dupiate forum

III Urodziny - I Po Urodzinach

kk - Sob Maj 26, 2007 23:50
Temat postu: I Po Urodzinach
Właśnie wróciłem z imprezy - III Urodzin ForumGliwice

Było wspaniale
Świetna orgaqniozacja, dobra obsługa, towarzystwo dopisało:)
Wszystkim dziękuję za wspólny wieczór.
Do zobaczenia, mam nadzieję niebawem, na kolejnym spotkaniu forumowiczów.

staniol - Nie Maj 27, 2007 09:15

Staniol przeprasza ze sie z nikim nie pozegnal, ale niestety troche sie spieszyl :]
p4cz3k - Nie Maj 27, 2007 09:48

nie bylo najgorzej :) choc lokal nie zrobil na mnie juz tak pozytywnego wrazenia jak za pierwszym razem :)

troche duszno bylo - nawet nie troche - bylo bardzo goraco, pod wzgledem personalnym spotkanie bardzo udane :) mimo ze paru osob, ktorzy wpisali sie na liste nie bylo i chyba stad wynikaly puste miejsca przy stolach,

trunks, pakus - panowie no troche wiecej opanowania - nie ma co plakac nad rozlanym "mlekiem" :)

stan thx za transport - kiedys sobie kupie takie autko :D

Krzysio - Nie Maj 27, 2007 11:46

p4cz3k napisał/a:
kiedys sobie kupie takie autko :D

to będziesz mnie woził :P

spotkanie jak spotkanie, fajnie było sie spotkać z niektórymi ludźmi, ale szczerze mówiąc wiele brakowało z atmosfery zeszłorocznej zabawy urodzinowej :)

wspaniały występ Aishy :) gratulacje dla organizatorów :)

DeSiQ - Nie Maj 27, 2007 12:05

a czo to za auto ? :P
Fenix - Nie Maj 27, 2007 12:49

h t t p;//fenixxxxx, c o m/3urodziny/ Fotografie z imprezy urodzinowej


Miłego oglądania

trunks - Nie Maj 27, 2007 12:59

imprezka dosc udana :). Fajny występ Aishy ;)....ale faktycznie gorąco było jak w piekle :P

p4cz3k napisał/a:
trunks, pakus - panowie no troche wiecej opanowania - nie ma co plakac nad rozlanym "mlekiem"

hehe no nie ma co i nie chodziło mi nawet o to całe "mleko", tylko o tą sytuacje :looka:

FlashMan - Nie Maj 27, 2007 13:06

Również dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę. Było bardzo miło. Szkoda, że się skończyło. Ocena 6/6 :)
Morqana - Nie Maj 27, 2007 13:07

Fenix napisał/a:
Miłego oglądania


Dziękujemy za zdjęcia :D

p4cz3k - Nie Maj 27, 2007 13:11

Fenix :) z jednej strony jestem pod wrazeniem Twoich umiejetnosci fotograficzny a z drugiej gratuluje aparatu :=]

miejscami bylo tam ciemno jak ... a zdjecia jasne ... przejrzyste i ostre :=]

Major - Nie Maj 27, 2007 13:13

Nie wiem jak atmosfera na imprezie, ale wygladalo bardzo pusto, moze dlatego ze w SB bylo duzo ludzi, ktorzy bawili sie mimo naszej imprezy.
Noemi - Nie Maj 27, 2007 13:20

;) ..mi sie podobało... poznałam kolejnych forumowiczów...tych co poznałam na wspólnym piwku było znów bardzo miło zobaczyc... :) ..hmm .. tylko muzyka nie wypaliła...(miały byc lata 80 czy cos takiego) chociaz tyle ze została wysłuchana moja prośba z 'Jesteś Szalona'... :P
na drugi raz cos wykombinuje... :P



Fenix -> zdjecia :ok:

FlashMan - Nie Maj 27, 2007 13:33

Taaak, zdjęcia 1 klasa :)
veronica - Nie Maj 27, 2007 13:48

przepraszam Was za moją nieobecnosc
Arex30 - Nie Maj 27, 2007 14:00

A ja bardzo przepitraszam za króciutkie wystąpienie.
Next Time

Piotrulek - Nie Maj 27, 2007 14:09

Noemi napisał/a:
tylko muzyka nie wypaliła..


muzyka byl marna,to fakt,a ten DJ kompletnie niereformowalny,gdyż wygladało tak jakby gral dla kilku osob a nie dla całości,ale to nieważne,ważne ze potańczylem sobie z toba,moja droga,a tańczysz dość fajnie... :ok: :ok: :ok:

Aessa - Nie Maj 27, 2007 14:28

Miło było was poznać :) Nie miałam przyjemności porozmawiać z wieloma osobami, ale nadrobię :hyhy: Torcik był super :D Co do lokalu, robił dobre wrażenie na pierwszy rzut oka, gdyby nie fakt, że po jakimś czasie nie można było oddychać to wszystko byłoby :ok: Szkoda było was tak wcześnie opuszczać, ale cóż, takie są uroki ciąży :kwiatek:
Dorothea - Nie Maj 27, 2007 15:53

Aessa, miło mi było Cie poznac.
Fajnie było zobaczyc osoby, ktore chcialam zobaczyc, wystep Aishy mnie zauroczył, poprostu "zakochałam " sie w tej dziewczynie.Pan Kelner dwoił sie i troił, ma kondyche, tyle razy latac po tych schodach.Jednak stwierdzic musze, ze II urodzinki podobały mi sie o wiele bardziej,ale nie zawsze musi byc tak samo......, prawda???
Fenix , foty super, gratuluje :ok:

kisia - Nie Maj 27, 2007 15:54

Major napisał/a:
Nie wiem jak atmosfera na imprezie, ale wygladalo bardzo pusto, moze dlatego ze w SB bylo duzo ludzi, ktorzy bawili sie mimo naszej imprezy

tym razem też ludzie z Babilonu sie bawili, tylko nie było tego widać poniewaz mieliśmy odzielna sale. Niestety oddzielna sala ma swoje plusy i minusy bo trzeba było schodzić na dół by sie pobawić. A ze wyglądało na pusto, to może dlatego że miejsc siedzących było przygotowanych na 60 osób z forum, przyszło może 3/4 zapisanych.
Cytat:
Pan Kelner dwoił sie i troił, ma kondyche, tyle razy latac po tych schodach

to prawda,Pan kelner spisał się na 6 z +
Aisha jak zwykle przecudowne wystepy :D
Atmosfera na imprezie uważam że była bardzo fajna.
Miło było poznac nowe osóbki :D

PAKuS - Nie Maj 27, 2007 16:30

trunks napisał/a:

hehe no nie ma co i nie chodziło mi nawet o to całe "mleko", tylko o tą sytuacje


STARY JESTEś MI WINIEN Pół PIWA
a ja dziękuję wszystkim dziewczyną za rozmowę na rużne tematy
KISI za wszystko
HANSOWI za to że coś załatwi

Krzysio napisał/a:
wspaniały występ Aishy :) gratulacje dla organizatorów :)


dołanczam się do tego
ipmreza jak zawsze udana
a tak ogulnie to wstałem o godzinie 10:00
kumple się wytłumaczyli czemu nie przyszli

Aessa - Nie Maj 27, 2007 17:18

Ja tam się zastanawiałam gdzie ta MorQaNa, się podziewała, na początku było ją słychać i widać, a potem jak wsiąkła to na dobre, nawet mało jest na fotkach :zdziwko: To do Ciebie nie podobne Sabinko :D :krzeslem:
A co do kelnera... Naprawdę był niesamowity. Siedzieliśmy na półpiętrze, a on praktycznie wbiegał co chwilę po tych schodach z tacką. Za którymś razem chyba za bardzo się śpieszył i wywinął orzełka na schodach, strasznie się speszył, ale nie minęło 30 sekund jak przyleciał z mopem, dokładnie powycierał to, co wylał a po następnej minucie znów biegł z tacą na górę :dontgetit: Cóż, najlepszym się zdarza :)

Gmeras - Nie Maj 27, 2007 17:43

PAKuS napisał/a:
STARY JESTEś MI WINIEN Pół PIWA
:rotfl:

dzięki za kolejne miłe spotkanko ;)

ansc - Nie Maj 27, 2007 18:04

Ja niestety nie dotarłam ale życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji 3 urodzin :kwiatek:
Morqana - Nie Maj 27, 2007 18:31

Aessa napisał/a:
Ja tam się zastanawiałam gdzie ta MorQaNa, się podziewała, na początku było ją słychać i widać, a potem jak wsiąkła to na dobre, nawet mało jest na fotkach :zdziwko: To do Ciebie nie podobne Sabinko



Oj :P Daleeeekooo :D

Gmeras napisał/a:
PAKuS napisał/a:
STARY JESTEś MI WINIEN Pół PIWA
:rotfl:

dzięki za kolejne miłe spotkanko ;)


Sie dołaczam :P


Ale było fantastycznie. Ciesze sie, ze poznałam Aesse i Nastka(wkońcu :P), ale także Noemi, której nie znałam. Towarzystwo było udane, impreza również. Jeden minus... klima :) Reszta na 5... A co do kelnera, jestem pełna podziwu, naprawde..... i oczywiscie taniec Aishy :) niesamowity... :oczami:

PAKuS - Nie Maj 27, 2007 18:51

a moja ocena to 10/10
Szamanka - Nie Maj 27, 2007 19:48

Powiesialm nosa na kwinte, szkoda ze mnie nie bylo, bo widze ze zdjec, ze impreza byla udana :zalamany:
Noemi - Nie Maj 27, 2007 20:01

;)
Piotrulek napisał/a:
ważne ze potańczylem sobie z toba,moja droga,a tańczysz dość fajnie...



...tak...miło sie tańczyło szkoda tylko ,ze jedną piosenke.. :P

...noo..klimatyzacja nawaliła...ale ogólnie to impreza była udana :super:

trunks - Nie Maj 27, 2007 20:24

PAKuS napisał/a:
STARY JESTEś MI WINIEN Pół PIWA

weź sie uspokój człowieku :looka:

kisia - Nie Maj 27, 2007 20:29

PAKuS napisał/a:
STARY JESTEś MI WINIEN Pół PIWA

Pakuś jak Ty sie zachowujesz ? :!: wyluzuj :!: to tylko piwo :!: :zdegustowany:

dziś odwiedziłam na 5 sekud Babilon, powitał mnie "nas" Pan kelner, usmiechniety, zupełnie nie było po nim widać zmęczenia po wczorajszym dniu. Ja nie wiem skąd on bierze tyle energii :zdziwko:

Jacek13 - Nie Maj 27, 2007 20:30

Fenix napisał/a:
przepraszam Was za moją nieobecnosc
To był cios nieoczekiwany z twojej strony.Ale myślę że to narobimy.Wielkie dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :taniec: :taniec: :taniec: :zakochani: :zakochani: :zakochani:
Max - Nie Maj 27, 2007 20:33

spoko maroko. Wprawdzie dlugo nie bylo nam dane zabawic ale sama obecnosc sie liczy hehe. Nie mozna narzekac. Moze jedynie na nadmiar kwiatow .... ktore gospodarz tego przybytku musial rozwiezc. Oj frycus frycus. Nie powiem co dales bo znowu jakis nadgorliwy oszolom wykasuje mi ten post za niecenzuralne slowa ;)
Max - Nie Maj 27, 2007 20:36

PAKuS napisał/a:
STARY JESTEś MI WINIEN Pół PIWA


Tak stary, piwo swieta rzecz :ok: . Trzeba bronic. Zwlaszcza cale pół. Nie daj sie. Wlasciwie to nie wiem o sso chozzzi ale na pewno masz racje :cwaniak:

MajkeL - Nie Maj 27, 2007 21:10

Co za Spotakanie...... :ok:
Bardzo dziękuję za miłe towarzystwo.... :padam:
Lokal bardzo fajny (lecz "trochę" niedowietrzony ;) )
Klimat bardzo fajny... (dziękuję za rozmowy), szkoda że nie było czasu aby ze wszystkimi porozmawiać...... ale napewno się znajdzie następnym razem.....
Występ Aishy :super:
Torcik pyszny... :P

Do następnego Spotkania..... (oby szybko) :hyhy:

Krzysio - Nie Maj 27, 2007 22:28

kisia napisał/a:
Ja nie wiem skąd on bierze tyle energii :zdziwko:

pewnie wciąga białe jak połowa stałych bywalców tego lokalu :zdegustowany:

trunks - Nie Maj 27, 2007 22:30

eee Pan kelner nie wyglądał mi na takiego :)
tuchałowa - Nie Maj 27, 2007 22:57

Krzysio, nie mierz innych swoją miarą :P To tak... mi się podobało i uważam, że było bardzo miło spotkać się ponownie z niektórymi ludźmi i przeprowadzić z nimi interesujące rozmowy i czekam na następne spotkanie :] Organizacja była bardzo profesjonalna i nie ma co narzekać na duchotę, zawsze można było się wyjść przewietrzyć :D :oczami:
kisia - Nie Maj 27, 2007 23:49

Krzysio napisał/a:
pewnie wciąga białe jak połowa stałych bywalców tego lokalu

jak możesz :krzeslem: widziałeś, ze takie rzeczy piszesz ? :zdegustowany:

katarzyna35k-ce - Pon Maj 28, 2007 09:11

pozdrawiam wszystkich serdecznie. Niestety nie mogłam przybyc ale odbije sobie to innym razem. Z okazji urodzin wszystkim najlepszego :ok:
Monique - Pon Maj 28, 2007 11:44

ja tez podziekuje wszystkim za udana impreze.. rzeczywiscie te urodziny byly takie jakies nie za bardzo ale moze to przez moje "nacpanie" sie tabletkami.. mi cos nie pasowalo..
Bardzo zaluje ze nie bylo atrakcji wieczoru.. a tak trzymalam kciuki i tak wierzylam ze wypali.. ale widocznie nie bylo mi to dane.. :)
Kamikadze z Martini bylo nie calkiem dobre.. i dlatego wypilysmy tak malo.. ale nastepnym razem nadrobimy..
Mam nadzieje ze wsztsct sie super bawili..a i Pakus.. ja ci juz radze nie odzywaj sie na temat tego piwa.. wszyscy wiedza jaka jest prawda.. :)
Aisha :serce: :serce: cudownie poprostu wspaniale..
chcialam powiedziec ze musze pochwalic Jacka 13.. ktory bardzo dluzo podtrzymywal umierajaca atmosfere na sali.. Twoje teksty sa niesamowite :super:
Pochwali jestes Kisiule i Dorote.. za to ze bylo z nimi tak :kwiatek: milo :D

staniol - Pon Maj 28, 2007 12:21

DeSiQ napisał/a:
a czo to za auto ? :P


Aisha Yildirim - Pon Maj 28, 2007 12:22

ja sie rowniez przylaczam do podziekowan za impreze i cieple slowa.... ciesze sie ze chcieliscie znow mnie ogladac i laskawie przymkneliscie oko na wpadki (szczegolnie tę zawieszona u staniczka :znudzony: , zapewniam ze jej miejsce- tej rzeczy :D wpadki- jest na nadgarstku i zupelnie nie wiem co tam robila ;) :zdegustowany: ).... dziewczyny, ktorym w pierwszym porywie pragnienia rozwiniecia skrzydel przejechalam nimi po buziach, chcialam jeszce raz przeprosic. Potem juz staralam sie podwinac piorka przez co efekt mniejszy ale strat w ludziach nie bylo ;) :D
kamikadze nie dane mi bylo sprobowac (rany!!!! co za kolor :przestraszony: )ale skoro nie bylo to dokladnie to co powinno byc to nie zaluje az tak bardzo....
MajkeL napisał/a:
Do następnego Spotkania..... (oby szybko)

podpisuje sie pod tym zdecydowanie....
Monique napisał/a:
rzeczywiscie te urodziny byly takie jakies nie za bardzo

fajne byly :D , jestesmy dzielni ze nie pomdlelismy z niedoboru tlenu.... a co do wspomnien zeszlorocznych...." nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki"....
wszystkim bardzo bardzo bardzo dziekuje - takze za to ze wciagaliscie mnie do rozmowy bo ja strzasznie niesmiale zwierze jestem i siedzialabym jak ta sierota sama i wystrasznona... :D
PAKuS, ja nie wiem o co chodzi z tym piwem, ale zaczynam podejrzewac ze to jakis uknuty przez ciebie spisek bo juz w Babilonie od Roklika slyszalam ze do niego tez caly czas mowiles cos w temacie browarow :niepewny: :zdegustowany:
zdaje sie ze nie do konca cie rozumial - ale o co chodzi :looka: ????

Aisha Yildirim - Pon Maj 28, 2007 12:25

Fenix, musze to napisac :D , super zdjecia :D
juz nie wierze w ani jedno slowo usprawiedliwienia ze nie mam zdjec z festiwalu: bo za ciemno bylo, bo za szybko sie ruszalam, bo...., bo...., bo......
fotograf byl do bani po prostu :] - twoja praca jest tego najlepszym przykładem :ok:

p4cz3k - Pon Maj 28, 2007 12:40

Aisha Yildirim no musze przyznac ze pokaz byl mily dla oka ;) i nawet brak tlenu go nie popsul :)

najzabawniejsze byly "starsze" panie ktore za wszelka cene chcialy zrobic Ci konkurencje :]

Frycek - Pon Maj 28, 2007 13:55

NO i mam troche czasu aby podsumowac troche....

Tak wiec podobno bylo fajnie :P

a tak powaznie ,przepraszam wszystkich ze nie bylem od poczatku jak to powinnno byc jednak tyle kwiatow na dzien matki zostalo zamowionych ze nie nadazalismy z przesylkami ,dlatego tez korzystajac czasem z okazji jadac po nasepna przesylki was odwiedzilem :) kontrola musi byc :P szkoda tylko ze nie bylo mnie przy krojeniu tortu :(

Jednak widzialme kawalek wystepu aishy :) ,torta na zdjeciach :P no i zasmakowalem :)
imprezka mysle udana - mysle ze nie ma co narzekac by bylo ok.
Podziekowania dla Kisi ,Pani Beaty z Babilonu za dopilnowanie wszystkiego osoba ktore takze pomagaly :)
Wam wszystkim ze przyszliscie sie troche pobawic....
Mysle ze IV urodziny beda jeszcze lepsze i postaram postramy sie was czyms nowym zaskoczyc :)
III urodziny mial byc tak troche kameralnie i mysle ze wlasnie tak bylo :)

kisia - Pon Maj 28, 2007 19:28

DeSiQ, staniol, :offtopic: :krzeslem:
staniol - Pon Maj 28, 2007 19:41

widzisz kisiu, nie do konca... jezeli spytasz p4czka to bedziesz wiedziala, ze ten piekny samochod byl wazna czescia imprezy, a raczej jej konca :D ja zadbalem o to, zeby czesc forumowiczow bezpiecznie dotarla do domu ;)
Aisha Yildirim - Wto Maj 29, 2007 11:08

kisia, !!!!
zapomniałamm płyty :zalamany: :|
ale jestem sierota :kwasny:

kisia - Wto Maj 29, 2007 12:33

Aisha Yildirim napisał/a:
zapomniałamm płyty

ja też :/ :mur: przywioze Ci ją do domku

DJ Martinez - Wto Maj 29, 2007 16:32

Mi niestety nie było dane sie zjawic bo w tym czasie jako współorganizator musiałem byc na politechnice na Silesia Game Festival ale pomimo to widze na zdjęciach ze impreza udana ( nono szkoda ze wystepu nie widziałem ) postram sie nadrobic moja nieobecnosc na nastepnej tego typu imprezie. Pozdrawiam wszystkich co byli i sie dobrze bawili.

Co do temperatury w tym lokalu to pamietam z dawnych czasów ze to norma a co do muzyki to wiedziałem ze tak będzie.

trunks - Wto Maj 29, 2007 20:12

DJ Martinez napisał/a:
Co do temperatury w tym lokalu to pamietam z dawnych czasów ze to norma

powinni klime założyc :oczami:

Marek2716 - Sro Maj 30, 2007 17:26

byłem na ostatnich urodzinach Forum w tedy jako osoba prywatna i mialem okzje brać udzial impreza udana tort smakowal ale bylo za duszno kiepsko funkcjonowala klimatyzacja następna impreza już bedzie z moim udzialem jako czlonka Forum,dajcie znać kiedy i gdzie
FlashMan - Sro Maj 30, 2007 18:32

Marku. Wszystkie informacje dotyczące terminu następnych urodzin jak i spotkań forumowych widnieją 'na łamach' naszego forum. :)
kisia - Sro Maj 30, 2007 23:03

Cytat:
Marku. Wszystkie informacje dotyczące terminu następnych urodzin jak i spotkań forumowych widnieją 'na łamach' naszego forum.

dokładnie, w dziale h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewforum.php?f=71]»Spotkania,Imprezy,Koncerty»Oficjalne Spotkania UżytkownikówForum

desperado - Pią Cze 01, 2007 21:11

szkoda ze nas nie bylo
kisia - Pią Cze 01, 2007 22:21

desperado, no szkoda, ale to nie jest nasze ostatnie spotkanie forumowe więc pewnie jeszcze na niejedno sie załapiecie :D
desperado - Pią Cze 01, 2007 22:26

kisia napisał/a:
desperado, no szkoda, ale to nie jest nasze ostatnie spotkanie forumowe więc pewnie jeszcze na niejedno sie załapiecie
nigdy nic nie wiadomo , moze tak a moze nie.Ale wszyscy jestescie oki.
DJ Martinez - Sob Cze 02, 2007 00:46

Moze na nastepne urodziny bede miał wolne heh czas pokarze ciekawe tylko czy gdybym sie teraz na tych co były urodzinach pojawił czy ktokolwiek oprucz Frycka by Mnie rozpoznał hehe :super:
kisia - Sob Cze 02, 2007 00:53

DJ Martinez napisał/a:
czy ktokolwiek oprócz Frycka by Mnie rozpoznał
pewnie nie, ale został byś skierowany na gorę gdzie bawiło się tylko forum, a ja bym Cie tam już dopadła :hyhy: i wypytała wszystkiego :D :P
Piotrulek - Sob Cze 02, 2007 07:50

DJ Martinez napisał/a:
gdybym sie teraz na tych co były urodzinach pojawił czy ktokolwiek oprucz Frycka by Mnie rozpoznał hehe


napewno nikt nie bedzie zgadywał czy ty to ty,wystarczy ze sie przedstawisz i bedzie ok i wszyscy cie zapamiętają...

Jacek13 - Nie Cze 03, 2007 17:01

DJ Martinez napisał/a:
co były urodzinach pojawił czy ktokolwiek oprócz Frycka by Mnie rozpoznał hehe
Gdyby tak każdy myślał to by nikt na takie spotkania nie przychodził Wszyscy kiedyś :kibol: byli 'NOWI" :kibol: :kibol:
DJ Martinez - Pią Cze 08, 2007 18:29

hehe to było pytanie specjalnie dla prowokacji, bylem Ciekawy czy ktos kojarzy moja osobę, widze zaskutkowało, Kisia mówisz Bys Mnie dopadła i wypytała hohoho brzmi Ciekawie a nawet lekki strach Mnie przeszedł hehheh :) Nom ale w takim wypadku na nastepnym spotkaiu i urodzinach sie postaram na bank pojawic. :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group