dupiate forum

Forum - MAILEEEEE

Dev - Nie Lis 07, 2004 19:09
Temat postu: MAILEEEEE
mozecie ich co chwile nie wysylac :x . Co wchodze od razu mail " wejdz bla bla nowy temat bla bla " :| . Albo najlepiej wypiszcie mnie z tej listy mailowej :mg:
MajkeL - Nie Lis 07, 2004 21:22

Prawdopodobnie jest to spowodowane zaznaczeniem w swoim Profilu opcji:

"Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach:

Wysyła email gdy ktoś odpowie w temacie, w którym napisałeś wiadomość. Możesz to zmienić przy każdej napisanej wiadomości"

Daj na :arrow: NIE

chyba powinno pomóc....., a może Adminitrator coś poradzi...

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić...

Powodzenia..

kisia - Nie Lis 07, 2004 22:52

MajkeL napisał/a:
Prawdopodobnie jest to spowodowane zaznaczeniem w swoim Profilu opcji:

"Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach:

Wysyła email gdy ktoś odpowie w temacie, w którym napisałeś wiadomość. Możesz to zmienić przy każdej napisanej wiadomości"

Daj na :arrow: NIE

chyba powinno pomóc.....,




właśnie dokładnie tak jest



Devik, zamiast krzyczeć sprawd? sobie swoje ustawienia :evil:

Dev - Nie Lis 07, 2004 23:12

wiem jak wyglada opcja "powiadamiaj o odp" i to nie jest to. To sa maile typu ... WEJDZ NA FORUM, POMGAMY DZIECIOM Z DOMU DZIECKA ITP ITD ....
kisia - Nie Lis 07, 2004 23:17

aha a więc takie maile dostajesz z racji tego ze jesteś użytkownikiem tego forum, że się tu zalogowałeś, one wysyłają się automatycznie do wszystkich. A jak nie chcesz pomóc dzieciom to poprostu nie pomagaj a maila wyrzuć do kosza i po sprawie.
kisia - Nie Lis 07, 2004 23:34

albo ustaw sobie adres forum jako spam ;/
MajkeL - Nie Lis 07, 2004 23:37

........zresztą do każdego e-maila jest dołączona informacja:



"Jest to email wysłany do Ciebie przez administratora "Forum Gliwickie". Jeżeli uznasz go za spam, jest obra?liwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi skontaktuj się z webmasterem forum pod adresem: mariusz@forumgliwice, c o m Dołącz do wiadomości cały ten email (wraz z nagłówkami)."



lub....
Cytat:
maila wyrzuć do kosza i po sprawie.


(kropka) :|

Dev - Pon Lis 08, 2004 07:39

oo dobry pomysl z tym adresem forum jako spam :mg:
Frycek - Pon Lis 08, 2004 09:32

Devik napisał/a:
oo dobry pomysl z tym adresem forum jako spam :mg:




OK,to ja powiem jak jest. Otz jesli w profilu masz napisanego swojego maila ,to wiadomosci beda do ciebie przychodzic - poprostu usun adres e-mail ze swojego profilu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group