dupiate forum

Umów się większą paczką - Free hugs

asq - Czw Cze 28, 2007 19:37
Temat postu: Free hugs
A co myślicie o tym, aby zrobić coś takiego w Gliwicach?
Strasznie spodobał mi się pomysł, wystarczy tylko
parę chętnych osób:) Filmik, od którego wszystko
się zaczęło:
pl.youtube, c o m/watch?v=vr3x_RRJdd4

p4cz3k - Czw Cze 28, 2007 19:51

pomysl ciekawy :) ale ktos moglby stac sie zazdrosny :P
Arex30 - Czw Cze 28, 2007 20:17

p4cz3k, no co ty
ja w to wchodzę

tuchałowa - Czw Cze 28, 2007 22:25

O qrcze, świetny pomysł!
Ja jestem jak najbardziej za :D :D :D
To takie piękne okazywać sympatię nieznanym nam ludziom..i nie każdy ma się do kogo przytulić, więc taka kampania jest jak najbardziej potrzebna, a przy okazji można sprawdzić poziom poczucia humoru Gliwiczan :] :D

trunks - Czw Cze 28, 2007 22:38

na jak bedą fajne dziołchy to czemu nie
asq - Czw Cze 28, 2007 22:39

ale w tym projekcie nie chodzi i wyrywanie lasek
trunks - Czw Cze 28, 2007 23:04

kazdy ma swoje powody...a wiekszosc gosci pewnie bedzie o czyms takim myslec :oczami:
troyek - Pią Cze 29, 2007 00:29

wg mnie w gliwicach nie przejdzie
w ogole polska dziwny i zacofany kraj
jeszcze sie po ryju dostanie ; D


mam juz od dawna zamiar w wakacje ruszyc stopem po europie i takie cos zrobic w jakiejs fajniej miejscowie.
jak bedzie, zobaczymy

Grabarz - Pią Cze 29, 2007 08:00

Oj, żeby nie wyszło "free kicks"...tak ja napisano wyżej, Polska jest zbyt niebezpieczna na takie cuda
katarzyna35k-ce - Pią Cze 29, 2007 08:53

ale z Was pesymiści moim zdaniem to zda egzamin. super akcja bardzo mi sie podoba! :ok:
Grabarz - Pią Cze 29, 2007 10:15

Mogę zorganizować taką akcję u siebie w domu - młode, atrakcyjne kobiety mogą wysyłać podania wraz ze zdjęciem :]
trunks - Pią Cze 29, 2007 15:58

Grabarz napisał/a:
u siebie w domu - młode, atrakcyjne kobiety mogą wysyłać podania wraz ze zdjęciem

oczywiście jak nie bedzie żony ? ;)

Arex30 - Pią Cze 29, 2007 17:49

trunks, sie czepiłeś a może on to dla żony .......
To co zaczynamy jutro o 20:00 na działce !!!

Grabarz - Pią Cze 29, 2007 19:00

trunks napisał/a:
oczywiście jak nie bedzie żony


Ale to tylko przytulanie :P

Arex30 napisał/a:
To co zaczynamy jutro o 20:00 na działce !!!


Uuuu takie hugi + % moga się różnie skończyć :hyhy:

FlashMan - Pią Cze 29, 2007 19:21

Eee, mnie sie podoba pomysł. Naturalnie w tej pierwotnej wersji :) , znając jednak podeście polskiego społeczeństwa do takich akcji... - może być różnie :) (fajnie i mało fajnie) ;)
koniuszko - Sob Cze 30, 2007 21:47

Pomysł świetny, tylko czy u nas wypali?
asq - Sob Cze 30, 2007 21:48

no sadze ze wypali, wazne aby wybrac odpowiedzni czas i miejsce
koniuszko - Sob Cze 30, 2007 21:58

to kiedy i gdzie organizujemy?
asq - Sob Cze 30, 2007 22:00

ja no proponowalabym rynek pod wieroczem piatek sobota
koniuszko - Sob Cze 30, 2007 22:07

piątek się skończył to samo z sobotą ale za tydzień czemu nie, trzeba to dokładnie obgadać, a teraz czas na zasłużony odpoczynek, cholerny budzik mnie obudził o 4 rano i zasnąć już nie mogłem, czas to nadrobić.
Następnym razem budzik dostanie :cisza: :kibol:

asq - Sob Cze 30, 2007 22:15

no wypadaloby isc spac jutro exam
PAKuS - Wto Lip 03, 2007 08:48

fajny pomysł
Noemi - Wto Lip 03, 2007 10:08

;) ..to jest rewelacyjne .. :hurra:
...warto by było cos takiego zorganizowac.. :super:

Alinka - Wto Lip 03, 2007 10:40

Pomysł super:) ale jak juz ktoś wczesniej napisal, wielu ludzi w polsce nie ma stajla... i na pewno nie załapie o co chodzi..
jeszcze oskarza o molestowanie i co wtedy hehe
ludzie nie potrafia sie bawic, sa zbyt przejeci swoim zyciem , codziennymi problemami zeby sie wyluzowac :kwasny:
u mnie takie akcje robi sie na imprezach :piwo: i nosi ona nazwe "przytul mnie mamo" :rotfl: albo "love love"

Dorothea - Wto Lip 03, 2007 10:43

Alinka napisał/a:
ludzie nie potrafia sie bawic, sa zbyt przejeci swoim zyciem , codziennymi problemami zeby sie wyluzowac



dokladnie, są zbyt sztywni i mało otwarci, a jak juz sie jest uprzejmym dla kogos to patrzą jakby sie miało kuku na czole

katarzyna35k-ce - Wto Lip 03, 2007 10:50

Dorothea napisał/a:
Alinka napisał/a:
ludzie nie potrafia sie bawic, sa zbyt przejeci swoim zyciem , codziennymi problemami zeby sie wyluzowac



dokladnie, są zbyt sztywni i mało otwarci, a jak juz sie jest uprzejmym dla kogos to patrzą jakby sie miało kuku na czole

ja jednak mysle ze wcale tak nie jest . oczywiscie i sa tez tacy jak opisujecie ale ja wierze ze sa tacy co by sie przytulili! Nic tylko trzeba to sprawdzic.

Dorothea - Wto Lip 03, 2007 10:52

katarzyna35k-ce napisał/a:
ale ja wierze


prosze Cie , nie widzisz jakie smutasy codziennie Cie otaczają, chodzą jakby z nich zycie uciekało

katarzyna35k-ce - Wto Lip 03, 2007 10:58

Dorothea napisał/a:
prosze Cie , nie widzisz jakie smutasy codziennie Cie otaczają, chodzą jakby z nich zycie uciekało

widze ale widze tez tych co sa wspaniali i pełni checi do pokazania innym ze zycie jest piekne :]

Grobsol - Wto Lip 03, 2007 18:56

Ja proponuję okrągła datę 07.07.07 - to nawet jest tegoroczny Światowy Dzień Free Hugs'ów :D. Z tego co zrozumiałem z oficjalnej strony (bo taka istnieje).
Mimo żem młody jeszcze, to się na to piszę : )
A tak w ogóle to witam na forum, to mój pierwszy post tutaj.

asq - Wto Lip 03, 2007 19:41

OOOO no fantastycznie, pozostaje zrobić tylko plakaty i się umówić
trunks - Wto Lip 03, 2007 22:11

ta juz widze jak komus sie chce to robic :P
asq - Wto Lip 03, 2007 22:20

no tak co tu wymagać od innych skoro sami jesteśmy mało przekonani, spełzło na niczym :/
Noemi - Wto Lip 03, 2007 22:22

;)

trunks,

..bedzie swietnie...(moze poznam i usciskam policjantów w innych okolicznosciach niz dotychczas..:P :zawstydzony: :P )-widziałam taki wątek na filmie :P

trunks - Wto Lip 03, 2007 22:22

asq, a Ty jestes az tak przekonana, ze by Ci sie chcialo jakies tam plakaty roznosic ? :oczami:
asq - Wto Lip 03, 2007 22:24

Nie roznosić beyb ale mieć małe plakaciki ze sobą co by inni wiedzieli co i po co i dlaczego
koniuszko - Sro Lip 04, 2007 06:44

Pomysł zacny lecz jak będzie z wykonaniem?
Grobsol - Sro Lip 04, 2007 09:33

Ja bym plakaty sobie darował - duża liczba osób nie musi być przecież. Większa chmara to tylko straszy ludzi :D - idziesz sobie przez miasto i widzisz tyle osób, które chcą Cię uściskać. Strach się bać.
Amal - Sro Lip 04, 2007 13:17

;D ale super akcja;D
a skoro ludzie są jak mówicie sztywni itd. to trzeba ich "obudzić" :P

może bezpieczniej będzie z dużym napisem "przytul się" albo koszulką z takim napisem ;D;D

Grobsol - Sro Lip 04, 2007 13:54

JoeMonster.org organizował już w tym roku taką akcję i odbyła się w wielu dużych miastach - m. in. w Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Toruniu itp. :D. h t t p;//w w w joemonster.org/article.php?sid=6526&skad=rss&typ=art]Tutaj macie sprawozdanie z całej akcji. Więc osoby, które twierdzą, że w naszym kraju to nie przejdzie mają po prostu przestarzałe informacje.
Koszulki bym powiedział, że są kłopotliwe, a dość mało widoczne. Ja bym pozostał przy tradycyjnej formie: karton z napisem "darmowe przytulanie", "przytulam za friko", "przytulam za darmo" lub co sobie tam kto wymyśli.

Grobsol - Pią Lip 06, 2007 16:15

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale gdybym edytował poprzedni to moja wypowiedź mogłaby zostać niezauważona.

Więc jak z tą inicjatywą? Robimy to jutro, czy pozwalamy, żeby upadła?

asq - Pią Lip 06, 2007 19:31

w sumie dzień FH jest dzisiaj, ale skoro jutro taka okrągła data można jutrem spróbować :) Kto się łączy? Jak nie wypali można to oblać, oblać tym bardziej można jeśli wypali
Grobsol - Pią Lip 06, 2007 20:41

Ja już się napaliłem : ). Więc się łączę i mam nadzieję, że ktoś jeszcze siem dołączy.
Cytat:
w sumie dzień FH jest dzisiaj, ale skoro jutro taka okrągła data można jutrem spróbować

Właściwie to jutro. Upewniłem się jeszcze raz i pisze, że 7.7.7 jest International Day of Free Hugs.
Cytat:
Jak nie wypali można to oblać, oblać tym bardziej można jeśli wypali

Ja soczkiem to obleję :).

koniuszko - Sob Lip 07, 2007 00:14

Jestem za czekam tylko na informacje gdzie i o ktorej :)
Grobsol - Sob Lip 07, 2007 07:33

Może o 12.00 na rynku?
EDIT: Chociaż jak patrzę na widok za oknem to mi się odechciewa. W taką pogodę to ludzie chodzą zmierźli i nie będą chcieli się przytulać :D.
Może jednak jutro? Ma być ciepło i słonecznie.

trunks - Sob Lip 07, 2007 14:50

no dzis juz za pozno na organizacje :)
Grobsol - Sob Lip 07, 2007 19:29

W ogóle coś kiepawo z motywacją :D. Chyba sobie na razie daruję, a zaangażuję się w przyszłym roku, jak joemonster zorganizuje na szerszą skalę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group