dupiate forum

Świat Kobiet - Kaszmir- czyli sklep indyjski;D

Amal - Sro Maj 02, 2007 16:41
Temat postu: Kaszmir- czyli sklep indyjski;D
Zapewne większość z was wie gdzie taki sklep sie znajduje ale nie wie jakie cudeńka można tam kupić;D za pewne zainteresuje to większość orientalnych i bollywoodzkich koleżanek i sympatyczek;) otóż oprócz pięknych spódnic szali i tunik można kupić bransoletki z dzwoneczkami na kostkę, na rękę, bransoletki z monetkami na dłoń i nadgarstki i przedramiona w różnych kolorach;D i pasy do tańca a nawet stroje-motylki+pas lub spódnica!
po prostu raj dla orientalnych gliwiczanek i to prosto z indii :)

sama już się tam zaopatrzyłam w kilka fajnych cudeniek :hyhy:

p4cz3k - Sro Maj 02, 2007 16:43

no dobrze :) wszystko ladnie i pieknie :) ale napisz gdzie jest ten sklep :P
Amal - Sro Maj 02, 2007 16:58

nie chciałam robić takiej oficjalnej reklamy ale ok;) niedaleko rynku- na przeciw sklepu zoologicznego na uliczce między rynkiem a targiem tym w takiej dużej białej hali (nie wiem jak ta ulica się nazywa niestety) ;p
Mariusz - Sro Maj 02, 2007 18:53

No widzę, że raj dla kobiet ;-)

W sumie dobrze, że o tym powiedziałaś ... to może być dobre miejsce na zakupy dla kobiety :) Taki ot co niecodzienny prezent :)

Frycek - Sro Maj 02, 2007 22:10

Amal napisał/a:
nie chciałam robić takiej oficjalnej reklamy

:chytry:

zawsze mozna dodac ta firme do naszych partnerow forum :)

kisia - Sro Maj 02, 2007 22:31

Amal, a ja się zastanawiałam czy taki sklep jest w gliwicach bo chętnie coś bym pewnie sobie kupiła, tylko
Amal napisał/a:
niedaleko rynku- na przeciw sklepu zoologicznego na uliczce między rynkiem a targiem tym w takiej dużej białej hali
będe musiała pokrecić się gdzieś tam, moze trafię bo jak narazie to nie mam pojęcia gdzie to :niepewny:
asik - Sro Maj 02, 2007 22:41

kisia, jak wychodzisz z tego ala handelku i idziesz w stronę rynku to zaraz po lewej stronie jest jeden, a drugi koło hotelu royal przy samym prawie parkingu:)
Zafira - Sro Maj 02, 2007 22:51

to jest ulica Bytomska dla jasnosci ;)
kisia - Sro Maj 02, 2007 22:52

oki, dzieki dziewczynki, juz mi sie coś trochę rozjaśnia :D
kisia - Czw Maj 15, 2014 15:09

sklep juz niestety nie istnieje :(


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group