepewny: Masakra...
trunks - Wto Lut 19, 2008 14:33

tak - listkiewiczowi i dzialaczom (złodziejom) z PZPN-u
kobi - Sro Lut 20, 2008 08:59

trunks, no tak, zablokowali serwery by potem stwierdzić: Nie było chętnych na bilety więc rozdamy między siebie :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
trunks - Sro Lut 20, 2008 15:21

przeciez oni te bilety potem sprzedają z 10-cio krotnym przebiciem serwisom internetowym, które sprzedają je na "wolnym rynku"....taki PZPN i sponsorzy zgarniają większą część przypadających na nasz kraj biletów.....nieźle na tym zarabiają bez żadnego wkładu hehe
kobi - Czw Lut 21, 2008 08:48

trunks, no przecież powiedzieli panowie z PZPN'u, że działacze klubów B-klasy są lepszymi kibicami niż zwykli ludzie, pijący piwo i jedzący słonecznik ;) Nam się nie należą bilety, nie jesteśmy zasłużeni dla polskiej piłki :P
trunks - Czw Lut 21, 2008 11:23

I ja sie pytam na co komu ci działacze potrzebni ? :oczami: Grzeją stołki i ściągają kase, żadnego pożytku...
krzys - Czw Lut 21, 2008 21:51

jak politycy
Mateusz100 - Pią Maj 09, 2008 15:30

Widzieliście tę reklamę Nike’a? Te ich kampanie żądzą, bez kitu. Jeśli nie, podaję link h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=qAy4GkaWsCQ
manexxl - Pią Cze 06, 2008 22:07

To jut niecale 24 godziny do rozpoczecia mistrzostw. !!!
Basia K - Sob Cze 07, 2008 16:18

Wywiesiliście flagi ?
Reb - Sob Cze 07, 2008 19:24

Basia K, A po co? :P
trunks - Sob Cze 07, 2008 20:16

Czesi mają szczęście...
manexxl - Sob Cze 07, 2008 21:14

Fuksa mieli Czesi.
Mam nadzieje ze Portugalia ogra Turkow bo nie nawidze tego narodu :D (rasizm?)

katarzyna35k-ce - Sob Cze 07, 2008 23:40

szkoda z Turcja przegrała.... :/ jutro polacy przegraja.... same porazki
MajkeL - Nie Cze 08, 2008 00:08

Dzisiejsze wyniki:

Grupa A
Szwajcaria : Czechy 0:1 (0:0)
    Vaclav Cverkos (71)

Portugalia : Turcja 2:0 (0:0)
Kleper L. Pepe (61)
Raul Meireles (90+3)


Grupa A
Kod:
 Portugalia    1    3   
 Czechy        1    3   
 Szwajcaria    1    0   
 Turcja        1    0           

Danielo - Nie Cze 08, 2008 08:29

Kamera na żywo z Klagenfurtu
Kod:
http://w w w klagenfurt.at/klagenfurt-am-woerthersee/livecam-klagenfurt.asp

MajkeL - Nie Cze 08, 2008 10:36

Polska - Niemcy (08.06.2008 = 1410!) ;)

Czyżby zbieg okoliczności :)

trunks - Nie Cze 08, 2008 14:57

MajkeL napisał/a:
Czyżby zbieg okoliczności

tak :P

kisia - Nie Cze 08, 2008 22:48

Cytat:
Polska - Niemcy (08.06.2008 = 1410!) ;)
Czyżby zbieg okoliczności

fajny zbieg okoliczności, gorzej z wynikiem, wtedy Polakom dużo lepiej poszło

piastg-ce - Nie Cze 08, 2008 22:53

Niemcy 2:0 Polska... strzelcem obu bramek był ?ukasz Podolski. Gliwiczanin pochodzący z Sośnicy kibicujący...Górnikowi. Czy w Sośnicy nie ma ani jednego patrioty?!
piastg-ce - Nie Cze 08, 2008 22:54

Nie licząc tych nieliczny, którzy kibicują drużynom ze swojego miasta.
trunks - Nie Cze 08, 2008 22:59

piastg-ce napisał/a:
Czy w Sośnicy nie ma ani jednego patrioty?!

hehe no przynejmniej przy tej okazji mógłbys sie powstrzymac...
Co do Podolskiego, to tych kacapów z pzpn, przez których nie gra dla Polski, zwolniłbym "na zbity pysk" :/

No cóż, jeszcze jest nadzieja, trzeba ograc Austrie i Chorwacje...

wolf - Nie Cze 08, 2008 23:54

Wynik super , jestem zadowlony z tego meczu :)
piastg-ce - Pon Cze 09, 2008 00:01

trunks napisał/a:
piastg-ce napisał/a:
Czy w Sośnicy nie ma ani jednego patrioty?!

hehe no przynejmniej przy tej okazji mógłbys sie powstrzymac...

Przy jakiej okazji miałbym sie powstrzymać? Tzn, że na ten temat moge mówić dopiero za rok? Czy kiedy mogę Twoim zdaniem?

trunks napisał/a:
Co do Podolskiego, to tych kacapów z pzpn, przez których nie gra dla Polski, zwolniłbym "na zbity pysk" :/


Jeśli rzeczywiście to przez PZPN Podolski nie gra w Polsce to podpisuję sie pod Twoimi słowami. Jednak PZPN przez Tomasza Kłosa grającego wówczas w Niemczech wielokrotnie namawiał ?ukasza do gry w barwach biało-czerwonych.
Pamiętam jak chyba 5/6 lat temu polska młodzieżówka grała o wejście do mistrzostw świata czy europy i wystarczył im remis z Niemcami, żebyśmy awansowali. Wówczas w około 90 minucie na boisko wszedł Podolski i strzelił nam bramkę w ostatnich sekundach meczu...

Chorwacja jest moim zdaniem lepsza od Niemców. Austria to gospodarze, a im "plecy" zawsze pomagają.

trunks - Pon Cze 09, 2008 07:22

piastg-ce napisał/a:
Przy jakiej okazji miałbym sie powstrzymać? Tzn, że na ten temat moge mówić dopiero za rok? Czy kiedy mogę Twoim zdaniem?

po co mieszać Sośnice do tego ? Zapewniem Cie, ze i na tej dzielnicy wielu kibicuje Polsce, co z tego, ze Podolski stamtąd pochodzi...

MajkeL - Pon Cze 09, 2008 10:43

Wczorajsze wyniki
Grupa B
Austria : Chorwacja 0:1 (0:1)
    (karny) Luka MOdric (03)


Niemcy : Polska 2:0 (1:0)
?ukasz Podolski (10, 72)


Grupa B
Kod:
 Niemcy           1    3   
 Chorwacja        1    3   
 Austria          1    0   
 Polska           1    0           

Szamanka - Pon Cze 09, 2008 14:12

Moje nerwy nie wytrzymywaly napiecia

Polacy mieli duze szanse by strzelic nawet kilka bramek i trzeba przyznac, ze grali dobrze.
Nie udalo sie- moze nastepnym razem.


W radiu ciagle dudna, ze Polak Polakowi strzelil gola.....ale mnie wkurza takie gadanie.

Aessa - Pon Cze 09, 2008 14:26

Cytat:
W radiu ciagle dudna, ze Polak Polakowi strzelil gola.....ale mnie wkurza takie gadanie.


Dokładnie. Mnie też szlak trafia jak to słyszę, pewien komentator walną "Ten Pan spokojnie do Polski już nie wjedzie". To był jego obowiązak, nieważne, że jest polakiem, gra dla niemców i dla nich wygrywa. Mimo naszej przegranej nie czuję się zawiedziona, cieszę się, że to właśnie Polak się wykazał i nie dostaliśmy gola od niemca.

manexxl - Pon Cze 09, 2008 21:20

Polacy mogli strzelic kilka bramek ale i niemcy tez mogli sptrzelic ze 2-3 wiecej. Mysle ze polacy sie spalili. Teraz nas czeka mecz o wszystko, nastepny pewnie juz o honor. (obym sie mylil)
MajkeL - Wto Cze 10, 2008 09:16

Wczorajsze wyniki

Grupa C
Rumunia : Francja 0:0


Holandia : Włochy 3:0 (2:0)
Ruud van Nistelrooy (26)
Wesley Sneijder (31)
Giovanni van Bronckhorst (79)


Moim zdaniem, jak do tej pory najlepszy mecz Euro.
Jeśli Holandia rozkreci się zajdzie wysoko.

Grupa C
Kod:
 Holandia        1    3   
 Rumunia         1    1   
 Francja         1    1   
 Włochy           1    0           

Szamanka - Wto Cze 10, 2008 14:55

Podobal mi sie wczorak mecz holendrow

swietna gra

ciagle w ruchu, dalo chlopcy z siebie wszystko

a Wlosi-coz, jakos ciezko bylo im sie pogodzic z porazka

Reb - Wto Cze 10, 2008 20:05

Szamanka, prawda.. Ten mecz naprawde był ładny, było na co popatrzec...
Huhu ale Hiszpani rozgromili Rosjan... :)

MajkeL - Wto Cze 10, 2008 23:46

Dzisiejsze wyniki

Grupa D
Hiszpania : Rosja 4:1 (2:0)
David Villa 1:0
David Villa 2:0
David Villa 3:0
    3:1 Roman Pawljuczenko

Cesc Fabregas 4:1


Nie oglądałem meczu, ale wygrana Hiszpanów była przewidywalny, lecz wynik już chyba nie ;)

Grecja : Szwecja 0:2 (0:2)
    0:1 Zlatan Ibrahimović
    0:2 Petter Hansson


Zasłużona wygrana Szwedów.
Przed meczem kibicowałem Grecji, lecz po pierwszej połowie ich gry zmieniłem zdanie.
Grali zbyt pasywnie. Może chciali zahipnotyzować Szwedów ? :)
Wydaję mi się że ich taktyka z przed czterech lat już się nie zprawdzi.

Grupa D
Kod:
 Hiszpania       1    3   
 Szwecja         1    3   
 Grecja          1    0   
 Rosja           1    0           


Podsumowując I runde, uważam że najlepszym meczem był wczorajsza konfrontacja Holandia - Włochy.
Jeśli chodzi o bramki to podabała mi się gol strzelony przez Wesley Sneijder'a na 2:0 dla Holandi, oraz Zlatar'a Ibrahimović'ia dla Szwecji (1:0).

Jesli chodzi o drugą runde to szlagierami będą:

Grupa A: Czechy - Portugalia
Grupa B: tu oba mecze
Chorwacja - Niemcy
Austria - Polska
Grupa C: Holandia - Francja
Grupa D: Szwewcja - Hiszpania


Grupa A
Kod:
 Portugalia    1    3   
 Czechy        1    3   
 Szwajcaria    1    0   
 Turcja        1    0           


Grupa B
Kod:
 Niemcy           1    3   
 Chorwacja        1    3   
 Austria          1    0   
 Polska           1    0           


Grupa C
Kod:
 Holandia         1    3   
 Rumunia          1    1   
 Francja          1    1   
 Włochy            1    0           


Grupa D
Kod:
 Hiszpania       1    3   
 Szwecja         1    3   
 Grecja          1    0   
 Rosja           1    0           

Danielo - Sro Cze 11, 2008 06:57

Szkoda że w Sosnicy nie będzie już telebimie jak to było z meczu z szwabami :(
kobi - Czw Cze 12, 2008 08:18

Nagrodą za zwycięstwo w naszym dzisiejszym meczu o wszystko będzie... kolejny mecz o wszystko :P Ciężko będzie bo obie drużyny muszą wygrać :P
MajkeL - Czw Cze 12, 2008 10:38

Wczorajsze wyniki

Grupa A
Czechy : Portugalia 1:3 (1:1)
    0:1 Deco

Libor Sionko 1:1
    1:2 Cristiano Ronaldo
    1:3 Ricardo Quaresma


Powtórka z pierwszego meczu Portugalczyków, gdy Ronaldo zaczął podawać posypały się bramki, nawet on się przełamał.
Czesi.. no cóż mistrzowie stałych fragmentów gry, może gdyby Koller grał od początku drugiej połowy mecz zakończył by się innym wynikiem.

Szwajcaria : Turcja 1:2 (1:0)
Hakan Yakin 1:0
    1:1 Semih Sentürk
    1:2 Arda Turan


Bardzo zacięty mecz (o wszystko) na domiar złego pierwsza połowa przebiegała w masakrycznych warunkach psełdo-boiskowych spowodowanych opadami deszczu. Piłka była nieobliczalna na śliskiej murawie.
Szkoda mi Szwajcarów bo była w nich chęć gry do końca.
Turcy mieli troche szczęścia, ale z Czechami może ich opóścić.

Grupa A
Kod:
 Portugalia    2    6   
 Czechy        2    3       
 Turcja        2    3
 Szwajcaria    1    0           




Dzisiaj nasz dzień.
Trzymajmy kciuki.
:ok:

tuchałowa - Czw Cze 12, 2008 22:50

:( Ja już nas widziałam w ćwierćfinale, a tu taki pech ;/ jak to się mówi : SęDZIA KALOSZ!!! buu... jestem rozżalona, na serio... :zalamany:
inamorata - Czw Cze 12, 2008 22:52

Sędzia kalosz? Delikatnie go określiłaś ;/ złodzieje (...), ciekawe ile mu podpłacili. AUSTRII GRATULUJEMY BYCIA GOSPODARZEM!! Widać szwaby. Do ?aby z nimi!
Gmeras - Czw Cze 12, 2008 23:14

Ale nie ma co gdyby nie Boruc przegraliśmy by kilkoma bramkami moja ocena na początku graliśmy strasznie źle później trochę lepiej ale nie satysfakcjonująco ten mecz był spisany na straty tylko szkoda ze w takim momencie
Szamanka - Czw Cze 12, 2008 23:17

Moim zdaniem grali dobrze, parli do przodu, moze czasem za dlugo sie zastanawiali i gdyby nie " jedenastka" wygrana by byla
MajkeL - Czw Cze 12, 2008 23:38

Dzisiejsze wyniki

Grupa B
Chorwacja : Niemcy 2:1 (1:0)
Darijo Srna 1:0
Ivica Olić 2:0
    2:1 Lukas Podolski


Bardzo ładny mecz w wykonaniu Chorwatów. Tylko pozazdrościć.

Austria : Polska 1:1 (0:1)
    0:1 Guerreiro Roger

kar. Ivica Vastić 1:1

Powiem (napiszę) tyle...
Jeszcze niegdy tak bardzo nie byłem wkurzonyn z remisu.
Chciało by się rzec tylko i aż remis.....
Czeka nas mecz o trzecie "O" (dla wtajemniczonych) :kwasny:

Grupa B
Kod:
    
 Chorwacja        2    6
 Niemcy           2    3   
 Austria          2    1   
 Polska           2    1           

kisia - Pią Cze 13, 2008 02:46

MajkeL napisał/a:
Austria : Polska 1:1
no dooobra, przyznaje to moja wina bo stawiałam na taki wynik, Hans stwierdził że zapeszyłam
wygrałam w pracy zakłady :D :hurra:

p4cz3k - Pią Cze 13, 2008 07:21

Gmeras napisał/a:
Ale nie ma co gdyby nie Boruc przegraliśmy by kilkoma bramkami moja ocena na początku graliśmy strasznie źle później trochę lepiej ale nie satysfakcjonująco ten mecz był spisany na straty tylko szkoda ze w takim momencie


Gmeras, gdyby nie Podolski w rep Niemiec ... Niemcy by nie strzelili nam 2 bramek, gdyby nie ktos tam ... to cos tam ... i tak caly czas mozna :) Boruc jest bramkarzem i jego zadaniem jest bronic...i widac wczoraj bylo ze faktycznie zasluguje na miano jednego z najlepszych....szkoda ze o reszcie rep nie mozna tego powiedziec ...

szkoda ... ale tak mszcza sie nie wykorzystane sytuacje ...

a co do 93 minuty ... ewidetnie ... sedzia chcial podyktowac karnego...

szanse na awans 0.1 % ...

Gmeras - Pią Cze 13, 2008 09:06

p4cz3k napisał/a:
Gmeras, gdyby nie Podolski w rep Niemiec ... Niemcy by nie strzelili nam 2 bramek,
Ja mówiłem o wczorajszym meczu :P
kobi - Pią Cze 13, 2008 09:20

p4cz3k napisał/a:
Boruc jest bramkarzem i jego zadaniem jest bronic...i widac wczoraj bylo ze faktycznie zasluguje na miano jednego z najlepszych....szkoda ze o reszcie rep nie mozna tego powiedziec ...

Boruc zrobił to, co do niego należało :ok: Jop? Wielkie nieporozumienie. Stwarzał nam większe zagrożenie niż Austriacy :dobani: Krzynówek? W każdym meczu się na niego wk....m :zdegustowany: Jakoś wszyscy go chwalą, że aktywny, że strzela... A prawda jest taka, że te jego 10 strzałów tylko chrzaniło nam akcje. Lepiej by było, gdyby podawał. Nawet trener Niemiec powiedział, że grał on samolubnie. I gdyby tylko zagrał kombinacyjnie to mieliby problemy. A Polacy? Wystawiają mu pomnik a jego lewa stopa osiągnęła status boskości. Na równi z Ronaldinho i Beckhamem :zdegustowany: Zły jestem :zdegustowany:
p4cz3k napisał/a:
gdyby nie Podolski w rep Niemiec ... Niemcy by nie strzelili nam 2 bramek, gdyby nie ktos tam ... to cos tam ... i tak caly czas mozna

Racja, racja. A to Polacy potrafią najlepiej... Wszyscy nas okradają, krzywdzą i w ogóle to nikt nas nie lubi ;) Przecież nie od dziś wiadomo, że gospodarzom nawet ściany pomagają. Karny... nie powiem, że wątpliwy. Powiem więcej: zupełnie niesłuszny :/ Ale gdy sędzia nakazał powtórkę rzutu wolnego, od razu powiedziałem, że będzie karny... No i niestety sprawdziło się :/
Szkoda tylko, że niewielu widziało jak Roger strzelił ze spalonego ;) Wiem, wiem, punkt widzenia zależy... ;)
A teraz pozostało nam jeszcze coś co lubimy: dywagacje :D Jeśli San Marino wygra z Brazylią 17:5, Niemcy zremisują z Wyspami Owczymi 7:7, my wygramy z Chorwacją różnicą co najmniej 5 bramek a na trybunach zasiądzie Kaczyński, to awansujemy :P

Arex30 - Pią Cze 13, 2008 09:44

Ludzie
Zagrali na swoim ( czytaj podwórkowym ) poziomie. Taka mamy ligę.
Niestety.
Dyskut o tym co moze a co mogło ni ema sensu.
Naprawiać trzeba od 0 od przedszkola
inaczej dalej beda afery i dywagacje.
szkoda

p4cz3k - Pią Cze 13, 2008 10:19

Cytat:
Ja mówiłem o wczorajszym meczu :P


a ja mowie o gdybaniu ...

sam napisalem : gdyby nie Boruc ... a ja napisalem gdyby nie Podolski ... jeden i drugi mieli wykonac swoja prace...


---

co do spalonego ... saganowski cos mi sie wydaje nie podawal...lecz strzelal...pilka odbila sie od austriaka ... i trafila do rogera ... dyskusyjne...

---

karny z kapelusza i tyle...

---

chowam koszulke ... do nastepnych meczy polakow (oprocz tego z chorwacja...) bo nie wiem czy w ogole chce mi sie go ogladac - i nie chodzi tu o to ze taki ze mnie kibic...ze po przegranej sie odwracam (...) ... poprostu nie mam juz sily ... wczoraj to chyba od 91 do 93 minuty wyrwalem sobie 3 garsci wlosow...obgryzlem wszystkie paznokcie...i potrzaskalem szklanke z sokiem ... (i teraz kur...mam plame na dywanie) ...

ide dzis poszukac koszulki hiszpanii ... oni dla mnie sa faworytami ... jesli przegraja...to te ME to bedzie kolejna impreza ktora jest gowno warta...

---

Leo : Webb why ?
Webb: For money !

---

z drugiej strony troche mnie denerwuja wszystkie "fotomonty" z udzialem Webb'a ... jasne mozna byc zlym, wscieklym, ale to co od wczoraj widzialem w internecie to akcja super expresu z leo i glowami ballacka to jest male piwo ...

tez jestem na niego zly ... ale kur...zachowajmy twarz...

z drugiej strony wczoraj po raz pierwszy widzialem leo w takim "stanie"

---

podsumowujac polakow po euro (bo dla nas to juz jest po euro) widac wiele rzeczy ... ze nie umiemy i juz ... ze brakuje nam wyszkolenia ... techniki ... szybkosci ... etc ... ze nasi pilkarze w swoich klubach grzeja lawe ... taki roger ktory z reprezentacja jest od miesiaca ... pokazal wiecej niz zurawski / krzynowek / ktorzy sa w reprezentacji od wielu lat ...

ogromnie zawiedli wlasnie oni : krzynowek / zurawski / smolarek / ktorzy niby mieli stanowic sile tego zespolu ... natomiast lobodzinki pokazal ze wraca...lewandowski pokazal ze jego pozycja w klubie nie jest przereklamowana ... a boruc wczoraj zamknal usta tym ktorzy mowil : co z niego za bramkarz ... gra w szkockiej lidze...to nie ma nawet okazji zeby sie wykazac ...

---

za 4 lata na euro moze dla nas ktos (jako gospodarza) podyktuje karnego w 9x minucie ...

---

i jeszcze 1 ... nie zwalniajmy benhakkera ... choc obawiam sie ze on sam bedzie chcial odejsc...

trunks - Pią Cze 13, 2008 14:01

jak to wczoraj na rynku śpiewali "je*ać sędziego i całą rodzinę jego"....a dzis na onecie czytam, ze rodzina Pana Webb'a w Angli ma dostać ochroną, gdyż juz były pogróżki...no cóż, mamy dużą Polonię w UK :)
Panie Webb zapraszamy do Polski, tu włos Panu z głowy nie spadnie ! ;p

wolf - Pią Cze 13, 2008 15:12

Mamy durną Polonie w UK.
Pełno agresywnych zdjęć przeciwko sędziemu, chore prostackie zachowanie Polaków.

trunks - Pią Cze 13, 2008 22:36

co sie dziwic jak sedzia sprokurował karnego...

A w tej chwili skonczyl sie mecz Holandia - Francja.....go Oranje ! (trzeba sobie znalesc nowego faworyta :P)

inamorata - Pią Cze 13, 2008 22:47

Holendrzy wymiatają :szok: najpierw opykali mistrzów świata, a teraz vice. Szacunek. :P
inamorata - Pią Cze 13, 2008 22:49

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=gtg7Otj14rE na poprawę humoru :D
trunks - Pią Cze 13, 2008 23:29


wolf - Pią Cze 13, 2008 23:35

sprowokować to sprowokował zawodnik Polski a nie sędzia. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć faulu a ja ślepy nie jestem.
MajkeL - Sob Cze 14, 2008 10:04

Wczorajsze wyniki

Grupa C
Włochy : Rumunia 1:1 (0:0)
    55' 0:1 Adrian Mutu

56' Christian Panucci 1:1

Ciężka sprawa dla aktualnych mistrzów świata. Była by jeszcze cięższa gdyby Mutu strzalił gola podczas rzutu karnego.
Rumunia jak widać jest ciężkim przeciwnikiem i umie zaskoczyć, ale nie wydaję mi się aby wyszła z grupy.
Włochów czeka teraz mecz o wszystko.

Holandia : Francja 4:1 (1:0)
9' Dirk Kuyt 1:0
59' Robin van Persie 2:0
    71' 2:1 Thierry Henry

72' Arjen Robben 3:1
92' Wesley Sneijder 4:1

Nokaut.
Tak jak napisałem po pierwszym meczu Holandi, zespół zaczął sie rozkręcać i teraz chyba nikt nie zatrzyma pomarańczowego eksprestu, gdzie końcową stacją jest Puchar ME ;-)
Pewny awans z grupy.
Wydaję mi się że Holendrzy spotkają sie w półfinale z Hiszpanią.
A Francja.... cóż nie ma Zidana, a sam Henry nic pociągnie zespołu. Anelka za poźno wszedł na boisko i nie rozkręcił się. Ogólnie dobrze wypadli, ale nie było bramek, chodź czasem stali jak słupy podczas gdy Holendrzy koronkowo rozgrywali swoje akcje.

Grupa C
Kod:
 Holandia         2    6   
 Rumunia          2    2
 Włochy            2    1   
 Francja          2    1   
         

p4cz3k - Sob Cze 14, 2008 10:41

wolf napisał/a:
sprowokować to sprowokował zawodnik Polski a nie sędzia. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć faulu a ja ślepy nie jestem.



widac ze pilke nozna ogladasz "okazjonalnie" gdyz takie sytuacje zdazaja sie zawsze w polu karnym, przepychanki, ciagniecie za koszulke...

dziwne ze sedzia nie widzial 2 zachowan austriaka w stosunku do bąka ktore mialy miejsce 1 minute przed karnym i w tym samym czasie co lewandowski niby faulowal...

teoretycznie komunikat uefa mowi ze karny byl prawidlowy ... ale co maja powiedziec ?

sedzia webb na codzien sedziuje lige angielska ... ktora jest "najbrutalniejsza" i gdyby tam mial gwizdac takie zagrania to wyniki byly by "koszykarskie' bo karne byly by gwizdane co rzut rozny .. z drugiej strony ktory sedzia decyduje sie na rzut karny w ostatniej minucie meczu ? cos tu jest nie tak ... nie da sie ukryc ... ze cos tu jest nie tak ... najdelikatniej mozna to przypisac temu ze euro 2008 to pierwszy turniej webba ... wczesniej nie sedziowal na duzej imprezie ...


MajkeL napisał/a:
ale nie wydaję mi się aby wyszła z grupy


wez pod uwage ze ostatni mecz rumuni graja z holandia ... ktora juz ma awans z 1 miejsca ... ma 2 pkt ... natomiast francja gra z wlochami ... a rumuni z nimi nie przegrali ...

przyznam szczerze nie wiem jak w koncu ma dzialac i w jakich sytuacjach ta zasada odnosnie rankingu ... lecz ... w przypadku tylko remisu rumunow teoretycznie juz maja wyjscie...a holandia ma 1 miejsce juz zapewnione ... i mozna sie spodziewac tego ze van basten da odpoczac podstawowym gracz - choc jak te mistrzostwa pokazuja ... maja magiczna lawke rezerwowych...


z utesknieniem czekam na dzisiejszym mecz hiszpanow ... na to co zaprezentuja ... moze cesc sie obudzi ... ? :D vila powinien znow pokazac klasa .. i torres ... caly zespol maja ladnie ulozony :) szkoda jedynie ze nie ma raula...ale to juz zupelnie inna historia...

wolf - Sob Cze 14, 2008 10:47

Ja wiem że nie potraficie pogodzić sie z tym 1:1 ale trzeba było wiecej szczelić bramek to by niebyło problemu, a że Polacy nie szczelili wiecej goli to poprostu musicie sie pogodzić z wynikiem.
p4cz3k napisał/a:
ktory sedzia decyduje sie na rzut karny w ostatniej minucie meczu ?
No wlasnie widze że własnie ty od swieta ogladasz mecze, bo ja nie raz widzialem w dogrywce karne.
p4cz3k - Sob Cze 14, 2008 11:02

wolf napisał/a:
No wlasnie widze że własnie ty od swieta ogladasz mecze, bo ja nie raz widzialem w dogrywce karne.


meczy ogladam dosc sporo ... ale nvm ...

ja juz dawno pogodzilem sie z tym ze zapewnienia kadry o walce o medal sa "duzo na wyrost"

nie chodzi mi o pogodzenie sie z wynikiem 1-1 ... bo ten wynik w sumie nie jest taki zly ... nawet wygrana nie dawala nam gwarancji na cokolwiek ... ale chodzi o styl w jakim ten karny zostal podyktowany ...

poprostu mimo wszystko uwazam ze karny zostal podyktowany w sposob dyskusyjny ... wydaje mi sie ze na 10 sedziow tylko webb by go podyktowal...albo gdyby taka sytuacja miala miejsce w meczu z niemcami / chorwatami nie bylo by go ...

ale coz gralismy z gospodarzem ... wiec takie mecze maja swoje prawa ... a gospodarze swoje przywileje ...


---

podobna sytuacja miala miejsce w meczu francja - portugalia na euro 8 lat temu .. (chyba ...) gdy w dogrywce nastrzelono podczas dosrodkowania reke portugalczyka ... rowniez byl karny i dlugo dyskutowano czy byl prawidlowy czy tez nie ... bo zawodnik nie wykonal ruchu reka do pilki ... to samo bylo jak baggio w 98 nastrzelil anglikowi lape w polu karny ... karny byl ale baggi poslal pilke w trybuny :)

zobaczymy ... jak to bedzie dalej z obsada sedziowska ... wczoraj na rzecz francuzow nie odgwizdano karne ... po rece ...ale w meczu rumunia - wlochy tez byl dosc "dziwny karny"

---

prawda jest taka ze pana webba na dlugo zapamietamy ...

Noemi - Sob Cze 14, 2008 12:18

wolf napisał/a:
Ja wiem że nie potraficie pogodzić sie z tym 1:1 ale trzeba było wiecej szczelić bramek to by niebyło problemu, a że Polacy nie szczelili wiecej goli to poprostu musicie sie pogodzić z wynikiem.


nie bede tego komentowac :niepewny: , ty Wolf pewnie kibicowałes niemcom gdy grała z nimi Polska :]

Basia K - Sob Cze 14, 2008 17:42

Noemi

wolf napisał/a:
Wynik super , jestem zadowlony z tego meczu

MajkeL - Nie Cze 15, 2008 15:16

Wczorajsze wyniki

Grupa D
Szwecja : Hiszpania1:2 (1:1)
    15' 0:1 Fernando Torres

34' Zlatan Ibrahimović 1:1
    92' 1:2 David Villa


Piękna akcja Villa przepieczętowała zwycięstwo Hiszpanów. Szkoda mi Szwedów, ale jeszcze nie wszystko stracone.

Grecja : Rozja 0:1 (0:1)
    3' 0:1 Konstantin Żyrianow


Moim zdaniem jeden z najgorszych meczy jaki do tej pory był na Euro. Fatalna gra obu zespołów. Straty piłek, niedokładne podania, jednym słowem szkoda gadać..... jedynie Rosja trafiła raz do bramki (z pośród wielku strzałów w jej kierunku).
Gracja zmieniła taktykę, nie grała już tak pasywnie jak ze Szwecją, ale prawde powiedziawszy grało dobrze tylko paru zawodników.

Grupa D
Kod:
 Hiszpania       2    6   
 Szwecja         2    3
 Rosja           2    3   
 Grecja          2    0   
           



Podsumowanie
Moim zdaniem (pewnie nie tylko moim) najlepszym meczem drugiej kolejki było spotkanie Holandia : Francja.
Holandia pewnie kroczy po tytuł Mistrza tak jak było to 20 lat temu.


Mecze o wszystko

Grupa A

Czechy : Turcja
W tym spotkaniu rozegra się walka o drugie miejsce w grupe, a co za tym idzie wyjscie z grupy.
Mój typ Czechy


Grupa B

Austria : Niemcy

Czorwacja : Polska

Krótko, Austria musi wygrać z Niemcami, a My z Chorwacją i to o bramkę więcej niż Austryjacy.
Cuda się zdarzają :-)


Grupa C

Włochy : Francja

Zwycięstwo którejś z drużyn da awans, przy przegranej Rumuni z Holandią, a to jest prawdopodobne.


Grupa D

Szwecja : Rosja

Tutaj także mecz ostatniej szansy dla obu zespołów.
Aktualny Mistrz Europy Grecja gra już o pieruszkę.


Grupa A
Kod:
 Portugalia    2    6   
 Czechy        2    3
 Turcja        2    3   
 Szwajcaria    2    0   
           


Grupa B
Kod:
 Chorwacja        2    6
 Niemcy           2    3   
 Chorwacja        2    3   
 Austria          2    1   
 Polska           2    1           


Grupa C
Kod:
 Holandia         2    6   
 Rumunia          2    2   
 Francja          2    1   
 Włochy            2    1           


Grupa D
Kod:
 Hiszpania       2    6   
 Szwecja         2    3
 Rosja           2    3   
 Grecja          2    0   
 

trunks - Nie Cze 15, 2008 23:14

jestem w szoku po meczu Turcja - Czechy.....stracic 3 bramki w 15 minut.....pewnie nieźle sie ludzie załamali za naszą południową granicą...no szkoda...
manexxl - Pon Cze 16, 2008 07:29

Wlasnie szkoda. Turcja miala odpasc.
MajkeL - Pon Cze 16, 2008 10:02

Wczorajsze wyniki

Grupa A
Szwajcaria : Portugalia 2:0 (0:0)
71' Hakan Yakin 1:0
83' kar. Hakan Yakin 2:0



Turcja : Czechy 3:2 (0:1)
    34' 0:1 Jan Koller
    62' 0:2 Jaroslav Plasil

75' Arda Turan 1:2
87' Nihat Kahveci 2:2
90' Nihat Kahveci 3:2


Niestety wczoraj miałem troszkę zajęty dzień i nie miałem możliwości oglądania meczy.
Portugalia grała w drugim składzi i dała tym samym odpoczac m.in. Ronaldo, Deco i Nuno Gomes'owi.
To co zobaczyłem dzisiaj bardzo mnie zaskoczyło.
Turcy chyba wykupili sobie pakiet szczęścia na Euro ;-)
Szkoda mi Czechów, pewnie czują się tak jak my w czwartek, a może jeszcze gorzej.

Podsumowując, Portugalia i Turcja wychodzi z grupy.

Grupa A
Kod:
 Portugalia    3    6   
 Turcja        3    6
 Czechy        3    3       
 Szwajcaria    3    3           

tuchałowa - Pon Cze 16, 2008 16:26

Wyniki wynikami..Ale który z piłkarzy występujący na euro 2008 wydaje Wam się najprzystojniejszy ? :D Mi osobiście Iker Casillas, choć p4cz3k twierdzi, że ma krzywą twarz ;) :P
trunks - Pon Cze 16, 2008 20:37

żona Buffona ;)
p4cz3k - Pon Cze 16, 2008 22:46

tuchałowa napisał/a:
Wyniki wynikami..Ale który z piłkarzy występujący na euro 2008 wydaje Wam się najprzystojniejszy ? :D Mi osobiście Iker Casillas



Kochanie Ciebie cos ciagnie do bramkarzy :) przed chwila mowilas ze Boruc tez jest dobrym ciachem ?:)

ale pani Ikera jest calkiem calkiem




podolski mogl grac dla polski i miec piekna polke kolo siebie a co ma ?:p moze juz wiem czemu ucieka na boisko i na treningi z domu :P





ale tak szukajac w internecie znalazlem dziewczyne Cristiana Chivu

i musze przyznac ze zaczynam kibicowac rumuna :D


wolf - Pon Cze 16, 2008 22:57

p4cz3k napisał/a:
podolski mogl grac dla polski i miec piekna polke kolo siebie a co ma ? :p moze juz wiem czemu ucieka na boisko i na treningi z domu :P
Ma polkę za żonę.
p4cz3k - Pon Cze 16, 2008 22:58

wolf napisał/a:
Ma polkę za żonę.


to chyba jej w niemczech szukal :p

trunks - Pon Cze 16, 2008 23:10

mało mnie szlag na tym meczu nie trafił :/
tuchałowa - Pon Cze 16, 2008 23:51

p4cz3k napisał/a:
Kochanie Ciebie cos ciagnie do bramkarzy
Hm, no kiedyś byłam za Bartezem...;-) Tak jak już wspomniałeś, prawdziwym odkryciem na Euro był dla mnie Boruc - świetnie się prezentuje i w dodatku gra całkiem całkiem (niestety brak mu było obrony) Cóż, przegraliśmy ... Ale "już za dwa lata..." ( Kasia już mnie gardło boli) teraz przynajmniej już temu Webbowi dadzą spokój i do domku - niestety na sukces trzeba popracować, a nie liczyć na szczęście - ja nie żywię urazy - jak na debiut nie było chyba najgorzej (jeden remis, jeden gol ) Przez pierwsze 10 minut grali dobrze dzisiaj, co ?

Kochanie, może chcesz się zamienić z panem Ikerem ;) Może ktoś by mnie wreszcie hiszpańskiego nauczył :D :D :D :D :D

trunks - Wto Cze 17, 2008 07:20

tuchałowa napisał/a:
prawdziwym odkryciem na Euro był dla mnie Boruc

to akurat było do przewidzenia, juz wczesniej grał świetnie w ważnych meczach sie potrafi zmobilizować....ale z dobrym bramkarzem to co najwyzej zremisować 0:0 mozna jak sie bramek strzelac nie umie...

p4cz3k - Wto Cze 17, 2008 08:31

trunks hmmm mi sie wydaje ze ona raczej bardziej docenia jego wyglad niz gre :P
Arex30 - Wto Cze 17, 2008 08:31





mój ulubieniec

p4cz3k - Wto Cze 17, 2008 09:16

Arex30 napisał/a:
mój ulubieniec


Frank godnie przejmuje schede po Zidanie ... ale ... dlaczego gra w monachium :/

moze jakis dobry europejski klub siegnie do kieszeni i go zabiora ... bo facet ma potencjal ... :)

choc na euro sam nic nie ugra ...

MajkeL - Wto Cze 17, 2008 12:09

Wczorajsze wyniki

Grupa B
Austria : Niemcy 0:1 (0:0)
    49' 0:1 Michael Ballack



Chorwacja : Polska 1:0 (0:0)
51' 0:1 Ivan Klasnić

Gorszego meczu naszej reprezentacji niepamiętam. Brak słów. :kwasny:
Oby tylko Leo został i nadal trenerował naszą reprezentacje (a nóż coś z tego wyjdzie).


Grupa B
Kod:
    
 Chorwacja        3    9
 Niemcy           3    6   
 Austria          3    1   
 Polska           3    1           




A oto jak wyglądają spotkania ćwierć-finałowe

Portugalia : Niemcy

Chorwacja : Turcja

p4cz3k - Wto Cze 17, 2008 12:30

no to obstawiam ze portugalia i chorwacja pograja dalej ...

pierwszy raz bede kibicowal portugali ... i nawet nie bede zyczyl CR tego aby noge sobie zlamal...ech...

tuchałowa - Wto Cze 17, 2008 13:11

p4cz3k napisał/a:
CR
Nie jest najgorszy :P :zawstydzony:
Boruc jest dobrym bramkarzem, niestety jak już Trunks powiedział, to nie wystarczy... :]

Noemi - Sro Cze 18, 2008 10:09

h t t p;//w w w pudelek, p l/artykul/10839/pzpn_nie_wierzyl_w_polakow/

troche smutno :niepewny: ...ale Roger na zdjeciu :rotfl: :D :hyhy: ;)

MajkeL - Sro Cze 18, 2008 12:03

Wczorajsze wyniki

Grupa C
Włochy : Francja 2:0 (1:0)
25' kar. 0:1 Andrea Pirlo
62' 0:2 Daniele De Rossi

Praktycznie mecz roztrzygnął się w 24' minucie kiedy Francus (Eric Abidal) został ukarany czerwoną kartką.
Włosi kontrolowali grę i co chwile atakowali, a Francuzi próbowała jakimś sposobem pokonac Włochów, lecz nie udało się.
Włosi awansowali.

Holandia : Rumunia 2:0 (0:0)
54' Klaas-Jan Huntelaar 1:0
87' Robin van Persie 2:0

Rezerwa Holandi pokonała Rumunię.
Teraz zastanawiam się co myśli Mutu (Rumunia), który nie wykorzystał rzutu karnego. [Rumunia : Włochy (1:1)], mieli by już awans i to dopiero byłaby niespodzianka :)



Grupa C
Kod:
 Holandia         3    9   
 Włochy            3    4
 Rumunia          3    2   
 Francja          3    1   
         

p4cz3k - Sro Cze 18, 2008 12:57

MajkeL napisał/a:
Praktycznie mecz roztrzygnął się w 24' minucie kiedy Francus (Eric Abidal) został ukarany czerwoną kartką.


ja bym powiedział ze troche wczesniej gdy frank zszedl z boiska

MajkeL - Sro Cze 18, 2008 15:17

p4cz3k napisał/a:
ja bym powiedział ze troche wczesniej gdy frank zszedl z boiska

Mhm to także miało wpływ.....
fatalny upadek tego zawodnika....... :kwasny:

Widać że scheda po Zidanie nie jest jeszcze wypełniona ;)



Dzisiaj mecz o wszystko

Szwecja : Rosja

Stawiam na Szwedów.

p4cz3k - Sro Cze 18, 2008 15:39

MajkeL napisał/a:
fatalny upadek tego zawodnika....... :kwasny:


podobno skrecone kolano i kostka

MajkeL napisał/a:
Widać że scheda po Zidanie nie jest jeszcze wypełniona ;)


dajmy mu troche czasu :) niech zacznie grac w jakims dobrym europejskim klubie...a nie bundesliga ...

MajkeL napisał/a:
Stawiam na Szwedów.


ja tez duet ibra - larson ... :)

choc rosjanie sa nieobliczalni co bylo widac np w pucharze UEFA :=]



i cos mi sie widzi ze hiszpanie rozbija dzis grekow...moze vila juz dzis bedzie mogl powiedziec ze jest krolem strzelcow euro 2008 :D

MajkeL - Sro Cze 18, 2008 16:15

p4cz3k napisał/a:
moze vila juz dzis bedzie mogl powiedziec ze jest krolem strzelcow euro 2008

Ja też myslę że ma szanse zostac królem strzelców, ale chyba nie zagra dzisiaj.
Luis Aragones pewnie oszczędzi go na mecz z Włochami :)

trunks - Sro Cze 18, 2008 22:28

MajkeL napisał/a:
Stawiam na Szwedów.

p4cz3k napisał/a:
ja tez duet ibra - larson


kacapy ich zdeklasowali :D

p4cz3k - Czw Cze 19, 2008 06:47

jednak rezerwa hiszpani to nie to samo co rezerwa holandii :P

ale z drugiej strony grecy dobrze wczoraj zagrali i smiesza mnie komentarze na onecie : mistrzowie europy gorsi od polakow :)

no jak widzialem fragmenty meczu rosja - szwecja to szwedzi grali straszny piach ...

jednak larson / ljumberg to juz nie te lata / a ibra cos niby pokazywal ... ale... czas poszukac mlodszych :)

teraz przed rosjanami ciezki mecz...i chyba na tym zakoncza przygode z euro, ale dick advocat pokazal ze jest turniejowym trenerem :)

---

dzis niemcy - portugalia i nie wiadomo czy podolski zagra, trener niemcow obejzy mecz z trybun ...

dwie mocne ekipy i dwoch slabych bramkarzy ...

Bot - Czw Cze 19, 2008 07:39

h t t p;//w w w khaman.net/news.php?readmore=17

;)

p4cz3k - Czw Cze 19, 2008 08:55

khaman napisał/a:
h t t p;//w w w khaman.net/news.php?readmore=17

;)


troche to nie aktualne :) na drugim zdjeciu jest Figo :) ktory w tym roku nie bierze udzialu w Euro :)

MajkeL - Czw Cze 19, 2008 09:17

Wczorajsze wyniki

Grupa D
Szwecja : Rosja 0:2 (0:1)
    24' Roman Pawljuczenko 1:0
    50' Andriej Arszawin 2:0


...ale niespodzianka :-)
Szwcja przegrała na własne życzenie, nawet wprowadzenie trzeciego napastnika nic nie pomogło, ehhh szkoda, szkoda...
Rosjanie natomiast zaczeli grać i to naprawde dobrze, przecierałem oczy ze zdumienia.
Muszę przyznac że zasłużenie wygrali.

Grecja : Hiszpania 1:2 (1:0)
42' Angelos Charisteas 1:0
    61' 1:1 Ruben de la Red
    88'; 1:2 Daniel Guiza

Tak jak przypuszczałem Hiszpanie grali drugim składem (Villa musi jeszcze poczekać na króla strzelców ;-) )
Aktualni mistrzowie świata Grecy strzelili honorowego gola i pożegnali się z Euro 2008.

Grupa D
Kod:
 Hiszpania       3    9
 Rosja           3    6   
 Szwecja         3    3   
 Grecja          3    0   
           



Podsumowując, oto spotkania ćwierćfinałowe (tak na magrinesie uważam że to najbardziej ekscytujący moment oraz półfinały, czasem nawet finał nie dorównuje takiej zaciętości gry jaką zobaczymy w najbliższych dniach)


Portugalia : Niemcy

Ciekawe spotkanie, pewnie tak jak p4cz3k będe kibicował Portugalii


Chorwacja : Turcja

Mam nadzieje że Turcja wyczerpała limit szczęscia, a poważnie będzie to zacięty mecz, lecz Chorwacja pokaże swoje oblicze i wygra.


Holandia : Rosja

Mega mecz.
Po tym co wczoraj zobaczyłem uważem że będzie to najciekawszy mecz ćwierćfinałowy.... oj bedzie się działo
Jeśli Rosjanie zagrją tak samo jak ze Szwecja, to dostaną skrzydeł.....
20 lat temu Holandia w finale wygrała z Rosją 2:0.
Sercem jestem za Holandią.


Hiszpania : Włochy

Tutaj także ciekawe spotkanie.
Torres i Villa (Hiszpania) pewnie zaszaleją :-)

Bot - Czw Cze 19, 2008 09:37

p4cz3k napisał/a:
ktory w tym roku nie bierze udzialu w Euro :)

Chodzi o idee :P

p4cz3k - Czw Cze 19, 2008 10:02

pozwole sobie na male typowanie :-)

Portugalia - Niemcy (2-1)

Portugalia idzie dalej, choc jak to widac przez ostatnie 2 sezony CR w meczach o stawke sie gubi, w reprezentacji - owszem pokazuje - ale nie takiej gry oczekuje sie od "najlepszego pilkarza swiata - ktorego chce wykupic Real za blisko 100 mln, ale mam wrazenie ze CR zrobi swoje ... tzn bedzie skupial uwage niemcow na sobie... ...a w tym czasie portugalczycy sprawdza umiejetnosci Jensa ... badz co badz portugalczycy maja naprawde imponujacych pilkarzy ...

Chorwacja - Turcja (2-0)

Jesli chorwacja zagra tak jak grala do tej pory to nie ma zmiluj, Turcy bez swojego bramkarza, a to jest dosc duze oslabienie, jedyne co jest fajnego w rep turcji to te blekitne polarki w ktorych wychodza na mecz :) szkoda ze nie ma takich na allegro :P z drugiej strony chcialbym zobaczyc dluzej Kazim Kazima (kurcze nie wiem jak sie to pisze i odemienia :P), Chorwacji nie bedzie latwo ale pojda do przodu, graja duzo ciekawsza pilke :)

Holandia - Rosja (3-1)

jesli Holandia sie nie spali to nie powinna miec problemow, Holendrzy pokazali ze potrafia grac w pilke...ale z drugiej strony Advocat...zobaczymy jak ustawi Rosjan, w kazdym razie widowisko moze byc ciekawe, ale raczej nie bedzie niespodzianek :)

Hiszpania - Wloch (2-2)

Tak jak napisal Majkel mecz ciekawy, obstawiam Hiszpanow, choc mam obawy, mozliwe ze zwyciesce wylania dopiero rzuty karne i wowczas Iker vs Buffon - zobaczymy :), Makarony nabieraja predkosci, nie ukrywam mam nadzieje ze rozstrzaskaja sie na hiszpanskim murze, powinienem jeszcze dodac ze wlosi beda troche oslabieni ze wzgledu na zole karteczki :P

---

ale mimo wszystko nie ma pewnosci ze tak bedzie :) gdyby tak bylo wybralbym sie do bukmachera :p

manexxl - Czw Cze 19, 2008 21:12

Portugalii mowimy do widzenia hehehehe Faworyci :P
trunks - Czw Cze 19, 2008 22:46

aaa gul mi wyskoczył....Niemcy przeszli dalej :/
Reb - Pią Cze 20, 2008 00:23

Robi sie ciekawie :zdziwko: :looka:
p4cz3k - Pią Cze 20, 2008 08:40

No to sie ladnie pomylilem :)

no ale coz takie jest zycie :) dobrze ze jednak przechodzac wczoraj kolo "buka" nie skusilem sie :p

z drugiej strony nawet nie wiem jak mecz przbiegal dopiero rano zobaczylem wynik, zasnalem po 15 minutach ogladania - i to nie dlatego ze widowisko bylo marne ... ale dlatego ze bylem zmeczony:)

jedyne co dalo mi do myslenia to dwa siarczyste przeklenstwa mojego brata w dosc krotkim czasie ... okazalo sie ze te przeklenstwa to podolski a zaraz za nim klose :)

MajkeL - Pią Cze 20, 2008 11:06

Portugalia : Niemcy (2:3) (1:2)
    22' 0:1 Bastian Schweinsteiger
    26' 0:2 Miroslav Klose

40' Nuno Gomes 1:2
    62' 1:3 Michael Ballack

87' Helder Postiga 2:3

Można by powiedzieć, szkoda Portugalczyków. Moze zabrakło 10-15 min na wyrównujący gol.
Niemcy mieli obronę przez którą Portugalczycy jakoś nie mogli przejść.
Mecz trochę brutalny, ale ciekawy.


Dzisiejszy mecz:

Chorwacja : Turcja


Będziemy chyba miec kolejne spotkanie Chorwacja : Niemcy ,ale obawiam się że już z innym wynikiem.
Oby nie.

trunks - Pią Cze 20, 2008 11:39

MajkeL napisał/a:
Będziemy chyba miec kolejne spotkanie Chorwacja : Niemcy ,ale obawiam się że już z innym wynikiem

"Chorwacja - Niemcy 3:0"...jak na mundialu '98 :)

CrazyZELL - Pią Cze 20, 2008 12:29

Moze nie 3:0 ale z 2:1 by sie przydalo.

Sprawa awansu Chorwacji tez nie jest 100 przesadzona. Pamietacie co Turcy zrobili z "Pepikami"?
Najwieksza strata Turkow bedzie brak bramkarza.

Jesli chodzi i Portugalie, to naslabszym ogniwem tej druzyny jest Ricardo.

p4cz3k - Pią Cze 20, 2008 13:08

trunks napisał/a:
"Chorwacja - Niemcy 3:0"...jak na mundialu '98 :)


ale nie ma juz davora :)

kobi - Pią Cze 20, 2008 15:21

Oj sporo się dzieje podczas tegorocznego EURO :super:
manexxl napisał/a:
Portugalii mowimy do widzenia hehehehe Faworyci :P

Stawiałem na Portugalię bo lepiej dla fanów (a to dla nich jest piłka) byłoby oglądać ich w dalszej fazie rozgrywek niż Niemców... Ale z drugiej strony głowa podpowiadała, że jednak wygra niemiecka solidność... Nie zapominajmy, że są oni typową drużyną turniejową, rozkręcają się z każdym meczem. Na MŚ w 2002 też nikt nie wróżył im sukcesu. Nawet sami podkreślali, że mają słabą drużynę. I co? Finał z Brazylią :P Teraz też daleko zajdą ;)
W sumie to wszystkie pary ćwierćfinałowe są bardzo ciekawe. Jedynie w pojedynku Holandia - Rosja można wskazać jednoznacznie faworyta. Chociaż... Mecz Turcji z Czechami pokazał, że piłka jest nieprzewidywalnym sportem. I za to ją kocham :D

tuchałowa - Pią Cze 20, 2008 16:20

Ja tylko pragnę dodać od siebie, iż Michael Ballack robi wrażenie.. :D
p4cz3k - Pią Cze 20, 2008 16:28

kobi napisał/a:
Na MŚ w 2002 też nikt nie wróżył im sukcesu. Nawet sami podkreślali, że mają słabą drużynę. I co? Finał z Brazylią :P


kobi a przypomnij sobie na kogo oni trafili :) pierwsza mocna ekipa i sie rozbili :) tylko ze akurat w finale ja spotkali :P

tuchałowa napisał/a:
Ja tylko pragnę dodać od siebie, iż Michael Ballack robi wrażenie.. :D


hmmmm... czeka nas powazna rozmowa ...

kisia - Pią Cze 20, 2008 20:57

a czy może mi ktoś wytłumaczyć taka jedna małą rzecz ?
Dlaczego zawsze z piłkarzami wchodzą dzieci ? i co to sa za dzieci ? :D

Arex30 - Sob Cze 21, 2008 08:13

Turkey !!!!
Turkey !!!!
Turkey !!!!
Turkey !!!!
Turkey !!!!
Turkey !!!!

manexxl - Sob Cze 21, 2008 09:36

Mam nadzieje ze w polfinale niemcy nie zostawia suchej nitki na turkach. Mam uprzedzenie do tego narodu, turcy to jest dzicz. Oni powinni grac w mistrzostwach azji a nie europy.
kobi - Sob Cze 21, 2008 17:57

p4cz3k napisał/a:
kobi a przypomnij sobie na kogo oni trafili :)

Myślę, że i tak by dali radę :P A na Brazylię wtedy nie było nikogo mocnego, każdy by przegrał w finale :P
manexxl napisał/a:
Mam nadzieje ze w polfinale niemcy nie zostawia suchej nitki na turkach. Mam uprzedzenie do tego narodu, turcy to jest dzicz. Oni powinni grac w mistrzostwach azji a nie europy.

Eee... a ja mam uprzedzenia do niektórych Polaków, którzy nie zasługują nawet na mistrzostwa w picipolo :kwasny:
Tak a propos Turków i Niemców, to zazdroszczę znajomemu - któraś z jego drużyn na pewno zagra w finale :D

Arex30 - Sob Cze 21, 2008 20:08

Niemcy vs. Turcja ==> Bratobójczy pojedynek ......... i chciałbym by Niemcy pojechali do dom.

A dzisiaj kolejny horror........ i pomarańczowi muszą rozjechać Ruskich....... ale łatwo nie budiet :)

Arex30 - Sob Cze 21, 2008 23:08

:(
niestety
3:1 dla Rosyji
i 2 minuty do końca.

ide spać
Holandia to nie Niemcy nie zrobiom remisu.

manexxl - Sob Cze 21, 2008 23:10

Arex30 napisał/a:
Niemcy vs. Turcja ==> Bratobójczy pojedynek ......... i chciałbym by Niemcy pojechali do dom.


Baczacken - husch husch


Arex30 napisał/a:

A dzisiaj kolejny horror........ i pomarańczowi muszą rozjechać Ruskich....... ale łatwo nie budiet :)



Prawdziwy horror. Pokazal ten mecz ze Ruscy fizycznie sa najlepiej przygotowana ekipa na turnieju. Graja ciekawy futbol. I w tej stawce wyrastaja na faworyta turnieju.

kobi - Nie Cze 22, 2008 11:14

kobi napisał/a:
Jedynie w pojedynku Holandia - Rosja można wskazać jednoznacznie faworyta

Oj, jak bardzo się myliłem :D Przyznaję, że nie widziałem do tej pory żadnego meczu podczas EURO 2008 z udziałem Rosji... Wczoraj w sumie też bo odniosłem wrażenie, że Holandia gra... z Holandią ;) Oranje, Ci prawdziwi, chyba nie byli przygotowani na grę przeciwko takiej drużynie. A może czegoś im brakowało? Jacyś tacy nieswoi byli wczoraj. No, ale liczy się wynik. Ruscy pokazali klasę a Hiddink naprawdę nie ma po co wracać do Holandii :D

Oj dzieje się, dzieje na tych Mistrzostwach :D

Dziś w sumie nie mam drużyny, której bym kibicował, ale jest ta, przeciwko której na pewno będę. Więc chyba wolę by wygrali Hiszpanie ;)

tuchałowa - Nie Cze 22, 2008 23:32

Wiedziałam, że Iker nie zawiedzie :D :D :D :D Ach ta moja słabość do bramkarzy :zawstydzony: (również tych forumowych... ;) )
trunks - Pon Cze 23, 2008 07:27

nareszcie wygrał faworyt :)
MajkeL - Pon Cze 23, 2008 16:25

Musiałem zrobić sobie przerwe z Euro po meczu Portugalia - Niemcy i Chorwacja - Turcja.
Nawet nie oglądałem Holandia - Rosja bo przeczuwałem najgorsze i tak też się stało.
Dopiero wczoraj zacząłem oglądać mecz od drugiej połowy i po karnych mi przeszło :)
Chodź jeden zespół wygrał na którego stawiałem.

Do środy spokój ;)

trunks - Pon Cze 23, 2008 22:50

MajkeL, aż tak to przeżywasz ? :P
MajkeL - Pon Cze 23, 2008 23:30

trunks napisał/a:
MajkeL, aż tak to przeżywasz

Żebyś wiedział..... ;)
Euro wciągneło mnie całkowicie........ :)

trunks - Wto Cze 24, 2008 07:54

to stawiaj na Rosje - nie przezyjesz przynajmniej zawodu ;)
Jacek_s - Wto Cze 24, 2008 19:28

TURCJA TRATA TA TURCJA MISTRZEM JEST TURCJA NAJLEPSZA JEST








/wyłącz capsa!

trunks - Wto Cze 24, 2008 22:25

Turcja to dzicz....ale i tak wole, zeby wygrali z Niemcami....
tuchałowa - Wto Cze 24, 2008 22:45

NO tak, Turcy są mało ciekawi :P
katarzyna35k-ce - Sro Cze 25, 2008 18:13

Turkish !!!!!!!!!!
turkish !!!!!!!!!!!

trunks - Sro Cze 25, 2008 23:02

no i niestety Niemcy znów sie fuksem urwali....Turcja lepiej grała, bardziej żywiołowo i widowiskowo, mieli wiecej akcji.....szkoda :|
CrazyZELL - Czw Cze 26, 2008 12:10

Tak to juz jest, ze Niemcy maja wiecej szczescia niz inni, a to sedzia im pomoze a to od slupka wpadnie do bramy - innym na aut.
Ale przyznajcie, ze Turcy tez mieli go sporo w tych mistrzostwach.
Szkoda, ze Lahm strzelil na 3:2 bo juz sie szykowalem na dogrywke.

Dzisiaj bedzie fanjy meczyk bo Hiszpania w grupie nalala Ruskim 4:1 :) a teraz pora na rewanz.

Bede oczywiscie za Hiszpania, bo zadnej z pozostalych druzyn polfinalowych (wczoranszych rowniez) nie lubie.

p4cz3k - Czw Cze 26, 2008 12:13

wczoraj to myslalem ze sie udusze salatka jak widzialem co wyprawiaja turcy ... pierwsze 20 minut i dwie poprzeczki...

wygladalo jak by turcy grali w pilke ... a niemcy obserwowali ...

dobrze zagrali ... szkoda mi kebabow...:/

oby dzisiejszy wygrany zmiotl z powierzchni ziemi niemcow

MajkeL - Czw Cze 26, 2008 13:10

Wczorajszy wynik

Niemcy 3 - 2 Turcja (1:1)

Stadion: Bazylea
Półfinał


    22' 0:1 Ugur Boral

26' Bastian Schweinsteiger 1:1

79' Miroslav Klose 2:1
    86' 2:2 Semih Sentürk

90' Philipp Lahm 3:2

Dobra gra Turków.
Popełnili chyba ten sam błąd co Chorawaci. W końcówce mogli troszkę się cofnąć.
Ehhh..
Szkoda, ale i tak należą się duże brawa że tak daleko doszli.

tuchałowa - Czw Cze 26, 2008 15:12

Gdyby Polska zagrała taki mecz z Niemcami, to chyba moglibyśmy być dumni z naszych :D Dziś trzeba zerknąć do tv i nacieszyć oko Hiszpanami :]
trunks - Pią Cze 27, 2008 07:53

Vamos Espania ! :). Pieknie zagrali nie ma co....a Rosja sił juz nie miala, troche szkoda.
Mama nadzieje, ze teraz naklepią Niemcom do 0 :P

p4cz3k - Pią Cze 27, 2008 09:37

czy można już dziś podsumować euro ? :)

Wiele dziwnych rzeczy się działo, wielu faworytów odpadło jeszcze zanim turniej sie rozpoczął.

Po wyeliminowaniu Anglików przez Rosjan i Chorwatów w fazie grupowej myślałem ze już mnie nic nie zdziwi, a jednak.

Faza grupowa pokazała kto tak naprawdę będzie liczył się w walce o najwyższe pozycje.

Grupa A.



Grupa jednego z gospodarzy, przed Euro można było typować w ciemno ze Portugalia wyjdzie i...no właśnie kto jeszcze ? Bukmacherzy obstawiali ze to Czesi będą drugą ekipą w tej grupie, lecz podopieczni Karela Bruecknera zawiedli, albo inaczej Turcy zawiesili tak wysoko poprzeczkę. Turcy w końcówkach spotkań nie mieli sobie równych (mecz Turcja - Czechy), aż do momentu - ale o tym później. Natomiast Portugalczycy grali swoje, na tym turnieju odrodził się Deco, który po mało udanym sezonie w Barcelonie pokazał, że nadal jest piłkarzem światowego formatu. Szczęśliwy ten, który wykupi go z Barcelony.

Grupa B



Można powiedzieć, że bardzo rozgrywki tej grupy interesowały nas najbardziej. Niestety Polska kadra po wielkich słowach jakie zostały wypowiedziane przed turniejem zawiodła na całej linii, nie ma co szukać winnych, nie ma co mówić, że winny jest system szkolenia (lub tez jego brak), że winny jest trener i jego sztab, czy tez, że winni są piłkarze. Potraktujmy nasz awans do Euro jako sukces, znaleźliśmy się w gronie 16 najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Skoro my czujemy żal do naszych piłkarzy, to jak muszą czuć się kibice francuscy, którzy w ostatnich latach świętowali tytuł Mistrzów Świata, Mistrzów Europy i Wice Mistrzów Świata.

Od chwili wylosowania grupy, faworytami była Chorwacja i Niemcy, oczywiście liczyliśmy na potkniecie rywali, czy też na historyczne zwycięstwo - niestety nie udało się. Możemy zauważyć jak przewrotna i nieprzewidywalna jest piłka nożna. Chorwaci wygrali z Niemcami, którzy teraz są już w finale, a następnie przegrali z Turcja, która również uległa Niemcom. Ktoś kiedyś powiedział : "Wszyscy grają w piłkę - Niemcy wygrywają". I tak po dostatecznym meczu z Polska, po słabym meczu z Chorwacją i po genialnym strzale Ballacka, Niemcy znaleźli się w fazie pucharowej.

Grupa C - grupa śmierci.



Grupa C, określana mianem grupy śmierci. Przez chwilę zanosiło się na niespodziankę. Rumuni i ich żelazna defensywa sprawdziła się w meczy z Włochami i Francją, upadłą dopiero w meczu z Holandią. Holandia po 3 meczach urosła na do miana faworytów całego turnieju. Genialna gra, doskonała taktyka i skuteczność. Piłka najwyższej klasy. Francja jedzie do domu, Rumunia jedzie do domu, Buffon ratuje honor Włochów broniąc karnego. Francuzi pokazali, że bardzo trudno jest załatać dziurę po Zidanie, ze Cupet to nie Barthez, a Anelka i Benzema są trochę przereklamowani.

Grupa D



Grupa obrońców trofeum - Greków. Nigdy nie byli stawiani w roli faworytów, fatalne błędy bramkarza, nudna gra, do dziś się zastanawiam - jak oni wygrali 4 lata temu. Po cichu liczyłem na odrodzenie się dla kadry Henrika Larssona - lecz niestety - wieku nie można oszukać, a sam Ibrahimovicz nie pomorze. Natomiast Hiszpanie nie zawiedli, zaczęli od pogromu Rosjan, następnie wygrana ze Szwecja i Grecją i drugie miejsce w grupie tez już zapewne nikogo nie dziwi. Mimo dotkliwej przegranej Rosjan w pierwszym meczu, podnieśli się i rozegrali bardzo dobre zawody.

----------

Faza Pucharowa:

1/4

Portugali - Niemcy

Pojedynek dwóch słabych bramkarzy, niesamowity Bastian "Świniopas i bez zbędnych fajerwerków 2-3 i Niemcy w półfinale.

Chorwacja - Turcja

Można było powiedzieć, że najnudniejszy mecz ćwierćfinałowy aż do dogrywki, bramka w ostatniej minucie - to czym Turcja zachwycała przez cały turniej - walką do końca. Następnie karne i jedni z faworytów odpadają, bramka w ostatniej minucie dogrywki dobiła Chorwatów. Do karnych podeszli rozbici i zdekoncentrowani. Turcja gra z Niemcami - nie będzie powtórki z grupy.

Holandia - Rosja

Można było się spodziewać wygranej Holandii, lecz chyba piłkarze za bardzo przeżyli to, że tak dobrze poszło im w grupie, żelazna taktyka, niesamowita wytrzymałość i przygotowanie fizyczne doprowadziło do tego, że w 90 minucie wynik to 1-1, w dogrywce Rosjanie wznieśli się na szczyty swoich możliwości deklasując Holandię. Z wynikiem 3-1 pokazują, że to właśnie oni są Czarnym Koniem turnieju. Można powiedzieć, że jak do tej pory najlepszy mecz turnieju.

Hiszpania - Włochy

Dwa zupełnie różne style gry, Hiszpanie - ofensywa, ofensywa, ofensywa, natomiast Włosi - defensywa, defensywa, defensywa. Najnudniejszy mecz turnieju, od 60 zasypiałem, nie równie dobrze piłkarze mogli usiąść na murawie wypić herbatkę i poczekać na karne.

Półfinały.

Niemcy - Turcja

Słaby mecz Niemców, Turcja narzuciła swój rytm gry, to oni grali, natomiast Niemcy spacerowali. Wynik 3-2 dla Niemców, nie odzwierciedla faktycznego przebiegu gry. Niemcy wykończyli Turków ich własną taktyką, bramka w 90 minucie podcięła Turkom skrzydła.

Rosja - Hiszpania

Mecz, którego najbardziej się obawiałem, nieobliczalni Rosjanie vs Wieczni Faworyci Hiszpanie. Po Rosjanach widać było trudny turnieju, gwiazdy które błyszczały w poprzednich meczach tutaj zbladły, zmęczenie wykończyło Rosjan. Hiszpanie kontrolowali prawie cały mecz oprócz pierwszych 20 minut, niestety Rosjanom właśnie na tylko tyle wystarczyło siły. Wynik 3-0 nie oddaje faktycznego przebiegu gry, ale po co dobijać leżącego, który mimo słabego meczu i tak pokazał, że Rosyjska piłka w niedalekiej przyszłości może zwojować nie tylko Europę ale i świat.

---

Podsumowując

Zawiedli piłkarze o których było najgłośniej przed mistrzostwami, Ronaldo zawiódł - a mówił, że jedzie po złoto (choć Żurawski mówił to samo), można to tłumaczyć zmęczeniem sezonem, ale przecież Ballack czy Fabregas nie leżeli na plaży od 15 stycznia ? tylko rozgrywali ogromną ilość spotkań i byli podporami własnych drużyn, a teraz są w finale. Mimo, że Francja odpadła zanim Euro tak naprawdę się zaczęło to Ribbery pokazał, że jest zawodnikiem o najwyższych piłkarskich umiejętnościach.

Można wymieniać tak w nieskończoność, kto zawiódł a kto nie.

Należy jedynie podkreślić, wielu piłkarzy którzy wystąpili na Euro zapewniło sobie lepsze kontrakty niż do tej pory, wielu zapewne zmieni kluby i zapewne po Euro ofensywa transferowa przybierze na sile.

Teraz czekamy na mecz finałowy :

Niemcy - Hiszpania

Jaki on będzie ? :) oby dobry, choć obawiam się, że będzie to mecz z serii - my nie chcemy przegrać i wy też nie chcecie. Czyli powtórka z meczu Hiszpania Włochy, obym się mylił.


----
tabelki zaczerpnięte z serwisu w w w pilka, p l
----
'bosh...to sie rozpisałem"

MajkeL - Pią Cze 27, 2008 10:40

:oczami: to ja tylko parę słów bo p4cz3k już podsumował zawody.....

Rosja 0 - 3 Hiszpania

    50' 0:1 Xavi Hernandez
    73' 0:2 Daniel Guiza
    82' 0:3 David Silva


Bravo, Bravo ,Bravisimo ;-)
Zasłużona wygrana Hiszpanów
Przeraziła mnie tylko kontuzja Villi, ale na szczęście reszta zespołu poradziła sobie.

Rosja do 15-20 min. grałą jak równy z równym.
Potem coraz bardziej uchodziło z zawodników powietrze.
Myślałem że Rosyjska lokomotywa gna do przodu, a tu takie wykolejenie ;)
Na szczęście hiszpański torreador pokonał zespół Hiddinka, a teraz zarzuca czerwoną płachtę na Niemców, OLE :)

Bardzo ładny półfinał....



Przed nami FINA?

Niemcy - Hiszpania

kisia - Pią Cze 27, 2008 10:59

MajkeL napisał/a:
Przed nami FINA?

Niemcy - Hiszpania

kiedy ?

może zrobimy znowu forumowe ogladanie w knajpie ?

trunks - Pią Cze 27, 2008 11:19

no jak kiedy - jak zawsze w niedziele ;)
kisia - Pią Cze 27, 2008 12:03

no to jak? robimy spotkanie na wspólne ogladanie meczu ?
mnie tam mecz mało interesuje, ale spotkać sie z Wami i pokrzyczeć moge :D

trunks - Pią Cze 27, 2008 12:28

tylko gdzie, bo wszedzie juz pewnie rezerwacja...
kisia - Pią Cze 27, 2008 12:53

trunks, trzeba podzwonić i popytać :P
tuchałowa - Pon Cze 30, 2008 10:05

Viva Espana!



Czy on nie jest genialny? :D

kisia - Pon Cze 30, 2008 10:50

ojejku ale tłok :przestraszony:
trunks - Pon Cze 30, 2008 14:54

Cytat:
Czy on nie jest genialny?

Iker ? :P

Cieszymy sie z wyniku, a jakże :)

Reb - Pon Cze 30, 2008 16:38

Hyhyhy moi faworyci wygrali :P ale mam ubaw :rotfl: i 2 flaszki :hyhy:
kobi - Wto Lip 01, 2008 10:33

Eee... nudny był finał... Obie drużyny grały tak, aby nie przegrać/nie ponieść klęski... Porażka... :znudzony: :P
kisia - Wto Lip 01, 2008 10:38

kobi napisał/a:
Obie drużyny grały tak, aby nie przegrać/nie ponieść klęski.
no to jednej się nie udało :P :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group