dupiate forum

Rekreacja i Turystyka w Gliwicach - BASEN

kisia - Czw Sty 20, 2005 15:27
Temat postu: Baseny w Gliwicach
Chodzicie na basen ??? Który i dlaczegto właśnie tam ??? :D
frohike - Czw Sty 20, 2005 15:51

Ja byłem kilka razy na Warszawsiej ale ogólnie to bardzo rzadko chodze sie popluskac na basen
Frycek - Czw Sty 20, 2005 17:05

Chodze na Warszawska....jakos przypadl mi do gustu :)

No mysle ze mozemy sie wybrac :)

Dana - Czw Sty 20, 2005 22:44

Bardzo lubie pływać w okolicy bylam na wszystkich plywalniach
Na Warszawskiej jest OK ,wieczorne pory odpowiadają mi najlepiej

kisia - Czw Sty 20, 2005 22:53

A ile mamy basenów w Gliwicach ???
Warszawska, Jasna, Sikornik, kiedyć był na Studziennej wie ktoś czy jest tam nadal ???

Moooni001 - Czw Sty 20, 2005 23:21

Juz nie ma na studziennej. Niestety za dużo fajnych basenów to tutaj nie mamy:(
Frycek - Pią Sty 21, 2005 09:07

-Basen Leśny :roll: - ale to tylko latem
-Jasna
-Sikornik
-Warszawska

Na studziennej to to byl brodzik nie basen :P

I chyba to wszystkie

Mariusz - Pią Sty 21, 2005 10:49

Ja czasem chodzę do siebie, na Sikornik, bo mam blisko ;-)
ANIUS - Pią Sty 21, 2005 17:26

zapomnieliście o malenkim baseniku , plyciutkim dla dzieci (?) w SP nr 28
frohike - Pią Sty 21, 2005 17:48

i jeszcze mniejszych w szpitalach :wink:
ANIUS - Pią Sty 21, 2005 17:51

frohike, to jest niesmaczne!
kisia - Nie Sty 23, 2005 01:28

ANIU¦, no co Ty na żartach się nie znasz ;) ???
ANIUS - Nie Sty 23, 2005 07:51

znam:) znam znam:) ale jakos te szpitalne baseny ...mama pracuje w sluzbie zdrowia..wiec widzialam pewne rzeczy...
MajkeL - Pon Sty 24, 2005 16:50

.......hmm popływał bym troszkę......... wiec zapytam się Was moi drodzy.....ile kosztuje wstep do w/w basenów i czy trzeba mieć czepek? C:- )
;-)
Z góry dzięki za odpowiedz.......

kisia - Pon Sty 24, 2005 19:07

na Warszwaskiej i Sikorniku trzeba mieć czepek, co do Jasnej to nie wiem
LuKaSh - Pon Sty 24, 2005 20:18

Trzeba.. chyba, że jesteś łysy .. :D
PAKuS - Wto Sty 25, 2005 13:15

LuKaSh napisał/a:
Trzeba.. chyba, że jesteś łysy .. :D

stary ale powiedziałeś
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

LuKaSh - Wto Sty 25, 2005 19:24

Taka prawda .. :P
Piotrulek - Sob Mar 05, 2005 15:37

kisia, Jest jeszcze szkolny na Strzody w SP28
Rafalka - Nie Mar 06, 2005 14:35

Nie lubie nosic czepka, bo mam dlugie wlosy i nawet jak go mam na glowie to i tak wlosy sa potem mokre :( !Na basenik plyne najczesciej na warszawski, jak mam okazje to odwiedzam basen w CzerwionceLeszczynach. A jak posiadam karnety, to mocze i masuje sie 3h w Tarnowskich Gorach w parku wodnym(tam nie trzeba czapeczki). :)
Piotrulek - Nie Mar 06, 2005 14:50

Rafalka, Czepek nigdy nie służyl do tego aby mieć suche wlosy ,tylko do tego ,aby wlosy nie wypadaly ,a tym samym nie zatykaly filtrow i maszyn.
Ilonka - Nie Mar 06, 2005 15:10

Ja chodze na Warszawska, jest jakis taki najbardziej nowoczesny chyba ;-) Chociaz na Sikorniku tez jest sympatycznie. Na Warszawskiej chetnie korzystam z basenu jak i sauny, jacuzzi i zjezdzalni :jupi:
Co do czepkow, to dobrze, ze sa, bo ja bym nie chciala plywac i najesc sie czyichs wlosow :wink: Te gumowe czepki chyba zabezpieczaja wlosy przed zmoczeniem, ale wyjatkowo bolesnie je wyrywaja podczas nakladania i zdejmowania :?
Najgorszy basen to jest na Jasnej chyba :P Nie wiem jak tam jest teraz, bo nie bylam od trzech lat. Nabawilam sie chorobsk, woda jest zimna, jest brzydko i smierdzi chlorem :P Ogolnie - obrzydliwie. [/center]

Rafalka - Nie Mar 06, 2005 17:24

Nawet gumowe czepki nic mi nie pomogaja. A na warszawskiej na poczatku dzialalnosci , czepki nie byly wymagane.
Agnieszka - Nie Mar 06, 2005 17:33

a wiecie moze czy jakis basen wprowadzil juz karnety (caloroczne lub miesieczne - lub jakiekolwiek inne) ?
Piotrulek - Nie Mar 06, 2005 18:10

Rafalka, I jak maszyny szlag zaczął trafiać to w ciągu miesiąca wszedl nakaz korzystania z czepków. :roll:
kisia - Nie Mar 06, 2005 19:30

Ciekawe czemu w Tarnowskich Górach nie trzeba nosić czepków.
Być może mają lepsze filtry i maszyny, moze droższe ale lepsze ???
Muszę o to zapytać w pracy.
Kiedyś był jeszcze basen w Montochemie na Trynku. Bardzo częto tam chodziłam :)

Frycek - Nie Mar 06, 2005 20:58

Agnieszka napisał/a:
a wiecie moze czy jakis basen wprowadzil juz karnety (caloroczne lub miesieczne - lub jakiekolwiek inne) ?


na Jasnej sa karnety ale z tego co wiem to sie nie oplaca karnetow (tak mi powiedzial ten gosciu) :)

Piotrulek - Pią Mar 18, 2005 14:41

kisia, Na tym basenie jako mlody chłopak zdobylem 3 miejsce w 1981 w Miejskich Zawodach Plywackich na dystansie 50m stylem dowolnym i bylem zapisany na takiej tablicy ,ktorą potem podobnie jak "moje" tablo poslużylo obecnej p.dyrektor jako material do szklenia okien i na podpalkę,wstyd i hańba p.dyrektor(dlatego stanowisko to piszę malymi literami) .
Dev - Pią Mar 18, 2005 14:44

ja przewaznie jezdze do aquaparku do tarnowskich gor albo do Krakowa :)
super zabawa :mg: karnecik 3 godzinny i jazda 8)

FlashMan - Pon Maj 02, 2005 09:10

Ja na Jasnej chodziłem bardzo długo pływać, jest to basen czysto sportowy, raczej nie przeznaczony do celów rekreacyjnych. Co do Basenów jakie znajdują sie w Gliwicach znam" SP 28, SP 32, Jasna, Warszawska i coś jeszcze..., a słyszaliście o tym, że na "Leśnym" ma powstać kryty basen??? W którejś z gazet czytałem...
Agacisko ;-) - Pon Maj 02, 2005 09:51

Też o tym czytałam. nie tylko basen i bioska itp...
ANIUS - Pon Maj 02, 2005 10:32

odwieczne pytanie: tylko kiedy??!
ich inwestycje, tzn inwestycje na tym terenie trwaja zazwyczaj bardzo dlugo, tak samo jak ostatnia czesc, osttni basen, ktory wolao pomste do nieba, a juz dawno mial byc oddany do uzytku:)

Agacisko ;-) - Pon Maj 02, 2005 11:55

Bo to już jest tak, że planują planują, a potem mało co budują.
kisia - Pon Maj 02, 2005 23:41

FlashMan napisał/a:
na "Leśnym" ma powstać kryty basen

tak to prawda. UM ogłosił przetargi, Jak znajdę w prazy SIWZ to Wam powiem co ma powstać i kiedy

FlashMan - Wto Maj 03, 2005 23:27

Kisu, byłbym Ci bardz wdzięczny za wszystkie informacje dotyczące tego przetargu ;)
kisia - Sro Maj 04, 2005 10:33

FlashMan ostatnio pisali coś w Nowinach Gliwckich, wczoraj ( 3 maja) w Tesco czytałam. A UM ogłosił kilka przetargów mających związek z mającymi powstać basenami na Kąpielisku Leśnym. Jak znajdę chwile ( co pewnie tak szybko nie nastąpi, niestety) to poszukam
Gmeras - Wto Cze 28, 2005 16:48

Niechciałem zakładac kolejnego tematu a niewiedziałem gdzie umieścic pytanie które brzmi
Niewiecie po ile jest wstęp na Czechowice i czy jest darmowe? :)

Dev - Wto Cze 28, 2005 16:52

chyba dalej jest dziura w plocie... wiec wejscie darmowe;p
Gmeras - Wto Cze 28, 2005 16:56

a tak legalnie ?
Dev - Wto Cze 28, 2005 17:14

cos kolo 2-3 zl :]
frohike - Sro Cze 29, 2005 16:10

po 19 za darmo a wczesniej jest dziura w plocie :rotfl:
AgnieszkaL - Sro Cze 29, 2005 17:25

skoro temacik o basenach to gdzie nalepiej z dzieciaszkami, ale takimi maleńkimi, od 6 miesiaca zycia, zeby sobie jeszczeprzypomniały jak się pływa??
Agnieszka - Sro Cze 29, 2005 19:47

chyba na Warszawską. jest tam fajny brodzik dla dzieci i takie maluszki do 3 lat wchodza za free (muszą miec tylko pampersa).
Czysto i przyjemnie.

Frycek - Sro Cze 29, 2005 21:07

potwierdzam , na warszawskiej jest fajnie :zawstydzony:
glewitz - Sro Cze 29, 2005 21:30

a ja na basdenynie chodzę, bo nie mam ochoty :P
AgnieszkaL - Sro Cze 29, 2005 21:34

a ja włąsnie chętnie bym się wybrała, nawet ostatnio kupiłam sobie strój kąpielowy i chaciałabym go sprawdzic
Rafalka - Czw Cze 30, 2005 20:55

A ja na basen ide jak juz nie mam na nic ochoty :)
Zrelaksowac sie :)

Dorotka - Pią Lip 01, 2005 06:40

Jeszcze jest mały basenik w szkole na Wrzosowej w ?abędach - uczą tam popołudniami pływać maluchy. Mój Matik zaczął tam naukę rok temu - miał cztery latka. Trochę daleko od centrum, ale warto bo jest suuuuper :-) dzieciaczki się dobrze bawią ucząc się pływac a mamusie się dobrze bawią patrząc na przeprzystojnych panów nauczycieli pływania :)
madzia_madzik - Pon Sie 08, 2005 11:40

no a ja mam takie pytanie... nie wie ktos może czy w sierpniu są otwarte pływalnie? :> bo z tego co pamiętam to w tamtym roku o tej porze większość gliwickich krytych basenów była zamknięta no i nie wiem jak jest teraz... z góry dzieki za szybka odpowiedź :hyhy:
Gmeras - Pon Lis 28, 2005 19:48

kto zna może cenniki basenów na sikorniku i warszawskiej ? :)
Dorothea - Pon Lis 28, 2005 23:11

Gmeras, nie jestem w 100 % pewna, ale chyba 6 zeta za godzinke, ulgowy 4.Ale nie sugeruj sie tym bo mogło sie to zmienic, dawno juz tam nie byłam.Osobiscie wole ten Na Warszawskiej
Krzysio - Sro Lis 30, 2005 17:25

na sikorniku chyba 8 normalny kosztuje :| chyba :P:P
Harcerka - Nie Gru 04, 2005 15:06

a przepraszam czy ktos wie gdzie jest prowadzony aquaaerobik:???
Dorotka - Nie Gru 04, 2005 20:42

Harcerka, kiedyś był w szkole na Strzody - nie wiem czy jeszcze jest, na pewno jest w ?abędach w szkole na Wrzosowej - jak chcesz to dam Ci namiar na instruktorke :)
Harcerka - Pon Gru 05, 2005 20:23

o chetnie;))) a w soboty sa zajecia?
Dorotka - Czw Gru 08, 2005 19:07

namiary wysłałam Ci na pw :)
Harcerka - Sob Gru 10, 2005 11:24

dzieki mam":))) ale link do stronki chiba nie dziala za bardzo:))))
a czy ktos byl na dolnych wałów w tym salonie Vacuum czy jakos tak??? to takie chodzeniepod cisnieniem?

kisia - Nie Gru 11, 2005 01:10

Cytat:
dolnych wałów w tym salonie Vacuum czy jakos tak??? to takie chodzeniepod cisnieniem?

ojej a co to :szok: zupełnie nie wiem o czy mowa :szok: :help:

Dorothea - Nie Gru 11, 2005 01:15

kisia, no masz cisnienie i tak z nim chodzisz hihihihihihihih
Dorotka - Nie Gru 11, 2005 08:21

:rotfl: to w zasadzie można by trenować w domu, bez biegania do salonu odnowy

a tak naprawdę to kiedyś widziałam cos takiego - wchodzi się do takiego specjalnego urzadzonka albo jest się w nim zamkniętym od pasa w dół, albo po samą szyję) i się tam w środku chodzi po ruchomej tasmie. Ponoć wysiłek fizyczny jest wspomagany przez wytworzone w tej komorze, w której się siedzi ciśnienie i jest wtedy bardziej skuteczny w kształtowaniu sylwetki :)

Harcerka - Nie Gru 11, 2005 10:41

podobno daj eto dobre efekty:)))
ja pomimo iz mieszkam zaraz prawie obok jeszcze tam nie doszlam:))))
tak mnie kusi i kusi:))

Dorothea - Nie Gru 11, 2005 13:38

A ile to kosztuje??? I ile razy trzeba tam chodzic??
Harcerka - Nie Gru 11, 2005 15:20

nie wiem ile to kosztuje;)
nie mialam odwagi wejsc;) heh..
ponoc ok 10 seansow.. i sa efekty.. gdzies to wyczytalam...
po 30 minut lazenia kazdy

Dorothea - Nie Gru 11, 2005 16:12

Harcerka, 10 seansow dla mnie to zdecydowanie za mało hihihihihi, ja musiałabym tam lezec przez tydzien bez przerwy :rotfl:
kisia - Nie Gru 11, 2005 21:48

a tak w ogóle to czy nadal rozmawiamy i basenach :?: :looka:
Dorothea - Nie Gru 11, 2005 21:52

kisia, juz rozmawiamy......, tak jest.......,więc basen na Warszawskiej moim zdaniiem jest lepszy niz na Sikorniku, ale chyba juz to kiedys pisałam :D
Harcerka - Nie Gru 11, 2005 21:56

moim zdaniem jakosciowo i moze lepszy...ale tak jest okropnie zimno!!!!

ja wole Sikornik tylko dlategoze tam po prostu nie trzese sie z zimna:)))

Gmeras - Nie Gru 11, 2005 22:31

Harcerka, własnie to za ile jest bilet ulgowy na sikorniku albo warszawskiej ? ;]
Dorothea - Nie Gru 11, 2005 23:01

Gmeras, 4 zł ...., chyba
Harcerka - Nie Gru 11, 2005 23:08

hmm nie wiem ale normalny ok 8 PLN... tak mi sie wydaje..
za pierwsza godzine..
:)

Aniczka - Czw Sty 12, 2006 21:59

jesli chodzi o baseny, to na warszawskiej ulgowy do lat 16 kosztuje 4 zeta w tygodniu, 5 zeta dla starszych i 7 dla nieuczacych, w weekendy jest 2 zeta drozej. Na sikorniku jest o zlocisza taniej, ale warunki duzo gorsze. osobiscie polecam warszawska. tez jestem ciekawa gdzie jest prowadzony aquaaerobik, slyszalam ze wlasnie na sikorniku niby... :/
Major - Czw Sty 12, 2006 22:24

Może się kiedyś ustawimy ekipą na basen (dla grup pewnie są jakieś zniżki). Co tam że pływać to ja nie bardzo, ale zawsze się można popluskać w wodzie :D
Aniczka - Czw Sty 12, 2006 22:29

na warzsawskiej sa rowniez dostepne inne formy korzystania z urokow wody. Jakuzi, masaze wodne w basenie, zjezdzalnia, a o znizkach to pewnie sa jak sie zadzwoni i zamowi na konkretna godzine i liczbe ludzi, ale ja bardzo chetnie..
Major - Czw Sty 12, 2006 22:31

No to czas przenieść piłke z boiska na wode i pogramy w piłke wodną :D
kobi - Czw Sty 12, 2006 23:26

Basen? O bardzo chętnie :) Już ponad pół roku nie byłem :/
Gmeras - Pią Sty 13, 2006 08:40

Piłka na wodzie jestem za ;D
Rafalka - Pią Sty 13, 2006 15:16

jestem chetna na basen, a dokladnie na saune :)
Major - Pią Sty 13, 2006 19:12

To ustawmy się wszyscy, im wieksza grupa tym lepiej. Potem zadzwoni sie do informacji o ewentualna znizke dla grupy zorganizowanej i pojedziemy sie pluskac :D
Aniczka - Nie Sty 15, 2006 12:21

Niech kazda/y chetna/y napisze, kiedy pasuje i wtedy wybierzemy ten dzien, ktory jest wymieniany przez wszystkich. Z doswiadczenia wiem, ze najlepiej jest w godzinach przedobiwednich isc. Ja mam wypisane, kiedy nie ma szkol. W poniedzialek mozna przyjsc w godz. 10-12, podobnie we wtorek i srode. w czwartek 10.15-11.15,a w piatek 10-13. Jesli niekomu nie pasuje w tych porach, to od 15 juz nie ma szkol. Ja moge w kazdy dzien oprocz srody.
Major - Nie Sty 15, 2006 13:21

Zdaje mi się, że najłatwiej będzie ludzi zebrać na godziny wieczorne. Wtedy potencjalnie każdy ma czas się gdzieś wybrać. Większość w rannych i (po)południowych godzinach pracuje/siedzi na uczelni.
kobi - Nie Sty 15, 2006 23:07

Aniczka napisał/a:
najlepiej jest w godzinach przedobiwednich

A praca/szkoła/rodzina? Tak jak mówi Major - wieczorkiem najlepiej :)

Aniczka - Pon Sty 16, 2006 10:24

Dlatego tez napisalam, ze jesli nikomu nie pasuje to szkol wieczorem juz nie ma a od 18 jest drozej. Po prostu piszcie, kiedy wam pasuje, a reszta wyjdzie w "praniu".:P
Major - Pon Sty 16, 2006 21:05

A mozesz podac wstepne ceny na okreslone godziny ? Ja i tak chetnie bym sie wybral na basen, bo dawno nie byłem.
Iza - Pon Sty 16, 2006 22:56

Agagatka napisał/a:
skoro temacik o basenach to gdzie nalepiej z dzieciaszkami, ale takimi maleńkimi, od 6 miesiaca zycia, zeby sobie jeszczeprzypomniały jak się pływa??

ja mam dziecko w wieku 5 mies i chodze z nim na basen ale niestety w Tarnowskich Gorach bo o ile wiem to w Gliwicach niema takiego basenu dla takich maluszkow!
a tam jest specjalna woda dla nich i instruktor ktory te zajecia prowadzi!naprawde warto z takim dzieciaczkiem chodzic na basen jest to dla niego ogromna frajda!polecam :super:

Major - Pon Sty 16, 2006 23:00

Gdybym jeszcze takie dziecko miał :P to możliwe, że poszedłbym z nim bądź też żone wysłał. Tak to sam bym się popluskał :)
Dorotka - Pon Sty 16, 2006 23:22

Iza napisał/a:
ja mam dziecko w wieku 5 mies i chodze z nim na basen ale niestety w Tarnowskich Gorach bo o ile wiem to w Gliwicach

mój Matik przy Twoim to już co prawda "stary koń" bo ma pięć lat, ale jak szukałam dla niego zajęć nauki pływania ponad rok temu, to trafiłam na różne propozycje dla pieluszaków. Nie pamiętam dokładnie teraz gdzie to było, ale popytam jutro w pracy dziewczyn, które chodzą na zajęcia ze swoimi pampersiarzami - na pewno w Gliwicach.

voyteck - Wto Sty 17, 2006 13:56

Iza napisał/a:
basen jest to dla niego ogromna frajda!polecam

Zdecydowanie sie zgadzam - lepiej basen niż dom zalewać :oczami:

Aniczka - Wto Sty 17, 2006 19:25

Jesli chodzi o ceny to do 16 lat- 4 zeta po 18 5 zeta. Do 25 5 zeta, po 18 7 zeta, dla juz nazbyt wyrosnietych dzieciakow:) tzn.doroslych 7 zeta a po 18 9 zeta. jesli chodzi o dzieci, to na warszawska z dzieciaczkiem mozna przyjsc, sa nawet specjalne pampersiki do kupienia. jest nauka plywania nawet dla niemowlat tam organizowana.
kobi - Wto Sty 17, 2006 20:36

No to kiedy wybieramy się? :D
Major - Wto Sty 17, 2006 21:37

skoro na pilke moge przeznaczyc 8 zeta to czemu na basen nie moglbym 9 :D Ja się chetnie pisze. Zbierzmy ekipe moze i jakas znizke dostaniemy :)
jasiu101 - Wto Sty 17, 2006 21:42

ja proponuje :P jasna w piatek o19.30 :P
kobi - Wto Sty 17, 2006 21:54

Nie byłem tam, ale na Warszawskiej podobało mi się i podobno jest lepszy :P
jasiu101 - Wto Sty 17, 2006 21:55

bo ma zjezdzalnie :P , bicze wodne :P a na jasnej tylko basen :P bez dodatków :D
kobi - Wto Sty 17, 2006 21:58

Woda podobno lepsza ;)
Gmeras - Sro Sty 18, 2006 09:30

Na jasnej jest lipny basen
Iza - Sro Sty 18, 2006 13:37

Dorotka napisał/a:
Iza napisał/a:
ja mam dziecko w wieku 5 mies i chodze z nim na basen ale niestety w Tarnowskich Gorach bo o ile wiem to w Gliwicach

mój Matik przy Twoim to już co prawda "stary koń" bo ma pięć lat, ale jak szukałam dla niego zajęć nauki pływania ponad rok temu, to trafiłam na różne propozycje dla pieluszaków. Nie pamiętam dokładnie teraz gdzie to było, ale popytam jutro w pracy dziewczyn, które chodzą na zajęcia ze swoimi pampersiarzami - na pewno w Gliwicach.

ok to fajnie jak sie cos dowiesz to daj mi znac! ale z tego co wiem to niema w Gliwicach takich basenow! bo dla takiego dzieciaczka to jest specjalna woda o odpowiedniej temp!a dla takiego bombla jak Twoj to chyba juz nie musi byc taki specjalny basen(woda,temp)tak mi sie wydaje!wiec masz latwiej bo kazdy basen z brodzikiem jest dobry wtedy!ale za wszelkie informacje z gory dziekuje! :)

Aniczka - Czw Sty 19, 2006 21:26

Na warszawskiej jest ten pluz ze nie musisz przychodzic na konkretna godine tak jak na jasna. tam mozna siedziec tylko 45 minut potem wypad,a na warszawskiej mozesz siedziec pelna godzine...basen na jasnej to lipa, nawet suszarek nie maja...
Dorotka - Pią Sty 20, 2006 10:09

Iza - dziewczyny z mojej pracy chodzą z pampersiarzami na Warszawską albo do Kozłowa - bliżej od Tarnowskich Gór i ponoć super (przyniosą mi dokładne namiary na ten Kozłów to Ci napiszę :)

Iza napisał/a:
kazdy basen z brodzikiem jest dobry
no własnie nie bardzo - szukałam dla Matika zajęć z instruktorem nauki pływania a się okazało że czterolatki uczyli tylko w jednym miejscu wtedy. Miał astmę i straszne kłopoty z płucami i oskrzelami i pani doktor zapowiedziała że albo basen (ale wysiłek fizyczny w wodzie a nie taplanie się w brodziku) albo gra na trąbce. Dla mojego zdrowia psychicznego zdecydowanie lepszy był basen ;)
Aniczka - Pią Sty 20, 2006 13:39

Dorotka, sprobuj na warszawskiej. wiem,ze tam byly zajecia dla maluchow, w kazdym wieku, nawet niemowlakow..
Dorotka - Pią Sty 20, 2006 13:49

Aniczka, na Warszawskiej nie było i nie ma nauki pływania dla czetero- pięciolatków, nawet chciałam wynająć indywidualnie kogoś kto by Matika uczył, ale nie chcieli :zdziwko: znalazłam za to świetną szkółkę pływacką dla maluchów w ?abędach i jej się trzymamy już drugi rok :)
Iza - Pią Sty 20, 2006 23:29

Aniczka napisał/a:
nawet niemowlakow..

tu sie z Toba nie zgodze!bo na warszawskiej niema basenu dla niemowlakow!niestety!
wiem to od instruktora plywania!
Dorotka napisał/a:
Iza - dziewczyny z mojej pracy chodzą z pampersiarzami na Warszawską albo do Kozłowa - bliżej od Tarnowskich Gór i ponoć super (przyniosą mi dokładne namiary na ten Kozłów to Ci napiszę

Dorotko nie moga chodzic na warszawska bo tam niema takiego basenu!a jesli chodzi o Kozlow to chetnie dowiem sie szczegulow!

Dorotka - Pon Sty 23, 2006 09:00

Iza, w Kozłowie zajęcia z pływania dla maluszków są na basenie w Platanie - telefon do Platana 32 238 77 23, albo do Pana instruktora (nazywa się Bartłomiej Kuziara) 501 159 310. Niestety mają w basenowaniu przerwy zimowe - teraz zajęć nie ma, a przerwa ma potrwać aż do końca marca :| rzeczywiście niełatwo w Gliwicach i najbliższych okolicach wypluskać pieluszaka - poza wanną :niepewny:
Iza - Pon Sty 23, 2006 22:56

Dziekuje za informacje Dorotko!
Ale narazie daruje sobie baseny bo boje sie ze moj maluszek bedzie chory :(
jak tylko skoncza sie mrozy zadzwonie tam i sie dowiem co i jak i czy oplaca mi sie zmieniac miejsce!

Aniczka - Wto Sty 31, 2006 12:47

To kurka wodna co z wizyta na basenie?? pomysl umarl...
kobi - Wto Sty 31, 2006 13:48

Widocznie umarł... A szkoda :/
Major - Wto Sty 31, 2006 17:33

Za jakiś czas się zmobilizuje na taki wypad chętnie. Obecnie troche z czasem różnie bywa i z kasą. Może tak za 2 tygodnie pomyślimy nad realnym wyjściem ;)
Krzysio - Sro Lut 01, 2006 19:53

kobi napisał/a:
Widocznie umarł... A szkoda

utopil sie :P

Bot - Czw Lut 02, 2006 10:01

To ja ide oblookać basen na Warszawskiejw piątek. Przyznam, że jeszcze tam nie byłem ale skoro piszecie, że fajny to idę :)
ana gl-ce - Sro Mar 01, 2006 21:30

jak poplywac to na Jasna a jak sie popluskac to do tarnowskich gor takie jest moje zdanie!! na Jasnej przynajmniej maluchy nikomu nie przeszkadzaja w plywaniu. natomiast na Warszawskiej zdazalo sie ze nie weszlam na basen bo bylo za duzo ludzi i musialam czekac dosc dlugo- Na Jasnej mi sie to nie zdarzylo! Jest jeszcze basen na ul. Mewy na os. sikornik ale to jest chyba nie porozumienie, nawet nie chce im sie uruchomic kawiarenki zeby po plywaniu moc sie czegos napic, nie mowiac o tym ze gdybys zapomnial np. czepka to nie masz mozliwosci go kupic. Dlatego dla plywajacych "gora" bedzie JASNA! a co do suszarek no to polecam swoj sprzet :P nie martwcie sie juz nie dlugo beda na wyposazeniu basenu.
Bot - Czw Mar 02, 2006 19:34

ana gl-ce, myślisz, że na warszawskiej zawsze tłok? No a chciałem sie wybrać na Warszawską właśnie...
A ten na sikorniku poza brakiem kawiarenki, może jest fajny całkiem? Nie kazdy zachodzi się coś napić :]

kobi - Sob Mar 04, 2006 00:40

Jeszcze nie spotkałem się z tłokiem na Warszawskiej. Nie wiem kiedy chodzicie, że nie ma miejsca :P Zawsze mogę spokojnie popływać tam i spowrotem, nikt mi nie wtrynia się na tor :D
madziar - Sob Mar 04, 2006 08:40

Dla mnie na sikorniku jest najlepsze pływanie, nie za dużo ludzi i spokojnie. Na warszawskiej jest zawsze pełno ludzisk i czasem trudno swobodnie popływać. Ale z powodu tego, że na Warszawską bliżej dla mnie, to chodzę właśnie tam. No zaletą warszawskiej są nawet niezla zjeżdzalnie i jakuzzi, gdzie na koniec można się rozluźnić.

Na jasnej byłam dawno, ale tylko raz, bo woda była tak zimna. Mimo, że pływałam jak opętana to zmarzłam na kość.

kisia - Nie Mar 05, 2006 00:03

madziar napisał/a:
Na jasnej byłam dawno, ale tylko raz, bo woda była tak zimna

też o tym słyszałam że na Jasnej jest zimna woda, a co do Warszawskiej to tłoki bywają w czasie ferii i wakacji gdy jest brzydka pogoda.
Chetnie wybrałabym sie z Wami na basen ale niestety nie moge chodzic na baseny :(

Bot - Nie Mar 05, 2006 09:37

kisia, no co ty :zdziwko:
madziar - Nie Mar 05, 2006 18:39

No już myślalam że z tą woda na jasnej to przesadzam, ale widze że nie. Rozumiem Cię kisia, ja też jakiś czas nie mogłam na basen chodzić :kwasny:
jasiu101 - Nie Mar 05, 2006 18:43

ale na jasnej bywala zimna ale nie tak czesto jak na Janku w zabrzu :P
madziar - Nie Mar 05, 2006 18:53

dzieci się hartują ;)
kisia - Pon Mar 06, 2006 02:00

madziar napisał/a:
ja też jakiś czas nie mogłam na basen chodzić :kwasny:

ja niestey nie moge chodzić w ogóle :( uczulenie na chlor m. in :kwasny:

Bot - Wto Mar 07, 2006 09:03

kisia, to latem się zrobi wypad na odkryty i będziesz się opalać na słońcu przynajmniej :)
kisia - Wto Mar 07, 2006 10:39

khaman napisał/a:
kisia, to latem się zrobi wypad na odkryty i będziesz się opalać na słońcu przynajmniej

ooooo i ten pomysł bardzo i się podoba :D, ja bede się opalać a Wy będziecie sobie pływać :)

madziar - Czw Mar 09, 2006 22:32

oj kisia, już masz przechlapane, ciągle na kocu. Przynajmniej ustal że lody ci będą nosić ;)
Aither - Sro Maj 03, 2006 17:26

przydaloby sie kiedy pojechac do Tarnowskich Gor na forumowe plywanie :) robi sie fajna pogoda :) mozna cos pomyslec o tym no nie ? :D
Bot - Sro Maj 03, 2006 21:05

Hmmm no... dla grup minimum 15 osób sa jakieś zniżkowe bilety :]
kobi - Sro Maj 03, 2006 21:31

khaman napisał/a:
dla grup minimum 15 osób sa jakieś zniżkowe bilety

Ale pewnikiem tylko na brodzik :D

Aither - Sro Maj 03, 2006 21:46

no ten kto plywac nie umie to przynajmniej sobie pobrodzikuje :P ja osobiscie uwazam ze to nie jest zly pomysl :D moze nie koniecznie Tarnowskie Gory ale jakis taki akwen wodny by sie przydal :D
Bot - Sob Maj 13, 2006 16:50

Ja sie chyba jutro wybiore :]
Harcerka - Nie Maj 14, 2006 13:34

ja jestem ZA wypadm zbiorowym do Tarnowskich gór;)))
Bot - Sro Maj 17, 2006 18:53

To co.. jutro koło 18.30... ?

3 wolne miejsca w aucie mam :]

Madzia - Pon Lis 06, 2006 11:10
Temat postu: Basen na Warszawskiej
witajcie!! mam małe pytanko.... dostaliśmy karnety na basen na Warszawskeij własnie i zastanawiamy się w jakich godzinach najlepiej chodzić i jak to w ogóle jest z tymi karnetami: na ile starczają itp.

ehhh, nikt nie chce mi pomóc :(
musze się zatem wybrać na ten basenik i zobaczyć co i jak z tymi karnetami

Frycek - Sro Lis 08, 2006 09:05

Madzia napisał/a:
ehhh, nikt nie chce mi pomóc

oj to nie tak ze niechca....
moze propostu niktnie korzysta z karnetow....
z tego co wiem to rano sa szkoly ,ja mysle ze tak 14/15/16 to dobre godziny :)
zalezy co chcesz :) tez ciezko powiedziec bo roznie ludzie chodza

Madzia - Sro Lis 08, 2006 10:51

hmm, te godziny całkiem odpadają, bo mam chodzic z mężem-musze go zdopingować do wysiłku fiz. więc musze go pilnować
no cóż trzeba będzie popróbować z godzinami wieczornymi, może nie będzie aż tak ciasno

leszek - Sro Lis 08, 2006 11:29

Czy na jakiś basen w Gliwicach można wejść ze sprzętem do nurkowania ?
Frycek - Sro Lis 08, 2006 23:20

leszek napisał/a:
Czy na jakiś basen w Gliwicach można wejść ze sprzętem do nurkowania ?

nie wiem czy przypadlkiem wlasnie na czy na warszawskiej mozna,bo sa tam kursy wiec..mozliwe ze mozna

Appo - Czw Lis 09, 2006 07:59

Nie sądzę aby możnabyło wejść podczas normalnych godzin :/
leszek - Czw Lis 09, 2006 08:24

Właśnie problem polega na tym, że nie za bardzo chcą wpuszczać, dlatego ja z moimi ludźmi jeżdżę do Szczygłowic, basen mały ciasny ale własny, Myślałem, że może coś się zmieniło ale widzę, że nie to tak jak w filmie pt. PSY, kiedy to Franc powiedział:
" Zmieniają się ustroje, zmieniają się politycy formacje, a Pan zawsze jest w komisji" :)

Madzia - Czw Lis 09, 2006 09:56

no i byłam ludziska na tym baseniku na Warszawskiej...całkiem miłe wrażenie na mnie zrobił a zakwasy mam teraz że hej :)
FlashMan - Czw Lis 09, 2006 19:31

Ja właśnie wróciłem z Warszawskiej, jednak robi swoje długa przerwa w pływaniu..., ale dobrze było sobie dać taki wycisk, a na koniec sauna... :)
Bot - Pią Lis 10, 2006 00:10

No właśnie wracając do warszawskiej jakie obecnie są ceny, godziny otwarcia i czy wymagany czepek?
Dorothea - Pią Lis 10, 2006 09:29

khaman napisał/a:
czy wymagany czepek?



z tego co wiem to zawsze był wymagany

MajkeL - Pią Lis 10, 2006 09:41

khaman napisał/a:
No właśnie wracając do warszawskiej jakie obecnie są ceny, godziny otwarcia i czy wymagany czepek?


Kod:
Kryta pływalnia "Delfin"

Godziny otwarcia:
    poniedziałek - piątek            od 6.00 do 22.00
     sobota                           od 10.00 do 22.00
     niedziela                          od 10.00 do 22.00



Cennik - pływalnia:

                                              6-8:00 15-18:00        18-22:00
    dzieci do lat 3                            bezpłatnie        bezpłatnie
    dzieci i młodzież 4 - 16 lat                 4,00 zł/h        5,00 zł/h
    młodzież ucząca się 17 - 25 lat              5,00 zł/h        7,00 zł/h
    rodzice z dziećmi do 12 lat               5,00 zł/h        7,00 zł/h
    (rodzic 5 zł lub 7 zł, dziecko 4 zł lub 5 zł)
    dorośli                                   7,00 zł/h        9,00 zł/h


     Dopłaty:
    Dopłata do biletu normalnego        10 gr/min
    Dopłata do biletu ulgowego        5 gr/min



Cennik - sauna:
    Sauna        30 gr/min



Wynajem pływalni:
    Szkoły:        150 zł/h
    Pozostali:        400 zł/h



Uwagi:
    Dzieci do 3 lat:        wstęp wolny
    Ulgi przysługują dzieciom powyżej 3 lat i
    młodzieży gimnazjalnej (za okazaniem ważnej legitymacji).



Nauka pływania

Cennik:
    Zajęcia indywidualne - dziecko                 18 zł
    Zajęcia indywidualne - dorosły                 22 zł
    Zajęcia w grupach 5 osobowych        10 zł od osoby

Bot - Pią Lis 10, 2006 18:09

dzięki :)
tuchałowa - Pią Lis 10, 2006 23:08

Nie wiecie czy jutro czynne ? Jutro święto, więc mam wątpliwości. Postanowiłam wrócić do pływania :rotfl:
MajkeL - Sob Lis 11, 2006 00:10

tuchałowa napisał/a:
Nie wiecie czy jutro czynne ? Jutro święto, więc mam wątpliwości.

Najlepiej zadzwonić:
Kryta pływalnia "Delfin" i Sala Sportowo - Widowiskowa:

telefon:
(32) 335 61 58
(32) 335 61 59

Madzia - Sob Lis 11, 2006 12:59

czepek jest wymagany na Warszawskiej, bez nie wpuszczają
tuchałowa - Nie Lis 12, 2006 17:42

Ale chyba można wypożyczyć :hyhy:
O qrcze, ale mam kondycję, bo 4 długościach basenu wysiadłam :rotfl:

Madzia - Nie Lis 12, 2006 17:50

można można...
ja sobie zafundowalam 45 minut pływania non stop i na drugi dzień umierałam :hyhy:
na koniec dobrze jest wpaść na chwilkę do jacuzzi

Harcerka - Nie Lis 12, 2006 17:51

Madzia w srode powiadasz??
Madzia - Nie Lis 12, 2006 18:17

taki mam plan, zeby w środy...
w zeszłym tygodniu byliśmy w środę i niech już tak zostanie

tuchałowa - Nie Lis 12, 2006 20:24

Madzia napisał/a:
na drugi dzień umierałam :hyhy:
Ja też umieram mimo, iż w basenie spędziłam może 10 minut, resztę na zjeżdżalni i w brodziku i z dżakuzi też chwilę. Ale planuję się poprawić i chodzić regularnie.
Basiorek - Nie Lis 12, 2006 23:08

ale sąsiadki nie wzięła... :zdegustowany:
Madzia - Nie Lis 12, 2006 23:12

no patrz jaka Paskuda ;)
kisia - Pon Lis 13, 2006 01:17

drogie dziewczynki, chciałam zwróci Wam uwagę że ten topik powinien mieć raczej charakter informacyjny.
Jak chcecie sie umówić na basenik i porozmawiać jak było to zapraszam do topiku h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=1320]Forumowe Pływanie??? :D

nowakm - Pon Lis 27, 2006 13:38

Madzia napisał/a:
można można...
ja sobie zafundowalam 45 minut pływania non stop i na drugi dzień umierałam :hyhy:
na koniec dobrze jest wpaść na chwilkę do jacuzzi


Do sauny też warto zajrzeć :D :super:

Madzia - Pon Lis 27, 2006 13:47

do sauny to gdzie indziej, tu tylko ostre pływanie
Arex30 - Sob Lut 17, 2007 20:04

Ejjj
Byłem
Pływałem
Dzieciaki też + jedno dodatkowe
Znajomych spotkałem
I ........




To tak dla odświeżenia

I siebie i topica

Jacek_s - Nie Lut 18, 2007 19:46
Temat postu: BASEN
Teraz macie ferie polecam BASEN tylko ten rodzaj sportu chwalic.
Pozdrawiam
Jacek

Piotrulek - Nie Lut 18, 2007 20:23

Poczytaj najpierw tematy w dziale sportowym prosze...
Jacek_s - Nie Lut 18, 2007 21:38

Jutro ide na basen wczesnie rano
Potrenuje swoja osobowosc bo trzeba wstac i tam sie dostac.
Trzymajcie kciuki :P
Pozdrawiam
Jacek

Arex30 - Nie Lut 18, 2007 22:11

Dzisiaj też byłem
I se popływałem i ma dosyć
!!!! :hura:

miciaa - Pon Lut 26, 2007 21:16
Temat postu: Ceny na jasnej
Jakie sa ceny na jasnej ?
Tasior - Nie Maj 06, 2007 11:33

Czy ktos wie gdzie jest jakis fajny i tani basen w Gliwicach? na Warszawskej jest fajnie, bylem w piatek wieczoram prawie caly basen dla mnie :rekin: , ale 9 zyla za godzine, troche duzo. Podobno szkolne baseny sa tansze, czy ktos wie cos na ten temat ?
Aither - Wto Cze 26, 2007 09:42

Tak prawde mowiac od jakiegos czasu mam zalecane odlekarza basen... slyszalam ze ten na Warszawskiej jest super i mozna wykupywac sobie karnety :) ale problem tkwi w motywacji i towarzystwie :) nie chce mi sie samej chodzic, moze ktos by reflektowal? moze jakas grupe zebrac i w grupie chodzic ? :) co wiecej osob to razniej :)
Zafira - Wto Cze 26, 2007 16:18

ja bym mogla sie zebrac jako część grupy :D tylko ze mna t jest taki problem, ze ja plywam tylko wszerz basenu a nie wzdluz bo jak nie mam gruntu pod stopami to zaczynam sie podtapiac :looka: :rotfl:
Bot - Wto Cze 26, 2007 16:28

Aither, no my się też przymierzamy żeby łazić sobie co tydzień :] Tylko jakoś zawsze co innego wypada. Może od przyszłej niedzieli ? ;)

Zafira napisał/a:
plywam tylko wszerz basenu

Przecież nie trzeba wzdłuż, ważne żeby rozruszać kości w wodzie :)

Bogna - Wto Cze 26, 2007 16:32

jakbyscie chcieli and ejzioro to moge swojego lowcarka wypozyczyc;p plywac potrafi:D i lubi.. no i ludzi na brzeg wycholowac tez potrafi:d-to dla tych co boja sie glebokiej wody;)
Harcerka - Wto Cze 26, 2007 17:16

ja chetnie na basen:)
zwlaszcza w wakacje:))))
ale jak bylam na Warszawskiej to bylo cholernie zimno:(((((

zdecydowanie lepiej plywalo mi sie na Sikorniku:)))))
i najlepiej w poznych godzinach:)))))

frohike - Wto Cze 26, 2007 19:35

dajcie znac jak sie umowicie kiedys to tez sie wybiore
Zafira - Wto Cze 26, 2007 20:27

khaman: a jak sie bede z ludzmi zderzac? :rotfl:

ci co wypożyczaja owczarki: nie dziekuje, po pierwsze nie lubie psow a po drugie inaczej bys gadala gdybys sie kiedys topila :/

DAB - Wto Cze 26, 2007 20:44

Aither napisał/a:
Tak prawde mowiac od jakiegos czasu mam zalecane odlekarza basen...
Od jakiegoś :P
Aither napisał/a:
co wiecej osob to razniej
Zbierzesz 30 osób i zablokujesz cały basen ;)
Harcerka napisał/a:
ale jak bylam na Warszawskiej to bylo cholernie zimno:(((((
Zimno na basenie czy zimna woda? Bo słyszałem że na Sikorniku jest cieplejsza woda.

Na Sikorniku jest ponoć mniej ludzi, bo i atrakcji też mniej.

Harcerka - Wto Cze 26, 2007 20:58

ogolnie bylo zinmo:(
i woda i strach potemz wody wylazic bo zimno...

na Sikorniku fakt zdecywoanie cieplej:)

Aither - Sro Cze 27, 2007 08:05

DAB napisał/a:
Aither napisał/a:
Tak prawde mowiac od jakiegos czasu mam zalecane odlekarza basen...

Od jakiegoś :P

oj no dobrze od prawie 2 lat :P ale to tez "od jakiegos czasu" :D

shayenne - Nie Lip 01, 2007 11:55

Jest sprawa :hyhy:

Poszukuje plywalni ktora prowadzi kurs plywania dla doroslych
Moze taka znacie? i przypadkiem wiecie ile to kosztuje... i czy prowadza zajecia indywidualnie...

Bo jak nie, to nad morzem bedzie ciezko chyba, ze ktos inny nauczy plywac mojego Miśka ... :rekin: :...:

Bot - Nie Lip 01, 2007 20:33

Zafira napisał/a:
jak sie bede z ludzmi zderzac?

Eee tam będziesz trąbić :D

Myśle żeby w niedziele się wybrać, kto idzie? Tylko nie wiem czy na Sikornik gdzie woda cieplejsza czy na Warszawska

DAB - Nie Lip 01, 2007 20:36

khaman napisał/a:
Zafira napisał/a:
jak sie bede z ludzmi zderzac?

Eee tam będziesz trąbić :D

Myśle żeby w niedziele się wybrać, kto idzie? Tylko nie wiem czy na Sikornik gdzie woda cieplejsza czy na Warszawska
Na Warszawskiej masz więcej atrakcji :D I tych basenowych i żywych ;)
Bot - Pon Lip 02, 2007 10:02

DAB napisał/a:
i żywych

No przekonałeś mnie :P

krystian - Pon Lip 02, 2007 11:06

shayenne napisał/a:
ze ktos inny nauczy plywac mojego Miśka ...
ja moge go nauczyc i to bardzo szybko...jest jeden bardzo dobry sposob. wez go na czechowice, daj ratownikowi 5 zl i niech wezmie twojego Miśka na gleboka wode...i tam go wyrzuci.zaufaj mi, ze nauczy sie plywac szybciej niz by chcial. i nie trzeba placic za kurs:) ratownik bedzie obok, wiec nie utonie.

a jesli moglbym polecic basen, to polecam basen w knurowie. wykupilem tu karnet, dorosli placa 5 zl. nie wiem ile dzieci. ale tam jest zawsze pusto. ostatnio jak poszedlem o 17 to bylem sam w basenie, jacuzzi i sauna tez byly puste. wiec moglem robic co chcialem i gdzie chcialem:D

Major - Pon Lip 02, 2007 19:55

krystian napisał/a:
wiec moglem robic co chcialem i gdzie chcialem:

To ja nie wiem czy bym chcial po Tobie tam wchodzic :rotfl:

DAB - Wto Lip 03, 2007 10:05

Cytat:
DAB napisał/a:
i żywych

No przekonałeś mnie
Myślałem o dzieciach do lat 14 na szkółce i babciach i dziadkach wygrzewających swoje tyłki w jacuzzi :)
krystian napisał/a:
a jesli moglbym polecic basen, to polecam basen w knurowie.
Ten przy przystanku na Szpitalnej?
krystian - Wto Lip 03, 2007 10:30

Major napisał/a:
To ja nie wiem czy bym chcial po Tobie tam wchodzic
ratownik powiedzial to samo:P hehehe
DAB napisał/a:
Ten przy przystanku na Szpitalnej?
tak, ten. to jest jedyny kryty basen w knurowie
Tom@k - Wto Lip 03, 2007 14:32

krystian napisał/a:
a jesli moglbym polecic basen, to polecam basen w knurowie. wykupilem tu karnet, dorosli placa 5 zl. nie wiem ile dzieci. ale tam jest zawsze pusto. ostatnio jak poszedlem o 17 to bylem sam w basenie, jacuzzi i sauna tez byly puste. wiec moglem robic co chcialem i gdzie chcialem:D


dokładnie. dodatkowo zawsze jest czysta woda, co nie można powiedzieć o basenie w Szczygłowicach, są mili ratownicy (w ogóle ratownicy rulez :D ). i basenu nie sposób przeoczyć, jak wspomniano.

DAB - Wto Lip 03, 2007 15:00

A czy sauna jest tam płatna? Są jakieś dodatkowe atrakcje :D ?
Amal - Sro Lip 04, 2007 12:03

sauna chyba płatna osobno ale pewności nie mam bo zwykle siedzę w jacuzzi :super: w basenie zimno a i średnio pływam;) ale w basenie są takie fajne masujące "bicze" no ale zimno jak dla mnie;/
DAB - Sro Lip 04, 2007 12:40

Amal napisał/a:
sauna chyba płatna osobno ale pewności nie mam bo zwykle siedzę w jacuzzi :super: w basenie zimno a i średnio pływam;) ale w basenie są takie fajne masujące "bicze" no ale zimno jak dla mnie;/
To coś takiego jak na Warszawskiej :)
krystian - Czw Lip 05, 2007 10:22

DAB napisał/a:
A czy sauna jest tam płatna?
(jesli pytasz o basen w knurowie)sauna jest platna, 10 groszy za minute.
DAB napisał/a:
Są jakieś dodatkowe atrakcje
to zalezy czy wejdziesz tam sam czy z dziewczyna/zona:P jacuzzi jest darmowe
DAB - Czw Lip 05, 2007 10:27

krystian napisał/a:
DAB napisał/a:
A czy sauna jest tam płatna?
(jesli pytasz o basen w knurowie)sauna jest platna, 10 groszy za minute.
O_o tylko 10 groszy? Kurde... Jade tam ;)
krystian napisał/a:
DAB napisał/a:
Są jakieś dodatkowe atrakcje
to zalezy czy wejdziesz tam sam czy z dziewczyna/zona:P jacuzzi jest darmowe
Chodziło mi o atrakcje basenowe a nie ludzkie :P ludzkie sobie sam moge załatwić... :D
krystian - Czw Lip 05, 2007 10:36

DAB napisał/a:
ludzkie sobie sam moge załatwić
skoro lubisz sam:P
Solid_Wood - Pią Lip 06, 2007 09:40

A ja sobie obiecuje - basen 2 razy w tygodniu... Na razie sobie obiecuje, czasu jakoś mało :zabawa:
Kalka - Pią Lip 06, 2007 20:35

krystian napisał/a:
a jesli moglbym polecic basen, to polecam basen w knurowie.

Pamiętam ten basen z zamieszchłych czasów.......teraz z zewnątrz jest super chyba pora sprawdzić co w środku hehe :rotfl:

Solid_Wood - Pią Lip 06, 2007 23:26

znajomi mi już od dłuższego czasu chwalą ten w knurowie
Jacek_s - Sob Lip 07, 2007 10:13

BArdzie czesto jestem na basne "Warszawska" Dla mnie problemem jest za duza liczba ludzi tam. Ostatnio woda jest zimna ale wystarczy szybko przeplynac tam i spowrotem. Sikornik ma fajny klimat. Szczegolnie gdy slonce swieci to promienie wchodza do wody czasami pusczaja jakies perfumy do hali z basenem. Sikornik jest basenem o miejszej liczbie ludzi ale na warszawska mam bardzo blisko. Dzis sie na warszawska wybieram :P.
MacSen - Sob Lip 07, 2007 11:40

No tak Jacek idzie wychlapać wode z basenu na Warszawskiej :D. Czyli znów przez tydzień bedą ją wlewać do środka.

A co do basenów to mi odpowiada ten na Jasnej. Może to nie jest jakiś luwer:D ale przynajmniej tłumu tam niema... Tylko czemu ta woda czasem taka zimna :/

veronica - Sob Lip 07, 2007 12:44

A ten basen w Knurowie to gdzie się mieści dokładnie? Bo ja kojarzę tylko ten koło targu, czy to ten sam jest?
DAB - Sob Lip 07, 2007 12:57

veronica napisał/a:
A ten basen w Knurowie to gdzie się mieści dokładnie? Bo ja kojarzę tylko ten koło targu, czy to ten sam jest?
Przy przystanku autobusowym knurów szpitalna :) Tzn przy targu ;)
veronica - Sob Lip 07, 2007 13:32

a no to ten co myślałam :rotfl: a do której tam mają otwarte tak w trakcie tygodnia ?
Jacek_s - Sob Lip 07, 2007 19:55

Mialem byc na warszawskiej dzis a wylondowalem wlasnie na basenie w Knurowie. Bylame tam pierwszy raz i wynislem tam bardzo pozytywne wrazenia. Po piwrwsze na warszawskiej zdaza sie juz woda zimna dosc czesto ostatnio a tamw knurowie nie mialem na ciele przechdzacych ciark w mimecie wchodzenia. drugi plus to jak na wieczor sobotmni to b.malo ludzi w tym knurowskim basenie. Sauna jest wieksza i tansza niz na warszawskiej. jest tylko jeden szkopul knorow daleko a warszawska pod nosem. zobaczcie jak to jest warszawska przerywa w punktacjii ale ten jeden plus odlegosc powoduje ze i tak bede chodzil na warszawska i sikornik.
Pozdrawiam
Jacek

Basiorek - Sob Lip 07, 2007 20:06

wiecie moze czy w wakacje odbywaja sie zajecia z aquaaerobiku? w jakie dni?
DAB - Sob Lip 07, 2007 20:11

Jacek_s zachęciłeś mnie ;) Jade do Knurowa... Zalezy mi na saunie :D jak tam jest po 10 groszy... to moge 20 minut siedzieć i nic nie zapłace a na Warszawskiej kosztowałoby to tyle ile bilet :/
Solid_Wood - Nie Lip 08, 2007 21:42

następny "GRILL" robimy na basenie w Knurowie! co wy na to? :rekin:
veronica - Nie Lip 08, 2007 21:58

a niech to, też tam idę :rotfl:
Kalka - Nie Lip 08, 2007 21:59

Solid_Wood napisał/a:
następny "GRILL" robimy na basenie w Knurowie! co wy na to? :rekin:


Jestem za! tak dawno nie byłam na basenie że chętnie się pomocze :rekin:

krystian - Pon Lip 09, 2007 08:11

veronica napisał/a:
a do której tam mają otwarte tak w trakcie tygodnia
do 22.
Jacek_s napisał/a:
jest tylko jeden szkopul knorow
knurow daleko?? :rotfl: przeciez autem to jest 10 minut. a autobusem 15-20 minut. i ztrzymuje sie pod samym basenem
Bot - Pon Lip 09, 2007 09:57

Chyba jutro oblookam ten basen
veronica - Pon Lip 09, 2007 21:00

hej a ta sauna to jaka jest?? taka że się można położyć? czy taka denna jak na sikorniku ?
Kalka - Pon Lip 09, 2007 23:14

krystian napisał/a:
knurow daleko?? :rotfl: przeciez autem to jest 10 minut. a autobusem 15-20 minut. i ztrzymuje sie pod samym basenem

no właśnie a chyba nikt nie ma w planach popijać niebieskich i potem skakać na główke....

krystian - Wto Lip 10, 2007 00:11

veronica napisał/a:
hej a ta sauna to jaka jest?? taka że się można położyć?
mozesz robic co tam chcesz:D
veronica - Wto Lip 10, 2007 17:52

krystian napisał/a:
mozesz robic co tam chcesz:D

no tak, i wszystko jasne :P dzięki za odp

trunks - Wto Lip 10, 2007 21:35

tylko uważajcie, zeby w niej czasem nie zasnąć :P
veronica - Wto Lip 10, 2007 21:41

eeh czemu ? trunks, właśnie ja lubię spać sobie na saunie :D zasnę sobie, a po godzince się obudzę o połowę mniejsza :super: prawda że idealny plan? a nie tam diety jakieś :P
trunks - Wto Lip 10, 2007 22:36

hehe no nie wiem, a to nie jest czasem niedobre dla zdrowia tyle tam siedziec ? :oczami:
Bot - Sro Lip 11, 2007 09:35

Przyznam, że faktycznie ten basen w Knurowie całkiem całkiem. Trzeba będzie tam częściej zaglądać :)

Zdjęcia i cennik h t t p;//w w w mosir.knurow, c o m/strona/index.php?option=com_content&task=view&id=238&Itemid=40]znajdziecie tutaj

krystian - Sro Lip 11, 2007 10:17

khaman napisał/a:
Przyznam, że faktycznie ten basen w Knurowie całkiem całkiem.
bubla bym nie polecal :D
veronica - Sro Lip 11, 2007 21:38

no dzisiaj tam byłam i całkiem nieźle jest ;) co tydzień będę chodzić :rekin:
DAB - Sro Lip 11, 2007 21:44

veronica napisał/a:
no dzisiaj tam byłam i całkiem nieźle jest
Ta zjeżdżalnia to jakaś taka fajna czy takie gówno jak na sikorniku?
veronica - Sro Lip 11, 2007 21:46

DAB, raczej taka jak na Sikorniku z tego co widziałam :P choć sama nie zjeżdżałam z niej - jeszcze bym gdzieś na zakręcie wyleciała w kosmos :rotfl:
DAB - Sro Lip 11, 2007 22:06

veronica napisał/a:
jeszcze bym gdzieś na zakręcie wyleciała w kosmos
Tak tak :P A tak ogolnie to jak jest? Trzymają tam porzadek czy widać grzyby na ścianach ? :)
veronica - Sro Lip 11, 2007 22:14

jak na razie jest pięknie aż się świeci ale wiadomo, teraz jeszcze nowe wszysko :P poczekamy tak z pół roku to będzie można więcej powiedzieć na temat utrzymania czystości. Ale fakt że póki co to jest nieźle. Jeden gościu w jacuzzi ściągnął czepek to go zaraz ratownik oryczał że na basenie w czepku trzeba. No i w szatni wycierają ten nadmiar wody co zostaje po przewijających się ludziach częściej niż raz na dzień, bo tak co pół godzinki pani zagląda i robi swoje. Obsługa też bardzo miła i pomocna zwłaszcza dla takich zielonych do nic nie wiedzą. Aaa.. i pan ratownik bardzo przystojny :hyhy: tak więc z moich obserwacji wynika że jest na prawdę bardzo dobrze, no ale zobaczymy czy utrzymają standard
DAB - Sro Lip 11, 2007 22:18

veronica napisał/a:
Jeden gościu w jacuzzi ściągnął czepek to go zaraz ratownik oryczał że na basenie w czepku trzeba.
Bez sensu... Po co w jacuzzi?
veronica napisał/a:
No i w szatni wycierają ten nadmiar wody co zostaje po przewijających się ludziach częściej niż raz na dzień, bo tak co pół godzinki pani zagląda i robi swoje.
To dobrze... A szatnie ogólnie jak :) ?
veronica napisał/a:
Aaa.. i pan ratownik bardzo przystojny
Och :P Jade tam choćby jutro :D
veronica - Sro Lip 11, 2007 22:21

DAB napisał/a:
A szatnie ogólnie jak :) ?

szatnie normalne są :P lepsze niż na sikorniku. A i to co jeszcze fajnie zrobili to to, że podłogi są wszędzie wyłożone takimi kafelkami co się na nich nie ślizga zwłaszcza jak się ma mokre nogi

krystian - Sro Lip 11, 2007 22:29

veronica napisał/a:
poczekamy tak z pół roku to będzie można więcej powiedzieć
ten basen zostal oddany do uzytku okolo rok temu. wiec jesli do tej pory jest dobrze to dobrze swiadczy o personelu
DAB napisał/a:
Bez sensu... Po co w jacuzzi?
zebym pozniej ja nie wszedl do jacuzzi i zeby nie zostaly na mnie wlosy veronici:P
Cytat:
Ta zjeżdżalnia to jakaś taka fajna czy takie gówno jak na sikorniku?
to zalezy co mas zna mysli mowiac fajna, jesli liczysz na 20 metrowy zjazd w dol to mozesz sie przeliczyc:P ogolnie nie jest zla.
DAB - Sro Lip 11, 2007 22:31

krystian napisał/a:
Cytat:
Ta zjeżdżalnia to jakaś taka fajna czy takie gówno jak na sikorniku?
to zalezy co mas zna mysli mowiac fajna, jesli liczysz na 20 metrowy zjazd w dol to mozesz sie przeliczyc:P ogolnie nie jest zla.
Chodzi mi o to czy ma taki kształt jak na sikorniku ze jedzie sie tylko w kółko czy jest bardziej urozmaicona tak jak na Warszawskiej ?
veronica - Sro Lip 11, 2007 22:34

krystian napisał/a:
i zeby nie zostaly na mnie wlosy veronici:P
ale ja siedziałam grzecznie w czepku, to jakiś koleś był :P
krystian - Czw Lip 12, 2007 08:13

DAB napisał/a:
Chodzi mi o to czy ma taki kształt jak na sikorniku ze jedzie sie tylko w kółko czy jest bardziej urozmaicona tak jak na Warszawskiej
najprosciej bedzie jak pojedziesz i sam zobaczysz. nie wiem jaki masz gust jesli chodzi o slizgawki:P mi to bez roznicy
Jacek_s - Pią Lip 13, 2007 07:14

o 6:30 wszedlen na basen przy warszawskiej. Wszedlem jako 13 osoba. Sauna zamknieta do wrzesnia.
DAB - Pią Lip 13, 2007 09:27

Jacek_s napisał/a:
Sauna zamknieta do wrzesnia.
Przebudowują ją? Kiedyś coś słyszałem że ma byc też mokra ale ile w tym prawdy, nie wiem.
trunks - Pią Lip 13, 2007 14:32

Jacek_s napisał/a:
o 6:30 wszedlen na basen przy warszawskiej. Wszedlem jako 13 osoba

podziwiam, ze komus sie chce tak rano na basen wstawać....i to jak widze niemało osób :)

Arex30 - Pią Lip 13, 2007 21:19

basen i czepek ...... a jak majom łysi...... bo mni eto wk :kwasny: :wsciekly:
madziar - Sob Lip 14, 2007 07:01

Wczoraj byłam na warszawskiej ok 10.30 i było świetnie, prawie pusto i bardzo przyjemnie. Czyli widzę trzeba omijac godzinę 6 rano na warszawskiej :)
trunks - Sob Lip 14, 2007 10:05

w sumie jak ktos do pracy chodzi to na basen ma czas przed lub po robocie dlatego o 6.30 wiecej ludzi niz o 10.30 w dzien powszedni :oczami:
Jacek_s - Pon Lip 23, 2007 18:47

Woda na basenie (sikornik) jest cielejsza od tej na warszawskiej. Pozatym na sikorniku jest sauna na warszawskiej do wrzesnia nie. Przenioslem sie na kilka miesiecy tam.
Harcerka - Pon Lip 23, 2007 19:09

to kiedy ten wypad na basen?
Bot - Wto Lip 24, 2007 11:29

Harcerka napisał/a:
ten wypad

Ale który "ten"? Ciągle są jakieś wypady na basen ;)

Harcerka - Wto Lip 24, 2007 21:58

ciagle???
madziar - Sro Lip 25, 2007 07:57

Niestety wczoraj na warszawskiej nasypali tyle chloru do wody, że po basenie miałam kłopoty z oddychaniem, pewnie jestem uczulona. W każdym razie chlor aż gryzł w nos nie tylko w wodzie, chyba ktoś przesadził :kwasny:
krzys - Sro Lip 25, 2007 08:31

mam pytanie ..
jaka jest cena wejscia do basenu oraz czy sa znizki studenckie ??

madziar - Sro Lip 25, 2007 09:04

h t t p;//w w w tur.gliwice, p l/

Tu sa wszystkie informacje na temat basenów czy kapielisk :)

krzys - Sro Lip 25, 2007 09:06

dziekuje bardzo
veronica - Sob Lip 28, 2007 16:18

ostatnio w Knurowie woda była zimna... brrrr....
Tom@k - Nie Lip 29, 2007 18:12

veronica napisał/a:
ostatnio w Knurowie woda była zimna... brrrr....


pewnie Gutek albo Szymon zapomnieli włączyć podgrzewanie :P
to też zależy od samopoczucia człowieka, bo tam w Knw nie ma zbyt dużych różnic w temperaturze wody :)

Basiorek - Nie Lip 29, 2007 18:17

byłam wczoraj i jestem zachwycona :) napewno będę dość częstym gościem :)
veronica - Nie Lip 29, 2007 19:14

Cytat:
to też zależy od samopoczucia człowieka
, jak zaczęłam tam chodzić to była na prawdę cieplejsza, zawsze sprawdzam temperaturę na tej tablicy jaka jest temp. powietrza a jaka wody
Bot - Nie Lip 29, 2007 22:31

Basiorek napisał/a:
napewno będę dość częstym gościem

No to pewnie cię spotkam :P

veronica, może cie nikt nie rogrzewał ;)

Basiorek - Pon Lip 30, 2007 09:45

juz się boję :P
veronica - Pon Lip 30, 2007 20:33

ja też... :| :P
Bot - Pon Lip 30, 2007 20:55

Ale czego? :P
Tom@k - Pon Lip 30, 2007 21:44

khaman napisał/a:
może cie nikt nie rogrzewał ;)


zawsze zostaje bardzo gorąco jacuzzi do ogrzania, oczywiście to nie to samo co ktoś, no ale lepsze to niż marznąc :)

Bot - Wto Lip 31, 2007 07:35

Tom@k napisał/a:
zawsze zostaje bardzo gorąco jacuzzi do ogrzania

Własnie o jacuzzi pisałem :hyhy:

Bot - Czw Wrz 13, 2007 18:30

W niedziele jade wykupić karnet.. Tak bez karnetu ciężej się zmobilizować do odwiedzania basenu co tydzień.
espi - Czw Wrz 13, 2007 18:34

Jakby komuś do Czerwionki nie bylo za daleko to zapraszam. Czepków nie trzeba. Cały bilet kosztuje 7 pln. Ulgowie nie wiem ile. :looka:
Bot - Czw Wrz 13, 2007 18:38

burek, w knurowie jest fajny i mało ludzi :)
espi - Czw Wrz 13, 2007 18:44

No sorry, mam fajny i z małą ilością ludzi pod nosem, więc do Knurowa mi trochę daleko. Poza tym ze świeżym tatuażem się nie wybieram. :hyhy:
veronica - Czw Wrz 13, 2007 21:07

:D ja dzisiaj swoją cotygodniową wizytę na basenie spędziłam w da grasso :rotfl:
trunks - Pią Wrz 14, 2007 08:38

hehe na zdrowie ! :P
veronica - Pią Wrz 14, 2007 20:30

no wiem :D
Tom@k - Nie Wrz 16, 2007 13:31

ja byłem ostatnio w Knurowie, mam najbliżej, a poza tym niczego więcej tam nie trzeba, wszystko jest ok. :)
Noemi - Sob Lis 03, 2007 09:00

a ja bywam co tydzien na sikorniku i jest ciekawie :D :rotfl:
czasami zdradze go dla warszawskiej..ale tylko z powodu jacuzzi :P

Bot - Sob Lis 03, 2007 15:17

Tom@k napisał/a:
a byłem ostatnio w Knurowie, mam najbliżej

Ja np. nie mam najblizej ale najbardziej mi się tam podoba :)

Noemi napisał/a:
czasami zdradze go dla warszawskiej..ale tylko z powodu jacuzzi :P

To zdradź dla Knurowa :P A Jacuzzi to mam w łazience :hyhy:

Noemi - Pon Lis 05, 2007 15:05

khaman napisał/a:
To zdradź dla Knurowa A Jacuzzi to mam w łazience


zastanowie sie ;)

Jacek_s - Nie Lis 11, 2007 22:42

Czy sauna na basenie przy ul.warszawskiej jest juz czynna ?
MajkeL - Pon Lis 12, 2007 00:04

Jacek_s napisał/a:
Czy sauna na basenie przy ul.warszawskiej jest juz czynna

Jest czynna wczoraj z niej skorzystałem.......
Do wyboru sauna sucha lub mokra.

Jacek_s - Pon Lis 12, 2007 08:15

Ja wole ta gdzie jest para. NIestety musialem jezdzic az do t.gor.
Jacek_s - Sob Lis 24, 2007 16:33

Dzis tez jade do aqua parku w t.gorach.
ostatnimi czasy ktos z was tam byl ?

kisia - Wto Lis 27, 2007 01:18

Jacek_s napisał/a:
ostatnimi czasy ktos z was tam byl ?
ostatnimi czasy tak, ale za szybko tam nie pojade :P za drogo by mnie to wyniosło
Aither - Czw Lut 21, 2008 10:53

Khem tak prawde mowiac... to samej mi sie nie chce i szukam kogos do towarzystwa w chodzeniu na basen :) obojetnie jaki. brak mi motywacji wiec szukam jej w gronie znajomych :) milaby ktos ochote chodzic na basen ze mna ? :) i rownoczesnie zmuszac mnie do tego :D
Bot - Czw Lut 21, 2008 11:50

Aither napisał/a:
milaby ktos ochote chodzic na basen ze mna ? :) i rownoczesnie zmuszac mnie do tego :D

A "mąż" nie chce? :P Ja zazwyczaj jeżdże z lubą do Knurowa na basen i szczerze to ciężko wyciągnąć więcej osób bo nikomu sie nie chce.

Aither - Czw Lut 21, 2008 20:43

khaman napisał/a:
A "mąż" nie chce?

Maz nie umie plywac :) to po co biedaktam pojedzie skoro do wody nie wejdzie :]

Harcerka - Czw Lut 21, 2008 20:45

czy wszyscy mezowie nie umieja plywac?
to jakas taka teraz moda?????

Arex30 - Czw Lut 21, 2008 20:47

Harcerka, a może to tak jest że jak mąż umie to żona nie i na łopak ?
Harcerka - Czw Lut 21, 2008 20:51

no wlasnie sama nie wiem jak to jest....
ale moj malzonek tez z plywaniem na bakier;) :rotfl:

Aither - Czw Lut 21, 2008 20:54

proponuje wszystkich mezow na kurs wyslac :] albo stworzyc babska ekipe na basen :D a wtedy siakies moze babskie spotkanie po baseniku :D
Harcerka - Czw Lut 21, 2008 20:57

ja chetnie mojego wysle jak go ktokolwiek namowi;)))))

a ja na basen chetnie;)

Frycek - Czw Lut 21, 2008 21:00

To kiedy ten basen i gdzie??
Aither - Czw Lut 21, 2008 21:02

ja nie bardzo na basen ale niestety stan zdrowia mnie do tego zmusza... :| w kazdym badz razie jak ktos bedzie chcial sie przejsc na basena to piszcie :) ja sie dopasuje w miare mozliwosci :D
Aither - Czw Lut 21, 2008 21:06

moze teraz sobota po poludniu na jasnej ?
krzys - Czw Lut 21, 2008 21:07

Arex30, racja :D ... Hehe, w sumie, to też bym sobie na basen poszedł ... Tarnowskie troche daleko , a w Gliwicach są 2 basny chyba, i w Knurowie :D
Aither - Czw Lut 21, 2008 21:11

slyszalam pochlebne opinie o basenie na warszawskiej... w sumie z przyzwyczajenia na jasna chodze ale na warszawskiej nigdy nie bylam :) Prawde mowiac ja mam w sobote wolne od pracy wiec jestem chetna na basenik :) jak sie ekipa zbierze to ja tez ide :]
krzys - Czw Lut 21, 2008 21:23

w sobote tez mi pasi ... po pracy czyli okolo 15bym mógł.
Aither - Czw Lut 21, 2008 21:30

no to jest nas dwoch :) kto jeszcze ? :>
Dorothea - Czw Lut 21, 2008 22:16

Harcerka napisał/a:
czy wszyscy mezowie nie umieja plywac


no cos Ty moj umie i to jak piknie a ja tesz piknie ale tylko pieskiem hihihihihihihi

Frycek - Pią Lut 22, 2008 07:38

warszawska ...ceny takie ze plakac sie chce 11,00 za godzinke
Na jasnej bylem tylko raz
W knurowie kiedys ze szkoly czyli tez dawno temu

krzys - Pią Lut 22, 2008 08:26

co, 11zł ?? od kiedy ... ehhh, to ja jestem za jasna :)
Frycek - Pią Lut 22, 2008 09:55

aktualny cennik pod adresem
h t t p;//w w w tur.gliwice, p l/cennik_3.php

Bot - Pią Lut 22, 2008 10:17

Cytat:
czy wszyscy mezowie nie umieja plywac?
to jakas taka teraz moda?????

Tak, moda... tak jak EMO :D
Aither napisał/a:
proponuje wszystkich mezow na kurs wyslac

Dobry pomysł, żony stawiają ;)
Frycek napisał/a:
ceny takie ze plakac sie chce 11,00 za godzinke

:zdziwko: nie no prawie jak w Tarnowskich...
Ja w sobote nie moge :(

Arex30 - Pią Lut 22, 2008 18:11

Ale nie kżdy mąż nie umie pływać :) ja umiem ..... chyba .... ;>
kisia - Sob Lut 23, 2008 00:39

Harcerka napisał/a:
czy wszyscy mezowie nie umieja plywac?
to jakas taka teraz moda?????
nooo nie wiedziałaś ? nawet jak umieją pływać to udają że się topią jak przechodzi ładna ratowniczka, inni znowu siedzą sobie w jacuzzi i oglądają panie w strojach ;) :D
Aither - Pon Mar 03, 2008 10:19

no to co jest ktos chetny na ten basenik ? :)
Arex30 - Pon Mar 03, 2008 11:46

ja jaja
ino nie wiem kiedy ......

Aither - Pon Mar 03, 2008 11:50

ja mam teraz poludnie wiec odpadam ale jak bede miec na rano i poludnia wolne to ja sie pisze :]
Aither - Czw Mar 13, 2008 14:23

no i co ? :) temat ucichl i (...) blada :)
Admike - Czw Mar 13, 2008 14:26

dawno już nie byłem na basenie,a tutaj we Wrocławiu otworzyli aquapark,jednak jest bardzo drogo.Jednak teraz,jak jest samochód można wsiąść i kilka kilometrów przejechać,bo ponoć w jakiś miasteczkach pod Wrockiem są fajne baseny
darek1984 - Nie Lut 22, 2009 11:28

Ja osobiście korzystam z basenu w Knurowie "aQuarelax" na ulicy Szpitalnej 23 w w w MOSIR.KNURÓW, c o m, p l jest tam bardzo przyjemnie ,przeważnie jest tam luzno i tanie bilety sa i karnety , jest tam sauna , dżakuzji i zjeżdzalnia oraz brodzik dla maluszków serdecznie polecam dark.
Ishikawa - Nie Lut 22, 2009 12:46

Oo, ja tez lubie knurowski basen. :) Bardzi mi sie tam podoba niz na gliwickich.
Azbe - Nie Lut 22, 2009 12:54

dawna cegielnia <3
Bot - Nie Lut 22, 2009 18:43

darek1984 napisał/a:
Ja osobiście korzystam z basenu w Knurowie "aQuarelax" na ulicy Szpitalnej 23 w w w MOSIR.KNURÓW, c o m, p l jest tam bardzo przyjemnie ,przeważnie jest tam luzno i tanie bilety sa i karnety , jest tam sauna , dżakuzji i zjeżdzalnia oraz brodzik dla maluszków serdecznie polecam dark.

W pełni się zgadzam :)

Harcerka - Sob Kwi 11, 2009 11:04

nie znalazlam innego tematu o plywaniu wiec dopisuje tutaj:)))

wczoraj bylam na Warszawskiej:)) i musze powiedziec ze jestem milo zaskoczona;) o ile wczesniej bylo tam dla mnie za zimno to chyba podrecili temperature:)))))

jesli ktos ma ochote na taki relaks to fajnie bedzie sie umowic wieksza grupa;)

[ Komentarz dodany przez: kisia: 14 Kwiecień 2009, 22:41 ]
topiki zostały scalone z właściwym wątkiem :)

Deszcz - Sob Kwi 11, 2009 11:08

Może jakoś specjalnie nie umiem pływać, ale chętnie umówiłbym się na jakieś grupowe "topienie" ;) Najbliżej mam na Jasną, albo na Sikornik, na Warszawską też jak trzeba dojdę ;)
Harcerka - Sob Kwi 11, 2009 11:12

ja w czasie swiat bede na warszawskiej w poniedzialek:) otwieraja o 14tej
Noemi - Nie Kwi 12, 2009 10:45

pływanie na sikorniku czas zacząc ;)
troyek - Nie Kwi 12, 2009 13:19

prawie codzień pływam sobie na warszawskiej :)
martis - Czw Wrz 17, 2009 18:17

Czy ktoś może wie jak w tym roku wygląda sytuacja w basenie na Warszawskiej? W sensie kiedy basen jest ogólnodostępny?
Jacek_s - Czw Wrz 17, 2009 19:19

Zawsze do poludnia jest rezerwacja dla szkol.
Chodz ze wzgledu na kryzys moze juz szkoly nie kupuja czasu !
Rozwiazanie :
Znajdz telefon w necie, zadzwon , zaytaj czy w poniedzialek o 6h rano moze wejsc osoba.

martis - Czw Wrz 17, 2009 19:49

dziękować :)
Harcerka - Czw Wrz 17, 2009 20:31

ja jestem co sobote na warszawskiej:)
jutro akurat tez ide;) taki relaksik z sauna;) i basenem:)

Lama71 - Czw Wrz 17, 2009 23:15

też bywam na Warszawskiej. Nie jakoś systematycznie, aczkolwiek często
Wie ktoś może coś o nowym basenie na Koperniku? Ponoć mają oddawać, mieli oddawać czy coś ??

kisia - Nie Wrz 20, 2009 14:44

Lama71 napisał/a:
Wie ktoś może coś o nowym basenie na Koperniku? Ponoć mają oddawać, mieli oddawać czy coś ??
chodzi o kryty basen na Leśnym? z tego co pamiętam ze specyfikacji przetargowej to termin wykonania zamówienia był wyznaczony na 30 listopada, więc jeszcze nie jest skończony, a z doświadczenia wiem, że często terminy się wydłużają, ale może uda im się oddać basen do użytku w tym roku.
Lama71 - Nie Wrz 20, 2009 18:33

no, na Leśnym. Ja słyszałem, że mieli go we Wrześniu oddać, ponoć ma mieć olimpijskie wymiary :)
Ale może faktycznie jest jak mówisz. Ciekaw jestem bardzo tego basenu.

kisia - Pon Wrz 21, 2009 00:37

Lama71 napisał/a:
mieli go we Wrześniu oddać
we wrześniu mieli oddać i oddali(śmy) basen w Rybniku-Boguszowicach ;).
Jutro poszukam oferty przetargowej,żeby sie upewnić do kiedy był wyznaczony termin zakończenia budowy.
Nie wiem czy wiecie, ale w Sośnicy na ul. Dzionkarzy też powstanie kryta pływalnia i sądząc po wadium jakie jest do wniesienia, nie bedzie to coś malutkiego :)

Harcerka - Sro Wrz 23, 2009 20:58

hmm i w Gieraltowicach w 2010 tez ma byc basen./...

wiec w kolejnej pieciolatce ze 3 baseny pozamykaja bo zacznie byc biznes nierentowny:)))

Aither - Pią Wrz 25, 2009 12:00

Ja najbliżej mam na warszawską to po drugiej stronie ulicy - blisko mieszkam - ale samej mi sie nie chce chodzić... zero motywacji jak się ekipa znajdzie na chodzenie na basen to zacznę ;D
plusz0wy - Pią Wrz 25, 2009 14:56

a kto wie gdzie jest najtaniej ? Bo ja też bym chciał trochę pochodzić a u mnie w rodzinnych stronach ostatnio strasznie podrożał :kwasny: A jednak jak się ma zamiar często chodzić to cena gra rolę - szczególnie dla biednego studenta ;)
Noemi - Pią Wrz 25, 2009 17:07

sikornik :)
Aither - Pią Wrz 25, 2009 18:42

ja tam wolę na warszawskiej mam blisko ;) ale najdrożej też nie ma :))) fajne jest że się wykupuje karnet ;P
Harcerka - Nie Wrz 27, 2009 14:44

sikornik i warszawska maja te same ceny bo to TUR.

na Strzody nie wiem ale tam tylko na konkretne zajecia chyba jest wstep.
Jasna nie wiem:)

Ja preferuje Warszwska - bylam w piatek:) teraz wybieram sie z Niunia w weekend:)wiec pewnie jakos rano do poludnia...
a sama moze w piatek:) jak zwykle pakiecik basen i sauna;)

Aither - Pią Sty 08, 2010 16:43

szukam motywatora na basen ;D ech już od ładnych kilku lat ;PPP
Szamanka - Pią Sty 08, 2010 21:34

Slubnego pod pache i maszerujesz :)
kisia - Pią Sty 08, 2010 23:07

Aither napisał/a:
szukam motywatora na basen ;D ech już od ładnych kilku lat ;PPP
a teraz tak blisko basenu mieszkasz :)
plusz0wy - Pią Sty 08, 2010 23:23

ja zaczynam chodzić na basen. 2 x w tygodniu, ciekawe ile wytrzymam ;)
Aither - Pon Sty 11, 2010 11:03

Szamanka, eeee mówisz o Ziutku ? :D w tym przypadku jest jak głaz... wcale nie zimny i z poważną miną, ale nadzwyczajnie tonie we wodzie jak głaz... - odpada ;P

kisia, no właśnie i to mnie intryguje ;D zawsze po basenie można skoczyć na deser ;D co się spaliło trza nadgonić ;D

plusz0wy, eeee ;) na warszawską ? :D

plusz0wy - Pon Sty 11, 2010 11:30

Aither chodzę na "Mewę" na Sikornik. Jest tam 50% obniżka cen, więc trzeba korzystać ;) Dodatkowym plusem jest to, że nie ma zbyt dużo ludzi ;)
Solid_Wood - Wto Sty 12, 2010 20:34

plusz0wy, zbyt dużo nie, ale jak wchodzi pół przedszkola z nauką pływania, tak jak dzisiaj, to nie jest sympatycznie.
plusz0wy - Wto Sty 12, 2010 21:16

ja jakoś nie trafiałem nigdy na tłumy...A przedszkolaki to nie w brodziku czasem siedzą? :D
Solid_Wood - Wto Sty 12, 2010 21:21

plusz0wy napisał/a:
A przedszkolaki to nie w brodziku czasem siedzą? :D


hehe dziś brodzik im już nie wystarczył :-)

plusz0wy - Czw Sty 14, 2010 19:35

zwracam honor Solid_Wood. Wczoraj też trafiłem na naukę pływania dla maluchów a później na aerobik ;) Dodatkowo było sporo ludzi więc tłok był na prawdę poważny :zdegustowany:
Solid_Wood - Czw Sty 14, 2010 21:19

Wiadomo - promocja to wszyscy korzystają. Szkoda tylko, że na innych basenach takie wysokie ceny.
plusz0wy - Czw Sty 14, 2010 22:16

ponoć w ostatniej godzinie jest mało ludzi, będę musiał to przetestować ;)
Solid_Wood - Czw Sty 21, 2010 22:45

Byłem dziś na otwarciu Olimpijczyka. Do końca lutego wejście jest za 3 złote, trzeba korzystać, póki jakieś nauki pływania się tam nie zadomowią :-)

Można będzie spotkać Otylię Jędrzejczak, dostała dożywotni karnet wstępu na basen :-) hehe

plusz0wy - Czw Sty 21, 2010 23:33

a gdzie to jest w ogóle ? Masz jakąś stronkę może ?
kisia - Czw Sty 21, 2010 23:39

Otylia ma po całej Polsce dożywotnie karnety wstępu.
Gmeras - Pią Sty 22, 2010 11:37

plusz0wy napisał/a:
a gdzie to jest w ogóle ? Masz jakąś stronkę może
na kąpielisku leśnym

h t t p;//w w w tur.gliwice, p l/

Solid_Wood - Pią Sty 22, 2010 12:22

kisia napisał/a:
Otylia ma po całej Polsce dożywotnie karnety wstępu.


i dlatego dużo osób na otwarciu komentowało, że to taki "pusty" gest.

plusz0wy - Pią Sty 22, 2010 16:17

Gmeras wiem, że na tej stronie jest ten basen ale nie ma tam kompletnie żadnego opisu....

A tak w ogóle jeśli ktoś tam już był to mam pytanko. Tam jest klasyczny basen 50 metrowy czy jest podzielony na 2 mniejsze 25 m ?

kisia - Pią Sty 22, 2010 16:47

nie byłam tam jeszcze, więc nie wiem, ale pamietam ze specyfikacji przetargowej ze miał być basenem sportowo-rekreacyjnym o wymiarach 50x25, głęboki na 2 m, z widownią na około 750 miejsc.
Ponoć bilet wstępu kosztuje 3 zł

plusz0wy - Pią Sty 22, 2010 18:11

Kisia wiem, że ma takie wymiary. Ale przeczytałem też gdzieś, że jest możliwość podzielenia go na 2 części. Dlatego zastanawiam się czy z tej możliwości korzystają... Bo jeśli nie jest dzielony to z chęcią popływałbym na klasycznej 50-tce :P
Solid_Wood - Wto Sty 26, 2010 11:01

plusz0wy napisał/a:
Dlatego zastanawiam się czy z tej możliwości korzystają... Bo jeśli nie jest dzielony to z chęcią popływałbym na klasycznej 50-tce :P


Zgodnie z ogłoszeniem:

- dni robocze i soboty: 6,00 - 18,30 2 baseny 25 metrowe; 19,00 - 22,00 50 metrowy
- niedziele i święta: 8,00 - 22,00 50 metrowy

swoją drogą, że pomost ma ok. metra szerokości, więc po podziale to już 2 x ~24,5 m :-)

plusz0wy - Wto Sty 26, 2010 13:35

o dzięki Solid_Wood, wcześniej na stronie TUR nie było żadnych info na temat basenu. Teraz już widzę, że się pojawiły. Więc trzeba będzie kiedyś przetestować 50m :P
plusz0wy - Wto Sty 26, 2010 13:38

Kisia, Solid_Wood skąd wiecie, że bilet wejściowy 3zł ? Na stronce są podane inne ceny - niestety wyższe :D
Gmeras - Wto Sty 26, 2010 14:32

plusz0wy
h t t p;//gliwice.gazeta, p l/gazetagliwice/1,95519,7473517,Chcesz_poplywac_w__Olimpijczyku___1__okazja_pojutrze.html
h t t p;//w w w 24gliwice, p l/wiadomosci/?p=14892
h t t p;//w w w telewizja.gliwice, p l/artykul.php?id=2781
h t t p;//nowiny.gliwice, p l/index.php/video/2200-qolimpijczykq-otwarty

Solid_Wood - Wto Sty 26, 2010 16:06

A ja z ogłoszenia w MSI (była dołączona ulotka z godzinami otwarcia i promocją cenową) i również z wypowiedzi w radiu i prezydenta na otwarciu.
kisia - Wto Sty 26, 2010 21:14

plusz0wy, no ja to wiem z rozmów slużbowych z ludźmi z branży :)
plusz0wy - Wto Sty 26, 2010 21:54

Dobra, dobra już wam wierzę z tymi 3 złotymi :P Dzięki :padam:
kisia - Wto Sty 26, 2010 21:57

plusz0wy, niedowiarek :P
plusz0wy - Sro Sty 27, 2010 00:39

kisia napisał/a:
niedowiarek

przezorny zawsze ubezpieczony :P
W tym tygodniu postaram się tam zajrzeć. Więc jak coś zdam relacje ;)

plusz0wy - Pią Sty 29, 2010 21:26

Właśnie wróciłem z "Olimpijczyka". Basen super, mało ludzi (przynajmniej jak ja byłem ;) ), niska promocyjna cena, nowoczesny, no i 50 metrów :D Idealny na kondycję :P Gorąco polecam, szczególnie podczas trwania promocji (wstęp 3 złote - zwracam wam honor :rotfl: ).
klik - Nie Sty 31, 2010 18:53

(wstęp 3 złote) :szok: :super:
Grzegorz - Sob Lut 06, 2010 20:40

Malutkie sprostowanie

3zł za pierwszą godzinę a każda następna normalnie.

Basen fajny i ma 2m głębokości, szkoda że nie jest pochyły dla mało pływających to jest pewna trudność.

Fajna jest suna liczy się ją minutowo.
Byłem i jest fajnie, tylko że jak ktoś nie umie pływać to out.


Gdzie jeszcze jest fajny i tani basen?

W czerwionce-leszczynach ulgowy 3zł karnet 14h - 30zł czyli jak się jedzie w parę osób na 2-3h to się opłaci 20km to nie daleko. Ogólnie fajny.

Był ktoś w Mewie na sikorniku.

plusz0wy - Nie Lut 07, 2010 18:53

na sikorniku też są obniżki 50%. Też fajny basen i jest płyciej. Jeśli 50 jest dla ciebie za długa i za głęboka to polecam właśnie sikornik ;)
Grzegorz - Nie Lut 07, 2010 20:51

jutro właśnie się tam wybieram tak żeby obadać co i jak tam jest. Chciałbym się regularnie wybierać na basen tak co najmniej raz w tygodniu. A do czerwionki to troszkę daleko.\

Był ktoś na basenie w knurowie?

*motylek* - Nie Lut 07, 2010 21:47

ja bylam bo z knurowa jestem ;-) basen fajny...zalezy co bys dokladniej chcial wiedziec?? :)
Grzegorz - Sro Lut 10, 2010 20:02

Co jest na tym basenie? sauna? wanna z hydro masażem, zjeżdżalnia itp
Jak głęboki jest basen czy wszędzie jest jednakowa głębokość itp.

kisia - Sro Lut 10, 2010 20:48

i basen w Paniówkach jest juz oficjalnie otwarty :D
Solid_Wood - Czw Lut 11, 2010 16:04

Tylko wjazd jest od "tyłu", od bocznych ulic. Trzeba się trzymać znaków. Główny dojazd od przelotówki na Mikołów nie jest dopuszczony do ruchu.
FlashMan - Pią Lut 19, 2010 11:36

Byłem przed chwilą w "Olimpijczyku". Jestem bardzo zadowolony, mało ludzi, nikt nie zawadzał na torze. Bez przeszkód można było pływać i pływać. Gdy tylko będę w Gliwicach, to z pewnością będę korzystał.
Klementynaaa - Wto Lut 01, 2011 17:11

Odświeżę trochę temat. Chciała bym się wybrać na aqua aerobik. Wiecie może na którym basenie ceny są najbardziej przystępne? No i godziny tak w okolicach 17 max 18, bo nie opłaca mi się śmigać do Pyskowic i z powrotem więc preferuję po pracy, a pracuję do 16.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Harcerka - Wto Lut 01, 2011 17:18

na sikorniku napewno
na wyszynskiego (maly basenik) tez

ale ja tego nie polecam... bylam i uwazam ze godzinka aktywnego poskakania w wodzie samemu, kilka dlugosci basenu szybkim kraulem/zabka i ostatnie 5 minut w jacuzi to znacznie lepsze i tansze...

ja bylam na sikorniku i na ten rodzaj aerobiku w 80%tach chodza starsze Panie;);
ja sie bardzo cieszze ze takie babcie tez sie ruszaja:) sama chetnie wyslalabym mame:L)))) ale dla mlodych kobiet to troszke za slabe i nudnawe:)))

ale powodzenia:)) jesli masz ochote;)
jesli natomiast chcesz sie wybrac na basen polecam Warszawska:) basen, jacuzzi, sauna, jacuzzi:))) ja bywam dosc czesto:)

Klementynaaa - Wto Lut 01, 2011 17:24

Jeśli chodzi o sam basen to bardziej mi po drodze na Olimpijczyk na Kąpielisku Leśnym.
Myślę, że ogólnie dobrze jest się ruszyć z domu i w sumie godzina robienia długości da nieźle popalić :D
Więc może jednak sam basen?
Dzięki za info.

Harcerka - Wto Lut 01, 2011 17:32

kazdy lubi inny ruch:)
ale aqua jest z reguly drozszy niz inne aerobiki:)

Olimpijczyk nalezy do TUR wiec poszukaj w googlach czy cos tam maja;))

na Sikorniku to sie nazywa Fitness Odnowa /jakos tak/

podobno na Warszawskiej tez jest ale nie orientowalam sie :)

kisia - Wto Lut 01, 2011 23:09

aqua jest tez w SP nr 28
Lama71 - Wto Lut 01, 2011 23:45

Harcerka napisał/a:
Olimpijczyk nalezy do TUR wiec poszukaj w googlach czy cos tam maja;))


raczej nie. Tam na całej długości masz 2 m , więc jak podrygiwać na takiej głębokości?

Klementynaaa napisał/a:
Więc może jednak sam basen?


Zdecydowanie. Na Warszawskiej też bywam od czasu do czasu. I nie raz widywałem, jak takie coś sie odbywa. Dla mnie byłaby to tylko strata czasu. Ale jak ktoś np. nie umie pływać, lub kiepsko mu to wychodzi, a na dodatek lubi wodę to można i tak.

Dorotka - Sro Lut 02, 2011 08:52

Aquarobic był swojego czasu całkiem niezły w ?abędach na basenie w szkole podstawowej na Wrzosowej. Moje Bączki zaczynały tam naukę pływania w szkółce, która się nazywa sport-relax. Po zajęciach dzieciaków ćwiczyły w wodzie Panie - w bardzo różnym wieku i dostawały całkiem niezły wycisk w tej wodze. Zajęcia prowadziła Pani Kasia Kubica (teraz jakoś inaczej się nazywa po mężu).
Nie wiem jak akurat te zajęcia wyglądały cenowo. Wiem, że jeżeli chodziło o naukę pływania dla maluchów (moje dzieci zaczynały jak miały 4 lata) to nigdzie indziej (na żadnym innym basenie) nie było takich zajęć i cena była jak dla mnie rewelacyjna.

Na stronce szkółki (w w w sport-relaks, p l) są namiary na prowadzących zajęcia.
Nawiasem mówiąc są tam też jeszcze w "nauce pływania" zdjęcia mojego małego Misieczka jak zaczynał "karierę" pływaka sześć lat temu :) teraz śmiga codziennie po Olimpijczyku.

Harcerka - Sro Lut 02, 2011 09:39

my uczeszczamy na Warszawska:) do ARsportu:)
jak dla mnie blisko:)
cenowo OK
jakosciowo fajnie;)

plusz0wy - Czw Lut 03, 2011 16:30

Też ostatnio bardzo często chodziłem na Warszawską i widziałem jak tam kobieciny skaczą w tej wodzie ;) Wydaje mi się, że to jest tylko dla osób starszych albo poważnie otyłych. W innych wypadkach sam basen o wiele lepiej się sprawdzi i na pewno taniej ;) Saunę też polecam ;)
Klementynaaa - Czw Lut 03, 2011 19:04

Dzisiaj byłam na basenie Olimpijczyk.
Postawiłam jednak na pływanie, wychodzi po prostu taniej. Po 20 długości basenu straciłam rachubę więc jak na pierwszy raz od ??? (nie pamiętam kiedy) to całkiem nieźle. :D
Na razie raz w tygodniu, a jak dojdę do jako takiej wprawy to i dwa razy w tygodniu.
Dziękuję za odpowiedzi.

Harcerka - Czw Lut 03, 2011 19:53

a moze jakies wieksze wyjscie na basen:)
rekreacyjnie z sauna:))))

Arex30 - Sob Lut 12, 2011 18:28

Harcerka, hmmmmmm :)
Harcerka - Sob Lut 12, 2011 18:59

zadlawiles czy co?
plusz0wy - Nie Lut 13, 2011 16:40

no to kiedy na ten basen ? :)
Bot - Nie Lut 13, 2011 19:47

Jutro - Knurów ;)
plusz0wy - Nie Lut 20, 2011 23:44

Harcerka rzuciłaś hasło i się wystraszyłaś :P Co z tym basenem ? :hyhy:
Klementynaaa - Pon Lut 21, 2011 19:37

Ja chodzę dwa razy w tygodniu :D
plusz0wy - Pon Lut 21, 2011 21:25

ja mam zamiar chyba 3 ;)
Harcerka - Pon Lut 21, 2011 22:03

bylam w niedziele;)
next time moj plan na piatek:)

Gmeras - Wto Lut 22, 2011 11:49

tylko Paniówki :) bo fajny basen i do tego o wiele tańszy niż w Gliwicach :) za 2h Ulgowy 9.20 Normalny 15.20 :) za godzinę to jest tam o 2 / 3 złote mniej :)
Ciekawy jestem jak tam będzie wyglądać basen na Sośnicy :)

plusz0wy - Wto Lut 22, 2011 14:10

Paniówki fajne do zabawy. Byłem tam 3 razy i pływać się fajnie nie pływało. Z tego co pamiętam to basen jest tam mały a ludzi trochę było. Do pływania najlepsza warszawska o dobrej godzinie albo olimpijczyk ;)
Gmeras - Wto Lut 22, 2011 19:43

ja tam chodzę na basen dla rekreacji a nie dla sportu :)
plusz0wy - Wto Lut 22, 2011 23:43

byłem dzisiaj na basenie w końcu po wymuszonej miesięcznej przerwie. Nie było szału ale tragedii też nie ;) Dodatkowo wygrzałem się w saunie za wszystkie czasy :P
plusz0wy - Sro Mar 02, 2011 15:08

Ja wybieram się dzisiaj i w niedzielę ;) Kto chce mnie zobaczyć bez majtek to zapraszam :P Tfuuu w majtkach miało być ! ;) Z nudów w pracy różne rzeczy się pisze :P
Harcerka :hyhy:

Harcerka - Sro Mar 02, 2011 18:05

ja w piatek:)
po 19
sauna:)))

p.s. sciagniecie majtek nie wystarczy zeby zrobic wrazenie...

p.s.2 -> ale to nie Ty? czaisz sie kolo kosciola przywejsciu na działki????? bez majtek? :rotfl:

plusz0wy - Sro Mar 02, 2011 20:21

ad. ps - wystarczy aby zrobić dobre albo złe wrażenie ;)
ad. ps2 - kurde mogłabyś nie mówić wszystkim? Teraz każdy już wie... :/
Harcerka napisał/a:
ja w piatek:)
po 19
sauna:)))

to za bramką numer 3 spodziewaj się niespodzianki :rotfl:

dzisiaj też byłem na saunie, ledwo żywy wyszedłem :P

Harcerka - Sro Mar 02, 2011 22:50

eeee na warszawskiej nie ma bramki nr 3....

p.s. a wrazenie zalezy od deseniu majtek? czy zawartosci? :rotfl:

plusz0wy - Sro Mar 02, 2011 23:00

są 3 sauny to i 3 bramki ;) W tym przypadku od deseniu :rotfl:
Harcerka - Czw Mar 03, 2011 19:46

uuuu jesli mowisz o tych malych kropeczkach to cieniutko to wyglada;)
Bea.tka - Sro Paź 26, 2011 14:51

Pływalnia na Sośnicy ma jeszcze wiele minusów ale pracują nad tym ulepszaja oferte:) ja chodze i poki co jestem zadowolona :hyhy: :hyhy: wczoraj z okazji urodzin moglam korzystac z sauny i basenu za free :D :D było super :P
kisia - Sro Paź 26, 2011 23:34

D_y_s_z_k__a napisał/a:
Pływalnia na Sośnicy ma jeszcze wiele minusów ale pracują nad tym ulepszaja oferte
hehe nad wieloma rzeczami pracują
gary - Wto Lis 24, 2015 09:13

szukam kogoś chętnego na basen, mile widziana kobieta :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group