dupiate forum

O Szkole... - Zespoł szkoł techniczno-informatycznych, chorzowska :)

jasiex_pl - Nie Gru 24, 2006 12:53
Temat postu: Zespoł szkoł techniczno-informatycznych, chorzowska :)
Moze mi ktoś COŚ powiedzieć o tej szkole... stoje przed wyborem szkóły ponadgimnazjalnej...
Chodzi mi o Technikum- profil technik informatyk (profil dowolny). Ktoś kto uczęszczał, bądź uczęszcza niech się wypowie.. albo ktoś kto coś słyszał o tej szkole. Byłbym bardzo wdzięczny: )

Gremlin - Wto Gru 26, 2006 01:53

Elo. Uczęszczam do tej szkoły na ww. profil i cóż mogę rzec... Szkoła ma bardzo wysoki poziom i trzeba się uczyć. Nie ma opcji, że nie, gdyż selekcja jest ogromna. Zapewne słyszałeś wiele plotek o nauczycielach (jeśli nie to poczytaj h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=1797]ten temat - ci nauczyciele jeszcze ucza xD). Plotki te są tylko częsciowow prawdą, bo nie jest mimo wszytko tak źle. Można się z nimi dogadać. Wystarczy, że bedziesz miał koło 108 pkt. na koniec to powinienieś się dostać. Tak było w tym roku. W szkole jest brak dziewczy:) Są klasy liceum profilowanego, gdzie są one, ale starsze niestety :D
Jeśli wybierasz tę szkołe to wybór jest jak najbardziej odpowiedni. Będziemy razem dojeżdzać do szkoły, tez jestem z ?abęd. Napisz na moje gg: 5206250... 3maj się.

eagle! - Wto Gru 26, 2006 21:32

Wybaczcie za OT, ale nie mogłem się powstrzymać :)

Cytat:
Jeśli wybierasz tę szkołe to wybór jest jak najbardziej odpowiedni. Będziemy razem dojeżdzać do szkoły, tez jestem z ?abęd


"wybór jest najbardziej odpowiedni, bo będziemy razem dojeżdzać :D"

Pozdrawiam!

P.S.

a o szkole również dużooo słyszałem dobrego :)

Gremlin - Wto Gru 26, 2006 22:08

@eagle!

lol xD
Zacytowałeś mnie, a ja tam dałem kropke (---> . <---). Ona nie jest tam dla picu:D

Asienka - Pią Gru 29, 2006 09:57

Ja ją skończyłam i serdecznie polecam :) wpradzie jakiś czas temu ale z tego co wiem poziom ciagle rośnie i sprzesty coraz lepsze , bo w jakiej innej szkole uczy sie grafiki na Macach. Uczęsczałam w systemie zaocznym :) Polecam serdecznie
Karmel - Wto Sty 16, 2007 21:04

z ekipy 'starych nauczycieli' pozostało jujz tylko 2-3 :) szkoła sie nieco zmieniła. Sam chodze jeszcze do tej szkoły, ale szczerze, to średnie mam z nią wrazenia ... moze własnie ilosc płci pieknej mnie rozczarowuje :)

a Maci maja swoje dobre i złe strony ;) akurat tutaj sa uzywane, poniewaz nie trzeba dla nich licenji na Neooffica czy Flasha :)

Coyote - Sob Sty 27, 2007 14:47

Nie wiem czy doszła już do Was informacja, że najprawdopodobniej od nowego roku bedziecie mieli o wiele wiecej osob w budzie ? :) Pewną szkołe przenoszą do waszej... :cwaniak:
Amy - Sob Wrz 22, 2007 14:51

No i przenieśli...o lol.. Nas z Barlika na Chorzowską..
czy ja wiem czy dobrze? to się okaże,narazie nie narzekam.
Ile teraz w budzie... ludu.. a na studniówce ile klas.. masakra. :/

Coyote - Sob Wrz 22, 2007 14:54

Mam na to sposob obry w komunikacji miejskiej na pozbycie sie tlumu- "robi mi sie nie dobrze, zaraz bede wymiotował" i od razu miejsce jest :)
Amy - Sob Wrz 22, 2007 14:59

No tak dobre ;p

Ja czasami idę wcześniej na busa i miejsce jest.. ale przecież tak starzy nie jesteśmy .. można postać.Ale rozumiem sypiesz się już..

a vikimi to już wogóle się sypie ale to staruch;D

vkimi - Sob Wrz 22, 2007 15:02

ja nie muszę się martwić o miejsce w komunikacji miejskiej, dziecko drogie ;p
Amy - Sob Wrz 22, 2007 15:03

wiem,Ja czasami też nie musze :P

spadaj!^^

vkimi - Sob Wrz 22, 2007 15:04

okay...



nara.

kobi - Sob Wrz 22, 2007 17:25

A może wrócicie do tematu? :P :offtopic:
Coyote - Pią Paź 19, 2007 07:22

Ale mnie wczoraj rozbroiła wypowiedz gościa kandydującego na przewodniczącego szkoły; "Kabaret chce zrobić" xP
Widze ciemne czasy :P Sporo osób zaczyna mówić jak Kononowicz :rotfl:

vkimi - Pią Paź 19, 2007 15:10

nada się na polityka ;)
Coyote - Pon Paź 29, 2007 19:05

W tej szkole chyba wszyscy nauczyciele sa za Piastem :P :rotfl:
Coyote - Pon Lis 26, 2007 16:41

I nastała cisza w topicu ^^
A dziś święto ZSTI, czyli dawnej "kolejki" ;) :hyhy:

Amy - Wto Gru 04, 2007 17:44

Weź przestań..

a co może dzisiaj też święto,że skrócone lekcje..

bardzo.. kur... śmieszne,mwhahah!

zsti tja..

dzisiaj jest wtorek... :P :/ :wstyd:

Coyote - Wto Gru 04, 2007 18:00

A jutro, w czwartek i piątek- próbne matury :wstyd:
Amy - Wto Gru 04, 2007 18:12

A no.. do geniuszy to raczej nie należymy..
Coyote - Wto Gru 04, 2007 18:38

Amy napisał/a:
A no.. do geniuszy to raczej nie należymy..

Mało na tym świecie jest geniuszy ;) No ale powodzenia na p.maturach :)

Amy - Wto Gru 04, 2007 19:06

No tak.. powodzenia ;p
Coyote - Pon Gru 10, 2007 15:59

Amy <-- Blaukowiczka xP
Amy - Pią Gru 21, 2007 14:13

Ej wiesz co było 10 grudnia.. wiec skończ. Amy nie blaukowiczka tylko uciekinierka ;) :P
morellox - Pon Sty 21, 2008 07:55

w tym roku koncze Ta szkole i powiem bylo pieknie...wystarczylo tylko chodzic... :P
Coyote - Pon Sty 21, 2008 10:49

morellox napisał/a:
w tym roku koncze Ta szkole i powiem bylo pieknie...wystarczylo tylko chodzic... :P


Hhehe witaj w klubie ;)

Tayos - Sob Kwi 26, 2008 14:01
Temat postu: Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Gliwicach
Witam juz niedlugo wychodze z gimnazjum i dlatego poszukuje dla siebie jakiegos technikum lub liceum. Wpadla mi w oko ta szkola, dlatego ze posiada profil Grafiuka Komputerowa. Lecz tu pojawia sie nastepny problem, na jakiej zasadzie jest ta grafika tzn. w photoshopie czy w 3d . Chcialbym rowniez wiedziec czy sa absolwenci tej szkoly z tego profilu, bo chcialbym poznac ich opinie. Pozdrawiam
krzys - Sob Kwi 26, 2008 21:39

Witaj
jestem absolwentem tej szkoły ... co chcesz konkretniej wiedzieć ?? Na grafice jak chcesz być i jak się dostaniesz, to penwie będziesz siedziała na MAcintoshach i bedziesz miał zajecia w Photoshopie. Możesz sobie również zrobić kurs APPLE !! Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz tu

Tayos - Sob Kwi 26, 2008 22:31

Ciesze sie ze ktos wkoncu odpowiedzial, mam jeszcze pare pytan :)

1. Ile trzeba miec pkt. na tescie gimnazjalnym aby mnie przyjeli?
2. Czy nauka w photoshopie bedzie wymagala odemnie umiejetnoisci rysowania, czy bedzie to polegalo na retuszu itp?

krzys - Nie Kwi 27, 2008 09:09

ZSTI nie ma święta 26 listopada, tylko 25. I już tego sie nie obchodzi, bo święto jakie było 25 listopada było świętem kolejarzy, a ZSTI to już nie jest kolejówka.
Odnośni Photoshopa. Jak chcesz być grafikiem to idź do tej szkoły i viola :).Nic nie będziesz na kartkach malował, tylko na kompach.
Good luck :)

Basia K - Wto Maj 13, 2008 19:44

Mój syn złożył podanie do tutejszego technikum.
Ciekawe,czy się dostanie....... ?

Coyote - Wto Maj 13, 2008 19:48

Basia K napisał/a:
Mój syn złożył podanie do tutejszego technikum.
Ciekawe,czy się dostanie....... ?


Krzyżyk mu na drogę jak się dostanie :hyhy:
A jeśli ma dobre oceny, i egzamin przyzwoicie zdany... To nie ma co się bać :D
Gorzej przetrwać :wstyd:

Basia K - Wto Maj 13, 2008 19:56

Coyote napisał/a:
Gorzej przetrwać


Nie strasz :niepewny:

vkimi - Pon Maj 19, 2008 21:29

on tylko żartuje xD
jego klasa była tak WYBITNA pod tym względem ;p

Coyote - Wto Maj 20, 2008 11:21

vkimi napisał/a:
on tylko żartuje xD
jego klasa była tak WYBITNA pod tym względem ;p


Mów za siebie, że zartuje.

vkimi - Sro Maj 21, 2008 21:05

za siebie też to mogę powiedzieć ;)
Coyote - Sro Maj 21, 2008 21:12

vkimi napisał/a:
za siebie też to mogę powiedzieć ;)

I mów tylko za siebie.


Wracając do tematu.

Basia K, jak Twój syn pójdzie do ZSTI, to bądz gotowa na to, że będzie żył Fizą i Matmą, to będzie tak jakby jego całe życie :D :przestraszony:

vkimi - Sro Maj 21, 2008 21:48

Coyote napisał/a:


Basia K, jak Twój syn pójdzie do ZSTI, to bądz gotowa na to, że będzie żył Fizą i Matmą, to będzie tak jakby jego całe życie :D :przestraszony:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zapomniałeś dodać resztę przedmiotów :hyhy:

Coyote - Sro Maj 21, 2008 21:51

vkimi, nie przesadzajmy. Mówie tylko o tym, co jest szczególne w technikum.
vkimi - Sro Maj 21, 2008 21:55

co do fizyków,akurat nie mieliście tego najgorszego ;) fakt,matematyca tępi ale na barlika też była kobitka, która robiła to samo. I to nie była mgr J. ;)
wszystko da się przeżyć a to jak się żyje,zależy w dużej mierze od klasy, Waszą akurat mało kto lubił (chodzi o grono)

Coyote - Sro Maj 21, 2008 22:01

Ta fuksa strasznego mieliśmy x) Ale w ZSTI i tak przycisną nawet jak klasa jest "cool". Niestety ta sama pani z Fizy w technikum już nie jest "lajtowa" :D 2=1 :D Nie możliwe- a jednak :niepewny: I w sumie na dobre to wychodzi :hyhy:
Basia K - Czw Maj 22, 2008 13:21

Straszycie,straszycie.....



Podobno co roku jest to najbardziej oblegane technikum......
No,ale w razie czego, pozostają jeszcze dwie wybrane szkoły w zapasie....

Coyote - Czw Maj 22, 2008 13:55

Basia K napisał/a:
Straszycie,straszycie.....



Podobno co roku jest to najbardziej oblegane technikum......
No,ale w razie czego, pozostają jeszcze dwie wybrane szkoły w zapasie....


Najbardziej oblegane, bo najlepsze. Wiele pracodawców, chce zatrudniać absolwentów tego technikum. Więc mimo wszystkiego- warto.

vkimi - Czw Maj 22, 2008 19:26

Coyote napisał/a:
i tak przycisną nawet jak klasa jest "cool".


tego wiedzieć z doświadczenia akurat nie możesz ;)

co szkół najbardziej obleganych to ta kwestia zmienia się co parę lat, prawie jak trendy w modzie.
a szczerze mówiąc o obiektywne opinie jest najgorzej pytać, bo mało kto tak odpowiedzieć potrafi ;p

Coyote - Czw Maj 22, 2008 20:15

vkimi napisał/a:
Coyote napisał/a:
i tak przycisną nawet jak klasa jest "cool".


tego wiedzieć z doświadczenia akurat nie możesz ;)


Mogę właśnie. Wystarczy wejść tu i tam na NK i wszystko staje się jasne.

vkimi - Czw Maj 22, 2008 22:12

mylisz pojęcia kolego.

widocznie taki urok nowego systemu,jesteście ciężko strawni :hyhy: :hyhy:

Coyote - Wto Maj 27, 2008 18:33

vkimi napisał/a:
mylisz pojęcia kolego.

widocznie taki urok nowego systemu,jesteście ciężko strawni :hyhy: :hyhy:



Nie, nie myle. I to także nie urok nowego systemu.
Nie byłeś- nie wiesz.

vkimi - Wto Maj 27, 2008 21:37

Coyote napisał/a:


Mogę właśnie. Wystarczy wejść tu i tam na NK i wszystko staje się jasne.


skoro to jest dla Ciebie DOŚWIADCZENIE to już nie mam chyba o czym z Tobą rozmawiać

Coyote - Wto Maj 27, 2008 21:47

vkimi napisał/a:
skoro to jest dla Ciebie DOŚWIADCZENIE to już nie mam chyba o czym z Tobą rozmawiać


Chodzi o to, że moja opinia powiela się z opinią innych absolwentów tej szkoły.
Widac kto tu nie rozumie...

vkimi - Wto Maj 27, 2008 22:26

i jeszcze rzucisz mi potwierdzenie,że Ci absolwenci byli z fajnych/lubianych klas to już w ogóle mnie rozłoży


opinia innych to nie doświadczenie własne :wstyd: do tej pory wydawało mi się to logiczne
poza tym nie chodziłeś do 'lubianej' klasy więc doświadczenie w tej kwestii masz zerowe

Coyote - Wto Maj 27, 2008 22:39

vkimi napisał/a:
i jeszcze rzucisz mi potwierdzenie,że Ci absolwenci byli z fajnych/lubianych klas to już w ogóle mnie rozłoży


opinia innych to nie doświadczenie własne :wstyd: do tej pory wydawało mi się to logiczne
poza tym nie chodziłeś do 'lubianej' klasy więc doświadczenie w tej kwestii masz zerowe


Jakoś sam nie miałem problemów z nauczycielami.
A pozatym, Ci absolwenci, byli właśnie z lubianych klas- technikum nr1. Narazie widzę, że zbierasz swoje wypowiedzi, na podstawie opowiadań paru bądź jednej osób. Popatrz obiektywnie. Jakoś mi się wydaję, ale nie chodziłeś do ZSTI prawda? Więc może nie warto się wypowiadać?

vkimi - Sro Maj 28, 2008 22:02

do tej pory nie powołałem się na żadną 'opowieść' tym bardziej 'ziomków z naszej klasy'.
Kwestię obiektywności poruszyłem kilka postów wyżej.
No i najważniejsze .. gniłem w tej szkole w sezonie 2005-2006 skąd później się przeniosłem.
Pociskasz mity

Coyote - Sro Maj 28, 2008 22:23

vkimi napisał/a:
do tej pory nie powołałem się na żadną 'opowieść' tym bardziej 'ziomków z naszej klasy'.
Kwestię obiektywności poruszyłem kilka postów wyżej.
No i najważniejsze .. gniłem w tej szkole w sezonie 2005-2006 skąd później się przeniosłem.
Pociskasz mity


Mity? Weź facet skończ opowiadać bajeczki. I tak nie zabłyśniesz. Zacznij się wypowiadac na tematy, o których masz pojęcie.

vkimi - Sro Maj 28, 2008 22:30

i tylko tak potrafisz odpowiadać..
Coyote - Sro Maj 28, 2008 22:50

vkimi napisał/a:
i tylko tak potrafisz odpowiadać..


Niestety, inaczej się nie da. Zmien usposobienie, to może wtedy.

vkimi - Czw Maj 29, 2008 05:47

:wstyd:
Bot - Czw Maj 29, 2008 22:55

luz-bluz panowie...
vkimi - Pią Maj 30, 2008 11:32

nie ma to jak szybka reakcja :)
spoko,wątek zakończony.

Basia K - Pią Cze 27, 2008 10:01

No i po problemie,bo się nie dostał :zdegustowany:
kisia - Pią Cze 27, 2008 10:25

Basia K napisał/a:
No i po problemie,bo się nie dostał
ciekawe czy moja córka sie dostała :niepewny:
Basia K - Pią Cze 27, 2008 10:28

Na razie rozmawiałam z nim tylko przez telefon...Są sprzeczne informacje-jedna,ze się nie dostał z powodu niewystarczającej liczby punktów,druga,że oddział,na który startował,nie został otwarty.Tak,czy siak :cenzura:


Kisia,a Twoja córka-gdzie próbowała?

kisia - Pią Cze 27, 2008 10:33

Basia K, moja córka próbowała w zupełnie innej szkole, więc tu sie nie rozpisuje bo zrobie big off topic, dzisiaj pojechała sprawdzić
Coyote - Pią Cze 27, 2008 11:33

Basia K napisał/a:
No i po problemie,bo się nie dostał :zdegustowany:


A szkoda- bo nawet otworzyli, nastepną klasę.

Basia K - Pią Cze 27, 2008 14:45

Yes yes yes!


Dzwoniła do mnie pani z sekretariatu,poinformowała,że było właśnie zamieszanie z ta klasą,do której startował.Po interwencji dyrektorki w UM,oddział otwarto.Pojechał juz z oryginałami dokumentów.

Więc,panowie,proszę go tam łagodnie przyjąc :)

Coyote - Pią Cze 27, 2008 14:54

Ja już skończyłem- 30 mam rozdanie matur na auli. Uczniowie pewnie go łagodnie potraktują. A nauczyciele... hehehe xP Zależy na kogo trafi xP
Basia K - Pią Cze 27, 2008 15:14

Coyote musimy się spotkac i pogadac ;)
Basia K - Pon Wrz 08, 2008 19:17

Kochani,jak jest z ubiorem na praktyki w tej szkole? Szkoła zapewnia,czy trzeba we własnym zakresie organizowac....?
Bo z tego,co słyszałam to podobno technika mają to refundowane,a kazano nam pójśc np na targ i tam się zaopatrzyc......

cinimini - Pią Cze 26, 2009 15:37
Temat postu: ZSTI Gliwice
Co myślicie o Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych? Jaki tam klimat? Co myślicie o nauczycielach?
Dzięki za wszelki informacje:)

[ Komentarz dodany przez: kisia: 28 Czerwiec 2009, 02:07 ]
w tym temacie jest wszystko napisane, proszę w przyszłości użyć opcji "szukaj" lub przejrzeć istniejące tematy w danym dziale. Temat scalony

cinimini - Nie Cze 28, 2009 11:37

No jednak myślę, że nie wszystko zostało napisane, stąd mój post.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group