dupiate forum

Lokale - La Cantina czy Piwniczka

kajusiaw - Sro Cze 27, 2007 21:59
Temat postu: La Cantina czy Piwniczka
Oby dwa lokale oferuja podobne rodzaje pizzy i dojazd bezplatny na terenie Gliwic, a jakie jest wasze zdanie na temat, ktory lepszy jest i smaczniejszy??
kisia - Czw Cze 28, 2007 00:16

gdzie znajduja sie te lokale ?
Niedźwiedź - Czw Cze 28, 2007 10:46

Wieczorka (La Cantina) i Lompy (Piwniczka), kiedyś słyszałem że to był jeden lokal na wieczorka ale wskutek jakiś perypetii małżeństwo które go prowadziło rozeszło się i założyło każdy osobny - nie wiem ile z tego prawdy niestety.
Ale wracając do sedna kiedyś jadałem w La Cantinie i mi tam nawet smakowało, później niestety trochę sie tam moim zdaniem ciasto pogorszyło i już chyba ze 2 lata stamtąd nie zamawiałem. Za to z Piwniczką nie miałem nigdy jakiejś większej styczności - jakoś jak widzę front ich lokalu to mnie odrzuca :P

Zafira - Czw Cze 28, 2007 11:38

wlasnie - wyglad lokalu to jest bardzo wazna sprawa a oba wygladaja jak swiadectwo PRLu. w piwniczce nie jadlam ale przechodzilam czesto jak jeszcze mieszkalismy na korfantego. w la cantinie ladlam spaghetti i cos tam jeszcze z poltora roku temu i bylo smaczne. ale ostatnio ja zamowilam sobie do pracy tortellini to tego sie nie dalo zjesc :/ mialo byc zapiekane z szynka i serem a bylo z papryka i cebula, w dodatku ostre a ja nie lubie pikantnych dan. wywalilam po zjedzeniu moze z pieciu sztuk. wiecej nie zamowie nic.
kajusiaw - Czw Cze 28, 2007 22:12

To ja nie wiedzialam o tym ze kiedys to bylo jedno :) Mnie smakuje i jedno jak i drugie
panna_foch - Pon Sie 20, 2007 08:55

Wystrój daremny jeśli chodzi o Piwiniczkę-odstrasza ale ludzie u mnie w pracy czasem coś zamawiają i bardzo chwalą.
W La Cantinie byłam raz, bardzo smaczne jedzenie, wygląd może być, obsługa też. Zamawiałąm parę razy - pizzę i naleśniki, przywieźli gorące, pachnące i smaczne. Moża polecić. Pan, który dostarcza przywiózł pizzę + sos i te pudełko z sosem było pęknięte to nie policzył za nie kasy, a tylko troszkę wyciekło do woreczka. A więc kompetentni i uczciwi.

Adrian11400 - Wto Paź 04, 2011 19:14

Witam!

Wie ktoś może co się dzieje z La Cantiną na Wieczorka? Od paru tygodni nie mogę się do nich dodzwonić...

Sam sobie odpowiem: Nie ma już La Cantiny - zamknięta. Na jej miejsce przeniosła się Piwniczka :(

Nikaa - Sob Paź 08, 2011 16:51

No i chyba dobrze.. poniewaz kiedy w la cantinie jadlam przesmaczna lasagne.. aa odjakiegos czasu caly czas sciemniali ze jutro bedzie.. az wkoncu sie wydalo ze nie ma juz.. teraz znowu dzwonilam ale nikt nie odbiera
Solid_Wood - Nie Paź 09, 2011 19:39

Adrian11400 napisał/a:
Na jej miejsce przeniosła się Piwniczka


Nie wiem, czy fizycznie chodzi o ten sam lokal, ale Piwniczka zaczynała od Wieczorka, potem przeniosła się na Lompy.

Adrian11400 - Czw Paź 13, 2011 23:02

Solid_Wood napisał/a:
Adrian11400 napisał/a:
Na jej miejsce przeniosła się Piwniczka


Nie wiem, czy fizycznie chodzi o ten sam lokal, ale Piwniczka zaczynała od Wieczorka, potem przeniosła się na Lompy.


Może powróciła z powrotem na pierwotne miejsce? Pewnie konflikt się zakończył.

kropka75 - Pią Sty 11, 2013 12:38

Adrian11400 napisał/a:
Witam!

Wie ktoś może co się dzieje z La Cantiną na Wieczorka? Od paru tygodni nie mogę się do nich dodzwonić...

Sam sobie odpowiem: Nie ma już La Cantiny - zamknięta. Na jej miejsce przeniosła się Piwniczka :(

I bardzo mi z tego powodu smutno.
Dobrą pizzę robili, ciepła przyjeżdżała.

Zresztą blisko miałam.

Chlip chlip

Olka - Sob Sty 12, 2013 22:16

A ja ostatnio rozsmakowałam się w "Superbiesiadzie" (nazwa pizzy) z sieciówki na młyńskiej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group