dupiate forum

Z życia wzięte ;) - rozbieranie wzrokiem :)

frodo - Pią Paź 29, 2004 12:09
Temat postu: rozbieranie wzrokiem :)
pytanie do facetów: często "rozbieracie" jakoś kobietke wzrokiem ??

pytanie do kobietek: czy czujecie to kiedy jakis facet patrzy na Was tym sowim wzrokiem pożądania, choćby nie wiem co sie działo on i tak nie spuści oczu z Waszych piersi, pośladków , ud...... czy czujecie to kiedy facet rozbiera Was wzrokiem ??

Moooni001 - Pią Paź 29, 2004 16:15

Nawet nie musiałam zobaczyć kto jest autorem tego tematu, od razu widziałam że to ty!
kazidelko - Sob Paź 30, 2004 13:34

Był w historii naszego państwa Pan "Prezydęt"który obiecywał,że "puści kogoś tam w skarpetkach".Z racji tej,że mężczyzna w samych skarpetkach wygląda żałośnie myślę, że on sam - jako "specjalista"-jest najbardziej kompetentnym człowiekiem w wyjaśnieniu zagadnienia... :D

Z mojej strony chciałem Ci podpowiedzieć Frodo,że nie ma nic bardziej przykrego dla kobiety jak postrzeganie Jej jako zwykłego "mięsa"...Na wszystko musi być odpowiednia pora,nastrój i czas...Przecież my ludzie posiadamy też dusze,charakter. Takie podejscie jest bardzo płytkie i nie wróży dobrze.Nie sądzę,by to się mogło spodobać jakiejkolwiek pani spotkanej przypadkowo na ulicy.

Jesteś w jakiejś rodzinie jej członkiem.Jest mama-być może tato.Nie wnikam.Przez cały okres dzieciństwa na pewno Mama roztaczała nad Tobą "parasol bezpieczeństwa". Dbała nie tylko o Twoje fizyczne potrzeby,ale na pewno też niejednokrotnie dała Ci do zrozumienia,że jesteś Jej bliski.Teraz jesteś już dorosły.Sam decydujesz o swoim podejściu do życia i Kobiet.Niejednokrotnie odwołasz się wspomnieniami do domu rodzinnego.Czy twoje wspomnienia obracają się wokół tabunów "wujków"przychodzących do Mamy?...Nie sądze...

Zdajesz sobie sprawę,że bliski kontakt cielesny z Kobietą może rodzić konsekwencje w postaci dziecka?Chciałbyś,żeby twoje dziecko miało takie wspomnienia z dzieciństwa?

Teraz odpowiem ci na pytanie jako mężczyzna.Tak rozbieram często kobietę wzrokiem.Jest nią moja żona.Jak już dzieciska śpią głęboko mamy czas dla siebie.W codziennej krzątaninie pewne rzeczy wychodzą naturalnie i niezauważalnie dla otoczenia.Mamy swój własny "kod".Życzę Ci szczerze takiego zrozumienia i kontaktu z bliską Ci osobą.(to dopiero jest radość-zapewniam!). :)

Przemyśl to.Jesteś niegłupim facetem.Pracuj nad sobą a nagroda czeka na takich niesamowita:)

Frycek - Sob Paź 30, 2004 13:38

Mistrzu Kazidelko :) :mg: co tu duzo ująć ,nic nie musze dodawac :)
gregor¶l±sk - Sob Paź 30, 2004 22:31

czasmi fajnie jest sobie pomarzyć. :D
Bea.tka - Sro Lis 03, 2004 12:31

>> a ja tam czasem lubie jak ktos zawiesi oko na kobiecych ( moich ) walorach ... jak jest to osobnik którym i ja jestem zainteresowana to łOh ... ehehe :D
travolta - Sro Lis 03, 2004 13:46
Temat postu: niektorzy popadaja w skrajnosci... Ja czasami rozbieram :)
Niektorzy troche przesadzaja.

Bo...

Czynności dają się stopniować. Można chodzić szybko, powoli, biegać itp.

Można różnie rozbierać - delikatnie, gwałtownie, szybko i powoli.

Wzrokiem też można różnie rozbierać.



Więc... Ja czasami rozbieram dziewczyny wzrokiem, ale tak ostrożnie i nie do końca :). I mogą tu niektórzy moralizować, ganić i tym podobne, ale ja sie tego i tak NIE wyprę. I nie nawrócę, bo na to jestem jednak za stary.

A moja dziewczyna i tak pozostanie najpiękniejsza na świecie. Jest piękna, a ja lubię dostrzegać piękno. I mam nadzieję, że o to "rozbieranie wzrokiem" na ulicy się nie obrazi.

Frycek - Sro Lis 03, 2004 17:50
Temat postu: Re: niektorzy popadaja w skrajnosci... Ja czasami rozbieram
travolta napisał/a:
Niektorzy troche przesadzaja.

A moja dziewczyna i tak pozostanie najpiękniejsza na świecie. Jest piękna, a ja lubię dostrzegać piękno.




MOja tez jest piękna :mg:



same piekne dziewczyny - jak to sie mowi Polki sa najladniejsze

nie liczac...... :P

travolta - Czw Lis 04, 2004 09:46

Prawda, Polki sa najpiekniejsze i ciagle sie o tym przekonuje.



Jak pierwszy raz jechalem do Paryza, to kierowalem sie stereotypem pieknej francuzki: Sophie Marcea'u, Irene Jacob, Isabele Adjani (chyba tak sie pisze i chyba francuzka) i wiele innych. A tam... wielki zawod.

Normalnie nie bylo kogo wzrokiem rozbierac :lol:

Asienka - Czw Lis 04, 2004 09:49

hmm mnie jakos niezdarza sie rozbierac facetów wzrokiem :D
travolta - Czw Lis 04, 2004 09:51

Asieńka napisał/a:
hmm mnie jakos niezdarza sie rozbierac facetów wzrokiem :D




No i dobrze, ze Ci sie nie zdarza. Faceci są brzydcy a kobiety piękne :)

Asienka - Czw Lis 04, 2004 09:56

Moze i masz racje ;)
karolla - Czw Lis 04, 2004 13:10

Hej!

Ja nogdy nie czulam lepkich spojrzen. Ewentualnie jakies zainteresowanie w oczach:)

Ale ale panie Kazidelko, lekka przesada moim zdaniem...Czy to znaczy, ze jak jest sie juz w stalym zwiazku, to nie mozna spojrzec na inna, piekna osobe plci przeciwnej? A coz w tym zlego? jesli sie tylko patrzy? Troche mnie rozsmieszyl fragment z "tabunem wujkow". Rozbieranie wzrokiem jednak nieco rozni sie od rozbierania dlonmi:)

Pozdrawiam.

travolta - Czw Lis 04, 2004 13:12

się zgodzę z Toba Karolla:)

Tym bardziej, że jesteś kobietą więc najlepiej wiesz, jak chcesz być rozbierana :)

i kiedy wypada :)

kazidelko - Czw Lis 04, 2004 22:17

Karolla moim zdaniem pytanie było postawione precyzyjnie.Starałem się w miarę precyzyjnie na nie odpowiedzieć.Nie jestem zwolennikiem przeginania w żadną stronę.

Należę do ludzi którzy wiodą udane życie seksualne.Mam ogromne grono znajomych z którymi mogę bardzo swobodnie o tym porozmawiać.Jednak żadna z moich koleżanek nie poczuła sie ?le z powodu mojego braku taktu.Podobnie moja żona nigdy nie odczuła ciężkich spojrzeń panów w tym towarzystwie.Brakiem taktu i wychowania nazywam takie zachowanie w stosunku do nieznajomych kobiet na ulicy.Postawione pytanie było także bardzo tendencyjne.Starałem się odpowiedzieć równie tendencyjnie. Wiem,że przegiąłem.Jednak na morzu jak łód? zaczyna się przechylać na jedną burtę,to trzeba czasami wychylić poza burtę z drugiej strony,by ją wyrównać.

Karolko...jeszcze pozwolę sobie na dwuznaczność...Niekoniecznie trzeba użyć rąk czy oczu do rozebrania kobiety...Dziękuję. ;)

Bea.tka - Pią Lis 05, 2004 00:02

jak mi sie dobrze zdaje to tez potrafie rozebrac wzrokiem hehehe ...



tak to juz maja skorpionice :wink: prawda Kisiu ? :roll: :lol:

kisia - Pią Lis 05, 2004 00:06

pewnie D_y_s_z_k__a, i to jeszcze jak :mg:
Bea.tka - Pią Lis 05, 2004 00:19

aaaaaaaaaaaaaaah te skorpionice :mg:
travolta - Pią Lis 05, 2004 13:15

aaach, Skorpionice i Skorpiony :)
kazidelko - Pią Lis 05, 2004 14:50

Tylko nie rozbierać mi się tu.. :P
darkenstein - Sob Lis 06, 2004 00:56

powiem krotko uwielbiam piekne kobiety nie tylko rozbierać
Asia_:) - Nie Lis 07, 2004 12:42

mnie sie nigdy nie udalo mojego kochanego rozebrac wzrokiem :(



zauwazyl i nie dal mi skonczyc :(



sam sie rozebral :lol: :rotfl:

trudno sprobuje kiedy indziej...

AgnieszkaL - Pon Lis 08, 2004 08:52

wzruszające
Asia_:) - Wto Lis 16, 2004 09:29

.......??

a mialo byc zabawne :( buuuuuuu

kisia - Wto Lis 16, 2004 09:31

Asia_:), nie przejmuj sie widocznie niektórzy nie mają poczucia humoru
travolta - Wto Lis 16, 2004 09:57

A ja sie uśmiechnąłem.

Asia, zmieniłaś zdjęcie?

MajkeL - Wto Lis 16, 2004 12:19

.......... no to zdrówko Asia_:) 'u :beer: :wink:
frodo - Czw Lis 25, 2004 11:42

oooo widze że temat sie rozwija :D

Ja powiem krótko uwielbiam rozbierać kobiety wzrokiem, chociaż bardziej rękoma :D

S-A-S-I-K - Wto Gru 21, 2004 15:09

hmmm

ja_moze_nie_tyle_lubie_rozbierac_wzrokiem_co_wprowadzac_nim_w_zaklopotanie :P

:wink:

travolta - Wto Gru 21, 2004 16:00

Wprowadzac w zaklopotanie wzrokiem czy rozbieraniem sie? ;)
S-A-S-I-K - Wto Gru 21, 2004 16:22

nie_no_wzrokiem_wzrokie :P
jak_juz_ghdzies_pisalam_wstydnis_jestem :oops: :rotfl:

frohike - Wto Gru 21, 2004 23:18

Cytat:
Wprowadzac w zaklopotanie wzrokiem czy rozbieraniem sie?


no popatrz na te smutne, piene oczka z awataru i wszystko jasne

S-A-S-I-K - Sro Gru 22, 2004 00:25

:oops:

:P

Frycek - Sro Gru 22, 2004 06:35

:lol:
S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 14:00

prosze_sie_ze_mnie_nie_smiac... :evil: :x ...
...administratorze...

:P

Demmo - Sro Sty 26, 2005 00:51

oo.. temat mi się podoba :)

cóż.. zdarza się czasem... dobrze że nie ma możliwości przechwycenia obrazu z mojego oka ;) tak jak to np robi się z biedną kamerką BMJtu...
:wink:

PAKuS - Sro Sty 26, 2005 13:19

Ty sam prywatnie możesz sobie zamontować taką kamerę a jak będziesz chciał to Ja Ci podam linka do specjaknej strony o kamerach i częściach , a nawet chyba schematach
Demmo - Sro Sty 26, 2005 21:47

w oku sobie zamontować? ja tam wolę jak tylko ja wiem na co patrzę :lol: :wink:
S-A-S-I-K - Pią Sty 28, 2005 18:18

heh_
tak_sie_sklada_ze_kobiety_czesto-zdaja_sobia_sprawe_z_tego_gdzie_patrzycie
:P

Mariusz - Pią Sty 28, 2005 20:49

Sasik, dlatego trzeba patrzeć dyskretnie ;-)
h0lek - Sob Sty 29, 2005 03:00

PAKuś napisał/a:
Ty sam prywatnie możesz sobie zamontować taką kamerę a jak będziesz chciał to Ja Ci podam linka do specjaknej strony o kamerach i częściach , a nawet chyba schematach


no cos ty :D prywatnie mozna zmontowac ? ej mezczyzni robimy zrzute na taki bajer i bierzemy na miasto porozbierac :) :jupi: a ja myslalem ze to tylko w CIA maja..

Moooni001 - Sob Sty 29, 2005 15:54

Kurcze, naprawde wy faceci jesteście dziwni.
I co wam z tego przyjdzie.............??????
Ale mi to frajda oglądać gołe kobiety, jeszcze jakieś stare i brzydkie sie pod oko nawiną..... :lol: :P :P :P

frohike - Sob Sty 29, 2005 16:26

Cytat:
Ale mi to frajda oglądać gołe kobiety, jeszcze jakieś stare i brzydkie sie pod oko nawiną.....

wystarczy je wczesniej przeselekcjonowac i wtedy jest :spoko:

Demmo - Sob Sty 29, 2005 17:13

tylko oglądać to rzeczywiście średnia frajda :P ale może się mylę ;) ja ogólnie sie nie znam :lol:
Frycek - Sob Sty 29, 2005 19:07

Moooni001 napisał/a:
Kurcze, naprawde wy faceci jesteście dziwni.
I co wam z tego przyjdzie.............??????
Ale mi to frajda oglądać gołe kobiety, jeszcze jakieś stare i brzydkie sie pod oko nawiną..... :lol: :P :P :P


A Wy kobiety nie rozbieracie wzrokiem ??
I co wam z tego przyjdzie.............??????
Ale mi to frajda oglądać gołegofaceta, jeszcze jakiś stary i brzydki sie pod oko nawinie..... :lol: :P :P :P

Jenny - Nie Sty 30, 2005 13:33

a co do rozbierania wzrokim to kiedys mialam spiewac psalm (to bylo kiedys :P ) i nie pamietam juz kto ale chyba moja siostra mi doradzila zebym sie nie stresowala tylko jak juz stane na srodku to mam wczesniej popatrzec na ludzi i sobie ich wyobrazic w bieliznie...wtedy bedzie ok i ladnie zaspiewam :D

frohike - Nie Sty 30, 2005 13:37

szkoda ze nam wczoraj nie pospiewałaś.
szukałem partnera do spiewania ale nie było nikogo chętnego :wink:

kisia - Nie Sty 30, 2005 14:35

a kto wczoraj na spotkaniu forumowył rozbierał wzrokiem, że guziczek mi się rozpinał :lol:
Asia_:) - Nie Sty 30, 2005 14:38

Frycek :twisted:

i.........
no dobra przyznaje sie
ja też :roll:

frohike - Nie Sty 30, 2005 14:40

:oops:
Demmo - Nie Sty 30, 2005 15:18

ładnie Jenny ładnie :P ludzi w kościele rozbierać.. :lol:
FlashMan - Nie Sty 30, 2005 17:19

Ja jednak najbardziej i tak cenię w kobiecie to,ze ma podobny sposób podejścia do życia jak ja, czyli jak najbardziej optymistyczny ;)
Frycek - Pon Sty 31, 2005 10:06

Asia_:) napisał/a:
Frycek :twisted:


Ja nie :P no co wy :roll:

Asia_:) napisał/a:
i.........
no dobra przyznaje sie
ja też :roll:

:shock: :shock: :| , czy ja czegos nie wiem :help:

S-A-S-I-K - Wto Lut 01, 2005 11:49

Cytat:
, czy ja czegos nie wiem


nie_chce_cie_straszyc_ale_podobno_kazda_kobieta_ma_w_sobie_troche_z_lesbijki_ :P

Moooni001 - Wto Lut 01, 2005 22:01

ja tam wolę panów - przynajmniej tak mi sie wydaje :lol:
S-A-S-I-K - Wto Lut 01, 2005 23:04

ja_tez_lol_zeby_nie_bylo_hehehe
kisia - Wto Lut 01, 2005 23:16

a dla mnie nie ważna płec , ważne uczucia ;):lol: :lol: :lol::rotfl: :rotfl:
frohike - Wto Lut 01, 2005 23:24

Cytat:
a dla mnie nie ważna płec , ważne uczucia


mnie w szatni nie kusi aby podglądac kolegów w pracy, wiec tez wole kobietki niz facetów :mg:

Jenny - Sro Lut 02, 2005 10:49

frohike napisał/a:
szkoda ze nam wczoraj nie pospiewałaś.
szukałem partnera do spiewania ale nie było nikogo chętnego :wink:

jeszce duzo spotkan forumowych przed nami na pewno kiedys razem zaspiewamy
wlaczymy do tego jeszcze pozostalych i stworzymy chorek?? :wink:

frohike - Sro Lut 02, 2005 10:53

Cytat:
frohike napisał:
szkoda ze nam wczoraj nie pospiewałaś.
szukałem partnera do spiewania ale nie było nikogo chętnego

jeszce duzo spotkan forumowych przed nami na pewno kiedys razem zaspiewamy
wlaczymy do tego jeszcze pozostalych i stworzymy chorek??


zobaczymy zobaczymy

Frycek - Sro Lut 02, 2005 17:57

:ot: :admin:
kisia - Sro Lut 02, 2005 23:48

Cytat:
a dla mnie nie ważna płec , ważne uczucia

oczywiście żartowałam :lol: :lol:

Fenix - Czw Lut 03, 2005 01:13

Kisiu ten guziczek to nie wzrok to siła woli ...hehehe
S-A-S-I-K - Pią Lut 11, 2005 16:21

Fenix napisał/a:
Kisiu ten guziczek to nie wzrok to siła woli ...hehehe


ha!
zbliza_sie_piate_spotkanie
hehe_proponuje_Kisiu_ubrac_cos_bez_guzikow :P

frohike - Pią Lut 11, 2005 16:42

najlepiej na suwak :P
kisia - Pią Lut 11, 2005 20:26

Cytat:
najlepiej na suwak
:glupek: :x
Cytat:
hehe_proponuje_Kisiu_ubrac_cos_bez_guzikow

ubiore na siebie worek po ziemniakach :lol:

darkenstein - Pon Lut 14, 2005 01:43

kisia, worek niezla mysl z tego co wiem to przez worek bedzie wszystko widac pod spod proponuje stringi i bez stanika i buty na wysokim obcasie :lol:
kisia - Pon Lut 14, 2005 02:06

darkenstein, nie wiem czy wiesz ale sa worki rzez które nic nie widać :P
darkenstein - Pon Lut 14, 2005 02:08

ubierac sie w taki worek to bez sensu nie sadzisz???
ANIUS - Pią Lut 18, 2005 06:54

darkenstein jak zwykle niesmaczne komentarze:)
darkenstein - Nie Lut 20, 2005 02:54

ANIU¦, uwazasz ze jestescie niesmaczne????
ANIUS - Wto Lut 22, 2005 15:56

ehhhhh, bez komentarza!

darkenstein, zostan przy temacie!

S-A-S-I-K - Wto Lut 22, 2005 22:31

hehe_juz_po_spotkanku

ale_Kisia_byla_pewnie_ostrozna
tak_to_juz_trzeba :lol:

kisia - Pią Lut 25, 2005 12:51

Cytat:
ale_Kisia_byla_pewnie_ostrozna

oj tak, byłam , nie miałam ani jednego guziczka :lol:

Piotrulek - Wto Mar 29, 2005 16:01

Wydaje mi się,że samo rozbieranie wzrokiem to nic zdrożnego,przecież każdy człowiek,a w szczególności mężczyzna (przynajmniej większość mężczyzn)jest estetą i mając przed soba piekną kobietę i zaczyna dzialać wyobraÄ?nia to jest raczej bardzo zdrowy objaw.Osobiście nie wyobrażam sobie,aby idąc na przeciw pieknej kobiety nie wyobrazic sobie jak ona wygląda w rzeczywistości czyli "sote".A z drugiej strony jeśli kobiety są tak złe na to że są rozbierane wzrokiem przez menow,to niech nie noszą krotkich koszulek,mini spódniczek i innej prowokującej zmysly odzieży,bielizny itp.
frohike - Wto Mar 29, 2005 17:21

oj ja to mam niezła wyobraznie, niektorzy moi znajomi boja sie jak ja właczam :D
Dana - Wto Mar 29, 2005 17:47

Cytat:
niektorzy moi znajomi boja sie jak ja właczam


Ooooo........Frohike striptiz umiesz robić 8) :?:

frohike - Wto Mar 29, 2005 18:05

Dana, ciebie to juz nieraz rozebralem w myslach :lol: :lol: :lol:
Aither - Wto Mar 29, 2005 18:18

a ja to lubie :) nie jestem dłużna facetom :) robie dokładnie to samo :) namiętnie rozbieram facetów wzrokiem :) i czasem nie tylko :twisted:
Fenix - Wto Mar 29, 2005 18:21

A po co wzrokiem i tak wiem co jest pod spodem ......
Dev - Wto Mar 29, 2005 18:27

Cytat:
A po co wzrokiem i tak wiem co jest pod spodem ......


jak ogladalem ostatnio Wszystko o Miriam to ja juz taki pewien nie jestem...

Aither - Wto Mar 29, 2005 18:35

Hehehehhehehe no właśnie :) a tu taka słodko i uroczo wyglądająca "kobieta" - a tu ZONK :)
Nie no... ja przynajmniej wiem za co się biore :) Bo ja najpierw zmacam a potem rozbieram :) może kolejność nie "taka" jak powinna być... ale... przynajmniej jestem pewna, że jak rozbiore to nie zobacze dokładnie tego samego co mam ja :lol: a po co mi to ? jak będę chciała sobie popatrzeć to podejdę do lustra :P

Piotrulek - Wto Mar 29, 2005 19:22

Aither napisał/a:
Hehehehhehehe no właśnie :) a tu taka słodko i uroczo wyglądająca "kobieta" - a tu ZONK :)
Nie no... ja przynajmniej wiem za co się biore :) Bo ja najpierw zmacam a potem rozbieram :) może kolejność nie "taka" jak powinna być... ale... przynajmniej jestem pewna, że jak rozbiore to nie zobacze dokładnie tego samego co mam ja :lol: a po co mi to ? jak będę chciała sobie popatrzeć to podejdę do lustra :P




Ale się setnie ubawilem,brawo,kapoitalne porownania i stwierdzenia,jesteś ekstra naprawdę. :spoko: :spoko:

Aither - Wto Mar 29, 2005 19:31

Piotrulek no ale taka jest prawda... ja se tam wole najpierw dobrze obmacać i przynajmniej mam pewność, że to ten osobnik, który mnie interesuje... poza tym... jakoś kobiece ciało mnie nie rajci... nie wiem co WY faceci w tym widzicie...
Piotrulek - Wto Mar 29, 2005 21:03

Aither, Masz rację,mi po chlopcach też się odbija i dlatego wole kobirty,tym się roznimy.
Frycek - Wto Mar 29, 2005 21:24

aby życie miało smaczek raz kobitka raz chłopaczek :lol: :lol: :lol:
Aither - Wto Mar 29, 2005 21:31

no to stanowczo jestem "pedałem" bo wole TYLKO i WY?ACZNIE facetów :lol:
ale jakoś ten stan mnie nie martwi :lol: :lol: :lol: :lol:

darkenstein - Wto Mar 29, 2005 23:15

Aither, lepiej zebys nie wiedziala co my widzimy a przynajmniej ja :)
Aither - Wto Mar 29, 2005 23:22

darkenstein no wiesz ale to pytanie mnie nurtuje bardziej niż -=:"co było pierwsze kura czy jajko":=- więc jakoś bym chciała w końcu rozwiązać tajemnicę rodzaju męskiego... ichyba nie tylko ja bym chciała :D
darkenstein - Wto Mar 29, 2005 23:38

Aither, pewnie ze my faceci i wymyslilismy sobie kobiete wprawdzie dobrze nam to wyszlo bo jest na co popatrzec :D
Aither - Wto Mar 29, 2005 23:44

darkenstein napisał/a:
Aither, pewnie ze my faceci i wymyslilismy sobie kobiete wprawdzie dobrze nam to wyszlo bo jest na co popatrzec :D

oj chłopie stąpasz po cienkim lodzie... uważaj budzą się we mnie nie pohamowany i nieokiełznany feminizm... a to złe objawy...

darkenstein - Sro Mar 30, 2005 01:28

kobieta nie byla by w stanie wymyslic faceta bo macie slabo wyksztalcona wyobraznie przestrzenna
:D

Dev - Sro Mar 30, 2005 06:46

:rotfl:
odorf - Sro Mar 30, 2005 16:49

darkenstein, niezłe hasło.
Uwielbiam patrzeć na ubrane piękne kobiety i w wyobraÄ?ni ją rozbierac. Potrafie bardzo trafnie wyobrazić sobie jej naturane kształty. Chociaż kiedyś jedna mnie zmyliła wielkością swoich piersi bo je sobie powiększała :/

Aither - Sro Mar 30, 2005 18:37

darkenstein napisał/a:
kobieta nie byla by w stanie wymyslic faceta bo macie slabo wyksztalcona wyobraznie przestrzenna


Powiem tylko tyle... są wyjątki. Jak wszystko w mózgu można ładnie kształcić i rozwijać wedle swojego "widzi mi się" i potrzeb. WyobraÄ?nia w #d nie jest mocną stroną kobiety to fakt, ale można zwiększyć wydajność płata skroniowego i pola wzrokowego aż o 60% przy odpowiednich ćwiczeniach. A najbardziej jeśli chodzi o pole wzrokowe... ponieważ w momencie gdy widzimy jakiś obiekt z siatkówki oczu obraz "wędruje" pasmem wzrokowym do pola wzrokowego, tutaj powstaje mapa obrazu. Wszystkie składniki obrazu są osobno analizowane czyli jego kolor, forma i położenie [inaczej obraz w 3D] w płacie skroniowym.. i tutaj jest dokładnie wygenerowany kształt obiektu. Także wiesz... jeśli chodzi o to... to byś się koteczku zdziwił.
Poza tym... wyobraÄ?nię mamy dobrze wykształconą... nie myl pojęć... "wyobraÄ?nia" a "orientacja przestrzeni" to nie to samo. Jakieś pytania odnośnie funkcji mózgu? ¦miało...

darkenstein - Sro Mar 30, 2005 23:42

Aither, mialbym pytanie odnosnie mozgu i mojego wzroku jak patrze na kobiete to oceniam w pierwszej kolejnosci biust potem tyleczek nastepnie usta , oczy a jak sie rozbierze to stopy czy to jest normalne??
Aither - Czw Mar 31, 2005 00:13

darkenstein zważając na to, że to nie zależy od Twojego mózgu tylko "widzi mi się" stawierdzam fakt iż jesteś po prostu zdrowu "sjeksjualnie" :D a tego nie da się tak do końca wyjaśnić :) a jak serio chcesz szersze informacje to na "pw" bo jeszcze dostanę bana za głupoty i naukowe wywody :)
kisia - Czw Mar 31, 2005 00:40

Aither, :shock: normalnie zaniemówiłam. Jakie mądrości nono
Aither - Czw Mar 31, 2005 00:43

kisia dziękuję, ale ta teoria posypała mi się z rąk jak asy z rękawa :lol: po prostu trafił na temat, który jest "przodowy" u mnie :)
darkenstein - Czw Mar 31, 2005 00:48

Aither, oj kobiety na wszystko macie jakies wytlumaczenie my dzialamy spontanicznie
kisia - Czw Mar 31, 2005 02:27

darkenstein, ależ my też działamy spontanicznie tylko przy tym rowniez myślimy :P :P . WypowiedÄ? Aither była napewno bardzo spontaniczna :) :spoko:
Dana - Czw Mar 31, 2005 07:37

frohike napisał/a:
Dana, ciebie to juz nieraz rozebralem w myslach :lol: :lol: :lol:


Jakoś słabiutko ,bo nic nie czułam że jestem naga :rotfl: :mg: :rotfl: :mg: :rotfl: :mg:
Ani na duszy ,ani na ciele

Piotrulek - Czw Mar 31, 2005 08:49

Cytat:
mialbym pytanie odnosnie mozgu i mojego wzroku jak patrze na kobiete to oceniam w pierwszej kolejnosci biust potem tyleczek nastepnie usta , oczy a jak sie rozbierze to stopy czy to jest normalne??


Ja natomiast zaczynam od łydek,potem pośladki i reszta ciala.... :P

Dev - Czw Mar 31, 2005 14:39

eee ja zawsze od posladkow ;DDD
Piotrulek - Czw Mar 31, 2005 15:09

Dev, Jesteś młodym mężczyzną z biegiem lat zmienisz punkt zaczepienia,ale pupa też jest ekstra, :lol: :lol: :lol:
frohike - Czw Mar 31, 2005 15:45

ja od tyłeczka, buzka, biust no i cala reszta
Piotrulek - Czw Mar 31, 2005 15:49

frohike, czyli jednym slowem kolejny,normalny i z gustem mężczyzna
Dev - Czw Mar 31, 2005 17:02

Piotrulek oczywiscie biust, ladna buzka i zgrabne nogi tez sie licza i tez zwracam uwage, ale na 1 miejscu zgrabny tylek :mg:
Piotrulek - Czw Mar 31, 2005 17:46

Dev, Ty rownież jesteś z gustem ,ekstra
Mariusz - Czw Mar 31, 2005 18:10

Kobieta zawsze powinna mieć to i owo :)
Troche z przodu, troche z tyłu ...
Wiecie o co chodzi ;-)

Nelvana - Czw Mar 31, 2005 18:35

Matko jedyna, strach się na spotkaniu pojawiać skoro od razu oceniacie po biustach i tyłeczkach. :lol: :lol: :lol:
Dev - Czw Mar 31, 2005 18:36

selekcja naturalna :mg: :mg: :mg: :mg:
Nelvana - Czw Mar 31, 2005 18:40

Dev napisał/a:
selekcja naturalna :mg: :mg: :mg: :mg:

No nie wiem... W końcu nie to ładne co ładne tylko to, co sie komu podoba. :wink:

Mariusz - Czw Mar 31, 2005 19:10

Nelvana, ale to nasze spojrzenie to raczej normalne :)
Nie bój się, nie zgwałcimy Cię :)

Nelvana - Czw Mar 31, 2005 19:13

Mariusz napisał/a:
Nelvana, ale to nasze spojrzenie to raczej normalne :)
Nie bój się, nie zgwałcimy Cię :)

A kto się boi?? Może być ciekawie. :D Niestety Nelvana się nie wybiera. Może innym razem.

Mariusz - Czw Mar 31, 2005 20:11

No prosze ... :)
frohike - Czw Mar 31, 2005 20:45

Cytat:
jednym slowem kolejny,normalny i z gustem mężczyzna


wiesz napisalem na co patrze ale jednemu podobaja sie mniejsze, niektorym wieksze w danym miejscu :D

Nelvana, zapraszamy w takim razie na kolejne spotkanko, moze do tego czasu bardziej sie z nami zzyjesz :P

kisia - Czw Mar 31, 2005 22:01

Cytat:
Matko jedyna, strach się na spotkaniu pojawiać

ha też sobie o tym pomyślałam, chyba przyjde przebrana za faceta żeby nie zostać rozebraną :lol:

Aither - Czw Mar 31, 2005 22:12

Buhehehehehheheheee no proszę jaka cudowna rozmowa się wywiązała z mojego "wykładu" o mózgu :)

Chcę zauważyć... że ja nie mam ani biustu... ani tyłeczka... ani zgrabnych nóżek i temu podobnych... ech fakt... może się zastanowie jeszcze nad tym czy przyjechać coby się po spotkaniu nie zdołować :cry:

Nelvana - Czw Mar 31, 2005 22:13

Ha! A ja mam biust!! Kurde tyłek też. :?
Aither - Czw Mar 31, 2005 22:18

zaraz wpadnę w doła :cry:
Nelvana - Czw Mar 31, 2005 22:25

Aither napisał/a:
zaraz wpadnę w doła :cry:

Luzik kobieto. Mnie nie będzie. :)

Aither - Czw Mar 31, 2005 22:49

Nelvana nie chodzi mi o to, że Cię nie będzie :cry: to i tak nie zmieni tego, że ja ani kształtna ani wymiarowa... ale skopać potrafię bardzo boleśnie a to mi wystarczy :D
darkenstein - Czw Mar 31, 2005 23:05

oj panowie kobiety beda przebrane za facetow ciekawe co z piersiami zrobia bo nadole moga sobie wlozyc np. banana :lol:
Aither - Czw Mar 31, 2005 23:38

darkenstein napisał/a:
oj panowie kobiety beda przebrane za facetow ciekawe co z piersiami zrobia bo nadole moga sobie wlozyc np. banana :lol:


Ja jak trenowałam to biust mi przeszkadzał... miałam takie coś specjalne co owijałam sobie w około piersi, to wyglądało jak szeroka wstęga i powiem szczerze, że nawet dobrze funkcjonowała :) a z bananem w spodnich to ja wole nie chodzić :) z różnych przyczyn :D :D :D

kisia - Pią Kwi 01, 2005 02:13

Cytat:
ciekawe co z piersiami zrobia

to nasza słodka tajemnica :)
a wracając do tematu rozbierania wzrokiem to dziś czułam się naga w jednym miejscu w którym załatwiałam sprawe, ale w sumie coś dobrego z tego wynikło bo załatwiłam sprawe , nie do załawienia ponoć :mg:

Aither - Pią Kwi 01, 2005 09:15

Nago to ja się czuję każdego dnia gdy idę rano do sklepu po pieczywo... szkoda, że rozbiera mnie wzrokiem syn mojego sąsiada, którego powiedzmy woziłam w wózku dziecięcym i do przedszkola prowadziłam ... :)
Frycek - Pią Kwi 01, 2005 12:07

a ja mam wszystko zgrabne i na miejscu :mg: :rotfl: :oops:
Aither - Pią Kwi 01, 2005 12:21

Ja też chcę :cry:
Proszę mnie nie rozbierać... jak będzie mi za gorąco sama to zrobię :lol: :lol: :lol:

Dana - Pią Kwi 01, 2005 12:35

A ja czytajac posty postanowiłam że porozbieram wzrokiem nasze męskie grono forumowiczów ciekawe czy którys poczuje się nagi
Na poczatek poogladam sobie torsy naszych wspaniałych od tego zaczne trenować
a na następnym spotkanku pójde dalej :hyhy: :lol: :rotfl:

Aither - Pią Kwi 01, 2005 12:55

Nie no to dobry pomysł :) tylko, że ja od razu z "grubej rury" :D nie lubię na raty :D :D :D
Mariusz - Pią Kwi 01, 2005 16:19

Ekhm ... ale grzeszne to towarzystwo :P
Ksiądz by się tu przydał ;)

Dana - Pią Kwi 01, 2005 16:58

Mariusz napisał/a:
Ekhm ... ale grzeszne to towarzystwo :P
Ksiądz by się tu przydał ;)


Ksiądz może jest wsród nas nigdy nie wiadomo :]
I napewno nieraz rozbiera wzrokiem a potem się z tego spowiada - rzecz ludzka :mg:

Dev - Pią Kwi 01, 2005 17:05

to ja tez zaczne podgladywac.... zobacze kto nosi stringi ! :mg: wieczorem podam liste.. :mg:
frohike - Pią Kwi 01, 2005 20:06

ksiadz sprawdza co robia jego owieczki zamiast na mszy klikaja na forum :P
Aither - Pią Kwi 01, 2005 22:39

Dev nie sprawię Ci tej przyjemności tylko powiem, że ja noszę :) nie musisz tego sprawdzać :D :D :D
Nelvana - Pią Kwi 01, 2005 22:43

Ja też noszę stringi, a czasem nie noszę wcale. :P
Aither - Pią Kwi 01, 2005 22:44

ja po prostu je bardzo lubię :] bardziej niż bardzo :] zwłaszcza z miękkiej koronki :D
Dev - Pią Kwi 01, 2005 23:30

:mg: :mg: :mg: :mg:

frohike tez nosi! @@ :shock: :shock: :shock:

kisia - Sob Kwi 02, 2005 02:20

i ja nosze :mg:
frohike - Sob Kwi 02, 2005 15:24

Cytat:
frohike tez nosi! @@


ciiiiiichooo, nie wszyscy musza wiedziec

Dev - Sob Kwi 02, 2005 16:48

sorki.. zapomnialem sie :oops: a bede mogl zobaczyc? :mg:
Aither - Sob Kwi 02, 2005 16:59

I tak się dowiem jak go rozbiorę wzrokiem :) ale wtedy to moja wyobraÄ?nia potrafi nie tylko stringi zobaczyć :lol: :lol: :lol:
frohike - Sob Kwi 02, 2005 17:36

Cytat:
ale wtedy to moja wyobraÄ?nia potrafi nie tylko stringi zobaczyć

Aither, uwierz, nie ma tam nic ciekawego, nic nie wyroslo jeszcze, ale idzie wiosna moze w tym roku cos sie pojawi

Aither - Sob Kwi 02, 2005 19:04

frohike to coś ciężko u Ciebie z tym kiełkowaniem... :lol:
Dev - Sob Kwi 02, 2005 19:42

jakis nawoz by sie przydal..
darkenstein - Czw Kwi 07, 2005 23:08

no panowie czas na sprawdzian :hyhy: h t t p;//w w w mazafaka.ru/lol/btest/index.php
Dev - Czw Kwi 07, 2005 23:16

12/20 :hyhy:
Piotrulek - Pią Kwi 08, 2005 10:49

darkenstein napisał/a:
no panowie czas na sprawdzian :hyhy: h t t p;//w w w mazafaka.ru/lol/btest/index.php





Mam 16 dobrych na 20 błąd mialem w 10,12,18 i 20.Czyli jak zdałem egzamin?????????????????/ :hyhy: :hyhy:

Piotrulek - Pią Kwi 08, 2005 10:50

Dev napisał/a:
12/20 :hyhy:




Musiz się jeszcze trochę pouczyć,tzn poćwiczyć ,czytaj podotykać :rotfl: :rotfl:

Aither - Pią Kwi 08, 2005 10:56

To ja jestem lepsza :zawstydzony:
19/20 pomyliłam się tylko w 3 :zawstydzony:

Piotrulek - Pią Kwi 08, 2005 11:04

Aither napisał/a:
To ja jestem lepsza :zawstydzony:
19/20 pomyliłam się tylko w 3 :zawstydzony:



Wiesz jako kobieta to częściej masz okazję dotykać piersi niż my faceci. ;) ;) ;)

Aither - Pią Kwi 08, 2005 12:30

Piotrulek no ale tylko swoje :) poza tym te na obrazku to też nie były do "dotykania" tylko oglądania :) na oko widać, które są true a które fals :) nie będę Ci tłumaczyć na jakiej zasadzie to działa i jak rozpoznać :) bo się wstydzę :zawstydzony:
Fenix - Pią Kwi 08, 2005 12:48

20/20 :)
Aither - Pią Kwi 08, 2005 14:29

LOL Fenix :D toć się musiałeś naoglądać :D poza tym...
na spotkaniu porozbierałam sobie WAS wszystkich wzrokiem :) ;) :) :hyhy: i sądzę, że nie powinniście się w ogóle ubierać :D hehehehhe mam rentgena w oczach :hyhy: :rotfl: :hyhy:

Mariusz - Pią Kwi 08, 2005 14:32

15 :niepewny:
Aither - Pią Kwi 08, 2005 14:34

Mariusz młode mięsko jesteś jeszcze się nauczysz co gdzie i jak :D zgłoś się do Fenix`a :) troszkę Cię podszkoli :) a jak nie to do obojętnie której kobiety z forum :) nie powinny odmówić pomocy :hyhy: :rotfl: :hyhy:
Mariusz - Pią Kwi 08, 2005 18:47

Dzięki Aither, moze kiedy indziej :) Teraz nie mam czasu na ...bzdury :)
darkenstein - Pią Kwi 08, 2005 20:14

Piotrulek sadze ze nie jest zle, ja zawsze sie zagapie i za kazdym razem mam inny wynik ;)
frohike - Pią Kwi 08, 2005 20:31

13/20 ja potrzebuje pomocy, którać chętna? :P
ANIUS - Pią Kwi 08, 2005 20:46

ja też tylko jeden błąd miałam...
myślę, że kobieta wie najlepiej jak wygląda prawdziwe, a nie sztuczne "szczęscie kobiety" :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Mariusz - Pią Kwi 08, 2005 21:55

frohike napisał/a:
13/20 ja potrzebuje pomocy, którać chętna? :P

Jaki chętny do nauki, a w innym topicu pisał, że nie wie czy wyrobi się :D

kisia - Sob Kwi 09, 2005 01:12

19/20 :)
Myśle że forumowe kobietki zawsze chętnie pomogą ;) :rotfl:

a tak po moderatorsku to trochę za daleko i nie w ta strone poszedł ten topik.
Darkenstein Ty jak zwykle za bardzo świntuszysz

Aither - Sob Kwi 09, 2005 11:48

frohike :) mogę Ci powiedzieć w czym tkwi sekret prawdziwych piersi :) ale demonstrować to nie będę... :)

Mariusz bierz z niego przykład :D poza tym troszkę wiedzy czasem się przydaje :)

kisia możę założymy jakąś spółkę "korepetycje z życia wzięte" :D hehehehehe zajęcia teoretycznie i .... praktyczne :hyhy: :rotfl: :hyhy:

Piotrulek - Sob Kwi 09, 2005 20:06

Aither napisał/a:


kisia możę założymy jakąś spółkę "korepetycje z życia wzięte" :D hehehehehe zajęcia teoretycznie i .... praktyczne :hyhy: :rotfl: :hyhy:



Ja poproszę o korepetycje ...praktyczne :)

kisia - Sob Kwi 09, 2005 20:14

"korepetycje z życia wzięte" :super: :rotfl: :rotfl:
Piotrulek - Sob Kwi 09, 2005 20:26

kisia napisał/a:
"korepetycje z życia wzięte" :super: :rotfl: :rotfl:



Ależ mogą być z życia wzięte byleby praktyczne,tak jak byla mowa w poprzednim poście

frohike - Sob Kwi 09, 2005 21:38

Piotrulek napisał/a:
kisia napisał/a:
"korepetycje z życia wzięte" :super: :rotfl: :rotfl:



Ależ mogą być z życia wzięte byleby praktyczne,tak jak byla mowa w poprzednim poście


w twoim wieku to juz powinienes je rozrozniac bezproblemowo :rotfl:

Dana - Nie Kwi 10, 2005 02:29

Ide spać -mósze się rozebrać rękami szkoda ze nie wzrokiem :D
Aither - Wto Kwi 26, 2005 13:44

Wlasnie miaaaalam prosze Panie cudownego klienta :D :D :D przez moja szybke kasowa popartzylam sobie na niego i zaczelam rozbierac wzrokiem... cialko wysportowane pieknie wyrzezbione, lekka opalenizna [co prawda solka ale d asie to wyciac :D ] spodnie lekko opiete :) tyleczek jak brzoskwinka jedrusny i mniamusny... nie no Laski takiego to ja bym chciala zobaczyc tanczacego na rurce :D :D :D
Mariusz - Wto Kwi 26, 2005 15:21

:D :) :zdziwko: :( :zly:
Ach te kobiety :>

Piotrulek - Wto Kwi 26, 2005 15:41

Aither napisał/a:
nie no Laski takiego to ja bym chciala zobaczyc tanczacego na rurce



A bez rurki bylby inny???

Aither - Sro Kwi 27, 2005 12:56

Mariusz no co... nie chce Ci nic mowic ale ja lubie popatrzec sobie na cialka facetow :) jestem po prostu zdrowa :)

Piotrulek :0 takiego to i bez rurki bym mogla widziec :) ale zawsze bedzie wygladal tak samo :) kuszaco i mniamusnie :)

Piotrulek - Czw Kwi 28, 2005 15:15

Aither napisał/a:
ale ja lubie popatrzec sobie na cialka facetow




CZyli rozbierasz ich wzrokiem???????????????

Frycek - Czw Kwi 28, 2005 17:33

a po co rozbierac...zbliza sie lat sami sie porozbieraja :P
Aither - Pią Kwi 29, 2005 10:44

Piotrulek tak zawsze rozbieram wzrokiem i prawie kazdego :) po prostu to lubie :)

Frycek... widzisz mam cos w sobie, ze przede mna faceci sami sie rozbieraja... nie musze uzywac do tego swojej wyobrzni :)

kisia - Pią Kwi 29, 2005 10:55

wczoraj jechałam pociągiem do katowic, byłam jedyna kobieta w przedziale, O JEJKU to było straszne, na nikim nie było oka zawiesić, a co niektóre dziwne typy zawieszały na mnie :kwasny:
Fenix - Pią Kwi 29, 2005 10:58


Aither - Pią Kwi 29, 2005 10:59

kisia hahahah to ja wczoraj ubralam sie w jasny kostium [co u mnie jest kara Boza] i szlam tak przez moje osiedle do kumpeli po plyty a potem na biezmowanie Kotka :) to nie masz pojecia jak moi Blokersi sie na mnie dziwnie patrzeli :) jakby Aniol zstapil na ziemie :D ale jak sie odwrocilam i pokzalam mi moje srodkowe palce :D :D :D to kumplom mina posepiala :D hehehehheeee szata nie zmienia czlowieka :D
Fenix - Pią Kwi 29, 2005 11:02

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
darkenstein - Sro Maj 04, 2005 00:12

lubie rozbierac wzrokiem i potem sprawdzac czy sie wszystko zgadza :hyhy:
kisia - Sro Maj 04, 2005 00:34

darkenstein i co zawsze się zgadzało :?:
Aither - Czw Maj 05, 2005 22:37

u mnie jest odwrotnie... najpierw sprawdzam a potem ponownie rozbieram wzrokiem :) chyba ze czasem kolejnosc sie pomyli :) rzadko sie myli :D :D :D
darkenstein - Czw Maj 05, 2005 23:45

kisia no nie zawsze czasami to byla wielka mistyfikacja a czasami nie mialem nawet czasu porownac ;)
Aither to moze byc ciekawe musze sprobowac :hyhy:

Aither - Wto Maj 10, 2005 07:51

wczoraj wracajac do domu porozbieralam sobie chlopaka siedzacego przed blokiem... :) mlode miesko :D ledwo co wypakowane :P
Poza tym wczoraj mialam okazje porozbierac rowniez mojego chrzesniaczka :D Uh ten to bedzie mial powodzenie :D :D :D no ba odziedziczyl po cioci ;P

Mariusz - Wto Maj 10, 2005 21:49

łooo ... to już nawet członków rodziny rozbierasz ... no no no :>
Aither - Sro Maj 11, 2005 13:59

Mariusz no tylko ze jego to serio rozbieralam :) heheheheeee nie schodze nizej niz 18 lat... prokuratury nie lubie na karku :) poza tym rozbierac wzrokiem mozna kazdego i w kazdym wieku :)
KoooooooCham Tooooo :D :hyhy: :D :hyhy: :D

Aither - Nie Maj 22, 2005 02:27

NO Kochani :D :D :D prawde mowiac to ja dzisiaj mialam pole do popisu :D ale sobie was porozbieralam :D buhehehheeeee :) Nie oszczedzalam nikogo :P a najmilej rozbieralo mi sie [jak zwykle] kisie :D bo nie miala za duzo do sciagania :D :D :D a z chlopakow... a nie powiem :D uznajcie... ooo powiedzmy ze po prostu sie wstydze :zawstydzony:
Mariusz - Nie Maj 22, 2005 10:29

Ekhm :P
frohike - Nie Maj 22, 2005 11:31

na szczescie Aither darowala mi macania i wrucilem niewzruszony
Dana - Nie Maj 22, 2005 12:57

frohike napisał/a:
na szczescie Aither darowala mi macania i wrucilem niewzruszony


A może poruszony tym faktem i czegoś ci brakowało
no powiedz jak to było jak na spowiedzi :rotfl: :P

Dana - Nie Maj 22, 2005 12:59

frohike ja bym cie rozebrała z koszulki taką fajnistą miałeś :)
Aither - Nie Maj 22, 2005 14:24

Mariusz a mowiles ze sie nie przyznasz :P :D no Ciebie tez mi sie rozbieealo :) zmacalo tez calkiem przyjemnie :) i tak w ogole ^_^ hehehheeeee

Dana wiesz ja to zauwazylam, ze jak nie zajme sie na spotkaniu frohike to potem przez kolejny tydzien mi to wypomina :) i teraz jest tak samo :)

frohike oj no dobrze... nadrobie to i bedziesz tak zmacany next time, ze nie bedziesz w stanie wrocic spokojnie do domu :) bedziesz tak poruszony, ze nocke bedziesz mial z glowy :)

Appo poza tym jakos nie widzialam Cie nigdy na osiedlu a okolice wislanej znam "dosc" dobrze :) aby nie powiedziec ze swojego czasu zmacalam tam wszystkich :P

Appo - Nie Maj 22, 2005 16:18

ufff... mi się udało :D jestem Nietylkalny :D :P Nie zmacany hehehe :]
Spoko :P Podobno nadrobiłaś to w aucie :P


Tak jak mówiłem wkrótce wydam ksiązkę "Aither część 1 : Zmacanie Appo" :P Będzie BEST SELLER :D zarobię kuuuupę kasy :hyhy: :hyhy:

frohike - Nie Maj 22, 2005 16:30

Aither napisał/a:
Dana wiesz ja to zauwazylam, ze jak nie zajme sie na spotkaniu frohike to potem przez kolejny tydzien mi to wypomina i teraz jest tak samo

frohike oj no dobrze... nadrobie to i bedziesz tak zmacany next time, ze nie bedziesz w stanie wrocic spokojnie do domu bedziesz tak poruszony, ze nocke bedziesz mial z glowy

Aither juz macania nie chce, wystarczylo mi to z Dana w autku :hyhy:

Mariusz - Nie Maj 22, 2005 18:08

A ja zapomniałem o tym temacie na spotkanku .. :P
Dana - Nie Maj 22, 2005 18:37

Żabeczko -Frohike - fajnie że podobało się tobie -na ile to wystarczy?
Kiedy następny seansik? ;) :hyhy: :rotfl:

frohike - Nie Maj 22, 2005 19:14

heh pewnie jutro jak bedziemy sie mijac w ty dlugim ciemnym korytarzu hahaha
Aither - Nie Maj 22, 2005 22:13

Appo :D hehehehhe spokojna glowa :) to nie ostatni raz jak Cie bede widziec na swojej drodze :D i w samochodzie takze jak bylo Ci malo to sie nadrobi :D

frohike no wiesz :D jakos zazdrosci nie poczulam :D

Mariusz nie przejmuj sie nastepnym razem Ci osobiscie go przypomne :D

Dana frohike lubi jak mu sie rozdziera spodnie pazurami na tylku :D

frohike - Pon Maj 23, 2005 06:46

a Aither lubi gdy kosci pekaja :hyhy: :P :rotfl: :D
kisia - Pon Maj 23, 2005 11:32

A ja się zastanawiałam kto mnie wzrokiem rozbierał bo spowrotem jak mnie ubierł to zapomniał ze miałam stringi i zimno mi było w pupke :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Aither widziałam że Ty pomogłaś tm , którzy Ciebie rozbierali wzrokiem i sama ściągłaś żakiecić, a pod żakiecikiem to miałaś jeszcze mniej niż ja, co pewnie cieszyło oczka Panów :hyhy: a mnie a u mnie spowodowało kompleksy bo ja nie mam się czym pochwalić ;) :rotfl:Appo z tego co pamiętam to taki całkiem nietknięty to nie jestes :hyhy:

Aither - Pon Maj 23, 2005 13:54

kisia ... e tam pomoglabym gdyby ten sznureczek po srodku "przypadkowo" sam by sie rozwiazal :) a tak kwestia wyobrazni moi drodzy :P heheheheee kisia na osobnosci to Ci pokaze :P nawet dam dotknac mowie Ci koszulka jest mieciutka i mila w dotyku :)
darkenstein - Wto Maj 24, 2005 21:54

oj bylo na co popatrzec sam bym podotykal bluzeczke Aither i pupkekisiaoczywiscie bez tych stringow :hyhy:
Mariusz - Wto Maj 24, 2005 22:33

darkenstein napisał/a:
oj bylo na co popatrzec sam bym podotykal bluzeczke Aither i pupkekisiaoczywiscie bez tych stringow :hyhy:

Co byś przy najbliższym spotkaniu nie oberwał od nich ;)

darkenstein - Wto Maj 24, 2005 23:30

Mariusz zaryzykuje :D
kisia - Wto Maj 24, 2005 23:47

darkenstein pamietaj ze ja mam meża :)
darkenstein - Sro Maj 25, 2005 00:01

kisia przepraszam ,szkoda wiec odpadasz z gry :(
kisia - Sro Maj 25, 2005 00:02

darkenstein a co ni lubisz mężatek :?: :rotfl:
Aither - Sro Maj 25, 2005 14:48

darkenstein spokojna glowa podajesz adres i przesylam Ci moja bluzeczke na wskazany adresik :) podotykasz sobie dowoli :)

kisia a widzisz i hajtnelas sie i momentalnie odpadasz z gry :hyhy: i na co Ci to bylo ? :rotfl:

kisia - Czw Maj 26, 2005 00:01

Aither hajtnełam się bo wiem że obraczka na palcu kobiety działa bardzo zachęcająco na facetów i te kobiety mają nieżłe wzięcie ;) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
darkenstein - Czw Maj 26, 2005 00:36

Aither wolalbym zebys miala ja na sobie :P
darkenstein - Czw Maj 26, 2005 00:38

kisia kisia ty i bez obraczki masz niezle wziecie ;)
kisia - Czw Maj 26, 2005 00:43

darkenstein ale ja juz mam obraczke i nie masz pojęcia jakie teaz mam wzięcie ;) ;) :rotfl:
Aither - Czw Maj 26, 2005 19:35

darkenstein marzyc piekna rzecz :) ale nosic ja bede z duma i wypieta piersia w przod :) wiec nie martw sie dam sobie rade... dam innym mozliwosci wykazania sie z rozbierania wzrokiem... :D

kisia :D jakos mi zloty krazek moglby przeszkadzac teraz :D wiec sobie podaruje :P

darkenstein - Czw Maj 26, 2005 22:12

Aither w sumie czesto sie nie widzimy inni maja wieksze szanse :(
kisia a tak zapomnialem juz jestes zajeta w sumie ja tez mamy cos wspolnego :)

Aither - Pią Maj 27, 2005 09:17

darkenstein spoko w galeri sa fotki :P to sobie popatrzaj :D
darkenstein - Pon Maj 30, 2005 23:09

Aither no nic innego mi nie zostalo :(
Aither - Sro Cze 01, 2005 16:52

Powiem tak... bylam w WSOWL no i tam znalazlam obiekty do rozbierania... MATKO !!! takie miesiwo jakie tam sie szfeda to nigdzie nie znajdziecie... bladyni, bruneci szatyni no cuda - niewidy... a jakie cialka... :hyhy: bedac chwilke na terenie szkoly.... to se popatrzylam, porozbieralam i poocenialam... w skrocie: MNIAMI ! :hyhy:
ANIUS - Sro Cze 01, 2005 17:14

Aither uwazaj bo u nichtam posucha i moze to sie "ciekawie skonczyc" ;) :P ;)
Aither - Sro Cze 01, 2005 17:18

ANIUS ale jakbys zobaczyla te w pol nagie cialka na tym boisku... o matko... nie no moja natura lowcy nie mogla zniesc takiego widoku :D :hyhy: :rotfl:
Szamanka - Sob Sty 14, 2006 14:23

Przyjemne uczucie,gdy czuje sie podniecony wzrok faceta na sobie,gdy wiadomo,ze jego wyobraznia zaczyna pracowac i powoli oczetami odpina guziki bluzeczki :hyhy:

Jako nie potrzeba nam wtedy rak do " udawanego oporu" :hyhy:


ekhmmmm :zawstydzony:


rozmarzylam sie :rotfl:

trunks - Sob Sty 14, 2006 14:47

Szamanka napisał/a:
Przyjemne uczucie,gdy czuje sie podniecony wzrok faceta

hmm pewnie tak, ale i zapewnie nie dla wszystkich przyjemne, bo niektóre chyba nie lubią tego

Krzysio - Sob Sty 14, 2006 15:13

Szamanka napisał/a:
Przyjemne uczucie,gdy czuje sie podniecony wzrok faceta na sobie,gdy wiadomo,ze jego wyobraznia zaczyna pracowac i powoli oczetami odpina guziki bluzeczki hyhy

fakt, lubie popatrzec na ladne dziewczyny, kobiety, ale czy od razu musze je wzrokiem rozbierac ?;) trudno tez rozebrac wzrokiem prawie naga dziewczyne :rotfl:

Aither - Sob Sty 14, 2006 17:01

Szamanka, hmmm nie wiem jakos chyba nie lubie jak mnie rozbiera wzrokiem :) wole jak robi to rekami lub zabkami :rotfl: :hyhy: :rotfl: :zawstydzony:
Major - Sob Sty 14, 2006 18:09

Popatrzec na ulicy lubie na ladne dziewczyny. Czesciej jednak patrze na twarze roznych osob. Jakos tak uwielbiam ogladac je. Dziala to mniej wiecej na takiej zasadzie jak niektorzy ogladaja i podziwiaja obrazy. Czy lubie rozbierac wzrokiem hmmm chzba nie, lubie takiej ktora mi sie spodoba spojzec gleboko w oczka i jak to odwzajemni to mnie to cieszy ;)
Szamanka - Sob Sty 14, 2006 18:29

Aither, jak juz dochodzi do " rekoczynow" lub " zeboczynow", to wiadoma sprawa,ze chce sie jak najszybciej z tych szmatek pozbyc,uwolnic.....ale gdy patrzy na mnie i widze jego wzrok...

cholewka......juz cicho jestem :D

Aither - Sob Sty 14, 2006 23:42

a niech patrzy... tyle mu zostalo :) czasem wyobraznia zawodzi :D
darkenstein - Nie Sty 15, 2006 02:06

oj wy kobiety zaraz rozbierac wzrokiem mi tam na poczatek wystarczy jak pomacam i popieszcze :P
Aither - Nie Sty 15, 2006 15:49

ech a faceci od razu do macania i pieszczenia... :looka: jakby to przyjemniejszych rzeczy nie bylo :P
jasiu101 - Nie Sty 15, 2006 15:56

Aither, to jakie sa te rzeczy c ??:>
darkenstein - Nie Sty 15, 2006 23:55

Aither, proponujesz szybki numerek na dobry poczatek ???
Aither - Pon Sty 16, 2006 00:22

jasiu101, samo przebywanie z dana osoba to juz cos wspanialego... :P

darkenstein, wyroslam z szybkich numerkow :) wole dlugo i namietnie :P :rotfl: :hyhy:

darkenstein - Pon Sty 16, 2006 01:47

Aither, no to mamy cos wspolnego :P
Olaa - Pon Sty 16, 2006 18:28

a ja sie dzisiaj tak poczulam :P i powiem ze uczucie nawet nawet... :zawstydzony:
Szaganka - Pon Sty 23, 2006 15:19

Jeśli wzrokiem rozbiera mnie nieobcy i niecałkiem mi obojętny facet, odbieram to wręcz jako pochlebstwo. :ok:
Nie znoszę natomiast obrzydliwego obmacywania wzrokiem, jakiego dopuszczają się średnioprzystojni podchmieleni kolesie. :zdegustowany:
Ale szczytem bezczelności jest, kiedy jakaś zawistna stara ropucha
(czyt. takie-sobie-szare-podstarzałe-babsko :kwasny: ) próbuje zmierzyć "na oko" obwód mojego biustu oraz ocenić czy wypełniony jest gruczołem, silikonem, czy watą? :wsciekly: :cenzura: :idiota: :idiota: :idiota:

Aither - Pon Sty 23, 2006 15:36

a ja c zzekam na spotkanie forumowe :D wtedy sobie porozbieram :D :D :D :ok: :zawstydzony: :rotfl: :hyhy: a bedzie kogo :rotfl: :hyhy: :hurra:
Szaganka - Pon Sty 23, 2006 17:10

Ponieważ nie ma szans, żebym wylądowała kiedyś na Waszym spotkaniu forumowym, z góry Cię uprzedzę Aither:

:wsciekly: TO ANI SILIKON, ANI WATA ! :looka: :luka: :cool:

Szamanka - Pon Sty 23, 2006 17:20

Szaganka, o skarpetkach byla mowa w innym temacie :rotfl:, bo moze gdy Cie ktoras taka stara baba rozbierac bedzie, to rzucaja w jej oczy skarepty :))
Major - Pon Sty 23, 2006 17:29

Szaganka napisał/a:
Ponieważ nie ma szans, żebym wylądowała kiedyś na Waszym spotkaniu forumowym, z góry Cię uprzedzę Aither:


Skoro nigdz nie zawitasz na naszym forumowym spotkanku to moze sie wizualnie przedstaw w avatarku. Tak zawsze milej sie rozmawia :D

Dorotka - Pon Sty 23, 2006 17:37

Szaganka napisał/a:
obwód mojego biustu oraz ocenić czy wypełniony jest gruczołem, silikonem, czy watą?

Szaganka napisał/a:
TO ANI SILIKON, ANI WATA !

rozumiem, że aż tyle tego masz że może to budzić wątpliwości? ;) :rotfl:

kobi - Pon Sty 23, 2006 19:21

Szaganka, to my odwiedzimy Ciebie :hyhy:
Mariusz - Pon Sty 23, 2006 19:37

Zawsze zdjęcie możesz przysłać :D
Aither - Pon Sty 23, 2006 19:38

Szaganka napisał/a:
Ponieważ nie ma szans, żebym wylądowała kiedyś na Waszym spotkaniu forumowym, z góry Cię uprzedzę Aither:

:wsciekly: TO ANI SILIKON, ANI WATA ! :looka: :luka: :cool:


Mam zasade - KOBIET nie rozbieram wzrokiem.... :zdegustowany:

Szaganka - Pon Sty 23, 2006 20:48

Major napisał/a:
moze sie wizualnie przedstaw w avatarku

Major niewiele się różnię od wizerunku, który jest tam obecnie ;)
kobi napisał/a:
Szaganka, to my odwiedzimy Ciebie

Kobi serdecznie zapraszam :padam: Olsztyn jest piękny zwłaszcza latem :)
wtedy wiele babek rozebranych :cool: nawet wzroku nie nadwyrężysz :hyhy:
Aither napisał/a:
Mam zasade - KOBIET nie rozbieram wzrokiem....

Aither zasady są po to, by je łamać ;) lol

Aither - Pon Sty 23, 2006 21:20

Szaganka, nie no chcesz prosze bardzo ale ja sie wylamuje z czegos takiego :P
Szamanka - Pon Sty 23, 2006 21:23

Aither, ale to moze byc calkiem przyjemny widok, gdy strzelaja wszystkie guziki w bluzce Szaganki :hyhy:



ja chyba powinnam isc sie pochwalic co w danej chwili pije :mur:

Szaganka - Pon Sty 23, 2006 21:48

Oj Szamanko może się lepiej nie chwal, bo Panowie Forumowicze pomyślą, że lepiej Ci będzie szło rozbieranie wzrokiem i zaraz się wszyscy do Ciebie zlecą ;) :rotfl: :rotfl:

:zdziwko: albo Cię na terapię uzależnień zgłoszą :dontgetit: :mur:

Szamanka - Pon Sty 23, 2006 21:53

Szaganka,
Cytat:
albo Cię na terapię uzależnień zgłoszą
:szok:



ale ja sie czuje calkowicie dobrze :] .Zadnych uzaleznien nie mam, po kobietach mi sie odbija, gdy wszystkie guziki juz poleca,

calkiem zdrowa kobiecina jestem :hyhy:

Aither - Pon Sty 23, 2006 21:53

Szamanka, nie bluznij Kobieto :D nie ma nic przyjemniejszego jak widok mezczyzny, ktory rozbiera sie w moich myslach :) i nie tylko rozbiera :hyhy:
Dorothea - Pon Sty 23, 2006 21:55

Aither napisał/a:
ktory rozbiera sie w moich myslach



Szkoda,ze tylko w myslach, ale przynajmniej rozbudza wyobraznie :D

Szamanka - Pon Sty 23, 2006 21:56

Aither, a tam wyobraznie mam mala... ;) wole to swoimi wielkimi oczyma widziec...o tak bym patrzyla :szok:
Aither - Pon Sty 23, 2006 21:56

Dorothea, hehehehhee no wiesz kwestia odpowiedniego zagrania i nie tylko w myslach :hyhy: :rotfl: :hyhy:

Rybko nie czytaj ! :D

De_Luca - Pon Sty 23, 2006 22:10

niech no by mnie któryś spróbował choćby wzrokiem rozebrać w tą zimnice- zatłukłabym..
Szaganka - Pon Sty 23, 2006 23:19

ja tam farelka ze sobą noszę.... :hyhy: niechby i w tę zimnicę rozbierali :ups:
EXHIBICJONISTKA :mur:

Major - Wto Sty 24, 2006 01:10

Spokój, bo Was rozbiore :D
Szaganka - Wto Sty 24, 2006 02:14

na to czekam... :oczami: :rotfl:

inaczej po co tego farelka tak dźwigam? :zdziwko: :zalamany: :rozpacz:

Mariusz - Wto Sty 24, 2006 13:22

De_Luca napisał/a:
niech no by mnie któryś spróbował choćby wzrokiem rozebrać w tą zimnice- zatłukłabym..

Nawet byś nie poczuła, że ktoś to robi ;)
Ja mógłłbym to zrobić w sposób widoczny dla Ciebie :P Ale nie znam Cię i nie wiem jaka będzie Twoja reakcja :D

De_Luca - Wto Sty 24, 2006 14:20

zrobie ci psikusa i ubiore 3 pary rajtuz i 4 dodatkowe swetry pod ciuchy, a potem możesz spróbować =)))
Mariusz - Wto Sty 24, 2006 14:23

Forumowe spotkanie nie trwa 10 minut ;)
jasiu101 - Wto Sty 24, 2006 14:28

De_Luca, za cieńo sięubierzesz :P , Mariusz, i tak pewnie będzie rozbierał wzrokiem :P
De_Luca - Wto Sty 24, 2006 14:36

ale ja nie będe na spotkanku =((( musze siostry pilnować, bo staruszkowie się idą bawić (nie żeby ktoś tu więcej imprezował w tym karnawale niż ja!!) =(( bububububuuuu. więc na rozbieranie musielibyśmy się umówić indywidualnie... (ło jerunie- i to ja się mądrzę w temacie "zdrada"?? teraz już wiem czemu jestem taka tolerancyjna =P)
Mariusz - Wto Sty 24, 2006 14:41

De_Luca napisał/a:
...więc na rozbieranie musielibyśmy się umówić indywidualnie...

Jestem otwarty na propozycje ;)

Dorothea - Wto Sty 24, 2006 15:59

De_Luca napisał/a:
bo staruszkowie

Jakos chyba nie lubie tego okreslenia

Ciekawe jak moje dziecko na mnie mowi....., twierdzi ze mowi mamusia hihihihihihi, moze tak mowi kto to moze wiedziec..... :D

De_Luca - Wto Sty 24, 2006 17:43

moi są przyzywczajeni i nie biorą tego do siebie =) zresztą sami na mnie mówią "stara" (no tak przy mojej sis to się nie prezentuje najmłodziej) :]
Aither - Nie Maj 07, 2006 12:24

No to co... porozbieramy kogos moze wzrokiem ? :) a reszte to pozniej :D
asik - Nie Maj 07, 2006 12:38

chętnie:)
kisia - Nie Maj 07, 2006 13:40

Aither, załuj że na babskim Cię nie było, bo było kogo porozbierać wzrokiem :hyhy: :D
Dorothea - Nie Maj 07, 2006 13:42

No było, było :hyhy:
Aither - Nie Maj 07, 2006 14:31

kisia, nie moglam :) bylam na grillu :D ale na nastepne juz przyjde :) pochwalcie sie kogo rozbieralyscie :luka:
Dorothea - Nie Maj 07, 2006 14:32

Facetow było pełno, ktos miał kawalerskie.........
Aither - Nie Maj 07, 2006 14:34

o cholera... nieee... no to trzeba bylo zlapac za telefon i dryndac do mnie.... :oczami: kurcze... kawalerskie :D hehehheeee :hyhy: no to miesko jak sie patrzy....
bog - Nie Cze 18, 2006 16:28

to chyba normalne że patrzymy na kobiety inaczej niż na facetów.....
oczywiście zależy jak patrzymy.... ;)

kisia - Nie Cze 18, 2006 16:40

bog napisał/a:
o chyba normalne że patrzymy na kobiety inaczej niż na facetów

noooo normalne ale pytanie brzmi
frodo napisał/a:
pytanie do facetów: często "rozbieracie" jakoś kobietke wzrokiem ??

:)

bog - Nie Cze 18, 2006 16:55

pytanie pytaniem ale za nim kryła się głębsza treść trudno rozbierać faceta wzrokiem ( przynajmiej w moim przypadku) a KOBIETY no cóż .... to chyba normalne że jak mi się jakaś spodoba to wyobrażam sobie ją ubraną mniej....lub wogóle ... a ile i jak często ?... no to zależy od gustu ... i gdzie jestem..... :)
Aither - Wto Cze 20, 2006 21:41

hehehehe przyznam sie ze dzis TO robilam :) rozbieralam wzrokiem pewnych ciekawych Panow na lotnisku :) smigalam sobie Jelczem ale jednym oczkiem obserwowalam smazace sie "ponagu" cialka na zielonej trawce :D Ajjjjj :D ciekawe czy jutro tez beda :D
Szamanka - Wto Cze 20, 2006 21:49

Aither, cosik zauwazylam, ze lubisz te jazdy na lotnisku :hyhy:
Appo - Wto Cze 20, 2006 22:50

Aither napisał/a:
ale jednym oczkiem obserwowalam


Kiedyś w coś walniesz :P Lub przejedziesz kogoś !! :P

Aither - Czw Cze 22, 2006 10:47

no niestety nie bylo... ale co tam jezdzacz sobie po miescie wielu sie takich smacznych kaskow widzi ze az sie czlowiek slini :) a jeszcze z moim instruktorem... eee nie powiem za duzo :D hahahaa szpiedzy nie spia :) no ale... co se rozebralam to moje :) :evil:
Szamanka, ostatnio... BARDZO polubilam :) chlopacy sie rozbieraja sami ja sie meczyc nie musze :D :rotfl:

FlashMan - Czw Cze 22, 2006 13:04

Ja bym chętnie jakąś kobitkę rozebrał wzrokiem ;) :P :)
Mariusz - Czw Cze 22, 2006 14:50

A tam wzrokiem ... lepiej rękami ;)
kisia - Czw Cze 22, 2006 15:04

FlashMan a mało to kobiet chodzi po ulicach :?: :D
Szamanka - Czw Cze 22, 2006 15:22

Juz widze ten moment jak Flahsik stoi na Zwyciestwa i takim przymruzonym okiem probuje rozbierac przechodzace kolo niego panny :rotfl:
FlashMan - Czw Cze 22, 2006 16:14

Mariuszu, z pewnością lepiej to robić rączkami :)

Kisiu, no może i sporo chodzi - niekiedy trudno wybrać :]

Szamanko, może Ty się kiedyś przejdziesz na Zwycięstwa gdy ja tam będę? :P :)

Morqana - Czw Cze 22, 2006 16:17

:szok: hehe
FlashMan - Czw Cze 22, 2006 16:33

Morquano, Ty możesz przychodzic na Zwycięstwa częściej, to i ja tam częściej będę :P ;)
Szamanka - Czw Cze 22, 2006 17:28

Flahsik napisal
Cytat:
Szamanko, może Ty się kiedyś przejdziesz na Zwycięstwa gdy ja tam będę?
..albo odwrotnie..bo gdzie zostalo napisane, ze to faceci rozbieraja..ja tez bym chetnie popatrzyla..tym bardziej ze mlode, swieze :hyhy:



palnij ty sie szamana w leb :mur:

kwg - Czw Cze 22, 2006 17:42

noooo, sz.... poogladac mozesz , ale nie dotykac mi tam :hyhy:
kisia - Pią Cze 23, 2006 00:08

Szamanka, nie nie wal w łeb, dobrze mówisz :D :hyhy:
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 00:24

Taaaaaaaaaaaaa, świeże mięsko :] :P
darkenstein - Pią Cze 23, 2006 01:03

tego lata nie ma za duzo do rozbierania jest tak goraco ze laski chodza prawie nago :D :rotfl:
kisia - Pią Cze 23, 2006 09:15

darkenstein to się ciesz, masz mniej roboty :P
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 09:40

Darkenstein - mogłoby być jeszcze bardziej upalnie :) Nasze Słońce tam daleko w Niebie ma dobrą taktykę z tym ocieplaniem.
Morqana - Pią Cze 23, 2006 10:26

FlashMan napisał/a:
Morquano, Ty możesz przychodzic na Zwycięstwa częściej, to i ja tam częściej będę


MateuszQ no pytasz a wiesz, :Pjasne, ze bede.Ja bede nie odwiedzała Zwycistwa, tylko je nawiedzała :całus:

Aither - Pią Cze 23, 2006 10:28

lol.... Wy byscie na latwizne poszli... ale to trzeba sie wysilisc z tym rozbieraniem a nie sloncem sie wyreczac :P to sie zwie juz lenistwo :P
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 10:49

Morquanko, dziękuję :cmok: ;)

Aither, jakie tam znowu lenistwo?! :) Słońce też wie co dobre ;)

Morqana - Pią Cze 23, 2006 11:03

Flashek nie ma za co :calus:

A do tematu wracajac, to ja uwielbiam facetow rozbierac wzrokiem ;) Hehe :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Szamanka - Pią Cze 23, 2006 13:31

MorQaNa, napisala
Cytat:
ja uwielbiam facetow rozbierac wzrokiem
:niepewny: a jak to sie robi :zdziwko: , bo ja starej daty jestem....zlituj sie dobra dziewczyno... :padam: daj jakies dobre taktyki, by, gdy spojrze na jaka "plec brzydka " to nagle naga przede mna stanela :hyhy:
ziutek997 - Pią Cze 23, 2006 14:52

Panowie :chytry: jeśli chcecie sobie troszeczkę "porozbierać wzrokiem" to podsyłam tutaj dobry materiał (niestety wirtualny :kwasny: )

h t t p;//ziutek997.ovh.org/!!!/hentaitsop.swf

Ekhm.. się rozmażyłem :zawstydzony: ;)

Morqana - Pią Cze 23, 2006 15:11

Szamanka napisał/a:
a jak to sie robi


Szamaneczko jedziesz do z gory do dolu, patrzysz prosto w oczy, zeby uciekl wzrokiem, co w moim wypadku zawsze sie udaje, ehh, musisz kotu$ poprobowac, uda Ci sie :)

FlashMan - Pią Cze 23, 2006 15:17

Ziutku - piękna... i masz racje z tym, ze szkoda iż to wirtualna kobieta ;) :) :P

Morquanko, zadziwiasz mnie swoimi taktykami ;)

Widze, że i Szamanka bierze sieza rozbieranie :)

ziutek997 - Pią Cze 23, 2006 15:29

FlashMan szkoda ze w rzeczywistości trudno o kobietę z takimi ekhm.. ATRYBUTAMI :evil: :hyhy:
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 15:31

Ziutek - oj szkoda, szkoda... No, ale może jednak uda sie zarówno Tobie jak i mnie takie 'atrybuty' w życiu spotkać ;)
Morqana - Pią Cze 23, 2006 15:33

Hehe Ojcze taktykami?? To sa moje sztuczki, reszte Szamaneczko na pw :P bo tu za duzo mowic nie mozna, pozniej Ojciec to przeciwko mnie wykorzysta :]
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 15:42

Ja przeciwko Tobie Wielka Matko mam coś wykorzystać? :) :P

Jak coś to tylko i wyłącznie w dobrej sprawie ;)

Morqana - Pią Cze 23, 2006 15:59

Hmmm, w dobrej sprawie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
no nawet jesli, ale mozesz uchwycic moje sztuczki, co wtedy za zabawa by byla, jakby,m je na Tobie probowala :P

ziutek997 - Pią Cze 23, 2006 16:06

MorQaNa skończ się już przechwalać i przystąp wreszcie do dzieła :D
Niech się tylko zgłosi pierwszy ochtnik :D

Morqana - Pią Cze 23, 2006 16:12

ziutek997 taaaa,jak bedzie zawiadom mnie, ja sie ide polozyc...
ziutek997 - Pią Cze 23, 2006 16:15

No to chłopaki robimy listę :P Kto pierwszy ??
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 16:48

Ja mogę spróbować ;) :P
ziutek997 - Pią Cze 23, 2006 16:56

No to ja jako drugi :P

1. FlashMan
2. Ziutek :)

Morqana - Pią Cze 23, 2006 17:43

Ta...

FlashMan napisał/a:
Ja mogę spróbować

ziutek997 napisał/a:
No to ja jako drugi


Nie boicie sie??Zeby pozniej na mnie nie bylo :P

FlashMan - Pią Cze 23, 2006 18:39

Morquana, Ziutek i ja to mocne chopy ;) :)
Morqana - Pią Cze 23, 2006 18:40

FlashMan napisał/a:
Morquana, Ziutek i ja to mocne chopy


chopy??:szok: ze co ??

FlashMan - Pią Cze 23, 2006 18:45

miałem na myśli my - mężczyźni :) :cmok:
Morqana - Pią Cze 23, 2006 18:48

Ale dales przecinek po mnie, to by zaznaczalo, ze mnie wliczasz, a powinienes dac
" -" :krzeslem:

FlashMan - Pią Cze 23, 2006 18:52

Dobra jesteś i równie pedantyczna co ja :] - rzeczywiscie tam powinien być myślnik :]
Morqana - Pią Cze 23, 2006 18:55

Winner :super: hehe, no tak, jestem pedantyczna, czasem potrafie ukladac wszystko w kolejnosci.Juz nawet ciuchy zaczelam w szafce, ale to inny Topic, a wiec :offtopic:

Hehe, rozbieranie wzrokiem, byli chetni i uciekli nei no porashka :kijemgo:

FlashMan - Pią Cze 23, 2006 18:59

Ja jestem nadal chętny :)
Szamanka - Pią Cze 23, 2006 19:07

MorQaNa, napisala
Cytat:
patrzysz prosto w oczy, zeby uciekl wzrokiem
:rotfl: :rotfl: . zeby przez to patrzenie nogi go nie poniosy a nie oczy i z rozbierania tylko smak zostanie

Flashik, dodal
Cytat:
że i Szamanka bierze sieza rozbieranie
...dopiero sie uczy i przymierza :hyhy:
Morqana - Pią Cze 23, 2006 19:08

Ciekawe, ciekawe, hehe, w takim razie kiedy bedziesz gotowy na robieranie podaj mi godzine na Zwyciestwa :P (koljeny post po polnocy) :calus: for U
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 20:14

Oczywiscie, że dla Ciebie będę gotowy :] , Ty również musisz się przygotować. Ubierz coś podkreślajacego Twoja figurę najlepiej :P :) Wtedy rozbieranie wzrokiem będzie lepiej szło :)

:cmok:

Aither - Sob Cze 24, 2006 08:39

mwahahaha ZIUTEK do dziela ! ! ! :hyhy: Ty sobie porozbieraj a ja popatrze :) fajke zapale :cwaniak: piwka sie napije :piwo: moze nie jednego :) no nie obijac sie chlopaki :) :evil:
ziutek997 - Sob Cze 24, 2006 11:27

Aither spoko spoko ja jestem dopiero drugi w kolejce :) Narazie niech się FlashMan wykaże :D :D :D
Tylko jednego nei rozumiem :) Czemu akurat na Zwycięstwa?? Znaleźlibyście jakieś ciekawsze miejsce :D

FlashMan - Sob Cze 24, 2006 11:33

No właśnie - moze Park Chopina?

P.S. - Zniutku chciałem Tobie złożyć życzenia na priv'ie, ale nie masz chyba aktywnego wysyłania wiadomosci :) Życzę więc Tobie wszystkiego najlepszego i tak jak pisałem wcześniej, abyś znalazł kobietę, która będzie spełniała 'wymogi', które spełniała dziewczyna na animacji, którą mi przysłałeć. No i wiele szczęścia na dalszej drodze życzę! ;)

ziutek997 - Sob Cze 24, 2006 11:37

FlashMan dostałęm Twoje życzenia :) Wielkie dzięki :) A swoje ekhm.. "atrybuty" już znalazłęm... może się nie ruszają tak jak te animowane :P ale nie nażekam :D
Morqana - Sob Cze 24, 2006 12:21

FlashMan napisał/a:
No właśnie - moze Park Chopina?


No park chopina moze byc jak najbardziej, tylko zaznaczam, ze tam jest sporo dzieci, zeby nie bylo :]

ziutek997 napisał/a:
Aither spoko spoko ja jestem dopiero drugi w kolejce


Hehe jak sie zalapiesz, narazie Ojciec konkretow nei podaje :P

FlashMan - Sob Cze 24, 2006 12:31

Ziutku, to dobrze, że już masz swoje 'atrybuty' ;)

Morquano - jak tylko będe miał czas, a z pewnościa sie taki znajdzie to możemy się wzajemnie rozbierać ;)

Aither - Sob Cze 24, 2006 12:42

ziutek997 napisał/a:
A swoje ekhm.. "atrybuty" już znalazłęm

mwahahahahahaaaaa :rotfl: no co Ty... nie wiedzialam :zawstydzony:

ziutek997 - Sob Cze 24, 2006 13:18

Aither napisał/a:
nie wiedzialam


te kobity ostatno jakieś takieś niedoinformowane...

FlashMan - Sob Cze 24, 2006 13:31

Ziutek, musisz stworzyć jakąś kampanię informacyjną ;)
Aither - Sob Cze 24, 2006 14:04

hm... ale ja tak elastycznego biustu nie mam :P wiec to na pewno nie o mnie chodzi :hyhy: eee tam... i tak na pewno pozwoli Ci tylko popatrzec jak sie bujaja :rotfl:
FlashMan - Sob Cze 24, 2006 14:54

Aither - piękny tekst. Hahahahahaha. :)
Morqana - Sob Cze 24, 2006 15:40

FlashMan napisał/a:
to możemy się wzajemnie rozbierać


ale tylko wzrokiem :P ??;> HEhe

FlashMan - Sob Cze 24, 2006 15:45

No, oczywiście, że wzrokiem ;) :P

Chyba, że chcesz inaczej ;)

Morqana - Sob Cze 24, 2006 15:48

Wielki Ojcze czy ty cchesz przejsc do rekoczynow w parku Chopina?? :przestraszony: :luka: :cool:
Aither - Sob Cze 24, 2006 15:53

powiedzcie kiedy przyjde popatrzec na te rekoczyny :>
FlashMan - Sob Cze 24, 2006 16:01

Może w następnym tygodniu? :P :luka:
Morqana - Sob Cze 24, 2006 16:06

O...MateuszeQ wreszcie jakas date ustalil :P

ziutek!! gdzie jest Ziutek, neich on sie zapisuje na za dwa tygodnie :P

Aither a wpadaj slodka, ale od razu mowie nie bede sie rozbierac po jasnosci, tam sa dzieci :przestraszony:

FlashMan - Sob Cze 24, 2006 16:08

Morquanko, to schowiemy się gdzieś za drzewem ;)
Morqana - Sob Cze 24, 2006 16:23

MateuszQ taaa a z za krzaka mi jakies dziecko wyskoczy :przestraszony:
Aither - Nie Cze 25, 2006 15:43

MorQaNa napisał/a:
Aither a wpadaj slodka
nie no moze lepiej nie :D na wpadke to ja sie nie chce zalapac :D a Ziutek... khem... sadze ze bedzie podziwial w tym czasie swoje "atrybuty" :D :rotfl: :hyhy:
Morqana - Nie Cze 25, 2006 15:52

Aither napisał/a:
nie no moze lepiej nie na wpadke to ja sie nie chce zalapac


jaka wpadke?? :Szok: to bedzie tylko rozbieranie wzrokiem :P

Gmeras - Nie Cze 25, 2006 17:23

bo Aither jak ma czas odwiedza mnie :D
ziutek997 - Nie Cze 25, 2006 18:08

No to trzeba umówić się w jakimś bardziej intymnym miejscu :) jeśli nie macie pomysłu to coś się załatwi... dajcie tylko znać :) Hehehe :evil: Co się będziecie ograniczać z powodu jakiś tam dzieci :)
Morqana - Nie Cze 25, 2006 18:40

ziutek997 hehe w sumie powiedzmy, ze tak, zawsze mozna sie schowac za palmiarnia :P

Tylko gdzie sie podzial MateuszEQ ?? :| :zdziwko:

Szamanka - Nie Cze 25, 2006 23:14

MorQaNa, zostal rozebrany to sie teraz chowa biedaczek..bo jak to tak z golym tylkiem po placu latac :hyhy:
Morqana - Nie Cze 25, 2006 23:20

Hmm, ciekawe xo mu jest?? :| Trzeba esia napisac, biedactwo gdzie on polazl ?

i kogo ja bede rozbierala teraz :rozpacz:

Aither - Pon Cze 26, 2006 13:48

MorQaNa, sadze ze Gmerasek by sie nie pogniewal :D on lubi takie "teatrzyki" :D
FlashMan - Pon Cze 26, 2006 13:58

Już jestem!!! :)

Świeży i gotów do rozbierania! :)

Awaria Internetu... ;)

Morqana - Pon Cze 26, 2006 14:00

Jest moj MateuszeQ do rozbierania :P :hurra:

Wielki gdzies sie podziewal, wiesz ja juz kogos innego zaczelam rozbierac :P, ze awaria to podejrzewalalm

FlashMan - Pon Cze 26, 2006 14:04

Kogo zaczęłaś rozbierać? :(
Morqana - Pon Cze 26, 2006 14:07

Hehe, ciesz sie, ze czekalam na Ciebie :P

To zart, nikogo nie rozbieram, wpisales sie pierwszy na liste :] Wiec i pierwszy bedziesz (chyba) :| :niepewny: :hyhy:

FlashMan - Pon Cze 26, 2006 14:13

Oh, dziękuję, dziękuję :P
Morqana - Pon Cze 26, 2006 14:17

e ty! I tak masz przerabane! :krzeslem: gdzie jest jakas konkretne data, he?;>
FlashMan - Wto Cze 27, 2006 01:04

Hmmm..., konkretna data?! :)
Morqana - Wto Cze 27, 2006 10:31

Taaaa,data MateuszQ, wiesz Ziutek997 :P Sie niecierpliwi :] hehe :rotfl:
Aither - Wto Cze 27, 2006 12:30

i nie tylko Ziutek :> ja tez :D moze sie w koncu dowiem na co stac Ziutka :D :rotfl: :hyhy:
kaszanna - Wto Cze 27, 2006 12:36

Właśnie dzisiaj czułam się rozbierana wzrokiem :szok: Stałam w kolejce w sklepie i dosłownie czułam czyjś wzrok na mnie. I po raz pierwszy w życiu czułam się niekompletnie ubrana będąc kompletnie ubrana. Dobrze że chłopak chociaż przystojny :rotfl:
ziutek997 - Wto Cze 27, 2006 12:47

Aither nie licz na podpatrywanie... gapiów nie potrzebujemy :P będziesz tylko przeszkadzała i nas rozpraszała... :zdegustowany:
Aither - Wto Cze 27, 2006 12:56

kaszanna, hehehehe :) te dreszcze przeszywajace cialo :D no taaaa... aj ci przystojniacy :D

ziutek997, no to nie :zdegustowany: znajde sobie innego do podpatrywania :hyhy: moze czegos sie naucze :rotfl:

Morqana - Wto Cze 27, 2006 15:21

Hehe widzisz Ziutek997 kolega MateuszeQ chyba sie przestraszyl :zdziwko: :rotfl: :rotfl:
ziutek997 - Sro Cze 28, 2006 18:15

MorQaNa, nie sądzę :) daj mu chwilę :) niech nastawi się psychicznie :) Daj mu troszkę czasu :)
Morqana - Sro Cze 28, 2006 18:20

No dobra wiadomo moje serce nie moze nikogo odrzucac, wiec poczekam :] :P
Amal - Sro Wrz 06, 2006 12:09

jeśli mi sie podoba/jest przystojny to tak jeśli nie to nieeeeeee czasem się brzydzę;?
voyteck - Sro Wrz 06, 2006 12:19

Amira napisał/a:
jeśli mi sie podoba/jest przystojny to tak jeśli nie to nieeeeeee czasem się brzydzę;?
Heheh to chyba normalne :]
Morqana - Sro Wrz 06, 2006 13:47

No a mi Flashek uciekl do Niemiec i nie moge Ziutka porozbierac, bo kolejka, to kolejka :)
Kurcze, zaczelam zauwazac, ze coraz czesciej rozbieram facetow wzrokiem :niepewny: Uwielbiam to :rotfl: :rotfl:

Amal - Sro Wrz 06, 2006 15:40

voyteck napisał/a:
Heheh to chyba normalne :]


odpowiadam na pytanie więc o co Ci chodzi? ;/

voyteck - Sro Wrz 06, 2006 20:23

Amira, Że to normalne że rozbierasz wzrokiem tych którzy ci sie podobają a nie tych którzy Ci się nie podobają
Olaa - Czw Wrz 07, 2006 13:04

hmm a ja narazie nie rozbieram wzrokiem nikogo- musze sie przelamac ;) za to czuje sie rozbierana tym sposobem dosc czesto :) szczegolnie w towarzystwie pewnego pana z ktorym sie dzisiaj z reszta tez zobacze :P :D
Amal - Czw Wrz 07, 2006 13:38

voyteck napisał/a:
Amira, Że to normalne że rozbierasz wzrokiem tych którzy ci sie podobają a nie tych którzy Ci się nie podobają


ee ee eeeeee czekaj bo źle zrozumiałeś!!

chodziło mi o to jak MNIE rozbierają wzrokiema nie ja ;)
czyli jak sie patrzy ładny koleś to mi to nie przeszkadza a jak no taki który mi się nie podoba to bardzo mi się to nie podoba bo czasem czuję wstręt i się brzydzę (głównie pijaków w parkach itp.)

no teraz chyba już rozumiesz ok;)

kisia - Czw Wrz 07, 2006 15:01

Cytat:
no teraz chyba już rozumiesz ok;)

hehe, ja tez teraz już rozumiem :D, wcześnie zrozumiałam tak jak Wojtek :)

katarzyna35k-ce - Czw Wrz 07, 2006 15:14

a ja rozbieram wzrokiem mojego szefa .....:P
katarzyna35k-ce - Czw Wrz 07, 2006 15:15

sprawdzam czy ma gdzies pochowane pieniadze dla mnie na wypłate :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kisia - Czw Wrz 07, 2006 15:34

Cytat:
sprawdzam czy ma gdzies pochowane pieniadze dla mnie na wypłate

:rotfl: też bede musiała rozebrac swojego, może tez coś znajdę, o wypłacie mówie oczywiście ;P

Morqana - Czw Wrz 07, 2006 15:36

Buahahahah, ja najczesciej ostatnio rozbieram mojego kolege :) :rotfl: :rotfl: :zdziwko:
Chyba sie zdarzyl pokapowac bo zawsze jak jestem w jego towarzystwie to staje mi on nagi, wiec musi sie krepowac :hyhy: :rotfl: .O gush! Okropna jestem :rotfl: :niepewny:
E i tak czekam na spotkanie mojego kolegi,ktory wreszcie wroci, botermin minal, trzeba sie na klejny umowic :super: :hyhy: :rotfl:

CrazyZELL - Pią Wrz 29, 2006 22:03

Hehe.
Ja od jakiegos czasu tez rozbieram kolezanke z pracy. Teraz jest w ciazy i dopiero jestem ciekaw jak wyglada. :zawstydzony:
chodzi mo konkretnie o nia, bo jak wyglada gola baba w ciazy to wiem!
;)

Pozdrawiam Age z ostatniego pietra.

Yeti - Pią Wrz 29, 2006 23:01

CrazyZELL napisał/a:
Ja od jakiegos czasu tez rozbieram kolezanke z pracy. Teraz jest w ciazy...

Kurcze!... Słyszałem o takich specach, co łyżeczki potrafią wzrokiem wyginać, ale żeby aż tak się patrzeć?... Niewiarygodne!... :szok:

CrazyZELL, z jednej strony, jestem pełen podziwu, ale z drugiej... to może coś Cię ominęło?... ;) :rotfl: ;)

trunks - Pią Wrz 29, 2006 23:33

hehe no ma po prostu taki fetysz na kobiety w ciąży :P
Basiorek - Pią Wrz 29, 2006 23:33

mężczyźni są dziwni ;)
Morqana - Sob Wrz 30, 2006 19:07

Basiorek, sama probuje wreszcie znalezc na nich kod :niepewny: :zdziwko: Szkoda, ze te kody po calym swiecie lataja :P ... Ja znow rozebralam wwzrokiem kolege ze szkoly :zawstydzony:
CrazyZELL - Sob Wrz 30, 2006 21:10

Hehe, no co?? Fajnie tak porozbierac w myslach "kobiałki" :rotfl:
kisia - Sob Wrz 30, 2006 21:15

Cytat:
Fajnie tak porozbierac w myslach "kobiałki"

i panów też :hyhy: dziś jednego rozbierałam :hyhy:

Dorotka - Sob Wrz 30, 2006 22:31

Yeti napisał/a:
Kurcze!... Słyszałem o takich specach, co łyżeczki potrafią wzrokiem wyginać, ale żeby aż tak się patrzeć?... Niewiarygodne!... :szok:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
CrazyZELL napisał/a:
Teraz jest w ciazy i dopiero jestem ciekaw jak wyglada.
tego to ja szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem :zdziwko: rozumiem, że można rozbierać wzrokiem kogoś kto jest pociągający - rozumiem, że ta znajoma taka była wcześniej dla Ciebie, ale nie bardzo wiem dlaczego akurat teraz jesteś jeszcze bardziej ciekaw jak wygląda jak się jej utyło i nieco zniekształciło :niepewny:
kisia - Sob Wrz 30, 2006 23:00

Dorotka, bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco :D
trunks - Nie Paź 01, 2006 00:04

co racja to racja hehe
Dorotka - Nie Paź 01, 2006 10:23

kisia, trunks, :zdziwko: no to ja chyba mam poczuciem estetyki coś nie tak ;)
Szamanka - Nie Paź 01, 2006 10:39

No to teraz zaczelam sie ciezko zastanawiac...chyba bede musiala zajsc w ciaze ( ktos chetny : hyhy:) by mnie jakis facet wzrokiem rozebral tak, iz poczuje sie calkiem naga
Morqana - Nie Paź 01, 2006 10:52

I musisz przez to w ciąże zachodzić Szamaneczko?? :niepewny: Niee, absolutnie, przejdź pewnym krokiem po mieście.Zarzuć zalotnym spojrzeniem i zobaczysz, że poczujesz się całkowicie rozebrana :P
kobi - Nie Paź 01, 2006 11:21

kisia napisał/a:
Dorotka, bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco :D

Oj tak... :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:
Dorotka napisał/a:
no to ja chyba mam poczuciem estetyki coś nie tak ;)

I z gustem ;)

Szamanka - Nie Paź 01, 2006 12:02

Mor skarbeczku :D , codziennie biegam po miescie...i ciagle jestem ubrana :hyhy: , spojrz jak kobi sie zachwyca takimi kobietami ( sorrki kobietka :D )
Morqana - Nie Paź 01, 2006 14:38

Hmm, szkoda, że faceci nie moga zachodzić w ciąże :zdegustowany: Może baardziej byli by pociągający :D:D ..... Szmaneczko.... próbuj,próbuj, teee zalotne spojrzenie, ogniki w oczach :D:D Mrraaau, każdej kobiecie się udaje :]
Yeti - Pon Paź 02, 2006 07:37

MorQaNa napisał/a:
Hmm, szkoda, że faceci nie moga zachodzić w ciąże Może baardziej byli by pociągający

MorQaNa, ja wyglądam conajmniej na szósty miesiąc... Ponieważ (niestety) nie tracę wzroku, kiedy muszę sam się rozebrać, to z czystym sumieniem mogę Cię zapewnić: nie żałuj!...

kisia napisał/a:
bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco

... więc dlaczego kobiety, jak diabeł przed wodą święconą, bronią się przed najmniejszymi objawami na swoim ciele, które upodabniałyby je do ciężarnych?... No, może jeszcze na powiększony biust nie spojrzą krytycznie, ale nawet drobne zaokrąglenie brzuszka potrafi im spędzać sen z oczu (bo rzekomo nie w każdej sukience będą jak bóstwo wyglądały), a coś, czego z lupą trzeba byłoby szukać, potrafią nazwać "fałdami tłuszczu"?... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Cytat:
bo kobieta w ciązy wyglada cudnie, pięknie i dla bardzo wielu mężczyzn pociągająco

Tak!... To prawda!...

... bo widok kobiety w ciąży jest obrazem (i wyobrażeniem) cudu, jaki się w niej dokonuje! :)
... bo widok kobiety w ciaży uruchamia dodatkowe "narzędzia", a nie tylko poczucie estetyki, czy pożądanie...

MorQaNa napisał/a:
...Szamaneczko (...) przejdź pewnym krokiem po mieście.Zarzuć zalotnym spojrzeniem i zobaczysz, że poczujesz się całkowicie rozebrana

Już tam nasza Szamaneczka wie, jak to należy robic... :P
Szamanko, jeśli myślisz, że to nie działa w twoim środowisku pracy, to sie nie zrażaj!... Ci panowie (twoi podopieczni) robią to bezustannie, tylko, że wrazić już (błyskiem w oku) nie potrafią! ;)

Dorotka - Pon Paź 02, 2006 08:39

Yeti napisał/a:
... więc dlaczego kobiety, jak diabeł przed wodą święconą, bronią się przed najmniejszymi objawami na swoim ciele, które upodabniałyby je do ciężarnych?...
to nie do końca tak. Jak dla mnie to kobieta (facet pewnie też) jest atrakcyjna, jeżeli dobrze czuje się we własnej skórze, lubi siebie i akceptuje. Wtedy właśnie, kiedy ktoś sam ze sobą czuje się dobrze to staje się atrakcyjny dla innych, czuje się pewny siebie. Pewnikiem początki ciąży są właśnie takie dla większości kobiet, ale potem bywa różnie. Nie za bardzo można czuć się dobrze we własnej skórze jeżeli jest się ociężałym i przez to zupełnie nieporadnym i niezdarnym, jeżeli po zrobieniu paru rzeczy które wcześniej były "pryszczem" ma się zadyszkę, jeżeli wysiadają stopy i bolą plecy. Oczywiście dodatkowo dochodzi do tego aspekt pt. "co by tu ubrać" a to pytanie z każdym dniem jakoś dostarcza coraz mniej opowiedzi bo w coraz mniej rzeczy człowiek się mieści - a dla kobiety to jakby ważne ;)
Więc jeżeli kobieta - mimo wielu cudownych doznań takich jak wiercenie się malucha, jego kopniaki i uczucie, że on tam jest - czuje się obolała, wielka, niezdarna i cały czas śpiąca i zmęczona to nie może czuć się atrakcyjna i woli zgasić światło ;) oczywiście bardzo wiele daje akceptacja partnera, otoczenia dla tekiego stanu rzeczy, ale i tak... uwierz, że nie chce się być wtedy rozbieranym wzrokiem :zawstydzony:

Yeti - Wto Paź 03, 2006 08:10

Dorotka napisał/a:
Jak dla mnie to kobieta (facet pewnie też) jest atrakcyjna, jeżeli dobrze czuje się we własnej skórze, lubi siebie i akceptuje. Wtedy właśnie, kiedy ktoś sam ze sobą czuje się dobrze to staje się atrakcyjny dla innych, czuje się pewny siebie.

Już szybciej zgodziłbym się z zależnością odwrotną,... wydaje mi się, że to jest tak, że kiedy ktoś się czuje atrakcyjny (odczuwa to np. poprzez reakcje innych), to przez to zaczyna się dobrze czuć sam ze sobą... ale chyba się niezbyt na tym znam...

Dorotko, te słowa, które zacytowałaś, napisałem mając na uwadze kobiety, które wcale w ciaży nie są :) ... ale które na swoje ciało potrafią patrzeć wzrokiem tak bardzo wymagającym i krytycznym, że pomimo swojej niewątpliwej atrakcyjności (między innymi potwierdzanej tym rozbierającym wzrokiem niejednego faceta), potrafią doszukiwać się pseudo-felerów najczęściej właśnie w cechach, które są namiastką zmian sylwetki wywoływanych przez ciażę... (a jednocześnie tak często brakuje tej krytycznej samooceny w zakresie kapryśnego zachowania, które wyłącznie ciąża mogłaby usprawiedliwiać ;) ).

Dorotka napisał/a:
oczywiście bardzo wiele daje akceptacja partnera, otoczenia dla tekiego stanu rzeczy, ale i tak... uwierz, że nie chce się być wtedy rozbieranym wzrokiem

Akceptacja stanu rzeczy (wsparcie) to jedno, a wzrok (np. partnera), który mówi, że pomimo tych zmian o których wspomniałaś, jesteś dla niego ciągle tak samo piękna i atrakcyjna, to chyba stanowi odrębną wartość, prawda?... nawet, kiedy nie masz ochoty na to rozbieranie (wzrokiem) ;)

Yeti - Nie Lis 19, 2006 14:52

W minionym tygodniu mi nie brakowało
chwil pełnych wzrokiem rozbierania... :rotfl:
Gdyby się komuś w moją głowę wejść udało,
to gotów pomyśleć, że kawał ze mnie drania! :P

Aither - Nie Lis 19, 2006 14:54

zabrzmialo nadwyraz interesujaco :)
Yeti - Nie Lis 19, 2006 15:43

Interesująco, to się kłębiły myśli moje
pod wyobraźni naporem... i widokiem
ciała pięknego, lecz ubranego szykownie.

...myśli wkradające się pod te stroje,
do miejsc skrywanych przed mym okiem...
... od samych myśli mi było cudownie! :rotfl:

...do tego zawrót głowy od perfumów woni,
zmysły szalejące,... słodki dotyk dłoni...

... nawet, jeśli coś więcej się wtedy działo,
to nie piszę, by offtopikiem się nie stało!
Bo przypominam, że treści tego tematu
bliżej niż do rozkoszy jest do... celibatu! :P

Jagoda - Pon Lis 20, 2006 21:43

Piękny wiersz :)
De_Luca - Pon Lis 20, 2006 22:07

właśnie mi sie przypomniał piątek w quasarze, ładne 1,5 h patrzenia sobie nawzajem w oczy i nie tylko uhh.. <hot> a było na co =P
Dana - Pon Lis 20, 2006 22:21

Jagoda napisał/a:
Piękny wiersz


..ta rozbiera wzrokiem jak się czyta.. :P

Takie rozbieranie wzrokiem jest dla mnie przyjemne tylko wtedy gdy sama sobie rozbieram wzrokiem swojego towrzysza z którym spędzam wolny czas i to wtedy gra ...dosłownie gra jakieś przyjemne wibracje w uszach :hyhy:
Sprawa się komplikuje gdy chce pogadać ,a tu w oczach rozmówcy widze jak rozpina się moja bluzeczka ,no i co ? ja chciałam gadu gadu przy kawie a tu jestem zmuszona swojej garderoby pilnować ;) on rozbiera ,a mnie zamiast zimno ciepło się robi :zawstydzony: kawa zaczyna mi w przełyku stawać ,zamiast spływać pieszcząc smakiem mój przełyk :przestraszony: nadal nie wiem co robić ...zbawieniem jest w tym czasie telefon do mnie ,dobry pretekst aby się ewakuować ...jeśli sama nie jestem zainteresowana rozbieraniem swego rozmówcy :P ..ale czasami telefon dzwoni nie wtedy kiedy trzeba :dobani: ..no i takie perypetie mam z tym rozbieraniem wzrokiem ..ja :D

kisia - Pon Lis 20, 2006 22:42

Dana, bardzo mi sie podobają Twoje perypetie, Tobie z reszta chyba tez :D
Aither - Pią Gru 29, 2006 18:12

Bylam wczoraj sobie w PKM Gliwice :) spotkalam kilku starych znajomych z czasow gdy pracowalam na biurowcu :) i przyznaje ze nawet spodobalo mi sie uczucie jakie towarzyszylo mi w rozmowie z jednym z nich :) oczywiscie znajac swoja zaczepnosc i zlosliwosc nie zapomialam dac do zrozumienia zeby staral sie o przyznanie mnie pod jego skrzydla na szkolenie :) Heheheheee ciekawe... cieeekaweeee :rotfl: to sie bedzie dzialo :)
Olaa - Sro Sty 03, 2007 14:37

ostatnio doswiadczylam na sylwestra i tak mi sie spodobalo z pewnym konkretnym osobnikiem ze sie nie moge doczekac nastepnego spotkania :hyhy: :P
Merii - Sro Sty 03, 2007 15:03

a ja nie znoszę jak mnie jakis facet rozbiera wzrokiem :chytry: czasem mam ochote palnąć coś głupiego, czasem mi się wymckło :zdegustowany: co się tak gapisz :/ czasem myśle po szkodzie :rotfl: ale cóż taka jestem ...
jak byłam wolna to było całkiem inaczej :D a teraz jakoś mnie to wkurza łeeee

krystian - Sro Sty 03, 2007 15:15

Merii napisał/a:
a teraz jakoś mnie to wkurza łeeee
a skad wiesz, ze cie rozbiera wzrokiem?? moze wlasnie cie ubiera;)
Merii - Sro Sty 03, 2007 15:52

krystian, bo to widać :P
krystian - Sro Sty 03, 2007 19:47

Cytat:
krystian, bo to widać
kazdy widzi to co chce widziec:) rownie dobrze moglas mu kogos przypominac, moglas tez ladnie pachniec perfumem, moze po prostu rzucilas mu sie w oczy. dlaczego zaraz uwazasz ze cie rozbieral wzrokiem? a co jesli mu sie nie podobalas, uznal cie za bardzo brzydka osobe, na tyle brzydka, ze az sie musial napatrzec;P
Aither - Sro Sty 03, 2007 22:13

Olaa napisał/a:
ostatnio doswiadczylam na sylwestra

na sylwestra to ja mialam okazje porozbierac sobie wzroczkiem :D hehehe calkiem fajnie bylo a jeszcze potem posmyrac po pleckach :D aj wyobraznia dziala :D chcialoby sie wiecej :D

Szamanka - Sro Sty 03, 2007 22:17

Jakos ostatnio wystarczy spojrzenie jednego osobnika plci meskiej i sama sie rozbieram :rotfl: :rotfl: ;)
Olaa - Sro Sty 03, 2007 22:21

Aither napisał/a:
potem posmyrac po pleckach

po pleckach to mnie smyrano akurat w sylwestra mialam taka ciekawa kreacje ze idealny byl taki maly masazyk :hyhy: faaajnie bylo :D

Arex30 - Sro Sty 03, 2007 22:27

wicie co....
moj dziadek powiadał kiedyś ze kobiete najlepiej ocenic po nogach ....


Pedzioł mi ze jakie tory taka stacja
:hyhy: :hyhy:

Aither - Sro Sty 03, 2007 22:48

Szamanka napisał/a:
wystarczy spojrzenie jednego osobnika plci meskiej i sama sie rozbieram

oj zle z Toba :P a gdzie ta pikanteria? no wiesz co... moj to przynajmniej sie musi nameczyc :D :rotfl: :super: nikt nie powiuedzial ze latwo :D

Szamanka - Sro Sty 03, 2007 22:53

Aither napisala
Cytat:
oj zle z Toba a gdzie ta pikanteria
:hyhy: , zostawiam sobie reszte na pozniej ;) :rotfl:
Aither - Sro Sty 03, 2007 22:55

na pozniej to ja wole zostawic sily a nie pikanterie :rotfl: okej okej nie wnikajmy :D
Merii - Czw Sty 04, 2007 09:20

krystian napisał/a:
Cytat:
krystian, bo to widać
kazdy widzi to co chce widziec:) rownie dobrze moglas mu kogos przypominac, moglas tez ladnie pachniec perfumem, moze po prostu rzucilas mu sie w oczy. dlaczego zaraz uwazasz ze cie rozbieral wzrokiem? a co jesli mu sie nie podobalas, uznal cie za bardzo brzydka osobe, na tyle brzydka, ze az sie musial napatrzec;P

:super: dobre bardzo dobre aż się uśmiałam ale wiesz co widać róznice w wzroku jak ktoś cię pociąga jak ktoś tylko spogląda, jak ktoś patrzy z obrzydzeniem, a jak ktoś patrzy z ciekawości ... i jest to duża róznica, widocznie nie miałeś okazji czegos takiego widzieć na swoim przykładzie skoro dla ciebie to jedno i to samo :P

krystian - Czw Sty 04, 2007 10:59

Merii napisał/a:
widocznie nie miałeś okazji czegos takiego widzieć na swoim przykładzie skoro dla ciebie to jedno i to samo :P
nawet gdybym to widzial, to nie jestem az takim narcyzem, zeby twierdzic, ze ktos mnie wzrokiem rozbieral:)byc moze ta osoba nie patrzyla na mnie tylko za mnie ;)
Merii - Czw Sty 04, 2007 11:07

ja się za narcyza napewno nie uważam ... tylko że niektórych rzeczy nie da się niezauważyć
Alinka - Czw Sty 04, 2007 12:30

najbardziej podoba mi sie kiedy dwie osoby chlopak i dziewczyna ogladaja ta sama rzecz, ta sama osobe.. i zwracaja uwage na calkiem inne szczegoly:)
ostatnio z kolega widzielismy ladna dziewczyne, po czym on skomentowal ze byla ladnie ubrana, a ja ze miala ładne zęby.... no coz :P

tuchałowa - Pią Sty 19, 2007 23:45

Facetowi czasem się wydaje, że kobieta nie widzi tego, w jaki sposób on się na nią patrzy, ale ona wszystko widzi :rotfl:
dade - Sob Sty 20, 2007 00:42

sęk w tym że czasami nie da się owego patrzenia powstrzymać, to jest czasami silniejsze od nas... Z drugiej strony wyobrazam sobie iż może takie patrzenie być nieprzyjemne ...
tuchałowa - Sob Sty 20, 2007 00:49

Czasem może być jednak bardzo przyjemne, dlatego żeby tego nie przerwać należy udawać, że się tego nie :] Tylko, że jeszcze pozostaje kwestia tego, czy ktoś to robi taktownie, czy ma wywalony na wierzch język i mu ślina litrami leci z pyska :) No i oczywiście kto patrzy ;)
dade - Sob Sty 20, 2007 00:57

hmm.. czyli co? jedni mogą, a inni nie? ;)
Yeti - Sob Sty 20, 2007 09:02

Merii napisał/a:
jak byłam wolna to było całkiem inaczej a teraz jakoś mnie to wkurza łeeee

... ja to chyba rozumiem :P

tuchałowa napisał/a:
pozostaje kwestia tego, czy ktoś to robi taktownie, czy ma wywalony na wierzch język i mu ślina litrami leci z pyska

Taaaak! Należałolby też dodać, że niektóre (skromnie powiedziawszy) kobiety, wiele gotowe są czynić dla tego męskiego ślinienia, a jednocześnie pogardzać tymi śliniącymi się facetami ;)

dade napisał/a:
hmm.. czyli co? jedni mogą, a inni nie?

Hmmm.... Tak samo jak przy wszelkich innych formach rozbierania... :P

dade - Sob Sty 20, 2007 09:10

Yeti napisał/a:
Taaaak! Należałolby też dodać, że niektóre (skromnie powiedziawszy) kobiety, wiele gotowe są czynić dla tego męskiego ślinienia, a jednocześnie pogardzać tymi śliniącymi się facetami ;)


True :)

loona - Sob Sty 20, 2007 10:34

coż...
nawet jak nam wstyd się do tego przyznać - jesteśmy próżne, przynajmniej troszeczkę ;)
a rozbieranie nas wzrokiem - niewinna przecież czynność - przyczynia się do tego, że jest nam miło, a w niektórych przypadkach potrafi odbudować naszą (czytaj kobiecą) samoocenę

ale nie myślcie panowie, że same nie "rozbieramy", robimy to i to nawet dosyć często - chociaż czasami na rozbieraniu męskiego "umysłu" na czynniki pierwsze się kończy :D

pozdrawiam wszystkich rozbieranych i rozbierających :)

tuchałowa - Sob Sty 20, 2007 13:02

dade napisał/a:
czyli co? jedni mogą, a inni nie?
Oczywiście, że niektórzy nie powinni, zwłaszcza jak ktoś jest obleśnym drechem po kilkunastu piwach, który szuka przygody z nieznajomymi;)

Yeti napisał/a:
Taaaak! Należałolby też dodać, że niektóre (skromnie powiedziawszy) kobiety, wiele gotowe są czynić dla tego męskiego ślinienia, a jednocześnie pogardzać tymi śliniącymi się facetami ;)


Yeti, a jakie czyny masz na myśli? Ubiór? Czy kiedy kobieta założy bluzkę z głębszym dekoltem to już powód, żeby patrzeć się tam gdzie się nie należy patrzeć?
( swoją drogą fajna wymówka, to już kobieta nie może ładnie wyglądać?)

Yeti - Sob Sty 20, 2007 13:25

tuchałowa napisał/a:
Yeti, a jakie czyny masz na myśli?... (...) swoją drogą fajna wymówka, to już kobieta nie może ładnie wyglądać?

Cokolwiek bym tu napisał, to można byloby się tego przyczepić, nieprawdaż? :P
Są rzeczy ładne, ale są i takie, których zadaniem jest właśnie prowokowanie wyobraźni i zmysłów płci przeciwnej (a czasem i zazdrości kolezanek).
Nie trzeba być specjalistą od mody, ani od sosjologii, żeby rozglądając się na ulicy, niejednokrotnie dostrzec wyzywający ubiór, który ze słowem "ładny" niewiele ma wspólnego...
To żaden wstyd, przyznać że kobiety lubią być pożądane!... :) nieraz w tym właśnie celu są gotowe znosić katusze... Faceci też to lubią, tyle, że psychika męska to nieco inaczej ustawia. Każdy pragnie czuć się dowartościowany i to w różnych wymiarach!... Poczucie, że jest się atrakcyjnym seksualnie (a conajmniej akceptowalnym), jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka, chociażby obok potrzeby bycia zrozumianym... Nic w tym zlego. Ale złem może być, jak w każdej innej kwestii, gdy ktoś zaczyna przesadzać :P
Tak samo, z drugiej strony,... rozbieranie wzrokiem - o ile nie posuwa się poza granice przyzwoitości,... o ile nie staje się chamskie i nie narusza poczucia niczyjej godności - jest po prostu wyrazem zainteresowania tą kobiecością (czy męskością),... jest pokazaniem, że dostrzegło się zarówno wrodzone walory, jak i "pracę nad sobą" tej drugiej strony :]

loona - Sob Sty 20, 2007 16:50

ktoś mógłby rzec, że "rozbieranie wzrokiem" jest nieprzyzwoite, czy nawet obleśne. Moim zdaniem cenzorem są tutaj nasze czyny czy gesty, bo... wyobraźni nie da się zatrzymać - to wbrew naturze.
To tak jakby ktoś kazał nam NIE MYŚLEć o kolorze czerwonym - wiecie jaka będzie nasza pierwsza myśl? - wyobrazimy sobie coś właśnie w czerwonym kolorze - nasza podświadomość nie zna słowa NIE, to samo dotyczy wyobraźni.
Natomiast co z tymi naszymi "kosmatymi" myślami zrobimy potem... to już zupełnie inna historia ;)

trunks - Sob Sty 20, 2007 18:44

loona, bardzo słusznie napisalas ;)
Major - Nie Sty 21, 2007 00:28

Czasem jest to niewinne ale ze strony kobiety wyglada inaczej. Ja tak ostatnio mialem. Dziewczyna w pracy wczesniej jak ja widzialem byla inaczej ubrana, a pozniej zdjela swetr i miala ubrana koszulke. Na niej bylo troche jakis symboli napisow no i tak patrzylem na koszulke, probojac cos przeczytac i ona to zauwazyla i sie skrzywila. Wygladalo jakby sobie pomyslala ze patrze sie jej na biust :P Niestety czasem cos wyglada inaczej niz jest w rzeczywistosci :D Chociaz biust ma obfity :P
dade - Nie Sty 21, 2007 01:16

Major napisał/a:
ona to zauwazyla i sie skrzywila.


a może ona się uśmiechnęła a ty opatrznie to zrozumiałeś ... :rotfl:

Major - Wto Sty 23, 2007 00:16

dade, jeszcze usmiech potrafie odroznic od zdegustowanej miny :D
kisia - Wto Sty 23, 2007 00:57

Major napisał/a:
ona to zauwazyla i sie skrzywila

a może skrzywiła sie bo dostrzegła, że próbujesz ją poczytać, a nie rozebrać wzrokiem ;)

jan - Wto Sty 23, 2007 10:18

;) a nie próbowałes czytac z prawidłowej, zalecanej odległości ok 30 cm ;)
krystian - Wto Sty 23, 2007 16:23

Major czytal co jest napisane na tej koszulce, a dziewczyna sie skrzywila bo Major nie wspomnial, ze napis na tej koszulce byl pisany alfabetem Braille'a :P
Dana - Wto Sty 23, 2007 21:39

Kolega z pracy dostanie na urodziny
h t t p;//w w w bodman.webd, p l/catalog/product_info.php?cPath=25&products_id=61
ciekawe czy będzie tylko czytany - czy rozbierany wzrokiem po takiej reklamie jaka będzie na sobie nosił :P

desperado - Nie Lut 11, 2007 15:00

Major napisał/a:
Czasem jest to niewinne ale ze strony kobiety wyglada inaczej. Ja tak ostatnio mialem. Dziewczyna w pracy wczesniej jak ja widzialem byla inaczej ubrana, a pozniej zdjela swetr i miala ubrana koszulke. Na niej bylo troche jakis symboli napisow no i tak patrzylem na koszulke, probojac cos przeczytac i ona to zauwazyla i sie skrzywila. Wygladalo jakby sobie pomyslala ze patrze sie jej na biust Niestety czasem cos wyglada inaczej niz jest w rzeczywistosci Chociaz biust ma obfity
_________________
po co sie wysilales trzeba bylo koszulke jej zdjac wziasc do domu i tam przeczytac :P
Arex30 - Pią Gru 14, 2007 22:30

przeglądałem ostatnio foty z wakacji i powiem że nie trzeba rozbierać wzrkiem by zobaczyć ....
czasem nawet bardzo zakryte jest odkryte

Coyote - Czw Sty 24, 2008 12:04

Cytat:
czasem nawet bardzo zakryte jest odkryte


Bardzo dobrze powiedziane ^^



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group