dupiate forum

Wasze hobby - Praca zrecznosciowa i tworcza

Aither - Pon Paź 23, 2006 14:01
Temat postu: Praca zrecznosciowa i tworcza
Od jakiegos czasu zaczelam sie interesowac ta forma spedzania wolnego czasu. Ktos ma podobne zainteresowanie?

W tej chwili jestem na etapie kwiatow z bibuly oraz zaczelam zdobic koperty :) to chyba z nudow lub dla wprawy :)

Sama rzecz (zdobienie) jest swietna zabawa :) dzieki roznym technikom mozna wyczarować nieziemskie kartki okolicznosciowe, bileciki czy nawet zdobic ramki, pojemniczki, pudeleczka i wiele innych rzeczy. W skald narzedzi wchodzi szereg drobnych pasmanteryjnych ozdob, z ktorych mozna wyczarowac oszalamiajace rzeczy :) Pod to rowniez podpiac mozna wszelakie reczne wykonywanie bizuterii lub ich elementow :)
Zreszta sami ocencie :)







i co sadzicie o takich cackach ? :) ktos sie tym zajmuje tak dla zabawy ? :)

Tonio - Pon Paź 23, 2006 14:02

Fane... :super: wrecz grejtowne, szkoda ze ja nie mam takich zdolnosci manualnych...
Aither - Pon Paź 23, 2006 14:33

jak sie sama przekonalam nie trzeba miec :D kwestia dobrego kleju :rotfl: narzedzi do wykonania tych rzeczy :) oraz weny tworczej i pomyslow :) jak masz przynajmniej to ostatnie to jestes KIMS :cwaniak: reszty mozna sie nauczyc :)
ziutek997 - Pon Paź 23, 2006 14:48

Muszę potwierdzić że faktycznie Aither ostatnio swędzą rączki i próbuje rzeczy najprzeróżniejszych. Jestem ciekawy tylko jeszcze jak jej wyjdzie szycie miśków za które też się zabiera już od jakiegoś czasu :)
Myślę że tego typu zajęcie jest lepsze niż siedzenie przy komputerze... :)

katarzyna35k-ce - Pon Paź 23, 2006 14:50

bardzo fajne . ja jednak nie mam cierpliwosci do takiej dłubaniny :(
MajkeL - Pon Paź 23, 2006 14:52

:szok:
Masz talent Dziewczyno ;)
Jeśli będę potrzebował oryginalnych kopert to już wiem do kogo się zgłosić...... :hyhy:
:ok:

Aither - Pon Paź 23, 2006 14:58

MajkeL, to tylko przyklady :) moich prac jeszcze nie ma :) poza tym... jak zauwazylam to nie trudne :)

ziutek997, Misie niedlugo sie pojawia :) znalazlam producenta oczkow dla misia :D a teraz czekam na "dostawe" materialow i gabki tapicerskiej :) I JAZDA :D z tym szyciem :)

asik - Pon Paź 23, 2006 15:13

ja też lubię takie rzeczy i od czasu do czasu dla własnych potrzeb coś robię:)
Aither - Pon Paź 23, 2006 15:22

asik, co robisz dokladniej ? :) pochwal sie ^.^ bo mnie zzinteresowal sposob quillingu czyli pierwsza kartka co jest na gorze :) nadwyraz ciekawe rzeczy mozna zrobic :D wiem ze kiedys na spotkaniu cos mowilas (albo praz) o kolczykach :)
Major - Pon Paź 23, 2006 16:54

Bardzo fajne. Moja ciocia wykonywała takie kartki z różnych rzeczy, wycinków z gazet itp. Naprawde w końcowym etapie robi wrażenie.
Piotrulek - Pon Paź 23, 2006 18:32

skoro juz wiekszość nasłodziła ja powiem tak,trąci mi to kiczem...
Arex30 - Pon Paź 23, 2006 18:38

Piotrulek napisał/a:
skoro juz wiekszość nasłodziła ja powiem tak,trąci mi to kiczem...

Kicz to też kierunek w sztuce. Bardzo popularny w latach 80 ubiegłego wieku.


h t t p;//pl.wikipedia.org/wiki/Kicz

Aither - Pon Paź 23, 2006 20:44

kicz nie kicz wyglada ladnie, zalezy jeszcze jaka technike sie wybierze. Ja osobiscie bardziej cenie cos co jest zrobione recznie niz tasmowo... dlaczego? bo rzecz niby tego samego rodzaju, ale kazda z nich inna... nigdy nie zrobi sie dwoch takich samych :)
co do quillingu :) dzis sie przekonalam ze nie trzeba miec wrodzonych zdolnosci :D kwestia kolorowego papieru wykalaczki na szaszlyki i dobrego kleju :rotfl:

Anula - Wto Paź 24, 2006 10:00

Aither,
bardzo mi sie podobają takie arcydzieła we własnym wykonianiu i faktem jest ze bardzo miło jest dostac od kogos cos co zrobi własnoręcznie niz kupi w sklepie.
Gratuluję Ci pomysłow i chęci.

Nasza Praz ma też niesamowity dar w rączkach. Miałam okazje oststnio podziwiac :P

asik - Wto Paź 24, 2006 10:01

Aither, ja robiłam kolczyki i opakowania na prezenty:)
Dana - Wto Paź 24, 2006 10:19

asik, kolczyki te z turkusowymi kamtkami do dzisiaj pamiętam ..tak się mi podobały

Prazymki dzieła widziałam i podziwiałam jedno sobie zamówiłam - szalik i rękawiczki makówki ..kolor czerwony

Aither, ja namiastke Twoich zdolności mam - kwiat z bibuły

cenie sobie takie ręczne wykonanie jest to dla mnie śliczne estetyczne ,ma wartość jeśli jest robione dla mnie ,wartość tego rośnie poprzez to ,ze ktoś właśnie dla mnie poświęcił czas i swoje zdolności

Aither, mam nadzieje ,ze pod moją choinką na Święta miś będzie :D

kaszanna - Wto Paź 24, 2006 10:25

Aither, zazdroszczę talentu, zręczności i cierpliwości. Na misie czekam :)
p4cz3k - Wto Paź 24, 2006 12:12

fajna sprawa :) nigdy sie tym nie bawilem...ale wiem ile radosci moze sprawic...gdy np na urodziny dostanie sie kartke zrobiona wlasnorecznie...niz taka za 2 pln :P
Aither - Wto Paź 24, 2006 14:49

Dana, dla Ciebie mam inna rzecz w przygotowaniu ale jestemw trakcie "szlifowania" :) a misio postaram sie :D ale nie obiecuje :)

No ja wczoraj wglebilam sie w tajniki quiliingu :) i przynam ze zabawa swietna :) ale ubolewam, ze mam zly klej i brudzi kartki... musze kupic roslinny :) nie zostawia sladow :) Jak cos ukoncze to sie pochwale (moze) :D

Aither - Nie Gru 03, 2006 21:12







a oto skutek nudy i kaca moralnego :D

kisia - Pon Gru 04, 2006 02:00

mam koleżankę w pracy która się tym zajmuje w wolnej chwili, robi tak przepiękne cuda, że nam z koleżanka szczeny opadają. Kupuje sobie różne akcesoria, wydaje na to sporo kasy bo one nie są tanie, ale jakby tak chicała sprzedawać swoje arcydzieła to wyszłaby na tym z dużym zyskiem :)
fekete - Pon Gru 04, 2006 10:24

Całkiem ładne, ktoś napisał wcześniej, że kicz (można by dyskutować o pop-arcie), ale taki kicz, a zwłaszcza świąteczny, bardzo mi się podoba. W szkole robiliśmy podobne rzeczy, ale nie było wtedy na rynku tylu potrzebnych materiałów. Teraz Aither, możesz w pełni wykorzystać swoje zdolności :) .
Aither - Pon Gru 04, 2006 11:43

fekete napisał/a:
W szkole robiliśmy podobne rzeczy, ale nie było wtedy na rynku tylu potrzebnych materiałów.

zgadza sie :) dopiero od jakichs 3 lat takie "(...)" sa na rynku dostepne :) ozdobne dziurkacze, nozyczki i inne drobnostki :)

kisia, moze i poszczegolne rzeczy sa tanie ale jak sie tak chce kupic powiedzmy cos z czego mozna zrobic jakies (...) np kartki to sie jednak plynie z kasa :D

kisia - Pon Gru 04, 2006 23:31

Aither napisał/a:
ale jak sie tak chce kupic powiedzmy cos z czego mozna zrobic jakies (...) np kartki to sie jednak plynie z kasa
dlatego napisałam, że
kisia napisał/a:
wydaje na to sporo kasy bo one nie są tanie
:)
Aither - Sro Gru 06, 2006 20:58







Moje kartki swiateczne :D ostatnio mam dosc "plodny" tydzien :D chyba zaczne je sprzedawac :rotfl:
Kto chce ! Kto chce ! :D Sprzedam TANIO :D :hyhy: :rotfl:

Aither - Pon Sty 08, 2007 16:40

No a ja teraz wlasnie slecze nad uszyciem misia pluszowego :) mam juz fomy powycinane teraz sie pobawie w puzzle i dowiem sie co do czego jest :D mam nadzieje ze mi Misio wyjdzie to bedzie MOJ PIERWSZY RAZ :rotfl:
dade - Pon Sty 08, 2007 22:38

wystaw go na aukcję jak go zrobisz :), ja z chęcią zalicytuję :rotfl:


ps. czy do pracy twórczej można zaliczyć pisanie skryptu w Perlu do mirrorowania ? :-)

Aither - Pon Sty 08, 2007 22:40

dade, nie sprzedaje swoich prac obdarowuje nimi ludzi :) a praca w Perlu... no nie wiem a tworcze to jakies takie ? :)
dade - Pon Sty 08, 2007 22:57

twócze ? nieee
nudne ? tak

:zawstydzony:

Major - Wto Sty 09, 2007 21:14

U mnie w pracy jest kobieta ktora robi kartki swiateczne czy tam okazyjne. W pierwszym momencie jak zobaczylem jej dzielo to bylem w szoku i sie zapytalem gdzie cos takiego mozna kupic. Tak genialnie wykonane. Kobieta ma fach w reku :)
Aither - Wto Sty 09, 2007 21:15

moj mis ma juz glowe i dwa uszka :)
lsdzone - Wto Sty 16, 2007 00:31

nic nie daje wiekszej radosci niz otwarcie koperty z taka wlasnie kartka, mozna wowczas byc pewnym ze ktos kto ja nadal chcialbyc zapamietany, zapewne wysilek i trud wynagrodzony zostaje usmiechem odbiorcy
Aither - Wto Sty 16, 2007 13:07

no a jak jeszcze znajdzie sie kartka listu odrecznie napisanego :) to juz w ogole pelnia szczescia :)
asik - Pią Lut 09, 2007 10:05




mój decupage:)

MajkeL - Pią Lut 09, 2007 10:25

uuuu bardzo ładne
asik, :ok:

Długo zajęło Ci zrobienie w/p rzeczy ?

asik - Pią Lut 09, 2007 10:28

w sumie niedługo;) licząc łączny czas, ale trzeba to rozłożyć w czasie żeby najpierw wyschła farba, potem klej a na końcu lakier:)
roboty może na godzinkę góra dwie:> no ale tak ze dwa dni trzeba żeby wszysko dobrze wyschło:)

Arex30 - Sob Lut 10, 2007 09:37

asik,
Normalnie mnie zatkało
Ja jestem taki anty talent że wszystko bym spaprał.
czy jak bede użądzał pokoik dla dzieciaków to możemy sie spotkać a try wramach współpracy wykonałąbyś jakieś bibeloty by trochę ozywić ich pokoik ......
:D

PLEASE !!!!!

;)

Aither - Sob Lut 10, 2007 12:14

hehehe ja tez chce zobaczyc :D
asik - Pon Lut 12, 2007 15:05

Arex30, chętnie pomogę:)
Arex30 - Pon Lut 12, 2007 17:58

asik, normalnie :padam:
Dana - Wto Mar 06, 2007 21:32

..a ja sobie pudełko przyozdobiłam materjałem ...
..o prosze takie ,moze nie twórcza praca ale dość ciekawie zajmująca i zwalniająca z myslenia :)


FlashMan - Sob Mar 10, 2007 17:56

Dana, przyznam, że bardzo ciekawie to wygląda...

Teraz coś nie na temat... - czy kubek, który stoi obok jest możliwy gdzieś do zdobycia przeze mnie?

Aither - Nie Mar 11, 2007 11:21

Sadze ze z tym musisz sie zglosic do Frycka kiedys zrobil nam takowy prezencik i wygrawerowal kilka kubkow z logiem FG :) osobiscie tez taki mam :) sprawuje sie dobrze i jest bardzo fajny :D Zglos sie do admina moze zamias smyczy (co dla mnie jest niepotrzebnym gadzetem) rzuci sie ponownie na kubki a jak nie to na allegro graweruja kubki - wyslesz im projekt a oni Ci to wygraweruja na dowolnym przedmiocie ceramicznym :)
Aither - Nie Mar 18, 2007 14:39

no a ja dzis z nudow (na L4) zrobilam sobie kilka bilecikow do prezentow na rozne okazje :) poza tym kombinuje jak moge zeby sie tylko nie nudzic :D
Frycek - Nie Mar 18, 2007 17:17

FlashMan napisał/a:
czy kubek, który stoi obok jest możliwy gdzieś do zdobycia przeze mnie?

jesli bedzie zainteresowanie to nie widze problemu...
Aither napisał/a:
na allegro graweruja kubki - wyslesz im projekt a oni Ci to wygraweruja na dowolnym przedmiocie ceramicznym

moze byc tez taka opcja ....ze mozna pobrac loga i sam sobie wyslesz im do zrobienia na czym chcesz:)

ale nie robmy OT

Nun - Pon Cze 11, 2007 23:42

czuję się tu lepiej niż w domu :P
a myślałam, że jestem sama na świecie z takimi "odchyłami".
ja odkąd pamiętam coś robie. robić na drutach i na szydełku nauczyłam się prędzej niż czytać i pisać. Później kolejno zajmowałam się origami, plotłam plecionki itp. był czas że dziennie robiłam po kilkanaście kwiatków z bibuly i druta (kilkanascie to duzo bo na jeden potrzeba minimum 2godzin)
aktualnie robie glownie na szydelku sweterki i inne takie na zamowienie do pewnej pasmanterii. No i codziennie wychodze w innych kolczykach :P

Dorothea - Wto Cze 12, 2007 13:48

Nun, przyjmij moje uznanie
Ja jsli chodzi o takie rzeczy to jestem zupe.łny antytalent

Aither - Sro Cze 13, 2007 10:50

Nun, swietnie :D masz jakas galerie z tymi kolczykami ? :D chetnie poogladam :D moze cos zamowie? ;)
Aisha Yildirim - Pon Cze 18, 2007 15:32

ostatnio nie spie po nocach....
dłubanina zwalnia z myslenia a mnie konkretnie ze spania :) tak bardzo wciaga mnie fakt wychodzenia kolejnych, poskladanych do kupy, centymetrów.....
branzoletki przyjaźni :) ......
udało mi sie wydziergac juz klilka :D
boje sie tylko ze za chwile nasyce całkowicie rynek zbytu a najladniejsze wychodza robione z mysla o kims :)
uwaga uwaga
ucieklo mi zdjecie :niepewny: :(

Aither - Pon Cze 18, 2007 15:36

no ja teraz jestem na etapie stencil'sow :) fajna zabawa :)
Aisha Yildirim - Pon Cze 18, 2007 15:38

h t t p;//imageshack.us]
h t t p;//imageshack.us]
h t t p;//imageshack.us]
wkleilam:)

Aisha Yildirim - Pon Cze 18, 2007 15:39

Aither napisał/a:
stencil'sow


co to jest?

Aither - Pon Cze 18, 2007 16:18

to takie szablony z folii mozna malowac je farbami i czasem ciekawe rzeczy wychodza :) osobiscie zdobie ta metoda listy lub koperty na listy ale tez pamietnik, kartki i bileciki do prezentow :)
Major - Wto Cze 19, 2007 00:09

Aisha Yildirim, podoba mi sie ta blekitna z krzyzykami bardzo fajnie wyglada. Ta ostatnia klimatem przypomina mi dziergane koce indian :)
kisia - Sro Cze 20, 2007 01:05

Aisha Yildirim napisał/a:
branzoletki przyjaźni

w moim domu jakis czas temu tez byl na to szał. Kaśka robiła je jak automacik. Jak już wszystkich obdarowała bransoletkami to potem zaczeła dobić breloczki na klucze :przestraszony:

Aisha Yildirim - Sro Cze 20, 2007 10:01

kisia napisał/a:
Jak już wszystkich obdarowała bransoletkami to potem zaczeła dobić breloczki na klucze

nio... :zawstydzony: , to ja sie zabralam za zwierzatka i amulety z koralików :oczami:
hehehehe , dziecinnieje , bo pierwsze co przyszło mi do głowy to zeby powymieniac sie z nia wzorami :D :rotfl:

tuchałowa - Czw Cze 28, 2007 10:12

Aither, a może by tak małe "krok po kroku" wykonania takiej przykładowej kartki oraz w jakie materiały należy się zaopatrzyć? :=]
Aither - Czw Cze 28, 2007 10:19

tuchałowa, krok po kroku... hmm postaram sie cos takiego przygotowac :) a materialy to juz teraz Ci powiem: nozyczki wedle upodobania :) z roznymi wzorkami :) koszt jednej pary ok 8 zl :) punchery to ozdobne dziurkacze i lamowki :) koszt jednego puncher - 12-18 zl (zalezy od wielkosci) a lamowka to ok 23-28 :) (zalezy od wielkosci) karton ozdobny czyli jakis taki kolorowy usztywniany koszt bloku to ok 3 zl :) lub na sztuki mozna kupic dany kolor :) duzy wybor w Van Ghogu (czy jakos tak) lub w sklepie biurowym kolo krakowskiego :D no i jakies wstazeczki kokardki papierowe mini rozyczki atlasowe aplikacje :) takie drobnostki :) dobry klej to podstawa no i duuzo bardzooo duuuuuzo wyobrazni i weny :D z tymi ostatnimi produktami gorzej bo nie mozna ich zamowic na allegro :D
Aither - Sob Lip 07, 2007 12:09

No to przez ostatni dwa / trzy dni sie nudzilam wiec zrobilam sobie kartki :) i tak nie bylo co robic :)




Aither - Sob Sie 04, 2007 12:59

No i kolejna kartka duza 29x19 cm :) zrobiona na zamowienie :)

[img] [/img]
[img] [/img]
[img] [/img]
[img] [/img]

kisia - Sob Sie 04, 2007 15:48

mi sie podoba, a te rózyczki sa gotowe czy sama je robisz ?
Kalka - Sob Sie 04, 2007 21:16

ta trzecia zdecydowanie najfajniejsza :) z tego co widze to takie różyczki można kupić :)
Aither - Sob Sie 04, 2007 22:33

mhm zgadza sie :) rozyczki sa "gotowcami" :D to duza kartka w formacie A4 :]
Aither - Nie Paź 14, 2007 15:32

jutro jest Jadwigi wiec postanowilam ozdobic pudelko na prezent :) kwiatami z bibulki ;)
fajna zabawa :) ale trzeba uwazac z klejem na goraco :D przydatna rzecz ale - ja sama nazwa mowi - goracy :D
h t t p;//w w w aither.ovh.org/sp/pudelko/1.jpg
h t t p;//w w w aither.ovh.org/sp/pudelko/10.jpg

Dorothea - Pon Paź 15, 2007 15:52

Aither, wielka szkoda,ale nie moge zobaczyc Twoich zdjec
Aither - Pon Paź 15, 2007 18:55

poprawilam ;) nie wiem dlaczego ale funkcja IMG nie dziala poprawnie :zdegustowany:
kisia - Pon Paź 15, 2007 22:44

Aither napisał/a:
nie wiem dlaczego ale funkcja IMG nie dziala poprawnie
mi działa :) więc wkleje zdjęcia Aither

fajne te ozdoby, tylko czy te zielone długie "spiralki" nie będą przeszkadzały w używaniu pudełka ? no i tak trochę według mnie nie pasują do pudełka, wzór na pudełku jest chyba wystarczająca ozdobą, ale sa gusta i guściki :)

Aither - Wto Paź 16, 2007 10:24

mi wzor na wieczku sie nie podobal i dlatego zrobilam cos co bardziej przyciaga uwazge niz te ciemne pomazance :) to na prezenty pudelko a nie uzytkowe :)
kisia - Sro Paź 17, 2007 01:07

Aither napisał/a:
to na prezenty pudelko a nie uzytkowe :)
ahaa no to zmienia trochę postać rzeczy. Ja myslałam, że do pudełko np na biżuterię :)
Aither - Sro Paź 17, 2007 11:21

ano pudelko uzytkowe zrobilabym raczej drewniane w forma decoupage czy jak to sie tam pisze ;)
Aither - Czw Maj 29, 2008 09:21

zważając na to, że mam duuuużo wolnego i nie moge wychodzić z domu... zaczęłam coś robić. Sypią się u mnie w najbliższych dniach imprezy z prezentami więc postanowiłam zrobić ozdboy do przyjlejenia na prezent :] o takie :








oraz wiele innych rzeczy... cóż człowiek unieruchomiony głupot się ima :]

Basia K - Czw Maj 29, 2008 09:27

Aither napisał/a:
człowiek unieruchomiony głupot się ima


Bardzo ładne te Twoje "głupoty".
Podziwiam Cię,do tego oprócz zdolnosci potrzeba też cierpliwości,czego mi brak :zawstydzony:

Aither - Czw Maj 29, 2008 14:37

tia tonący brzytwy się chwyta :]
trunks - Czw Maj 29, 2008 14:57

Aither napisał/a:
zważając na to, że mam duuuużo wolnego i nie moge wychodzić z domu...

oglądaj anime ;) ja bym pewnie tak robił :P

Aither - Czw Maj 29, 2008 14:58

anime mam po dziurki w nosie...
trunks - Czw Maj 29, 2008 22:27

znaczy przesadzilas z oglądaniem :)
kisia - Czw Maj 29, 2008 22:33

trunks, a jak Twoje posty maja sie do tematu prac zręcznościowych ? :klutnia: :cisza: :zabanowany:
Aither - Sob Cze 21, 2008 14:08

zrobiłam kartkę z pieniążkami na rocznicę ślubu brata :)
te koszulki to prawdziwe pieniądze :P jakby się kto pytał :D



Grabarz - Pon Cze 23, 2008 21:04

Chyba tutaj mogę wrzucić moje...wypociny ;)
Może nawet komuś się spodoba ten spokojny kawałek made by Grabarz :D
h t t p;//w w w wrzuta, p l/audio/ypEhJiJkfK/epic_demo]KLIK

Aither - Wto Cze 24, 2008 09:14

nie wiedziałam, że piszesz muzykę :]
Grabarz - Wto Cze 24, 2008 12:34

Bo w sumie nie piszę, tylko tak się bawię :)
Pierwszy raz coś opublikowałem, do tej pory tylko żonkę męczyłem ;)

Arex30 - Sro Lip 02, 2008 14:55

lalalala
posłucjhalibysmy wiecej

Grabarz - Sro Lip 02, 2008 18:01

Chyba więcej nie będzie, bo na forum "muzyków" ogólnie rzecz biorąc uznali ten kawałek za... niedobry :P
Trochę mnie to zniechęciło

Szamanka - Sro Lip 02, 2008 18:43

A jak poprosimy?
Arex30 - Sro Lip 02, 2008 21:27

Grabarz daj se luz i twórz robisz to dla siebie :)
Grabarz - Sro Lip 02, 2008 21:56

No w sumie faktycznie robię to dla siebie :)
Póki co nie proście, bo muszę coś nowego, mam nadzieję lepszego stworzyć :)
W każdym razie dzięki Arex za mądre słowa

Arex30 - Sro Lip 02, 2008 22:09

Grabarz, no a jak już cosik stworzysz to podeślij kawałek ...... pomyślimy i popracujemy nad nim :)
Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 21:52

Kręcił mnie kiedys decoupage, ale nieumiałam sie zebrać w sobie żeby cos zaczac działać w tym kierunku. :kwasny:
trunks - Wto Sty 27, 2009 22:09

ponoć nawet komórki w ten sposób se "ozdabiają"...
Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 22:15

Ja swoją komóre pomalwoalam lakierem do paznokci ;P i też poprzyklejałam co nieco ;P Ale mi mineło, nowa jest jeszcze na gwarancji, zeby jej fundowac takie extrawagancje ;P
trunks - Wto Sty 27, 2009 22:32

ale jak ładnie udekorujesz to jej wartosc jeszcze wzrosnie ;)
Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 22:38

Po minach znajomym, smiem twierdzić, ze wartośc poprzedniego telefony zbliżyła sie drastycznie ku zeru :hyhy:

A wzrosnie, wzrosnie.....tylko gdzie ja hurtowo kupie diamenciki, zeby obkleic nimi telefon ? :rotfl:

trunks - Wto Sty 27, 2009 23:23

e tam diamenty sa przereklamowane ;p - orginalnosc przede wszystkim ! ;)
Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 23:25

Kamyczki Svarowskiego są modne :D i tańsze. Gdzies widzialam całe telefony upaćkane w te kamyczki hehe :)
trunks - Wto Sty 27, 2009 23:33

ano są....i do ciała czy paznokci tez je przyklejają...nawet ciekawie to wygląda
Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 23:35

No :D Tez mi sie podoba :D
Jak mi w zyciu nie wyjdzie, to bede sie parac ozdabianiem komórek. Jeszcze o mnie usłyszycie :rotfl:

trunks - Wto Sty 27, 2009 23:52

zawsze to jakis pomysł, a jak narazie chyba nie ma za duzej konkurencji w tym fachu, wiec szansa jest ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group