dupiate forum

Świat Mężczyzn - Fryzjer

Adamo - Czw Kwi 12, 2007 08:59
Temat postu: Fryzjer
Temat o tym gdzie chodzimny do fryzjera, co tam można otrzymać za cenę jaka płacimy. Jak możecie to dokładny adres, nazwa i ewentualnie imie fryzjera.
ja polecam Salon Ludwig ul. Wysoka fryzjer Grzegorz, Agnieszka, cenowo dośc drogo - 40zł

Zafira - Czw Kwi 12, 2007 09:15

Adamo napisał/a:
Temat o tym gdzie chodzimny do fryzjera

w przyszlym roku bede mogla polecic sama siebie :D :super:
a uczą mnie teraz - kobieta z Ludwiga, nawet nie wiem czy to nie ta o ktorej piszesz :) (zapomnialam jak jej na imie :zawstydzony: ) i instruktorka fryzjerow z salonow Gabriel i la Biosthetique.

kobi - Czw Kwi 12, 2007 09:51

Eksperymentowałem z wieloma fryzjerami w Gliwicach, ostatnio jestem na etapie salonu Maja Karcz na Gomułki. I wygląda na to, że raczej zostanę tam stałym klientem ;) Przynajmniej na razie jestem bardzo zadowolony. Ceny standardowe - 15 PLN za strzyżenie (pasemek nie robię :P ), ale dziewczyny starają się, nie robią nic na odwal czy też w pośpiechu. Nie mam żadnych zastrzeżeń :) Także do samego lokalu, jest porządnie urządzony, zawsze czysto - a na tym punkcie jestem wyczulony i nie wejdę jeśli nie spodoba mi się ;)
A najważniejsze, że nie ma kolejek, po prostu umawia się na konkretną godzinę, co w przypadku męskiego fryzjera jest rzadkością ;)

Zafira - Czw Kwi 12, 2007 11:09

kobi napisał/a:
na Gomułki

jeszcze taka ulica jest? :zdziwko: nie pomyliles sie Kobi? ;)

kobi - Czw Kwi 12, 2007 11:14

Zafira napisał/a:
jeszcze taka ulica jest? :zdziwko: nie pomyliles sie Kobi? ;)

No sam się zdziwiłem ;) Ale na pewno taka ulica jest, nawet pisali o tym ostatnio w gazetach ;)

Zafira - Czw Kwi 12, 2007 11:24

kobi napisał/a:
Ale na pewno taka ulica jest, nawet pisali o tym ostatnio w gazetach

a gdzie to jest? :D

kobi - Czw Kwi 12, 2007 11:30

Zafira napisał/a:
a gdzie to jest? :D

Na Waryńskim, naprzeciwko Biedronki :)

magusia24 - Czw Kwi 12, 2007 15:37

rzeczywiscie jest tam taki salon.Ale jakos jeszcze nie mialam okazji tam byc ;) Jakos wole swoja sprawdzona fryzjerke :P
kisia - Pią Kwi 13, 2007 00:21

magusia24 napisał/a:
Jakos wole swoja sprawdzona fryzjerke
Ponieważ taki temat również istnieje w dziale dla kobiet, prosiłabym o ścisłe trzymanie sie tematu i pisanie tutaj o męskim strzyżeniu i o fryzjerach dla mężczyzn :)
Frycek - Pią Kwi 13, 2007 07:44

Na warynskiego jest takze salon naszego Partnera "Sylwia Wilkosz"
wiecej tutaj h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?p=209552#209552

katarzyna35k-ce - Pią Kwi 13, 2007 08:48

Ja mam swoja fryzjerkę od paru dobrych lat i jestem baaaardzo zadowolona. Salon jest w Katowicach na Dębie ale jakby ktos był zainteresowany to moge podac adres. Dodam tylko ze miałam wczesniej doświadczenie w chyba 20 salonach i u roznych fryzjerów ale tą mogę polecic z czystym sumieniem ! Jest mistrzem w pełnym tego słowa znaczeniu. :kwiatek:
kobi - Pią Kwi 13, 2007 08:51

katarzyna35k-ce, jesteś facetem? :niepewny:
kisia napisał/a:
Ponieważ taki temat również istnieje w dziale dla kobiet, prosiłabym o ścisłe trzymanie sie tematu i pisanie tutaj o męskim strzyżeniu i o fryzjerach dla mężczyzn :)


:P

katarzyna35k-ce - Pią Kwi 13, 2007 09:10

kobi, czy ja napisałam ze jest to salon damski tylko i wyłącznie? :zdziwko: no chyba nie! wiec uszanuj moja wypowiedz w tym temacie!

wiec zeby nie było jakiś problemow napisze iz JEST TO ROWNIEZ SALON MęSKI! :]

kobi - Pią Kwi 13, 2007 09:20

katarzyna35k-ce, no przykro mi, że z Twojej wypowiedzi wynika, iż to Ty jako kobieta tam się strzyżesz i to Ty jako kobieta jesteś zadowolona :P
katarzyna35k-ce napisał/a:
JEST TO ROWNIEZ SALON MęSKI!

Wiesz... męski a żeński to dwie różne rzeczy. To, że kobiety są super wymodelowane nie znaczy, że faceci też są dobrze obsługiwani. Już zaliczyłem takie salony, które kobiety polecały bo im odpowiadało, ale jednak faceci byli załatwiani na odwal :kwasny:

kisia - Pią Kwi 13, 2007 16:26

kisia napisał/a:
Ponieważ taki temat również istnieje w dziale dla kobiet, prosiłabym o ścisłe trzymanie sie tematu i pisanie tutaj o męskim strzyżeniu i o fryzjerach dla mężczyzn :)

więc dodam jeszcze że proszę by w tym temacie wypowiadały sie osoby które maja jakies doświadczenie w meskim strzyżeniu, czyli w jakim salonie jak radzą sobie z meskimi fryzurami i za ile :)
Chyba każdy salon fryzjerski jest podzielony na damski i meski wieć przepraszam bardzo, ale informacja
katarzyna35k-ce napisał/a:
JEST TO ROWNIEZ SALON MęSKI!
nie jest jakas rewelacją. Naszych Panów bardziej interesowałoby z jakimi minami wychodzą faceci z tego salonu po strzyżeniu i o ile uboższy jest ich portfel :)
Dorothea - Pią Kwi 13, 2007 17:03

ja chodze do męskiego fryzjera, obcina mnie Pani, ta sama ktora obcina Panów.
Powiem,ze Panowie sa zadowoleni.Zakład ten znajdował sie kiedys na innej ulicy i został przeniesiony w bardziej oddalone miejsce i Panowie mimo tej odległosci nadal pozostali wierni swojej Fryzjerce.
Czasami jest tak ,ze Pani Kasia(Fryzjerka o ktorej pisze) ma wolne i zastępuje ja inna , wiec Panowie rezygnuja ze scinania gdyz wolą aby zrobiła to pani Kasia.
Ścięcie kosztuje 12 złotych.
Zakład kiedys miescieł sie na Jednosci w Sosnicy teraz miesci sie na Bema.
Od lat chodze do Kasi, nawet jak miałam długasne włosy to tylko Ona mi je podcinała i czasała w rozne koki na wszelkie okazje.Jak widac jest wszechstronnie uzdolniona.
Dodam,ze jestem wymagająca i jak przychodze do zakładu do Kasia puszcza mi oczko i mowi ze czeka Ją kolejny sprawdzian ;)

katarzyna35k-ce - Sob Kwi 14, 2007 10:10

Dorothea, Piszac swojego posta miałam to samo na mysli co Ty napisałas w swoim . Nie wiedziałam tylko ze dla niektórych trzeba to tak dokładnie opisac zeby zrozumieli ;) :]
I zeby nie było off topic :
Strzyze tam 6 pan i 2 panow , wszyscy sa wszechstronnie uzdolnieni ( obcinaja i MEZCZYZN i kobiety)
Panowie zazwyczaj chodza do tej samej fryzjerki co ja ( ponoc najlepsza) i widziałam ogromne uśmiechy na ich twarzach wiec mniemam ze byli baardzo zadowoleni.Strzyzenie meskie 10 zł ( dzwoniłam przed chwilka)
i UWAGA PANOWIE: DARMOWA KAWA LUB HERBATA. :ok:

Harcerka - Sob Kwi 14, 2007 11:23

katarzyna35k-ce, a czy ta twoja Pani rowniez rozsadnie doradza? czy tylko robi to co jej powiesz? i zero wlasnej inwencji?

a tak btw pls o adres;) pracuje w katowicach wiec moge wdepnac:)

Dorothea - Sob Kwi 14, 2007 17:46

Harcerka, ja tez pracuje w katowicach, moze wdepniesz do mnie?? ;)

Harcerka napisał/a:
i zero wlasnej inwencji?


czasami inwencje niektorych Fryzjerek-ów bywaja zabojcze

kisia - Nie Kwi 15, 2007 00:31

Baby przeniescie sie tu ====>h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=404&start=320] » Świat Kobiet »dobry fryzjer w Gliwicach? :cisza:
katarzyna35k-ce - Nie Kwi 15, 2007 09:21

kisia, :padam: dla Ciebie wszystko :P
Dorothea - Nie Kwi 15, 2007 10:50

kisia, ale tu jest mowa o męskim fryzierze i ja do takiego chodze, wiec pisac o tym w babskim topicu chyba mija sie z celem
p4cz3k - Nie Kwi 15, 2007 11:14

bylem u fryzjera :) i jestem bardzo zadowolony :) powiem tak salon na sikorniku (solarium inside) ale nie wiem na jakiej ulicy :D jak sie dowiem to dopisze :P
Wieczorny - Nie Kwi 15, 2007 20:38

ja mam luzik, bo tnę się na 5 mm maszynką, więc mi jedno gdzie idę. tego chyba nie da się spieprzyć. ale ostatnio byłem w szoku - uderzyłem do fryzjera u siebie na dzielnicy, w takim blaszaku, a fryzjer dodatkowo ogolił mnie... brzytwą.
nie wiedziałem, że tego się jeszcze używa. ogólnie, spoko człowiek, pogadałem sobie, a z cięcia i golenia byłem <ciach> zadowolony :)

Arex30 - Pią Kwi 20, 2007 07:38

kurna a jest jakiś dobry fryzjaer co poradzi sobie z moją czupryną ?
:rotfl:

daniela - Pią Kwi 20, 2007 10:41

Arex30 napisał/a:
kurna a jest jakiś dobry fryzjaer co poradzi sobie z moją czupryną ?

a co masz z ta czupryna?? za długa czy za siwa??
ja mam kolezanke fryzjerke-"damski" i przychodzi do mnie do domu mnie strzyc.
ja to sie mam fajnie!! :hyhy:

kisia - Pią Kwi 20, 2007 23:08

daniela napisał/a:
a co masz z ta czupryna?? za długa czy za siwa??

w przypadku fryzury Arka fryzjerzy może nie radzą sobie z jego wysokim czołem ;)

daniela - Sro Cze 06, 2007 07:57

na poprawe nastroju to tylko fryzjer :hyhy:
bylam wczoraj i jestem od razu pogodniejsza :rotfl:
pozdrawiam i polecam wszystkim

tuchałowa - Sro Cze 06, 2007 21:43

Ostatnio zostałam swoim własnym fryzjerem :] Mam nadzieję, że ludzie się nie wystraszą, gdy mnie ujrzą po moim eksperymentowaniu :D
Solid_Wood - Nie Lip 01, 2007 11:35

Salon Bea na Zygmunta. Polecam. Fajne Panie obsługują... ;)
kk - Czw Wrz 27, 2007 22:22
Temat postu: Fryzjer męski
Panowie - czy Korzstacie z zakładów fryzjerskich w naszym mieście ?
Jeśli tak - gdzie i za ile się strzyżecie ?

Który z zakładów polecicie?
W którym zaproponują coś fajnego, zrobią dobry fryz (a nie tylko obetną od garnka albo maszynką)?
Z którego, za nieduże pieniądze wyjdę zadowolony?
Gdzie nie radzicie iść?

Z góry dzięki za info

darkenstein - Czw Wrz 27, 2007 22:43

exit
Arex30 - Pią Wrz 28, 2007 18:53

kk, no jasne że korzystam
hihihihi

kisia - Pią Wrz 28, 2007 23:22

darkenstein napisał/a:
ful serwis
a co to znaczy dla Ciebie ? :P
manexxl - Sob Lis 03, 2007 22:55

Hmmm. Strzygę się często. Gdzieś tak raz w tygodniu :) Wychodzi nie drogo bo maszynkę kupiłem za 25 euro :) to jakieś niecałe 100zł.
A tak na serio to jak jestem w Gliwicach to strzygę się u fryzjera przy ul. Daszyńskiego zaraz na rogu Kościuszki. Tam się wchodzi po schodkach do góry. Taki stary zakład.
Tam jest pani Karina i ona zawsze mi goli głowę na marines :)

Coyote - Nie Lis 11, 2007 10:16

manexxl, za ładnie to tam nie jest.
Niektóre panie, robią swoją robotę na odwal. Ulubionym sposobem ścinania przez nie włosów jest właśnie maszynka. Kiedyś chodziłem właśnie tam bo było najtaniej. Teraz przeniosłem się na Kościuszki.

manexxl - Pon Lis 12, 2007 00:03

Chodziłem tam bo miałem najbliżej :) Pani u której ścinałem, czy raczej goliłem włosy robiła to naprawdę dobrze. Jeżeli raz by było coś nie tak to oczywiste że bym już tam nie przyszedł. Co do wystroju to fakt, obskurnie - jakby czas 30 lat temu stanął :D

Najgorszą fuszerę robiły babki na Zubrzyckiego w tym pawilonie. Jak raz mnie tam obcięły to wyglądałem jak papież. Taką mi ta czapeczkę papy wygoliły na czaszce.

FiFek - Pon Kwi 14, 2008 22:30
Temat postu: Fryzjer [męski] w Gliwicach
Czy znajdę w Gliwicach fryzjera, który za obcięcie mnie nie weźmie więcej niż 15zł ?
Basia K - Wto Kwi 15, 2008 08:06

FiFek napisał/a:
Czy znajdę w Gliwicach fryzjera, który za obcięcie mnie nie weźmie więcej niż 15zł


Na pewno nie w centrum.
Ja mieszkam w Sośnicy i tu w kilku salonach biorą za męskie strzyżenie 12-15 zł.

Coyote - Wto Kwi 15, 2008 13:08
Temat postu: Re: Fryzjer [męski] w Gliwicach
FiFek napisał/a:
Czy znajdę w Gliwicach fryzjera, który za obcięcie mnie nie weźmie więcej niż 15zł ?


Oczywiście. Na skrzyżowaniu kościuszki i daszyńskiego, jest salon fryzjerski, nowy, gdzie dasz za to dyszke :D Polecam ;)

krzys - Wto Kwi 15, 2008 15:19

a gdzie w Gliwicach jest fryzjer od 9 rano, wiecie może ??
fekete - Sro Kwi 16, 2008 19:17

Chyba na Strzody (Konstytucji) ?
krzys - Czw Kwi 17, 2008 10:24

gdzie tam jest fryzjer :o , bo nie kojarzę kompletnie ...
Basia K - Czw Kwi 17, 2008 11:34

Nie wiem,czy o ten chodzi...jest salon fryzjersko-kosmetyczny obok księgarni,nieopodal Promila.

W Sośnicy też są zakłady czynne nawet od 8,ale nie wiem,czy to Cię interesuje....

krzys - Czw Kwi 17, 2008 16:07

bede musiał dziś po pracy sprawdzić tego fryzjera obok promila, w końcu mam do niego z pracy jakies 50m :D
DJ Martinez - Nie Kwi 20, 2008 21:47

Studio fryzur Ludiwg jest od 8 rano osobiście polecam, tanio nie ma, ale Ja akurat jestem zawsze zadowolony :)
krzys - Sob Kwi 26, 2008 21:12

DJ Martinez, a gdzie on ??
kisia - Sob Kwi 26, 2008 22:02

krzys, na Zygmunta Starego chyba 12
Morqana - Nie Kwi 27, 2008 05:11

Na Ziemowita również był, nie wiem jak teraz.... :niepewny:
krzys - Nie Kwi 27, 2008 08:11

kisia, dziekuję
Yoz - Pią Cze 06, 2008 20:07

Jata na Zwycięstwa. Strzygą nowocześnie, cena trochę wyższa - 17. Minusem też są długie kolejki :P
Szamanka - Pią Cze 06, 2008 20:26

Moze mezczyzni wychodza stamtad zadowoleni, ja niestety nie mam dobrej opinii o tym zakladzie
Coyote - Pią Cze 06, 2008 20:37

Cytat:
Jata na Zwycięstwa. Strzygą nowocześnie, cena trochę wyższa - 17. Minusem też są długie kolejki


17zł ? :| Pytanie za co... Napisz coś więcej ;)

trunks - Pią Cze 06, 2008 21:50

za nowoczesne strzyzenie ;)
Coyote - Pią Cze 06, 2008 21:56

trunks napisał/a:
za nowoczesne strzyzenie

Znaczy laserowo? xP

trunks - Pią Cze 06, 2008 23:02

ofkoz
joannap124 - Wto Sty 27, 2009 13:10

Ja tez mam dobre zdanie o Studiu Jata. Mimo, iz jestem kobieta...Bardzo dobrze tam strzyze Krzysiu:)
zahirek - Wto Maj 05, 2009 18:05

Witam !
Byłam w salonie Maja Karcz - nie polecam. Włosy miały być w jednym kolorze a wyszły zupełnie dwa różne odcienie. Jeszcze żaden fryzjer tak nie zniszczył mi włosów, dekoloryzacja i kolor - to propozycja P. Maji a wyszła katastrofa. Za wszystko zapłaciłam 250 zł. Gdy poszłam porozmawiać o tych dwóch kolorach - fryzjerka powiedziała że mogę je sobie pofarbować na ciemny kolor ! Piszę aby ostrzec innych...Dorothea, Dorothea,

Bea.tka - Wto Maj 05, 2009 20:39

ja polecam salon fryzjerski w Zabrzu "Trendy" czynny od 8 do 20 :)
Agatka2008 - Czw Maj 07, 2009 21:22

Yoz napisał/a:
Jata na Zwycięstwa. Strzygą nowocześnie, cena trochę wyższa - 17. Minusem też są długie kolejki :P


17 to wyzsza cena???!!!! zazwyczaj ceny zaczynaja sie od 40 zl w gore za damskie strzyzenie

krzys - Czw Maj 07, 2009 21:51

Agatka2008, Yoz miał na myśli "męskie" strzyżenie ...
kisia - Czw Maj 07, 2009 21:51

Cytat:
17 to wyzsza cena???!!!! zazwyczaj ceny zaczynaja sie od 40 zl w gore za damskie strzyzenie
tylko Yoz, to więc dla niego to może być dużo ;)
Agatka2008 - Pią Maj 08, 2009 12:03

no wlasnie:) nie ma glupich pytan.. Yoz , nie sprecyzowal:P
Bot - Pią Maj 08, 2009 12:17

Ale tu świat mężczyzn to i o strzyżeniu męskim też mowa...
Swoją drogą ciekawe który facet by dał 40zł za fryzjera ;)

Ishikawa - Pią Maj 08, 2009 13:46

pewnie taki,którego na to stać. No przynajmniej ja,gdybym byla facetem i zrabiała fure kasy ;)
fekete - Sob Maj 23, 2009 17:55

Dobrze, że mnie ten problem już nie dotyczy :)
kisia - Nie Maj 24, 2009 23:25

fekete, a co włosy całkiem zgoliłeś?
fekete - Wto Maj 26, 2009 17:00

kisia, był taki dowcip. Miał facet trzy włoski. Codziennie rano czesał je starannie: jeden w lewo, drugi w prawo, trzeci do przodu. Kiedy zostały mu tylko dwa, czesał jeden w lewo, drugi w prawo. Wreszcie został mu tylko jeden. Stanął gość przed lustrem, machnął ręką i zdecydował: A niech tam, dzisiaj pójdę rozczochrany :) .
DJ Martinez - Wto Maj 26, 2009 23:45

Trendy w Zabrzu ładnie wyglądają, ale nie byłem, kiedyś w Gl tam gdzie Gruby Benek jest były trendy, co do fryzjera to akurat kilka razy osobiście dałem 40 zł, teraz sie przeniosłem do Aspekta, :) o tym miejscu chyba pisać nie trzeba tu na forum wiele
Adamo - Sob Sty 01, 2011 21:20

Ja mogę dać i 100, jak włosy przez całe 6 tygodni wyglądają tak samo a nie jakby ścinała mnie kumpela na bani. Teraz chodzę do salonu Jata do faceta tam ścinającego- chyba jest 1, płace 20zł i jest ok
twistet - Pią Sie 21, 2015 08:02

Cześć,

Ja od liceum, a to będzie już chyba z 10 lat temu chodzę do jednej fryzjerki - mianowicie Joasi Mądrawskiej.

Kiedyś miała salon na kłodnickiej - nazywał się Studio Duo, ale teraz się przeniosła na Rybnicką, niedaleko stacji BP. Strzyżenie mam chyba za 15zł, a co kilka wizyt Asia nalicza jakiś tam bonus i można jeszcze taniej. Chodzę do niej, bo nie lubię zmian i wystarczy, że usiądę i ona doładnie wie jak ma ciąć - 15 minut i po sprawie :D

Polecam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group