dupiate forum

Piłka Nożna - Sponsor dla drużyny

kukla - Wto Sty 23, 2007 19:22
Temat postu: Sponsor dla drużyny
Witam.
Razem ze znajomymi planujemy wystartować w amatorskiej lidze Gliwickiego Towarzystwa Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej h t t p;//w w w piatka.nst, p l

Są to rozgrywki o kilkuletniej tradycji. Jak na razie bierze w nich udział ponad 80 zespołów na 5 poziomach ligowych a rosnące zainteresowanie ma zaowocować, pojawieniem się kolejnego szczebla w najbliższym czasie.

Żeby zacząć grać trzeba jednak zapłacić wpisowe... i tu Moje pytanie:

Czy waszym zdaniem jest szansa, żeby znaleźć firmę, która by nas za sponsorowała? Jeśli tak to gdzie i w jaki sposób szukać?

Z tego co wiem, jedyne co możemy zaoferować jako amatorski zespół to nasza nazwa (chodzi mi o nadanie drużynie nazwy związanej lub kojarzącej się ze sponsorem)lub umieszczenie logo firmy na koszulkach.

Tylko czy to skusi jakąś firmę?

Koszty jakie musiałby ponieść sponsor to opłata stała, co pół roku - 600 złotych i jednorazowo co najmniej 500 złotych (jeśli drużyna ma mieć profesjonalne stroje).

Tonio - Wto Sty 23, 2007 19:43

kukla, ales dowalil... widac ze nowy jestes...

Co Ci powiem... szukaj po miescie, pukaj od drzwi do drzwi, tu raczej sponsora nie znjadziesz...

p4cz3k - Wto Sty 23, 2007 21:09

hehe sponsora tu nie znajdziesz tak jak Tonio na pisal :) na forum sa w zasadzie 2 - 3 druzyny :) ktore graja na codzien ...

szakale wlasnie w tej lidze

west coast sie przygotowuje do gry

rowniez byly plany druzyny forumgliwice ... choc z tym ciezko ;)


mozna sie kiedys na jakis sparing ustawic ;)

Lukasz - Sro Sty 24, 2007 00:07

Tja. A sprzedawanie meczy to u p4cz3ka :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group