dupiate forum

Świat Kobiet - Kreacja na przyjęcie weselne

veronica - Wto Maj 01, 2007 19:22
Temat postu: Kreacja na przyjęcie weselne
Jako ze sezon slubow juz sie rozpoczal, i ze pewnie wiecej osob stoi przed dylematem w co sie ubrac ? otwieram ten temat. Rowniez ja wybieram sie na slub juz niebawem prosze o wskazowki gdzie mozna znalezc kreacje idealna na taka impreze?
veronica - Wto Maj 01, 2007 19:24

dzisiaj widzialam przypadkiem pod kosciolem parke mloda i ich gosci weselnych, przyznam ze nie podobaly mi sie ich wdzianka :zakrecony:
Dorothea - Wto Maj 01, 2007 19:41

veronica, to zalezy co lubisz......, bo jak dobrze wiesz sa suknie i sukienki.
Ty wolisz skromniejszą czy bardziej "balową"?

veronica napisał/a:
przyznam ze nie podobaly mi sie ich wdzianka


masz racje niektorzy ubieraja sie komicznie na wesela, ale to rzecz gustu a o gustach ponoc sie nie dyskutuje ;)

veronica - Wto Maj 01, 2007 19:47

wole taka skromniejsza z duza iloscia dodatkow, choc dodatki to nie problem ;)
i najlepiej jakby byla dluuuga do samych kostek :kwiatek:

Dorothea - Wto Maj 01, 2007 19:57

h t t p;//w w w bellissima.lodz, p l/foto/wizytowe/foto_big/1_3.jpg

h t t p;//w w w bellissima.lodz, p l/foto/wizytowe/foto_big/1_1.jpg
h t t p;//w w w bellissima.lodz, p l/foto/wizytowe/foto_big/1_2.jpg

cos w tym stylu??????

Harcerka - Wto Maj 01, 2007 19:58

po co ci kiecka do kostek????
kup jaka w ktorej jeszcze gdzies wystapisz:)))
ja to traktuje raczej ekonomicznie;)))

veronica - Wto Maj 01, 2007 20:00

Harcerka, w dlugiej tez moge jeszcze nieraz wystepowac ;)) :P
veronica - Wto Maj 01, 2007 20:02

Dorothea, ta niebieska jest najblizsza idalowi choc myslalam o jasniejszej ;)
veronica - Wto Maj 01, 2007 20:03

i jeszcze jedno - nie z tafty
Dorothea - Wto Maj 01, 2007 20:06

veronica, wiec takie sukienki i podobne widziałam na tej ulicy gdzie znajduje sie poczta głowna, po przeciwnej stronie ulicy, sklep nazywa sie Klaudia...., a moze Karolina, nie pamietam
veronica - Wto Maj 01, 2007 20:09

dzieki Dorothea, :) wybiore sie tam jutro zaraz po pracy
Dorothea - Wto Maj 01, 2007 20:17

veronica napisał/a:
jutro zaraz po pracy



oby tylko było otwarte.Napewno na terenie Gliwic jest wiele innych tego typu sklepow , ale jakos teraz nie moge sobie przypomniec, ale jak wejdą na forum inne dziewczyny to napewno Cie o tym poinformują ;)

Dorothea - Wto Maj 01, 2007 20:31

SOPHIE PPHU Producent Sukni Damskich
44-100 Gliwice Młyńska 8
NIP : 631-247-51-82
tel. : 032 2309823,
fax : 0322309823
e-mail : sophie_pphu@yahoo, p l

veronica - Wto Maj 01, 2007 21:35

dzieki Dorotko! :) dokladnie o to chodzilo mi w tym topiku :D
Dorothea - Wto Maj 01, 2007 21:47

veronica napisał/a:
dzieki Dorotko!


nie ma za co, ciesze sie ze mogłam pomóc ;) :D

kisia - Sro Maj 02, 2007 02:43

ja mam zdanie takie jak Harcerka
Harcerka napisał/a:
kup jaka w ktorej jeszcze gdzies wystapisz:)))

Na palcach jednej reki można policzyć okazje kiedy to można wystąpic w długiej sukni, no chyba ze Ty veronico, miewasz takie okazje często. pamiętaj tez że moda sie zmienia :)
aa i jeszcze jedno, to zależy czy jesteś gościem czy świadkową, przynajmniej ja tak uważam.
Piekne suknie i sukienki sa na początku żwyciestwa w budynku byłego Orbisu, idąc od dworca w kierunku Rynku po prawej stronie, naprzeciwko przystanku tramwajowego.

veronica - Sro Maj 02, 2007 16:38

kisia, cale szczescie, akurat tym razem nie jestem swiadkowa :D
Harcerka - Sro Maj 02, 2007 18:17

ja bym zakupila jakas skromna kreacje najlepiej nieco za kolana:) taka doktorej zaloze zakiet;)

najlepiej kolor czarny lub czerwony/bordo:)

Mariusz - Sro Maj 02, 2007 18:56

Ale macie problem ... też wybieram się na wesele w środku sierpnia i wiem, że pójdę w garniturze ... no chyba, że zmienię nieco wizerunek ... w sensie koloru na jakiś jaśniejszy :-)
Szamanka - Sro Maj 02, 2007 19:45

Faktycznie problem

a moze jednak Mariusz zdecydujesz sie na kieckie

a veronica pozyczy sobie Twoj garnitur ;)

Mariusz - Sro Maj 02, 2007 20:17

To ile mam czasu na osiągnięcie 90/60/90 ?? :)
trunks - Sro Maj 02, 2007 21:34

Mariusz napisał/a:
Ale macie problem ... też wybieram się na wesele i wiem, że pójdę w garniturze

o no popatrz to tak jak ja ;)

kisia - Sro Maj 02, 2007 21:50

Harcerka napisał/a:
ja bym zakupila jakas skromna kreacje najlepiej nieco za kolana:) taka doktorej zaloze zakiet;)
i znowu w 100% musze się zgodzić z Harcerką :)
veronica - Sro Maj 02, 2007 23:29

Mariusz, ale mezczyzni maja latwiej bo wystarczy zmienic koszule i krawat i od razu wygladaja zupelnie inaczej. Po dzisiejszym dniu chyba zmienie opcje na krotsza sukienke :zdegustowany:
trunks - Sro Maj 02, 2007 23:31

ważne, zeby do tanczenia była wygodna :)
Harcerka - Czw Maj 03, 2007 15:03

kisia:))))
hehehe albo jestesmy sknerami albo mamy dobry gust albo jestesmy cholernie ekonomiczne..* :zakrecony:





* własciwe podkreślic:) :super:

veronica - Pon Maj 07, 2007 21:54

Dorothea, ten sklep na przeciwko poczty glownej jest super!!! :D wlasnie stamtad tam sukienke ;))) i buciki :hyhy: Gdyby ktos szukal to polecam jeszcze jedno miejsce ktore odkrylam, na przeciwko McDonalds'a obok wedliniarskiego, wchodzi sie po schodach na pietro i tam jest taki jeden sklepik :D
Aisha Yildirim - Wto Maj 08, 2007 09:43

veronica napisał/a:
ten sklep na przeciwko poczty glownej jest super

ja tam tez kupilam sobie portki :D , ale niestety nie maja terminala na placenie karta :/ , dla mnie jest to troche uciazliwe :|

Aisha Yildirim - Wto Maj 08, 2007 09:44

veronica napisał/a:
wlasnie stamtad tam sukienke

i co ? jest dluga czy krotka :) ?

Dorothea - Wto Maj 08, 2007 09:55

veronica, ciesze sie,ze Ci sie spodobał sklepik i ze mogłas sobie w nim kupic to co było Ci potrzebne.Mam nadzieje,ze sie nam pochwalisz
veronica - Wto Maj 08, 2007 17:38

jednak krotka :D a oczywiście sie pochwale, na urodzinowa impreze przyniose zdjecia z wesela :P
Dorothea - Sro Maj 09, 2007 09:19

veronica napisał/a:
przyniose zdjecia z wesela



koniecznie , koniecznie kochanieńka :D

Kalka - Nie Maj 20, 2007 21:39

Hej! ja też mam w planach wesele i... ide z kolegą i chciałabym Go czymś zaskoczyć, bo byłam z Nim na dwóch weselach i wersje stroju były różne tylko buty te same, bo wygodne :rotfl:
więc chyba wyrusze w miasto :)

Dorothea - Nie Sie 26, 2007 10:32

veronica napisał/a:
przeciwko poczty glownej jest super!!!



a czy znajdzie sie tam rowniez jakas kreacja dla osoby bardziej "puszystej"?

Harcerka - Nie Sie 26, 2007 10:41

watpie...
mnie odsraszaja te wystawyn a ktorych sa pokazane same tyczki))

Dorothea - Nie Sie 26, 2007 10:43

Harcerka napisał/a:
watpie...



to niedobrze
chyba pojde bez ubranka
moze w atowicach cos znajde

Harcerka - Nie Sie 26, 2007 10:45

bez ubranka zrobisz furore;)

ja ide 1 wrzesnia na wesele...
chyba starym zwyczajem wezme spodnie i jakas bluzke;)

Dorothea - Nie Sie 26, 2007 10:47

Harcerka napisał/a:
bez ubranka zrobisz furore;)



buahahah wątpie, napewno bede miała wiecej miejsc a to juz jakis plus
Ja ide na wesele 8 wrzesnia, jest jeszcze troche czasu ale zupełnie nie mam pomysła w co chiałabym sie ubrac

Harcerka - Nie Sie 26, 2007 10:52

:) a ja potem jeszcze 22 wrzesnia ide na drugie wesele...

heh... wiec wystroje sie ew na to pozniejsze:))))

kisia - Nie Sie 26, 2007 18:45

Dorothea napisał/a:
a czy znajdzie sie tam rowniez jakas kreacja dla osoby bardziej "puszystej"?
jeżeli pytając się miałaś na myśli siebie, to wiesz co ja i nie tylko ja myślimy o Twojej puszystości :klutnia: idź głupia do tego sklepu bo na 100% bedzie sporo rzeczy na Ciebie suchoto.
Na ul. Dworcowej jest tez DOMINO, zawsze na wystawie widuje piękne ciuszki

Harcerka - Nie Sie 26, 2007 18:47

:)) DOMINO???
te wystawy tez ogladam:))
ale co do ich pieknosci to mialabym pewne obiekcje;))))

znaczy sie brzydkie nie sa ale sama bym sie w to nie ubrala:))))

Dorothea - Pon Sie 27, 2007 09:19

kisia napisał/a:
suchoto.



buahahaahhahahah dobre


jeszcze odkryłam jeden sklepik, nazywa sie Czarna pantera, musze sie tam przejsc bo jak dotąd widziałam tylko wystawe jadąc samochodem

kisia napisał/a:
DOMINO,



aaa tak ,zapomniałam o nim

Szamanka - Czw Sie 30, 2007 23:50

Bardzo fajne kreacje mozna obejrzec w katalogu

Otto-Apart

mozliwe, ze cos sie znajdzie co mozna odgapic.

sunny - Sro Paź 17, 2007 11:24
Temat postu: Sukienki
Dziewczyny podpowiedzcie mi gdzie w Gliwicach znajdę ładne i w miarę tanie sukienki wieczorowe? szukam czegoś na wesele na sobotę więc goni mnie czas, a wszystko co do tej pory widziałam (GCH np) to bardziej sukienki karnawałowe. a ja szukam takiej za/do kolan i raczej prosto uszytej.

Będę wdzięczna za jakieś namiary bo zostały mi juz tylko 3 dni a pomyslu brak :(

daniela - Sro Paź 17, 2007 11:41

sunny napisał/a:
Dziewczyny podpowiedzcie mi gdzie w Gliwicach znajdę ładne i w miarę tanie sukienki wieczorowe? szukam czegoś na wesele na sobotę więc goni mnie czas, a wszystko co do tej pory widziałam (GCH np) to bardziej sukienki karnawałowe. a ja szukam takiej za/do kolan i raczej prosto uszytej.

Będę wdzięczna za jakieś namiary bo zostały mi juz tylko 3 dni a pomyslu brak

a FORUM?? tam chyba sa rozne sklepy i rozne ceny :hyhy:

Dorothea - Sro Paź 17, 2007 11:54

sunny napisał/a:
w Gliwicach znajdę ładne


na przeciw glownej poczty, sklep nazywa sie Karolina

sunny - Sro Paź 17, 2007 11:56

to ten sklep w którym są też buty i torebki?
Dorothea - Sro Paź 17, 2007 11:58

sunny napisał/a:
to ten sklep w którym są też buty i torebki?


tak dokladnie
sama ostatnio szlam na wesele i nie jestem zwolenniczką przesadnie strojnych sukienek a tam znalazlam wszystko czego szukałąm, ubrali mnie od stop do glowy lacznie z butami i torebka wlasnie

sunny - Sro Paź 17, 2007 12:01

Dzięki bardzo :)

A mogłabyś jeszcze napisać jak tam cenowo wygląda?

Dorothea - Sro Paź 17, 2007 12:05

wiesz są rozne rzeczy jedne tansze inne drozsze, powiem Ci co kupiłam

marynarka
spodnica
bluzka
buty
torebka
wszystko 560 zł
marynarka byla toche za szeroka na drugi dzien poszlam odebrac poprawioną
w sklepie tylko stalam w przebieralni a panie sklepowe lataly i co chwile przynosily mi cos nowego, naprawde super obchodza sie z klientkami.
Ja odrazu wiedzialam ze nie chce sukienki i za bardzo tez nie wiedzialam co wlasciwie chce, ale na wejsciu spodobala mi sie pewna spodnica i to do niej wlasnie te panie staraly mi sie pomoc cos dobrac, bluzek przymiezylam chyba 10 a moze i wiecej i uwierz mi nie widzialam niezadowolenia na twarzach ekspedientek, ze znowu mjusza szukac czegos innego
Moge polecic ten sklep z czystym sumieniem

sunny - Sro Paź 17, 2007 12:14

Dzięki jeszcze raz

W takim razie przejdę się tam dzisiaj po pracy i zobaczymy ;)

No cóż, tak się ma jak wszystko kupuje się w ostatniej chwili eh.....

Dorothea - Sro Paź 17, 2007 12:34

warto tam zobaczyc, a moze akurat cos Ci sie spodoba

sunny napisał/a:
tak się ma jak wszystko kupuje się w ostatniej chwili eh.....


a Ty myslisz,ze ja kiedy kupowałam?
slub w sobote a ja w czwartek dopiero trafilam do tego sklepu, w piatek odbieralam poprawiona marynarke

Bea.tka - Pon Lis 17, 2008 15:01

hm dziewczyny ja mam pytanie czy wiecie gdzie kupie sukienke wieczorowa i slubną ciażową czy jest wogóle taki sklep czy raczej musze szyc na miare a jesli nawet to macie jakies krawcowe które polecacie i jak to jest z cenami moze wiecie ???
kisia - Pon Lis 17, 2008 15:34

D_y_s_z_k__a, ślubne to na początku Zwyciestwana przeciwko przystanku tramwajowego na piętrze (z ulicy widać piene suknie wieczorowe i ślubne), w GCH na I piętrze slubne i wieczorowe, na Zwycięstwa po stronie i w okolicy Mc Donalda też chyba sa pracownie z sukniami ślubnymi, dalej na Matejki chyba jeszcze jest
Bea.tka - Pon Lis 17, 2008 15:47

kurde wiecie co boje sie ze bede wygladac fatalnie tak bardzo przytyłam :(
Szamanka - Wto Lis 18, 2008 14:22

Dyszka, mysle iz panie ktore tam sprzedawaja doradza Ci w jakiej sukience bedzie Ci najlepiej a po drugie, przeciez bedziesz przymierzac, wiec sama siebie mozesz ocenic ( lecz nie za krytycznie)
Sukienka, moze miec jako dodatek szal, ktorym ladnie zaslonisz brzuszek.

Moge polecic krawcowa sukienek slubnych w Pyskowicach na uli. Sikorskiego. Niestety nie wiem jak stoi to cenowo.

Bea.tka - Wto Lis 18, 2008 16:52

Szamanka napisał/a:
Dyszka, mysle iz panie ktore tam sprzedawaja doradza Ci w jakiej sukience bedzie Ci najlepiej


no ja mysle ze bardziej beda chciały sprzedac suknie dlatego zdecyduje sie chyba na szycie albo kupie jakas garsonke ładna czy cos w tym stylu na ślub cywilny chyba wystarczy :/

Szamanka - Wto Lis 18, 2008 18:22

Jesli to slub cywilny, to ladna garsonka jak najbardziej wystarczy
Bea.tka - Wto Lis 18, 2008 20:34

i tak zrobie kupie garsonke :)
inamorata - Wto Lis 18, 2008 23:14

Do cywilnego jakoś specjalnie odstawiać się nie trzeba, więc garsonka w tym przypadku będzie jak najbardziej wystarczająca. :)
Bea.tka - Pią Lis 21, 2008 16:30

a może znacie jakies sklepy w Gliwicach albo w Zabrzu z odzieża ciązowa?
kisia - Pią Lis 21, 2008 23:36

D_y_s_z_k__a, zapraszam do topiku h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=596]ciążowe ubrania
Basia K - Sro Sty 28, 2009 12:58

Powiedzcie mi,kochane,gdzie w Gliwicach znajdę sklep z fajnymi ciuszkami wizytowymi,ale i (a moze przede wszystkim) z kompetentną obsługą.Taką,która naprawdę potrafi doradzic.
Jestem osobą,która znacznie odbiega od idealnych wymiarów :zalamany:
Wchodzac do sklepów albo trafiam na znudzone panienki i hasło "w pani rozmiarze to nic nie ma"....albo osoby,które aby tylko zarobic,wciskają cokolwiek z uśmiechami i nieszczerymi zapewnieniami"ślicznie w tym pani...."
O stylistce to chyba mogę tylko pomarzyc......

Harcerka - Sro Sty 28, 2009 15:19

ja moge isc - jestem szczera do bolu:)
kisia - Sro Sty 28, 2009 15:47

Basia K, bardzo polecam sklep na Dolnych Wałów w pobliżu głównej poczty na przeciwko postoju taksówek. Byłam tam w poniedziałek i panie szczerze powiedziały w czym moje córka nie wygląda za dobrze bo jest np chuda jak szkapa (oczywiście one powiedziały że jest bardzo szczuplutka) i bardzo wystają jej kości biodrowe, a w czym wygląd dobrze :)
Basia K - Sro Sty 28, 2009 15:50

Dziękuję Kisiu

Harcerka,wybierzesz się tam ze mną ?

M I E T K A - Pią Lut 06, 2009 23:38

hej Dziewczynki.\
Szukam sklepu (w miare taniego moze nie do konca taniego) ale z ładnymi sukienkami ślubnymi. Jeszcze co wazne: miła obsługa.Bylam w GCH ale ta kobieta co z nia rozmawialam sprawiala wrazenie ze jest tam za kare:/ bardzo niemila.Prosze o rade jakies adresy , oraz chetnie sie zorietuje gdzie dobrze robia tipsy ,makijaz slubny itd:) Dziekuje i wierze ze pomozecie:*buziaczki[shadow=red][/shado ;) :padam: w]

kisia - Sob Lut 07, 2009 19:42

M I E T K A,poczytaj tematy h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=716&postdays=0&postorder=asc&start=120]gdzie dobre, tanie tipsy ??? h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=3919]Makijaż ślubny
Bea.tka - Pią Lut 13, 2009 14:01

co powiecie na to ?? h t t p;//img16.imageshack.us/my.php?image=57905bwn2.jpg]

i na to h t t p;//img24.imageshack.us/my.php?image=4215557070eh6.jpg]

mój zestawik mam nadzieje ze tak własnie bedzie wygladał :) w przyszłym tygodniu wizyta u krawcowej trzeba poprawic pierwszy projekt :)

Harcerka - Pią Lut 13, 2009 14:27

BasiaK idziesz po te kiecke?
Basia K - Sob Lut 14, 2009 09:24

Harcerka,musimy się umówic :)

znalazłam w Gliwicach Studio Kreowania Sylwetki...wizyta kosztuje tam ok 380 zł. :/

Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 10:26

szkoda ze dziewczyny nie zechciały skomentowac mojego posta :/
Basia K - Sob Lut 14, 2009 10:50

D_y_s_z_k__a ,sorki.... :zawstydzony:

Sukienka piękna,bardzo mi sie podobają kiecki w tym stylu.Za moich czasów były inne :rotfl:
Gdzie zamawiałaś?

Co do bukieciku,ja wolałabym inny,ale to takie moje widzimisię....
Czekamy teraz na Twoje zdjęcia,jak to faktycznie wyjdzie :)

Aither - Sob Lut 14, 2009 11:03

D_y_s_z_k__a, suknia piękna ale czy praktyczna ? :) mam ten sam kłopot :D już się rozglądam ale problem polega na "czyszczeniu" :D tego typu suknie "ciągną się" po ziemi i szybko niszczą. Mnie takie też się podobają ale teraz nie wiem co robić... widziałam takową suknię po imprezie... dół totalnie zniszczony, poplamiony i poszczępiony... szkoda mi było tej sukni :/

Bukiet śliczny ;) róże to piękne kiwaty a jeśli dodatki masz w podobnym kolorze to będzie idealnie pasować :)

Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 11:36

Aither, :) suknia bedzie bez trenu i dodam ramiączka zeby mozna było pohulac bez obaw :) a taki sam kwiat jak w bukiecie bede miała we włosach :):)

Aither, jak odnajdziesz swoja suknie tez ja wrzuc uwielbiam ogladac przegladac i grzebac sie w sprawach tego typu :)

a jeszcze jedno obok tematu dlaczego obraczki sa tak drogie ;/:(

Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 11:38

Basia K, upatrzyłam sobie kiecke w salonie evity ale bede szyc u krawcowej jak wiadomo wychodzi to około 1000zł taniej a efekt bedzie ten sam :)

napewno wrzuce foteczki ze ślubu tylko to jeszcze daleko bo date mam na 22.08 :)

Aither - Sob Lut 14, 2009 12:13

D_y_s_z_k__a, no ja przeglądam i nie znalazłam jeszcze takiej ;) sądzę, że muszę sobie sama ją zaprojektować :) co zresztą nie jest takie trudne :DD no ale jak do lipca nie znajdę takiej sukni w salonach mody to sobie sama ją zaprojektuję, gorzej potem z krawcową :) nie każda chce podjąć się uszycia sukni własnego projektu :/

No czyli bez woelonu tak ? :) to tak samo jak ja chcę :D welon odpada jedynie albo jakaś upinka albo jakiś kwiat z bukietu :) nad bukietem nie myślałam :) a co do obrączek... są drogie zależy jakie chcecie :) ja wybrałam klasyczne jednego koloru... bez grawerek kamieni i wzorków... taką typowa klasyczna obrączka :) z wysokim połyskiem :) ech... :>a ceny wysokie bo złotówka spada i ceny są wysokie kruszćca :D

Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 13:21

Aither, zadnych welonów :) tak jak napisałas tylko upinka :) obraczki juz znalazłam tanie w siemianowicach sląskich :) 900zł za dwie to nie duzo w porównianiu do cen tych jubilerów jakich zdazyłam odwiedzic a mysle nad czyms takim h t t p;//img18.imageshack.us/my.php?image=76525070vx4.jpg] dla porówniania podobne obraczki w aparcie h t t p;//img443.imageshack.us/my.php?image=imgprod1590odr1.jpg] 1700zł za jedna :przestraszony:
Aither - Nie Lut 15, 2009 10:28

no ja chcę coś podobnego ale bez cyrkoni :) takie zwykłe klasyczne :) bardzo ładne :) a co do cen apartowskich mam katalog obrączek od nich :) wszystko pięknie ładnie ale jak się popatrzy potem na ceny to mina marnieje :)
Bea.tka - Nie Lut 15, 2009 11:07

Aither napisał/a:
a co do cen apartowskich mam katalog obrączek od nich wszystko pięknie ładnie ale jak się popatrzy potem na ceny to mina marnieje
obraczki sa smaczne i z gustem a ceny blee wogóle nie smakuja ;)
Aither - Nie Lut 15, 2009 11:13

Nie wiem nie lizałam :) jak je zobaczyłam to mi się odechciało ;DD
Bea.tka - Nie Lut 15, 2009 11:19

hihihiihi ;)
kisia - Nie Lut 15, 2009 23:35

w zasadzie to tu jest temat o kreacjach na wesele czyli nie dla panny młodej a dla jej gości :P
Bea.tka - Pon Lut 16, 2009 09:18

a suknia Panny młodej to nie kreacja na jej wesele ? :P
Aither - Pon Lut 16, 2009 12:32

nie jest określone konkretnie czyja to kreacja ma byc :D
Bea.tka - Pon Lut 16, 2009 15:49

mała zmiana planów ...
h t t p;//img132.imageshack.us/my.php?image=581129go8.jpg]

kisia - Pon Lut 16, 2009 23:22

Aither napisał/a:
nie jest określone konkretnie czyja to kreacja ma byc :D
konkretnie, może nie ale z pierwszego postu i kolejnych wynika że nie chodzi o suknie ślubne.
Załóżcie sobie oddzielny temat o sukniach ślubnych :)

Basia K - Sob Maj 15, 2010 18:50

Gdzie w Gliwicach można kupic w miarę tanio ładne materiały takie "sukienkowe"? Nigdy się tym nie interesowałam,a teraz jestem zmuszona i nie wiem gdzie uderzyc.
kisia - Sob Maj 15, 2010 19:17

Basia K, GCH w podziemiu i na I piętrze (chyba).
Poza Gliwicach bardzo polecam hurtownię w Zabrzu (sprzedają też w detalu) przy ul.Piastowskiej 11a tel./fax (32)271-42-83 h t t p;//w w w kolaserwis, c o m (zakładka tkaniny) to uliczka boczna od Powstańców Śląskich, ale dojazd do hurtowni jest troszkę utrudniony bo nie da się z Powst. Śl wjechać w Piastowską. Trzeba z ul. Wolności wjechać w K. Miarki, potem na światłach prosto Bytomską, potem w prawo przejechać przez tory tramwajowe na Stalmacha, z niej w prawo na Boboli, z niej w prawo na Piastowską, przejechać ją prawie całą (jest króciutka), przy końcu ulicy po lewej jest wjazd na placyk, na którym jest ta hurtownia. Zobacz na googlach jak to się objeżdża :D

sebek - Sob Maj 15, 2010 20:32

hmmm, w sumie dopiero teraz tu zaglądam i .... fajna ta kiecka, taka.... prosta, nie przeładowana ozdobnikami :)
kisia - Sob Maj 15, 2010 21:10

sebek napisał/a:
fajna ta kiecka, taka.... prosta, nie przeładowana ozdobnikami :)
ciekawe czy D_y_s_z_k__a, faktycznie taką miała ?
alenda - Sob Maj 15, 2010 21:38

D_y_s_z_k_a kiecka jest cudowna, super wybór
Dorothea - Pon Maj 17, 2010 01:10

kisia napisał/a:
ciekawe czy D_y_s_z_k__a, faktycznie taką miała ?

własnie tez jestem ciekawa, miały byc zdjecia a nie bylo ;)

Basia K - Pon Sty 10, 2011 10:02

Znów kolejne wesele i znów problem z sukienką....

Poszłam do GCH i jakież było moje zdziwienie,bo bez dłuższego chodzenia,na drugim odwiedzonym stoisku (parter GCH) kupiłam bez problemu sukienkę :)
Dodam,że nie dopłaca się za ewentualne przeróbki. :)

Szamanka - Pon Sty 10, 2011 10:48

U mnie podobny problem....bleee.....

czy wypada pojsc na wesele w czarnej sukience z czerwonymi dodatkami?

Czarnulka - Pon Sty 10, 2011 14:20

A co zlego w czerni, przecież jest elegancka :) Gorzej, jeśli dobierzesz do niej same ciemne rzeczy ;) Przy jasnych bucikach, torebce i biżuterii (równiez i czerwonej) wszystko powinno być cacy :)
trunks - Pon Sty 10, 2011 23:11

czarny jest uniwersalny - nadaje sie zarówno na wesele, jak i do trumny,...tylko do 1-szej komunii i ślubu nie pasuje...
kisia - Wto Sty 11, 2011 15:05

Szamanka napisał/a:
czy wypada pojsc na wesele w czarnej sukience z czerwonymi dodatkami?
Czarnulka napisał/a:
A co zlego w czerni
niby symbolizuje żałobę, smutek ale ja uważam, ze to taki sam kolor jak inny, ożywiony czerwienią bardzo mi się podoba :)
Na wesele nie wypada pójść w białej sukience, inne kolory jak najbardziej są dozwolone :)

Co do sukienek, to na rogu ul. Konarskiego i Wrocławskiej, na miejscu sklepu ze skuterami jest sklep z przepięknymi sukienkami. Nie byłam tam jeszcze w srodku, więc nie wiem jak sprawa wygląda cenowo, ale myśle, ze warto jest się tam przejść jak któraś potrzebuje ubrać się wieczorowo i elegancko :)

Basia K - Wto Sty 11, 2011 17:53

Co do czerni,to też miałam obiekcje (smutek,żałoba-pomyślą,ze źle im życzę...),ale tak sobie pomyślałam,że latem może i tak-nie wypada,tyle jest ładnych letnich kolorów.A zimą jakoś inaczej na to się patrzy (przynajmniej ja :zawstydzony: ).Dodatki to ożywią.

Tak samo myslę o bieli.Jeśli biała sukienka nie jest stylizowana za bardzo na ślubną,to latem biała kreacja z jakimiś "mocnymi" akcentami nie wydaje mi się nie na miejscu.


Nie wiem,czy jako sensownie to napisałam,bo mi moje dziecię non stop gada,przeszkadza.Piszę ten pościk już chyba pół godziny :zdegustowany:

Czarnulka - Sro Sty 12, 2011 00:17

Basia K, produkujesz jak ja moja pracę magisterską :P

W Arenie też jest ciekawy sklep...na równi z kasami Carrefoura taki malutki z różnymi 'odjazdowymi' ciuszkami ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group