Gliwickie Forum Dyskusyjne

Forum charytatywnie - A może kwesta dla dzieci z Domu Dziecka?

kisia - Pon Lis 01, 2004 00:08
Temat postu: A może kwesta dla dzieci z Domu Dziecka?
Co o tym my¶licie :?: :?:

Tak sobie pomy¶lałam, że można by zebarać troszkę pieni±żków dla dzieci z Domu Dziecka.

Każdy dałby tyle ile może i chce i za te pieni±żki kupiliby¶my (w porozumieniu z dyrekcj± Domu D.) co¶ dzieciaczkom np. na Mikołaja lub ¦więta Bożego Narodzenia :)

Asienka - Pon Lis 01, 2004 09:25

Dobry pomysł , ale na tym forum jest wiele ludzi młodych korzystaj±cych jeszcze z dobrodziejstw rodziców wiec niewiem jak to pójdzie.

Ja osobi¶cie jestem za :) a jak myslisz jaka jest minimalna kwota któr± należy uzbierac???

Frycek - Pon Lis 01, 2004 23:04

NO widzicie i do takich celow np. potrzebuje was........

bo czym wiecej bedzie tutaj ludzi rozmawiac ... wtedy mozna poszukac sposora ktory by zainteresowal sie forum i np. opacal utrzymanie serwera ,i inne rzeczy ...

Co do kwesty jestem za....to takze dobra reklama dla forum :)

kisia - Wto Lis 02, 2004 23:48

Cytat:
a jak myslisz jaka jest minimalna kwota któr± należy uzbierac???

w sumie to nie wiem. Musze najpierw wybrać się do domu dziecka, zeby się dowiedzieć czy p. dyrektor zgodzi się na takie co¶ i co by się dzieciom przydało.

grzech_art_team - Czw Lis 04, 2004 08:46
Temat postu: jestem za
Jestem jak najbardziej za. Proponuje Drugi Dom Dziecka w Gliwicach na ul. zygmunta starego.
kisia - Czw Lis 04, 2004 16:48

dlaczego drugi??

Z tego co wiem te dzieci otrzymuja pomoc z zewn±trz.

Ja byłam dzi¶ w Domu dziecka na ul. ¦w, Barbary, to mały Dom Dziecka o , którym zapomniano, dzieci potrzebuja wszystkiego, ¶rodków czysto¶ci, butów, kurtek, art. spożywczych, zabawek i my¶lałam zeby kupić wła¶nie co¶ dzieciom z tego D. Dziecka

grzech_art_team - Czw Lis 04, 2004 19:20
Temat postu: dlatego.....
pytasz dlaczego......? hmm. W zasadzie dlatego że znam p.dyrektor i wiem że jest to Kobieta godna zaufania, i że robi wszystko aby pomóc dzieciakom-to przecież najważniejsze. Ostatnio, chyba na przełomie wiosny i lata ( tego roku ), zorganizowała duży koncert w Gliwicach na placu krakowskim na rzecz domu dziecka. Wszystko zebrane ¶rodki pomogły jej wybudowac plac zabaw dla dzieci. I mógł bym tu wymieniac cał± listę ale nie w mojej gesti robić tu jak±s propagande. To po prostu propozycja. Pozdrawiam
AgnieszkaL - Czw Lis 04, 2004 19:39

a czy to przypadkiem nie dla tego domu dziecka byla impreza w platanie w kozłowie picnic cuountry??
grzech_art_team - Czw Lis 04, 2004 19:45

powiem szczerze że nie mam bladego pojęcia.
AgnieszkaL - Czw Lis 04, 2004 19:51

hmmm moze powinienes się tym zainteresowac skoro pani dyrektor to twoja znajoma, ??!!??!!??!!??!!??!!??!!?? bo wiesz to troszkę dziwne zeby jeden dom dziecka byl faworyzowany a inny nie dostawal nic, a z tego co kojarzę bo bylam na tym pikniku rok temu to niemale pieni±zki się przewijaly?? no zreszt± nie bylam tam sama?? w tym roku poszla siostra więc dokladie nie wiem ale sytuacja byla ponoc podobna
grzech_art_team - Czw Lis 04, 2004 20:06
Temat postu: bravo
tak? my¶lisz że powinienem się tym zaintetresować ?dobre. To że kto¶ dostaje więcej a kto¶ mniej, to od razu znaczy że co¶ z tego ma ?bo tak sugerujesz, bzdura i total skrótowe my¶lenie bez obrazy oczywi¶cie. Więc co ma być jak w komuni?mie, wszyscy po równo niby ??hehehhe, wiec jak kto¶ się stara co¶ zrobić i ma dostać tyle samo czego¶ co kto¶ kto wszystko olewa?super naprawde.Znasz takie powiedzenie "jak sobie po¶cielesz tak się wy¶pisz"? cał± reszta to już analogia.
kisia - Czw Lis 04, 2004 20:08

Wła¶nie dlatego zainteresowałam sie Domem dziecka nr 3 na Barbary., bo jest to Dom jak już pisałam zapomniany przez ludzi. Dom Dziecka na zygmunata Starego jest znanym domiem i ma wielu ofiarodawców.
AgnieszkaL - Czw Lis 04, 2004 20:17

znam to powiedzenie bo sobie sciele i sie ysypiam, niczego nie sugeruję ze ktos dostał czy nie to nie ma znaczenia bo skoro tam poszlam i zaplacilam za wstep to tak jakbym cos dala prawda??. tylko skoro wiesz ze ten dom dziecka dostaje juz cos bo pani dyrektor organizuje, to moze bys pomyslal ze jak ktos inny chce zorganizowac to niekoniecznie musi dla tego samego domu dziecka, a zainteresowac ci się kazalam bo ja zazwyczaj jak mówię o tym co robi± moi znajomi to wiem dokladnie co robi± ok

kisiupopieram twoj± propozycję

AgnieszkaL - Czw Lis 04, 2004 20:20

a poza tym nie uwazam zeby moje myslenie bylo skrotowe
kisia - Czw Lis 04, 2004 20:32

hej Kochani spokój, tylko bez kłótni :?
AgnieszkaL - Czw Lis 04, 2004 20:34

heh wcale sę nie kłocę ale denerwuj± mnie takie linijki
Frycek - Czw Lis 04, 2004 23:07

Fajna rozmowa :roll:

Kazdy ma swoje zdanie i o to chodzi :)

Tez bylem na Cantry Piknik :mg: chyba tez rok temu :mg:

Co do koncertu to chyba wiem o ktory chodzi :mg:

kisia - Czw Lis 04, 2004 23:29

No tak my tu gadu gadu ale nikt nie deklaruje ile może się dołożyć :(

ja mogę 50 zł , ale można i pare złotych.Ile kto ma i chce dać.

aha, a co do pieni±żków, jeżeli kto¶ bedzie chciał się dorzucić niech się ze mn± skontaktuje przez pw. Moge tez podac nr konta w Mbanku, którego nie używam jakby ktos chciał pó¶cić przelewem, ale nie wiem czy mi na tyle ufacie. Wogóle nie wiem czy mi ufacie i czy bedziecie chieli powierzyć mi swoje pieni±żki.

Moge jedynie przysi±dz, że pieni±żków nie wydam na cele przywatne i ze wszystkich się rozlicze przedstawiaj±c rachunki.

Ale w sumie kogo to obchodzi przecież prawie nikogo to nie interesuje :( :( :( :(

kisia - Czw Lis 04, 2004 23:31

w sumie to nie musicie na forum deklarowac żadnej kwoty. Jak będziecie chcieli się dorzucić to poprostu piszcie na pw .
Frycek - Pią Lis 05, 2004 00:29

Ja potwierdzam uczciwosc i zaangazowanie Kisi :)

Kisia jest ok 8)

Ja ci uffaaamm

A ja moge dac maskotki :roll: i cos jeszcze , kwestia pieniazkow cos tam mam :mg:

jasne ze sie doloze.

A moze zrobic tak ze kazdy da to co ma. I wtedy sie zaniesie

grzech_art_team - Pią Lis 05, 2004 06:32

no racja bez kłótni kisiu, zreszt± to co pisze to tylko mój punkt widzenia i daleko mi do kłótni ;), tylko musze pare rzeczy sprostować: wiesz aga, jesli chodzi o te zainteresowanie kims lub czyms, to dokładnie wiem o czym pisze i to co robia moji znajomi Natomiast wcale nie interesuje mnie cały życiorys moich znajomych, mam ciekawsze rzeczy do robienia, poza tym strata czasu. A jesli chodzi o pomoc , to uważam że jesli kto¶ chce pomóc to nie ma znaczenia czy temu czy temu (ja dałem tylko propozycje i tyle), wystarczy przej¶ć po Gliwickich ulicach, popatrzec na s±siadów wokół siebie i wiadomo kto potrzebuje pomocy. Je¶li natomiast bierze się odpowiedzialno¶c za kogo¶ (w przypadku domu dziecka-za dzieci ) to placówka rozpoczynaj±c swoj± dział±lno¶ci jest odpowiedzialna za te dzieci i mówienie że wszyscy o tym domu dziecka zapomnieli jest nie na miejscu, gdyż to dyrektor i cała kadra specjalistów, s± od tego aby wszystko zrobić aby zdobyć pieni±dze-po to wła¶nie pełni± te funkcje.. Wiadomo że w dzisiejszych czasach jest to bardzo trudne. Ale nikt nie mówił ze będzie łatow. pozdrawiam i zycze miłego dnia
AgnieszkaL - Pią Lis 05, 2004 07:37

jesli chodzi o maskotki to ja nie moge dac bo moja 8 miesieczna siostrzenica wlasnie wszystko rozpruwa hihi no moze nie doslownie ale pieni±zki , napewno się dołozę a poza tym nie wiem co s±dzicie, szczegolnie ty kisiu w domach dziecka s± nie tylko maluchy wiec moze poza zabawkami takze ksi±zki , kosmetyki tzn srodki czystosci i tp itd, ale to taka moja prywatna propozycja . ja np uwielbiam dostawac ksiazki, towarzysz± mi one od zawsze, i wydaje mi sie ze ktos inny tez się moze z nich ucieszyc, a poza tym to chyba mam jakis karton w ktorym jest pełno powtarzaj±cych się lektur szkolnych, ktore mogę oddac, co prawda s± uzywane( nalezaly kiedys do jednej ze zlikwidowanych bibliotek)no ale literki widac hihi a to chyba najwazniejsze
grzech_art_team - Pią Lis 05, 2004 08:25

je¶li juz wiecie komu chcecie pomóc, zapytajcie czego najbardziej potrzebuj±, to będzie najlepsze rozwi±zanie.
Frycek - Pią Lis 05, 2004 11:33

Kisia dzisiaj poszla sie wypytac :) wiec cos sie napewno dowiemy i wtedy zorganizujemy kweste :)

mysle ze na mikolaja a najpozniej na gwiazdke dzieciaki cos dostana :)

kisia - Pią Lis 05, 2004 20:38

A więc byłam i jak juz pisałam dzieci potrzebuja wszystkiego idzie zima wiec cze¶ć potrzebuje kurtek, częsć butów, częsć jakich¶ ciuchów,poza tym potrzebuj± ¶rodków czysto¶ci, zabawek, ¶rodków spożywczych.

Poprosiłam Pani± z któr± rozmawiałam, żeby zrobiono mi listę dzieci ( jest ich ponad 30) z wyszczególnieniem wieku i płci.

Co do rzeczy używanych jakichkolwiek, to uważam, że można dać je bez okazji, a na ¶więta czy mikołaja jako prezent trochę głupio podarować rzeczy używane.

Masz rację Agatko że dzieci s± tam w różnym wieku i wymy¶liłam sobie tak, że możnaby na jedno dziecko przeznaczyć np +/- 10 zł lub więcej, zależy ile nazbieramy) i kupić dzieciom w wieku 4-10 lat dziewczynkom jakie¶ maskotki czy lale, chłopcom w tym wieku jakie¶ samochodziki, dziewczynkom w wieku 11-18 kosmetyki, a z chłopcami w tym wieku mam problem :cry: nie wiem może jakie¶ kasety ale z jaka muzyk±, może piłke nożn± :?: :?: co jeszcze nie wiem :cry:

kisia - Pią Lis 05, 2004 20:39

aha i przy tym pomy¶le się nie upieram, można wymy¶leć co¶ innego :)
Frycek - Pią Lis 05, 2004 22:20

kisia napisał/a:
.......Masz rację Agatko .......

Chcialem sprostowac ze Agagatka to nie Agatka tylko Agnieszka :roll:

kisia - Pią Lis 05, 2004 22:37

Frycek, ja tego nie musze wiedziec , ale dobrze, że Ty jeszcze pamietasz :P

a tak w ogóle to :ot: :P

Frycek - Pią Lis 05, 2004 22:58

:|

Wracajac do sprawy to mysle ze wiecej mozemy omowic na spotkaniu forumowym

kisia - Pią Lis 05, 2004 23:01

tez tak my¶le, tylko fajnie by było, gdyby dużo ludzi przyszło a li¶cie niestety tego nie widać :cry:
Obi Wan - Sob Lis 06, 2004 03:25

Że wtr±cę .....

mamy niektórzy dzieci możemy przekazac zabawki, ciuchy, gadżety nie tylko forse

Ale super pomysł. Ja daje forse i rózne żeczy kiedy trzeba J E S T E M z kisi±!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AgnieszkaL - Sob Lis 06, 2004 08:15

a dla chlopców pierwsza prawdziwa maszynka do golenia :D prosze tego pomyslu nie brac na 100% powaznie ja tez tak naprawde nie wiem co sięę kupuje chlopcom na prezenty
Frycek - Sob Lis 06, 2004 12:33

Agagatka napisał/a:
a dla chlopców pierwsza prawdziwa maszynka do golenia :D

:lol: :lol:

AgnieszkaL - Pon Lis 08, 2004 08:56

no co no co trzeba do zycia z humorem
Frycek - Sro Lis 10, 2004 23:34

Temat troche ucichl , czy cos wiadomo wstepnie ??

co zbieramy i kiedy

kisia - Sro Lis 10, 2004 23:46

niestety zrobiłam chyba tylko niepotrzebnie nadzieje Pani dyrektor :( :cry: :(

co zbieramy??

na prezenty ¶wi±teczne pieni±żki,

kiedy??

w każdej chwili, kto jest chętny niech pisze na pw lub gg 1368577 poza tym my¶le ze na spotkaniu.

Miałam dzi¶ odebrać listę dzieci zamieszkuj±cych DD ale nie miałam kiedy :( a o 20 nie chciałam jechać i przeszkadzać .

odbiorę j± jutro lub w czwartek.

Frycek - Sro Lis 10, 2004 23:48

kisiu- spokojnie :)

Mysle ze na spotkaniu si eugada co i jak i mozna zaczac zrbierac. Da si eogloszenie na forum a pozniej sie wreczy dary pani dyrektor

kisia - Sro Lis 10, 2004 23:59

żeby można było wyrobic się do 6 grudnia to trzebaby do końca listopada zebrać pieni±żki
Frycek - Czw Lis 11, 2004 00:00

A ty chcesz tylko pieniazki zbierac ??
kisia - Czw Lis 11, 2004 00:05

na ¶wi±teczne prezenty to raczej tak, no chyba że kto¶ ma co w dosłownie idealnym stanie to też.

Poprostu chciałam żeby dzieci dostały co¶ nowego choć na Mikołaja/¶więta bo one prawie wszystko maj± z drugiej ręki, noszone, używane.

Frycek - Czw Lis 11, 2004 00:22

A ja myslalem o maskotkach ,cos tam poszukam przez weekend i zrobie rozpoznanie :)

a reszte omuwimy na spotkaniu :rotfl:

AgnieszkaL - Czw Lis 11, 2004 12:42

frycek no ale jak to sobie wyobrazasz ze dasz uzywane maskotki?? czy moze kupisz i dasz, bo mi sie wydaje ze lepiej zebrac pieni±dze i kupic cos hurtem a nie takie jakies zbiorki czegos, popieram kisie te dzieci z pewnoscia wszystko maj± uzywane więc niech chociaz naa swieta dostana cos nowego
Frycek - Pią Lis 12, 2004 23:16

Wydaje mi sie ze nie kazdego moze stac aby dac kase.....jak to juz bylo pisane w tym watku wczesniej

Dlatego trzeba do tego podejsc z rozsadkiem sa ludzie ktorzy chca pomoc ale moga cos innego przekazac.....

nie mowie tu o zniszczonych zabawkach,szmatach..........logiczne ze nie da sie maskotek ktore wygladaja jak wyciagniete z pralki.

A ja mam ladne maskotki :oops:

AgnieszkaL - Sob Lis 13, 2004 21:57

jasne oddasz wszystkie które dostales od swoich bylych dziewczyn buahaha
kisia - Nie Lis 14, 2004 00:43

Agagatka, ja też oddałam wszystkie maskotki, które podostawałam od byłych , a zwłaszcza te od chłopaków, ktorych ?le wspominałam ;)
Frycek - Nie Lis 14, 2004 13:15

Agagatka napisał/a:
jasne oddasz wszystkie które dostales od swoich bylych dziewczyn buahaha

Nie skomentuje tego ,bo ktos tu jest zlosliwy .

AgnieszkaL - Nie Lis 14, 2004 21:43

nie o to mi dokladnie chodziło nie wazne,
AgnieszkaL - Nie Lis 14, 2004 21:43

i nie jestem zlosliwa tylko mówię jak jest :mg:
Frycek - Pon Lis 15, 2004 06:23

Asieńka napisał/a:
Dobry pomysł , ale na tym forum jest wiele ludzi młodych korzystaj±cych jeszcze z dobrodziejstw rodziców wiec niewiem jak to pójdzie.

Obi Wan napisał/a:
Że wtr±cę .....

mamy niektórzy dzieci możemy przekazac zabawki, ciuchy, gadżety nie tylko forse

No wiec ugadamy to na spotkaniu :)

kisia - Pon Lis 22, 2004 00:19

Chciałam i tu jeszcze raz podziękować za pieni±żki dla dziec

W sumie zeranych jest 240 zł :spoko: potrzeba jeszcze conajmniej 90 zł.

Dzieci w DD jest 33, nie wszystkim wiem co kupić i proszę o Was o pomoc.

Dziewczynkom w wieku 4-18 lat wiem co kupić.

Wiem co kupić chłopcom do 12 roku życia.

Problem zaczyna sie od chłopcó w wieku 13-19 lat. Możecie mi cios doradzic??

Frycek - Pon Lis 22, 2004 09:24

Kisiu,pieniazkow napewno cos przybedzie....rzucam temat do mojego klubu FCT...zobacze jaka bedzie reakcja , aponiewaz juz w sobote mam zlot wiec ,moze cos kapnie....
AgnieszkaL - Pon Lis 22, 2004 18:19

miejmy nadzieję bo zakladamy ze 10 zl to minimum na osobę a wlasciwie na symboliczny prezent ale fajnie byloby zebrac więcej
Frycek - Pon Lis 22, 2004 19:16

No oby oby .....zobaczymy jestem dobrej mysli
kisia - Wto Lis 23, 2004 08:58

Frycek, gdzie i której jest zlot :?: moze powinnam przyj¶ć choc na chwilke :?:
Frycek - Wto Lis 23, 2004 09:17

kisia napisał/a:
Frycek, gdzie i której jest zlot :?: moze powinnam przyj¶ć choc na chwilke :?:

Mysle ze sobie poradze :) :roll:

Jeszcze beda cie chcieli faceci poderwac :P

kisia - Wto Lis 23, 2004 09:33

Cytat:
Jeszcze beda cie chcieli faceci poderwac

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

czyżby¶ był zazdrosny :wink:

kisia - Czw Gru 02, 2004 18:28

wyci±gam temat bo chciałam przypomnieć o dzieciach :D. Jeżeli kto¶ chciałby dorzucić parę grosików to dla ułatwienia podaję nr konta 83 1140 2004 0000 3202 3128 2079
Frycek - Pon Gru 13, 2004 08:48

Pierwsze zakupy juz zostaly zrobione, Jesli ktos jeszcze chce sie dorzucic i dolozyc jakas kwote to prosze o wplaty na konto Kisi , badz kontakt z nami.
kisia - Pon Gru 13, 2004 17:20

Taaaaak pierwsze zakupy zrobione, te najłatwiejsze, teraz zostały te trudniejsze dla nastolatków :cry:
frodo - Wto Gru 14, 2004 11:49

czy na spotkaniu można Ci Kisiu jeszcze przekazać pieni±żki??
kisia - Wto Gru 14, 2004 21:43

my¶lę ze tak
kisia - Nie Gru 19, 2004 14:47

PREZENTY KUPIONE :jupi: :jupi: :jupi:

Podsumowanie

Pieni±żków zebrałam 580 zł

Kupiłam bluzy, bluzeczki, zabawki.

Pozostało mi tylko popakować wszystko i umówić się z Pania dyrektor.

My¶lę że fotki z pakowania i rozdania prezentów uda się zrobić i pokazać na forum :)

bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zechciały się dorzucic

dziękuję równiez mężowi za wytrwało¶ć i zrozumienie , jak i za pomoc w noszeniu zakupów :*

Wszyscy jeste¶cie kochani i liczę że jeszcze kiedys będziemy mogli powtórzyć taka lub podobn± akcję :mg:

Frycek - Nie Gru 19, 2004 15:59

Gratulacje :)

Ja takze dziekuje wszystkim :)

kisia - Nie Gru 19, 2004 17:58

Frycku jutro postaram sie umówić z Pani± dyrektor i powiem Ci kiedy idziemy robic za ¶w. Mikołaja

OOOO już wiem, moze przebierz sie za Mikołaja i ja zrobie Ci zdjęcie do konkursu :mg:

Fenix - Nie Gru 19, 2004 19:07

Hehe raczej HOHoHO !!!!
frodo - Wto Gru 21, 2004 11:51

Kisiu czyli już nie zbierasz pieniędzy ???
kisia - Sro Gru 22, 2004 02:48

w zasadzie juz nie ale chciałam jeszcze kupiC dzieciom troszke słodyczy w Makro więc jeżeli masz chęć to możesz wpłacić mi na konto ( podane jest w tym topiku)
Frycek - Sro Gru 22, 2004 20:32

Dzisiaj razem z Kisia pojechali¶my do Domu Dziecka aby rozdać prezenty dzieciom.....
A wiec bylo tak::

Po przyjechaniu w drzwiach spotkalismy pani± Dyrektor ktora lekko mówi±c nas olała ,po wejsciu do ¶rodka ,oczywiscie dzieciaki byly zachwycone,skorowano nas do jadalni gdzie zaczelismy rozdawac prezenty.....
no i teraz pojawily sie rzeczy ktore nas zdenerwowaly:

1- polowa dzieci juz wyjechala na swieta , mimo tego ze Kisia została zapewniona ze dzieci wyjezdzaja jutro
2- po rozdaniu prezentow okazalo sie ze brakuje 3/4 prezentow a najgorsze jest to ze dla najmlodszych dzieci - oczywiscie pani dyrektor chyba nie wie ile ma podopiecznych
3- Wychowawcy - zero zainteresowania nami jak i dziecmi

niestety zdjec jako takich nie ma:( poniewaz nie bylo kiedy zrobic , gdyz okazalo sie ze dzieci nagle wychodza do ko¶cioła.

Mam 4 fotki wiec jak zgram to wrzuce i napisze jakas mala recenzje ,chociaz nie wiem co pisac

Podsumowuj±c , jesli pani dyrektor tak dba o swoich podpopiecznych i o Dom Dziecka nic dziwnego ze malo kto interesuje sie tym Domem a dzieci naprawde sa potrzebujace.

Mam nadzieje ze tymi prezentami,tym gestem sprawilismy chociaz troszke radosci w ich seduszkach :)

frohike - Sro Gru 22, 2004 23:02

Cytat:
jesli pani dyrektor tak dba o swoich podpopiecznych i o Dom Dziecka nic dziwnego ze malo kto interesuje sie tym Domem a dzieci naprawde sa potrzebujace.

niestety nie kazdemu podoba sie swoja praca i ma wszystko gdzies

Moooni001 - Sro Gru 22, 2004 23:05

To bardzo przykre co napisałe¶ Frycku. Szkoda ze tacy ludzie jak ta panie dyrektor s± na ¶wiecie. mam nadzieje ze mimo tego te ¶wieta beda dla nich radosne
kisia - Sro Gru 22, 2004 23:22

Cytat:
po rozdaniu prezentow okazalo sie ze brakuje 3/4 prezentow

chciałam sprostować że brakowało trzech prezentów , ale to niczego nie zmienia. Jest mi tak strasznie przykro, do tej pory widze ich smutne oczka.
Dziękuje Frycku że opisałe¶ nasz± wizyte w DD bo ja nie jestem w stanie. Płakać mi się chce :placze:

Frycek - Czw Gru 23, 2004 08:25

Tak,ja tez widze ich oczka ,minki i slysze te glosy..." dla mnie prezent" :( az mi sie glupio zrobilo....... :x :x :x
Frycek - Pią Gru 24, 2004 00:06

Ponizej zamieszczam linka do kilku fotek jakie udalo sie zrobic podczas pobytu w Domu Dziecka, fotki robila Kisia i nie dala sie opstrykac ,a jak juz chcialem psttrykac to nie bylo co , bo wszyscy znikneli :(

Fotki

kisia - Pią Gru 24, 2004 01:47

ja mam fotki z przebiegu pakowania prezentów misze tylko oddać aparat kazidełkowi żeby mógł przesłać Ci Frycku te zdjęcia
Frycek - Pią Gru 24, 2004 08:49

kisia napisał/a:
ja mam fotki z przebiegu pakowania prezentów misze tylko oddać aparat kazidełkowi żeby mógł przesłać Ci Frycku te zdjęcia

No to czekam

frohike - Pią Gru 24, 2004 11:26

na zdjęciach wyglada to wszystko bardzo milutko i gdyby nie opis jak to wygl±dało mozna by powiedziec ze było tak pieknie :|
kisia - Wto Sty 04, 2005 23:54

Mam pro¶be
Potrzebuję kasiorke dla 3 dzieczynek, które nie dostały prezentów. Czy możecie mi pomóc?? My¶lałam tak po 15 zl na jedn± :help: :help: :help:

frohike - Sro Sty 05, 2005 07:03

ja chetnie pomoge kisiu, napisz mi na pw jak mozna dac ci kase
Frycek - Sro Sty 05, 2005 11:00

Jak wyzej 8)
Dana - Wto Sty 11, 2005 09:50

spytam Frohike jesli nie jest zapóżno to dołoże się z nim
kisia - Wto Sty 11, 2005 17:57

Dana, nie jest za póżno bo jeszcze niestety nie sa prezenty dla tych trzech dziewczynek kupione. ostatnimi czasy nie mam na to czasu bo póÄ?no wracam do domu.
Jezeli chcesz się dorzucić to możesz wpłacić na konto nr 83 1140 2004 0000 3202 3128 2079 lub umówić sie ze mn± przez pw lub gg by przekazać mi pieni±żki :)

Dana - Wto Sty 11, 2005 23:53

OK daj znac jak uda CI się załatwić tę sprawe :D
kisia - Wto Sty 11, 2005 23:59

Cytat:
OK daj znac jak uda CI się załatwić tę sprawe

napewno dam znać
mam zamiar w czwartek co¶ kupić by przed feriami dać dziewczynkom prezenty

olka-crew - Pią Sie 01, 2008 15:50

Agagatka, ty.to.jestes.nie.normalna.typeczek.akurat.ma.racje.a.ta.pomoc.co.wy.proponujecie.to.jest.(cenzura).nie.pomoc.50zl?? :kwasny: ehhe.to.smieszne.kazdy.dom.dziecka.wspiera.panstwo.inaczej.by.tam.dzieci.nie.bylo.a.skoro.tam.sa.to.maja.dobrobyt.najpierw.idz.tam.na.staz.albo.popracuj. by.sie.doswiadczyc.i.wypowiadacsie.na.ten.tema.ja.mam.teorie.ty.masz.praktyke.dzieciom.brakuje.milosci.i.usmiechu.na.twarzy.dla.nich.pieniedza.nie.sa. najwazniejsze.a.jak.macie.taki.zamiar.to.zrobcie.cos.konkretnego.niech.ludzie.z.calej.polski.dadza.i.zainwestujcie.w.cos.konkretnego.a.nie.na.misie
olka-crew - Pią Sie 01, 2008 15:57

grzech_art_team, nie.zwracaj.uwagi.to.nawet.niema.z.kim.gadac.typeski.sa.malo.doswiadczone.i.tak.naprawde.gowno.wiedza..na.ten.temat.pisza.bo.pisza. a.i.tak.nie.pomoga.sory.za.kropki.ale.mam.zjechana.klawiature :zdegustowany:
olka-crew - Pią Sie 01, 2008 16:00

Frycek,masz.racje.podoba.mi.sie.ze.niesciemniasz.tu.ze.dasz.kokosy.tylko.to.co.masz.i.tez.beda.zadowolone.dzieciom.brakuje.milosci.a.nie.pieniedzy.pozdo ;) ;)
kisia - Pią Sie 01, 2008 18:07

olka-crew, niewyrażaj się i nie obrażaj ludzi to raz, a dwa to bardzo stary temat, akcja dawno zakończona, dzieci nie dostały pieniędzy, a ubrania i zabawki. A dwie dziewczynki o których zapomniała pani dyrektor dostały prezenty jeszcze przed feriami. Zamiast się wymądrzać poczytaj najpierw jakiś temat, popatrz na date kiedy był pisany :kwasny:

Zamykam temat