dupiate forum

Na wesoło - Takie rzeczy to tylko na GiG'u

Tonio - Pon Kwi 23, 2007 23:04
Temat postu: Takie rzeczy to tylko na GiG'u
Chcialem zamiescic tu dla potomnych fotke pewna :) fotka gablotki matematykow z wynikami z kolokwium pierwszego roku i blyskotliwym komentarzam doktora T.

h t t p;//img181.imageshack.us/my.php?image=1001389of3.jpg]Zreszta zobaczcie sami :P

Olaa - Wto Kwi 24, 2007 00:29

niezle niezle :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia - Wto Kwi 24, 2007 02:10

brawa dla pana doktora :rotfl:
Grabarz - Wto Kwi 24, 2007 08:30

Czy ten pan doktor nosi okulary, jest blondynem w sumie i taki cichy dosyć ? No i młody
Tonio - Wto Kwi 24, 2007 18:24

Doktor Kajetan T. matematyk, specjalista od statystyki w sumie jest blondynem, nawet brodatym, czasem nawet nosi okulary ale czy jest mlody?? raczej jest czlowiekiem po 50-dziesiatce... bardzo specyficznym, znanym rowniez z innych haseł typu: Krowa jak wyglada kazdy widzi... zreszta oprocz GiG'u wyklada tez na Mat-Fizie, na Prawie i Administracji na UŚ'u, na Akademii Polonijnej...
Grabarz - Wto Kwi 24, 2007 18:29

Aha, bo ja miałem na matmie (mat-fiz) takie doktora, do którego idealnie pasowałoby to poczucie humoru :P Wniosek : polibuda ma dowcipnych wykładowców :D
Solid_Wood - Sro Lip 11, 2007 20:31

No a niektórzy z nich przeszli do GWSP i teraz tam jest wesoło :)
Alinka - Sro Lip 11, 2007 20:46

a co to jest GiG-u??? bo ja tam widze ZiP a to chyba zarzadzanie i produkcja..
powiem tylko tyle:P ten kierunek cos w sobie ma...
zeby nie powiedziec kierunek dla .... :hyhy:

veronica - Sro Lip 11, 2007 22:28

Alinka, GiG = Głupi i Głupszy, lub jak inni wolą Górnictwo i Geologia ;)
Tonio - Sro Lip 11, 2007 22:31

veronica, eee jestem na ZiP'ie na GiG'u i stwierdzam ze ZABAWA i PICIE mi bardzo odpowiada... ja nie wiem co ludzie chca od teog wydzialu... podobno kazdy debil da sobe tu rade... widocznie te prawie 100 odob ktore juz odpadly na moim roku to bylo dno intelektualne...
veronica - Sro Lip 11, 2007 22:35

jo tyż jestem na ZIPie ino na WOiZ ;) i jo tyż nie narzekom
trunks - Sro Lip 11, 2007 22:47

no na tych dwóch wydziałach raczej nie ma a co nerzekac....chyba, ze na ból wątroby :P
Tonio - Sro Lip 11, 2007 23:39

veronica, Orgie i Zabawia :P nono...
trunks, wyobraz sobie ze nauki tez jest w brud jak komus na ocenah bardzo zalezy, ale jak chcesz tylko zdac to da sie wygospodarowac czas na imprezowanie :P

trunks - Czw Lip 12, 2007 00:14

opłaca sie zawalczyc o stype - zawsze to pare groszy na piwko :)
Tonio - Czw Lip 12, 2007 10:21

Jasne trunks ze sie oplaca, ale wcale to takie proste nie jest, zwlaszcza ze sie maja zmienic zasady przyznawania, a poza tym i tak trzeba by sie pilnowac caly semest i robic wszystko w miare systematycznie zeby sie wyrobic...
katarzyna35k-ce - Czw Lip 12, 2007 10:24

fajny komentarz pana wykładowcy :rotfl:
trunks - Czw Lip 12, 2007 13:16

Tonio napisał/a:
zwlaszcza ze sie maja zmienic zasady przyznawania

narazie jest srednia minimum 4.0 za caly rok ? To do ilu mają podniesc ? W sumie tak patrząc to nie jest trudno o taką średnią, mnie sie udalo miec stypy za 3-ci i 4-ty rok studiów i nie były to nawet te najniższe :)

Tonio - Czw Lip 12, 2007 19:20

trunks, nie maja podnosic nic... calkowicie zmieniaja sie zasady... teraz stypendium bedzie dostawal jakis ( nie pamietam jaki wiec nie bede strzalac) procent studentow i to nie z kazdego roku tylko podobno 1i2 razem 3z4 i 5 osobno... na stronie samorzadu studenckiego w sumie chyba to jest opisane
Noemi - Pią Lip 13, 2007 11:01

;)
Tonio napisał/a:
doktora T.
:ok: :ok: :ok:
uczy moją sistre na mat-fizie (bedzie 3 rok w paz.) :)
podobno jest super :super:

Tonio - Sob Lip 14, 2007 12:45

Doktor T. jest rewelacyjny... ja go uwielbialem :D do teraz jak mnie na korytarzu mija to sie pyta jakim cudem ja jeszcze studiuje :P ze mnie nikt z tej uczelni nie wywalil :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group