dupiate forum

Umów się większą paczką - SYLWESTER '06-'07-'08-'09-'10

shayenne - Nie Paź 15, 2006 21:40
Temat postu: SYLWESTER '06-'07-'08-'09-'10
Chcialabym zrobic mojej lepszej połówce niespodzianke i zabrać go na jakis romantyczny bal sylwestrowy :) moze jakis zamek, albo palac - jestem niepoprawna romantyczka :P :calus: :slub: :zakochani: :zdrowko: :amor: Moze rok temu byliscie gdzies gdzie miło wspominacie Sylwka... a miejsce to jest godne polecenia :) To będzie mój pierwszy raz :P z balem sylwestrowym oczywiscie :P hihihi ;)
Mariusz - Nie Paź 15, 2006 22:12

Zamek w Toszku ;-)

Tylko nie wiem czy w tym roku będą robić tam sylwestra :)

Poszukaj informacji na google, p l :)

trunks - Nie Paź 15, 2006 22:33

to On powinien Cie gdzies zaprosic -_-
Major - Nie Paź 15, 2006 22:39

shayenne napisał/a:
Chcialabym zrobic mojej lepszej połówce niespodzianke i zabrać go na jakis romantyczny bal sylwestrowy

Miły pomysł, ale musisz też zaplanować to w taki sposób, aby w między czasie nie wymyślił czegoś innego ;)
Niestety nie znam takich miejsc o jakich piszesz.

Gmeras - Nie Paź 15, 2006 22:42

trunks napisał/a:
to On powinien Cie gdzies zaprosic -_-
czasy sie zmieniaja i feminizm bieze góre i nieprzegadasz do rosadku ale z innej strony :P
p4cz3k - Nie Paź 15, 2006 22:52

zalezy...jesli chodzi Ci o bal ... to niestety nie potrafie Ci pomoc...

lecz jesli chcesz spedzic ten czas w sposob inny...w innym otoczeniu ... w sposob bardzo mily ... i mozna powiedziec romantyczny... (zalezy co rozumiemy pod tym pojeciem) ... to polecam schronisko nad morskim okiem :)

shayenne - Pon Paź 16, 2006 17:05

Chodzi mi tez o takie miejsce gdzie mozna byloby spedzic noc :D
Gmeras co marudzisz? ja bym chciala zby mnie gdzies wzial zrobil super ekstra niespodzianke... ale chyba tego nie zrobi wiec wole zaczac sama dzialac :P Który facet nie chcialby byc zaskakiwany - Mile oczywiscie? :)

Arex30 - Pon Paź 16, 2006 19:04

shayenne napisał/a:
Chodzi mi tez o takie miejsce gdzie mozna byloby spedzic noc :D
Gmeras co marudzisz? ja bym chciala zby mnie gdzies wzial zrobil super ekstra niespodzianke... ale chyba tego nie zrobi wiec wole zaczac sama dzialac :P Który facet nie chcialby byc zaskakiwany - Mile oczywiscie? :)


Weź mnie weź mnie
ja wiem ja wim

A tak poważnie to najlepiej jest wyjechać w góry pokukaj kotlina kłodzka
Lub szklarska Poręba
Jest gdzie na nartach poszaleć a i impreze jakąś zachaczyć

shayenne - Pon Paź 16, 2006 22:46

Arex30, Mieszkasz niedaleko mnie :P

Rok temu bylismy w Zakopanem ... chcialam teraz jakiejs odmiany :) cos co zapamieta do konca zycia :)) :hyhy:

frohike - Pon Paź 16, 2006 23:29

shayenne napisał/a:
cos co zapamieta do konca zycia )


zrobcie sobie dzieciaka w sylwestra, tego napewno nie zapomni :P

trunks - Pon Paź 16, 2006 23:42

frohike :rotfl:
Krzysio - Wto Paź 17, 2006 01:09

shayenne napisał/a:
ale chyba tego nie zrobi wiec wole zaczac sama dzialac :P

ojej, to smutne :P nie dba o ciebie :)
a czy jest szansa ze jak ktos cie zaprosi na zameczek to z nim pojdziesz ? :P

Major - Wto Paź 17, 2006 12:51

Bzyki napisał/a:
a czy jest szansa ze jak ktos cie zaprosi na zameczek to z nim pojdziesz ?

chyba chciałeś napisać "bez niego" :D

ZWM is my home - Wto Paź 17, 2006 15:17

Jezeli chodzi Ci o Sylwester 2007 to masz jeszcze ponad rok zeby cos wymyslic, narazie czeka nas za ok 2,5 miesiaca Sylwester 2006...
shayenne - Wto Paź 17, 2006 16:12

ZWM is my home, Oczyuwiscie dla wszystkich CZEPIALSKICH podkreslam ze chodzilo mi o sylwestra 2006 i nowy rok 2007.
Bzyki, :P:P:P jade tylko z moim Misiakiem :P :] uwazaj bo jesli to czyta to co napisales to ... :kibol: hihi
frohike, za młoda jestem :P :...:

Major - Wto Paź 17, 2006 16:14

shayenne napisał/a:
frohike, za młoda jestem

a tam za młoda. Twoja mama pewnie miała właśnie tyle lat jak Cie rodziła :D a może mniej ? :D

shayenne - Wto Paź 17, 2006 16:19

Major, yyy... miala 20 :ups: ale to nie znaczy ze ja musze juz miec malego stworka :P (moj tata sie wkurza jak sie mowi do niego dziadziusiu :P)

Czekam na propozycje - gdzie mozna spedzic sylwka 2006 podkreslam 2006!! :P :hyhy:

Major - Wto Paź 17, 2006 16:20

shayenne napisał/a:
gdzie mozna spedzic sylwka 2006 podkreslam 2006!!

Może w lesie pod namiotem :D To będzie niezapomniana noc sylwestrowa :D Ta bliskość (bo cholernie zimno) :D

shayenne - Wto Paź 17, 2006 18:16

Panie Majorze :P Pan sie nigdy nie zmieni :P:P :rekin:
Major - Wto Paź 17, 2006 18:54

shayenne napisał/a:
Panie Majorze Pan sie nigdy nie zmieni :P

Mam taką nadzieje :D

A tak, żeby było na temat:
h t t p;//w w w stary-mlyn, p l/aktualnosci/aktualnosci.html

Szamanka - Wto Paź 17, 2006 19:07

shayenne

a moze gdzies na odludzi w gorach spedzic ze soba cudowny wieczor

czy to koniecznie musza byc tlumy, glosna muzyka?

Napewno sa gdzies malenkie domki, gdzie mozna wynajac sobie pokoj ( a moze caly dom)

niestety nie mam pomyslu na miejscowac ale przeciez to nie problem poszukac w necie

shayenne - Wto Paź 17, 2006 22:04

Major, CHCESZ ZEBYM ZBANKRUTOWALA!!!!!!!!!! :przestraszony: :P:P:P:P:P :przestraszony:

Szamanka, wciaz szukam po necie... moze jednak powinnam sie go zapytac jak chce spedzic tego sylwka... ale wtedy nici z niespodziewanki :(

trunks - Wto Paź 17, 2006 23:43

a moze....na PLACU KRAKOWSKIM ! :oczami:
Major - Sro Paź 18, 2006 00:17

shayenne, to przyjedzcie do mnie :P tylko bilety juz rezerwuj :)
shayenne - Sro Paź 18, 2006 16:47

trunks, GENIALNE!!!! Czemu wczesniej na to nie wpadłam? :P :hyhy:

Major, :przestraszony: nic wczesniej nie mowiles ze mieszkasz w zamku :P

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 18:06

... parę osób prezentuje tu prostacki i bezczelny rodzaj "zartu", te docinki o "zrobieniu dzieciaka" i o wieku matki forumowiczki Shayenne, to dno...

... na dodatek genialne pomysły typu sylwester na pl. krakowskim...

Dziewczyna mysli o czyms wyjatkowym. Proponuje Ci zatem wspomniana tu juz Szklarską Porębę, piękną karkonoską miejscowość, niezatłoczona jak Zakopane, z możliwoscia nocy sylwestrowej na pobliskim szczycie Szrenica. Jezeli natomiast myslisz o czyms blizej to polecam Ostrave! Wspaniała atmosfera, przyjazni ludzie, naprawde warto wybrac sie np do Fabric Club lub na Stodolni!

Arex30 - Sro Paź 18, 2006 19:25

ZWM is my home napisał/a:
Ostrave! Wspaniała atmosfera, przyjazni ludzie, naprawde warto wybrac sie np do Fabric Club lub na Stodolni!


jestem za. Przeciez monSłucham sobie Mot?śrhead - God Was Never On Your Side "Kiss Of Death" i pifko sącze leniwie.a zrobic uroczy rońmantyczny wieczorek przy kominku w jednej z przecudownych przystani ( pensjonatów ) na Słowacji..
A Szklarską polecam

Dorotka - Sro Paź 18, 2006 20:07

a ja proponuję bliżej - Wisła Czarne - godzinka jazdy od Gliwic, zacne schronisko (a raczej górski hotelik) z fajnym "wybiegiem" (np. na romantyczy spacerek przy wodospadzie), z noclegiem - zorganizowana zabawa i dobre jedzonko za całkiem niewygórowaną kwotę. Nie znam numeru telefonu do schroniska niestety. I nie wiem czy miejsc na samą zabawę i pokoje nie trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Ale baaaaardzo polecam :) dla niezmotoryzowanych informacja, że też się da - pociągiem (autobuskiem) do Wisły i mały 3 km-trowy spacerek, ale naprawdę warto :)
ZWM is my home napisał/a:
... parę osób prezentuje tu prostacki i bezczelny rodzaj "zartu", te docinki o "zrobieniu dzieciaka" i o wieku matki forumowiczki Shayenne, to dno...
ała, chyba za nerwowy jesteś trochę :niepewny: sama shayenne podeszła do tego z poczuciem humoru
ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 20:37

Dorotka napisał/a:
ZWM is my home napisał/a:
... parę osób prezentuje tu prostacki i bezczelny rodzaj "zartu", te docinki o "zrobieniu dzieciaka" i o wieku matki forumowiczki Shayenne, to dno...
ała, chyba za nerwowy jesteś trochę :niepewny: sama shayenne podeszła do tego z poczuciem humoru


... bo wykazała duzo wiecej kultury i taktu i obrocila to w zart... błedny dobor słów! Nie jestem nerwowy (po czym to wnosisz???), raczej zniesmaczony prostackimi tekstami...

Shayenne jak widzisz jest sporo mozliwosci, ograniczenia jak zazwyczaj sa glownie natury finansowej, napewno nie polecam Zakopca (tłok, drożyzna, oklepana sprawa), jezeli gory to Sudety, albo Beskid Śląski, Żywiecki, ewentualnie Czechy lub Słowacja (taniej, milsi ludzie), pamietaj jednak ze to juz najnajnajostatniejszy dzwonek aby cos rezerwowac (domki, itp).

frohike - Sro Paź 18, 2006 21:12

ZWM is my home napisał/a:
raczej zniesmaczony prostackimi tekstami...


dziwny czlowiek z Ciebie ze nie potrafisz odczytac tego jako humorystyczny komentarz :rotfl:

no chyba ze zostales poczety w Sylwestra :rotfl:

Basiorek - Sro Paź 18, 2006 21:19

frohike wejdź sobie w profil...
ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 22:02

dziwny?? nie lubie tępego zartu poprostu, nie rozumie co daja takim jak wy tego typu aluzje o rodzinie, o zyciu osobistym innych ludzi, co was to obchodzi??
takie typki jak ty, jak post wyzej nie potraficie napisac nic sensownego! Czy podsuneliscie Shayenne jakas ciekawa, godna rozwazenia propozycje?? Jestem przekonany ze nie zalozyla tego tematu, aby dowiedziec sie ze ma "zrobic sobie dzieciaka"... to żulowski zarcik i nic smiesznego w nim nie bylo... jestescie zwyklymi nabijaczami postow, ktorzy nie potrafia inaczej zaistniec...

Basiorek, poczęty nie oznacza to samo co urodzony... polecam słownik języka polskiego!

frohike - Sro Paź 18, 2006 22:07

ZWM is my home napisał/a:
to żulowski zarcik


ja nie znam zadnego żula ale skoro mowisz ze zulowski to pozdrow kolegów

ale spoko, za kilka dni znowu znikniesz na dluzszy czas z forum i nie bede musial czytac twoich madrych postow

Basiorek - Sro Paź 18, 2006 22:15

ZWM is my home nie miałam zamiaru komentować Twojego posta. ale muszę-

bo się ktoś nie zastanowił tylko zaślepiony próbuje dowalić

moją wiadomością zwracałam frohikowi uwagę, że nie zostałeś poczęty w Sylwestra, bo urodziłeś się 1 stycznia. A ludzka ciąża z tego co wiem trwa 9, a nie 12 miesięcy...

radzę ochłonąć, a potem cos pisać

Dorotka - Sro Paź 18, 2006 22:17

ZWM is my home napisał/a:
to żulowski zarcik i nic smiesznego w nim nie bylo... jestescie zwyklymi nabijaczami postow, ktorzy nie potrafia inaczej zaistniec...
:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: nooo... skoro mowa o prostackich tekstach :zdziwko: a taki fajny temat był
Arex30 - Sro Paź 18, 2006 22:19

Basiorek napisał/a:
9, a nie 12 miesięcy...
eeee a ostatnio kejś czytołech że 18 ......ino ta lykarka poszła garować .....hihihi
a tak do sylwestra.... Bardzo intymnie........hhmmmmm rozmarzyłem się...
wolna chata 1000 świec kadzidełka...... delikatnie sącząca sie muzyka z głośnika ( nastrojowa love song + muzyka poważna ) uroczysta kolacja .....

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 22:24

frohike, nabiles sobie licznik postow, ale nie widzialem nigdy zadnego twojego postu ktory wnioslby cos sensownego do dyskusji... lepiej udzielac sie rzadko ale merytorycznie...
... Basiorek, z kontekstu twojej wypowiedzi nie mozna bylo wywnioskowac do czego pijesz...
dobra lepiej zrobic powrot do tematu, Shyenne najpewniej liczy na inne posty niz takie... zatem doradzcie jej cos ciekawego!

frohike - Sro Paź 18, 2006 22:28

ZWM is my home napisał/a:
nabiles sobie licznik postow


poczytaj dokladnie forum i jako jeden z pierwszych bylem za zniesieniem licznika postow na forum

a ze swojej strony polecam nasze Beskidy, blisko i milutko,

ostatnio byłem w Miedzybrodziu i miejsce swietnie nadaje sie na wypad sylwestrowy, latwy dojazd autem lub pociagiem + PKS

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 22:32

frohike napisał/a:
a ze swojej strony polecam nasze Beskidy, blisko i milutko,

ostatnio byłem w Miedzybrodziu i miejsce swietnie nadaje sie na wypad sylwestrowy, latwy dojazd autem lub pociagiem + PKS


nie mozna tak bylo od razu?
z beskidzkich miejscowosci jak zawsze Ustron, gdzie niejedna odbylem, przednia balange! no i niezawodny ale dla mnie za tloczny Szczyrk.

Basiorek - Sro Paź 18, 2006 22:37

mam namiary na domki w Międzybrodziu Bialskim nad samym jeziorem, ale nie wiem czy jest w nich ogrzewanie :) z pewnością kominek... :) tylko prysznice w innym budynku :]
Major - Sro Paź 18, 2006 22:57

ZWM is my home, żołądkujesz się o to, że nic nie wnosimy do tematu, a właśnie robisz razem z dyskutującymi niezły bajzel w tym temacie i również nic nie wnosisz do niego.
Reszcze wyjaśniajcie sobie na PW, a tutaj pozostawcie miejsce na propozycje, mniej lub bardziej sensowne.

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 23:39

przyganial kociol garnkowi... mogles to napisac via PM, a tak sam robisz bajzel, wiec nie pouczaj skoro sam tak czynisz... ja nie "zoladkowalem" sie tak o nietrzymanie sie tematu, jak o marne, "zarciki" m.in. twoj, ta uwaga o matce Shyenne, byla conajmniej niesmaczna...
Szamanka - Czw Paź 19, 2006 11:17

Spokoj :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly: , bo inaczej zaczne kasowac posty


Nasza kolezanka grzecznie sie zapytala jakie ktos ma pomysly......no ale jak to na Forum bywa, zawsze znajdzie sie ktos :kwasny: ,kogo te pomysly przescigaja.

ZWM ma racje, niektore docinki sa naprawde niesmaczne, wiec prosze o zachowanie minimum kultury


dziekuje za uwage :D

trunks - Czw Paź 19, 2006 14:00

Ja tam nie widze nic niesmaqcznego w tych wypowiedziach.
Mysle, ze jakby shayenne uważała inaczej, to tez inaczej by na to zareagowala.

Anula - Czw Paź 19, 2006 15:10

współczuję Ci Shayenne nikt Ci nic nie podpowiedział, może spróbuj na innym forum bo jak widzisz tu nie można polegac na poradach, tylko podnieść cisnienie sobie można jedynie.
Żenada.
Ze swoej strony polecam Beskidy a zwłaszcza Ustroń, jest cała masa róznych obiektów, domków które wynajmuja pokoje i organizuja wspólnego Sylwestra dla wszystkich gości,łącznie z ogniskiem, pokazami sztucznych ogni itp. cała masa róznych pomysłówi atrakcji dla gości
W ten weekend tam bede to sie rozejrze i dam Ci znac ale na PW bo tutaj juz nie wejde.

Major - Czw Paź 19, 2006 16:37

Anula napisał/a:
współczuję Ci Shayenne nikt Ci nic nie podpowiedział, może spróbuj na innym forum bo jak widzisz tu nie można polegac na poradach, tylko podnieść cisnienie sobie można jedynie.
Żenada.

Przecież padło pare propozycji. Sam zaoferowałem Sylwestra w Młynie. Mógł być ciekawy, tylko troche drogo wyszło. Tak naprawde to chyba trudno znaleść tak nietypowego sylwestra (jeśli chodzi o zamek), aby był jeszcze dodatkowo tani. Sam przejazd już wychodzi często nie mało.

shayenne - Czw Paź 19, 2006 18:42

Ehh :( Moi Drodzy forumowicze...

Nie chcialam sie przyczynic do kłótni... :( smutno mi troszeczke.
Wasze propozycje sa bardzo interesujace i kazda jest warta uwagi. A co myslicie o Krynicy Górskiej? Tak wczoraj rozwazalam za i przeciw... tam w sumie tez jest bajecznie pieknie i romantycznie :) Czy w Krynicy mozecie polecic jakis ośrodek?

ZWM is my home, Bardzo Ci dziekuje ze tak sie zaangazowales :) :przytul: ale nie martw sie nie przejmuje sie zatrami ze strony forumowiczow :) tez czasem lubie pozartowac :) a na pewno obracac cos w zart :P specjalnosc szefa kuchni Shayenne :]

shayenne - Czw Paź 19, 2006 18:47

Anula, Dziekuje :) odezwe sie jak juz wszystko przemysle :)

Major, Twój pomysł z młynem tez mi sie spodobal szkoda tylko ze taki drogi

Ale rozmawialam wczoraj ze swoim Miskiem... Nie lubi balow... i chyba woli spedzic ze mna sylwestra sam na sam :) to mi sie tez podoba :) no i dlatego pomyslalam o Krynicy :)

Major - Czw Paź 19, 2006 23:19

W takim wypadku polecam odszukać jakieś ładne górskie miejsce. Akurat krynicy nie znam, ale moge polecić Polanice lub Kudowe Zdrój. Tam są piękne miejsca do zwiedzania i bardzo dużo miejsc na noclegi. W zasadzie to chyba całe miasteczko do wynajęcia :D
trunks - Czw Paź 19, 2006 23:36

byłem w Krynicy, jest tam calkiem fajnie. Do zwiedzania są budynki domu zdrojowego w centrum. Duzo pensjonatow, wiec napewno cos sie znajdzie.
frohike - Czw Paź 19, 2006 23:38

hmm a ja wlasnie wpadlem na pomysl z sylewestrem w Ladku :)

musze poszukac tam jakis domek

Adamo - Sob Lis 11, 2006 20:49
Temat postu: Gdzie na sylwestra?
Dajcie propozycje na sylwestra, tanio i fajnie
trunks - Sob Lis 11, 2006 23:47

na placu krakowskim ;)
katarzyna35k-ce - Nie Lis 12, 2006 00:14

Akurat tam gdzie ja sie wybieram nie jest moze tanio ale za to atrakcje sa godne polecenia . Zreszta poczytajcie sami
h t t p;//w w w hoteljano, p l/index.html

Major - Nie Lis 12, 2006 01:38
Temat postu: Re: Gdzie na sylwestra?
Adamo napisał/a:
Dajcie propozycje na sylwestra, tanio i fajnie

Stołówka studencka. Tanio i napewno spotkasz tam wielu znajomych. Może miejsce mało ciekawe, ale zabawa może być udana.

Monique - Nie Lis 12, 2006 08:55

ja proponuje popytac w roznych pubach.. tam tez moze byc nie drogo i fajnie.. :) zmowic sie z paroma ludkami.. i super sie bawic..
trunks - Nie Lis 12, 2006 14:52

Major napisał/a:
Stołówka studencka.

a to kazdy tam moze przyjsc czy tylko studenci ? I u kogo sie na to zapisuje ?

zajaFFka - Nie Lis 12, 2006 16:23

katarzyna35k-ce, a w jakiej cenie jest tam ,,turnus sylwestrowy''?
Piotrulek - Nie Lis 12, 2006 16:36

trunks napisał/a:
na placu krakowskim


czyli lokal za darmoche i do tego flaszka wodki z promocji po 13zeta i calonocna impreza pewna...

Harcerka - Nie Lis 12, 2006 16:36

a czy ktos sie wybiera do jakiegos lokalu w gliwicach na sylwestra?
trunks - Nie Lis 12, 2006 22:58

Piotrulek napisał/a:
flaszka wodki z promocji po 13zeta

ostatnio na sylwka wlasnie piłem polową z lidla - 13.50 halba...tania i dobra :)

Frycek - Pon Lis 13, 2006 09:10

A czy sylwester to tylko kolejna okazja to picia ??
dla mnie sylwester to wstep w nowy rok i dobra zabawa nie zawsze z alkoholem

a co do pytania gdzie na sylwka......

U mnie :P

Monique - Pon Lis 13, 2006 09:30

a ja na sylwestra albo jade do Gdanska ze znajomymi albo do Marcela idziemy taki przyjemny pub w labedach :) bo idziemy w 6 osob:)
Madzia - Pon Lis 13, 2006 09:56

w zeszłym roku byliśmy na Sylwka w Something Different , w tym roku planowaliśmy wyjazd w góry większą paczką ale coś nie bardzo idzie organizacja, więc bardzo prawdopodobne ze Sylwestra spędzimy jednak w Gdyni
Anula - Pon Lis 13, 2006 11:23

ja bede sie bawic w Ustroniu w Hotelu "Daniel". 5 dni szaleństw, kulig, ognisko i miłe towarzystwo. Juz sie nie moge doczekac
Monique - Pon Lis 13, 2006 11:46

Anula, ile kosztuje taka przyjemnosci 5 dniowa?
Anula - Pon Lis 13, 2006 14:09

Monique,
1500 zł od osoby a miejsca rezerwowalismy miesiac temu, teraz w górach na fajnego Sywestra to trzeba miec nosa juz w wakacje zeby sie załapac, w zeszłym roku mielismy szczescie i tydzien przed udalo nam sie złapac okazje bo ktos zrezygnowal i tez bawilam sie w super hotelu w Ustroniu ale 2 dni. Na kulig nie byłam w stanie sie obudzic bo był w noworoczny poranek hehe.

Monique - Pon Lis 13, 2006 16:39

Anula, to duzo.. tyle samo mozna zaplacic za sylwestra w Rozemberoku.. w Slowacji.. i to za dwie osoby.. no moze.. 2000 za dwie.. ale tam masz w poblizu termy.. wyciagi.. i super skipark..
Dana - Pon Lis 13, 2006 23:32

Anula napisał/a:
ja bede sie bawic w Ustroniu w Hotelu "Daniel".


ja tam byłam pare lat temu - dobra organizacja ,jedzenie ,zabawa ,pokoje OK

Zycze śniegu na czas pobytu ,jest wtedy bajecznie :D

leszek - Wto Lis 14, 2006 09:31

Dokładam troszeczkę i nowy rok spędzam w Egipcie :)
Każdy ma co lubi

Anula - Wto Lis 14, 2006 10:52

Monique,
tak wiem ale Słowacja i ich termy juz zarezerwowane od czerwca były, w zeszłym roku planowalismy tam pojechac i tez nic z tego, niesamowite obłożenie,
leszek,
rewelacyjnie, dla mnie za daleko, z dzieckiem moim to nierealne narazie takie podróże a samolot nie pasuje tez drugiej osobie. nie mam lekko :)

Asienka - Wto Lis 14, 2006 13:24

może Londyn :cool:
Major - Wto Lis 14, 2006 17:12

Asienka, hyhy właśnie tam spędze mojego sylwestra :) Szkoda, że bez dziewczyny :kwasny:
praz - Wto Lis 14, 2006 17:38

w domu z przyjaciółmi:)
M0dLiSzKa - Wto Gru 05, 2006 20:52
Temat postu: Re: Gdzie na sylwestra?
Adamo napisał/a:
Dajcie propozycje na sylwestra, tanio i fajnie


Gwarek 75zl ze stolikiem ale jest beznadziejnie tzn zalezy kto co lubi normalna dyskoteka ze zmniejszona iloscia ludzi, w ogole nie czuc ze jest sylwester.. Zadnych konkursow, zabaw itp NIC

moze pub 3M ??
50zl za osobe w tym zimna plyta, szampan, barszcz z krokietem i cos tam jeszcze..

wiec raczej bardziej sie oplaca z tym ze nie mam pojecia jak to wyglada z parkietem do tanczenia..

moze ktos ma jakies pojecie??

W ogole co planujecie w tym roku na sylwestra??

Gmeras - Wto Gru 05, 2006 22:14

mamy wynajętą sale :) i idziemy się tam bawic :)
trunks - Wto Gru 05, 2006 23:34

ja nie wiem jeszcze
leszek - Sro Gru 06, 2006 09:17

A wiecie co będzie na krakowskim ?
Gmeras - Sro Gru 06, 2006 16:46

na um pisza
Plac Krakowski

31 grudnia 2006
22.30-2.30
Sylwester na Placu Krakowskim


W programie:

- toast noworoczny

- pokaz fajerwerków

- koncert gwiazdy wieczoru: Zespół Polkaholix

Morqana - Sro Gru 06, 2006 21:33

Ja jeszcze nie wiem nic.... Kilka propozycji, co nowsza to lepsza;/
Major - Czw Gru 07, 2006 21:49

hmmm u mnie pojawila sie opcja wyjazdu do paryża :D ale czy pojedziemy to bedzie wiadome dokładnie w dzien sylwka.
praz - Czw Gru 07, 2006 23:02

Major napisał/a:
hmmm u mnie pojawila sie opcja wyjazdu do paryża :D ale czy pojedziemy to bedzie wiadome dokładnie w dzien sylwka.

dwie godzinki pociagiem teraz masz do Paryża, az Ci zazdroszcze:)

trunks - Czw Gru 07, 2006 23:24

praz napisał/a:
dwie godzinki pociagiem teraz masz do Paryża

z Polski 2h ? To co to za pociag ? Przeciez ekspres z gliwic do wa-wy jedzie 3h z hakiem

praz - Czw Gru 07, 2006 23:32

trunks napisał/a:
z Polski 2h ? To co to za pociag ? Przeciez ekspres z gliwic do wa-wy jedzie 3h z hakiem

halo trunks, obudz sie:)
Major, chwilowo nie jest w Polsce ;)
zerknij na "skąd" pod jego avkiem

MajkeL - Czw Gru 07, 2006 23:42

Skąd: Londyn

(...) Hmm... nie ma takiego miasta Londyn...... Jest Lądek Zdrój (....) (cyt. Miś)
:D
OT

zajaFFka - Pią Gru 08, 2006 07:25

Ja z facetem zdecydowałam się na czterodniowy wypad do Rajczy. Byleby śnieg w końcu spadł... :/
De_Luca - Pią Gru 08, 2006 10:49

w tym roku SST Pod Potrójną wzywa =))))))) ojjjj będzie się działo =D
kisia - Sob Gru 09, 2006 22:21

3 tygodnie do sylwestra :przestraszony: a ja nadal nie wiem gdzie będe i z kim poza mężem :niepewny:
trunks - Sob Gru 09, 2006 23:52

to w najgorszym razie sam mąż :P nie no zartuje ;)
Szamanka - Wto Gru 12, 2006 07:43

A ja sobie bede grzecznie pracowac w dodatku na rano i nowy rok podobnie


o rany :zdziwko: , ale sie poswiecilam


planow narazie sylwestrowych nie mam.....choc, kto wie, kto wie co sie moze "zdarzyc gdy glowa pelna marzen "

ale przyznam sie, ze najchetniej to bym sobie siedziala w domu, przytulnie przy swiecach, wtulona w Aniola z romantyczna muzyka w tle...aaa i zeby padal snieg...

siebawie - Wto Gru 12, 2006 08:28

..... a ja jadę do Pragi ;)
trunks - Wto Gru 12, 2006 23:38

to kto nie ma planów niech sie wpisze moze sie na krakowskim skrzykniemy ;)
darkenstein - Wto Gru 12, 2006 23:55

dzis dowiedziałem ze jade na trzy dni na sylwka w zamku czy pałacu dokladnie jeszcze nie wiem ale z opisu to jakas stara rudera z 18 wieku :D
trunks - Sro Gru 13, 2006 23:56

no to fajnie masz :) trzy dni - niezla biba
De_Luca - Czw Gru 14, 2006 10:54

apropos ja się 'obawiam' że mój wyjazd się przeciągnie z planowanych 3 dni do 5ciu. =) niezły survival ze starą ekipką ^^' już się nie mogę doczekać =D
Aither - Czw Gru 14, 2006 19:08

No ja bede siedziec w domu moze z Pawlem :) jak ktos tez nie ma co robic i gdzie wyjsc mozna cos zorganizowac... ciastko i kawa sie u mnie zawsze znjadzie :)
shayenne - Pią Gru 15, 2006 19:42

RAAAAAAAAAAAANYYYYYYYYYYYYYY POMOCY!!!!!!!! Obdzwonilam chyba cala Polske... zero miejsc... ZERO!!!!!!! Ma ktos jakies namiary na kogos? Juz nie bede wybrzydzala z zamkiem palacem itd :) zwykly dwuosobowy pokój gdzies w górkach z lazienka :)
Please HELP ME :| <desperatka>

Aither - Pią Gru 15, 2006 21:32

LOL kobieto... ja szukalam miejsc we wrzesniu i nigdzie nie bylo a Ty chcesz teraz znalezc ? :) zycze powodzenia :D
Monique - Pią Gru 15, 2006 23:17

Aither, Mozna bylo jeszcze znalesc jakies 2 tygodnie temu.. tylko ze juz cena jest o wiele drozsza.. tam sa wolne miejsca bo wiele osob nie moze sobie pozwolic na sylwestra za taka kase.. moja kolezanka w poniedzialek jeszcze mnie do zakopanego ciognela.. bo jeszcze byly miejsca na bal.. ale kosz to prawie 2500 za 3 dniza pare
Aither - Sob Gru 16, 2006 09:33

Monique, no dla mnie takie propozycje za taka kase to nie propozycja... sadze ze kolezanke tez nie bedzie na to stac.
Monique - Sob Gru 16, 2006 09:48

Aither, to juz nie nasza sprawa czy ja bedzie stac czy nie.. ale nie mowa mowic ze nie ma miejsc.. bo sa :) tylko niektorych koszta na to nie pozwalaja.. i juz :)

Ja tam ide do "Marcela" ze znajomymi i sie strasznie ciesze.. :)

Wojtulek - Pon Gru 18, 2006 10:52

Nie wiem czy taka propozycja padła już...
Ale jak nie to polecam sylwka w MULTIKINIE.
A o to repertuar imprezy...

31 grudnia o godz. 20:00 zapraszamy na taneczno-filmową imprezę: Sylwester 2006

Zobacz największe przeboje tego roku: ”Step Up: Taniec Zmysłów”, „Diabeł ubiera się u Prady” i „Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka” oraz nowy film Mela Gibsona „Apocalypto”. Zapewniamy: szwedzki stół, ciepły posiłek, szampana, drinki oraz super imprezę z DJ’em.

Szczegółowy plan imprezy:

20:00-20:30 początek imprezy - dj wita gości i zaprasza do zabawy, muzyka, przedstawienie planu wieczoru
20:30-21:15 karaoke – śpiewanko część I
21:00-21:30 rozpoczęcie projekcji filmowych
21:15-22:00 muzyka - dj
22:00-22:30 pokaz tańca + konkursy dla gości
22:30 23:15 muzyka - dj
23:15-23:30 finał konkursu tanecznego-nagroda niespodzianka
23:30-0:30 muzyka – dj + powitanie nowego roku
0:30-1:30 karaoke – śpiewanko część II
1:30-4:00 muzyka dj, zabawa do rana
20:00-2:00 catering – Przystawki na zimno, Gorący poczęstunek, Napoje zimne, Poczęstunek na słodko

ceny biletu to 110 zł i 100 zł (dla posiadaczy karty Multikinomaniaka)/od osoby.

Bot - Czw Gru 21, 2006 17:10

ja sie okazuje w tym roku nie mam z kim... plany padły... kupie sobie szampana i padne w domu przed tv... eehh

Ta propozycja w multikinie nawet niezła w sumie ale to raczej w gronie powyżej 1 osób :P

ansc - Czw Gru 21, 2006 19:22

khaman napisał/a:
kupie sobie szampana i padne w domu przed tv... eehh

Mnie czeka to samo i mam nadzieję, że nie będę się tak męczyc jak w zeszłym roku, spać się chce a przy takim hałasie ani rusz.

kobi - Czw Gru 21, 2006 19:34

Hehe wychodzi na to, że w pewnym sensie razem spędzimy tego sylwka :ok:
Monique - Czw Gru 21, 2006 19:51

khaman, ansc, kobi, spotkajcie sie razem.. kupicie 3 szampany.. i sie dobrze bawcie:) przed telewizorem :)
kisia - Pią Gru 22, 2006 00:24

Monique napisał/a:
khaman, ansc, kobi, spotkajcie sie razem.. kupicie 3 szampany.. i sie dobrze bawcie:)
w Multikinie :), karaoke będzie,kusząca propozycja :D
Bot - Pią Gru 22, 2006 17:38

Monique napisał/a:
khaman, ansc, kobi, spotkajcie sie razem.. kupicie 3 szampany..

Pomysł nie jest zły ;)
kisia napisał/a:
karaoke będzie,kusząca propozycja

Jak będziesz śpiewać to ide :D

Tobi - Pią Gru 22, 2006 21:45

A ja już myślałem, że jakiś forumowy sylwester będzie, bo też nie mamy gdzie iść, a tu taki peszek ;)
shayenne - Pią Gru 22, 2006 22:09

Tobi, Co by nie bylo ja i tak zawsze uśmiechnięta jestem :) ;) :zawstydzony: :przytul:

A na Sylwka jade w ciemno :) co mi tam :) zawsze mozna spac w aucie :P :hyhy:

Arex30 - Pią Gru 22, 2006 22:23

A my bedziemy jak zwykle bawić się w naszej enklawie ( tzn na naszym podwórku i pywnicach )
Szampan piwo wino petardy i uśmiechnięta gromada dzieciaków oraz ich rodziców przyjaciół somsiadów i znajomych ........
Byle śnieg dopisał!!!!!

Alinka - Pią Gru 22, 2006 22:31

Eh:) ja swojego sylwestra spedze w Krakowie.. :przestraszony: u kolezanki na stancji hi, nocleg i wszystko za free
FlashMan - Pią Gru 22, 2006 22:34

Aaah, ciekawe jaki to będzie ten Nowy Rok - 2007. Czy będzie taki (głownie monotonny) jak 2006? Pwracając do tematu. Najlepsze są chyba oferty Last Minute? :)
kisia - Pią Gru 22, 2006 23:01

Tobi napisał/a:
A ja już myślałem, że jakiś forumowy sylwester będzie,

tez o tym myślałam, ale te tygodnie tak strasznie szybko lecą i brakowało czasu na organizacje. Może na przyszły rok coś uda się wspólnie zorganizowac :)

kobi - Pią Gru 22, 2006 23:08

Jak ktoś chce pooglądać tv to zapraszam do mnie :rotfl:
Kalka - Pią Gru 22, 2006 23:11

YYYYYYYYYYY a ja w pracy do 20.00 - zróbcie dla mnie przyspieszoną impreze żeby mi się w pracy nie nudziło ;)
Olaa - Nie Gru 24, 2006 17:19

moj sylwester mnie zaczyna przerazac :szok: :P mialo byc zaledwie kilka osob a tu sie grono ciagle i ciagle powieksza :hyhy: :P :D o kurcze! bedzie ciekawie :hyhy: :D :D
Tonio - Nie Gru 24, 2006 18:35

kisia napisał/a:
Tobi napisał/a:
A ja już myślałem, że jakiś forumowy sylwester będzie,

tez o tym myślałam, ale te tygodnie tak strasznie szybko lecą i brakowało czasu na organizacje. Może na przyszły rok coś uda się wspólnie zorganizowac :)


To moze forumowy bal karnawałowy ?? :D

a co do sylwka to wiem z kim i znam date :P nic wiecej mi nie wiadomo :P

frohike - Nie Gru 24, 2006 20:21

ja z przyaciółmi spędze sylwester w Rudzie Śląskiej :D
Bizon - Pon Gru 25, 2006 14:48

frohike, no coty ja tez bede w rudzie slaskiej z przyjaciolmi :) ,wiec pewnie sie tam zobaczymy :)
De_Luca - Pon Gru 25, 2006 14:53

właśnie o3małam szczegółowy plan dla elitarnej jednostki do zadań specjalnych o jakże tajniackim kryptonimie 'ex 3g on the binge' ataku na Potrójną =D heheeeee- cóż to bedzie za sylwek =)))) wszystkie świry w jednej chatce =D :hurra: nie moge sie doczekać :hurra:
Olaa - Pon Gru 25, 2006 15:43

De_Luca napisał/a:
ataku na Potrójną =D


ojjj to faktycznie -doskonale znam to miejsce, imprezki sa baaardzo udane :D Sylwester to dopiero musi byc ciekawy :hyhy:

Dorotka - Pon Gru 25, 2006 15:47

mnie się zapowiada całkiem wyjątkowe sylwestrowanie w tym roku :) jeszcze takiego nie przerabiałam: doborowe twarzystwo w postaci panny Anny z jej flachą mleka, sześciolatek i jego pepsi, naćpany piesiu i ja - balety do rana murowane :hyhy:
frohike - Pon Gru 25, 2006 16:33

Bizon, ty wogóle masz przyjaciół ?? :rotfl:

do zobaczenia na sylwku

Mariusz - Pon Gru 25, 2006 16:35

Ja posiedzę sobie w domku :)
Chyba przyda mi się odrobina spokoju :)

frohike - Pon Gru 25, 2006 16:36

Mariusz, no tak w twoim wieku przyda sie odrobina spokoju
Mariusz - Pon Gru 25, 2006 17:04

Frohike, bynajmniej nie chodzi tu o wiek ;-)
Olaa - Wto Gru 26, 2006 03:43

jej wlasnie sie zameldowala u mnie 20-sta osoba na sylwestra- jak ja to wsyztsko pomieszcze- to bedzie naprawde wybitny SYLWESTER!!! :rotfl: :D
Anula - Wto Gru 26, 2006 19:48

ja juz nie mogę sie doczekać wyjazdu, suknia czeka juz w szafie, dodatki tez... ech... to będzie bal :D
siebawie - Wto Gru 26, 2006 20:39

:hurra: :hurra: :hurra: clubing w Pradze :hurra: :hurra: :hurra: tam jeszcze nie łamałem ciałka przy housowej nucie :ok:
kk - Wto Gru 26, 2006 23:12

Mariusz napisał/a:
Ja posiedzę sobie w domku :)
Chyba przyda mi się odrobina spokoju :)


A może wpadniesz do mnie ?
Do mojego nowego mieszkanka na "parapetówo-sylwester" ?

PAKuS - Sro Gru 27, 2006 12:22

kk napisał/a:
A może wpadniesz do mnie ?
Do mojego nowego mieszkanka na "parapetówo-sylwester" ?


to brzmi zachecajaco pani i panowie

kisia - Wto Sty 02, 2007 00:39

i jak tam po Sylwestrze ?

mój mina bardzo milusio, kameralnie chociaz w lokalu, w towarzystwie 3 panów :hyhy: :D

p4cz3k - Wto Sty 02, 2007 01:00

fatalnie...
kwg - Wto Sty 02, 2007 10:07

a ja spedzilem wspaniale swieta i sylwestra , z kims kogo kocham , i te sztuczne ognie , i ona, nic wiecej nie chce od zycia :super: :hurra:
De_Luca - Wto Sty 02, 2007 13:21

siadło =) aaaaaaaahhhahaaaaaaaaa więcej takich bib i oby nam sesja krótką była =D
PAKuS - Wto Sty 02, 2007 15:40

beznadzieja bo samotnie
Anula - Wto Sty 02, 2007 17:51

Właśnie wróciłam z Sylwestra, było przecudownie :), teraz dochodze do siebie :)
siebawie - Wto Sty 02, 2007 18:02

..... zakochałem się w ........... Pradze, serio. W życiu nie miałem lepszego sylwestra, i nie będę miał, chyba, że wrócę tam w tym roku :P
Alinka - Wto Sty 02, 2007 18:34

Moj sylwester tez wyszedl swietnie:) Fajne byly koncerty na Krakowskim Rynku... i jakas para sie zaręczyła no no
:) i szampan sie lał strumieniami... a pozniej babskie pogaduchy do 6 rano.. i samotna mrozna noc w łozku:P ale warto bylo!

Olaa - Wto Sty 02, 2007 18:47

ja ze swojego Sylwestra jestem bardzo zadowolona!!! :hyhy: :D działo sie sporo, az sie boje ogladac fotki :P no i moge powiedziec ze to nie byl samotny sylwester :D :hyhy: :D jej naprawde chyba zaczela sie nowa era dla mnie i moze mojego szczescia ;) bylo nas sporo i wesolo- Sylwestra zaliczam do udanych nawet bardzo :D :serce:
kobi - Wto Sty 02, 2007 19:42

Hmmm... W ulubionym lokalu, kameralnie i kulturalnie ;) A przede wszystkim w fajnym towarzystwie ;) Mam nadzieję, że nie podeptałem podczas tańca? :wstyd:
dade - Wto Sty 02, 2007 20:58

Taki sobie - miło, ale nie rewelacyjnie w gronie przyjaciół :niepewny:
Appo - Sro Sty 03, 2007 00:44

A mój sylwester... był piękny :] Spełnił jedno pewne skrywane głęboko marzenie... :]
Morqana - Sro Sty 03, 2007 10:28

U mnie Sylwester również był wspaniały :) Ahhh! Miłe chwile i miło się wspomina:P
leppard - Wto Wrz 11, 2007 10:57
Temat postu: Sylwester, bal sylwestrowy ?
Witajcie!

Założyłem ten temat z nadzieją, że będziecie mieli ciekawe pomysły na spędzenie Sylwestra, bo ja nie mam pomysłu :)

Czy wie ktoś gdzie możnaby pójść na Bal Sylwestrowy w Gliwicach ? :cwaniak:
Mam na myśli organizowany Bal, nie żadne "domowe" alkohole, hehe - nie tym razem :)

Dzięki i pozdrawiam wszystkich! :ok:

Alinka - Sro Wrz 12, 2007 10:24

jak dla mnie to chyba jeszcze za wczesnie aby o sylwestrze myslec :rotfl: i tak wszystko wychodzi dopiero na poczatku grudnia :zawstydzony:
veronica - Sro Wrz 12, 2007 17:29

Alinka napisał/a:
chyba jeszcze za wczesnie

czemu za wcześnie ? ja już mam domek w górach na sylwka zarezerwowany :hyhy:

Piotrulek - Sro Wrz 12, 2007 19:06

veronica napisał/a:
ja już mam domek w górach na sylwka zarezerwowany



a czy ja moge tam sie"zameldować"z drużyną??

Szamanka - Sro Wrz 12, 2007 21:02

W sumie wielkich planow nie mam , ale jka na dzien dzisiejszy to chce go spedzic w Gliwicach na jakies imprezie....z moja ukochana bratowa :hyhy:
Bot - Sro Wrz 12, 2007 22:02

Ja też nie mam koncepcji jeszcze choć zaproszenie w góry jest... ale myślałem o innym miejscu w sumie :niepewny:
praz - Sro Wrz 12, 2007 22:12

leppard napisał/a:
Czy wie ktoś gdzie możnaby pójść na Bal Sylwestrowy w Gliwicach

leppard, na pewno każda większa restauracja organizuje takie bale

kisia - Czw Wrz 13, 2007 22:17

ja oczywiście na ostatnią chwile bede coś wymyślać :/
kobi - Pią Wrz 14, 2007 08:47

kisia napisał/a:
ja oczywiście na ostatnią chwile bede coś wymyślać :/

Nie marudź, ostatni sylwek był fajny :D

Aessa - Pią Wrz 14, 2007 13:38

Ja też w Sylwestra wszystko ustalam "za pięć dwunasta". :P
katarzyna35k-ce - Pią Wrz 14, 2007 14:51

nie wiem co z sylwkiem :(
trunks - Pią Wrz 14, 2007 23:21

do sylwka możemy niedożyć, a co dopiero plany robic :P
Morqana - Pią Wrz 14, 2007 23:39

Ja prawdopodobnie Słowacja :)
magusia24 - Sob Wrz 15, 2007 13:05

MorQaNa napisał/a:
Ja prawdopodobnie Słowacja
Zazdroszcze :)
Ja tez planuje sylwestra zawsze kilka dni przed :P Ale w tym roku to raczej bedzie bardzo spokojnie.

Morqana - Sob Wrz 15, 2007 17:26

Cytat:
Ale w tym roku to raczej bedzie bardzo spokojnie.


Hehe, no tak :)) za rok to już mam nadzieję sobie odbijesz :)

ansc - Sob Wrz 15, 2007 21:23

A ja nie mogę sie już doczekać kiedy spędzę Sylwestra w moim "nowym" domku, cisza, spokój, las, pola dookoła ymmm.
trunks - Nie Wrz 16, 2007 15:52

a gdzie to jest ? ;)
kisia - Pon Wrz 17, 2007 00:54

kobi napisał/a:
kisia napisał/a:
ja oczywiście na ostatnią chwile bede coś wymyślać :/

Nie marudź, ostatni sylwek był fajny :D
ja nie mówie że nie ale jakby nie było załatwiany na ostatnia chwile. W tym roku moge sylwka spedzic w tym samym gronie, no może jakby sie powiekszyło o dwie panie byłoby fajniutko :D Jedyna zmianą musi być lokal. Do Totu Cafe pójdziemy za 20 lat :rotfl:
darkenstein - Pon Wrz 17, 2007 01:31

exit
desperado - Pon Wrz 17, 2007 22:13

darkenstein napisał/a:
gdzies pojde tylko nie wiem jeszcze kurna gdzie sylwka nie mozna spedzac w domu
do pracy zrobimy impreze , sekretarka przyjdzie a reszta przyjdzie sama :)
Harcerka - Pon Wrz 17, 2007 23:08

Kisia a mysie tysz mogemy dolaczyc?

niestety w tym roku narty nam odpadna;(

kisia - Pon Wrz 17, 2007 23:38

Harcerka, oczywiście :)
można wcześnie sie rozejrzeć ugadać i coś zarezerwować :D

Harcerka - Wto Wrz 18, 2007 17:58

niom super;)
moze cos z tanczeniem?
niekoniecznie ze spiewem:))))

Bot - Wto Wrz 18, 2007 20:44

kisia napisał/a:
ym roku moge sylwka spedzic w tym samym gronie, no może jakby sie powiekszyło o dwie panie byłoby fajniutko

No o jedną napewno :wstyd:
A może tak góry? Się jeszcze coś wyklaruje niedługo jakby co ;)

harcerka napisał/a:
niekoniecznie ze spiewem:))))

I tak byś wygrała każdy konkurs nasza ty Madonno :rotfl:

kisia - Wto Wrz 18, 2007 23:56

Harcerka napisał/a:
moze cos z tanczeniem?
obowiązkowo, innego sylwestra sobie nie wyobrażam :)
khaman napisał/a:
nasza ty Madonno
:rotfl:
ansc - Sro Wrz 19, 2007 19:31

trunks napisał/a:
a gdzie to jest ? ;)

W najpiękniejszym miejscu w okolicy Gliwic ;)

Harcerka - Sro Wrz 19, 2007 22:18

khaman napisał/a:
nasza ty Madonno


tez sie usmialam:)))))))

hehehe

verqa - Wto Paź 07, 2008 17:14
Temat postu: SYLWESTER 08/09
Może jeszcze jest za wcześnie...ale czy ja wiem. Wolę teraz spytać, więcej czasu na rozwinięcie tematu. Znacie w Gliwicach i okolicach czy ogólnie na Górnym Śląsku jakieś lokale gdzie można by spędzić fajnego sylwestra? Może akurat gdzieś byliście rok temu i się spodobało. Chciałam się wybrać ze znajomymi, mamy 20 lat :padam:
kisia - Wto Paź 07, 2008 22:41

verqa, większość restauracji, a na pewno pubów organizuje sylwestra. Wejdź na str urzędu miasta Gliwice w zakładkę Lokale tam masz wypisane wszystkie lokale gliwickie i sie przejdź lub sobie do nich zadzwoń by się dowiedzieć czy coś organizują. Ja być może w tym roku wybiorę się do Babilonu jak będzie jakaś chętna ekipa. Poza tym poczytaj ten topiki.
trunks - Sro Paź 08, 2008 07:35

to teraz co roku do nazwy tematu bedzie dopisywana nowa data ? ;>
Bot - Sro Paź 08, 2008 20:05

trunks napisał/a:
to teraz co roku do nazwy tematu bedzie dopisywana nowa data ? ;>


Cytat:
SYLWESTER '06-'07-'08-'09


No chyba kisie fantazja poniosła :P

kisia - Sro Paź 08, 2008 23:25

a po co zakładać co roku nowy topik i wałkować w nim to samo co w poprzednim ? :D
trunks - Czw Paź 09, 2008 07:31

co roku ludzie piszą w tym wlasnie temacie, a jak ktos nowy zalozy to admin go kasuje i przenosi tu ;)
kisia - Czw Paź 09, 2008 11:06

trunks napisał/a:
a jak ktos nowy zalozy to admin go kasuje i przenosi tu
i ja tez własnie tak zrobiłam :P
ruuuda - Nie Paź 12, 2008 10:46
Temat postu: PRL
Czy ktos byla na sylwestru organizowanym w klubie prl ???zastanawiamy sie ze znajomymi czy moze w tym roku sie tam wybrac, dlatego pytam, bo jestem ciekawa czy tsam fajnie jest
kisia - Nie Paź 12, 2008 23:47

ruuuda, PRL, jest otwarty od roku i nie jestem pewna czy był już organizowany sylwester. Jeżeli w tym roku chcecie się tam wybrać to radzę się pod koniec października dowiadywać.
gary - Wto Gru 30, 2008 16:44

a ja nie mam z kim isc :kwasny: :kwasny:
kisia - Wto Gru 30, 2008 21:23

gary, nie masz znajomych ?
trunks - Wto Gru 30, 2008 21:58

ja mam tak samo jak gary i pojde na plac krakowski - przynajmniej w tym roku cos sie tam bedzie dziac.....no cóż, zapraszam ;)
Basia K - Sro Gru 31, 2008 10:05

A ja właśnie się dowiedziałam,że muszę iśc do pracy....na II zmianę :mad:

A potem idę na bal pilotów....



pilot z TV,pilot z wieży,pilot z DVD... :rotfl:

krzys - Sro Gru 31, 2008 13:54

gary, to chodź na ILNY do Wrocławia
50301932 - Nie Paź 04, 2009 20:01
Temat postu: Sylwester 2009/10-Gdzie??
Koniec roku jeszcze nie tak bliski ale czas się rozejrzeć. Co polecacie??
trunks - Nie Paź 04, 2009 22:26

plac krakowski ;)
Basia K - Pon Paź 05, 2009 10:28

A ja myślę o wyjeździe....Może Wiedeń-zabawa na wolnym powietrzu......
kisia - Wto Paź 06, 2009 20:28

ja na ten rok nie mam pomysłu gdzie ani z kim :(
Dorothea - Nie Paź 11, 2009 11:22

kisia napisał/a:
ja na ten rok nie mam pomysłu gdzie ani z kim :(

jesli Cie to pocieszy moja Kochana to ja rowniez nie wiem gdzie.... :(

trunks - Nie Paź 11, 2009 22:41

kisia, nie wiesz z kim, a Hans co :-)
kisia - Pon Paź 12, 2009 01:51

trunks, Hans to wiadomo,że ze mną, ale jak gdzieś iść to z większą ekipą
Matrix - Nie Paź 18, 2009 13:33

mi się marzy Paryż na polach elizejskich ale to moze kiedys w przyszłosci, niestety nie mamy z kim zostawic psów i dziecka:(, pewnie znowu pójdziemy na Plac Krakowski, osobiscie moge powiedziec ze kiedys raz bylismy z mężem na sylwestra w Rzymie i raz w Budapeszcie obie imprezy pod gołym niebem plus oczywiscie zwiedzanie i noclegi z wyzywieniem i jak narazie to Rzym i hiszpańskie schody a później plac Wenecki wspominac bede najmilej, wszystkie knajpki otwarte, pełen luz, cale miasto wspaniale się bawi, a w Budapeszcie piekne fajerwerki odbijające się w Dunaju- coś pieknego :ok:
inamorata - Wto Paź 20, 2009 23:39

My z M. preferujemy sylwestrowe wypady w góry. :)
W tym roku na celownik wzięliśmy Szczawnicę. :hyhy:

Harcerka - Pią Paź 23, 2009 21:00

kisia a co planujesz?
Monique - Nie Paź 25, 2009 15:31

Kisiu.. pomysl gdzie.. a juz ekipa sie znajdzie :D my tysz bedziemy w gliwicach :) wiec sie zgadamy :)
kisia - Nie Paź 25, 2009 22:16

na razie planuję tylko spędzić Sylwestra poza domem w jakimś nie drogim lokalu, fajnie sie bawiąc. W tamtym roku byłam w Babilonie i dość fajnie sie bawiłam, drogo nie było, jedynie miejsce usytuowania stolików przy których siedzieliśmy, co do parkietu nie było za szczęśliwe, ale wiem, ze np w listopadzie da się tam zarezerwować w dużo lepszym miejscu,blisko parkietu.
Jeżeli macie ciekawe propozycje,chętnie dołączę :D

katarzyna35k-ce - Pon Paź 26, 2009 13:57

kurcze ja jeszcze nie wiem co z Sylwkiem , mam nadzieje ze cos sie wykluje :)
Harcerka - Pon Paź 26, 2009 21:09

a w PRL ktos byl?
ja mam slabe doswiadczenie w gliwicach w sylwestrach:)

Monique - Pon Paź 26, 2009 22:02

ja kiedys bylam na sylwestra w Marcelu na łabedach i bylo super.. jutro bede gadac z przyjciolka bo miala sie popytac i drogo tez nie bylo
kisia - Wto Paź 27, 2009 00:10

byłam dziś w Babilonie na obiadku i jużod chyba 2 tyg pojawiło się info dot sylwestra i cenowo wygląda to tak, że do końca listopada dla 1 pary 340 zł, dla dwóch par 330zł, powyzej 2 par 310zł za pare, warunek całość płatna do końca listopada. W grudniu jeżeli będa jeszcze wolne miejsca cena za pare 380 zł. Z tego co się dziś dowiedziałam za wiele wolnych miejsc nie zostało.
menu


sorki za jakość,zdjęcie zrobione przed chwilą komórką :)

plusz0wy - Wto Paź 27, 2009 00:15

trochę słabo z alkoholem hhehe :rotfl:
kisia - Wto Paź 27, 2009 00:49

no cieniutko, ale w tamtym roku było jakoś tak,że dokupywało się w Babilonie i jeżeli się zadeklarowało jakąś ilośc do kiedyś tam, to płaciło się chyba 50-40 % mniej niż w samego sylwa przy barze

ma jeszcze ktoś jakieś ciekawe propozycje, ja chętnie dołączę, nie muszę isc do Babilonu :D

LemonPL - Nie Gru 06, 2009 21:53

Czy ktoś był może kiedyś na sylwestrze w Starym Browarze? Dość ciekawie francusko zapowiada się tegoroczna oferta. Natomiast chcę się wybrać z żoną i nie wiem w jakim wieku jest towarzystwo, itd. Jeśli ktoś mógłby opowiedzieć to chętnie wysłucham...
kisia - Nie Gru 06, 2009 22:44

LemonPL, zazwyczaj przedział wiekowy to 28+. Nie byłam nigdy w SB na sylwka ale z relacji wiem że jest podobnie
LemonPL - Nie Gru 06, 2009 22:56

No to prawie się załapuje w ten przedział :D A tak poważnie... wiesz może coś więcej na temat sylwestra tam? Czy to raczej jest w formie balu, czy chamskiej popijawy? Wiem, że nie byłaś, ale jak piszesz, znasz z opowieści...
kisia - Nie Gru 06, 2009 23:08

LemonPL, na pewno nie ma tam chamskiej popijawy. Mam znajomych (wiek 29-35 lat) którzy byli tam 2 sylwestry pod rząd. Nie ubierali sie jak na bal, ale panie były w ciuszkach wieczorowych, panowie wiadomo garnitur/marynarka, koszula.
trunks - Nie Gru 06, 2009 23:13

LemonPL napisał/a:
Czy to raczej jest w formie balu, czy chamskiej popijawy?

zależy kto akurat tam bedzie hehe

LemonPL - Nie Gru 06, 2009 23:14

kisia, bardzo dzieki za info...
A co do tego kto bedzie, to mam nadzieje, ze nie bede mial takiego pecha ze zaplace 500 zl i bede siedzial obok mojego sasiada lekkiego pijaczka

trunks - Nie Gru 06, 2009 23:16

LemonPL napisał/a:
zaplace 500 zl i bede siedzial obok mojego sasiada lekkiego pijaczka

jemu zapewne by bylo szkoda kase wydawać na jakiś lokal :-)

LemonPL - Nie Gru 06, 2009 23:17

trunks napisał/a:
jemu zapewne by bylo szkoda kase wydawać na jakiś lokal :-)


No wiesz, zawsze mozna wejsc przez wentylacje. Amerykanskich filmow nie ogladasz?

kisia - Nie Gru 06, 2009 23:22

mysle, że cena odstrasza niekulturalnych pijaczków, z resztą nie pijaczków też odstrasza (np mnie :D) więc burd raczej nie ma, poza tym mają tam ochrone, która szybko reaguje jakby co się działo :)
Noemi - Pon Gru 07, 2009 17:14

ROCK ;)
Arex30 - Pon Gru 07, 2009 18:50

Rocka ? Noemi,
Debonair - Sro Gru 09, 2009 14:07

Myśmy się chcieli wybrac ze znajomymi do SB na sylwestra ale jak zaczęliśmy zadawać pytania ludziom, którzy tam już kiedyś się bawili i usłyszeliśmy, że ok północy zaczynają wpuszczać innych ludzi, że jedzenie i picie ze stolików znika to jakoś żeśmy się wystraszyli..

Jakbym to usłyszała od jednego to z przymróżeniem oka.. ale usłyszałam to od 3 różnych, nieznających się między sobą ludzi, którzy tam byli w przeciągu ostatnich 3-4 lat i wszyscy potwierdzili :(

Nie będę ryzykowała za taką kasę.. choć bardzo by mi się tam podobał sylwester a menu mają też rewelacyjne.

Piszcie gdzie są jeszcze wolne miejsca :D Sama też szukam aktualnie.. jak mi coś ciekawego wpadnie to powiadomie

krzys - Sro Gru 09, 2009 16:31

będę już może nudny, ale można sprawdzić na h t t p;//w w w elefant-restauracja, p l/ , teraz sala jest nie na 140, a ok. 300os.
kisia - Sro Gru 09, 2009 19:14

hmmm co do SB tonie słyszałam nic takiego, ale nie twierdze że tak nie jest, musze dopytać
sylwo - Wto Gru 15, 2009 13:55
Temat postu: Zapraszamy na Sylwestra 2009/2010 do Gliwic. Są jeszcze miej
Tylko u nas niezapomniana szampańska sylwestrowa zabawa do białego rana. Wszystkie informacje dostępne są na stronie w w w Sylwester2009Gliwice, p l oraz pod numerem telefonu 792914952. Jeszcze mamy wolne miejsca. Ilość miejsc niestety jest ograniczona. Zapraszamy serdecznie
Kolinka - Wto Gru 29, 2009 16:55

Nie polecam "ŻAGLA" w Niewieszy, odwołano w ostatniej chwili a szkoda bo w zeszłym roku było fajnie super wyżerka, dużo i smacznie.Szkoda ze nie orkiestra tylko DJ .
kisia - Sro Gru 30, 2009 00:03

sylwo, zapomniałam zapytać gdzie się znajduje to tajemnicze miejsce ?

oki oki z mapy dojazdu juz widzę, że to Hotel Leśny, tak z ciekawości ile w tym roku od pary macie ?

Bea.tka - Sro Gru 30, 2009 00:26

a ja bede z dziecmi i mezem w domku starsza o ile nie pójdzie spac zabiore na pokaz ogni na krakowskim mam nadzieje ze bedzie sie tam cos działo ... własnie musze poszperac moze wyczytam cos na ten temat :)
kisia - Sro Gru 30, 2009 01:00

D_y_s_z_k__a napisał/a:
a ja bede z dziecmi i mezem w domku
ja tak samo :D
Basia K - Sro Gru 30, 2009 19:54

kisia napisał/a:
a ja bede z dziecmi i mezem w domku
ja tak samo



Ja też w domu,ale będą jeszcze moje dwie przyjaciółki z mężami.
Syn idzie na jakąś "bibę",zostaje z nami "Młoda".

trunks - Sro Gru 30, 2009 23:29

D_y_s_z_k__a napisał/a:
na krakowskim mam nadzieje ze bedzie sie tam cos działo

przed północa koncert Węgrowskiej, o północy sztuczne ognie i dyskoteka do 1:30

BebikMonster - Sob Maj 08, 2010 18:23

Hello :) myślę, że już najwyższy czas żeby zabrać się za organizację sylwestra :) dla większej ekipy :> w zeszłym roku zabrałam się w październiku za poszukiwanie domku i co ?:P gdziekolwiek nie pisałam wszystko już pozajmowane:P hehe
tak wiec mam pytanko :) macie może jakieś namiary na fajne domku np. w górach lub też w naszych okolicach?:>
Pozdrawiam :)

trunks - Sob Maj 08, 2010 23:45

Ala, przecież dopiero maj ;)
BebikMonster - Nie Maj 09, 2010 19:41

Wiem :) hehe ale jeżeli chodzi o domki to już trzeba załatwiać:P wiem z zeszłorocznego doświadczenia :Phihi
trunks - Nie Maj 09, 2010 23:41

a jak w lecie przyjdzie trąba powietrzna i domek zwieje ? Albo powódź ? Albo jak piorun walnie i sie schajczy ? ;>
Dobra rozumiem argumenty :-)

kisia - Pon Maj 10, 2010 11:02

też mi się wydaje, ze teraz, przed wakacjami, to jeszcze za wcześnie, ale po wakacjach we wrześniu lub w drugiej połowie sierpnia, można się już rozglądać
Nikaa - Czw Wrz 23, 2010 18:53

Odswiezam temat.. Moze jakis sylwester wspolny??
Moze domek w gorach i tak 2 dni szalenstwa??
Ja juz zjedno osoba z forum rozmawialam i byla chetna (chetni) wiec moze ktos jeszcze??
teraz jest wlasnie czas zeby takie rzeczy organizowac..

kisia - Czw Wrz 23, 2010 20:04

Nikaa, ja też jestem chętna, chociaż bardziej na miejscu niż wyjazdowo, ale jeżeli wolicie wyjazdowo to jakoś sie dostosujemy :)
Harcerka - Sob Wrz 25, 2010 17:17

nas trojka by sie pisala;)
Nikaa - Nie Wrz 26, 2010 12:53

ktos jeszcze??
ADIANIA - Nie Paź 17, 2010 21:12

My tez byśmy sie pisali :) a jakie góry pod uwagę?
Arex30 - Pon Paź 18, 2010 17:06

MATERIA organizuje bal sylwestrowy
kisia - Wto Paź 19, 2010 00:04

Arex30, chyba każda restauracja organizuje bale/ zabawy sylwestrowe w 4 Art w ubiegłym roku był bal przebierańców :)
espi - Wto Paź 19, 2010 11:09

Ja bym poszła na przebieraną imprezę :hyhy:
Nikaa - Wto Paź 19, 2010 13:28

kisia, trzeba bedzie sie zorientowac i moze cos na miejscu wybrac.,. to sobie pojdziemy razem..:) bo ostatnio przegladalam oferty sylwestrowe.. to taki zorganizowany sylwester w gorach 900zl :/
Harcerka - Wto Paź 19, 2010 18:48

no to wszystko jedno:) moze byc na miejscu:)
kisia - Wto Paź 19, 2010 19:29

może po prostu pójdziemy do jakiegoś lokalu, 4Art ?
Harcerka - Wto Paź 19, 2010 19:32

moze byc:)
Nikaa - Sro Paź 20, 2010 18:36

ja tez jestem na tak :)
kisia - Pon Paź 25, 2010 14:46

ja niestety z tegorocznego sylwestra odpadam :(
Nikaa - Pon Paź 25, 2010 19:13

kochana.. a moze na mila impreze domowa sie skusisz.. bez szalenstw.. bo mi tez nie bedzie w tym roku dane mocno swietowac :(
lorka - Wto Paź 26, 2010 18:28

Na Sylwestra koniecznie trzeba się gdzieś ruszyć nie ma co zamulać w domu . Ja wybieram się w tym roku na Sylwestra na Słowację . Poszłam trochę na skróty i skorzystałam z usług Reklama usunięta przez moderatora. Zdecydowałam się na Zvolen mają fajne stoki i super zakwaterowanie . Myślę , że będzie całkiem ciekawie :)
plusz0wy - Wto Paź 26, 2010 19:27

a ja jak na razie planuję sylwestra z jedynką i dwójką :P To moja ulubiona forma spędzania tego dziwnego dnia :D Kto się przyłączy ?
Harcerka - Wto Paź 26, 2010 19:35

a czym czestujesz?
plusz0wy - Wto Paź 26, 2010 19:41

przekąski są w gestii gości ;) Co sobie przyniesiesz to będzie. Ale mogę zagwarantować moje superaśne towarzystwo a to jest bezcenne...
Harcerka - Wto Paź 26, 2010 19:50

hmm mam chyba bardziej przyziemny system wartosci...

ale toaleta jest? czy tzw wygódka? :rotfl:

plusz0wy - Wto Paź 26, 2010 19:52

toaleta jest ale niestety płatna... Ale dla Ciebie zrobię wyjątek :P
Harcerka - Wto Paź 26, 2010 19:54

dzieki bo ja duzo pije;) to czesto korzystam:)
plusz0wy - Wto Paź 26, 2010 19:57

mam nadzieję, że tylko napoje bezalkoholowe... Bo to przecież sylwester a nie wesele :P A jak często korzystasz to jednak za darmo nie mogę... Ale dam Ci bardzo atrakcyjny rabat ;)
Harcerka - Wto Paź 26, 2010 20:03

rabat;)? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nikaa - Sro Paź 27, 2010 11:26

rabat..
mala kupa 1.5
duza kupa 3 zl
siku 2.5
mycie rak 3zl..
a papier w zaleznosci od dlugosci....

:rotfl: :rotfl:

Harcerka - Sro Paź 27, 2010 21:13

a mydlo do mycia rak w cenie 3 PLN?
plusz0wy - Sro Paź 27, 2010 21:45

no sory ale karitasem nie jestem :D
Harcerka - Sro Paź 27, 2010 21:48

hmm to jak ja chyba lepieju siebie zrobie jakas mala imprezke..
Nikaa - Czw Paź 28, 2010 16:17

Harcerka, wpadni do nas.. u nas wc za calkowita darmoche.. robisz co chcesz siedzisz ile chcesz :) yeaaaaa
kisia - Czw Paź 28, 2010 22:27

Nikaa napisał/a:
robisz co chcesz siedzisz
no ja nie wiem czy co chce, bo jak będzie za głośno to sąsiad ze skargą może przyjść ;) :rotfl:
Harcerka - Czw Paź 28, 2010 23:17

ok NIKA:) hehe moze to jakies rozwiazanie;)

KISIA o bedziesz cicho siedziec

hmmm a Kuba bedzie mial stroj galowy?

Nikaa - Pią Paź 29, 2010 08:28

Harcerka, Kuba bedzie weksmitowany chyba z domu :D :) choc jesli chcesz zabrac Klare to wtedy go zostawie :)
Kisia.. z sasiadem mam juz dobre uklady :)

Frycek - Pią Paź 29, 2010 15:03

To ja tez sie pisze na sylwka:P
kisia - Pią Paź 29, 2010 23:22

Nikaa, a co mu zrobiłaś ?
Nikaa - Sob Paź 30, 2010 07:59

kisia, nic :) chyba sami stwierdzili.. ze trzeba odposcic :) sami sie glosno zachowuja.. to czemu nas maja pouczac :)
Sylwester spokojnie moze sie odbyc :)

Harcerka - Sob Paź 30, 2010 10:12

no my nie bardzo mamy gdzie oddac Klary:)
wiec mysle ze Kuba wykorzysta umiejetnosci taneczne;)

kisia - Sob Paź 30, 2010 22:25

Cytat:
kochana.. a moze na mila impreze domowa sie skusisz.. bez szalenstw
już obiecałam najmłodszej, że będziemy w domu
M-M - Nie Gru 19, 2010 00:59

Idę na Sylwka do Cuba Libre i w ostatniej chwili straciłam towarzystwo :-( Mam drugi bilet - może ktoś wybierze się ze mną? To Sylwester w stylu Mafia, może być całkiem fajnie :-)
Frycek - Pon Gru 20, 2010 19:30

My tez siedzimy w domku wiec moze cos razem wszyscy zgramy z dzieciakami ;]
robertvandee - Wto Gru 28, 2010 22:26

A jaki klub tak " na ostatnią chwilę" polecacie na tegorocznego sylwestra??
trunks - Wto Gru 28, 2010 23:22

gliwicki rynek...ma być architectural mapping show...
maya - Sro Gru 29, 2010 15:05

robertvandee napisał/a:
A jaki klub tak " na ostatnią chwilę" polecacie na tegorocznego sylwestra??


Wczoraj kumpel obdzwaniał kluby blisko rynku. Miejsca są jeszcze m.in.: w Szuflandii, Kontrabasie i Gwarku.

robertvandee - Sro Gru 29, 2010 22:26

A czy nie wiecie, czy w dzień sylwestra można po prostu wejść go Gwarka i na miejscu wtedy zapłacić te 20 czy 45 zł za wejście??
M-M - Czw Gru 30, 2010 10:37

Jest jeszcze kilka miejsc w Cuba Libre na Górnych Wałów
sebek - Pią Gru 31, 2010 13:23

Ja jakies 3 godziny temu wylądowałem w akademiku w Lublinie, tak więc życzę wam udanej zabawy :hyhy:
robertvandee - Pią Gru 31, 2010 14:51

A nie wiecie jak z Sylwestrem w Moloko??
kisia - Sob Sty 01, 2011 22:20

a co to jest Moloko??
Czarnulka - Sob Sty 01, 2011 23:16

'Knajpa' na raciborskiej na pierwszym piętrze. Niemalże naprzeciwko Hemi (wejścia za czasów gdy rynek był w przebudowie).
Debonair - Nie Sty 02, 2011 09:19

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)
Kto był o północy na rynku? Jak Wam się podobały efekty wizualno-dzwiękowe na ratuszu :) ?

Czarnulka - Nie Sty 02, 2011 14:15

Byłam,ale wizualizacji nie widziałam,stałam z drugiej strony. A że panicznie boję się petard i tym podobnego badziewia to stałam raczej sparaliżowana i nie odważyłam się tam podejść :P A muzyka fajna, nawet posągi się poruszyły :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group