dupiate forum

Wasze hobby - Planszówki, rpg i systemy bitewne

wilczur - Sob Lis 10, 2007 15:09
Temat postu: Planszówki, rpg i systemy bitewne
Witam
Może są na forum uczestnicy którzy interesują się tematyką gier planszowych albo Mtg czy innych odmian fantastyki?

Ja obecnie oczekuję na pudełkową wersję World of Warcraft gra plaszowa. Podobno niezły wypas i poszukuję dobrego opiekuna i chętnego który przygarnie stare pozycje. MiM i inne...

azrael1982 - Wto Gru 07, 2010 13:21

Witam,

Grami jako takimi raczej się nie zajmuję, gdyż na zabawki jestem za stary (oczywiście żartuję :P). Interesują mnie głównie książki (lore) w jęz. angielskim, nawiązujące do świata Warhammer 40k. W tej chwili czytam "Honour Guard" Dana Abnetta, poprzednio ukończyłem książkę "Fulgrim" Grahama McNeila.

Oprócz WH40k raczej nie zajmuję się innymi systemami. Warhammer 40k działa na mnie jak magnes, zapewne ze względu na swój mroczny klimat i osobliwą fuzję wielu gatunków literackich czy filmowych....

Muscaria - Nie Lut 27, 2011 21:46

Skoro już poruszyliście temat, to mam sprawę. Dotyczy ona RPG.

Poszukujemy nowych graczy do naszych sesji w : Warhammera, 7th Sea, Neuroshimę, Kiedy rozum śpi, Wampira. Gramy od kilku lat, niektórzy z nas dłużej, inni krócej, ale obecnie mamy problem, gdyż nasza stała ekipa trochę się rozpadła i zajęła własnym życiem, jednak my, pomimo podeszłego wieku chcemy grać dalej;)

Jest nas troje, jeden rodzynek, biedny MG i gracz, wiosen 22, ja, niewiasta w wieku lat 23, czasem coś poprowadzę, ale wolę grać, i jeszcze jedna zadziorna graczka. Grać jest gdzie, podręczniki są, jesli nie w wersjach książkowych to w pdefach, gramy przy świecach, raczymy się kawą i sączymy piwo i słuchamy klimatycznej muzyki dopasowanej do sesji.

Spotykamy się w tygodniu, w godzinach bardziej wieczornych, o ile każdemu pasuje i w weekendowe popołudnia.

Od kandydatów wymagamy niebanalnego poczucia humoru, wyjątkowego wczuwania się w odgrywanie swojej postaci i na bogów, niech będzie mężczyzną, bo nasz mg już kobiet ma dość;)

Jeżeli znajdzie się ktokolwiek chętny to niechaj pisze tutaj, a potem się skontaktujemy w inny sposób:)

herva - Sro Maj 25, 2011 22:04

widzę że na to forum mało ludzi zagląda i ten temat był już kilka razy odświeżany ;)

Ja też interesuję się grami planszowymi, choc przypuszczam, że mówimy o zupełnie innych grach tzn ja wolę gry typu hive, szachy, blokus.
Pewnego dnia zrodził się pomysł, żeby w bibliotece F16 zrobić spotkania szachowe, ale odstąpiliśmy od niego, bo nie wiadomo czy będą chętni :)

dfrugo - Czw Maj 26, 2011 01:36

Ja bym chętnie pisał się na RPG a nawet i szachy itp.;) Chociaż w RPG ciężej bo nie znam systemów gry. Grałem zaledwie może ze 3 razy i to ładnych pare lat temu;) Ale wiadomo zawsze to miłe oderwanie od rzeczywistości;)
plusz0wy - Czw Maj 26, 2011 22:10

ja też bym mógł w szachy kiedyś zagrać :) Kiedyś grywałem czasem ale tylko tak rekreacyjnie więc wiele nie oczekujcie :P
Kostek - Sro Mar 28, 2012 13:12

Muscaria, ja bym się generalnie pisał na taką sesję w rpg-a, grałem kilka lat. Potrafię prowadzić (czy dobrze, to by trza graczy raczej zapytać ;]), więc proszę o ew. kontakt na gg 5968647 .
bronek - Sro Cze 06, 2012 22:07

Też chętnie bym zagrał w dobrą planszówkę jak Warhammer 40K - grałem dość sporo w W40K parę lat temu ale ekipa się wykruszyła a i mnie teraz brak czasu na to już. Co najwyżej teraz z planszówek mogę zagrać w szachy albo w warcaby ;)
llaneta - Wto Cze 19, 2012 10:21

Możesz wybrać się do MDK-u na Pionka i tam znajdziesz nowa ekipę


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group