dupiate forum

Informatyka/Gsm - IMPERIUM

brozinho - Czw Sie 02, 2007 17:51
Temat postu: IMPERIUM
Korzystam z internetu zwanego IMPERIUM i codziennie mam kicki, poprostu przerywa polaczenie na jakis czas. Wiadomo, ze jak gram w jakas gre czy cos w tym stylu to jest to bardzo denerwujace. Dlatego mam do was pytanie : czy u was tez takowe "kicki" wystepuja ? Czy ktos kontaktowal sie z osobami pracujacymi w IMPERIUM i wie co jest grane ?
kisia - Czw Sie 02, 2007 18:10

korzystam z usług Imperium i jestem zadowolona żadne "kicki" nie mają miejsca :)
MacSen - Czw Sie 02, 2007 18:46
Temat postu: Re: IMPERIUM
brozinho napisał/a:
Korzystam z internetu zwanego IMPERIUM i codziennie mam kicki, poprostu przerywa polaczenie na jakis czas. Wiadomo, ze jak gram w jakas gre czy cos w tym stylu to jest to bardzo denerwujace. Dlatego mam do was pytanie : czy u was tez takowe "kicki" wystepuja ? Czy ktos kontaktowal sie z osobami pracujacymi w IMPERIUM i wie co jest grane ?


Oj tu się z tobą nie zgodzę ja co prawda jestem neostrada-user ale popytałem kilka osób...i jedno jest pewne, to jest jedna z tych stabilniejszych i lepszych sieci osiedlowych.
Wszelkie out-y są w większości spowodowane wadą sprzętową jusera, albo OS-u.
Sam swego czasu fakałem po neo ale wystarczyło porządnie wykonać konfig OS-u i neo od dwóch lat śmiga idealnie(mam modem/router + 3PC). Żadnych OUT-ów ani innych awarii...
Polecam Ci sprawdź ustawienia zapory(jeśli takową masz) i to nie tylko tej którą instalujesz ale też zapory zawartej w SP2. A skoro większości net śmiga a tylko tobie szwankuje..no to sorry masz odpowiedź gdzie jest błąd.

Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań błędu.

Major - Czw Sie 02, 2007 20:20

Musze przyznac racje MacSen'owi. U ojca w pracy net z tej firmy chodzi bez przerwy cale dnie pracujace. Zdaza sie ze cos nie dziala, ale nie jest to czeste i wynika raczej (tak mi sie zdaje) ze struktury po poprzedniej firmie przy ktorej net padal codziennie.
loki - Pon Sie 06, 2007 14:43

ja jednak powtorze to co pisalem w innym topicu.... nie wiem jak internet ale telewizja (awaryjnosc) z imperium na Warszawskiej w Gliwicach byla tragiczna... to samo z domofonem na Sikorniku
MacSen - Pon Sie 06, 2007 15:10

Eeeeeeeeee co ma domofon do TV kablowej ???? :zdziwko:
ziutek997 - Pon Sie 06, 2007 15:14

Mam swoje zdanie na temat tej firmy ale to nie miejsce aby o tym pisać. Niemniej jednak jakość usług dostarczanych pzez IMPERIUM jest przynajmniej zadowalająca. Mam od nich, domofon, kablówkę i dwie linie internetowe. Códów nie ma, ale wszytko jest zrobione jak należy. Napewno zależy dużo gdzie ktoś jest podłączony bo nie wierzę aby wszytkie lokalizacje pracowały równie dobrze.
loki - Wto Sie 07, 2007 14:54

MacSen napisał/a:
Eeeeeeeeee co ma domofon do TV kablowej ???? :zdziwko:


ano ma to ze obie te instalacje zakladala mi ta sama firma... Imperium :przestraszony:

Gagarina - Pon Cze 29, 2009 18:41
Temat postu: i jak tam Imperium?
czy ja się mylę czy jakiś miesiąc temu na Gagarina chodzili panowie z firmy netowej mówiąc, że są z Pirxnetu, a teraz widzę puszki z firmy Imperium..? to o co chodzi?
ma ktoś z Imperium net? wygląda zachęcająco ale kto ich tam wie.. nie znam ich zupełnie.. no bo o BMJ to każdy wie, że fajno jest :rotfl:

troyek - Pon Cze 29, 2009 23:46

ja mam Imperium i jestem zadowolony z ich usług. ; )
kisia - Wto Cze 30, 2009 00:04

ja powiem tak, w domu jest tak jak było, czyli nie ma żadnych najmniejszych zastrzeżeń, w pracy niestety nie było, nie jest i nie będzie mi dane się przekonać o bardzo bardzo ciekawej ofercie Imperium, gdyż od roku (jak nie więcej) nie mogę się doprosić by zechcieli łaskawie moją firmę podłączyć. Ciągle im coś przeszkadzało, a to zgody wspólnot nie było, a to czegoś tam, a to prezesi wspólnot się zmieniali. Z resztą już nie dzwonię. Ostatni raz jak dzwoniłam to szef obiecał mi ze jak tylo ziemia odmarznie to będą nas podłączać, ziemia odmarzła, jeszcze trochę i znowu zacznie zamarzać, a Imperium jak nie było tak nie ma, a miało być tak wspaniale :zdegustowany:
Grzegorz - Sob Lip 11, 2009 20:56

Czy ktoś może sprawdzić sobie faktyczną prędkość internetu? i wkleić fote?
link do testera w w w speedtest.3s, p l lub speedtest, p l

np.
h t t p;//w w w fotosik, p l/showFullSize.php?id=361f686081786397]

Grzegorz - Sob Lip 11, 2009 21:02

Gagarina. firma imperium robi domofon a zupełnie przez przypadek robi sobie orurowanie i inne rzeczy pod internet. A ciekawe kto za to płaci?
PAKuS - Wto Lis 24, 2009 14:10

Chciałem was poinformować że moja starą sieć milnet pżejeła firma w w w imperiumnet, p l
i jak na razie jestem zadowolony

Grzegorz - Nie Lis 29, 2009 14:29

Gdzie inni nie mogą tam Czesio się wciśnie. :)
wonski - Nie Gru 26, 2010 20:46

Odkopuje stary temat-dinozaur :)
Mam w planie przesiasc sie na net i tv z imperium. Ktos moze cos napisac o nim? Jak sie sprawuje, jakie predkosci, awaryjnosc, cena miesieczna, cena zalozenia, itd. Mam vectre i powoli zaczyna mi wychodzic tu i owdzie ;)
Bede bardzo wdzieczny

Pozdrawiam

Gagarina - Nie Gru 26, 2010 23:13

O cenach dowiesz się pewnie bezpośrednio od Imperium.
Ja tylko doświadczyłam burdelu jaki mają u siebie w papierach. Raz miałam zaległą kwotę do zapłaty, potem znikała, potem pojawiała się i znikała. Z usług firmy już nie korzystam dobre dwa lata i co? Przysłali mi 'poganiacza', że mam nie zapłaconą fakturę za któryś tam miesiąc dwa lata temu. Ręce opadają..
Faktur też nie przysyłają, także brak dowodów np. do rozliczenia rocznego zeznania.

Jeśli idzie o obsługę klienta i sprawy typu biurowego to klapa.

Wolałam Brewet, czy Brewnet.. z ?abęd.

patriszia - Pią Sie 31, 2012 17:33

Widzę, że w Imperium od lat nic się nie zmienia. Firma fatalna w obsłudze klienta. Jestem osobą płacącą terminowo - niemałą kwotę za usługi internetowe - ponad 52 zł i po 5 latach użytkowania internetu otrzymuję pismo o zaleganiu z opłatą UWAGA 7 zł, z groźbą o odesłaniu spawy do komornika, wpisie do Krajowego Rejestru długów. Nie chodzi o 7 zł, ale pytam za co? Kombinuję, wyliczam i dochodzę do wniosku, iż podnieśli vat - podnieśli cenę usług.Ok, zgadzam się,ale nie przyszło w tej sprawie żadne pismo o podwyższeniu ceny. Na pismo reklamacyjne nie dostałam żadnej odpowiedzi, a po wykonaniu któregoś z kolei telefonu, kiedy można się od dodzwonić, otrzymałam odp, iż o zmianie vatu trąbił cały kraj, a jak mi się nie podoba, to mogę sobie zmienić dostawcę. Jak nie ma neta po 16.00, albo w weekend to zapomnijcie o zgłoszeniu usterki do najbliższego dnia roboczego godz. 8.00. Ponadto firma nigdy sama z siebie nie wysyłała faktur vat do rozliczeń ze Skarbowym.
Harcerka - Sob Wrz 08, 2012 20:46

Korzystam z Imperium:)
i jakos takie sytuacje mnie ominely:)
poki co jest OK

Aither - Pon Wrz 17, 2012 11:44

Normalne jest ze jeśli podnoszą Vat to cena wzrośnie. Jest to wzrost ustawowy więc nie ma obowiązku Cię informować o tym ze vat wzrosł. Dostajesz odcinki do wpłat i to wystarczy.

Ja teraz mam od nich neta na radiolinii ale będę ubiegała się o światłowód bo już na mojej ulicy pociagneli.
Co do bok (biura obsługi klienta) miałam z nimi kłopoty na początku jednak wzięłam na nich sposób... Przestałam być miła. A "proszenie" o naprawę czy interwencje skończyło się gdy n-ty raz próbowałam dodzwonić się na telefon alarmowy administratora. Radzę być stanowczym ale kulturalnym.
Mankamentem firmy jest podejście adminów (nie ważne ilu ich tam jest)... Mija godzina 16 zapomnij ze się skontaktujesz. Jeśli padnie net w piątek po tej godzinie to zapomnij o tym ze w weekend posiedzisz na fejsie.
Cenie firmę za precyzję i fachmana. Dzwonię ze nie ma połączenia i nie muszę męczyć się z próbą naprawienia tego przez telefon. Zgłoszenie jest przyjęte i po krótkim czasie do drzwi puka serwisant i co ważne nie pobierają za to opłat jak niektóre firmy na rynku.
Są plusy i minusy ale ogólnie firma jest okej. Nie bać się dzwonić do nich nawet kilka razy niech zapamiętają wasz adres i nazwisko ;)
Jak słyszą "ulica Grottgera" to już nie muszę chyba nic więcej mówić :D

sisi - Sro Paź 31, 2012 19:35

Witajcie :) Ja korzystam z IMPERIUM od 3 lat i jak do tej pory mialem same pozytywne wrażenia,do tego stopnia że po 2 letniej umowie przedłużyłem na czas nieokreślony.I niestety tu po krótkim czasie muszę zweryfikować moją dobrą opinie O tym Dostawcy NETU 25 czy 30 Mbps to już tylko reklama na kladcę schodowej mojego bloku Prędkości tak spadły że 3Mbps TO ZAWRÓT GŁOWY.Po licznych telefonach do pań w biurze BOK, serwisant pojawia się po 3 dniach lub oddzwania i informuje że na mojej ulicy trwa modernizacja i trzeba się uzbroić w cierpliwość,niestety cierpliwość ma swoje granice.Potwierdzam że jak NET pada po 15 godzinie to zostajesz bez niego do następnego dnia roboczego lub po weekendzie Telefony DO TAK ZWANYCH ADMINISTRATORÓW MILCZĄ pewnie właściciel nie płaci nadgodzin lub ma za mało ludzi do obsługi tak dużej sieci z przykrością stwierdzam że obsługa i sama usługa internetowa jest na marnym poziomie w tej chwili , pozostawia wiele do życzenia przynajmniej na mojej ulicy od grudnia rozstaje się z nimi bo szkoda nerwów no i na szczęście w moim bloku są inni dostawcy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group