dupiate forum

Lokale - OPIUM PUB ||| NOWY Lokal w Gliwicach !

Trecorr - Wto Sty 16, 2007 11:18
Temat postu: OPIUM PUB ||| NOWY Lokal w Gliwicach !



||| OPIUM PUB |||

OTWARCIE ZAPLANOWANO NA

ŚRODę 17 STYCZNIA 2007

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !! !! !!



FlashMan - Wto Sty 16, 2007 12:01

Czy to przez przypadek nie jest reklama?
Gmeras - Wto Sty 16, 2007 12:03

może i być przeciez reklama ale jest na temat ;) a uzytkownicy mogą w razie czego wymieniac poglady na temat tego pubu ;)
Frycek - Wto Sty 16, 2007 13:02

Co prawa jest to reklama lokalu nie uzgodniona ze mna :chytry: , jednak patrzac na to z drugiej strony - nowy lokal nowe mozliwosci dla Nas:)
napewno sprawdzimy ten lokal i wystawimy recenzje

Gmeras - Wto Sty 16, 2007 13:11

a niech tak zapytam nie jest to miejscie gdzie stoi/stał kredens ?
Aither - Wto Sty 16, 2007 13:24

Juz mi sie podoba lokal chociazby ze wzgledu na nazwe :) opium piknie pachnie :) mam takie perfumy ^.^
lsdzone - Wto Sty 16, 2007 14:23

jesli bedzie to cos ala opium w wawie badz kraku to chyba warto sie tam zjawic
Trecorr - Wto Sty 16, 2007 18:50

No w kraku i wawie nie byłem, ale myślę, że to gliwickie też będzie dobre ;) A i co do lokalizacji...to nie jest dokładnie tam gdzie NADAL stoi kredens ;) lecz ulica ta sama jednak nalezy się kierować w strone secesji...po prawej stronie na pewno nie da się preoczyć :) pozdrawiam i serdecznie zapraszamy!! :)
Mariusz - Wto Sty 16, 2007 19:35

Secesja ... bleeeee :P

Opium życzymy wielu klientów ;)

trunks - Wto Sty 16, 2007 21:19

a jakie tam są piwka i po ile ? I ile jest miejsca mniej wiecej ?
Tonio - Wto Sty 16, 2007 21:28

trunks, jutro dopiero otwarcie jest :P nie napalaj sie tak :P
trunks - Wto Sty 16, 2007 21:33

jak kolega zakładał temat to chyba wie co i jak :P
Trecorr - Wto Sty 16, 2007 22:09

Piwka po tyle co wszędzie :P Miejsca nie jest dużo niestety na ok 30 osób, ale myslę, że wystrój oraz atmosfera wynagrodzą to :)
trunks - Wto Sty 16, 2007 23:42

czyli piwka jak przypuszczalem 5zl. Jest żywiec butelkowy lub lany ?
p4cz3k - Wto Sty 16, 2007 23:49

trunks :) przyjdziesz i zobaczysz :)
Trecorr - Sro Sty 17, 2007 07:34

hehe dokładnie, ale odp tutaj, że będize lany i butelkowy zywiec ;)
Gmeras - Sro Sty 17, 2007 10:03

to lokal na spotkania forumowe sie nie nadaje za mało miejsca :P
p4cz3k - Sro Sty 17, 2007 13:04

no co ty ?:) 30 osob to w sam raz ;) a niektorzy moga siedziec u kogos na kolanach ^_^
Gmeras - Sro Sty 17, 2007 13:32

Cytat:
no co ty ? :) 30 osob to w sam raz ;) a niektorzy moga siedziec u kogos na kolanach ^_^
no chyba ze tak :hyhy: na spotkaniach najgorsza 1 godzinka gdy wszystko sie schodzi bo później pomału sie rozchodzą ludzie ;) :P
trunks - Sro Sty 17, 2007 21:54

fajnie ze jest zywiec i lany i w butli...ja wole w butli bo nie rozcienczany :P
Trecorr - Sro Sty 17, 2007 23:05

hehe, nie no dla mnie żywiec był ok ;) i lany i w butli :)
trunks - Sro Sty 17, 2007 23:31

i jak tam duzo ludzi na otwarcie przyszlo ? :)
Trecorr - Czw Sty 18, 2007 06:19

TRochę było :) bez scisków, ale ok :)
dade - Czw Sty 18, 2007 14:22

ma ktoś już jakieś wrażenia z tego miejsca ?
Trecorr - Czw Sty 18, 2007 15:08

Chyba najlepiej samemu się przekonać ;) toż to minutka drogi od rynku :) Zapraszamy od codziennie 16
praz - Czw Sty 18, 2007 16:40

może jutro tam zawitam po 16 i sprawdze osobiście ;) i zdam relacje
Trecorr - Czw Sty 18, 2007 20:32

:):) ZAPRAZSAMY. Bajprawdopodobniej w tyg lokal bedizę od 17, ale w pt i sob, o 16 również mozna już Nas odwiedzać :) Pozdrawiam serdecznie
chaoss - Czw Sty 18, 2007 20:36

Trecorr cos mi mowi ta ksywka...hmm ze sie tak spytam jaka muzyka tam przygrywa do piwka? Wybiore wybiore sie chetnie i tak
Trecorr - Pią Sty 19, 2007 06:56

Spokojna chill outowa, relaksująca muzyczka jako tło :)...bez żadnych rąbanek. MA być przyjemnie :)

PS. Cieszę się, że ksywka coś Ci mówi ;)

PS2. Oby dzisiaj tak nie wiało bo pt ;)

De_Luca - Pią Sty 19, 2007 16:04

heee jak tylko zauważyłam słowa 'chill out' na plakacie pod GCHem już wiedziałam gdzie bede przesiadywać =P ostatnio non stop u mnie ta muzyka leci. tak więc ide sie tam dzisiaj chill'ować (=
Olaa - Pią Sty 19, 2007 17:21

De_Luca, to pozniej zdaj wrazenia- tez sie zamierzam tam wkrotce wybrac ;)
Piotrulek - Pią Sty 19, 2007 19:43

trunks, Trecorr, na temat wartosci piwa nad piwem prosze rozmawiac w temacie do tego stworzonym...
praz - Pią Sty 19, 2007 20:20

ja dzis odwiedziłam to miejsce i jestem bardzo zadowolona:) przyjemny orginalny wystrój, wygodne kanapy, muzyka jaka lubię, nie za głośna tak że możnbez problemu porozmawiać, lokal nie za duży ale to jego plus, sympatyczna obsługa :) pozdrawiam i życze powodzenia
trunks - Pią Sty 19, 2007 22:40

Trecorr napisał/a:
Spokojna chill outowa, relaksująca muzyczka jako tło

to mnie to usypia :P

Trecorr - Sob Sty 20, 2007 00:15

Piotrulek napisał/a:
trunks, Trecorr, na temat wartosci piwa nad piwem prosze rozmawiac w temacie do tego stworzonym...

luzno, nawet wspomnieć nie można? :chytry: Pozdrawiam serdecznie :) i już nie będę. :)

dade - Sob Sty 20, 2007 00:40

trunks napisał/a:
to mnie to usypia :P


a ja uwielbiam spokojną muzykę, nie cierpię kiedy trzeba się przekrzykiwać przez muzykę, aby coś usłyszeć.

Kiedys fajnie grali w ARTcie ale jakos ostatnio nie moge tam znaleźć miejsca - myślę, że odwiedzimy z paczką Opium najbliższą razą :-)

De_Luca - Sob Sty 20, 2007 11:52

Trecorr, zaraz mi się tu przyznać kto odpowiadał za design??? <najlepiej na privie> PIęKNY!!! lampiony, złote aplikacje na ścianach, te szyfonowe<?> zasłony, piękne lustra, przyćmione światło, znajome spokojne kawałki w tle, nawet kran mi sie podobał w łazience =P aż się zainspirowałam pod kątem zbliżającego sie remontu mojego pokoju. Indie na :ok: Więc oficjalnia recenzja: my krytyczne krytyczki stwierdzamy że lokalik po prostu :super: świetna odskocznia od głośnych klimatów pozostałych gliwickich knajpek, w sam raz żeby sie wychillować po ciężkim tygodniu i spokojnie porozmawiać. Ahh no i obsługa sympatyczna, co stwarza fajną przyjacielską atmosferę (= coś czuję że będę stałą bywalczynią (=

btw. myślałam że sie poskładam ze śmiechu, kiedy wyszłyśmy podbiegła do nas roztrzepana starsza kobieta z ulotką w ręku i się pyta czy wiemy gdzie jest ta nowa knajpa 'Optimus' czy jakoś tak, powstrzymałam reakcję śmiechową i i używając swej nadzwyczajnej przenikliwości spytałam czy chodzi o Opium. No to ta nam pokazuje tą ulotke i mówi, że pod gwarkiem przez cały dzień je rozdawali i przybiegła zobaczyć czy to jest konkurencja dla 'jej szefa' czy tylko pub. Myśle, że temu szefowi przydałaby się porządna konkurencja, może zacząłby się bardziej starać i przestał wykorzystywać pracowników <wykazując zainteresowanie losem tej kobiety dowiedziałam się że pracuje na 21 godzinnej zmianie> :szok: wiem że to offtop ale tak sie zbulwersowałam i przejęłam 'brakiem wyboru', jak to określiła, owej sympatycznej kobieciny, że musiałam gdzieś to napisać..

Trecorr - Sob Sty 20, 2007 12:29

De_Luca...Sam pomysł, aby wszystko było w stylu indyjskim wyszedł ode mnie i właściciela pubu, czyli tego sympatycznego kolesia za barem :). Świecnziki wynalexliśmy w ogromnym komisie w siemianowicach :) Zrówno te koło sof jak i te na oknach :) Urzeczywistnienem całej koncepji zajeła się zaprzyjaxniona firma "funky-mutins", która nota bene swoja siedzibę ma całkiem niedaleko, bo obok byłego sklepu elvis ;) Wykonaniem zajął się sam właściciel, ja, oraz wspomni wyżej przyjaciele :). Tak po krótce wygląda historia powstania tego miejsca :). Dalsze epizodu na zyczenie opowie obsługa :) A co do ulotek to w sumie rozdawalismy je z kolegą tlyko pod wieczór :) od ok 17.30-18.30 i od 20.30 - 21 :). szkoda mi tej pani również :). DZisiaj róznież zapraszamy...od 16 :) Wszelkie opinie,propozycje prosimy przekazywać osobom za barem :) Na co bardzo liczymy, abyście czuli się tam jeszcze lepiej :)
De_Luca - Sob Sty 20, 2007 12:42

efekt genialny. A byłeś tam wczoraj? (=
Trecorr - Sob Sty 20, 2007 12:51

Cały czas praktycznie :) Siedziałem na sofkach tuż przed barem... Taki prawie 2 metrowy szczypior :)
De_Luca - Sob Sty 20, 2007 13:00

myhyyyyyym czyli że siedziałam bokiem do Ciebie =P jejka a skąd mam wiedzieć że 2metrowy skoro siedziałeś? (=
Trecorr - Sob Sty 20, 2007 15:33

Bo w sumie to co chwle stawałem aby pomóc ;)
Appo - Sob Sty 20, 2007 16:24

Muszę tam wpaść :D Może dzisiaj nawet :D
p4cz3k - Nie Sty 21, 2007 00:30

zjawilismy sie tam dzis na chwilke :) niestety wszystkie miejsca zajete :( a po otwarciu drzwi zapowiadalo sie tam bardzo ciekawie ... (jest mozliwosc rezerwacji miejsc ?:) )
tuchałowa - Nie Sty 21, 2007 00:33

Appo napisał/a:
Muszę tam wpaść :D Może dzisiaj nawet :D
No co Ty, nie idziesz do Gwarka? :P
Trecorr - Nie Sty 21, 2007 10:46

Oczywiście istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania miejsca. Zapraszam na stronę w w w opium.prv, p l pod zakładką kntakt jest nr tel. pod którym można tego dokonać :)
siebawie - Nie Sty 21, 2007 10:51

... mam nadzieję, że utrzyma się dłużej niż poprzednie lokale w tym miejscu.

Byłem wczoraj i naprawdę podoba mi się miejsce. świetny pomysł nawet na większy lokal. bardzo wygodne siedzonka, bardzo miła obsługa, wystrój dobrze pomyślany, nie ma się czego przyczepić (jeśli nie wpadnie tam taki czepiacz jak ja i nie będzie się przyglądał z jaką dokładnością malunki na ścianach zostały zrobione :rotfl: :rotfl: :rotfl: ).
No i bardzo dla mnie ważna sprawa: poziom głośności muzyki był idealny. nie przeszkadza w swobodnej rozmowie i miło pieści uszy, dopełniając całości. Polecam ;)

kobi - Nie Sty 21, 2007 14:31

Tak jedziecie z wychwalaniem lokalu, że wstyd by było nie sprawdzić ;) Spróbuję jakoś w najbliższym czasie :)
Basiorek - Nie Sty 21, 2007 15:39

uhmm :D mi również szacowni Forumowicze narobili "smaka" na odwiedzenie tego miejsca :)
kobi - Nie Sty 21, 2007 16:10

To może minispotkanie forumowe? ;)
p4cz3k - Nie Sty 21, 2007 16:11

ja sie tam w najblizszym mozliwym terminie wybiore ;) naprawde podoba mi sie :D
Arex30 - Nie Sty 21, 2007 16:45

Basiorek,
Kuna a jak z takim wyglądem cie tam wpuszczą......

Basiorek - Nie Sty 21, 2007 18:40

Arex30 myślisz, że mają selekcję? ;)
Arex30 - Nie Sty 21, 2007 18:42

Basiorek, pewnie z czas jakiś wprowdzą.......
Basiorek - Nie Sty 21, 2007 18:45

założę maskę :)
Arex30 - Nie Sty 21, 2007 18:48

Byłem na stronce a tam ....
brak galeriiiii
i menu!!!!!!!
pewnie troche potrwa ale...

Basiorek - Nie Sty 21, 2007 18:52

stronka lokalu w ogóle mi się nie ładuje :]
Trecorr - Nie Sty 21, 2007 18:58

Stronka jesr zrobiona we flashu, być może w tym twki problem, menu i foyki pojawią sie wkrótce...Sesja ciąży nade mną a Naszego fotografa cieżko doprosić się aby przesłał foty :) Wkrótce wszystko będzie cacy
Arex30 - Nie Sty 21, 2007 19:10

Trecorr,
Spoko
damy rade.....

Trecorr - Nie Sty 21, 2007 19:12

Arex30 napisał/a:
Trecorr,
Spoko
damy rade.....


Bez wątpienia :ok:

Trecorr - Nie Sty 28, 2007 11:18

w w w opium.prv, p l

Strona wzbogacona o menu i fotki, aczkolwiek w najblizszym czasie zostaną one wymienione na wersje o lepszej jakości :) zapraszam

Arex30 - Nie Sty 28, 2007 19:08

Jak rozumie z czasem do menu wejdzą dalekowschodnie trunki i przystawki...... oraz faje wodne ;)
Major - Nie Sty 28, 2007 19:18

Na zdjeciach wyglada bardzo sympatycznie. Chetnie to miejsce w przyszlosci odwiedze :)
Trecorr - Nie Sty 28, 2007 21:08

Arex30 napisał/a:
Jak rozumie z czasem do menu wejdzą dalekowschodnie trunki i przystawki...... oraz faje wodne ;)


Był pomysł na faję, ale odeszliśmy od tego. bo wiadomo...:P Już i tak się nas pytają czy nie boimy się o te wszystkie wiszące materiały :) Myślę, że jeszcze niektórzy ludzie w Naszym miasteczku nie osiągneli odpowiedniego poziomu kultury i wychowania, aby wprowadzić takie atrakcje...:) Poczekajmy, aż "dorośniemy" :). Sorry za off top

p4cz3k - Pon Sty 29, 2007 02:11

hehe dzis tam w reszcie zawitalem i znalazlo sie wolne miejsce ;) i mimo braku pradu bylo calkiem przyjemnie :)
Trecorr - Pon Sty 29, 2007 09:57

Heh, o kurcze, ale numer...:) dobrze, ze mmy kilka świeczek :)
p4cz3k - Pon Sty 29, 2007 10:59

Trecorr napisał/a:
dobrze, ze mmy kilka świeczek


tak tak :) te swieczki :D

Trecorr - Pon Sty 29, 2007 12:44

Widziałem się dzisiaj z panem J...:) Prawdopodobnie ktoś w klatce obok metodą prób i błędów wykręcał po kolei wsyzstkie korki :)
Arex30 - Pon Sty 29, 2007 22:36

Trecorr napisał/a:
Był pomysł na faję, ale odeszliśmy od tego. bo wiadomo...:P


Kuca ale to co legal to legal............
:oblicze:

Amal - Wto Sty 30, 2007 19:26

wg mnie brakuje tam tancerki orientalnej... :>
koniecznie wpadnę tam w najbliższym czasie bo póki co przesiadywałam w yassmin :)

Basiorek - Sro Sty 31, 2007 12:11

To chyba będzie mój ulubiony lokal :ok:
wystrój bardzo ciekawy- wyróżniający się na tle innych pubów w Gliwicach, zasłony (?) to nie tylko fajny efekt dekoracyjny, ale gwarantują również poczucie intymności siedzącym gościom ;)

obsługa bardzo miła i dyskretna.

jedyne co mnie martwi to wielkość lokalu- w weekendy mogą być chyba problemy ze znalezieniem miejsca...

:super:

Arex30 - Sro Sty 31, 2007 16:49

Basiorek, Spox. zawsze po znajomości prawda Trecorr, bedzie mozna zrobić tzw szybką rezerwacje.....
Pasword: Forum Gliwice
login: Rezerwacja
Wynik: ZA?ATWIONE !!!!!!

Basiorek - Sro Sty 31, 2007 17:11

:hyhy: i wszystkie problemy rozpłyneły się...

teraz można już tylko odwiedzać... :D ;)

Trecorr - Czw Lut 01, 2007 15:36

Wystarczy telefonik i zawsze sie coś znajdzie :)
Dana - Czw Lut 01, 2007 15:57

W piątek tam zawitam ...napewno jeszcze kogoś z forum naciagne na wspólną kawe :oczami:
Trecorr - Czw Lut 01, 2007 17:36

Dana napisał/a:
W piątek tam zawitam ...napewno jeszcze kogoś z forum naciagne na wspólną kawe :oczami:


obsługa będzie gotowa :):)

Dana - Czw Lut 01, 2007 18:30

Trecorr, 6 babeczek forumowych potwierdziło gotowość przyjścia na 19-stą do Opium Pub - znajdż prosze coś do siedzenia dla Nas ...a moze jeszcze ktoś dołaczy :)

..oj dodam jutr to jest pątek :)

Trecorr - Czw Lut 01, 2007 18:41

Dana napisał/a:
Trecorr, 6 babeczek forumowych potwierdziło gotowość przyjścia na 19-stą do Opium Pub - znajdż prosze coś do siedzenia dla Nas ...a moze jeszcze ktoś dołaczy :)

..oj dodam jutr to jest pątek :)


Ok. tylko proszę się nie spóźnić :):):) 19 plus minus 5 min. :ok:

Dana - Czw Lut 01, 2007 18:57

Trecorr, zwyczajowo t/j 15 minut ;) :D po 19stej -zważywszy ,ze to będą same kobiety jak narazie :P
Trecorr - Czw Lut 01, 2007 19:13

Dana napisał/a:
Trecorr, zwyczajowo t/j 15 minut ;) :D po 19stej -zważywszy ,ze to będą same kobiety jak narazie :P


Ja mam w zwyczaju się nie spózniać w ogóle :D ale, dla Was specjalnie wykarzemy się jutro troszkę większą cierpliwością i poczekamy ew. te 15 minut dłużej :) Jakieś specjalne zyczenia? hinduscy striptizerzy? :)

Anula - Czw Lut 01, 2007 20:03

Trecorr napisał/a:
hinduscy striptizerzy?
pomysł łagodnie mówiąc kuszący hihi
To bedzie wtedy nasz ukochany lokal :hyhy:

p4cz3k - Czw Lut 01, 2007 20:07

o nie ... to moja noga juz tam wiecej nie zawita :(
asik - Czw Lut 01, 2007 22:31

Trecorr napisał/a:
Jakieś specjalne zyczenia? hinduscy striptizerzy?

dobra kawka albo herbatka wystarczy:)

Trecorr - Pią Lut 02, 2007 07:24

Dla Panów będą hinduski :P :)
MajkeL - Pią Lut 02, 2007 10:57

Trecorr napisał/a:
Dla Panów będą hinduski

uuuuuuuu trzeba by pomyśleć o Męskim Spotkaniu w tym lokalu...... ;)
Taniec brzuch, to dopiero miły widok dla oka ...... :) ;)



:oczami: :hyhy:

Dla naszych Pań też pewnie się coś znajdzie


:D

OT

Amal - Pią Lut 02, 2007 16:51

MajkeL napisał/a:

uuuuuuuu trzeba by pomyśleć o Męskim Spotkaniu w tym lokalu...... ;)
Taniec brzuch, to dopiero miły widok dla oka ...... :) ;)

h t t p;//turkish-emporium, c o m/site_images/big_photo/69_cosgla.jpg]Obrazek

:oczami: :hyhy:




MAJKEL o tym mówiłam wcześniej (tancerka orientalna) ;D kocham belly dance;D cieszę się że mnie popierasz i to zauważyłeś ;) pokaz tańca gratis;P

asik - Pią Lut 02, 2007 23:28

byłam, zobaczyłam i pewnie wkrótce tam wrócę:)
świetny klimat, muzyka taka jak lubię:), miła obsługa i ciekawy wystrój:)
miło i przytulnie:)

p4cz3k - Pią Lut 02, 2007 23:57

niestety malo miejsca :(
tuchałowa - Sob Lut 03, 2007 00:06

p4cz3k napisał/a:
niestety malo miejsca :(
Niestety, w łikedny ciężko znaleźć miesjce. Lokal sam w sobie jest naprawdę uroczy. W niczym nie przypomina innych, wchodzi się tam jak do innego świata.
Wygodne kanapy, przecudnej urody poduszki i jeszcze te zasłonki. Nastrój trochę więcej niż domowy. Kolorowo, trochę tajemniczo. Obsługa bardzo miła. Jeszcze tylko trzeba mieć odpowiednie towarzystwo i naprawdę można spędzić cudowny wieczór :oczami:

asik - Sob Lut 03, 2007 01:20

tuchałowa, "święte słowa":)

btw: miło was było zobaczyć:)

Trecorr - Sob Lut 03, 2007 10:43

No w weekendy jest ciasno, ale zawsze mozna zrobić rezerwację :) a jak kogoś męczą weekendowe tłoki to zapraszamy w tygodniu :). Może kiedyś się otworzy nowe, większe, opium :):):). No neistety na tą chwilę...nie ma możliwości powiększenia przestrzeni użytkowej :( Pozdrawiam i fajnie, że Nas panie odwiedziały :)
Aither - Sob Lut 03, 2007 11:27

ech wybaczcie ze nie zjawilam sie ale po tygodniu roboty mialam ochote tylko sie legnac do lozka :( mam nadzieje ze na nastepne spotkanie w tym lokalu to sie zjawie :) siakies babksie by sie przydalo :D
Dana - Sob Lut 03, 2007 17:48

p4cz3k,
tuchałowa,
Fajnie ,że przywitalście się z nami :D

OPIUM PUB ...już od wejścia ,miło i sympatycznie - nie wchodzi się prosto na bar ,jak zazwyczaj i nikt nie atakuje natychmiast ..."co podać "
Klimacik muzyczny płynny dla ucha i przyjazny dla rozmowy ..nie słychać tych obok ;) a samemu mozna swobodnie rozmawiać ,być słyszanym i słyszeć :)
Ja do picia polecam - dzbanek Afrikan Dream...herbatka -zmotoryzowana byłam więc nic innego nie mogłam zamówić ..no i kawa dobra /następnym razem poproszę w kuble ,dla mnie zawsze jest mało kawy :P /
Wystrój bardzo ciekawy taki domowo-sympatyczny tyle kolorków i miękości ,świecidełek i odblasków ...wszystko sprawia ,ze chce się wejść i posiedzieć
..najdardziej utkwiły mi w pamięci kinkiety ze szkła w metalowej czarnej oprawie i te lampy w oknach z tego samego gatunku :)
Trecorr, dziękuje za zaproszenie i ciesze się z tego ,ze mogłam miło spędzić czs ...do następnego razu..moze będzie okazja pogadać ,pozdrowienia dla Pani za barem - miła dobra obsługa :D

Jeśli mam się czegoś przyczepić ...To nie było lodów do kawy ,miałam smaki :P
a pewnie jakbym piła piwo ..to nie było nic do chrupania

Polecam na spotkania kawowo /herbaciane i pogawędki ze znajomymi -spotkanymi właśnie na mieście :super:

p4cz3k - Sob Lut 03, 2007 22:54

hehe :) nom przeciez glupio tak wejsc zobaczyc ze nie ma miejsca :( i uciec, liczylismy ze jakies miejsce sie znajdzie :) niestety ...a te male krzeselka jak zauwazylem nie ciesza sie duza popularnoscia ;-p
tuchałowa - Sob Lut 03, 2007 23:33

Hm, z drugiej strony, tak wszyscy narzekamy na za mało miejsca, tylko, że jakby to była jakaś ogromna hala to mogłoby już nie być tak przytulnie :(
Trecorr - Nie Lut 04, 2007 00:24

Bedizemy się starać aby było jeszcze przytulniej ...:):)
syrena - Nie Lut 04, 2007 11:20

a czy mozecie mi powiedziec gdzie ten cudny pub ma lokalizacje
p4cz3k - Nie Lut 04, 2007 11:33

hmmmmm na ulicy sredniej jesli sie nie myle :) jest to na przeciwko fonoshopu w okolicy restauracji secesji w tym samym budynku co salon tatoo

jesli dobrze pamietam nazwy ulic to srednia przecina sie z ul kaczyniec ;)

Amal - Nie Lut 04, 2007 13:30

byłam wczoraj :> mrrr ten orientalny klimat mnie rozbraja;D
będziemy tańczyć ;)

syrena - Nie Lut 04, 2007 15:20

dzieki p4cz3k za wyczerpujace dane
syrena - Nie Lut 04, 2007 15:56

no i wzieli i mi wykasowali mojego posta - zła ! pytałam czy w tym opium oprocz tanczenia to sie tez ćpa
Trecorr - Nie Lut 04, 2007 17:48

syrena napisał/a:
no i wzieli i mi wykasowali mojego posta - zła ! pytałam czy w tym opium oprocz tanczenia to sie tez ćpa


yyy :szok: :dobani:

siebawie - Pon Lut 05, 2007 17:16

syrena napisał/a:
pytałam czy w tym opium oprocz tanczenia to sie tez ćpa

.... czizas co to za pytanie?? :zdegustowany:

Amal - Wto Lut 06, 2007 11:22

syrena a co? kręci cię ćpanie?
bo widze że taniec stawiasz na równi z tym...bez komentarza, zastanów się zanim napiszesz bo zrobi to admin i wyrzuci posta :)

a co do tańca to szykuje się w piątek orientalne spotkanie w ślicznym i klimatycznym opium ;D

Trecorr - Wto Lut 06, 2007 21:52

ZAPRASZAMY w piątek na pokaz tańca orientalnego zorganizowanego wspólnie przez OPIUM oraz szkołę tańca ALHAMBRA (mam nadieję, że nie przekręciłem :)). Co do godziny to jeszce tutaj napisze...:)
MajkeL - Wto Lut 06, 2007 23:16

"h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?p=201147#201147]Rada Męska " ;) forum, wstępnie zaiteresowana jest rezerwacją kilku miejsc w lokalu.
Takiej atrakcji nie można przegapić :hyhy: :D

Bot - Wto Lut 06, 2007 23:39

MajkeL napisał/a:
Takiej atrakcji nie można przegapić

hmmm nooo baaaaa :]

p4cz3k - Wto Lut 06, 2007 23:51

hmmm obawiam sie ze Opium nie sprawdzi sie jesli chodzi o tego typu spotkanie :) ale to tylko moje zdanie :)

przy np 10 osobach bedziemy zajmowac 2 stoliki z hakiem :]

Alhambra - Wto Lut 06, 2007 23:52

Trecorr napisał/a:
ZAPRASZAMY w piątek na pokaz tańca orientalnego zorganizowanego wspólnie przez OPIUM oraz szkołę tańca ALAHAMBRA (mam nadieję, że nie przekręciłem :)). Co do godziny to jeszce tutaj napisze...:)


Tylko troszeczkę przekręciłeś :) ALHAMBRA. Nazwa pochodzi od przepięknego muretańskiego zespołu pałacowego w Grenadzie w Andaluzji. Przez wieki żyłi tam w zgodzie (no może wzglednej, ale bez krwawych rozrób) wyznawcy chrzescijaństwa, judaizmu i muzułmanie - dopóki pewna hiszpańska królowa nie postanowiła rozpędzić bractwo i narzucić jedynie słuszną wiarę. To miejsce mieszanki róznych kultur (dla mnie oczywiście różych wspaniałych tańców ;) i tak chciałabym w Alhambrze - tańce z różnych regionów świata, wzajemnie się trochę mieszające, przyjaźnie wspólgrające dla radości i dbrej zabawy wszystkich bywalców.... i oby nie znalazła się królowa czy "księżniczka" która postanowi wszystko popsuć....
Godzina 19.30 ? pora w sam raz na bajki tysiaca i jednej nocy :)

trunks - Sro Lut 07, 2007 23:00

moze wpadne, chcialbym to zobaczyc :)
Niedźwiedź - Pią Lut 09, 2007 21:36

byłem, widziałem, podobało się :D
Bot - Pią Lut 09, 2007 23:38

Byłem, widziałem no ehhh te kocie ruchy :] Dziewczyny z Alhambry w Opium.. nono... kto nie widział tego tańca biodrami niech żałuje :]



PS. Szukam tą Panią co zdjecia robiła :]

MajkeL - Pią Lut 09, 2007 23:54

Co tu dużo pisać........ :szok:
Klimat, muzyka, tańce :super:
Rewelacja..... :!:

Niewiem czy tej nocy zasnę ;)

Lukasz - Sob Lut 10, 2007 00:36

Szkoda że tylko nikt mnie wcześniej nie uprzedił. Ale serio zazdroszcze. Bujające się bioderka. Odpływam :rotfl:
kisia - Sob Lut 10, 2007 00:48

Lukasz, przeciez wiedziałes o tym, czytałes topik o Męskim Spotkaniu, nawet sie w nim wypowiedziałeś :P
Tak bardzo kusicie że chyba sie wybiore :D

Lukasz - Sob Lut 10, 2007 00:52

No niby wiedziałem, ale szczegółów nic. Ale byłem w tym lokalu w piatek. Tylko się zastanawiam czy ten typ w czarnej koszulce i czarnej czapecce to był Trecorr??
Lokal szczerze polecam. Świetna szybka obsułga i w dodatku miła :)

Trecorr - Sob Lut 10, 2007 02:58

Ja również proszę o kontakt panie, które robiły zdjęcia ponieważ chciałbym je umieścić (oczywiście z odpowiednią adnotacją) na stronie opium. Byłbym bardzo wdzięczny. no a co do dziewczyn tańczących to nawet nie iem co mam napisać. Jestem pod ogromnym wrażeniem , szczególnie pani w czarnych włosach ze zdjęcia. Pokaz solo w jej wykonaniu, po prostu bomba :) Dziękuję za tak liczne przybycie :). Było super. Pozdrawiam

"szara eminencja" Treki :)

Amal - Sob Lut 10, 2007 12:01

Trecorr, a która miała czarne włosy?? :hyhy:
Czarnulka - Sob Lut 10, 2007 14:54

No no Arleta ze skromnej dziewczyni z liceum robi sie niezła sztuka ;)
Piotrulek - Sob Lut 10, 2007 15:17

Lukasz napisał/a:
szybka obsułga


jesli chodzi o szybkość obsługi i ilosc lanego piwa do szklanek,to pozostawie to bez komentarza... :D

Amira napisał/a:
klimatycznym opium


klimatycznym nie mylić z klimatyzowanym... :dobani: :dobani:

syrena - Sob Lut 10, 2007 15:17

Fajnie w tym Opium to prawda , dobre miejsce na przytulanie- mroczno i magicznie >Fakt troche mało miejsca na wieksze spotkania ale na pogaduchy jest ok.
Trecorr - Sob Lut 10, 2007 15:23

Amira napisał/a:
Trecorr, a która miała czarne włosy?? :hyhy:


O proszę ni zauważyłem tego...:) to ta pani ... super taniec ;)


syrena - Sob Lut 10, 2007 15:54

Opium to dobre miejsce na przytulanie - bo mrocznie i magicznie , niestety jest pare rzeczy ktore mozna by było poprawic ale boje sie cokolwiek juz powiedziec bo Amirka sie denerwuje , ale masz racje klimatyzacja tez by sie przydała :cwaniak:
Czarnulka - Sob Lut 10, 2007 16:41

Trecorr napisał/a:
O proszę ni zauważyłem tego...:) to ta pani ... super taniec

Ta pani to właśnie Amira :P A udawała taką nieśmiałą kiedyś :D ;)

Bot - Sob Lut 10, 2007 16:46

=CzArNuLkA=, wiesz sprobuj ty tak zatańczyć to zobaczymy :P A nie trzeba być aż tak bardzo śmiałym chyba, żeby zatańczyć taniec orientalny ;)
Amal - Sob Lut 10, 2007 17:08

piotrulek a klimatyzowanym nie mylić z klimatycznym;p

czarnulka jaka spokojna z liceum?? od liceum się zaczął taniec brzucha :oczami: :oblicze:

Czarnulka - Sob Lut 10, 2007 17:16

khaman napisał/a:
=CzArNuLkA=, wiesz sprobuj ty tak zatańczyć to zobaczymy
Jak? Ja trenuje taniec ale nie brzucha :P Ja jestem w bardziej geometrycznych klimatach ;)
khaman napisał/a:
A nie trzeba być aż tak bardzo śmiałym chyba, żeby zatańczyć taniec orientalny
No nie ja nic nie mowie tylko widział byś ta kobiete w szkole :D 3 lata w klasie a była dla 4/5 klasy jedną wielka tajemnicą....nieśmiałą tajemnicą :D
Niedźwiedź - Sob Lut 10, 2007 17:45

=CzArNuLkA= napisał/a:
No no Arleta ze skromnej dziewczyni z liceum robi sie niezła sztuka ;)
i to jaka :D

Muszę powiedzieć że jak zobaczyłem solowy pokaz Arlety to szczena w dół i język zwijałem z podłogi :D

Czarnulka - Sob Lut 10, 2007 18:05

No widzicie,ze nie gadam od rzeczy :D Pewnie świetnie to wyglądało jak pączek zaczął się rozwijać :) Ale koniec o Amirze,bo nas wykopią :D
kobi - Sob Lut 10, 2007 18:48

Czas najwyższy sprawdzić lokal :hyhy:
Bot - Sob Lut 10, 2007 20:15

Ja sie pogubiłem.. Arleta czy Amira.... :zdziwko:

Ale lokal fajny choć niewielki :]

Amal - Sob Lut 10, 2007 22:55

Naprawdę nazywam się arleta a amira to imię orientalne które sobie przywłaszczyłam na forum :)

czarnulka i niedźwiedź heh to właśnie te 4/5 tajemnicy pozwala się na prawdę rozwijać i zaskakiwać ludzi zupełnie innym obliczem na kilka minut np. tańca ;) mam nadzieję że pozytywnie :)


ZAPOMINA?AM NAPISAć JESZCZE: TRECORR JA MAM W?OSY KOLORU CIEMNY BR?Z ;) miło że podobał Ci się właśnie mój taniec :)

Niedźwiedź - Nie Lut 11, 2007 00:51

Amira napisał/a:
mam nadzieję że pozytywnie :)
oj pozytywnie :D szczególnie jeśli oprócz tych 4/5 tajemnicy doliczyć kyokushina i teraz to jeszcze pomieszać z tańcem :) bynajmniej ja byłem i jestem pod wielkim wrażeniem :]
Trecorr - Nie Lut 11, 2007 01:39

Amira napisał/a:

ZAPOMINA?AM NAPISAć JESZCZE: TRECORR JA MAM W?OSY KOLORU CIEMNY BR?Z ;)


Wybacz, nie dowidziałem :), ale zapamiętam na pryzszłośc :)

kobi - Nie Lut 11, 2007 10:09

No i lokal zaliczony ;) Miła atmosfera, fajny wystrój, muzyka w sam raz :) Dobre miejsce na spotkania we dwoje ;) Szkoda tylko, że te firanki nie zasłaniają każdego stolika :hyhy:
Sądzę, że jeszcze tam zawitamy :)



No, ale żeby nie było za dobrze: brak drugiej łazienki i chwilami za dużo dymu papierosowego :P

Anula - Nie Lut 11, 2007 21:22

A no, fajna knajpka,milutka atmosferka, lampeczki i zasłonki robią cudowny klimat :hyhy:
tylko jakby brakuje dalszej częsci lokalu, taki jest malutki ze chciałoby sie iść dalej w głąb a tam ...nie ma... hihi ale i tak jest super.

Trecorr - Pon Lut 12, 2007 10:52

No niestety, :) też załujemy :) przebijemy się do sąsiądki u góry ;) i zrobimy 2 salke ;) hehe
kobi - Pon Lut 12, 2007 14:46

Anula napisał/a:
tylko jakby brakuje dalszej częsci lokalu, taki jest malutki ze chciałoby sie iść dalej w głąb a tam ...nie ma...

No dokładnie, w porównaniu do Kredensu gdzie można się wręcz zgubić to troszku malutki lokal. Ale z drugiej strony mniejszy ma swój klimat i nie jest tzw. masówka ;)

Może nie przebijajcie się do góry bo komu by się chciało dreptać po schodach? ;)

Jeszcze jedna rzecz: troszku większe menu bo ta karteczka za mała jest ;)

p4cz3k - Pon Lut 12, 2007 14:54

ale marudzicie ;)

owszem moze jest malo miejsca, ale wlasnie w tym urok tego lokalu ... jeden z niewielu lokali w gliwicach gdzie naprawde panuje cisza...nie slysze rozmow z okolicznych stolikow ... moge sie skupic na osobie z ktora tam przebywam i wiem ze nikt nie bedzie nam przeszkadzal ... :)

no i gdy wchodze barman z daleka wita mnie usmiechem ;)

kobi - Pon Lut 12, 2007 14:57

p4cz3k napisał/a:
jeden z niewielu lokali w gliwicach gdzie naprawde panuje cisza...nie slysze rozmow z okolicznych stolikow

Oj, właśnie, że w pewnym momencie było tak samo głośno jak w innych lokalach. Na szczęście te firanki stwarzają pozory odosobnienia ;)

Zafira - Pon Lut 12, 2007 22:42

kobi napisał/a:
Na szczęście te firanki stwarzają pozory odosobnienia

i tym sie z Arletą pocieszałyśmy wchodząc do lokalu przed występem :) - nie będziemy widziały ilu ludzi sie patrzy ;)

zajrzałam tutaj z ciekawości - ja to ta druga tancerka :zawstydzony:

trunks - Pon Lut 12, 2007 22:51

szkoda, ze nie byłem, miałem przyjść, ale zajety byłem :/
Zafira - Wto Lut 13, 2007 14:18

btw. ktos chyba szukal zdjec z imprezy? moja sis robila sporo (to ta co blyskala fleszem po oczach wszystkim ;P ) wiec jak chcecie na strone Opium czy cos to mozna sie zglosic do moi :)
chaoss - Sro Lut 14, 2007 00:31

wpadlem na moment, w sumie to tylko sie przywitac i porozgladac i na pewno wroce z druga polowka ;]
Mi sie podoba

frohike - Sro Lut 14, 2007 07:36

bylem wczoraj, lokal taki malutki, dosyc fajny klimacik, spoczko przystrojony, ceny standardowe jak na Rynek wiec mysle ze ciezko bedzie mu sie utrzymac
Zafira - Sro Lut 14, 2007 10:55

frohike napisał/a:
mysle ze ciezko bedzie mu sie utrzymac

jesli bedziemy wystepowaly z dziewczynami czesciej to mysle, ze nie beda miec problemu z utrzymaniem ;) obroty z dnia w ktorym sie tam bawilysmy byly ponoc dwa razy wieksze niz w normalny piatek :D

MajkeL - Sro Lut 14, 2007 11:29

frohike napisał/a:
mysle ze ciezko bedzie mu sie utrzymac

Myślę że lokal swoją oryginalnością ma szansę utrzymać się w na rynku.
JA osobiście mam dość "knajp" które niczym się nie różnią (hałaśliwa muzyka, standardowy wystrój reklamujący jakiś browar, iście plastikowy klimat).
Opium jest lokalem który wyróżnia się swoim stylem, a jak w/n Zafira....
Zafira napisał/a:
jesli bedziemy wystepowaly z dziewczynami czesciej to mysle, ze nie beda miec problemu z utrzymaniem

Napewno nie........
:ok:

praz - Sro Lut 14, 2007 11:34

lokal sie utrzyma ale trzeba napewno pomyslec o rozwinieciu menu, jakies ciekawsze kawy, herbaty, grzańce itp i może coś słodkiego dla łasuchów :) albo tosty, malo roboty a zwsze cos do przegryzienia, w Totu cafe to całkiem dobrze funkcjonuje
Zafira - Sro Lut 14, 2007 12:14

praz napisał/a:
trzeba napewno pomyslec o rozwinieciu menu

ja bym tu szisze koniecznie dodała, co prawda sama nie palę ale wolę to sto razy bardziej niz smród faek unoszący sie wokół... :suchy:

poza tym faktycznie cos wiecej do wyboru powinno byc w menu.

Trecorr - Sro Lut 14, 2007 20:48

Zafira napisał/a:
frohike napisał/a:
mysle ze ciezko bedzie mu sie utrzymac

jesli bedziemy wystepowaly z dziewczynami czesciej to mysle, ze nie beda miec problemu z utrzymaniem ;) obroty z dnia w ktorym sie tam bawilysmy byly ponoc dwa razy wieksze niz w normalny piatek :D


Ciekawe skąd cerpiesz te informacje? ;) :P No i (bez urazy) proponuję poprawcować trochę nad srkomnością :P

Co do menu to tak...w najbliższym czasie zostanie zmienione, grzańce już są no tylk oniestety w menu jeszcz enei widnieja, wsystko będzie jak zostanie zmienione :) Warto pytać o rzeczy, które w karcie nie widnieją przynajmniej do czasu jej zmiany. :)

PS. dziekuję za zdjęcia :)

Zafira - Czw Lut 15, 2007 00:05

Trecorr napisał/a:
Ciekawe skąd cerpiesz te informacje? No i (bez urazy) proponuję poprawcować trochę nad srkomnością :P

informacje czerpałam od obsługi. nie widze powodu do skromności bo chyba mnie źle zrzumiałeś: po pierwsze napisalam to w formie żartu ( ;) ) a po drugie było bardzo dużo (większość) naszych znajomych, ktorzy kupowali sporo napojów a gdyby nas tam nie bylo to raczej ich tez nie... tak więc proponuję popracować nad rozumieniem wypowiedzi, bez urazy oczywiście ;P

Zafira - Czw Lut 15, 2007 00:10

a pomijając juz sprawy skromności i utrzymania :P....

dzisiaj wpadlismy z moim menem kolo 21 do Opium, po nieszczęsnym pokazie w Gwarku :zdegustowany: , i bylo zapchane ale przemily pan barman ucieszyl sie na nasz widok (to bylo mile :) ) i zdolal nas usadzic przy takim kombinowanym na szybko stoliku z pufami, tak wiec podziekowania dla niego :D

Trecorr - Czw Lut 15, 2007 00:42

Bo tak zawsze tam wygląda obsługa ;) Twój poprzedni poost zrozumiałem doskonale, wbrew temu co myslisz ne mam problmów z rozumieniem tego co ktoś mówi lub co pisze :). Nie chciałem być złośliwy, po prostu ta odpowiedź z zamierzenia żartobliwa, mnei na kolana nie powaliła ;). Ale to tlyko moje zdanie :) Nie chciałem się czepiać :) pozdrawiam serdecznie
Zafira - Czw Lut 15, 2007 11:07

dobra w takim razie koniec złośliwości ;) ciebie rozniez pozdrawiam ;)
Trecorr - Czw Lut 15, 2007 14:24

Zafira napisał/a:
dobra w takim razie koniec złośliwości ;) ciebie rozniez pozdrawiam ;)

:ok: :D

Olaa - Czw Lut 22, 2007 01:11

juz 3 razy odwiedzilam Opium ...albo i wiecej? ;) pierwszy raz od razu na dzien dobry zaatakowalam pana z obslugi czy jest z forum i czy jest Trecorr 'em ale jednak sie nim nie okazal :P niedlugo znow tam zawitam na piwko pewnie- zapewne jeszcze przed spotkaniem forum :)
kisia - Czw Lut 22, 2007 22:50

Byłam na chwile zeby obgadać z bardzo miłym szefem lokalu :hyhy: sprawę rezerwacji na forumowe spotkanie i lokalik bardzo mi się spodobał. Szkoda, ze nie ma nic do jedzonka, ale tą sprawę tez dogadaliśmy i napewno z głodu nie padniemy :)
Jedyne co mi sie nie bardzo podobało to to że byłam tam zaledwie 10 minut i bardzo przesiąkłam dymem papierosowym :/

HELGA - Pią Lut 23, 2007 13:46

Chyba mają problem z klimatyzacją to fakt, po kliku godzinach siedzenia w OPIUM wracając do domu najlepiej zaczać sie juz rozbierac w przedpokoju hihihihi ciuchy przesiakniete zapachem nikotyny ! ale knajpa bardzo przypadła mi do gustu !
Dorothea - Pią Lut 23, 2007 13:48

Oj nie marudzcie, ciuchy sie wsadzi do pralki i po kłopocie, głowe sie potrakuje szmponikiem, ciałko mydełkiem i juz, a wrazenia po spotkaniu sa niezapomniane
Monique - Pią Lut 23, 2007 14:07

Dorothea, dokladnie tak a jak ty juz jestes to napewno nie zapomniane :)
Dorothea - Pią Lut 23, 2007 14:09

Monique, miło było mi to usłyszec (przeczytac), dziekuje :D
asik - Pią Lut 23, 2007 14:50

HELGA napisał/a:
Chyba mają problem z klimatyzacją to fakt, po kliku godzinach siedzenia w OPIUM wracając do domu najlepiej zaczać sie juz rozbierac w przedpokoju hihihihi ciuchy przesiakniete zapachem nikotyny

ostatnio nie pamiętam knajpy z której bym wróciła i ciuchy nie były przesiąknięte dymem:>

HELGA - Pią Lut 23, 2007 15:30

Masz racje, mniej czy wiecej zawsze i tak ubranko nadaje sie do prania ;)
syrena - Pią Lut 23, 2007 20:53

Dorothea, a gdzie ty sie podziewałas kobieto , dawno cie nie było słychac , mam nadzieje ze bedziesz na spotkaniu
syrena - Pią Lut 23, 2007 20:59

Ale ogólnie w tej knajpce jest przytulnie to prawda , na babskie ploteczki czy przytulanko akurat
Bot - Pią Lut 23, 2007 22:19

syrena napisał/a:
na babskie ploteczki czy przytulanko akurat

znaczy 2 babki i przytulanko? Hmmmm :]
No tak tylko gdzie ja znajde 2 babki :D

A lokal super tylko fakt - poziom stężenia dymu papierosowego jest odwrotnie proporcjonalny do wentylacji :zdegustowany:

kisia - Pią Lut 23, 2007 22:32

syrena napisał/a:
mam nadzieje ze bedziesz na spotkaniu

a Ty bedziesz( OT o spotkaniu piszemy gdzie indziej :krzeslem: )
khaman napisał/a:
No tak tylko gdzie ja znajde 2 babki
w piaskownicy
Sorki :offtopic: :wsciekly: ale nie mogłam się powstrzymac :P

Zafira - Sob Lut 24, 2007 00:37

a kiedy sie wybieracie do Opium drodzy forumowicze? :hyhy:
kisia - Sob Lut 24, 2007 00:58

Zafira, h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=3346&start=120]XXIII Karnawałowe Spotkanie Forumowiczów :D
troyek - Sob Lut 24, 2007 11:03

bylem, bardzo polecam :)


nawet sesje fotograficzna bede tam robil :D :foto:

kisia - Sob Lut 24, 2007 13:25

troyek napisał/a:
nawet sesje fotograficzna bede tam robil
troyek, to może w czasie forumowego spotkania ? :D
Bot - Sob Lut 24, 2007 16:27

troyek napisał/a:
nawet sesje fotograficzna bede tam robil

Potrzymać ci modelki? :)

Musze w końcu zmienić sprzęt i zabrać się za fotografie mniej amatorsko, może się czegoś naucze ;)

kisia - Pon Lut 26, 2007 01:44

Byliśmy, widzieliśmy, posiedzieliśmy :)
Jak dla mnie lokalik fajniutki, odpowiedni na spotkania w małym gronie. Przydałoby sie tylko trochę rozszerzyć menu, niestety dym papierosowy przeszkadza dość mocno ( sama się do tego przyczyniłam :wstyd: ), troche wieje chłodem jak ludzie wchodzą, ale obsługa miła, firanki fajniutkie, atrakcje ciekawe chociaż wolałabym obejrzeć orientalny wystep dziewczyn niz pare prawie uprawiająca seks :przestraszony: ;)

Trecorr - Pon Lut 26, 2007 08:14

kisia napisał/a:
obejrzeć orientalny wystep dziewczyn niz pare prawie uprawiająca seks :przestraszony: ;)


Bez przesady :P zazdrosna? :hyhy: :):):) (żart)

kisia - Pon Lut 26, 2007 09:52

Trecorr napisał/a:
zazdrosna?
hehe, nooooo bardzo ;)
Dorothea - Pon Lut 26, 2007 10:07

syrena napisał/a:
a gdzie ty sie podziewałas kobieto , dawno cie nie było słychac



jak to nie???
jestem tu codziennie :zdziwko:

Fenix - Wto Lut 27, 2007 01:54

kisia napisał/a:
pare prawie uprawiająca seks
mi się podobało sylwester mi się przypomniał robiłem podobne żeczy mniej publicznie ale było miło......
Alhambra - Wto Lut 27, 2007 08:07

kisia napisał/a:
chociaż wolałabym obejrzeć orientalny wystep dziewczyn
zapraszam w niedzielę 19.00-21.00..... mam nadzieje, ze bedzie bardziej orentalnie :)
Zafira - Wto Lut 27, 2007 14:34

czyli potwierdzone, znowu będziemy tańczyć :D może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi :hyhy:
Piotrulek - Wto Lut 27, 2007 15:02

Zafira napisał/a:
może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi


czemu nie,ja z chęcia pokrece brzuchem,a mam czym hahahahahahahahha

kisia - Wto Lut 27, 2007 15:05

Alhambra napisał/a:
zapraszam w niedzielę 19.00-21.00

chętnie bym przyszła ale umówiłam się z koleżankami do kina

Olaa - Wto Lut 27, 2007 15:35

Zafira napisał/a:
może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi


gdybym miala wiecej umiejetnosci to pewno bym sie skusila :P w koncu lubie wystepy publiczne :hyhy:

tak powaznie to moze uda mi sie przyjsc zobaczyc jak kolezanki tancza juz bardziej profesjonalnie :)

kisia - Wto Lut 27, 2007 15:40

Olaa napisał/a:
gdybym miala wiecej umiejetnosci to pewno bym sie skusila

Olaa zawsze możesz nabyc odpowiednich umiejętności ===> h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?p=204297#204297]Nowa grupa tańca orientalnego dla początkujących :D

chyba robimu OT :cisza:

Olaa - Wto Lut 27, 2007 17:37

kisia, ale ja juz naleze do jednej grupki tanca brzucha :D tylko wciaz malo umiem :P

mam nadzieje ze na takie orientalne wieczorki nie ma wstepu?? :)

Trecorr - Wto Lut 27, 2007 17:49

Wstęp jest....WOLNY :)
Zafira - Wto Lut 27, 2007 21:13

Olaa napisał/a:
kisia, ale ja juz naleze do jednej grupki tanca brzucha

o, a kiedy chodzisz? może cię znam z widzenia :)
Piotrulek napisał/a:
Zafira napisał/a:
może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi


czemu nie,ja z chęcia pokrece brzuchem,a mam czym hahahahahahahahha

miałam na mysli raczej inne koleżanki z naszego "zespołu" ale czemu nie, Piotrulku jak masz ochote... :hyhy: :D

trunks - Wto Lut 27, 2007 23:24

hmm tance orientalne sa kuszące...
kisia - Sro Lut 28, 2007 09:53

a może tak wrócimy do tematu OPIUM PUB :cisza: :D
Aisha Yildirim - Sro Lut 28, 2007 09:58

Zafira napisał/a:
może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi

oczywiście że tak, z przyjemnością , super zaproszenie :)
do zobaczenia w niedzielę na parkiecie :hyhy:

Trecorr,
ale tłumy tancerek w jednym miejscu :hurra:....
jak wy to robicie ;) :ok:

kisia - Sro Lut 28, 2007 10:11

Aisha napisał/a:
ale tłumy tancerek w jednym miejscu

kurcze to może ja jednak zrezygnuje z tego kina i wybiorę sie popatrzeć :)

Trecorr - Sro Lut 28, 2007 14:07

Aisha napisał/a:

Trecorr,
ale tłumy tancerek w jednym miejscu :hurra:....
jak wy to robicie ;) :ok:


No nie wiem, to zasługa samych tancerek :)

Zafira - Sro Lut 28, 2007 22:51

Aisha napisał/a:
do zobaczenia w niedzielę na parkiecie

to miło Agnieszko, tylko uprzedzam, że w Opium tańczymy "gratis" :) :hyhy:

Amal - Czw Mar 01, 2007 02:12

jaka Amira? Bo jeśli chodzi o mnie, to pierwsze słyszę (czytam).
Aisha Yildirim - Czw Mar 01, 2007 09:42

Zafira napisał/a:
tylko uprzedzam, że w Opium tańczymy "gratis"

dzięki za info :) :oczami: , :szok: to przecież nie jest problem :szok:.
A więc do zobaczenia Alicjo :D

Zafira - Czw Mar 01, 2007 10:04

Amira napisał/a:
jaka Amira? Bo jeśli chodzi o mnie, to pierwsze słyszę (czytam).

no przestań, chyba mnie nie zostawisz :D

Zafira - Czw Mar 01, 2007 10:05

"dzięki za info , to przecież nie jest problem . "

nie wiem, zapytaj Pani Joli, w końcu w Opium zapowiedziana jest Alhambra :) ;)

Aisha Yildirim - Czw Mar 01, 2007 13:11

Zafira napisał/a:
może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi
Zafira napisał/a:
to miło Agnieszko, tylko uprzedzam, że w Opium tańczymy "gratis"
Zafira napisał/a:
"dzięki za info , to przecież nie jest problem . "

nie wiem, zapytaj Pani Joli,


eeee :D , z tą kasą to naprawde nie jest problem :)!!! Bardzo podoba mi się w Opium, jego klimat i nastrój, dobre winko i zadowolona obsługa. Dla samej przyjemności płynącej z tańca chętnie skorzystam z twojego miłego zaproszenia Alicjo :) :) :) .
I z radością spędzę weekendowy wieczór w Opium :zdrowko: .
To do zobaczenia w niedzielę, na bujaniu bioderkami , papatki :przytul:

Zafira - Czw Mar 01, 2007 13:37

Aisha napisał/a:
eeee , z tą kasą to naprawde nie jest problem !!!

nie pisałam o kasie :) :) :)

Aisha napisał/a:
Dla samej przyjemności płynącej z tańca chętnie skorzystam z twojego miłego zaproszenia Alicjo .

zgadzam sie z toba jak najbardziej, taniec jest naprawdę przyjemny ale pokaż mi gdzie to moje zaproszenie było, gdyż chyba zaszło jakieś nieporozumienie :) ;)

jesli chodzi ci o:
"może oprócz mnie i Amiry ktos jeszcze sie skusi "
to wyjasnienie jest w poście do Piotrulka :)
"miałam na mysli inne koleżanki z naszego zespołu"

papatki i buziaczki :)

Olaa - Czw Mar 01, 2007 15:21

Zafira napisał/a:
to miło Agnieszko, tylko uprzedzam, że w Opium tańczymy "gratis"


Zafira, chyba o ta 'kase' chodzilo Agnieszce -tak by wynikalo z kontekstu ;)

Bot - Czw Mar 01, 2007 23:12

:krzeslem: off-topic :P

To co niedziela w Opium?

kisia - Czw Mar 01, 2007 23:39

ja niestety chyba odpadam i z OPIUM i z kina, moja mama robi impreze :/ a tak chciałam przyjść :(
Zafira - Pią Mar 02, 2007 00:03

Olaa napisał/a:
Zafira, chyba o ta 'kase' chodzilo Agnieszce -tak by wynikalo z kontekstu

śmiem twierdzić, że kontekst jest jednak głębszy i wychodzi poza ten temat :)

khaman napisał/a:
To co niedziela w Opium?

oczywiście, Alhambra wystąpi w Opium :)

kisia napisał/a:
a tak chciałam przyjść

szkoda kisiu ale na pewno nas jeszcze zobaczysz, gwarantuję :)

Niedźwiedź - Pią Mar 02, 2007 00:59

Fak... ja skolei jestem w niedziele w pracy... a tak to bym się wbił z chęcią tam... :P
Zafira - Pią Mar 02, 2007 08:34

Niedźwiedź napisał/a:
a tak to bym się wbił z chęcią tam...

...popatrzec na czyjąś pupę :D ...

Niedźwiedź - Pią Mar 02, 2007 10:39

Ej no zafira bez przesady:P chociaż fakt faktem ostatnim razem <ciach> mi się podobało :P dlatego też żałowałem cholernie że nie udało mi się wyrwać do gwara :P
Bot - Pią Mar 02, 2007 14:54

Zafira napisał/a:
popatrzec na czyjąś pupę


A Zafirko :P po prostu podziwiać taniec ;)

Amal - Pią Mar 02, 2007 15:57

pupę :hyhy:
Arex30 - Pią Mar 02, 2007 16:38

A czy to dzisiaj>??
kisia - Pią Mar 02, 2007 18:08

Arex30 napisał/a:
A czy to dzisiaj>??

dziewczyny występują w niedziele jeżeli o to pytasz
Alhambra napisał/a:
zapraszam w niedzielę 19.00-21.00..... mam nadzieje, ze bedzie bardziej orentalnie

Arex30 - Pią Mar 02, 2007 18:10

kisia napisał/a:
niedziele jeżeli
nie o to biega ale czy dzisiaj tez......... sie spotyka ktoś w klubie ??
Zafira - Pią Mar 02, 2007 19:05

Arex30 napisał/a:
nie o to biega ale czy dzisiaj tez.........

nic nie wiem o tym. raczej nie :)

khaman napisał/a:
A Zafirko po prostu podziwiać taniec

juz ja wiem co do Niedźwiedzia piszę :D

Niedźwiedź napisał/a:
żałowałem cholernie że nie udało mi się wyrwać do gwara

no popatrz, a ja żałowałam, że tam byłam :suchy:

Niedźwiedź - Sob Mar 03, 2007 00:26

Zafira napisał/a:
juz ja wiem co do Niedźwiedzia piszę :D
no to ja to chyba muszę sprostować - nie wiem co tam wam Kaśka nagadała :P
Zafira napisał/a:
no popatrz, a ja żałowałam, że tam byłam :suchy:
słyszałem właśnie że było niezbyt sympatycznie... ale mimo wszystko i tak żałuje
kisia - Sob Mar 03, 2007 13:34

a ja muszę przypomnieć że rozmawiamy tutaj o lokalu OPIUM :D
Olaa - Nie Mar 04, 2007 03:00

bardzo mozliwe ze sie dzis pojawie bo sie juz ladnie wkrecilam w taniec brzuszka :D
Bot - Nie Mar 04, 2007 14:36

No dobra to kto idzie dziś na 19 ? ?
trunks - Nie Mar 04, 2007 15:01

ja nie wiem jeszcze na 100% ale moze przyjde, tylko fajnie jakby troche wiecej osob było, bo niechciałbym tam sam siedziec -_-
Zafira - Nie Mar 04, 2007 15:24

trunks napisał/a:
bo niechciałbym tam sam siedziec -_-

na pewno sam nie będziesz siedział bo duzo osób będzie :super: :D

Bot - Nie Mar 04, 2007 15:27

trunks napisał/a:
ale moze przyjde

No to przychodź bo coś forumowicze się wykruszają :P

Zafira napisał/a:
na pewno sam nie będziesz siedział bo duzo osób będzie

Zafirka no chodziło mu o to że sam przy stoliku a nie że dużo osób będzie, a wy na parkiecie będziecie w końcu :]

Piotrulek - Nie Mar 04, 2007 15:37

khaman napisał/a:
No to przychodź bo coś forumowicze się wykruszają :P


Kamilku,chyba mnie namowiles,ale czy Forum ma zarezerwowany stolik??

Bot - Nie Mar 04, 2007 16:17

:zalamany: no kur.... racja... to nie idziemy niestety bo już wszystko zarezerwowane... Nic następnym razem musimy się zgadać wcześniej bo do dziś nie wiedziałem czy ktoś się będzie chciał wybrać

:wstyd:

trunks - Nie Mar 04, 2007 17:58

aha czyli zonk :/....no cóż mam nadzieje, ze jeszcze bedą kiedyś te tańce orientalne, to sie wczesniej ugadamy :)
Alhambra - Nie Mar 04, 2007 18:01

Cytat:
Kamilku,chyba mnie namowiles,ale czy Forum ma zarezerwowany stolik??
_________________


Odstapię pół stolika i jedna kanapę :)

Bot - Nie Mar 04, 2007 21:37

Alhambra napisał/a:
Odstapię pół stolika i jedna kanapę


oł noł... i dopiero teraz mówisz......

No nic forumowicze nawalili.. ja mam usprawiedliwienie bo miałem nieco zamotany weekend ale następnym razem nie nawalimy.

Zafira - Pon Mar 05, 2007 11:51

no szkoda, szkoda... aż 4 tancerki były na parkiecie :) kogo nie było niech żałuje :)
Arex30 - Pon Mar 05, 2007 12:00

nooooooooooooooo fakt
Już załuje

Zafira - Pon Mar 05, 2007 14:58

za to mogę jakieś zdjęcia wkleić ale to jutro, pojutrze ;)
trunks - Pon Mar 05, 2007 23:01

to wklej zdjecia jakies :)
kisia - Wto Mar 06, 2007 02:00

nieee, no jak mogliście tak zawalić, tyle czasu się umawialiście
Zafira - Wto Mar 06, 2007 08:43

kisia napisał/a:
nieee, no jak mogliście tak zawalić, tyle czasu się umawialiście

z drugiej strony moze by sie nie zmiescili bo lokal był pełny ;)

Piotrulek - Wto Mar 06, 2007 08:47

Zafira napisał/a:
z drugiej strony moze by sie nie zmiescili bo lokal był pełny



hahahaha jak to dumnie brzmi - "lokal pełny",przeca tam 15-20 osob i szans na oddychanie nie ma,to tyle co 5 stolikow w"normalnej"(normalny lokal to jak dla mnie 30-70 osób)wielkości lokalu,hahahahahahaha,bez urazy oczywiście...

kisia - Wto Mar 06, 2007 15:38

Zafira napisał/a:
moze by sie nie zmiescili bo lokal był pełny

mysle że wystarczyłoby wcześniej zrobic rezerwacje :P

Piotrulek - Wto Mar 06, 2007 18:07

kisia napisał/a:
mysle że wystarczyłoby wcześniej zrobic rezerwacje



ależ jak zwykle "szefowo"masz racje,zaniedbaliśmy to z Kamilem i jest nam :zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

Zafira - Wto Mar 06, 2007 18:33

Piotrulek napisał/a:
Zafira napisał/a:
z drugiej strony moze by sie nie zmiescili bo lokal był pełny



hahahaha jak to dumnie brzmi - "lokal pełny",przeca tam 15-20 osob i szans na oddychanie nie ma,to tyle co 5 stolikow w"normalnej"(normalny lokal to jak dla mnie 30-70 osób)wielkości lokalu,hahahahahahaha,bez urazy oczywiście...

nie wiem naprawdę Piotrulku co cię tak bawi. czy stolików 5 czy 50 "lokal pełny" to chyba jasne określenie :dontgetit:

Piotrulek - Wto Mar 06, 2007 18:45

Zafira napisał/a:
czy stolików 5 czy 50 "lokal pełny" to chyba jasne określenie


no nie całkiem,ja napisalem dokladnie co dla mnie znaczy"pelen lokal"wystarczy umiejętnie i ze zrozumieniem przeczytać...hahahahahahaha fajna zabawa

Amal - Wto Mar 06, 2007 18:47

:szok:
Zafira - Wto Mar 06, 2007 18:50

Piotrulek napisał/a:
Zafira napisał/a:
czy stolików 5 czy 50 "lokal pełny" to chyba jasne określenie


no nie całkiem,ja napisalem dokladnie co dla mnie znaczy"pelen lokal"wystarczy umiejętnie i ze zrozumieniem przeczytać...hahahahahahaha fajna zabawa

o moje zrozumienie sie nie martw. ja za to moge sie martwic o twoja nieuzasadniona złośliwość. poza tym w Opium w niedziele bylo okolo 25 lub nawet wiecej osob. tak, zmieścili się i bardzo dobrze bawili.

Piotrulek - Wto Mar 06, 2007 19:03

Zafira napisał/a:
o moje zrozumienie sie nie martw


ależ naprawde sie kompletnie nie matwię...to chyba widać z moich wypowiedzi...


Zafira napisał/a:
poza tym w Opium w niedziele bylo okolo 25 lub nawet wiecej osob. tak, zmieścili się i bardzo dobrze bawili


tylko moge pozazdrościć zabawy,bo sam mialem ochote do samego końca być na tej imprezie,ale ze wzgledu na to,ze nikt z forumowiczow nie zadbał o rezerwacje,to tylko dlatego sie tam nie znalazlem...natomiast jeśli ty uważasz ,ze 25 osob w lokalu to full,to mam nadzieje,ze spotkaja cie w życiu sporo wieksze estrady ,czego Tobie z calego serca bardzo życzę...

Zafira - Wto Mar 06, 2007 19:49

Piotrulek napisał/a:
...natomiast jeśli ty uważasz ,ze 25 osob w lokalu to full

teraz chyba ty masz kłopoty ze zrozumieniem. jeżeli w lokalu jest miejsce dla 25 osob i tyleż znajduje sie na sali to to chyba jest FULL.

Piotrulek napisał/a:
spotkaja cie w życiu sporo wieksze estrady ,czego Tobie z calego serca bardzo życzę...

ależ bardzo dziękuję, daleko nie szukając taka estrada czeka mnie i koleżanki w tą niedzielę :) katowicki Spodek mieści kilka tysięcy ludzi :)

Bot - Wto Mar 06, 2007 23:59

OT :krzeslem:

No a że nikt nie zarezerwował? Trzeba było rezerwować a nie czekać na innych :P Ja miałem inne rzecze na głowie akurat w ten weekend.

Następnym razem idziemy i sie nie migać :P

Zafira - Sro Mar 07, 2007 16:29

khaman napisał/a:
OT

zeby nie bylo OT wklejam zdjęcia jak obiecałam :)


Wiktoria :)


Ania :)


Arleta alias Amira :)


Alicja alias Zafira czyli ja :)

Arex30 - Sro Mar 07, 2007 17:28

@#%$#&
Ja

:szok:
:help:
:super:
:padam:
:orany:

:rekin:

Zafira - Sro Mar 07, 2007 19:25

a cóż to za żywiołowa reakcja? :)
Bot - Sro Mar 07, 2007 21:41

Zafira, :hyhy:
trunks - Sro Mar 07, 2007 22:35

no no, szkoda, ze nas nie było :/ ;)
Zafira - Czw Mar 08, 2007 00:58

trunks napisał/a:
no no, szkoda, ze nas nie było :/ ;)

odrobicie następnym razem :D

Zafira - Czw Mar 08, 2007 00:58

khaman napisał/a:
Zafira,

tak? :D :hyhy:

trunks - Czw Mar 08, 2007 22:40

odrobimy odrobimy :)
Spiritt - Czw Mar 15, 2007 21:33

hehe Trecorr coś czułem, że masz coś wspólnego z Opium (po Twoich opisach ByQ na gygy) - nic się nie chwalisz... no wiesz ?? nie zaprosisz na piffko ;> ojjj nieładnie nieładnie ;> :P:P - kiedy się kitramy na piffkowanie jakieś ??

pozdro :)

Zafira - Czw Mar 15, 2007 23:14

Spiritt napisał/a:
nic się nie chwalisz... no wiesz ? nie zaprosisz na piffko ;>

hahaha pewnie dlatego sie nie chwalił, żeby sie nie zwaliła gromada chetnych na piwko... ;)

kisia - Czw Mar 15, 2007 23:29

a ja poproszę o powrót do tematu. Takie dyskusje jak Twoja Spiritt, nadaja sie na gg
Amal - Pią Mar 23, 2007 22:47

w poniedziałek zabrałam kolege do opium......i było zamknięte- sprawdzałam na stronie i było napisane że w pon od 17......a na szybie lokalu że czynne od wtorku...minus;p
p4cz3k - Nie Cze 03, 2007 15:03

hmmm podobno zamykaja ? ktos cos wie ?
trunks - Nie Cze 03, 2007 15:07

...no w sumie nie zdziwilbym sie....chyba niewielki był tam ruch...
Zafira - Nie Cze 03, 2007 15:17

trunks napisał/a:
chyba niewielki był tam ruch...

wlasnie, ze ruch byl duzy jak na tak maly lokalik :zdziwko: zawsze w piatki, soboty prawie nie bylo wolnego miejsca a i w tygodniu ludzie tam przychodzili. mam nadzieje, ze to tylko jakas sciema ze zamykaja :zalamany:

Basiorek - Nie Cze 03, 2007 17:13

oby nie :( byloby naprawde szkoda
trunks - Nie Cze 03, 2007 19:32

to było dobre jedynie do sptkań we dwoje, a na piwko i tak preferuje piwiarnię Warki :oczami:
Noemi - Nie Cze 03, 2007 19:51

;) ..tak Warka jest dosc rodzinna jak przychodze nawet nie pytają o zamówienie tylko od razu przynoszą .... :P

w Opium Pub chyba jeszcze nie byłam..gdzie sie znajduje.. ? :)

Bot - Nie Cze 03, 2007 20:51

Noemi, przewiń sobie początek tego tematu tam powinno pisać :P
Amal - Sro Cze 06, 2007 16:22

nieee........buuuuuu :przestraszony:
Zafira - Sro Cze 06, 2007 18:04

a jednak zamykają - informacja potwierdzona :( dzisiaj moj kumpel spotkal Jarka - wlasciciela i on potwierdzil. w najblizszą niedziele jest impreza pożegnalna w Opium :dontgetit:
tuchałowa - Sro Cze 06, 2007 22:32

Szkoda, że zamykają, ale nie ma co płakać, na pewno coś powstanie w to miejsce ;)
kisia - Sro Cze 06, 2007 23:54

tuchałowa napisał/a:
na pewno coś powstanie w to miejsce

pewnie tak tylko Opium miało pewien swój urok

Ishikawa - Nie Mar 15, 2009 21:12

Byłam w Opium na pokazach Tanca Brzucha, taka klitka, ale taniec mi sie b. podobał :)
MajkeL - Pon Mar 16, 2009 09:45

Ja także byłem tam na pokazie Tańca Brzuch i miło to wspominam....
Klub był mały ale bardzo przytulny.....



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group