dupiate forum

III Urodziny - Lokal i info

Frycek - Sro Mar 28, 2007 17:03
Temat postu: Lokal i info
W tym roku zrezygnowałem z hucznej zabawy,wiem ze wiekszosci podobała sie zabawwa w Starym Browarze jednak teraz troche kameralnie myśle.


Zabawe chciałbym zorganizować w lokalu na kozielskiej "Puszta" - juz mialem wstepne rozmowy .

Oczywiscie czekam na wasze propozycje co do lokali


jest tam troche miejsca do zabawy jesli kto chce potanczyc.

-Przewidywany jest tort urodzinowy i jakieś konkursy wiedzy o forum

Piotrulek - Sro Mar 28, 2007 18:01

Bez tańcow Prezesie nie moze sie obejść w urodziny...
kisia - Sro Mar 28, 2007 19:15

Frycek napisał/a:
"Puszta"

lokalik chyba sie nadaje,
ale dwie malutkie uwagi
- jeżeli maja byc tańce to chyba musiałby być zamknięty
- pewnie następnego dnia będa mieli komunie, więc czy będziemy mogli dłużej sie pobawic ?

Gmeras - Sro Mar 28, 2007 20:14

Frycek napisał/a:
W tym roku zrezygnowałem z hucznej zabawy,wiem ze wiekszosci podobała sie zabawwa w Starym Browarze jednak teraz troche kameralnie myśle.
Ale myślę że z tańcami ? Tak by było najlepiej :)
Frycek - Nie Kwi 01, 2007 20:02

Podczas ostatniego spotkania porozmawialem sobie z Wami mysle ze nastapi zmiana lokalu:) poniewaz doszlismy do wniosku ze trzeba sie pobawic ,poskakac .
tak wiec podczas pobytu w Revolution napomnielismy szefowi o zamierzeniach i jesli wszystko bedzie ok i dobrze to zaplanujemy to impreza urodzinowa odbedzie sie w Revolution Club

kobi - Nie Kwi 01, 2007 20:05

Nooo to już zdecydowanie lepiej :) Oczywista sprawa, ze trzeba się wyskakać :hyhy: No i w Revolution jest rurka :hyhy:
kk - Nie Kwi 01, 2007 20:31

Frycek napisał/a:
Podczas ostatniego spotkania porozmawialem sobie z Wami mysle ze nastapi zmiana lokalu:) poniewaz doszlismy do wniosku ze trzeba sie pobawic ,poskakac .
tak wiec podczas pobytu w Revolution napomnielismy szefowi o zamierzeniach i jesli wszystko bedzie ok i dobrze to zaplanujemy to impreza urodzinowa odbedzie sie w Revolution Club


Do tańczeniai skakania, to się Revolution nadaje, jednak na urodziny - wypadałoby aby w lokalu (a dokładniej menu) było coś poza piwkiem ;)
Można by się chyba z nimi dogadać, że pozwolą przywieźć na przykład większą partię "piccy" o jakiejś porze. Wówczas może też byłaby zniżka w pizzerii-w końcu jak zamwimy kilkanaście sztuk - to będzie dla nich i tak niezły zysk.

trunks - Nie Kwi 01, 2007 21:27

to moze w browarze znowu ?
kisia - Nie Kwi 01, 2007 21:37

kk napisał/a:
Można by się chyba z nimi dogadać, że pozwolą przywieźć na przykład większą partię "piccy" o jakiejś porze.

ale Krzysiu przecież tam tak własnie można, poza tym z tego co szef Revo powiedział to będzie grill :)

Anula - Nie Kwi 01, 2007 21:55

w Browarze oprócz niesamowitego upału było ok, w Revolution wielkim minusem jest brak jedzonka ale grill mógłby być niezła atrakcja :)
trunks - Nie Kwi 01, 2007 22:22

aha jak bedzie grill to git....a pizze faktycznie tez mozna zamówic
kk - Nie Kwi 01, 2007 22:42

kisia napisał/a:

ale Krzysiu przecież tam tak własnie można, poza tym z tego co szef Revo powiedział to będzie grill :)


No, jak będzie grill to GIT :)

kisia - Nie Kwi 01, 2007 23:37

Anula napisał/a:
ale grill mógłby być niezła atrakcja :)

narzie szef Revo ma taki plan co tego wyjdzie to zobaczymy :D

frohike - Pon Kwi 02, 2007 03:41

mi sie srednio widzi Revolution na urodziny, bedzie to 3cie spotkanie w tym lokalu i jakos niezbyt ciagnie mnie aby znowu tam pojsc
kisia - Pon Kwi 02, 2007 09:28

frohike, ale bedzie tam troche inaczej niż jest teraz, poza tym nie ma w gliwicach lokali poza Revo i SB gdzie można sie pobawic dość liczną grupą
Grabarz - Pon Kwi 02, 2007 09:35

A gwarek, jazz, hemi ? :D Byłoby ciasno na parkiecie, ale za to jak przytulnie :hyhy:
kisia - Pon Kwi 02, 2007 09:50

Grabarz napisał/a:
hemi ? :D Byłoby ciasno

ciasno ? my bysmy sie tam wszyscy nawet nie zmieścili
Grabarz napisał/a:
A gwarek
za stary jesteś na ten lokal, nie mówiąc już o mnie
Grabarz - Pon Kwi 02, 2007 09:55

kisia napisał/a:
Grabarz napisał/a:
hemi Byłoby ciasno

ciasno my bysmy sie tam wszyscy nawet nie zmieścili


E tam, tak jak wczoraj było ludzi, to by się dało ;) Część na siedząco, część na scenie, ale ok nie to nie :P

kisia napisał/a:
Grabarz napisał/a:
A gwarek
za stary jesteś na ten lokal


Kiśka :kijemgo:

katarzyna35k-ce - Pon Kwi 02, 2007 09:56

Kochanie robcie wszedzie byle bym miała blisko do PKP bo tym razem na 100% AUTA NIE BIORE !!! :]
kisia - Pon Kwi 02, 2007 09:57

Grabarz napisał/a:
Kiśka :kijemgo:

no co przecież tam średnia wieku to 17 lat :P
Grabarz napisał/a:
tak jak wczoraj było ludzi, to by się dało
na ostatnich urodzinach ludzi z forum było około 60 :D
Grabarz - Pon Kwi 02, 2007 10:05

Dobra i tak nie mam na to żadnego wpływu :P
Dorothea - Pon Kwi 02, 2007 10:22

katarzyna35k-ce napisał/a:
byle bym miała blisko do PKP



z Browaru bys miała najblizej

Frycek - Pon Kwi 02, 2007 11:40

Wiadmo ze trzeba rozeznac troche lokali...jednak chcialbym aby byla to impreza otwara dla wszystkich a nie tylko dla uzytkownikow Forum ,mysle ze bedzie podobnie jak w SB ,chociaz skromniej.
Plan pocatkowo bykl ataki ze zrobimy kameralnie ,ale jak widze ludzie chca poskakac.
Mysle ze jakos to sie dogra z szefem revo i cos z tego fajnego wyjdzie

Grabarz - Pon Kwi 02, 2007 11:44

A jak dla mnie to najlepsze zamknięte imprezki :P
Frycek - Pon Kwi 02, 2007 11:52

Grabarz napisał/a:
A jak dla mnie to najlepsze zamknięte imprezki

nie ukrywajmy tutaj faktu ze odtwart imprezy sa reklama dla nas...

Grabarz - Pon Kwi 02, 2007 12:01

Niektórzy myślą o interesach inni o zabawie :]
Jaaasne rozumiem, tylko wyraziłem opinię

Frycek - Pon Kwi 02, 2007 12:02

Grabarz napisał/a:
Niektórzy myślą o interesach inni o zabawie

to sa interesy i zabawa:)

Piotrulek - Pon Kwi 02, 2007 17:46

katarzyna35k-ce napisał/a:
Kochanie robcie wszedzie byle bym miała blisko do PKP bo tym razem na 100% AUTA NIE BIORE !!!


i to jest wreszcie prawdziwa...decyzja,Kasiu zrobimy tak ,ze bedzie ekstra,nie bedziesz załowala :D :D

praz - Pon Kwi 02, 2007 20:27

jeśli tańce i coś dobrego do jedzenie plus w miare dużo miejsca to wychodzi mi jak nic promil ;)
asik - Pon Kwi 02, 2007 22:24

jak dla mnie Revolution nie jest najlepszym miejscem na urodzinowe spotkanie (nie obrażając tu nikogo absolutnie)..toalety obskórnem, brak jedzonka..jedynie muzyka całkiem całkiem ale czy to wystarczy?
HELGA - Wto Kwi 03, 2007 08:19

asik napisał/a:
toalety obskórne

Hmm to nie za fajnie :(
asik napisał/a:
brak jedzonka

Akurat dlamnie to bez znaczenia
asik napisał/a:
jedynie muzyka całkiem całkiem

Dobra muzyka to podstawa !

kk - Wto Kwi 03, 2007 08:26

asik napisał/a:
jak dla mnie Revolution nie jest najlepszym miejscem na urodzinowe spotkanie (nie obrażając tu nikogo absolutnie)..


Dokładnie

asik napisał/a:
toalety obskórnem


... i to bardzo ...

asik napisał/a:
brak jedzonka..


.. nawet chipsów czy orzeszków nie mają :szok:
Jednak na urodziny możemy zamówić wiksza ilość pizzy na przykład, poza tym w sezonie, mają grill

asik napisał/a:
jedynie muzyka całkiem całkiem ale czy to wystarczy?


A z muzyką to tez różnie bywa - czasem coś nieciekawego puszczą, ale każdemu zdarza się :P
Jak będzie to "nasza impreza" to zagraja tak - jak zechcemy :P

ewusia52 - Czw Kwi 12, 2007 21:09

Jaka cena bedzie tej imprezy?? :zdrowko: :urodziny:
trunks - Czw Kwi 12, 2007 22:07

jesli wogle bedzie jakas cena to raczej symboliczna...
kisia - Czw Kwi 12, 2007 23:53

Forumowicze nie płaca nic za imprezy. Tzn płaca tylko za to co na imprezie zamówią. Jeżeli sa jakies dodatkowe atrakcje, czy płatne wejście, na to staramy sie załatwic sponsorów
Frycek - Pią Kwi 13, 2007 07:45

Mam tera znamieszane w glowie bo nie wiem co z lokalem....
a dodatkowo ostatnio mi brakuje czasu aby polazic...
Mialo byc kameralnie - cos na styl I urodzin a tu imprezke chcecie :oczami:

kk - Pią Kwi 13, 2007 08:01

Frycek napisał/a:
...Mialo byc kameralnie - cos na styl I urodzin a tu imprezke chcecie


... na styl II urodzin :P

trunks - Pią Kwi 13, 2007 08:32

kk napisał/a:
... na styl II urodzin

no dokladnie, II urodzinki były bardzo fajne - chodzi o to, zeby mozna bylo cos potanczyc :)

kk - Pią Kwi 13, 2007 08:54

trunks napisał/a:
kk napisał/a:
... na styl II urodzin

no dokladnie, II urodzinki były bardzo fajne - chodzi o to, zeby mozna bylo cos potanczyc :)


I potańczyć, i coś zjeść, i zobaczyć coś interesującego, niecodziennego (występ, pokaz itp) no i przede wszystkim dobrze się bawić, spotkać z Wami :)

Frycek - Pią Kwi 13, 2007 11:51

Dac wam palca to chcecie jeszcze wiecej :P
Idziemy na dzialke :P

trunks - Pią Kwi 13, 2007 11:56

Frycek napisał/a:
Idziemy na dzialke

mi to tez pasi - lubie imprezki na działce, na świezym powietrzu, mozna tez karaoke zorganizować :P

frohike - Pią Kwi 13, 2007 14:46

ja bylbym chetny zrobic dokladnie jak rok temu czyli impreze w Starym Browarze, nawet jak bede musial zaplacic wejsciowke to chetnie przyjde
kk - Pią Kwi 13, 2007 15:17

trunks napisał/a:
Frycek napisał/a:
Idziemy na dzialke

mi to tez pasi - lubie imprezki na działce, na świezym powietrzu, mozna tez karaoke zorganizować :P


Ognisko, grill, pieczony karczek, kiełbaski do piwka - mmmm :)

kisia - Pią Kwi 13, 2007 16:07

kk napisał/a:
I potańczyć, i coś zjeść, i zobaczyć coś interesującego, niecodziennego (występ, pokaz itp)
a zorganizujesz sponsorów, bo to samo z siebie sie nie wzięło i naprawdę trzeba było dużo chodzenia załatwiania żeby zapewnić Wam taka zabawę.
Szamanka - Pią Kwi 13, 2007 16:15

Ja osobiscie wolalabym cosik kameralnie.... usiac, pogadac......nie powiem, ze impreza zeszloroczna nie nalezala do udanych,a le z wieksza polowa ludzi nie zamienilam sloweczka nie mowiac juz o tym by ich poznac.....
Gmeras - Sob Kwi 14, 2007 19:22

Cytat:
a zorganizujesz sponsorów, bo to samo z siebie sie nie wzięło i naprawdę trzeba było dużo chodzenia załatwiania żeby zapewnić Wam taka zabawę.
bez pokazów ich nie musi byc ale potańcówki muszą być :hyhy:


Działeczka odpada bo w razie nie pogody będzie lipton :P

veronica - Sob Kwi 14, 2007 21:37

wszędzie dobrze gdzie mozna potancowac ;)
trunks - Sob Kwi 14, 2007 22:00

co racja to racja :)
kisia - Sob Kwi 14, 2007 23:11

Cytat:
wszędzie dobrze gdzie mozna potancowac

czyli Revolucja :D, ma byc grill wiec jedzonko bedzie a i pizze mozna zamówić, środek Revo tez ma sie zmienic :)

Piotrulek - Nie Kwi 15, 2007 11:49

kisia napisał/a:
czyli Revolucja


wydaje mi sie,ze to dobry pomysł,jest tam wszystko czyli wikt i opierunek..no potańcunek,chcialem powiedziec... :D :D

Frycek - Nie Kwi 15, 2007 12:47

no i wydaje mi sie ze chyba DJ trzeba zaltwic.... no to co oni tam prezentuja to jak dla mnie to chyab klub jest miejscem gdzie ucza sie grac (przynajmniej wiekszosc)
FlashMan - Nie Kwi 15, 2007 13:37

Taaaak, DJ'a trzeba obowiązkowo załatwić. Zgadzam się w 100% z Fryckiem. Jest potrzeba grania muzyki np. z lat 80-tych, przy której sie można naprawdę świetnie bawić, an ie tylko R'n'B i R'n'B... Grajek musi być uniwersalny, musi potrafić grać dla wszystkich, a nei tylko dla wybranej grupy ludzi.

Sabrina - Boys, Boys, Boys :)

kk - Nie Kwi 15, 2007 16:17

FlashMan napisał/a:
Taaaak, DJ'a trzeba obowiązkowo załatwić. Zgadzam się w 100% z Fryckiem. Jest potrzeba grania muzyki np. z lat 80-tych, przy której sie można naprawdę świetnie bawić, an ie tylko R'n'B i R'n'B... Grajek musi być uniwersalny, musi potrafić grać dla wszystkich, a nei tylko dla wybranej grupy ludzi...


A moze wystarczyloby zalatwic zestaw plyt dla DJa ? Moe po prostu oni nie maja tam takich kawalkow, jakie by nam odpowiadaly ?

Szamanka - Pon Kwi 16, 2007 06:56

A moze pogadac z Appo...on chyba sie zajmuje graniem...albo?
Morqana - Pon Kwi 16, 2007 07:04

kisia napisał/a:
środek Revo tez ma sie zmienic :)


Już się zmienił :)



Frycek napisał/a:
no i wydaje mi sie ze chyba DJ trzeba zaltwic..


Z tym chyba będzi eproblem, chyba, że masz kogoś na oku ?


Szamanka napisał/a:
moze pogadac z Appo...on chyba sie zajmuje graniem...albo?



Marek wyjechał do Irlandii :)

Morqana - Pon Kwi 16, 2007 07:11

Jeśli chodzi o Revo to mam propozycje.Ja będę w piątek tam, to mogę z Wackiem porozmawiać, czy będzie możliwosć przywiezienia np.troszkę swoich frykasów.Forumludki może by coś zrobiły :P Nie wszyscy, ale...kto będzie mógł. Myśle, że Wacek i Ola pozytywnie by do tego podeszli :) CO myślicie o tym ? MAm się pytać, ?
kk - Pon Kwi 16, 2007 07:17

MorQaNa napisał/a:
Jeśli chodzi o Revo to mam propozycje.Ja będę w piątek tam, to mogę z Wackiem porozmawiać, czy będzie możliwosć przywiezienia np.troszkę swoich frykasów.Forumludki może by coś zrobiły :P Nie wszyscy, ale...kto będzie mógł. Myśle, że Wacek i Ola pozytywnie by do tego podeszli :) CO myślicie o tym ? MAm się pytać, ?


Jestem "za a nawet przeciw" :P
Kucharzenie i pichcenie, to jedno z moich hobby, mogę więc coś przygotować ;) albo ewentualnie zakupić jakąś zagrychę :]

kisia - Pon Kwi 16, 2007 08:31

MorQaNa, wstrzymaj sie prosze z tym
Morqana - Pon Kwi 16, 2007 08:34

Cytat:
MorQaNa, wstrzymaj sie prosze z tym



Dobrze :)

p4cz3k - Pon Kwi 16, 2007 14:32

cos mi sie wydaje ze bede nieobecny na urodzinach ... nie chce marudzic ... ale ten lokal do mnie nie przemawia...juz propozycja puszty byla calkiem sensowna ... jesli tak bardzo zalezy wam na parkiecie i mozliwosci potanczenia to moze quazar ? no ale nic ;P nie wtracam sie :)
veronica - Pon Kwi 16, 2007 16:15

jak juz nastapil powrot do tematu puszty to lepiej zrobic w Gabrielli, to jest zaraz obok Puszty tylko ze blizej Tesco i jest tam bardzo fajnie. Lokal jest przyjemny, dobrze tam karmią, i sa bardzo otwarci na wieksze imprezki okolicznosciowe. I mozna tam siedziec zarowno wewnatrz jak i w ogrodku. Wiec moze jednak tam?? ;)
Frycek - Pon Kwi 16, 2007 16:23

Gabriela..hym.....mozna pomyslec
Puszata- poniewaz mialo byc spokojnie i kameralnie :) torcik szampan i pogaduchy a imprezke potancowke mozna zrobic na norlanym spotkaniu
taka jest moja propozycja...
Ewentualnie spichlez :P ta sa az 3 poziomy wiec :)
chyba musze polazic i popytac :)

Gmeras - Pon Kwi 16, 2007 17:37

p4cz3k napisał/a:
mozliwosci potanczenia to moze quazar
co :przestraszony: hahaha gdzie ty chcesz nas tam pomieścić :przestraszony: połowę w największej loży resztę w przejściu :hyhy:
kk - Pon Kwi 16, 2007 20:21

veronica napisał/a:
jak juz nastapil powrot do tematu puszty to lepiej zrobic w Gabrielli, to jest zaraz obok Puszty tylko ze blizej Tesco i jest tam bardzo fajnie. Lokal jest przyjemny, dobrze tam karmią, i sa bardzo otwarci na wieksze imprezki okolicznosciowe. I mozna tam siedziec zarowno wewnatrz jak i w ogrodku. Wiec moze jednak tam?? ;)


Nie wiem Veronico czy Myślisz o tejrestauracji co ja (h t t p;//w w w gabriella.sgl, p l/ przy ul. ?abędzkiej), ale jeśli tak, toz tegoco wiem zamykają dość wcześnie. Zarówno na stronie o tympiszą, jak i znajomy który tam byłmówił, że nie za długo pozwolili im świętować urodziny firmy :(

No, chyba że dla nas zrobią jakiś wyjątek :P

A tak poza godziną - tomiło wspominał knajpę ;)

veronica - Pon Kwi 16, 2007 22:26

kk napisał/a:
czy Myślisz o tejrestauracji co ja
dokladnie o tej samej :D
ale jesli tam bedzie tak jak pisza na stronce do 22:00 to wole gdzie indziej

kisia - Wto Kwi 17, 2007 00:19

Frycek napisał/a:
Ewentualnie spichlez :P ta sa az 3 poziomy

i "fajne ceny"
Frycek napisał/a:
chyba musze polazic i popytac :)

i zawsze znajdzie się ktoś, komu nie będzie pasowało coś :P

Morqana - Wto Kwi 17, 2007 18:32

Otóż to. Zawsze tak będzie, że ktos będzie nie zadowolony.
veronica - Wto Kwi 17, 2007 23:06

w sumie to bardziej liczy sie towarzystwo a nie lokal. Miejsce jest tylko dodatkiem. Dla mnie na prawde obojetne gdzie beda te urodziny :hyhy:
kk - Sro Kwi 18, 2007 06:01

veronica napisał/a:
w sumie to bardziej liczy sie towarzystwo a nie lokal. Miejsce jest tylko dodatkiem. Dla mnie na prawde obojetne gdzie beda te urodziny :hyhy:


Dokładnie
Liczy sie KTO a nie CO (odwrotnie niz na przykład w nauce, choć współócześnie to również tam ważniejsze jest kto i za ile ;) )

veronica - Sro Kwi 18, 2007 20:42

kk napisał/a:
KTO a nie CO
parafrazując: kto a nie GDZIE :hyhy: :oblicze: :oblicze:
trunks - Sro Kwi 18, 2007 21:19

albo parafrazując - nie lokal zdobi spotkanie :oczami:
veronica - Sro Kwi 18, 2007 21:21

trunks, :hurra: :super:
Frycek - Czw Kwi 19, 2007 09:43

Nie zasmiecac mi tu topicu :zabawa:
polaze i powiem..jednak jestem za kameralnym spotkaniem..co bedize to bedzie :P nie bedzicie mieli wyboru tak jak z II urodzinami :P

Morqana - Czw Kwi 19, 2007 21:34

Frycek napisał/a:
nie bedzicie mieli wyboru tak jak z II urodzinami :P


No wlasnie ! Nie mielismy nic do gadania... Chyba :niepewny: (to pierwsze moje spotkanie z wami bylo ) I jak FANTASTYCZNIE bylo :D :hurra:

kk - Czw Kwi 19, 2007 21:41

Frycek napisał/a:
Nie zasmiecac mi tu topicu :zabawa:

Dokładnie :ok:
Frycek napisał/a:
polaze i powiem..jednak jestem za kameralnym spotkaniem..co bedize to bedzie :P nie bedzicie mieli wyboru tak jak z II urodzinami :P


To mi się podoba - Ty organizujesz, Ty "łazisz",Ty wybierasztyp i miejsce imprezy.
Tak trzymać - zdecydowanie :)

Bary i swinki - Czw Kwi 26, 2007 22:07

Lizusy:P W Revo jest przyjemnie a Gabriele i Puszte mam na osiedlu więc gdzie zrobicie mi pasuje byle nie w spichlerzu bo będzie mnie stać na piwko i korniszona tylko:)
trunks - Czw Kwi 26, 2007 22:12

Bary i swinki napisał/a:
nie w spichlerzu bo będzie mnie stać na piwko i korniszona tylko:)

nie ma sytuacji bez wyjścia - zawsze mozesz zakupic w tesco i przelewać pod stolikiem ;)

kisia - Czw Kwi 26, 2007 22:38

trunks napisał/a:
zawsze mozesz zakupic w tesco i przelewać pod stolikiem

a ja wolałabym zeby taka sytuacja się nie powtarzała zwłaszcza,że nie do końca było to rozlewane pod stolikiem :/

kk - Czw Kwi 26, 2007 22:50

kisia napisał/a:
a ja wolałabym zeby taka sytuacja się nie powtarzała zwłaszcza,że nie do końca było to rozlewane pod stolikiem :/


Dokładnie, było to takie troche nie na miejscu.
Moim zdaniem, w przypadku większej imprezymoże dałoby się uzgodnić, że możemy cos swojego mieć - bądź to z jadła bądź z picia. W końcu na głupim piwie i tak zarobią,poza tym, przyjmując tylu gości-robią sobie reklamę. A Reklama - dźwignią handlu :P

kisia - Czw Kwi 26, 2007 23:02

no dobra, narazie trzymajmy sie tematu
DJ Martinez - Wto Maj 01, 2007 22:01

Co do starych klimatów to jesli byłaby taka potrzeba to moge goscinnego seta zagrac bo oprucz tego ze na codzien gram elektro house to w ramach hoobby i sentymentu grałem juz kilknascie imprez własnie stylach lat 80 i 90( np na cel WOSP 2007 a w klubach takich jak Bohema Zabrze czy Bahamas w Rybniku), a co do revolution heh nom mógłbm o klubie powiedziec wiele ale wstrzymam sie od komenta w jego sprawie ma swoje wady i zalety,, jesli Frycek - załozyciel forum bys chciał to zapraszam na gg moge powiedzieci poradzic jesli juz bedziesz wiedział jakiie lokale wchodza w gre. Pozdrawiam
Frycek - Sro Maj 02, 2007 19:18

Zabawa urodzinowa odbedzie sie w Babilonie.
kisia - Sro Maj 02, 2007 20:38

Frycek napisał/a:
Zabawa urodzinowa odbedzie sie w Babilonie.

26 maja od godz 20.00 bo to jedyny wolny termin w tym lokalu, no i tak wyszło z ankiety :)

trunks - Sro Maj 02, 2007 20:43

hehe a jednak Babilon....jak dla mnie bardzo dobrze, w miare blisko i co najwazniejsze mozna potanczyc :) :taniec:
kisia - Sro Maj 02, 2007 21:24

można potańczyć, można zjesć i pogadać można, ale trunks mam nadzieje że wiesz czego NIE MOżNA ?
trunks - Sro Maj 02, 2007 22:25

kisia, spokojnie, wiem wiem - to juz sie nie powtórzy ;). Teraz poznacie nowego, lepszego trunksa, który nie naduzywa alkoholu :P
kk - Sro Maj 02, 2007 22:37

kisia napisał/a:
Frycek napisał/a:
Zabawa urodzinowa odbedzie sie w Babilonie.

26 maja od godz 20.00 bo to jedyny wolny termin w tym lokalu, no i tak wyszło z ankiety :)


Babilon - a tak wszyscy "psioczyli" i nadawali na ten lokal przed ostatnia imprezą ;-)

kobi - Sob Maj 05, 2007 14:48

trunks napisał/a:
to juz sie nie powtórzy ;) . Teraz poznacie nowego, lepszego trunksa, który nie naduzywa alkoholu :P

:super:
Frycek napisał/a:
Zabawa urodzinowa odbedzie sie w Babilonie

2x :super:
kisia napisał/a:
można potańczyć, można zjesć i pogadać można

3x :super:
Trafny wybór :) Zatem czas szykować się z formą na tańce :taniec:
kk napisał/a:
a tak wszyscy "psioczyli" i nadawali na ten lokal przed ostatnia imprezą ;-)

Eee... nie wszyscy, ale tak poza tym to masz rację ;)

PAKuS - Sob Maj 05, 2007 17:14

trunks napisał/a:
Teraz poznacie nowego, lepszego trunksa, który nie naduzywa alkoholu :P


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

aż spadłem z krzesła jak to przeczytałem

trunks - Sob Maj 05, 2007 19:56

ludzie nie wiedzialem, ze moja deklaracja wywoła taką euforie...normalnie wzruszony jestem :hyhy:
Gmeras - Wto Maj 22, 2007 19:23

z plakatu który dostałem na e maila wynika z tego ze bedzie muzyka lat 80- super po prostu :super: :hurra:
trunks - Wto Maj 22, 2007 20:16

to zalezy co beda puszczac ;)
kk - Wto Maj 22, 2007 21:01

trunks napisał/a:
to zalezy co beda puszczac ;)


W latach osiemdziesiątych (i okolicy) tworzyło wielu wybitnych:
Alexander Agricola (XVw.)
Jacob Obrecht (XVw)
Giovanni Pierluigi da Palestrina (XVw.)
Orlando di Lasso (XVw.)
Mikołaj Gomółka (XVw.)
Tomas Luis de Victoria (XVw.)
Giovanni Gabrieli (XVw.)
Jean-Baptiste Lully (XVIw.)
Clamor Heinrich Abel (XVIw.)
Dieterich Buxtehude (XVIw.)
Alessandro Scarlatti (XVIw.)
Johann Christian Bach (XVIIw.)
Wolfgang Amadeusz Mozart (XVIIIw.)
Andrea Luchesi (XVIIIw.)
Richard Wagner (XIXw.)
Giuseppe Verdi (XIXw.)
Ferenc Liszt (XIXw.)
César Franck (XIXw.)
Antonín Dvo?ák (XIXw.)
Mikołaj Rimski-Korsakow (XIXw.)
Piotr Czajkowski (XIXw.)
Johann Strauss - syn (XIXw.)
Jan Brahms (XIXw.)
Bed?ich Smetana (XIXw.)
Anton Bruckner (XIXw.)
Edvard Hagerup Grieg (XIXw)
.....
:D

trunks - Wto Maj 22, 2007 21:23

kk :ok:
kisia - Sro Maj 23, 2007 10:59

Jeszcze jedna informacja
Miejsce dla forumowiczów przygotowane jest na sali na pietrze. NIE WOLNO TAM PALIć :)
możemy miec tam muzyke niezależna od DJ lub taka jaką będzie puszczał DJ na dole. Tańczyc będzie można u góry bo będzie miejsce lub na dole na parkiecie :D

Dorothea - Sro Maj 23, 2007 11:19

kisia napisał/a:
NIE WOLNO TAM PALIć


ojej to straszne ;)

kk - Sro Maj 23, 2007 11:22

kisia napisał/a:
NIE WOLNO TAM PALIć :)


I Bardzo dobrze.

Jak ktoś chce lub musi, zawsze może wyjść, a nie przymusowo "wędzić" i "zadymiać" innych uczestników zabawy ;)
Poza tym, moim zdaniem nie powinno się palić i jeść w tym samym miejscu.

katarzyna35k-ce - Sro Maj 23, 2007 11:52

kk napisał/a:
Poza tym, moim zdaniem nie powinno się palić i jeść w tym samym miejscu.

wiec jak bedziesz jadł to mozesz wyjsc
buhahahahahaha :rotfl: ;)

kisia - Sro Maj 23, 2007 12:17

Dorothea napisał/a:
kisia napisał/a:
NIE WOLNO TAM PALIć

ojej to straszne ;)

nie mart sie bedziemy sobie schodzić na półpiętro, tam jest takie fajne miejse do siedzenia, albo zejdziemy całkiem na dół :)

Dorothea - Sro Maj 23, 2007 14:07

kisia napisał/a:
bedziemy sobie schodzić na półpiętro, tam jest takie fajne miejse do siedzenia


fajny pomysł, zawsze po drodze mozna spotkac kogos ciekawego ;)

ansc - Sro Maj 23, 2007 19:27

Jakieś niechcejstwo mnie dopadło tzn. leń okrutny, a raczej wyczerpanie sił witalnych. Cosik mi się wydaję że się nie dokulam a tak fajnie może być...
Dorothea - Sro Maj 23, 2007 20:39

ansc, postaraj sie dokulac, bedzie super, zobaczysz ze sie oderwiesz od codziennosci
kisia - Sro Maj 23, 2007 23:28

ansc napisał/a:
a tak fajnie może być

fajnie napewno bedzie, przyłączam się do słów Dorothei, przyjdź chociaz na chwile, a może po Ciebie przyjść ? :D

MajkeL - Czw Maj 24, 2007 09:44

Ja mam takie pytanko do Organizatorów :)
Czy możemy liczyć na utwory z naszej (nie)oficjalnej

h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=3083&postdays=0&postorder=asc&start=40]Składnaki ForumGliwice, c o m vol.1

przecież po coś ona była tworzona :)

Anula - Czw Maj 24, 2007 10:03

tak, a wszczególności pozycja 2 na liście :rotfl:
PAKuS - Czw Maj 24, 2007 10:33

MajkeL napisał/a:
Cosik mi się wydaję że się nie dokulam a tak fajnie może być...


moje ja ciebie zabrać na barana i przyjeść

a tak po 1 to czemu tą impreze maty tam gdzie nie można palic tylko schodzić bedzietrzeba

trunks - Czw Maj 24, 2007 13:41

PAKuS napisał/a:
czemu tą impreze maty tam gdzie nie można palic tylko schodzić bedzietrzeba

bo tak jest lepiej....dla niepalących ;)...i bardzo dobrze!

kisia - Czw Maj 24, 2007 22:55

MajkeL napisał/a:
Czy możemy liczyć na utwory z naszej (nie)oficjalnej

nie wiem czy to jest możliwe. bo trzeba by miec je już nagrane żeby zanieść do lokalu i sie zapytać, a na to raczej nie ma czasu.
PAKuS napisał/a:
czemu tą impreze maty tam gdzie nie można palic tylko schodzić bedzietrzeba
bo po 1 ta sala jest dla niepalących, po drugie jakby nie było 90% ludzi na spotkaniach nie pali, więc chociaz raz mozna zrobić coś w ich kierunku jeżeli tylko jest taka możliwość, po 3 nie marudź masz młode nogi i nic Ci się nie stanie jak się ruszysz na dół by zapalić.

Mała prośba

Osoby które posiadaja forumowe koszulki proszone sa o zabranie ich na spotkanie.

Chcemy zrobić takie wspólne zdjecie na którym bedziemy wszyscy w koszulkach :D

Aessa - Pią Maj 25, 2007 06:16

To ja się chyba nie nadaję :idiota: Palę, nie mam koszulki forumowej i nie mam pojęcia gdzie jest Babilon :zdziwko: Poza tym widok mojej osoby jest tak "oszałamiający", że ludziom odechciewa się jeść :dontgetit: :rotfl: Więc palić będzie można na piętrze, przecież nikt i tak nie będzie miał apetytu :hyhy: ;)
kisia - Pią Maj 25, 2007 07:54

Aessa napisał/a:
To ja się chyba nie nadaję :idiota:
no przestań, każdy sie nadaje :)
Aessa napisał/a:
Palę
to że palisz nie dyskwalifikuje w żaden sposób,my palaczki weźniemy Cie pod swoje skrzydełka :hyhy: i bedziemy sobie wzajemnie dotrzymywać towarzystwa, rozmawiając w międzyczasie :D
Aessa napisał/a:
nie mam koszulki forumowej
o to tez sie nie martw, zawsze możesz mieć 15 zł i juz masz :D. Poza tym nie napisałam ze moga przyjść tylko osoby mające takie koszulki. Każdy jest zaproszony na urodziny obojętnie czy ma koszulke czy nie
Cytat:
nie mam pojęcia gdzie jest Babilon
ul. Świętojańka( przy skrzyżowaniu z Warszawską) zobacz tu ===>>h t t p;//babilon.info, p l/]Babilon
Anula - Pią Maj 25, 2007 07:55

Aessa napisał/a:
To ja się chyba nie nadaję Palę


az mi szczena opadła, mam nadzieje ze teraz nie palisz bo podobno w ciąży jesteś :szok:

A co do lokalu to mimo iz nie bedzie mnie na urodzinach mysle ze to doskonaly pomysł ze wreszcie jest lokal z wydzielonym pietrem dla niepalących. Pokłony w strone tych którzy wybrali to miejsce. Ochyda jest jesc wśród palaczy, czuc w ustach tylko dym.

trunks - Pią Maj 25, 2007 08:09

Aessa napisał/a:
Palę

hmm w ciąży tez ?

katarzyna35k-ce - Pią Maj 25, 2007 08:38

Anula napisał/a:
mam nadzieje ze teraz nie palisz bo podobno w ciąży jesteś
trunks napisał/a:
hmm w ciąży tez

przepraszam za off topic. ale czy Aessa, jest jedyna osobą w ciazy ktora pali na świecie? wiadomo ze to nie jest dobre dla zdrowia , ale to jej osobista sprawa chyba nie?

kisia, od ktrorej tam bedziecie moze wpadne na godzinke.

Dorothea - Pią Maj 25, 2007 08:46

katarzyna35k-ce, ja napewno przed 21.00, ale inni napewno duzo, duzo wczesniej
kisia - Pią Maj 25, 2007 08:57

katarzyna35k-ce napisał/a:
kisia, od ktrorej tam bedziecie

ja pewnie bede od 19.30, a imprezka zaczyna sie od 20 :)
katarzyna35k-ce napisał/a:
to jej osobista sprawa chyba nie?
prawda :) i nic nikomu do tego
Aessa napisał/a:
Poza tym widok mojej osoby jest tak "oszałamiający", że ludziom odechciewa się jeść :dontgetit: :rotfl:
co Ty za herezje opowiadasz, musisz przyjść koniecznie na spotkanie, bo trzeba ci te głupoty z główki wybić :krzeslem:
Szamanka - Pią Maj 25, 2007 09:59

Jak ja Wam zazdroszcze :zalamany: :zalamany: :zalamany:
Dorothea - Pią Maj 25, 2007 10:04

Szamanka, jeszcze to sobie odbijemy
Aessa - Pią Maj 25, 2007 12:38

Anula napisał/a:
az mi szczena opadła, mam nadzieje ze teraz nie palisz bo podobno w ciąży jesteś :szok:

Nie podoba mi się to "podobno" :] Wolałabym już nie czytać takich uwag :) Tak, jestem w ciąży i palę, wiem, że to szkodzi, niestety dla mnie nie jest to takie proste rzucić palenie :/

Dorothea - Pią Maj 25, 2007 12:45

Aessa, nie przejmuj sie gadaniem, przeciez to Twoja sprawa czy palisz czy nie
Aessa - Pią Maj 25, 2007 12:45

kisia napisał/a:
o to tez sie nie martw, zawsze możesz mieć 15 zł i juz masz :D

Przynieś taką jedną na Urodzinki, zmuszę faceta żeby do pracy w niej chodził :mad: ;) :krzeslem:

Dorothea napisał/a:
Aessa, nie przejmuj sie gadaniem, przeciez to Twoja sprawa czy palisz czy nie

Jak będą na mnie krzyczeć, że palę polatamy razem po sami i ich :krzeslem: :D

zajaFFka - Pią Maj 25, 2007 13:58

Z chęcią bym wpadła... niestety praca :/ 10 h w SCC bleee :/ Aessa no cóż nie chce prawić jakiś morałów czy coś, ale na okres ciąży mogłabyś sobie odpóścić... zresztą już przedtem zaskoczył mnie Twój młody wiek...
Dobra koniec OT.
Pozdrawiam i życzę udanej imprezy. :)

kisia - Pią Maj 25, 2007 14:13

Aessa napisał/a:
zmuszę faceta

nie, nie zmuszac nikogo nie wolno,jeszcze bedzie miał uraz do forum i na spotkanie forumowe nie bedzie puszczał. Koszulki te fajne są do spania, na aerobik. Jaki rozmiar potrzebujesz ?
Aessa napisał/a:
polatamy razem po sami i ich :krzeslem:
tak nieładnie
Aessa - Pią Maj 25, 2007 15:47

Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie :zdziwko:

kisia napisał/a:
Jaki rozmiar potrzebujesz ?

kisia jak wróci z pracy to go zapytam :hyhy:

Krzysio - Pią Maj 25, 2007 16:48

kisia napisał/a:
Osoby które posiadaja forumowe koszulki proszone sa o zabranie ich na spotkanie.
Chcemy zrobić takie wspólne zdjecie na którym bedziemy wszyscy w koszulkach :D

niestety wszystkie 7 przypadkiem podpalilem :rozpacz:

kisia - Pią Maj 25, 2007 18:07

Bzyki napisał/a:
niestety wszystkie 7 przypadkiem podpalilem

szkoda, chcesz kupic następną ?

trunks - Pią Maj 25, 2007 21:30

Bzyki napisał/a:
niestety wszystkie 7 przypadkiem podpalilem

hehe Bzyki, jak to mówią "przypadki chodzą po ludziach" :rotfl:

Szamanka - Pią Maj 25, 2007 21:32

trunks raczej po podkoszulkach ;)
kisia - Pią Maj 25, 2007 22:04

aby wszyscy doczytali, powtórze

Miejsce dla forumowiczów przygotowane jest na sali na pietrze. NIE WOLNO TAM PALIć :)
możemy miec tam muzyke niezależna od DJ lub taka jaką będzie puszczał DJ na dole. Tańczyc będzie można u góry bo będzie miejsce lub na dole na parkiecie :D

Mała prośba


Osoby które posiadaja forumowe koszulki proszone sa o zabranie ich na spotkanie.
Chcemy zrobić takie wspólne zdjecie na którym bedziemy wszyscy w koszulkach :D

Gmeras - Sob Maj 26, 2007 06:00

kisia napisał/a:
Chcemy zrobić takie wspólne zdjecie na którym bedziemy wszyscy w koszulkach :D
moja juz troszke wyblakła :(
kisia - Sob Maj 26, 2007 10:13

Gmeras napisał/a:
moja juz troszke wyblakła

nic nie szkodzi, weź :)

Jeszcze jedno wyjaśnienie
W koszulkach forumowych nie musicie przyjść i być. Ubrani przyjdźcie jak chcecie, koszulki forumowe potrzebne sa tylko na chwile, do zdjecia.

No to ja lece sie szykowac :D

Aessa - Sob Maj 26, 2007 16:36

A co będzie z tymi, którzy są na liście dla "dzieci"? Będą się bawić sami w 7 osób w innym lokalu? :zdziwko:
MajkeL - Sob Maj 26, 2007 16:40

Aessa napisał/a:
Będą się bawić sami w 7 osób w innym lokalu?

W piaskownicy obok lokalu :D

A na poważnie........ Będą sie oczywiście bawić razem z Nami.......
Wszyscy są równo traktowani.......

Aessa - Sob Maj 26, 2007 16:49

Ale przecież tam jest wstęp dla kobiet 18+ i mężczyzn 21+... :niepewny:
trunks - Sob Maj 26, 2007 17:00

dlatego wlasnie jest osobna lista....ale wszyscy sie bawią razem
Aessa - Sob Maj 26, 2007 17:06

Już mi wszystko objaśniono :idiota: :hyhy:
PAKuS - Sob Maj 26, 2007 17:50

także zapraszamy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group