dupiate forum

Forum - Nowe działy

Frycek - Pią Wrz 10, 2004 00:44
Temat postu: Nowe działy
Dzisiaj uruchomiłem kolejną nowosć na naszym forum , dział Download.

W dziale tym bede zamieszczac rzeczy,pliczki i inne rzeczy ktore bedziecie mogli sobie pobrac dla siebie.



Juz dzisiaj do działu wrzucam wzor ulotki informujacej o naszym forum ,pobierzcie sobie i ten kto moze niech wydrukuje pociacha i roznosi w swoim rejonie :)

kisia - Pią Wrz 10, 2004 01:37

dobry pomysł, od jutra zaczynam drukowanie :)
h0lek - Sob Wrz 11, 2004 02:12
Temat postu: DZIA? SPORTOWY
Zgłaszam prosbe o taki dział na forum. zainteresowalby wielu ludzi:)
Frycek - Sob Wrz 11, 2004 03:18

A co mialo by tam byc??

Prosba zostanie rozpatrzona w cigu najblizszych dni.

Prosze dolaczyc 3 zdjecia (dziewczyny , moze byc zona w stroju bikini ) i przeslac na maila

:556:



A tak powaznie to dział sportowy już jest :)

h0lek - Sob Wrz 11, 2004 13:33

...ślepych zaprowadzić...



:) thx



ok. to w pierwszej wolnej chwili biore sie do pracy:)

FlashMan - Sro Wrz 15, 2004 22:38

A ja zrobie to w formie wiadomości na GG i wyślę znajoum oczywiście zrobie tak, żeby nei myśleli, że to spam...
jan - Nie Lis 07, 2004 00:14
Temat postu: Nowy dział.
Od: jan

Do: Frycek

Wysłany: 2004-11-03, 12:29

Temat: Tematy.

Witam.

Przeglądam i czytam różne tematy na forum i zrodziło sie pytanie.

Jezeli jest temat "To mozesz sie przywitac" to czy nie powinien powstac dział do pożegnań??

JAn



_________________

Jeśli kogos kochasz powiedz mu to dzisiaj,jutro może byc za pó?no.



Frycek,myślę że dotarła ta wiadomość do ciebie,a ja nie otrzymałem odpowiedzi.

kisia - Nie Lis 07, 2004 01:00

wydaje mi się ze dział "To mozesz sie przywitac" powstał po to by ludzie chcący przywitac się z forumowiczami i forumowicze chcący przywitać "nowych" nie robili :ot: w innych tematach, a jak ktoś chce zrezygnować z wchodzenia na forum, to poprostu tu nie wchodzi i tyle.
Frycek - Nie Lis 07, 2004 11:01

Janie - wydaje mi sie ze pw powinny byc pw a nie ujawniane na ogolnym , ale skoro juz jest to ok.



Owszem dostalem taka pw ,fakt zapomnialem :oops: odpisac.



1)Dzial pozegnan - ale w jakim sensie ?? chodzi ci o to kiedy ktos "odejdzie " odnas ??

2)Czy chodzi o sens taki ze zegnamy kogos kto nie wchodzi na forum - bo takiego czegos nie wiedze sensu tworzenia - bo jak ktos nieche wchodzic to nie wchodzi i nie bede go zegnal bo moze za 2 dni sie obudzi i wejdzie znowu



Jesli chodzi o to co napisalem w punkcie 1 to moge polaczyc 2 tematy ktore akurat sa tutaj na forum i moge zmienic temat (nazwe )

kisia - Nie Lis 07, 2004 14:48

Cytat:
Jesli chodzi o to co napisalem w punkcie 1 to moge polaczyc 2 tematy ktore akurat sa tutaj na forum i moge zmienic temat (nazwe )


no ja już Ci to kiedyś Frycku proponowałam :)

jan - Nie Lis 07, 2004 16:35

Frycek napisał/a:
Janie - wydaje mi sie ze pw powinny byc pw a nie ujawniane na ogólnym




Tak i tutaj masz w 100%rację. Postapiłem tak z dwóch powodów.

1.podczas mojej wizyty na forum i próbie wysłania PW mój antywir zaczął sygnalizować że cos jest nie tak poczym komputer zawisł.Nie wiedziałem tak naprawdę co z tą PW się stało.

2.Brak odpowiedzi od Ciebie był sygnałem, że PW chyba nie dotarła.



Wracając do tematu.

W dziale "Pożegnania" figurowały by wpisy osób które po zerejestrowaniu sie i jakimś okresie bytności na forum, doszły do wniosku, że juz nic nowego nie będą w stanie wnieść lub też forum nie spełniło ich oczekiwań i w związku z tym odchodzą.

Owszem wymaga to odrobiny dyscypliny i odwagi. Najłatwiej jest przecież nie mówiąc nic nikomu poprostu odejść.No i lista użytkowników byłaby wówczas bardziej aktualna. :)

MajkeL - Nie Lis 07, 2004 21:30

......w sumie przyznam rację..... 122 użytkowników a udziela się mniej niż 1/4.... ale to już zależy od Adminitratora....Jak on na to patrzy.... Niechciałbym nikogo wyrzucać... ale jesli tak dalej będzie to na 4, 5 nowych użytkowników tylko 1 bedzie sie "udzielał"....
kisia - Nie Lis 07, 2004 22:45

ale frycek usuwa z listy osoby które nic nigdy nie napisały, nie wiem tylko po ilu miesiącach .

A taki dział nie wiem czy się przyda bo jak już nie chcą to poprostu sie nie logują.

Chociaz może przydałby się taki topik abyśmy wiedzieli dlaczego ludzie od nas odchodzą, co można zmienić by nie odchodzili, tylko ze ludzie musieliby naprawde w nim pisać

jan - Nie Lis 07, 2004 22:56

kisia napisał/a:
Chociaz może przydałby się taki topik abyśmy wiedzieli dlaczego ludzie od nas odchodzą, co można zmienić by nie odchodzili, tylko ze ludzie musieliby naprawde w nim pisać


no i oto chodzi, nie jest sztuką poprostu zamilknąć,sztuką jest umieć powiedzieć dlaczego sie odchodzi.

kisia - Nie Lis 07, 2004 23:01

Cytat:
sztuką jest umieć powiedzieć dlaczego sie odchodzi


no właśnie, a nie każdy ma na tyle odwagi.

jan - Nie Lis 07, 2004 23:41

kisia napisał/a:


no właśnie, a nie każdy ma na tyle odwagi.


Hm,tego w tej chwili to tak naprawdę nie wiemy,dajmy forumowiczom szansę.

Jak nie wypali to skasujemy,tzn. admin skasuje. :)

kisia - Nie Lis 07, 2004 23:55

Tylko wiesz wydaje mi się, że jeżeli osobie, która pisze na forum, coś nie bedzie odpowiadać, to napisze o tym właśnie w tym dziale proponując wprowadzenie jakichś zmian ,a nie od razu będzie się żegnać i odchodzić z forum.
Asienka - Pon Lis 08, 2004 09:30

moze nie dokońca ten sam problem , ale chciałam napisać że musze zniknąc na jakiś czas, mam przymusowe "wakacje" gdzie mam to zrobic ?
Frycek - Pon Lis 08, 2004 09:39

Asieńka napisał/a:
........., ale chciałam napisać że musze zniknąc na jakiś czas, mam przymusowe "wakacje" gdzie mam to zrobic ?




W topicu "Usprawiedliwione nieobecnosci :) " :mg:

Asienka - Pon Lis 08, 2004 09:49

jak pisałam tego posta to jeszcze tego topicu nie było :x :)
Frycek - Pon Lis 08, 2004 09:50

Asieńka napisał/a:
jak pisałam tego posta to jeszcze tego topicu nie było :x :)


Jak to nie :mg: :wink: :*

kisia - Pon Lis 08, 2004 21:48

Asieńka, Ty pisałaś posta, a Frycek w tym czasie pisał topic :wink: telepatycznie wyczuł że potrzebujesz takiego topicu ;) :lol:
jan - Sro Lis 10, 2004 00:22

:(

No tak.Był temat ,była dyskusja i co dalej?? NIC!

Tak jak w większości przypadków poruszanych tutaj tematów.

Ktoś coś zaczyna,jest jakiś problem i........

No właśnie, dyskusja pozostaje tak prawdę mówiąc nie zakończona bo już temat się znudził,albo też zszedł na inne tory, a przecież tyle jest nowych,trzeba się wykazać jakim to aktywnym jest się forumowiczem.Kiedyś usłyszałem takie stwierdzenie, że wszystkie czaty są takim ciężkostrawnym bigosem podawanym w byle jakim barze.

Nie chcę porównywać tego forum do kiepskiego baru,a dyskusji tutaj podejmowanych do owego bigosu,tylko zastanawiam sie dlaczego akurat to i teraz przyszło mi do głowy.

Bez urazy dla kogokolwiek, nie wiem,być może jestem w innej grupie wiekowej ale tak prawdę mówiąc to nie widzę za bardzo sensu istnienia forum w takiej formie.

Owszem wszelkie inicjatywy mające na celu niesienie komuś pomocy są bardzo potrzebne,natomiast takie dyskusje nad wyższością jednych swiąt nad drugimi to chyba nie o to chodzi.

Z drugiej strony to może już taka nasza natura,polska natura. Usiąść,dyskutować,powoływać specjalne komisje gdy inni w tym czasie daleko nas już wyprzedzili, a my zostawając daleko w tyle dalej dyskutujemy.

Przepraszam jezeli ktoś tymi słowami poczuł sie dotkniety, ale nie lubię mówić, że coś jest cacy jezeli nie jest. Może będzie to tematem do nowej dyskusji,może tylko refleksją, a może koleżanka/kolega moderator wytnie ten wątek...

Uff,ale przynudziłem.

:?

kisia - Sro Lis 10, 2004 01:32

Moderatorzy usuwają tylko te posty, które sa nie na temat, a tej jest w 100% na temat, więc nie ma takiej możliwości by go usunąć.

A wracając do tematu, to zastanawialiśmy my się czy jest sens tworzenia takiego topiku.

Ja osobiście za bardzo takiego sensu nie widze, bo uważam tak jak już pisałam
Cytat:
że jeżeli osobie, która pisze na forum, coś nie bedzie odpowiadać, to napisze o tym właśnie w tym dziale proponując wprowadzenie jakichś zmian ,a nie od razu będzie się żegnać i odchodzić z forum.


ale to tylko moje zdnie

Frycek - Sro Lis 10, 2004 09:35

Mi sie takze wydaje ze nie ma sensu tworzyc topicu w tym sensie - bo wydaje mi sie , ze jak osoba nie chce pisac na forum to porpostu odchodzi z forum i napewno nie bedzie pisac dlaczego odchodzi.



A jesli cos jej sie nie podoba na forum to ma dzialy np" co zmienic" i tam moze napisac



ps. Ja osobiscie jak juz nie pisze na jakims forum to poprostu przestaje sie udzielac i tyle

Frycek - Sob Sty 22, 2005 11:40

Dzisiaj utworzylem dzial pt" Miedzy nami Kobietami" chyba nie musze mowic co tam ma byc i dla kogo zostal stworzony.

Moderatorem jest Kisia , przenioslem tam tylko dwa tematy ktore sa dla mnie oczywiste ,reszte niech przeniesie Kisia ,jesli uzna ze ten temat tam powinien sie znalesc

kisia - Sob Sty 22, 2005 14:23

Frycek, :) :spoko: :jupi: :brawo: :prosze:
Cytat:
chyba nie musze mowic co tam ma byc i dla kogo zostal stworzony.
ja do tego działu zapraszam rowniez naszych Panów :mg: moż będziecie mogli dowiedzieć sie coś ciekawego o kobietach, albo podzielić się z nami jakąś refleksją, spostrzeżeniem :)
Asienka - Sob Sty 22, 2005 18:25

hmmm ciekawe ciekawe :D
ANIUS - Sob Sty 22, 2005 18:51

uwazam to za dobry pomysl, wreszcie bedzie wiadomo gdzie szukac "babskich" tematow
"

kisia - Nie Sty 23, 2005 14:32

Cytat:
ja do tego działu zapraszam rowniez naszych Panów moż będziecie mogli dowiedzieć sie coś ciekawego o kobietach, albo podzielić się z nami jakąś refleksją, spostrzeżeniem

ale jak bedziecie przeginac to będę usuwać :twisted:

jan - Nie Sty 23, 2005 18:05

Hm.
Tylko jak uchwycic granicę przyzwoitości?
:D

frohike - Nie Sty 23, 2005 18:44

hehe, kisiu nie pozbedziesz sie nas łatwo z damskich tematów :mg:
kisia - Pon Sty 24, 2005 10:21

Cytat:
Tylko jak uchwycic granicę przyzwoitości?

jak nie wiecie to już ja ją Wam wskażę :twisted:
Cytat:
hehe, kisiu nie pozbedziesz sie nas łatwo z damskich tematów

nie mam takiego zamiaru pod warunkiem że będziecie grzeczni :D

Frycek - Czw Sty 27, 2005 01:01

Kolejny dzial jaki oddaje wam i wyszedl z waszej inicjatywy to "wasza Twórczośc"

Piszecie tam swoje wiersze,wierszyki,i cotam uwazacie ze pownno sie tam znalesc.

najlepsze waszym zdaniem prace beda pozniej publikowane na stronie glownej portalu

Asia_:) - Czw Sty 27, 2005 23:51

usuwac , tnąć główki zbytnio wychylając się w tematach
tak tak tak
Kisiu trzymam za słowo :)

Dev - Sob Mar 19, 2005 15:13

hmm dziwi mnie po co ten dział GSM jak tam nikt NIC nie pisze ?
Frycek - Czw Mar 31, 2005 20:01

Dzisiaj wpadlem na pomysl utworzenia kilku nowych dzialow na stronei glownej.
Choci mi mianowicie o dzialy

"Kryminalni" badz jakos inaczej - wdziale tym zamieszczane byly by artykuly z pracy policji , wydarzenaich,sukcecach policji ,strazy miejskiej.....

a takze "Sport " - tutaj info o rozgrywkach ,turniejach , w naszym miescie... wszystko co zwiazane ze sportem...


w zwiazku z czym potrzebne sa osoby ktor zajely by sie prowazdeniem takich dzialow , czekam na chetnych ,
mile widziane posiadanie aparatu...

Mariusz - Czw Mar 31, 2005 20:06

Ja mółbym pomóc w dziale związanym z Policją i innymi instytucjami, które ją wspierają, czyli Straż Miejska, nieetatowe grupy wsparcia, itp. Same topici odnośnie tych spraw to za mało.
Gorzej z aparatem ... Mam tylko kamere do komputra :P

Frycek - Czw Mar 31, 2005 20:35

Jesli mozesz dostarczyc np.codzienie jakies info kogo zlapali co robia itd..w formie newsow to super :)
frohike - Czw Mar 31, 2005 20:40

ja bym chetnie pomogl ale nie interesuje sie zadnym z tych dzialow wiec nie biore sie za cos co mnie nie interesuje bo nie bede mogl poswiecic temu duzo czasu,
Ja to moglbym modkiem dzialu filmowego zostac, hihihi :D

Mariusz - Czw Mar 31, 2005 21:43

Frycek napisał/a:
Jesli mozesz dostarczyc np.codzienie jakies info kogo zlapali co robia itd..w formie newsow to super :)

Na stronie Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prawie codziennie ukazują się informacje na temat tego co się stało danego dnia w naszym (i nie tylko) mieście.
Poza tym można dodawać ciekawe artykuły, które ukazały się prasie, głównie gliwickiej.
Można również utworzyć tematy poświęcone konkretnym problemom związanymi z naszym miastem, czyli jak działa Policja, itp. Potem można dać temat o tym co może policjant zrobić, itp.
W razie czego postaram się zrobić żeby nie było nudne.

A nazwa działu moze być :"Formacje mundurowe".
Czyli do tego oprócz Policji można dać i wojsko, i ABS, Służbe Celną i Służbę Więzienną. Będzie tego troche :) ¦ledze różne fora mundurowe to się mniej więcej orientuje, tylko nie zawsze tyczy się to Gliwic, więc może być z tym problem.
Wychodzimy z początkowym założeniem na temat Policji i Straży Miejskiej. A co dalej ... zobaczymy ;-)

Aither - Czw Mar 31, 2005 22:21

Mariusz no to już znasz swoje zadanie :) będziesz pisał newsy :D
Dev - Czw Mar 31, 2005 23:08

dobry pomysl :)
Gmeras - Pią Kwi 01, 2005 10:09

własnie przydatnie wiecej dzałów na temat gliwic :spoko:
Gmeras - Pią Kwi 01, 2005 10:11

przydał by sie jeszcze dział z wydezaniami kulturalnymi i rozrywkowymi:)
czyli koncerty kino puby dyskoteki i taie ine glupoty

Frycek - Pią Kwi 01, 2005 10:39

do tego potrzeba ludzi......

Mariusz - niechce miec spisanych artykulow ,wolalbym aby to byly artykuly waszego autorstwa z waszymi fotkami...nieche kopiowac innych stron.....

Gremas - na forum sa takie dzialy mozna tam pisac :)
ale jesli jestes na bierzaco to jestem za

Gmeras - Pią Kwi 01, 2005 10:44

chodz mi o to zeby było oogólnione czyl;i tylko z Gliwic
Aither - Pią Kwi 01, 2005 11:23

piszcie swoje propozycje a na spotkaniu się Frycka zmolestujemy :)
Frycek - Pią Kwi 01, 2005 11:52

Cytat:
na spotkaniu się Frycka zmolestujemy
:lol: :lol:
Marzenia :P

Aither - Pią Kwi 01, 2005 12:08

Frycek no co chłopacy mają dobre pomysły... Mariusz ma wenę twórczą i chęci także nie widzę problemu aby coś takiego wcielić w życie forumowe...
Frycek - Pią Kwi 01, 2005 12:18

pozniej trzeba przeszkolic osoby w obsludze strony bo ja sam nei dam rady tego robic...kazdy by zajmowal sie swoim dzialem....ale musi to traktowac powaznie
Mariusz - Pią Kwi 01, 2005 12:34

Frycek napisał/a:
Mariusz - niechce miec spisanych artykulow ,wolalbym aby to byly artykuly waszego autorstwa z waszymi fotkami...nieche kopiowac innych stron.....

Ja nie pracuje w Policji żeby mieć wgląd w to co się działo danego dnia, a policjantów obejmuje tajemnica służbowa odnośnie sledztw czy dziwnych zaistniałych sytuacji na danym terenie. Niestety formacje uzbrojone, mundurowe to takie gdzie na ogół panuje tajemnica. Jedyną rzeczą na której można się oprzeć to właśnie to co podaje Policja to wiadomości za pomocą mediów czy też stron internetowych.
Chyba, że z otworzeniem tego działu poczekamy do końca kwietnia, bo wtedy na 90% ruszy mój projekt na temat Patroli Obywatelskich. Moze i by było lepiej poczekać do końca kwietnia skoro nie chcesz kopiowania ??

Frycek - Pią Kwi 01, 2005 12:37

ja nie mowie ze to ma byc juz....pozatym trzeba zebrac materialy ..powoli :) poszla propozycja
Aither - Pią Kwi 01, 2005 12:43

Frycek z przeszkoleniem ludzi nie jest zły pomysł... trzeba to jednak zrobić bo nie ma sensu abyś zajmował się totalnie wszystkim ;P

Mariusz wiesz kotkq poczekamy z tym do kwietnia i możesz liczyć się że posadę redaktora kryminalnego ty przejmiesz :)

Nelvana - Pią Kwi 01, 2005 13:55

Czekajcie bo ja czegoś nie rozumiem. Czy to jest forum dyskusyjne, gdzie z definicji się gada , dyskutuje np na temat artykułów przeczytanych gdzieś , czy to jest rodzaj wirtualnej gazety z własnymi reporterami, artykułami itp? No ludzie newsy to ja lubie na onecie poczytać. Po co zapychać serwerki? Newsy lokalne to zupełnie inna para kaloszy. :mg:
Dana - Pią Kwi 01, 2005 14:38

Cytat:
Czy to jest forum dyskusyjne
Cytat:
czy to jest rodzaj wirtualnej gazety z własnymi reporterami, artykułami itp?


No właśnie :?: :!:

Gmeras - Pią Kwi 01, 2005 14:57

jesli jest to forum na temat Gliwic to powino byc sporo tematów o Gliwicach czyli co sie dzieje w naszym pieknym miescie ;)
Frycek - Pią Kwi 01, 2005 15:25

powiem tak :
generalnie nazwa forumgliwice troszke mija sie z celem..bo powstal portal gdzie sa dzialy...oczywiscie podstawa i glownym zalozeniem jest forum i to jest bez dyskusji jednak trzeba isc z postepem...mamy galerie kilka dzialow..jesli bedziemy sami budowac portal ,moze zostaniemy docenieni przez kogos..moze bedziemy najlepszym informatorem w gliwicach...nawet na spotkaniu(wywiadzie0 stwierdzono ze zajmujemy sie sprawami terazniejszymi. czyli np. cos sie gdzie dzieje....a jestes w okolicy albo to widzisz dajsz np mi cynk czy komus kto zajmuej sie strona i on rzuca newsa...szybsi niz gazety :)
jesli wszytko sie naprawde profesjonalnie rozkreci to wtedy mozna szukac sponsora aby utrzymal serwer i oplacil potezny transfer :)

zobaczymy co i jak bedzie :)

Dana - Pią Kwi 01, 2005 15:57

Cytat:
jesli wszytko sie naprawde profesjonalnie rozkreci


ŻYCZYć powodzenia wypada
Pozatym myśle że jeśli się nie spróbuje to nie będzie wiadomo czy wypali.
No i jest zasada - Burza mózgu-każdy pomysł jest dobry tylko trzeba go przemyśleć,przedyskutować ,sprawdzić-więc zaangażowanym życze sił w realizacji pomysłu.
Ja będe śledzić i dopingować ....może jakoś się przydam.... :wink:

AgnieszkaL - Pią Kwi 01, 2005 20:03

frycek nie aferuj sie od jutra podobno forum ma nie byc
Mariusz - Pią Kwi 01, 2005 21:26

Agagatka napisał/a:
frycek nie aferuj sie od jutra podobno forum ma nie byc

Kur.. a Ty tu czego szukasz ?
Już mnie denerwujesz swoim zachowaniem :>

frohike - Pią Kwi 01, 2005 21:42

Cytat:
Kur.. a Ty tu czego szukasz ?
Już mnie denerwujesz swoim zachowaniem


u mnie masz minusa za brzydkie słowo, jak ci ktos nie pasi to olej te osoba a nie obrazaj jej,

Dana - Pią Kwi 01, 2005 21:44

Cytat:
u mnie masz minusa za brzydkie słowo, jak ci ktos nie pasi to olej te osoba a nie obrazaj jej,


TAK W?A¦NIE :evil:

kisia - Pią Kwi 01, 2005 21:50

Mariusz, przestań !!!
Co do nowych działów i niusów . Pomysł fajny ciężko bedzie tylko to realizować. Nie wiem czy ktoś bedzie miał na tyle czasu by codziennie biegać z aparatem i umieszczać świeże informacje.
Róniez bede kibicować bo do niczego innego sie nie przydam, po 1 inne zainteresowanie, po 2 brak czasu i aparatu

Mariusz - Pią Kwi 01, 2005 22:11

Dobrze, przepraszam, ale ona nie od dziś w taki sposób pisze.
Przepraszam

Powracając do tematu to nie wiem kto by mnie mógł powiadomić o np: popełnieniu przestępstwa, wykroczenia, itp. Troche namieszane. Trzeba jeszcze pomyśleć :)

kisia - Pią Kwi 01, 2005 22:15

Mariusz, jesteś uprzedzony do Agagatki, która po pierwsze nie pisała do Ciebie, po drugie zażartowała sobie
Aither - Pią Kwi 01, 2005 22:19

"a u mnie ful dwa Asy i trzy króle"
Jednym słowem to jest forum i można pisać co się chce... najwyżej skasujecie posta.

Mariusz nie rób marsowej miny... i tak Cię kochamy :) :*

trunks - Czw Cze 30, 2005 12:26

Moze by tak stworzyc dział "Poznajmy sie", jako podrozdział w "Sprawy damsko-męskie", wiecie coś w stylu poznam dziewczynę/chłopaka :p
Gmeras - Czw Cze 30, 2005 12:43

Cytat:


Moze by tak stworzyc dział "Poznajmy sie", jako podrozdział w "Sprawy damsko-męskie", wiecie coś w stylu poznam dziewczynę/chłopaka :p


moje zdanie na ten temat to jest dział z zycia wziete :) a jednak to nalezy decyzja do szefostwa :)

truten - Czw Cze 30, 2005 12:45

Możliwe że jeśli to zatwierdzi Frycek rozszerzymy działalność Forum o nowe serwisy ( randkowy i aukcyjny ) narazie staram się go do tego przekonać . Wszystko zależy od admina i waszych głosów w tej sprawie.
Gmeras - Czw Cze 30, 2005 12:49

Ja bym tu dał troszke działów na temat Gliwic ( bo mnie to najbardziej Ciekawi) tylko nie mam pomysłów :P
kisia - Czw Cze 30, 2005 15:38

nie jestem przekonana co do działu randkowego :kwasny:
trunks napisał/a:
wiecie coś w stylu poznam dziewczynę/chłopaka :p

jak ktoś chce poznać dziewczyne czy chłopaka to przychodzi na spotkania forumowe :P

cinque - Czw Cze 30, 2005 15:54

:rotfl: mozna polaczyc - randki na aukcji.... :rotfl:
Dev - Czw Cze 30, 2005 17:18

nie no ludzie bez jaj:P jakie randki ? jak chcecie randek to jest 1000 stron pewnie od tego :)
trunks - Czw Cze 30, 2005 18:13

ale nie zaszkodził by taki dział na forum, a przynajmniej wszyscy (prawie) tutaj są z jednego miasta :oczami:
frohike - Czw Cze 30, 2005 19:01

moze tak jak napisano zrobimy aukcie samych siebie
cos w stylu
Kod:
spotkam sie z toba za 3 piwa! Ktos chetny?

truten - Czw Cze 30, 2005 20:17

Myślę że chodzi tu bardziej o serwis randkowy który będzie tylko dla osób z powiatu Gliwickiego ponieważ ogólno polskich jest wiele i nie na Forum tylko jako odzielny.
kisia - Czw Cze 30, 2005 20:33

truten napisał/a:
Myślę że chodzi tu bardziej o serwis randkowy który będzie tylko dla osób z powiatu Gliwickiego

mimo wszystko nie wydaje mi się żeby to był dobr pomysł

trunks - Czw Cze 30, 2005 23:45

Hmm no ale jakie są argumenty przeciw :oczami: ?
Frycek - Pią Lip 01, 2005 00:56

ojejej......juz spiesze z odpowiedziami

Dzial o nazwie " poznajmy sie" w sensie randek bul kiedys na forum..jednak nie sprawdzal sie dlatego zostal usuniety po kilku miesiacach.

Co do pomyslu Trutnia - ciagle prowadzimy rozmowy ,nie tylko na ten temat.....napewno bedzie kilka nowosci :zawstydzony: ale o tym niebawem .

Na chwile obecna mysle ze owy dzial jest niepotrzebny...tak jak Dev powiedzial bardziej wolalbym dzialy /tematy na temat gliwic

Ostatnio wymyslilem haslo :

"Forum Gliwice - tylko my ukazujemy Ci prawde"
" Forum Gliwice - szybci niż media , tylko prawda"

kisia - Pią Lip 01, 2005 08:49

Cytat:
"Forum Gliwice - tylko my ukazujemy Ci prawde"
" Forum Gliwice - szybci niż media , tylko prawda"

sorki ale :rotfl: :rotfl: :rotfl: Frycus nie przesadzaj z ta prawdą i szybkoscia, jakkolwiek z prawda mozna sie zgodzic, chociaz nie tylko my ją ukazujemy, to z ta szybkością to przesadziłeś

Aither - Pią Lip 01, 2005 15:20

hahahaha :)

po co u nas randki ? :D jak chcesz sie z kims umowic to dawaj na pw lasce i tyle co za problem :P tylko uwazaj Frycek podgladywowuje wszystkim PW :P

Gmeras - Pią Lip 01, 2005 15:29

poszukuje panny lol hehe
kisia - Pią Lip 01, 2005 15:37

Gmeras
wydaje mi się że musisz bardziej skonkretyzować słowo "panna" ;) :rotfl:

trunks - Pią Lip 01, 2005 17:22

Hmm no ja też poszukuje :P
frohike - Pią Lip 01, 2005 17:58

chyba wszyscy poszukujemy :rotfl:
Demmo - Pią Lip 01, 2005 18:01

ja nie :] :hyhy:
Aither - Pią Lip 01, 2005 18:14

wypraszam sobie... nie szukam :looka:
frohike - Pią Lip 01, 2005 19:00

oki to wy nie szukacie ale my szukamy :]
Aither - Pią Lip 01, 2005 20:29

dobra tak powaznie... argumentow przeciw nie widze aby stworzyc cos takiego, ale nie robmy zamieszania. Wszystkie pomysly beda rozwazane na pewno ale wrdozenie ich wymaga troszke czasu :) poki co wiem, ze prowadzone sa prace nad uatrakcyjnieniem naszej strony glownej :) wiec cierpliwosci a bedzie dobrze :)
kisia - Sob Lip 02, 2005 01:44

i będziemy miec forumowiczów, ktorzy tak jak Ci od ogłoszeń wejda tylko po to by napisac ogloszenie " poznam kogos" :kwasny:
truten - Sob Lip 02, 2005 06:11

nie słonko serwis randkowy byłby na odzielnym serwerze powiązany z forum tylko linkiem i logiem. Nie ma potrzeby zaśmiecać Forum postami o ogłoszeniach. W środę pokaże wam jak to wygląda i działa.
Aither - Sob Lip 02, 2005 08:52

ja sie zastanawiam czy to jest w ogole potrzebne... przeciez sie spotykamy na comiesiecznych balangach a i prywanie tez wiec jak ktos komus sie spodoba czy co to tam... to przeciez na pw sie moze odezwac... a co do nowych coz przyjda na spotkanie to sie dowiedza kto jakim jest czlowiekiem :]

edit ...
chociaz sie przyznaje ze na randkach o2, p l poznalam fajnych ludzi :)

trunks - Nie Lip 03, 2005 00:27

Aither napisał/a:
ja sie zastanawiam czy to jest w ogole potrzebne... przeciez sie spotykamy na comiesiecznych balangach a i prywanie tez wiec jak ktos komus sie spodoba czy co to tam... to przeciez na pw sie moze odezwac...


Ale na spotkania nie wszyscy przychodzą, a na pw nie ma co pisac do kogos kogo sie nie zna (nie wiadomo czy jest wolny, ile ma lat itd...), a w takim dziale znajdzie sie te wszystkie informacje :]

Aither - Nie Lip 03, 2005 09:51

trunks no to na pw zadajesz jej pytania i "wszystko jasne" :| nie wiem mnie sie ten pomysl nie wydaje najlepszy ale chetnie zobacze jak to dziala :]
trunks - Nie Lip 03, 2005 10:23

na pw nie ośmieliłbym sie do kogoś tak napisać bo jestem za nieśmiały :/
Aither - Nie Lip 03, 2005 11:06

Ajajaj... no to myslisz, ze jak beda te "randki" to sie staniesz bardziej "odwazny" ?
truten - Nie Lip 03, 2005 11:58

Napewno będzie widział zdjęcie tej osoby, informacje o niej ( co lubi , czym się interesuje itp. ) na Forum tylko zna nicka , płeć i zdjęcie misia uszatka :D
Aither - Nie Lip 03, 2005 12:15

nie wiem robcie jak uwazacie :) to dalekosiezne plany :) ale moze sie kiedys zrealizuja :)
Czarnulka - Nie Lip 03, 2005 20:01

A ja jestem za :)
Zajęta,ale zawsze można poznać kogoś ciekawego i zawsze to coś nowego :)

ANIUS - Nie Lip 03, 2005 20:22

=CzArNuLkA= napisał/a:
Zajęta,ale zawsze można poznać kogoś ciekawego i zawsze to coś nowego

to nazwijmy ten dzial " ZDRADA - na wlasna odpowiedzialnosc"
albo "ZDRADA - tylko dla odwaznych"
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :P ;)

Gmeras - Nie Lip 03, 2005 22:50

Zdrada - wejście grozi nowymi doznianiami
trunks - Nie Lip 03, 2005 23:51

hehe ależ jesteście no :oczami:
kisia - Pon Lip 04, 2005 00:34

Aither napisał/a:
ja sie zastanawiam czy to jest w ogole potrzebne... przeciez sie spotykamy na comiesiecznych balangach a i prywanie tez wiec jak ktos komus sie spodoba czy co to tam... to przeciez na pw sie moze odezwac... a co do nowych coz przyjda na spotkanie to sie dowiedza kto jakim jest czlowiekiem

jestem dokładnie takiego samego zdania :)
trunks napisał/a:
na spotkania nie wszyscy przychodzą, a na pw nie ma co pisac do kogos kogo sie nie zna (nie wiadomo czy jest wolny, ile ma lat itd...), a w takim dziale znajdzie sie te wszystkie informacje

sorki ale zachowijesz się jak dziecko
truten napisał/a:
będzie widział zdjęcie tej osoby, informacje o niej ( co lubi , czym się interesuje itp. )

no chyba tylko wtedy kiedy poda takie informacje.
Ale ok juz nic nie mowie, zobaczymy jak to bedzie działac , może poprostu jestem z stara na takie rzeczy :/

Aither - Pon Lip 04, 2005 09:13

kisia e tam za stara :) tego typu "randki" sa dla ludzi, ktorym brakuje odwagi :) to ze my ja mamy nie znaczy ze inni tez :) moze faktycznie to jakis sposob aby przelamac w sobie wstyd :) bede zerkac katem oczka... a na 100% kisiu Ty i ja bedziemy zarejestrowane w pierwszej 10 -tce :D :hyhy: :D :hyhy: :D
Frycek - Sro Paź 26, 2005 09:37

Na forum powstal dzisiaj nowy dzial.."powyzej 18-stki" do dzialu tego maja dostep tylko zarejestrowani,polenoletnie osoby, zaproszone przez uzytkownikow.
Beda tam zamieszczane tematy o roznej tematyce przeznaczone tylko dla osob powyzej 18 lat.

Aby dostac dostep trzeba wyslac pw do administratora z prosba o podanie hasla.
Nie ukrywam ze najlatwiej bedzie osoba ktore byly juz na spotkaniach gdyz wiadomo ile maja lat.

jesli macie jakies propozycje co do dopuszczania osob do tego dzialu prosze o wypowiedzi.
kazda osoba ktora nie uzyska zezwolenia przed aministratora a jakims cudem otrzyma dostep otrzyma ostrezenie i blokade dostepu

trunks - Sro Paź 26, 2005 13:30

to ciekawe jakie tam tematy bedą, ale w sumie i tak gruba wiekszosc uzytkownikow skonczyla 18 lat
Gmeras - Sro Paź 26, 2005 14:32

jakie zasady to dopiero dostane dostep za 8 dni ? :P
Ana - Czw Paź 27, 2005 00:00

Cytat:
jakie zasady to dopiero dostane dostep za 8 dni ?

Gmeraz, przyjdziesz na gotowe :D będziesz miał co poczytać, teraz to tam pewnie nic nie ma :P

ja jestem w gorszej sytuacji, nie jestem w stanie udowodnić swojego wieku :]

p4cz3k - Czw Paź 27, 2005 00:06

a mi wszyscy mowia ze staro wygladam :/ dobrze ze nie jestem kobieta :=] bo bym sie nie potrzebnie denerwowal:=] jak tam bedzie cos ciekawego to dajcie znac - postaram sie - moze sie tam jakos dostane:=]
kisia - Czw Paź 27, 2005 00:34

Frycek napisał/a:
Aby dostac dostep trzeba wyslac pw do administratora .


czyli do F R Y C K A

Ana, z tego co pamiętam to jestes znajoma Szamanki :?: a Szamanke znamy juz osobiście, więc mysle ze nie będzie problemu :)

Major - Czw Paź 27, 2005 01:12

A tak przy okazji to czy jest szansa na stworzenie działu Linki?
Bo czasem mam ochote wkleić jakieś odnośniki do różnych stron i mam problem z ich zaklasyfikowaniem.

kisia - Czw Paź 27, 2005 01:21

Major w dziale h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewforum.php?f=11]Ciekawe strony możesz umieszczać linki do ciekawych stron :D
Ana - Czw Paź 27, 2005 01:21

kisia napisał/a:
Ana, z tego co pamiętam to jestes znajoma Szamanki

w takim razie nie mam wyboru i musze poczekać na poręczycielkę ;) :D

Szaaaammmmaaaaaannnkkkkkkaaaaaaaaa wstawaj, spojrzj na mnie fachowym okiem :rotfl: i powiedz czym pełnoletnia!! :hyhy: :rotfl: :rotfl:

Major - Czw Paź 27, 2005 01:29

kisia napisał/a:
Major w dziale h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewforum.php?f=11]Ciekawe strony możesz umieszczać linki do ciekawych stron :D


Chyba musze sobie lepsze okulary zafundować :wstyd: :wstyd: Dzięki :wstyd: :wstyd:

Meggi - Czw Paź 27, 2005 07:57

Ana napisał/a:
ja jestem w gorszej sytuacji, nie jestem w stanie udowodnić swojego wieku

Ja też nie :(

Dev - Czw Paź 27, 2005 11:46

macie pecha :P

nie no Frycek to jakos zalatwi chyba, chyba ze bedziecie do Frycka fotki wysylac?:P hehehehe :>

frohike - Czw Paź 27, 2005 11:57

fotki dowodow wraz z cv i podaniem
Admike - Czw Paź 27, 2005 11:59

frohike napisał/a:
fotki dowodow wraz z cv i podaniem


frohike wierz mi,że jeśli o mnie chodzi to nie chciałbyś tego oglądać...

frohike - Czw Paź 27, 2005 12:03

dlatgo nie ja jestem adminem :)
Frycek - Czw Paź 27, 2005 12:43

Dev napisał/a:
chyba ze bedziecie do Frycka fotki wysylac

a od kobitek takie specjalne :) :zawstydzony:

Ana - Czw Paź 27, 2005 14:23

frohike napisał/a:
fotki dowodow wraz z cv i podaniem

:szok: porke mizeria? :zdziwko: :niepewny:

zawsze mogę dowodzik mamy albo babci wysłać :rotfl: :rotfl:



Frycek napisał/a:
a od kobitek takie specjalne

"specjalne" <- zdefiniuj ;)

Szamanka - Czw Paź 27, 2005 15:29

Dobra...moge poreczyc za Ane i za Meggi



znam te dwie osobki jakis dobry czas


tak wiec recze za nie swoimi paluszkami :hyhy: bo o glowe wole nie( bedzie mi jeszcze potrzebna)

Ana - Czw Paź 27, 2005 15:36

Szamanka napisał/a:
moge poreczyc za Ane i za Meggi

:padam:

Meggi - Czw Paź 27, 2005 15:47

Szamanka napisał/a:
moge poreczyc za Ane i za Meggi

:padam:

Nic nie dodam :padam:

Szamanka - Czw Paź 27, 2005 15:49

:hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:


Ludziska mi sie klaniaja :rotfl: :rotfl:


alez nie trzeba :] ,

kisia - Pią Paź 28, 2005 01:40

a ja jako pomocnik Frycka moge osobiście sprawdzać czy panowie sa pełnoletni :hyhy: :rotfl:
Frycek - Pią Paź 28, 2005 06:35

prosze o pw z prosba
Szamanka - Pią Paź 28, 2005 08:31

kisia, o rany julek :przestraszony: ...a jak bedziesz to sprawdzac? :zdziwko:


czyzbys kazdego z osobna zaczela odwiedzac? :zdziwko:

asik - Pią Paź 28, 2005 08:50

Cytat:
kisia, o rany julek ...a jak bedziesz to sprawdzac?


czyzbys kazdego z osobna zaczela odwiedzac?



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Piotrulek - Pią Paź 28, 2005 09:04

kisia napisał/a:
moge osobiście sprawdzać czy panowie sa pełnoletni



byłby to dla mnie zaszczyt gdybym mógl być tym pierwszym sprawdzonym

Szamanka - Pią Paź 28, 2005 10:30

Piotrulek, :rotfl: :rotfl: chyba odpadasz z gry.....Ciebie kisia zna na wylot :rotfl: :rotfl:
Frycek - Sob Paź 29, 2005 06:37

:offtopic: :zabanowany: :ban?:
Gmeras - Sob Paź 29, 2005 08:15

Teraz ja troche ponażekam :P
chodzi mi o w pierwszym temacie zablokowane działy :)
Forum Gliwice w mediach według mnie odblokować by kazdy uzytkownik mógł skomentowac dany artykuł
Oficjalne Logo Forum Gliwice Dział do tego jest niepotrzebny a temat można wrzucic do działu informacje od administratora
Informacje dla gości Chyba kazdy wie ze trzeba przeczytac regulamin a jesli masz cos do przekazania nowego dla gości możesz napisac to w jakimś punkcie w regulaminie :)

kisia - Sob Paź 29, 2005 14:06

Szamanka napisał/a:
kisia, o rany julek Przestraszony ...a jak bedziesz to sprawdzac? Zdziwiony
czyzbys kazdego z osobna zaczela odwiedzac? Zdziwiony

a to juz moja tajemnica jak :hyhy: i to oni będą do mnie przychodzić, w końcu to oni chcą hasło ;) :D :rotfl:

Szamanka - Sob Paź 29, 2005 14:49

kisia, jak rozpoczniesz akcje" haslo" daj znac

plisss,nie odmawiaj ....chcialabym wziasc u Ciebie "nauki sprawdzania"

Aniczka - Nie Sty 15, 2006 13:07
Temat postu: Porpozycja nowego dzialu
czy nie daloby sie stworzyc dzialu "gry komputerowe"?? sa ksiazki kino muzyka....moze nikt nie jest zainteresowany...??
Major - Nie Sty 15, 2006 13:15

Można o grach pisać w dziale Informatyka/Komputery dopisze się jeszcze gry i można śmiało o nich pisać. Ja tak przynajmniej zrobiłem :D
Szamanka - Nie Sty 15, 2006 17:06

Nie widze sensu otwierac nowego dzialu.

Wlasnie tak jak napisal Major, ze w dziale Informatycznym,, mozna otworzyc nowy topic, jesli sa zainteresowani

kisia - Nie Sty 15, 2006 19:44

witaj Aniczka, i bardzo proszę jest taki dział h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewforum.php?f=80]Multimedialnie » Informatyka/Gsm i tam masz Rozrywka-Gry
:D :D

Aniczka - Czw Sty 19, 2006 21:33

dzieki!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group