dupiate forum

Z życia wzięte ;) - randki w ciemno

Gosia.P - Sob Paź 23, 2004 18:36
Temat postu: randki w ciemno
co w tym temacie macie do powiedzenia??

ostatnimi czasy mnostwo portali oferuje mozliwosc poznawania ludzi za posrednictwem tychze... czy uwazacie ze przez neta mozna poznac swoja polowke?? czy mozna w ogole poznac ciekawych ludzi?? no i czy ufacie tym osobom po drugiej stronie? czy moglibyscie spotkac sie z kims "w ciemno"??

kisia - Sob Paź 23, 2004 19:02

ja swoja połóweczkę poznałam na gg :)
Czarnulka - Sob Paź 23, 2004 19:22

Ja się umawaim z osobami z neta średnio 2 razy w tygodniu :P

Poznałam wiele wartoścoiwych,niesamowitych osób.

Jeszcze nie trafiłam na osobę,która bajerowała przez neta,a w rzeczywistosci inaczej wyglądała bąd? inaczej sie zachowywała :)

kazidelko - Sob Paź 23, 2004 20:42

Moim zdaniem można poznać wielu dobrych i wspaniałych ludzi.Doświadczyłem już pomocy w sprawach zawodowych jak i prywatnych.Sam też nie szczędzę czasu,by innym pomóc....ale warunek jest jeden:muszę tego kogoś dobrze poznać.Wierzę,że można znależć też kogoś "na dobre i na złe".Znam osobiście takie pary.Są szczęśliwi. To najważniejsze.

P.S.

W spotkaniach towarzyskich ludzi znanych z netu jestem bardzo ostrożny.Dlatego też nie biorę pod uwagę uczestnictwa w zlocie 20-tego listopada...

Moooni001 - Sob Paź 23, 2004 20:51

Pewnie można poznąc kogos ciekawego, ale ja nie mogę o tym za dużo powiedzieć, co moja drugą połówkę poznałam w przedszkolu :lol: i tak sie jakoś złożyło, ze jesteśmy teraz razem.

W podstawówce wogóle się na to nie zapowadało że będziemy razem, choć kilka nauczycielek nam to wróżyło. Zawsze mówili: "kto się czubi ten się lubi" - chyba coś w tym jest.

Ale znam kilka osób co swoja "wielka miłość" poznało przez neta.

Więc nigdy nie wiadomo gdzie czeka na nas nasza druga połowa :)

Asienka - Sob Paź 23, 2004 21:37

Fajna sprawa i zabawa a jak cos fajnego wyjdzie to tylko sie cieszyć!!!
Bea.tka - Nie Paź 24, 2004 14:40

Zdarzyło mi sie kilka takich spotkan i poznałam wiele pozytywnych ludków z którymi do dzis utrzymuje kontakt ... Trafiłam równiez na takie osoby z którymi kontakt szybko sie urwał po spotkaniu w realu ; ]
Frycek - Nie Paź 24, 2004 21:04

Swoja dziewczyne poznalem przez Neta :mg:

Pozatym naprawde mozna poznac ciekawych ludzi :) np. takich jak Wy :)

kisia - Nie Paź 24, 2004 21:05

no i takich jak Ty Frycku, :D
AgnieszkaL - Sro Lis 03, 2004 14:19

oj Frycek Frycek
travolta - Sro Lis 03, 2004 15:06

Ja swoja dziewczyne poznalem na serwisie randkowym. Sam poznalem wczesniej wiele dziewczyn w taki sposob (w inny tez), ale Ona na mnie trafila "od razu".

Wlasnie minely dwa lata i jest super. Ona jest super.

Frycek - Sro Lis 03, 2004 17:44

Agagatka napisał/a:
oj Frycek Frycek




:?: :?:

AgnieszkaL - Czw Lis 04, 2004 07:59

kazda poznajesz przez neta buahahahaha
travolta - Czw Lis 04, 2004 09:41

A kiedys... za dawnych czasow :)

to poznalem przez net-a taka laske z Czestochowy. Pojechalem do niej ale... no wpadka totalna i liczylem minuty do odjazdu pociagu. Wreszczie... Wsiadlem a tam siedzi Cud-Dziewczyna. No to sie zapoznalem, choc zajelo mi to prawie cala droge: wiecie - taktyka, zblizanie sie fotel po fotelu, pierwsza nawijka, ze niby to chce poobserwowac ladne widoczki kolo niej (powaznie tak powiedzialem!), a potem... jakos poszlo. Na koncu powiedzialem, ze na pewno nie dala by mi swojego numeru, wiec ja daje jej swoj, jak chce nch zadzwoni.

No i zadzwonila po tygodniu, a potem... to juz zupelnie inna historia :).

kisia - Czw Lis 04, 2004 22:47

Cytat:
ze niby to chce poobserwowac ladne widoczki kolo niej


:lol: :lol: :lol: dobre :lol: :lol:

AgnieszkaL - Pon Lis 08, 2004 08:54

no faceci to czasem mają fantazję :P, jak cos powiedzą to nie sposob ich nie lubic ale tylko czasami, w innych przypadkach są albo jak dzieci albo jak meble hihih
Asienka - Pon Lis 08, 2004 09:18

no czasmi facci maja fantazje. Jestem osoba wysoka wiec lubie wysokich. Pytam kolesia ile ma wzrostu on mówi 180, myśle sobie ze fajnie :) przychodzi na spotkanko i jest prawie o głowe niższy odemnie :) jakos tak mu sie zmalało :D
kazidelko - Pon Lis 08, 2004 10:00

Ja też się jakoś kurczę przy wysokich kobietkach... :lol:
travolta - Pon Lis 08, 2004 13:33

Asienko!

Przypomniala mi sie, jak Moja umowila sie na randke przez net-a, to tez pisala, ze szuka wysokiego. No to, ze swoimi 181 napisalem, ze jestem wysoki. No bo kurde, chyba miniaturka to nie jestem, nie?

No i po dokladnych babadniach wyszlo, ze mam chyba tylko 180 i juz mialem awanture, ze sie podszywam pod wysokich i ze jakby wiedziala, to nigdy by sie nie skusila. A tak to juz jest za pozno :)

I teraz znajomi maja wieczny dylemat, kto z nas jest wyzszy - Ja czy Ona.



Pozdrowienia dla wysokich :)

Asienka - Pon Lis 08, 2004 13:55

ale wiesz ja mam 178 cm i mówie zawsze o tym wprost, a koleś mówi wprost ze ma 182 a przychodzi na spotkanie i ma 165 to coś chyba nie tak :lol:
travolta - Pon Lis 08, 2004 14:04

No jasne. Czasami to, ze jestesmy tacy, jak sami siebie oceniamy, to sie nie sprawdza :).



Ale z drugiej strony stresy, klimat, polityka, to wszystko potrafi przygniesc czlowieka. Sam tez juz stracilem prawdopodobnie dalszy centymetr. Wiec moze spotkalas sie z bylym dryblasem ktorego życie tak skróciło :). A sam tego nie zauwazyl... biedaczek.

Asienka - Pon Lis 08, 2004 14:08

:lol:

Wiesz mnie nie razi że ktos jest niski czy wysoki, dla mnie liczy sie prawda :)

travolta - Pon Lis 08, 2004 14:15

Oj tam, oj tam... prawda :)

Filozoficznie pytając: a co jest prawdą? Matematycznie nietrudno jest udowodnic, ze nawet 2+2=4 to tez moze nie byc prawda (zalezy od przyjetego sposobu kodowania).

Ale dosc z filozofią, bo mnie tu zaraz "zjadą" za odbieganie od tematu. A faktem jest, ze ludzie w sieci to "Awatary". I czesto kreują się na innych niz sa w rzeczywistosci, a potem sami zaczynaja w to wierzyc.

Co innego zreszta jest ukrywac prawde, a co innego podawac nieprawde. Pierwsze to czasami dyplomatyczna koniecznosc, a drugie to... nieuczciwosc, ktora ma "krótkie nogi" :)

kisia - Wto Lis 09, 2004 01:15

Cytat:
Ale dosc z filozofią, bo mnie tu zaraz "zjadą" za odbieganie od tematu.


no właśnie ;/

die_rache - Wto Lis 09, 2004 11:12

a ja jestem malutka ;/ mam 164 cm i gine w tlumie :lol: ale nie zdarzaja mi sie radnki w ciemmo moze do tej pory bylo ich z 2 :) pozdrawiam wszystkich rownie wysokich jak ja :mg: ale innych rowniez :wink:
Mariusz - Nie Gru 05, 2004 19:45

Ja tam malutki nie jestem ;-)

Ranki w ciemno ... ciekawy temat ... poznałem już trochę ludzi za pomocą czatów, ale nikogo (kobieta)z kim chciałbym być. Poznałem inną wartościową kobietę, ale w szkole ;-)

frohike - Nie Gru 05, 2004 21:51

chyba jestem jakisms wyjatkiem bo jeszcze nigdy sie nie umowilem z nikim tak przez intenet (czaty, gg itp).

ale myslę że w swoim czasie także ja bede mial mozliwosc poznania kogos ciekawego.

obym tylko nie musial czekac zbyt dlugo

:(

Frycek - Nie Gru 05, 2004 23:06

frohike napisał/a:
chyba jestem jakisms wyjatkiem bo jeszcze nigdy sie nie umowilem z nikim tak przez intenet (czaty, gg itp).

ale myslę że w swoim czasie także ja bede mial mozliwosc poznania kogos ciekawego.

obym tylko nie musial czekac zbyt dlugo

:(




Jak przyjdziesz na spotkanie to umowisz sie z nami wszystkimi odrazu 8) to sie nazywa randka :lol: :shock:

Moooni001 - Nie Gru 05, 2004 23:11

Ja tez jeszcze nigdy nie umowilam sie z nikim kogo poznałam przez internet. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz... :D moze poznam bliżej kogoś z kim rozmawiam, ciekawe jakie tojest uczucie, Człowiek może sie rozczarować lub bardzo mile zaskoczyć, ale chyba warto zaryzykować, żeby poznawać w ten sposob nowych przyjaciół :)
frohike - Pon Gru 06, 2004 16:50

Cytat:
Jak przyjdziesz na spotkanie to umowisz sie z nami wszystkimi odrazu to sie nazywa randka




wszystkiego trzeba spróbowac.

ja juz zapisalem sie na randke z wami.

:wink:

bez podtekstów oczywiscie.

ANIUS - Sro Gru 15, 2004 15:52

hmmm, z mojej randki w ciemno:) "wyszedl" moj kochany maz :jupi: :brawo: :jupi:
frohike - Sro Gru 15, 2004 16:15

no to tylko pogratulować. :jupi: :jupi:



widze ze całkiem duzo osób znajduje swoją drugą połówke w taki sposób

ANIUS - Sro Gru 15, 2004 16:54

dziekuje :prosze:
Fenix - Sro Gru 15, 2004 19:49

Moje randki w ciemno wszystkie zakończyły się niepowodzeniem może przestraszyły się mojego wzrostu (198 cm) Niewiem ....
Frycek - Sro Gru 15, 2004 21:47

Fenix napisał/a:
Moje randki w ciemno wszystkie zakończyły się niepowodzeniem może przestraszyły się mojego wzrostu (198 cm) Niewiem ....




Musimy cie jakos zmniejszyc :lol: , nie lam sie znajdziemy cie dziewczyne co ma 200cm :mg:

kisia - Sro Gru 15, 2004 23:22

Fenix, młody jesteś, jeszcze znajdziesz swoją drógą połóweczkę
S-A-S-I-K - Wto Gru 21, 2004 14:55

tak_jest
o_to_nie_ma_sie_co_martwic
druga_poloka_znajduje_sie_zazwyczaj_sama_i_to_w_najmniej_spodziewanym_momencie :)

a_tak_apropo_tematu....
randek_w_ciemno_zawsze_sie_balam_ :P
i_dlatego_na_takie_sie_nie_wybieralam
ale_zycze_powodzenia_tym_wybierajacym_sie_i_gratuluje_odwagi :D :) :wink:

kisia - Sro Gru 22, 2004 09:58

S-A-S-I-K, spotkanko forumowe jakby nie było też jest moze nie randką ale spotkaniem w ciemno ;) :D
frohike - Sro Gru 22, 2004 12:49

Cytat:
S-A-S-I-K, spotkanko forumowe jakby nie było też jest moze nie randką ale spotkaniem w ciemno

i na nim było tak duzo ludzi których nie znałaś i poradziłaś sobie bardzo dobrze :spoko:

S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 19:33

taaaa
dziekuje_dziekuje_bardzo :D

ale_spotkanie_to_jednak_nie-to_co_randka_przeciez_na_randke_niemoglabym_pojsc_z_Dyszka :P :P :P

frohike - Czw Gru 23, 2004 19:37

wydaje mi sie ze niektórzy własnie spotykaja sie w trójke bo tak jest rażniej
S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 20:38

to chyba jeszczerazniej jest w czwo :D

a my zeby bylo juz wogole duzo duzo razniej to spotykamy sie w pietnastke :P

frohike - Czw Gru 23, 2004 20:42

i tendencja jest zwyzkowa co powinno tylko nas cieszyc :spoko:
S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 20:44

chya zaczynamy nawijac :ot:

ale_ :P co_tam

frohike - Czw Gru 23, 2004 20:47

szefa nie ma mozna poklikac do woli

trzeba podwyzszys statystyke postów na dzien

S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 20:50

hehe_powinnismy_dostac_za_to_forumowy_order :P
S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 20:52

a tak swoja droga pisze pisze pokiklawiatura dziala :P
frohike - Czw Gru 23, 2004 20:52

Cytat:
hehe_powinnismy_dostac_za_to_forumowy_order


:spoko:

albo kubeczek

S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 20:54

albo te majtki z nadrukiem o ktorych tyle sie mowilo :P
frohike - Czw Gru 23, 2004 20:58

ale tylko o damskich była mowa

wole kubeczek

S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 20:59

e tam nie nmow ze nie chcuial bys damskich stringow z logo forum :P
tak na pamietke :P

frohike - Czw Gru 23, 2004 21:01

nie wydaje mi sie aby wygodnie sie w nich chodzilo mimo ze mialyby logo naszego forum
S-A-S-I-K - Czw Gru 23, 2004 21:04

hmmm

do_tegO_cie_przeciez_nie_namawiam... :P

frohike - Czw Gru 23, 2004 21:05

w sumie tak :rotfl:
kisia - Sob Gru 25, 2004 23:49

frohike, ale na męskie też można walnąc nadruk :D
Cytat:
nie wydaje mi sie aby wygodnie sie w nich chodzilo mimo ze mialyby logo naszego forum

no ja licze zę właśnie będa wygodniejsze :wink:
a tak dla porządku to :ot: :P

S-A-S-I-K - Nie Gru 26, 2004 12:40

hehe_

to_hmmmmm

majtki_z_nadrukiem_forum_idealne_na_randki_w_ciemno :P

S-A-S-I-K - Nie Gru 26, 2004 12:41

przynoszace_szczescie... :wink: :]
frohike - Nie Gru 26, 2004 13:41

mozna ich uzyc jako znak rozpoznawczy jak nigdy wczesniej tej osoby nie widzialas.

np mozna sie umowic ze poznasz mnie po tym ze mam forumowe slipeczki.

:mg: :rotfl:

S-A-S-I-K - Nie Gru 26, 2004 13:52

no_moze_i_mozna
ja_sie_tam_nie_znam
nie_umawiam_sie_w_ciemno :D

Frycek - Nie Gru 26, 2004 15:44

[quote]szefa nie ma mozna poklikac do woli

trzeba podwyzszys statystyke postów na dzien[quote]

No prosze prosze co co za balagan... :x , prosze mi tu na temat pisac :mg:
:admin:

Frycek - Nie Gru 26, 2004 15:44

Cytat:
szefa nie ma mozna poklikac do woli

trzeba podwyzszys statystyke postów na dzien


No prosze prosze co co za balagan... :x , prosze mi tu na temat pisac :mg:
:admin:

S-A-S-I-K - Nie Gru 26, 2004 16:56

hmmmmm

a_mysmy_liczyli_na_forumowy_gadzet_a_tu_tylko_opieprz :P

Frycek - Wto Gru 28, 2004 09:24

Cytat:
a_mysmy_liczyli_na_forumowy_gadzet_a_tu_tylko_opieprz


Nagrody sa tylko dla dobrych dzieci :) :P

frohike - Wto Gru 28, 2004 16:25

moja mama tez tak mówi

nie baw sie Frycku w moja mame :P

S-A-S-I-K - Wto Gru 28, 2004 18:21

hmmm_a_moja_mama_probuje_mi_wmowic_ze_jestem_juz_dorosla... :(
Asia_:) - Sro Gru 29, 2004 12:16

:ot:
i cio znow odeszlismy od randek w ciemno :)
kto tu porzadku ma pilnowac ????

Frycek - Sro Gru 29, 2004 12:17

Cytat:
kto tu porzadku ma pilnowac


NO wlasnie :oops:

kisia - Sro Gru 29, 2004 23:03

Frycek napisał/a:
Cytat:
kto tu porzadku ma pilnowac


NO wlasnie :oops:


no właśnie kto ??? :twisted:

Dana - Czw Gru 30, 2004 21:21

Randki w ciemno ...... ciekawe ..... tego jeszcze nie probowałam.. :?
A może warto :roll:

Asienka - Czw Gru 30, 2004 23:34

Jasne że wrto , fajne wspomnienia :d
Dana - Pią Gru 31, 2004 12:09

Asieńka napisał/a:
Jasne że wrto , fajne wspomnienia :d

Może spróbuje to podziele się spostrzeżeniami w tym temacie
narazie nic nie moge dodać :]

Fenix - Pią Gru 31, 2004 23:32

W poniedzialek mam randke w Ciemno ciekawe co z tego wyjdzie ...HeHe
kisia - Nie Sty 02, 2005 00:07

Fenix, no to trzymam kciuki :)
travolta - Sro Sty 05, 2005 14:33
Temat postu: miło jest powspominać
Widzę, że tamat Ciemnorandkowy się rozwija :)

Ja miałem w życiu kilka randek w ciemno, o czym juz wczesniej pisalem w tym temacie.
I tak sobie myślę... Owszem, prawie zawsze były to total-porażki, dziewczyny mi się nie podobały i tyle (ja im pewnie też nie, ale wierzę sobie po cichu, że to ja byłem ten wybredny :), ale...
poza moim gustem to i tak uważam, że każda kobieta jest wspaniała i każda ma w sobie coś, co warto poznać. Dlatego nigdy się nie nudziłem i nigdy nie załowałem tych spotkań. Lubię rozmawiać i wyzwaniem jest dostosowywanie się do każdego rozmówcy.
Jedyny problem to póÄ?niejsze wyjaśnienie, dlaczego się już nie kontaktuję, że jestem "taki-owaki" :)
No ale trudno. Zawsze było miło.

Ech... kobiety... ale Wy jesteście super. Suuuuper...

A najbardziej super to ta Moja :)

kaszanna - Czw Sty 06, 2005 08:56

Moja pierwsza randka w ciemno skończyła się ślubem ;)
Warto.

Frycek - Czw Sty 06, 2005 09:42

ja tez mialem randki w ciemno :mg:
ANIUS - Czw Sty 06, 2005 18:04

moja tez, ale o tym juz chyba mowilam :mg:
AgnieszkaL - Czw Sty 06, 2005 18:09

a moja nie :) ufff :wink:
Piotrulek - Nie Kwi 10, 2005 19:50

A mi nie podobają się jakiekolwiek formy "rozbierania się "przed milionową widownią,robienie z siebie nieudacznika życiowego i glupkowata rywalizacja o kogoś kogo się wogóle nie widzi,a potem opowiadanie o kapitalnym sponsorze i o tym czy po kilku dniach będą razem czy nie.Żałosne!!!!!

Natomiast jeśli chodzi o znajomości nawiązywane przez internet,to jest bardzo fajne i prawdziwe,wystarczy posumować rok dzialalności forum i frekwencje i atmosferę podczas spotkań forumowych :super: :hurra: :ok:

frohike - Pon Kwi 11, 2005 05:35

Piotrulek ale spotkanko forumowe to nie randka w ciemno :hyhy:
Aither - Pon Kwi 11, 2005 09:05

a ja tam dobrze wiem z kim idę na randkę :) liczy się najpierw wybadanie gruntu a potem zwiad osoby :) co i jak, gdzię i jak długo :D heheheee nigdy nie miałam typowej randki w ciemno :)
Piotrulek - Pon Kwi 11, 2005 19:50

frohike napisał/a:
Piotrulek ale spotkanko forumowe to nie randka w ciemno :hyhy:


Przepraszam jeśli to tak zabrzmialo ;)

darkenstein - Wto Kwi 12, 2005 00:44

ja tam wole jak jest jasno po ciemku nie wiadomo na kogo sie trafi co by to bylo jak bym trafil na zone? :)
kisia - Wto Kwi 12, 2005 00:55

Z powodu ciemności nie wiedziałbyś ze to żona i nie traktowałbyś jej jako żony więc może byłoby całkiem przyjemnie, a może odkrylibyście się na nowo ?? :)
Aither - Wto Kwi 12, 2005 09:19

kisia hm... może i jest coś w tym... a co lubisz randki w Ciemno ? :) W ciemno a nie PO ciemku :D
asik - Sro Wrz 21, 2005 07:47

ja tez miałam kilka i zawsze trafiałam na fajne osoby:)
Admike - Sro Wrz 21, 2005 07:49

tak samo ja miałem kilka randek w ciemno i tak,jak asik miałem szczęście poznać bardzo ciekawe,miłe i interesujące osoby
Dorotka - Czw Wrz 22, 2005 08:56

Nie byłam nigdy na takiej i nie bardzo sobie szczerze mówiąc wyobrażam jak to miałoby wyglądać w praktyce. Ktoś umawia dwie obce dla siebie osoby w jednym miejscu i o jednej porze? chyba bym nie poszła na to żeby umówić się z kimś zupełnie obcym. A jakby się okaząło że to osoba z zupełnie innej bajki i nie mamy wogóle o czym ze sobą rozmawiać? Wyjść po tajniacku to tak trochę głupio, powiedzieć że już się ma dosyć spotkania pożegnać się i wyjść to chyba jeszcze gorzej..... chyba nie dla mnie
kaszanna - Czw Wrz 22, 2005 09:02

Dorotko, oczywiście że można się pożegnać. Wystarczy mieć ze sobą komórkę i nastawić alarm żeby zadzwonił po 30 min. spotkania. Niby odbierasz telefon i tu już zależy czy ten ktoś Ci się spodobał czy nie. Jeśli nie to udajesz że ktoś pilnie Cię wezwał do domu itp. ;)
Frycek - Czw Wrz 22, 2005 11:48

kaszanna napisał/a:
Dorotko, oczywiście że można się pożegnać. Wystarczy mieć ze sobą komórkę i nastawić alarm żeby zadzwonił po 30 min. spotkania. Niby odbierasz telefon i tu już zależy czy ten ktoś Ci się spodobał czy nie. Jeśli nie to udajesz że ktoś pilnie Cię wezwał do domu itp.

dobre.....ja chodzilem na randkiw ciemno i nigdy nie narzekalem:)

Szamanka - Czw Wrz 22, 2005 17:51

Podobaja mi sie takie randki w ciemno

najlepsze ze obserwuje taka osobke wpierw z boku( pewnie sama jestem pod obserwacja)...czasami zastanawialam sie czy wiac :D ale moja kultura nie ma tego w swoim slowniku....no i ciekawosc robila swoje :D

Kiedys doprowadzilam do takiej radnki moja kolezanke,ktora mieszkala w Lodzi i mojego sasiada z Dzikiego Zachodu.Jej opowiedzialam o nim jemu o niej i w czasach gdy nie byl internet jeszcze taki znany zaczeli pisac ze soba.Spotkanie zostalo przypisane na SYLWESTRA...oczywiscie u niej :D Dodam,ze bliski mi sasiad zmuszony byl pojechac do Lodzi sam,majac tylko adres listowej nieznajomej...oni nawet sobie zdjec nie przyslali :rotfl: :rotfl:

dzis ta para jest szczesliwym malzenstwem :D

kobi - Czw Wrz 22, 2005 18:29

Szamanka napisał/a:
dzis ta para jest szczesliwym malzenstwem

To tak apropo związków na odległość ;)

Piotrulek - Czw Wrz 22, 2005 21:39

Szamanka napisał/a:
dzis ta para jest szczesliwym malzenstwem



czyli masz dobr?? rękę i wyczucie...mile :hurra: :hurra: :hurra:

Asia_:) - Pią Wrz 23, 2005 10:48

bylam na trzech i tylko ostatnia bylla randka w ciemno
pozostali nie dotarli :rotfl:

dzis jestem zona mojego randkowicza :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Frycek - Pią Wrz 23, 2005 10:54

Asia_:) napisał/a:
dzis jestem zona mojego randkowicza

:zawstydzony: :zawstydzony: :zawstydzony:

Szamanka - Pon Wrz 26, 2005 10:21

kobi, ten zwiazek na odleglosc trwal dwa lata,mieli tylko telefony i listy pocztowe...cieszylam sie razem z nimi ze wytrwali :D


Piotrulek, to nie moja zasluga to ich,ze owa randka im sie udala...ja tylko w maly sposob ich razem chcialam polaczyc


Dzis,gdy przychodza ze swoja rodzina do mnie i zaczynaja czasami opowiadac jak wygladala ta randka w ciemno...placze ze smiechu :D

Major - Pią Wrz 30, 2005 23:23

Raz może dwa razy zdazylo mi się isc na taką randke. To jeszcze za czasów irca kiedy czegos takiego jak gg nikt jeszcze w planach nie mial. Nie jestem przeciw takim randkom, ale jakos chyba poprostu okazji nie miewalem na nie. Moze tez dlatego, ze moja lista znajomych na gadulcu ograniczala sie do znajomych osobistych. Z drugiej strony nigdy pozniej (po 3klasie liceum) nie przesiadywalem juz na czatach/mircach i jakos nie tesknilo mi sie za takowymi znajomosciami. Teraz chyba powoli wszystko sie zmienia :P
Szamanka - Wto Sie 14, 2007 19:53
Temat postu: Randka z internetu
h t t p;//interia.tv/fakty,960519
trunks - Wto Sie 14, 2007 21:11

a to pacan hehe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group