dupiate forum

Informatyka/Gsm - Problem z Aparatem cyfrowym.....wariackie kolorki.

MacSen - Czw Cze 28, 2007 11:51
Temat postu: Problem z Aparatem cyfrowym.....wariackie kolorki.
Otóż mam kłopot.może aparat nie jest jakiś tam markowy Medion MD6000
ale przez cały czas jak go miałem...robił ładne foteczki i na prawde byłem
z niego zadowolony a dziś z rana chciałem wysłać kumplowi fotki z gotowymi zadankami i klops.
Wszystkie zdjęcia wyglądają jak te dwa poniżej które dałem. Czy wiecie może co sie stało ???


Kolorki są różne bo z różnymi ustawieniami kombinowałem..ale cięgle było to samo co się rypło czy ktoś wie???

:zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany:

Grabarz - Czw Cze 28, 2007 14:22

Pewnie nie odkryję ameryki albo dostanę od kogoś kto się zna, ale jak dla mnie to coś się stało z matrycą...ccd jak sądzę. Sam mam mediona 3 lata i póki co nie mam takich objawów
troyek - Czw Cze 28, 2007 15:55

a medion to jakas firma produkujaca tostery ? :zdziwko: :zdziwko:


wieczorem przysiade i postaram sie pomoc cos.

Bot - Czw Cze 28, 2007 18:05

h t t p;//w w w elektroda, p l/rtvforum/aparat-cyfrowy-medion-ypp2688555.html
FlashMan - Czw Cze 28, 2007 18:23

troyek napisał/a:
a medion to jakas firma produkujaca tostery ? :zdziwko: :zdziwko:


Toroyku, dokładnie! Jest to duży, poważny koncern niemiecki. Produkuje tostery, DVD Playery, lodówki, pralki, laptopy, kamery, aparaty, kompytery... WSZYSTKO co jest zasilane czymś... :)

MacSen - Czw Cze 28, 2007 22:53

Nic..rozebrałem wypucowałem zrobiłem wszystko to co khaman dał w tym linku..ale jest nadal lipa. Chyba coś się stało matrycy :zalamany: :rozpacz: No nic...bede musiał zainwestować w nowy. Ale to dopiero po wakacjach. Bogu dzięki że mam jeszcze Leice od ojca kliszową więc nie bedzie źle tylko odrobine kosztowniej :mur: :mur: :mur:
troyek - Pią Cze 29, 2007 00:33

FlashMan, nie slyszalem :)
FlashMan - Pią Cze 29, 2007 22:51

MacSen, a nie warto oddać to gdzieś do jakiegoś 'znawcy' aparatów? Z tego co pamiętam to na ulicy prostopadłej do ulicy, na której znajduje się centralna biblioteka miejska w Gliwicach oraz sąd, ma swoją działalność pan, który zajmuje się naprawą aparatów. Jeśli koszt naprawy będzie adekwatny do wartości aparatu, jeśli po prostu będzie opłacalny to śmiało idź...
fekete - Sob Cze 30, 2007 00:24

Nie wiem, czy warto płacić za naprawę takiego aparatu, taki sam nowy kupisz tutaj:
h t t p;//w w w sowex1, p l/catalog/index.php?cPath=27 za 200 zł, ale radziłbym dołożyć stówkę albo dwie i kupić coś taniego Canona lu innej znanej firmy.

MacSen - Sob Cze 30, 2007 01:33

W sumie to wiesz fekete masz racje... Z tym że ja tą cyferke mocno na polibudzie eksploatowałem jako skaner. szedłem do czytelni i zamiast jak reszta xerować wszystko po prostu fotki tego co było mi potrzebne strzelałem a w domku na laserce w trybie foto drukowałem.

No nic...dołożę trochę kapuchy :D i po wakacjach sobie jakąś porządną lustrzanke załatwię.
A na teraz to mi Leica tatowa musi stykać.....zresztą czas obadać te wszystkie obiektywy i tą duuuuużą lufe :D

Jano - Nie Lis 25, 2007 19:27

Przy takich objawach to wydaje mi się ze to zwykłe namagnesowanie aparatu,jest to czasami efekt stawiania aparatu na telewizorze przy niektórych modelach wystarcza zwykły reset ! :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group