dupiate forum

Lokale - Pub Królewski

JaRo_84 - Sob Maj 12, 2007 11:34
Temat postu: Pub Królewski
Witam

Gorąco zapraszam wszystkich do pabu Królewskiego mieszczącego się przy ulicy ?użyckiej 16 :)

w każdy Wtorek KaRaOkE konkursy nagrody :) start 20:00

zaś w Piątki i Soboty Duża dawke pozytywnych brzmień zaserwują wam Dj JaRo & Dj Fenix Gramy wszystko i dla wszystkich :) ... konkursy nagrody niespodzianki to wszystko podczas imprez :) start godz. 20:00 wstęp jedyne 2 zł :)

Nie możecie tego przegapić !!!

Bez ściemy mamy najtańsze piwo w mieście:

Tylkie lane duże - 3,5 zl
Lech lany duży - 4,0 zl

Żubr butelka - 3,5 zl
Tyskie butelka - 4,0 zl
Lech Butelka - 4,5 zl

oczywiście mamy tego dużo więcej przekonaj sie sam :)

"Nie Zapomniane Wrażenia Tylko W Pubie Królewskim :]

Adamo - Pon Maj 28, 2007 12:34

i ja sie pod tym podpisuje :) jest super naprawde nie ma takiej opcji aby dj nie puscił ci tego czego chcesz, szczególnie jak sie poznało szefową i ona załatwi ciut wiecej niz 1 kawałeczek. naprawde ja tam chodze rzadko ale zawsze czuje sie zadbany jako gość :ok: i te różne imprezy tematyczne hehe zobaczcie na stronce sa z nich zdjęcia - mnie tez tam mozna zobaczyc :D
JaRo_84 - Pią Cze 01, 2007 11:36

:) Adamo Nie musisz znać szefowej żeby Dj puścić ci to co chcesz bynajmniej jak ja gram :D cieszę się ze ci się podobało i zapraszam częściej

Z poważanie Dj JaRo

Adamo - Sob Cze 02, 2007 08:57

Jaro a skad mam wiedziec czy Ty grasz czy ktos inny jak nie wiem jak wygladasz wiec mi to jest bez zmian. Ale naprawde jest ok i nie rozumiem dlaczego w tygodniu lokal świeci pustakami późnym wieczorem gdzie na Rynku sa tłumy, a tam jest zdecydowanie lepiej :super:
frohike - Sob Cze 02, 2007 09:39

JaRo_84 napisał/a:
Dj JaRo & Dj Fenix


Adamo napisał/a:
Jaro a skad mam wiedziec czy Ty grasz czy ktos inny


masz 50% szans na to ze rozmawiasz z nim :D

JaRo_84 - Nie Cze 03, 2007 09:13

hehe jak wskazuje mój nik na forum jaro :) to i dj jaro po za tym zawsze chodzę w koszulce i na plecach mam napisane dj jaro :) po za tym wystarczy spytać szefowej :P
Adamo - Pią Cze 15, 2007 10:42

jaro ja Ciebie nie kojarze akle jak bede gadał z Kasią to poproszę aby mi cie wskazała, z tego co ja pamietam to nam grał przynajmniej jak ja byłem dosć czesto to dj wysoki dosc brunet młody kolo 22 lat bardzo miły i sympatyczny i puszczał nam piosenki w klimacie na zyczenie a ze czesto były tam imprezki tylko nasze to nie miał biedak wyjscia :ok:
Nicholas - Wto Lip 24, 2007 03:22

JaRo_84 napisał/a:
Lech Butelka - 4,5 zl

Hm jak to są najtańsze ceny w mieście to jestem Hari Krishna :P ale żeby nie było że się czepiam poprostu wiem że np w "Dziupli" Lech butelkowy jest za 4zł :P

Tom@k - Nie Lip 29, 2007 19:25

Nicholas napisał/a:
JaRo_84 napisał/a:
Lech Butelka - 4,5 zl

Hm jak to są najtańsze ceny w mieście to jestem Hari Krishna :P ale żeby nie było że się czepiam poprostu wiem że np w "Dziupli" Lech butelkowy jest za 4zł :P


mieszkanie na wsi ma dużo plusów, przykładowo tam, gdzie ja mieszkam, w barze lany lech jest po 3 zł :]
ale w mieście trzeba się już liczyć z większymi wydatkami, wiadomo..

krzys - Nie Lip 29, 2007 20:58

no u mnie w *** jest po 3,5 lane, a u **** (taki bar ) jest za 2 i za 2,5 zł :) ... 10 zł i mialem lekką kapę w tamtym roku ... ale ok, to jest :offtopic: !!

// no własnie OT, to nie jest temat o cenach piw - khaman i nie wolno reklamować innych lokali-kisia

Adamo - Pią Sie 17, 2007 21:24

moim zdanie w Królu jest tanio i jak muza bedzie taka jak proponowałem to myślę że na brak ludzi nie beda narzekac


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group