dupiate forum

Nasze miasto - wybory samorzadowe

Gmeras - Pon Wrz 18, 2006 15:34
Temat postu: wybory samorzadowe
macie moze jakies informacje kiedy odbywają sie wybory samorzadowe
kto kandyduje i jakie ugrupowanie oraz w razie czego kogo macie na oku ;)

MajkeL - Pon Wrz 18, 2006 17:57

Gmeras napisał/a:
macie moze jakies informacje kiedy odbywają sie wybory samorzadowe

12 listopada

morgoth - Sro Wrz 27, 2006 18:21

U nas w miescie sytuacja jest dosyc niezmienna przez ostatnie lata. Na gorze zawsze zostaja przedstawiciele PO(dawniej UW)PiS(dawniej AWS)i nadal jest widoczna grupa elektoratu SLD. Lecz dobrze to funkcjonuje, miasto sie rozija i watpie by byly jakies wieksze przetasowania w wladzach miasta podczas tych wyborow. Czy dobrze? Nie wiem. Jak widzimy co sie dzieje na "gorze" to moze lepiej nie dokonywac drastycznych zmian i nadal sie rozwijac tempem jakie osiagnelo nasze miasto dotychczas. a na kandydatow tak naprawde nie bedziemy glosowac do czasu 1mandatowych okregow. jak za wszystkim sa za i przeciw...
zyio - Pią Paź 13, 2006 12:24

Tak się składa ze jestem kandydatem z okregu nr 1 czyli ?abędy, Kopernik, Gwardii Ludowej, i z zaciekawil mnie ten wątek, aczkolwiek przydałoby się więcej opinii :)
Moze jakies pytania?? Tylko nie kim jestem bo chciałbym narazie pozostać anonimowy.

pozdrawiam wyborców i moich i nie moich :)

Krzysio - Pią Paź 13, 2006 14:05

ja nie ide na wybory, bylem rok temu i zaluje tego, widziac co te darmozjady kaczynscy robia z naszym krajem, z samorzadowymi dam sobie spokoj bo i tak nie wiem na kogo mialbym glosowac :]
zyio - Pią Paź 13, 2006 23:11

Ale jak ma sie cos zmienic kiedys... w koncu.... to trzeba zaczac wlasnie od najniższego szczebla-samorządowego. Wybierając najlepszych kandydatów z każdej listy nie pozwolisz wspinać się wyżej tym jak to nazwałeś darmozjadom. Napewno znajdzie się choć jeden kandydat którego warto uszanować i oddać na niego głos. Z wyborami jest jak z ludźmi w tramwaju, jada nim i ci pożądni ale jadą nim tez kieszonkowcy itp. Na to kto jedzie tramwajem nie masz wpływu, ale na to kto będzie zasiadał w Radzie Miejskiej owszem. Sam musze przyznać ze dopiero niedawno troche mi sie oczy otworzyły, do tej pory nie byłem świadom jak wiele dzieje się w Gliwicach i jak ważne to będzie miało skutki juz w niedalekiej przyszłości. wystarczy troszke poszperać w internecie, naprawde można dużo znaleźć.

Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w wyborach.

ziutek997 - Sob Paź 14, 2006 08:01

Osobiście uważam że w mieście nie dzieje się najgorzej. Czy obecna władza samorządowa jest tą najlepszą?? Nie wiem, ale na pewno krzywda nam się nie dzieje a patrząc co się dzieje gdzie indziej to obawiałbym się większych zmian. ?atwo zmienić władzę... ale łatwiej też coś zepsuć niż naprawić. Nie chcę też tego aby rządzili mną aferzyści "stający w obronie prawości" bo od tego jest prokuratura i policja, nie potrzebuję też pięknych (często i popularnych) haseł które tak naprawdę nie przynoszą żadnej korzyści.
ZWM is my home - Sob Paź 14, 2006 17:16

Wybory za miesiac, a kampania wyborcza niemrawa i malo widoczna... Czy macie moze jakies info o kandydatach na radnych itd z Gliwic i powiatu Gliwickiego? Nie chodzi mi o strony www poszczegolnych partii z sylwetkami kandydatow, ale o jakas w miare niezalezna strone prezentujaca wszystkich kandydatow znaszego okregu.

... taka mala ciekawostka wg Wikipedii:

Według dyrektywy Rady Unii Europejskiej 94/80/WE z dnia 19 grudnia 1994 r. oraz ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. (Dz.U. nr 102, poz. 1055, Art 1. 2 3)) po raz pierwszy prawo do głosu w wyborach do rad gmin (w Warszawie również dzielnic) oraz w wyborach bezpośrednich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast przysługuje również obywatelowi innego niż Polska państwa członkowskiego Unii Europejskiej, który najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat, stale zamieszkuje na obszarze działania gminy, oraz który został wpisany do prowadzonego w tej gminie stałego rejestru wyborców członkowskich Unii Europejskiej.

Krzysio - Sob Paź 14, 2006 22:13

zyio napisał/a:
Wybierając najlepszych kandydatów z każdej listy nie pozwolisz wspinać się wyżej tym jak to nazwałeś darmozjadom. Napewno znajdzie się choć jeden kandydat którego warto uszanować i oddać na niego głos.

a skad ja mam pewnosc ze wybierany przez mnie najlepszy kandydat nie okaze sie darmozjadem ? ;)
wiesz, co zacheciles mnie... do zapoznania sie z sylwetkami kandydatow :P

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 19:40

Po odzewie w tym temacie, widać jak Szanowni Forumowicze interesują sie sprawami Gliwic...
... lepiej pogadac o ... d. m.... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Dorotka - Sro Paź 18, 2006 19:52

a czego przepraszam oczekiwałeś? tak się Gliwiczanie intersują, jak się kandydaci prezentują :kwasny: jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek w mieście w jakiejkolwiek formie prezentował swoje propozycje co do przyszłości miasta :niepewny: więc o czym tu rozmawiać? Skoro ludzie pretendujący do najwyższych stanowisk w mieście nie robią nic, żeby zachęcić wyborców do głosowania (a nawet rozmowy lub zastanowienia się), nie mają nic do powiedzenia o sobie i o tym co chcą robić - to nic chyba dziwnego, że ludzi nie za bardzo interesują wybory.
zyio - Sro Paź 18, 2006 20:03

Jesli chodzi o strony z sylwetkami kandydatów, to może być kłopot z jedną stroną na której w miarę obiektywnie zostaną oni przedstawieni. Co do darmozjadów, np. ja mam 25 lat i gdyby udało mi się wejść do Rady, to sama to juz uczyniłoby mnie darmozjadem. Pojedynczy radny nie może tak naprawde nic albo prawie nic, a juz mlody radny bez doświadczenia, to dopiero darmozjad i tego sie obawiam najbardziej. Jeśli wyborczy będą patrzeć na kandydatów jak potencjalny pracodawca to nikt mlody nie wejdzie i wkrótce normą w Gliwicach będzie fakt posiadania wnuków przez kazdego/kazdą radną. Dlatego apeluje aby dać szansę również młodym, niekoniecznie mi, ale tak aby ktoś młody mógł się juz uczyć.


Ponieważ Nowiny Gliwickie mają wśród kandydatów swojego człowieka, można spodziewać się wkrótce wysypu sylwetek z ich bloku. Reszta kandydatów prawdopodobnie zaprezentowana zostanie w innych dziennikach.

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 20:53

Dorotka napisał/a:
a czego przepraszam oczekiwałeś? tak się Gliwiczanie intersują, jak się kandydaci prezentują :kwasny: jakoś nie widzę, żeby ktokolwiek w mieście w jakiejkolwiek formie prezentował swoje propozycje co do przyszłości miasta :niepewny: więc o czym tu rozmawiać? Skoro ludzie pretendujący do najwyższych stanowisk w mieście nie robią nic, żeby zachęcić wyborców do głosowania (a nawet rozmowy lub zastanowienia się), nie mają nic do powiedzenia o sobie i o tym co chcą robić - to nic chyba dziwnego, że ludzi nie za bardzo interesują wybory.


przeczytaj ze zrozumieniem moj pierwszy post w tym temacie...
... to ze kandydacie do stanwisk samorzadowych sa spolecznymi i politycznymi baranami, nie oznacza ze Gliwiczanie musza isc w ich slady. Nie interesowac sie wyborami tylko ze wzgledu na niemrawa kampanie wyborcza, to bardzo zly sygnal, swiadczacy o niskiej swiadomosci politycznej i obywatelskiej!

Czy znacie jakas liste "lokalna" wystawiajaca sie w najblizszych wyborach? Sylwetki samorzadowych duzych "partyjniakow", mozna znalezc w necie, z komitetami lokalnymi juz gorzej w mediach...

frohike - Sro Paź 18, 2006 22:25

zyio, najprawdopodobniej na Ciebie nie zaglosuje gdyz w mediach jest wielka cisza i skad mam sie niby dowiedziec kim jestes? czym sie interesujesz, co pragniesz zrobic dla Gliwic?

po prostu nie ma wogole zadnych info

w zwiazku z czym pewnie zaglosuje za starymi darmozjadami gdyz wiem mniej wiecej co moge od nich oczekiwac

klaus - Sro Paź 18, 2006 22:28

ZWM is my home napisał/a:
Nie interesowac sie wyborami tylko ze wzgledu na niemrawa kampanie wyborcza, to bardzo zly sygnal, swiadczacy o niskiej swiadomosci politycznej i obywatelskiej!
ale powiedz mi jak mam sie interesowac ,jak nie mam czym.nie wiem kto kandyduje ,nie wiem jaki ktos ma program itp.

ZWM is my home napisał/a:
Czy znacie jakas liste "lokalna" wystawiajaca sie w najblizszych wyborach?
jak nie widac to skad mam znać
ZWM is my home napisał/a:
przeczytaj ze zrozumieniem moj pierwszy post w tym temacie
przeczytałem i nadal nie rozumiem o co Sie pieklisz ,skoro nie ma wiadomosci o kandydatach to skąd mamy Ci zapodac jakieś ciekawostki ,ech czytanie ze zrozumieniem
frohike - Sro Paź 18, 2006 22:35

hmmm kisia na samorządowca :kwiatek: to by dopiero byloby piękne miasto
trunks - Sro Paź 18, 2006 22:43

ja se
ZWM is my home napisał/a:
Po odzewie w tym temacie, widać jak Szanowni Forumowicze interesują sie sprawami Gliwic...

ja sie zainteresuje w dzien wyborow - przed wejsciem na sale zawsze wiszą jakies sylwetki kandydatów

ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 22:52

klaus napisał/a:
ale powiedz mi jak mam sie interesowac ,jak nie mam czym.nie wiem kto kandyduje ,nie wiem jaki ktos ma program itp.


ja to widze tak... jezeli ktos sie interesuje to poszuka na wlasna reke interesujacych go wiadomosci... to ze nie jest to latwe ne jest wytlumaczeniem dla ignorancji politycznej i obywatelskiej...

klaus napisał/a:
jak nie widac to skad mam znać


nalezy poszukac jak juz wspomnialem, np pytajac o to na Forum, co innego ze nie ma tu partnerow do wymiany takich informacji...
zadajac to pytanie liczylem ze ktos ma moze takwe informacje, przeliczylem sie...

klaus napisał/a:
przeczytałem i nadal nie rozumiem o co Sie pieklisz ,skoro nie ma wiadomosci o kandydatach to skąd mamy Ci zapodac jakieś ciekawostki ,ech czytanie ze zrozumieniem


alez ja sie o nic nie piekle, poprostu pytam czy ktos posiada pewne informacje i wyrazam moje zdanie. To ze Ty i twoja kompanija nie macie takowych info, nie oznacza ze nie znajdzie sie tu ktos co bedzie zorientowany w temacie... jak juz pisalem informacje mozna znalezc, ja posiadam informacje o kandydatach na samorzadowcow z list partii ogolnopolskich ( i te informacje sa latwe do znalezienia dla osob zainteresowanych, polecam Google). Natomiast mnie najbardziej interesuja komitety lokalne i to wlasnie o te egzotyczne komitety najbardziej sie rozchodzi. Jak juz wspomnialem liczylem ze ktos tu bedzie cos wiedzial o takowych... chyba zbyt duze oczekiwania, wiec trzeba bedzie sie bardziej wysilic niz stukanie w klawiature i poszukac na wlasna reke. Dla chcacego nic trudnego :]

Major - Sro Paź 18, 2006 23:06

Trzeba zwrócić jedną małą uwage. Nie każdy musi się interesować polityką! Nie każdy musi mieć na to czas. Zresztą chyba mało które państwo ma tak wielu obywateli interesujacych się polityką co Polska. To kandydat na dane stanowisko powinnien się starać, aby o nim usłyszeć, aby zainteresować się jego osobą, a nie potencjalny wyboraca, który "a nuż przypadkiem trafi na jakieś informacje w necie lub prasie". Jeśli chce się być wybranym niech pokaże, że jest tego wart, niech działa i będzie widoczny dla publiki (nie jako gwiazdor, ale społecznik, czynny obywatel). W (...) mam kandydata, który siedzi w domu i z braku laku wystartował na radnego.
ZWM is my home - Sro Paź 18, 2006 23:54

tą znajomosc polityki przez polskie spoleczenstwo nalezy traktowac z mocnym przymruzeniem oka, owszem nawijac o tym potrafimy, jednak miedzy powszechnym gadaniem, narzekaniem i pluciem, a faktycznym zainteresowaniem i znajomoscia polityki (ktorej niestety niewielu obywateli posiada) jest duuuuza roznica. Co do wyborow (zwlaszcza samorzadowych) uwazam ze nei trzeba sie znac na polityce, nie trzeba nawet poswiecac jej czasu, wystarczy troche swiadomosci obywatelskiej. Niestety kandydatow na samorzadowcow nie mamy zbyt duzego formatu, jednak trzeba bedzie kogos wybrac sposrod tej czeladki... najgorzej wlasnie olac wybory i wogole nie wziasc w nich udzialu, a tak przynajmniej moze da sie wyłuskac cos najlepszego sposrod tej miernoty...
frohike - Czw Paź 19, 2006 00:09

ZWM is my home, ale czy nie uwazasz ze to samorządowcy powinni sie reklamowac a nie my mamy przeczesywac internet w celu znalezienia info o nich?
frohike - Czw Paź 19, 2006 04:15

Informacja o zarejestrowanych kandydatach
na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Gliwicach - OKRęG NR 1



Okręg Nr 1
Zgłoszeni przez KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Goliszewski Zdzisław, lat 49, zam. Gliwice
2. Tatar-Deja Grażyna Lucyna, lat 44, zam. Gliwice
3. Malec Ryszard, lat 51, zam. Gliwice
4. Dryszel Stefan, lat 48, zam. Gliwice
5. Caban Piotr Stanisław, lat 43, zam. Gliwice
6. Kostrzewski Władysław Aleksander, lat 32, zam. Gliwice
7. Pasiecznik Józef, lat 64, zam. Gliwice
8. Krajewska Danuta Anna, lat 50, zam. Gliwice
9. Tybińkowski Dariusz Zdzisław, lat 33, zam. Gliwice
10. Sysak Piotr, lat 25, zam. Gliwice
11. Śmieja Henryk Jan, lat 58, zam. Gliwice
12. Miga Janusz Marek, lat 47, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Platforma Obywatelska RP
1. Kaźmierczak Jan Piotr, lat 56, zam. Gliwice
popierany przez PORP
2. Marcinów Janusz, lat 61, zam. Gliwice
popierany przez PORP
3. Jarczewski Andrzej, lat 56, zam. Gliwice
popierany przez PORP
4. Walter-?ukowicz Grażyna Oleńka, lat 57, zam. Gliwice
popierana przez PORP
5. Dobrzański Lech, lat 23, zam. Gliwice
popierany przez PORP
6. Potocka Ewa Maria, lat 65, zam. Gliwice
popierana przez PORP
7. Andrzejczak Marian Józef, lat 53, zam. Gliwice
popierany przez PORP
8. Furtak Marta Ewa, lat 23, zam. Gliwice
popierana przez PORP
9. Kotowicz Radosław, lat 26, zam. Gliwice
popierany przez PORP
10. Opoka Dariusz Rafał, lat 25, zam. Gliwice
popierany przez PORP
11. Wojewódzki Jerzy, lat 51, zam. Gliwice
popierany przez PORP
12. Sztegner Kacper, lat 18, zam. Gliwice
popierany przez PORP
Zgłoszeni przez KWW Forum DLM
1. Sowa Krystyna, lat 55, zam. Gliwice
2. Sypek Andrzej Józef, lat 45, zam. Gliwice
3. Falikowski Antoni Franciszek, lat 59, zam. Gliwice
4. Kieslich Joachim, lat 65, zam. Gliwice
5. Roman Halina Alicja, lat 50, zam. Gliwice
6. Krukiewicz Barbara Małgorzata, lat 42, zam. Gliwice
7. Zacharski Andrzej, lat 41, zam. Gliwice
8. Działoszyński Eugeniusz Marek, lat 47, zam. Gliwice
9. Bartnik Helga Maria, lat 48, zam. Gliwice
10. Woźnica Karol Michał, lat 18, zam. Gliwice
11. Mokrzycka-Michalska Katarzyna, lat 29, zam. Gliwice
12. Radzik Zbigniew, lat 54, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW N.P.M.-"GLIWICZANIE DLA GLIWIC"
1. Miozga Lucjan Piotr, lat 54, zam. Gliwice
2. Persa Bożena Maria, lat 33, zam. Gliwice
3. Jędrzejczak Włodzimierz, lat 58, zam. Gliwice
4. Maruda Andrzej Robert, lat 57, zam. Gliwice
5. Bijański Piotr, lat 20, zam. Gliwice
6. Uchański Szczepan, lat 69, zam. Gliwice
7. ?ącka-Szczudło Hanka Stanisława, lat 59, zam. Gliwice
8. Ludwiński Stanisław, lat 53, zam. Gliwice
9. Wiater Maria Jolanta, lat 46, zam. Gliwice
10. Sarnek Włodzimierz, lat 56, zam. Gliwice
11. Kozak Anatol, lat 56, zam. Gliwice
12. Pająk Marek Jan, lat 55, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Grzyb Zbigniew, lat 55, zam. Gliwice
popierany przez SLD
2. Fic Bernard Jan, lat 50, zam. Gliwice
popierany przez SLD
3. Póda Grzegorz, lat 33, zam. Gliwice
popierany przez SLD
4. Zawieracz Andrzej, lat 51, zam. Gliwice
5. Więcek Joanna, lat 20, zam. Gliwice
popierana przez "Zieloni"
6. Czarnynoga Henryk, lat 56, zam. Gliwice
7. Różycki Wiesław, lat 71, zam. Gliwice
8. Szary Waldemar, lat 51, zam. Gliwice
popierany przez SLD
9. Mazur Franciszek, lat 62, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
10. Zawadowski Alfred, lat 68, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
11. Kamiński Dariusz Piotr, lat 35, zam. Gliwice
12. Zarzycka-Pasternak Bożena, lat 48, zam. Gliwice
popierana przez ZNP
Zgłoszeni przez KWW Solidarne Gliwice
1. Adamczewska Katarzyna, lat 51, zam. Gliwice
2. Lubaszczyk Janusz, lat 50, zam. Gliwice
3. Uniowski Piotr Krzysztof, lat 26, zam. Gliwice
4. Sałański Sławomir, lat 52, zam. Gliwice
5. Wolański Ireneusz, lat 48, zam. Gliwice
6. Grabowska Halina, lat 49, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1. Marchewka Władysław Franciszek, lat 50, zam. Gliwice
2. Zając Halina, lat 56, zam. Gliwice
3. Mizerski Maciej Ryszard, lat 49, zam. Gliwice
4. Szymański Janusz Marian, lat 39, zam. Gliwice
5. Bredlak Zdzisław, lat 32, zam. Gliwice
6. Koczór Włodzimierz Piotr, lat 49, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy PSL
1. Jamroży Zbigniew, lat 50, zam. Gliwice
2. Fabryga Maciej, lat 35, zam. Gliwice
3. Krajcer Waldemar, lat 37, zam. Gliwice
4. Frank Barbara, lat 42, zam. Gliwice
5. Tkaczuk Adam, lat 24, zam. Gliwice
6. Dziuba Aneta, lat 25, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Krajowe Forum Bezrobotnych
1. Małecki Jerzy Tadeusz, lat 69, zam. Gliwice
2. Wilczyński Henryk, lat 42, zam. Gliwice
3. Maciejko Maciej, lat 18, zam. Gliwice
4. Świerczek Zuzanna Maria, lat 60, zam. Gliwice
5. Kotowski Andrzej Kazimierz, lat 74, zam. Gliwice
6. Zientecka Iwona Joanna, lat 46, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Samoobrona RP
1. Korzekwa Stanisław Marian, lat 53, zam. Gliwice
2. Wiśniewski Tadeusz Stanisław, lat 50, zam. Gliwice
3. Grabka Henryk, lat 58, zam. Gliwice
4. Bednarek Andrzej, lat 49, zam. Gliwice
5. Tyczyński Andrzej Waldemar, lat 51, zam. Gliwice
6. Polakowski Stanisław, lat 58, zam. Gliwice
7. Latawiec Krzysztof Mariusz, lat 33, zam. Gliwice
8. Kolender Hildegarda Katarzyna, lat 48, zam. Gliwice
9. Wojtkiewicz Andrzej Roch, lat 55, zam. Gliwice

frohike - Czw Paź 19, 2006 04:16

Informacja o zarejestrowanych kandydatach na radnych
w wyborach do Rady Miejskiej w Gliwicach - OKRęG NR 2





Okręg Nr 2
Zgłoszeni przez KW Samoobrona RP
1. Gajewski Stanisław, lat 52, zam. Gliwice
2. Małkiewicz Roman, lat 54, zam. Gliwice
3. Buski Jan, lat 61, zam. Gliwice
4. Szten Alicja, lat 48, zam. Gliwice
5. Król Marek Jacek, lat 44, zam. Gliwice
6. Koszka Tomasz Piotr, lat 23, zam. Gliwice
7. Krzep Wacław Józef, lat 66, zam. Gliwice
8. Pisiakowski Ryszard, lat 60, zam. Gliwice
9. Kędziora Grzegorz, lat 20, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW Koalicja Gliwickiej Młodzieży
1. Błaszczyk Wojciech, lat 20, zam. Gliwice
popierany przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
2. Pigulak Monika, lat 18, zam. Gliwice
popierana przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
3. Wieczorek Michał, lat 21, zam. Gliwice
popierany przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
4. Kozłowski Piotr, lat 23, zam. Gliwice
popierany przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
5. Stein ?ukasz, lat 18, zam. Gliwice
popierany przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
6. Słomska Anna, lat 21, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Krajowe Forum Bezrobotnych
1. Zagajewski Aleksander Michał, lat 71, zam. Gliwice
2. Kupczyk Edward, lat 61, zam. Gliwice
3. Włodarczyk Tomasz, lat 34, zam. Gliwice
4. Walter Krzysztof, lat 53, zam. Gliwice
5. Harłoszyński Artur, lat 34, zam. Gliwice
6. Tychoniuk Mariola Ewa, lat 38, zam. Gliwice
7. Malinowski Henryk Zygmunt, lat 52, zam. Gliwice
8. Maciejko Danuta, lat 56, zam. Gliwice
9. Zientecka Agata, lat 25, zam. Gliwice
10. Adamiuk Stanisław Tadeusz, lat 53, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Platforma Obywatelska RP
1. Frankiewicz Zygmunt, lat 51, zam. Gliwice
popierany przez PORP
2. Gornig Kajetan, lat 32, zam. Gliwice
popierany przez PORP
3. Trzebuniak Ryszard, lat 51, zam. Gliwice
popierany przez PORP
4. Grabowiecki Tadeusz, lat 59, zam. Gliwice
popierany przez PORP
5. Neumann Adam, lat 47, zam. Gliwice
popierany przez PORP
6. Niewiadomski Krzysztof, lat 56, zam. Gliwice
popierany przez PORP
7. Pańczyszyn Andrzej Marian, lat 60, zam. Gliwice
popierany przez PORP
8. Malik Adam, lat 59, zam. Gliwice
popierany przez PORP
9. Budny Magdalena Gabriela, lat 44, zam. Gliwice
10. Caban Renata, lat 50, zam. Gliwice
popierana przez PORP
11. Jurczewska-Płońska Krystyna, lat 68, zam. Gliwice
popierana przez PORP
12. Kotnis Michał, lat 52, zam. Gliwice
popierany przez PORP
13. Szczęśniak Piotr, lat 22, zam. Gliwice
popierany przez PORP
14. Turczyniak Ryszard Krzysztof, lat 53, zam. Gliwice
popierany przez PORP
Zgłoszeni przez KWW Solidarne Gliwice
1. Śliwak Tomasz, lat 33, zam. Gliwice
2. Fic Halina Maria, lat 55, zam. Gliwice
3. Wiącek Leokadia, lat 23, zam. Gliwice
4. Brodowski Aleksander, lat 36, zam. Gliwice
5. Nowiński Mariusz Andrzej, lat 43, zam. Gliwice
6. Gabrysiak Jerzy, lat 58, zam. Gliwice
7. Marczok Zygmunt, lat 59, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW Forum DLM
1. Zalczyk Jan, lat 66, zam. Gliwice
2. Kuszkowski Wojciech Marian, lat 71, zam. Gliwice
3. Jaśniok Michał, lat 30, zam. Gliwice
4. Zarzycki Andrzej Stanisław, lat 49, zam. Gliwice
5. Maćkowska Renata, lat 51, zam. Gliwice
6. Domurat Witold, lat 33, zam. Gliwice
7. Zielińska Anna, lat 42, zam. Gliwice
8. Brela Bartosz, lat 24, zam. Gliwice
9. Kołcz Janusz Krzysztof, lat 43, zam. Gliwice
10. Olejarski Stanisław Marian, lat 55, zam. Gliwice
11. Majewski Krzysztof, lat 48, zam. Gliwice
12. Mikuła Maciej Tadeusz, lat 61, zam. Gliwice
13. Curyło Leszek, lat 39, zam. Gliwice
14. Malinowska Barbara, lat 38, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW N.P.M.-"GLIWICZANIE DLA GLIWIC"
1. Rawecki Marek Jerzy, lat 56, zam. Gliwice
2. Poborski Piotr Stanisław, lat 53, zam. Gliwice
3. Bladoszewski Józef, lat 58, zam. Gliwice
4. Zajączkowska Bożena Małgorzata, lat 50, zam. Gliwice
5. Bijański Tadeusz, lat 56, zam. Gliwice
6. Bogusz Stanisław, lat 70, zam. Gliwice
7. Kaliszewska Elżbieta, lat 55, zam. Gliwice
8. Standura Ewa Aleksandra, lat 35, zam. Gliwice
9. Szkoda Mariola Elżbieta, lat 42, zam. Gliwice
10. Górski Witold Tadeusz, lat 53, zam. Gliwice
11. Wszołek Mirosław Jan, lat 54, zam. Gliwice
12. Glinka Mieczysław, lat 45, zam. Gliwice
13. Bijański Adam, lat 31, zam. Gliwice
14. Bonczar Bogumił Tadeusz, lat 57, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Widuch Adam Piotr, lat 26, zam. Gliwice
popierany przez SLD
2. Straszak Bartosz, lat 27, zam. Gliwice
popierany przez SLD
3. Krawczyński Zbigniew Franciszek, lat 46, zam. Gliwice
popierany przez SLD
4. Pakuła Zofia, lat 62, zam. Gliwice
5. Różycka Martyna Katarzyna, lat 22, zam. Gliwice
popierana przez "Zieloni"
6. Usarewicz Hanna, lat 19, zam. Gliwice
popierana przez FMS
7. Rogusz Andrzej, lat 59, zam. Gliwice
8. Pluszczewski Czesław, lat 73, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
9. Dubrowski Tomasz, lat 29, zam. Gliwice
popierany przez SLD
10. Kurzawa Tadeusz Kazimierz, lat 56, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
11. Kozłowska Maria, lat 36, zam. Gliwice
12. Razmus Jan, lat 56, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
13. Daniszewski Wiktor, lat 55, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
14. Trojnar Maria, lat 54, zam. Gliwice
popierana przez SLD
Zgłoszeni przez KWW "Szansa dla Śląska"
1. Chmielewski ?ukasz, lat 19, zam. Gliwice
2. Kaszowski Miłosz Sebastian, lat 18, zam. Gliwice
3. Rybak Bogusława, lat 43, zam. Gliwice
4. Drewkowski Wiesław Jerzy, lat 48, zam. Gliwice
5. Masłowski Jarosław Józef, lat 40, zam. Gliwice
6. Starosta Krzysztof Stanisław, lat 48, zam. Gliwice
7. Staliś Michał Jan, lat 19, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy PSL
1. Stepaniak Piotr, lat 25, zam. Gliwice
2. Cichoń Fatima Izabela, lat 29, zam. Gliwice
3. Otto Adam, lat 64, zam. Gliwice
4. Sroka Helena, lat 63, zam. Gliwice
5. Zalewski Ryszard, lat 71, zam. Gliwice
6. Bogdoł Renata Jadwiga, lat 45, zam. Gliwice
7. Cecotka Janina, lat 49, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Wieczorek Jarosław, lat 25, zam. Gliwice
2. Hędrzak Andrzej, lat 42, zam. Gliwice
3. Berezowski Marek, lat 53, zam. Gliwice
4. Trela Michał, lat 59, zam. Gliwice
5. Palimąka Zbigniew, lat 37, zam. Gliwice
6. Sokół-Rachfalska Aleksandra Irena, lat 31, zam. Gliwice
7. Wygoda Zbigniew Jacek, lat 38, zam. Gliwice
8. Ciepliński Arkadiusz Bogusław, lat 51, zam. Gliwice
9. M?źller Elżbieta Jadwiga, lat 40, zam. Gliwice
10. Nasiek Maja Daria, lat 42, zam. Gliwice
11. Brońka Michał, lat 23, zam. Gliwice
12. Opiełka Witold, lat 41, zam. Gliwice
13. Duda Bernard, lat 48, zam. Gliwice
14. Roszkowski Jan, lat 35, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1. Cholewka Zbigniew Bogumił, lat 59, zam. Gliwice
2. Garbarz Mariola Wiesława, lat 38, zam. Gliwice
3. Pietrowski Tadeusz Stefan, lat 55, zam. Gliwice
4. Koczór Genowefa, lat 47, zam. Gliwice
5. Moskwa Grzegorz, lat 46, zam. Gliwice
6. Bredlak Iwona Maria, lat 29, zam. Gliwice
7. Jaskółowski Krzysztof, lat 34, zam. Gliwice

frohike - Czw Paź 19, 2006 04:17

Informacja o zarejestrowanych kandydatach na radnych w wyborach
do Rady Miejskiej w Gliwicach - OKRęG NR 3





Okręg Nr 3
Zgłoszeni przez KW Samoobrona RP
1. Kędziora Mariusz Andrzej, lat 41, zam. Gliwice
2. Woś Janusz, lat 55, zam. Gliwice
3. Pawełek Grażyna, lat 33, zam. Gliwice
4. Giuntini Italo-Livio, lat 64, zam. Gliwice
5. Guła Czesław, lat 55, zam. Gliwice
6. Stróżyk Jadwiga, lat 60, zam. Gliwice
7. Żukowska Alicja, lat 48, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Platforma Obywatelska RP
1. Pszonak Marek Jan, lat 35, zam. Gliwice
popierany przez PORP
2. Więckowska Urszula, lat 45, zam. Gliwice
popierana przez PORP
3. Ciekański Adam, lat 34, zam. Gliwice
popierany przez PORP
4. Buras Andrzej, lat 49, zam. Gliwice
popierany przez PORP
5. Karweta Joanna, lat 38, zam. Gliwice
popierana przez PORP
6. Petrycki Michał Rafał, lat 27, zam. Gliwice
popierany przez PORP
7. Pająk Jan, lat 39, zam. Gliwice
popierany przez PORP
8. Trochimowicz Jacek Andrzej, lat 24, zam. Gliwice
popierany przez PORP
9. Kozioł Grzegorz, lat 18, zam. Gliwice
popierany przez PORP
10. Chłond Rafał Adam, lat 23, zam. Gliwice
popierany przez PORP
Zgłoszeni przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Kurdziel Katarzyna Bronisława, lat 41, zam. Gliwice
popierana przez SLD
2. Pawłowski Jan Józef, lat 57, zam. Gliwice
popierany przez SDPL
3. Michalski Krystian Paweł, lat 42, zam. Gliwice
popierany przez SLD
4. Grunt Maria, lat 58, zam. Gliwice
popierana przez SLD
5. Padowicz Dorota Jolanta, lat 36, zam. Gliwice
popierana przez SLD
6. ?uń Zbigniew, lat 59, zam. Gliwice
7. Cymek Mirosław, lat 34, zam. Gliwice
8. Domagała Jan, lat 56, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
9. Zagórska Jadwiga, lat 56, zam. Gliwice
popierana przez SLD
10. Hanke Anna Maria, lat 21, zam. Gliwice
popierana przez "Zieloni"
Zgłoszeni przez KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Dykacz Lesław Piotr, lat 40, zam. Gliwice
2. Urban Tadeusz Adam, lat 48, zam. Gliwice
3. Michczyński Adam Marek, lat 42, zam. Gliwice
4. Gonciarz Jarosław, lat 36, zam. Gliwice
5. Brudkowska Barbara, lat 44, zam. Gliwice
6. Porąbka Kazimierz, lat 49, zam. Gliwice
7. ?eśko Bogusław, lat 57, zam. Gliwice
8. Mnich Marek, lat 36, zam. Gliwice
9. Cielesta Andrzej Stanisław, lat 45, zam. Gliwice
10. Koreń Jolanta, lat 40, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW N.P.M.-"GLIWICZANIE DLA GLIWIC"
1. Lipowska Ewa, lat 52, zam. Gliwice
2. Żochowski Leszek, lat 36, zam. Gliwice
3. Czaicka Jadwiga Katarzyna, lat 59, zam. Gliwice
4. Niedzielski Aleksander, lat 47, zam. Gliwice
5. Grymowicz Stanisław, lat 68, zam. Gliwice
6. Płonka Jan, lat 67, zam. Gliwice
7. Nowak Jarosław Przemysław, lat 22, zam. Gliwice
8. Piętowski Jan, lat 58, zam. Gliwice
9. Staszuk Marcin, lat 27, zam. Gliwice
10. Kwiatkowski Stefan Leszek, lat 64, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW "Szansa dla Śląska"
1. Ptak Marek Tomasz, lat 48, zam. Gliwice
2. Dwornik Wiesław Andrzej, lat 44, zam. Gliwice
3. Kwiryn Danuta Teresa, lat 47, zam. Gliwice
4. Kański Jan, lat 49, zam. Gliwice
5. Krupa Marek Waldemar, lat 18, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW Koalicja Gliwickiej Młodzieży
1. Lubszczyk Marzena, lat 20, zam. Gliwice
popierana przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
2. Hrycyna Beata, lat 20, zam. Gliwice
popierana przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
3. Włodarczyk Marcin, lat 21, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
4. Jędrzejewicz Arkadiusz, lat 23, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
5. Bardeli ?ukasz, lat 23, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
Zgłoszeni przez KWW Forum DLM
1. Wiśniewski Jan, lat 66, zam. Gliwice
2. Buczek Ryszard, lat 51, zam. Gliwice
3. Piprowska Jadwiga, lat 64, zam. Gliwice
4. Walasek Waldemar, lat 50, zam. Gliwice
5. Barczewski Tadeusz, lat 39, zam. Gliwice
6. Wilimski Jerzy, lat 57, zam. Gliwice
7. Kopij Rozalia, lat 50, zam. Gliwice
8. Bochenek Zygmunt, lat 56, zam. Gliwice
9. Pawlik Wiktor Kazimierz, lat 49, zam. Gliwice
10. Bassek Marcin Józef, lat 66, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy PSL
1. Popławska Katarzyna Beata, lat 31, zam. Gliwice
2. Krukowski Józef, lat 51, zam. Gliwice
3. Żelaźnicki Artur, lat 23, zam. Gliwice
4. Sapieszko Jan, lat 55, zam. Gliwice
5. Bujalska Alina, lat 42, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1. Zawadzki Roman, lat 51, zam. Gliwice
2. Garbarz Jarosław Marian, lat 41, zam. Gliwice
3. Tomczak Zbigniew, lat 48, zam. Gliwice
4. Adamczyk Romuald, lat 63, zam. Gliwice
5. Pierzak Bogusław Stanisław, lat 44, zam. Gliwice
6. Osiadacz Bogdan Ryszard, lat 49, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Krajowe Forum Bezrobotnych
1. Zientecki Tadeusz, lat 53, zam. Gliwice
2. Zagajewski Maciej Aleksander, lat 32, zam. Gliwice
3. Maruszewska Bernadetta Maria, lat 33, zam. Gliwice
4. Steckiewicz Kała Krystyna, lat 55, zam. Gliwice
5. Maciejko Grzegorz, lat 25, zam. Gliwice

frohike - Czw Paź 19, 2006 04:17

Informacja o zarejestrowanych kandydatach
na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Gliwicach
- OKRęG NR 4



Okręg Nr 4
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy PSL
1. Żelazo Róża Maria, lat 69, zam. Gliwice
2. Polloczek Teresa Anna, lat 50, zam. Gliwice
3. Dudek Maria, lat 55, zam. Gliwice
4. Sitarska Bernadeta Teresa, lat 39, zam. Gliwice
5. Sekundo Barbara Joanna, lat 26, zam. Gliwice
6. ?yskawa Edward, lat 69, zam. Gliwice
7. Gul Magdalena Bożena, lat 26, zam. Gliwice
8. Szuwart Ryszard, lat 47, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW N.P.M.-"GLIWICZANIE DLA GLIWIC"
1. Dunajczyk Lesław Jan, lat 59, zam. Gliwice
2. Lewandowski Jan Zygmunt, lat 62, zam. Gliwice
3. Gontarczuk Tomasz, lat 31, zam. Gliwice
4. Wysocki Joachim, lat 52, zam. Gliwice
5. Baranowska Barbara Jadwiga, lat 48, zam. Gliwice
6. Jasek Beata Maria, lat 36, zam. Gliwice
7. Malec Andrzej, lat 55, zam. Gliwice
8. Kolanko Marek, lat 59, zam. Gliwice
9. Jamroś Leszek Henryk, lat 28, zam. Gliwice
10. Kuropieska Alicja Ewa, lat 55, zam. Gliwice
11. Okwieka Wanda Jadwiga, lat 56, zam. Gliwice
12. Wąs Krzysztof, lat 43, zam. Gliwice
13. Perek Jan Romuald, lat 53, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW "Szansa dla Śląska"
1. Jankiewicz Kazimierz Wacław, lat 52, zam. Gliwice
2. Datkun Alicja Zofia, lat 40, zam. Gliwice
3. Bachorska Zofia Teresa, lat 52, zam. Gliwice
4. Orzechowski Paweł Krzysztof, lat 21, zam. Gliwice
5. Kurzeja Antoni Stanisław, lat 79, zam. Gliwice
6. Zimerman Maciej Andrzej, lat 39, zam. Gliwice
7. Bednarz Piotr, lat 43, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Prawo i Sprawiedliwość
1. Kopała Marek Krzysztof, lat 48, zam. Gliwice
2. Koszka Mieczysław, lat 51, zam. Gliwice
3. Procel Krzysztof Paweł, lat 62, zam. Gliwice
4. Deląg Andrzej Władysław, lat 59, zam. Gliwice
5. Kwiecień Michał, lat 48, zam. Gliwice
6. Heryszek Tomasz, lat 33, zam. Gliwice
7. Gajda Aleksander, lat 55, zam. Gliwice
8. Cedrowski Andrzej, lat 45, zam. Gliwice
9. Jezik Piotr, lat 30, zam. Gliwice
10. Kras Wojciech, lat 36, zam. Gliwice
11. Żywiec Andrzej Jan, lat 65, zam. Gliwice
12. Żak Tadeusz, lat 60, zam. Gliwice
13. Rzepliński Robert, lat 62, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. ?apiński Janusz Henryk, lat 52, zam. Gliwice
popierany przez SLD
2. Tkacz-Janik Małgorzata Katarzyna, lat 41, zam. Gliwice
popierana przez "Zieloni"
3. Augustyn Czesław, lat 50, zam. Gliwice
4. Dudek Andrzej Adam, lat 50, zam. Gliwice
popierany przez SLD
5. Popińska Małgorzata, lat 48, zam. Gliwice
popierana przez ZNP
6. Skutela Danuta, lat 53, zam. Gliwice
popierana przez ZNP
7. Dobrzański Janusz, lat 59, zam. Gliwice
8. Matera Mariusz Piotr, lat 26, zam. Gliwice
popierany przez Związek Żołnierzy LWP
9. Borkowski Roman, lat 65, zam. Gliwice
popierany przez SLD
10. Rynkiewicz Magdalena Janina, lat 20, zam. Gliwice
popierany przez FMS
11. Miśkiewicz Krzysztof Marek, lat 32, zam. Gliwice
12. Dybek Marek Andrzej, lat 57, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
13. Kałuża Krystyna, lat 62, zam. Gliwice
popierana przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów RSW RP
14. Urban Andrzej, lat 34, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Ordynacka
Zgłoszeni przez KWW Solidarne Gliwice
1. Jazłowski Tomasz, lat 36, zam. Gliwice
2. Wilk Jacek Stanisław, lat 52, zam. Gliwice
3. Skóra Stanisław, lat 54, zam. Gliwice
4. Dudziak Jacek Andrzej, lat 37, zam. Gliwice
5. Bendkowska Maria Magdalena, lat 41, zam. Gliwice
6. Warzecha Andrzej, lat 45, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KWW Koalicja Gliwickiej Młodzieży
1. Dudziński Paweł Marcin, lat 24, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
2. Duda Elżbieta, lat 21, zam. Gliwice
popierana przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
3. Roguski Rafał, lat 25, zam. Gliwice
popierany przez Stow.Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
4. Jagodziński Patryk, lat 26, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
5. Heine Kacper, lat 19, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
6. Turski Szymon, lat 24, zam. Gliwice
popierany przez Stowarzyszenie Gliwickiej Młodzieży SIGNUM
Zgłoszeni przez KW Platforma Obywatelska RP
1. Olejnik Tadeusz, lat 50, zam. Gliwice
popierany przez PORP
2. Karasiński Andrzej Mariusz, lat 52, zam. Gliwice
popierany przez PORP
3. Wieczorek Piotr Gerard, lat 43, zam. Gliwice
popierany przez PORP
4. Dragon Dominik, lat 23, zam. Gliwice
popierany przez PORP
5. Kubit Stanisław, lat 63, zam. Gliwice
popierany przez PORP
6. Wilk Ryszard, lat 59, zam. Gliwice
popierany przez PORP
7. Tomal Andrzej, lat 47, zam. Gliwice
popierany przez PORP
8. Wojkowski Antoni, lat 55, zam. Gliwice
9. Pęcak-Skonieczny Ernestyna, lat 66, zam. Gliwice
popierana przez PORP
10. Lupa Dariusz, lat 43, zam. Gliwice
popierany przez PORP
11. Adamkiewicz Mieszko, lat 31, zam. Gliwice
popierany przez PORP
12. Góral Janina, lat 59, zam. Gliwice
popierana przez PORP
13. Fulczyk Tadeusz, lat 47, zam. Gliwice
popierany przez PORP
14. Olejniczak Mariusz, lat 32, zam. Gliwice
popierany przez PORP
Zgłoszeni przez KWW Forum DLM
1. Ogryzek Stanisław, lat 54, zam. Gliwice
2. Filar Iwona Magdalena, lat 51, zam. Gliwice
3. Bielesz Tadeusz Paweł, lat 58, zam. Gliwice
4. Kos Piotr Krzysztof, lat 64, zam. Gliwice
5. Jurkiewicz Marek, lat 58, zam. Gliwice
6. Winkler Stefan, lat 60, zam. Gliwice
7. Harlender Wiesław, lat 63, zam. Gliwice
8. Stoksik Janina Jadwiga, lat 54, zam. Gliwice
9. Krzyżanowska-?oboda Krystyna Stanisława, lat 43, zam. Gliwice
10. Jarema-Suchorowski Andrzej Krzysztof, lat 20, zam. Gliwice
11. Suchański Zygmunt Zbigniew, lat 69, zam. Gliwice
12. Dikta Jerzy, lat 64, zam. Gliwice
13. Szpila Krystyna, lat 55, zam. Gliwice
14. Bijańska Ewa Teresa, lat 49, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Krajowe Forum Bezrobotnych
1. Białowąs Katarzyna, lat 27, zam. Gliwice
2. Woś Michał, lat 23, zam. Gliwice
3. Bartoszek Bogdan Andrzej, lat 56, zam. Gliwice
4. Kozłowski Przemysław, lat 29, zam. Gliwice
5. Świerczek Krystyna Kazimiera, lat 35, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1. Płaczek Amelia, lat 44, zam. Gliwice
2. Koszowski Wojciech Piotr, lat 22, zam. Gliwice
3. Koszowska Donata Walentyna, lat 40, zam. Gliwice
4. Rakowiecka Sylwia Melania, lat 36, zam. Gliwice
5. Zawadzki Mariusz Wojciech, lat 28, zam. Gliwice
6. Koszowska Karolina Anna, lat 21, zam. Gliwice
7. Gaik Monika, lat 36, zam. Gliwice
Zgłoszeni przez KW Samoobrona RP
1. Szymelak Stanisław, lat 66, zam. Gliwice
2. Prochalski Zbigniew Stanisław, lat 60, zam. Gliwice
3. Lichman Kazimierz, lat 69, zam. Gliwice
4. Ferenc Zygmunt, lat 59, zam. Gliwice
5. Sarnikowski Kazimierz Józef, lat 66, zam. Gliwice
6. Mika Witold, lat 46, zam. Gliwice
7. ?obiak Zbigniew, lat 71, zam. Gliwice
8. Nowak Ryszard, lat 68, zam. Gliwice

frohike - Czw Paź 19, 2006 04:19

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Gliwice z 22 września 2006 r.

Działając na podstawie art. 94 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jednolity Dz.U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 z późn. zmianami), Uchwały Nr XLIV/1131/2006 Rady Miejskiej w Gliwicach z dnia 26 lipca 2006 r. w sprawie podziału gminy Gliwice na okręgi wyborcze, wyznaczenia ich granic i numerów oraz ustalenia liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym,
I N F O R M U J ę
o granicach i numerach okręgów wyborczych, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej.

Numer

okręgu

wyborczego

Granice okręgu wyborczego
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym



1. Obejmuje obszar Osiedla Czechowice, Osiedla Kopernik, Osiedla ?abędy oraz rejon ulic: Chemicznej, Generała Andersa, Góry Chełmskiej, Jasnogórskiej, Orlickiego, Sowińskiego, Śliwki.

Granica przebiega: granicą miasta od miejsca przecięcia zachodniej granicy miasta przez Aleję Jana Nowaka–Jeziorańskiego najpierw w kierunku północnym, potem wschodnim, a następnie południowym do miejsca przecięcia się ulicy Toszeckiej z ulicą Czołgową, następnie wschodnią granicą Osiedla Kopernik do ulicy Toszeckiej i potem wzdłuż ulicy Toszeckiej, ulicą Śliwki, ulicą Orlickiego, ulicą Jasnogórską, ulicą Daszyńskiego, następnie wzdłuż ulicy Jondy w kierunku ulicy Sowińskiego i miejsca przecięcia się ulicy Generała Andersa z ulicą Kozielską i ulicą ?abędzką, dalej wzdłuż ulicy Kozielskiej, ulicy Wiejskiej, ulicy ?abędzkiej, Aleją Jana Nowaka–Jeziorańskiego do miejsca, w którym przecina zachodnią granicę miasta.


6



2. Obejmuje obszar Osiedla Obrońców Pokoju, Osiedla Żerniki, rejon Millenium, Powstańców Śląskich, Rynku, Szobiszowic, Zatorza oraz ulic: Dubois, Kościuszki, Zwycięstwa, Zygmunta Starego.

Granica przebiega: granicą miasta od miejsca przecięcia wschodniej granicy przez ulicę Toszecką w kierunku południowym do miejsca przecięcia granicy miasta przez ulicę Chorzowską i dalej wzdłuż ulicy Chorzowskiej, ulicy Dębowej, ulicy Jodłowej, ulicy Brzozowej i ponownie wzdłuż ulicy Chorzowskiej, następnie wzdłuż ulicy Zabrskiej i linii torów kolejowych do ulicy Piwnej, potem ulicą Piwną, ulicą Mitręgi, dalej wzdłuż ulicy Częstochowskiej, ulicy Moniuszki, ulicą Kłodnicką, wzdłuż ulicy Wrocławskiej, ulicy Nowy Świat, ulicą Zygmunta Starego, ulicą Kościuszki, wzdłuż ulicy Daszyńskiego, ulicy Jasnogórskiej, ulicy Orlickiego i ulicy Śliwki, następnie ulicą Toszecką, a potem wzdłuż wschodniej granicy Osiedla Kopernik do miejsca, w którym ulica Toszecka przecina wschodnią granicę miasta.



7




3. Obejmuje obszar Osiedla Ligota Zabrska, Osiedla Sośnica oraz rejon ulic: Akademickiej, Chorzowskiej, Częstochowskiej, Kujawskiej, Robotniczej, Wrocławskiej.

Granica przebiega: wschodnią granicą miasta od miejsca jej przecięcia przez ulicę Chorzowską do miejsca przecięcia granicy miasta przez ulicę Pszczyńską i dalej równolegle do ulicy Pszczyńskiej obejmując ulicę Okrężną, ulicę Pocztową oraz ulicę Dojazdową, następnie zachodnią granicą Osiedla Ligota Zabrska, a potem wzdłuż ulicy Pszczyńskiej i dalej biegnie ulicą Wrocławską, wzdłuż ulicy Kłodnickiej, ulicą Moniuszki oraz ulicą Częstochowską, następnie wzdłuż ulicy Mitręgi, ulicy Piwnej i linią torów kolejowych w kierunku wschodnim, następnie ulicą Zabrską, ulicą Chorzowską, ulicą Brzozową, ulicą Jodłową, ulicą Dębową i ponownie biegnie ulicą Chorzowską do miejsca, w którym przecina wschodnią granicę miasta.



5




4. Obejmuje obszar Osiedla Bojków, Osiedla Brzezinka, Osiedla Ostropa, Osiedla Sikornik, Osiedla Trynek, Osiedla Wilcze Gardło, rejon Starych Gliwic, Wójtowej Wsi oraz ulic: Dolnej Wsi, Mickiewicza, Słowackiego.

Granica przebiega: granicą miasta od miejsca jej przecięcia przez ulicę Pszczyńską najpierw w kierunku południowym, potem zachodnim, a następnie północnym do miejsca, w którym Aleja Jana Nowaka–Jeziorańskiego przecina zachodnią granicę miasta i dalej Aleją Jana Nowaka–Jeziorańskiego, a potem ulicą ?abędzką, ulicą Wiejską i dalej ulicą Kozielską do miejsca jej przecięcia się z ulicami Generała Andersa i ?abędzką, a potem biegnie w kierunku południowym do ulicy Jondy, następnie ulicą Jondy, wzdłuż ulicy Daszyńskiego, ulicy Kościuszki i ulicy Zygmunta Starego, następnie ulicą Dolnej Wsi, ulicą Nowy Świat i ulicą Pszczyńską, wzdłuż zachodniej granicy Osiedla Ligota Zabrska i dalej biegnie równolegle do ulicy Pszczyńskiej obejmując ulicę Dojazdową, ulicę Pocztową oraz ulicę Okrężną, ponownie wzdłuż ulicy Pszczyńskiej do miejsca, w którym przecina wschodnią granicę miasta.

frohike - Czw Paź 19, 2006 04:21

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Gliwice z 4 października 2006 r.

o numerach i granicach obwodów głosowania
oraz wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych
dla przeprowadzenia głosowania w zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r.
wyborach do Rady Miejskiej w Gliwicach, Sejmiku Województwa Śląskiego
i wyborach Prezydenta Miasta Gliwice.

Działając na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (tekst jednolity Dz.U. z 2003 r. Nr 159, poz. 1547 z późn. zm.), Uchwały Nr XLIV/1132/2006 Rady Miejskiej w Gliwicach z dnia 26 lipca 2006 r. w sprawie zmian w podziale gminy Gliwice na stałe obwody głosowania i Uchwały Nr XLVI/1202/2006 Rady Miejskiej w Gliwicach z dnia 28 września 2006 r. w sprawie utworzenia odrębnych obwodów głosowania w szpitalach, zakładach pomocy społecznej oraz w areszcie śledczym dla przeprowadzenia wyborów do Rady Miejskiej w Gliwicach, Sejmiku Województwa Śląskiego oraz wyborów Prezydenta Miasta Gliwice w dniu 12 listopada 2006 r. oraz ustalenia ich numerów, granic i siedzib





Nr obwodu głosowania Granice Obwodu
Siedziba Obwodowej Komisji
Wyborczej Nr okręgu wyborczego
1. Ulice: Eiffl”a, Kanałowa, Klasztorna, Leonarda da Vinci, Murarska, Niepaszycka, Opla, Podmokła, Pokoju, Pszenna, Rzeczycka, Sojki, Starogliwicka od nr 1 do nr 100 wszystkie, Staromiejska, Wiosenna, Wspólna, Wyczółkowskiego od nr 1 do nr 100 wszystkie, Zacisze, Zamkowa. Szkoła Podstawowa Nr 29
ul. Staromiejska 24
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
2. Ulice: Bolesława Chrobrego, Fabryczna, Główna, Gojawiczyńskiej, Jaracza, Kraszewskiego, Mechaników, Metalowców, Miła, Nad Kanałem, Oświęcimska, Piękna, Plac Niepodległości, Spokojna, Wasilewskiej, Wierzbowa, Władysława Jagiełły, Zawadzkiego.
Gimnazjum Nr 19
ul. Główna 30 1
3. Ulice: Borówkowa, Czołgowa, Grzybowa, Jagodowa, Kolejowa, Nad ?ąkami, Strażacka,
Strzelców Bytomskich od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 72 do końca parzyste,
Toszecka od nr 170 do końca wszystkie, Ziemięcicka.
Warsztaty Terapii Zajęciowej
Caritas Diecezji Gliwickiej
ul. Toszecka 179 1
4. Ulice: Kwiatowa, Nałkowskiej, Olimpijska, Radosna,
Strzelców Bytomskich od nr 1 do nr 61 nieparzyste i od nr 2 do nr 70 parzyste,
Wrzosowa, Zakątek Leśny.
Szkoła Podstawowa Nr 32
ul. Wrzosowa 14 1
5. Ulice:
Fiołkowa, Majakowskiego, Narcyzów, Narutowicza, Różana, Wolności, Zielińskiego.
Szkoła Podstawowa Nr 32
ul. Wrzosowa 14 1
6. Ulice:
15 Grudnia, 22 Lipca, Kosmonautów.
Szkoła Podstawowa Nr 38
ul. Partyzantów 25 1
7. Ulice: Broniewskiego, Ciołkowskiego, Krasińskiego, Kruczkowskiego, Meteorytów, Morcinka, Niemcewicza, Pana Twardowskiego, Piaskowa, Planetarna, Pułaskiego, Rejtana, Satelity, Tęczowa.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Partyzantów 25 1
8. Ulice:
Gałczyńskiego, Luksemburg, Partyzantów, Przyszowska, Rodzinna.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Partyzantów 25 1
9. Ulice:
Stefana Batorego, Chatka Puchatka, Gorkiego, Marksa, Tuwima, Waryńskiego, Wieniawskiego.
Przedszkole Miejskie Nr 34
ul. Chatka Puchatka 9 1
10. Ulice: Kownackiej, Literatów, Makuszyńskiego, Ossolińskich, Poezji, Prozy, Satyryków, Szenwalda, Szlak Kolejowy, Wazów, Zapolskiej, Żeleńskiego‑Boya.
Przedszkole Miejskie Nr 38
ul. Literatów 41 1
11. Ulica:
Zygmuntowska.
Przedszkole Miejskie Nr 38
ul. Literatów 41 1
12. Ulice: Centaura, Darz Bór, Gajowa, Kniejowa, Las ?abędzki, Oriona, Pod Borem, Saturna, Świerkowa, Toszecka od nr 101 do nr 169 wszystkie. Zespół Szkół Ogólnokształcąco –Ekonomicznych, ul. Syriusza 30
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
13. Ulice:
Bereniki, Galaktyki, Jowisza, Syriusza. Zespół Szkół Ogólnokształcąco –Ekonomicznych, ul. Syriusza 30
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
14. Ulice:
Gwiazdy Polarnej, Perseusza.
Zespół Szkół Ogólnokształcąco –Ekonomicznych, ul. Syriusza 30 1
15. Ulica:
Kopernika od nr 1 do nr 68 – wszystkie. Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Kopernika 63
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
16. Ulice:
Andromedy, Kopernika od nr 69 do końca – wszystkie. Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Kopernika 63
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
17. Ulice:
Bończyka, Harcerska, Myśliwska do nr 23 wszystkie, Pionierów, Sokoła,
Toszecka od nr 86 do nr 100 wszystkie, Wielkiej Niedźwiedzicy. Szkoła Podstawowa Nr 12
ul. Kopernika 63
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
18. Ulice:
Dworska, Kasztanowa, Nad Torami, Noakowskiego, Owczarska, Portowa, Przemysłowa, Przy Tamie, Śliwki, Świętego Urbana, Uszczyka, Wiertnicza, Zbożowa.
Szkoła Podstawowa Nr 20
ul. Śliwki 8 1
19. Ulice: Jasnogórska, Mielęckiego, Orlickiego, Plebiscytowa,
Wyspiańskiego wszystkie numery parzyste.
Gimnazjum Nr 3
ul. Jasnogórska 15/17 1
20. Ulice: Daszyńskiego od nr 1 do nr 57 wszystkie,
Kozielska od nr 1 do nr 3 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste,
Owsiana, Styczyńskiego.
Zespół Szkół Ekonomiczno – Usługowych
ul. Kozielska 1 1
21. Ulice: Gagarina,
Kozielska od nr 20 do nr 78 parzyste i od nr 5 do nr 59 nieparzyste.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Kozielska 1a 1
22. Ulice: Aleja Majowa, Góry Chełmskiej, Nadrzeczna,
Wyspiańskiego wszystkie numery nieparzyste.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Kozielska 1a 1
23. Ulice: Armii Ludowej, Bursztynowa, Chemiczna, Diamentowa, Edisona, Generała Okulickiego,
?abędzka od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 26 parzyste,
Platynowa, Srebrna, Szmaragdowa, Złota. Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Kozielska 39
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
24. Ulica:
Kozielska od nr 80 do nr 120 parzyste i od nr 61 do nr 115 nieparzyste. Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Kozielska 39
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
25. Ulice:
Czwartaków, Generała Andersa, Gwardii Ludowej. Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Kozielska 39
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 1
26. Ulice: Bałtycka, Bolesława Śmiałego, Daszyńskiego od nr 58 do nr 150 parzyste, Helska, Husarska, Karolinki, Kosynierów, Kozłowska, Mieszka I, Orzeszkowej, Płowiecka, Radiowa, Sowińskiego, Szczecińska, Ułańska.
Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Ligonia 36 1
27. Ulice: Bażancia, Bzów, Cieszyńska, Funka, Graniczna, Jabłoni, Jałowcowa, Lisia,
Myśliwska od nr 24 do końca wszystkie, Mościckiego, Ogrodowa, Olszewskiego, Orzechowa, Pukasa, Sarnia, Strzelnicza, Świętego Wojciecha, Wiśniowa, Zajęcza.
Przedszkole Miejskie Nr 28
ul. Paderewskiego 70 2
28. Ulice:
Bujwida, Grabowskiego, Obrońców Pokoju, ONZ, PCK, Rapackiego.
Szkoła Podstawowa Nr 39
ul. Obrońców Pokoju 4 2
29. Ulice: Błękitna, Esperantystów, Ligocka, Obrońców Westerplatte, Paderewskiego, Piaseckiego, Przydrożna, Zamenhofa.
Szkoła Podstawowa Nr 39
ul. Obrońców Pokoju 4 2
30. Ulice: Chałubińskiego, Czekanowskiego, Czerskiego, Domeyki, Dybowskiego, Elsnera, Gdyńska, Grodeckiego, Kadłubka, Kurpiowska, Kuźnicka, Legnicka, ?owicka, ?ukasiewicza, Małopolska, Mazowiecka, Na ?uku, Noworoczna, Omańkowskiej, Paska, Pomorska, Rogozińskiego, Sołtysa, Stepowa, Strzeleckiego, Sylwestrowa, Szymanowskiego, Śląska, Śniadeckich, Świętego Huberta, Tarnogórska od nr 174 do końca parzyste i od nr 189 do końca nieparzyste, Warmińska, Wielkanocna, Wielkopolska, Wigilijna, Żernicka.
Szkoła Podstawowa Nr 13
ul. Elsnera 25 2
31. Ulice:
Batalionu Kosynierów, Orląt Śląskich, Patrolowa, Sztabu Powstańczego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4
ul. Orląt Śląskich 25 2
32. Ulice: Domańskiego, Kotlarska, Kowalska, Powroźnicza, Składowa, Szobiszowicka, Ślusarska, Świętej Małgorzaty, Toszecka od nr 1 do nr 85 wszystkie.
Szkoła Podstawowa Nr 20
ul. Śliwki 8 2
33. Ulice: Cechowa, Dziewanny, Mastalerza,
Świętojańska od nr 2 do nr 46 parzyste i od nr 1 do nr 37 nieparzyste. Zespół Szkół Mechaniczno‑ Elektronicznych
ul. Toszecka 25 b 2
34. Ulice:
Świętego Andrzeja, Warszawska.
Zespół Szkół ?ączności
ul. Warszawska 35 2
35. Ulice: Gierymskiego, Kolberga,
Świętojańska od nr 48 do końca parzyste i od nr 39 do końca nieparzyste,
Udzieli, Waliszewskiego.
III Liceum Ogólnokształcące
ul. Gierymskiego 1 2
36. Ulice: Bernardyńska, Floriańska, Folwarczna,
Grottgera od nr 2 do nr 36 parzyste i od nr 1 do nr 21a nieparzyste,
Kłosista, Lubliniecka, Na Miedzy, Owocowa, Polna.
Przedszkole Miejskie Nr 3
ul. Grottgera 23 a 2
37. Ulice: Bluszczowa, Czeremchowa, Jarzębinowa, Kalinowa, Koraszewskiego, Kruszynowa, Leszczynowa, Leśna, Ligustrowa, Malinowa, Na Zbiegu, Podlesie, Porzeczkowa, Pszyniczyńskiego, Rogera, Rostka, Stwosza, Tarninowa,
Tarnogórska od nr 71 do nr 151 nieparzyste i od nr 80 do nr 150 parzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 7
ul. Tarnogórska 59 2
38. Ulice: Chełmońskiego, Fałata, Generała Zajączka,
Grottgera od nr 38 do końca parzyste i od nr 23 do końca nieparzyste,
Kossaka, Makowskiego, Malczewskiego, Michałowskiego, Rolna, Sikory,
Skowrońskiego, Świętego Marka od nr 6 do końca wszystkie.
Szkoła Podstawowa Nr 7
ul. Tarnogórska 59 2
39. Ulice:
Bienka, Krakusa, Okrzei, Poniatowskiego, Wandy.
Górnośląskie Centrum Edukacyjne
ul. Okrzei 20 2
40. Ulice:
Dąbrowskiego, Wolskiego, Wróblewskiego, Wujka, Żółkiewskiego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3
ul. Wróblewskiego 9 2
41. Ulice:
Chodkiewicza, Czarnieckiego, Opolska, Świętej Bronisławy, Traugutta.
Gimnazjum Nr 10
ul. Lipowa 29 2
42. Ulice: Tarnogórska od nr 1 do nr 69 nieparzyste i od nr 2 do nr 78 parzyste,
Witkiewicza.
Gimnazjum Nr 10
ul. Lipowa 29 2
43. Ulice: Hoblera, Kolejarzy, Libelta, Lipowa, Spółdzielcza,
Świętego Marka do nr 5 wszystkie, Targowa, Zakole.
Gimnazjum Nr 10
ul. Lipowa 29 2
44. Ulice: Aleja Przyjaźni, Barlickiego, Chudoby, Dubois, Fredry,
Generała Berbeckiego od nr 6 do końca wszystkie, Kłodnicka, Konopnickiej,
Sienkiewicza, Wybrzeże Armii Krajowej,
Zwycięstwa od nr 23 do końca nieparzyste i od nr 30 do końca parzyste.
Przedszkole Miejskie Nr 4
ul. Barlickiego 16 2
45. Ulice: Bohaterów Getta Warszawskiego,
Dworcowa od nr 43 do końca nieparzyste i od nr 50 do końca parzyste,
Mitręgi, Na Piasku, Nasyp, Okopowa, Piwna, Plac Piastów.
Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych
ul. Barlickiego 3 2
46. Ulice: Generała Berbeckiego do nr 5 wszystkie, Gruszczyńskiego, Kościelna, Krótka,
Księdza Strzody, Plac Inwalidów Wojennych, Plac Marszałka Piłsudskiego, Plac Rzeźniczy, Plebańska, Powstańców Warszawy, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Studzienna, Szkolna, Średnia, Świętej Barbary, Wybrzeże Wojska Polskiego,
Zwycięstwa od nr 1 do nr 21 nieparzyste i od nr 2 do nr 28 parzyste.
Przedszkole Niepubliczne
„Stokrotka”
ul. Studzienna 1 2
47. Ulice: Basztowa, Bednarska, Białej Bramy, Bytomska, Dolnych Wałów, Dunikowskiego, Matejki, Mleczna, Pod Murami, Rynek, Tkacka, Wodna, Wysoka.
Szkoła Podstawowa Nr 28
ul. Księdza Strzody 4 2
48. Ulice: Dworcowa od nr 20 do nr 48 parzyste i od nr 21 do nr 41 nieparzyste, Jana Pawła II,
Królowej Bony, Mikołowska, Stalmacha, Ziemowita.
Zespół Szkół Gimnazjalnych
ul. Ziemowita 12 2
49. Ulice:
Solskiego, Władysława ?okietka.
Szkoła Podstawowa Nr 23
ul. Sikornik 1 2
50. Ulice: Bankowa, Górnych Wałów, Grodowa, Kaczyniec, Krupnicza, Raciborska,
Zygmunta Starego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11
ul. Górnych Wałów 29 2
51. Ulice: Aleja Korfantego, Lelewela, Lompy, Miarki, Młyńska, Plac Mickiewicza,
Plac Mleczny, Plac Wszystkich Świętych, Przy Raciborskiej Bramie, Świętokrzyska, Wieczorka.
Państwowa Szkoła Muzyczna
ul. Wieczorka 6 2
52. Ulice: Chopina, Jana III Sobieskiego do nr 15 nieparzyste i do nr 18 parzyste,
Kościuszki, Malinowskiego, Na Skarpie, Racławicka.
Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 14 2
53. Ulice: Cmentarna, Generała Bema,
Odrowążów od nr 73 do końca nieparzyste i od nr 120 do końca parzyste. Szkoła Podstawowa Nr 21
(stara szkoła) ul. Reymonta 18a
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 3
54. Ulice:
Bracka, Chodźki, Głogowska, Gromadzka, Plac Mariacki, Pusta, Reymonta, Skarbnika, Stabika, Szczęść Boże, Tatrzańska, Wawelska, Węglowa, Zawodna. Szkoła Podstawowa Nr 21
(stara szkoła) ul. Reymonta 18a
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 3
55. Ulice:
Beskidzka, Ciskaczy,
Generała Sikorskiego od nr 51 do końca nieparzyste i od nr 78 do końca parzyste,
Limanowskiego, Młodego Górnika, Niedurnego, Rębaczy, Sztygarska.
Szkoła Podstawowa Nr 21
(stara szkoła) ul. Reymonta 18a
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 3
56. Ulice:
Dzionkarzy, Przedwiośnie, Świętego Michała, Tylna, Wschodnia.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 14
ul. Przedwiośnie 2 3
57. Ulice:
Przyszłości nr 23 i nr 25 i od nr 42 do końca parzyste.
Zespół szkół Ogólnokształcących Nr 14
ul. Przedwiośnie 2 3
58. Ulice:
Jesienna, Młodopolska.
Przedszkole Miejskie Nr 42
ul. Młodopolska 4 3
59. Ulice:
Wiślana.
Przedszkole Miejskie Nr 33
ul. Wiślana 12 3
60. Ulice: Jedności od nr 17 do końca wszystkie,
Przyszłości od nr 2 do nr 40 parzyste i od nr 1 do nr 21 nieparzyste.
Szkoła Podstawowa Nr 14
ul. Jedności 35 3
61. Ulice: Jedności od nr 1 do nr 15 wszystkie,
Kasprowicza od nr 35 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste,
Młodzieżowa, Pogodna, Żeromskiego.
Przedszkole Miejskie Nr 22

ul. Żeromskiego 1 3
62. Ulice: Drzymały, Generała Sikorskiego od nr 1 do nr 49 nieparzyste i od nr 2 do nr 76 parzyste, Korczoka, Kujawska od nr 200 do końca, Poznańska, Sołtysia, Wielicka.
Szkoła Podstawowa Nr 15
ul. Wielicka 16 3
63. Ulice: Bieszczadzka, Gankowa, Goduli, Karpacka,
Kasprowicza od nr 1 do nr 33 nieparzyste i od nr 2 do nr 26 parzyste,
Nadbrzeżna, Na Filarze,
Odrowążów od 1 do nr 71 nieparzyste i od nr 2 do 118 parzyste,
Reja, Staszica, Sudecka, Szybowa, Związkowa.
Szkoła Podstawowa Nr 15
ul. Wielicka 16 3
64. Ulice: Błonie, Ceglarska, Cicha, Dojazdowa, Dolna, Górna, Górników, Klonowa,
Kujawska do nr 11 nieparzyste, Okrężna, Panewnicka, Pocztowa,
Pszczyńska od nr 133 do końca nieparzyste i od nr 200 do końca parzyste.
Rymera, Samotna, Świętego Jacka, Świętego Józefa.
Szkoła Podstawowa Nr 11
ul. Pocztowa 31 3
65. Ulice: Błogosławionego Czesława, Gdańska, Kostki, Modrzejewskiej, Przewozowa, Sportowa, Świętej Cecylii.
Przedszkole Miejskie Nr 16
ul. Sportowa 17 3
66. Ulice: Baildona, Chałupnicza, Królewskiej Tamy, Odlewników, Olszynki, Paulińska, Robotnicza, Szczepanowskiego, Świętej Anny.
Szkoła Podstawowa Nr 36
ul. Robotnicza 6 3
67. Ulice:
Jagiellońska, Pola, Szara, Świętej Katarzyny. Agencja Rozwoju Lokalnego
ul. Pola 16
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 3
68. Ulice:
Franciszkańska, Hutnicza, Królowej Jadwigi, Krzywa, Zabrska.
Kolegium Nauczycielskie
ul. Hutnicza 9 3
69. Ulice:

Kujawska od nr 2 do nr 12a parzyste, ?użycka, Skłodowskiej‑Curie. Politechnika Śląska
Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki
ul. Akademicka 16
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 3
70. Ulice: Akademicka, Arkońska, Banacha, Bolesława Krzywoustego, Kaszubska, Lutycka,
Plac Krakowski, Wrocławska.
Szkoła Podstawowa Nr 28
ul. Księdza Strzody 4 3
71. Ulice:
Częstochowska, Gorzołki, Konarskiego, Moniuszki, Piramowicza, Zimnej Wody.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10
ul. Zimnej Wody 8 3
72. Ulice: Chorzowska od nr 2 do nr 28 parzyste i od nr 1 do nr 39 nieparzyste,
Młodego Hutnika, Świętej Elżbiety. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych
ul. Chorzowska 5 3
73. Ulice: Akacjowa, Brzozowa,Chorzowska od nr 30 do końca parzyste i od nr 41 do końca nieparzyste, Dębowa, Gajdy, Grabowa, Grażyny, Idy, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kapliczna, Lindego, Nad Bytomką, Topolowa, Towarowa.
Przedszkole Miejskie Nr 18
ul. Brzozowa 50 3
74. Ulice: Bojkowska od nr 101 do końca wszystkie, Dożynkowa, Rolników do nr 129 wszystkie,
Sienna, Snopowa, Spacerowa, Zielna, Żytnia, Żeńców.
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Plonowa 3 4
75. Ulice: Chmielna, Glebowa, Knurowska, Koniczynowa, ?anowa, ?ąkowa, Miodowa, Parkowa, Plonowa, Rolników od nr 130 do końca wszystkie, Świętego Brata Alberta, Urodzajna, Warzywna.
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Plonowa 3 4
76. Ulice: Astrów, Azalii, Begonii, Bławatków, Frezji, Goździkowa, Konwalii, Krokusów, Lawendowa, Lewkonii, Magnolii, Maków, Niezapominajki, Orchidei, Plac Jaśminu, Storczyków, Tulipanów.
Szkoła Podstawowa Nr 2
ul. Goździkowa 2 4
77. Ulice: Ceramików, Daszyńskiego od nr 300 do końca wszystkie, Ekonomistów, Elektryków, Fizyków, Lekarska, Prawników, Rybacka, Traktorzystów.
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Daszyńskiego 424 4
78. Ulice: Architektów, Ciesielska, Geodetów, Marynarska, Nauczycielska, Oficerska,
Piekarska, Tokarska.
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Daszyńskiego 424 4
79. Ulice: Augustowska, Białostocka, Bielska, Bydgoska, Chełmska, Gaudiego, Gnieźnieńska, Gutenberga, Kaliska, Kielecka, Koszalińska, Kozielska od nr 352 do końca wszystkie, Lubelska, ?ódzka, Nobla, Olsztyńska, Płocka, Przemyska, Radomska, Rzeszowska, Sandomierska, Siedlecka, Sopocka, Wałbrzyska,
Wyczółkowskiego od nr 101 do końca wszystkie, Zakopiańska, Zamojska, Żywiecka.
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12
ul. Płocka 16
(lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych) 4
80. Ulice: Kasprzaka, ?abędzka od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste,
Ociepki, Sadowa, Starogliwicka od nr 101 do końca wszystkie, Targosza, Wesoła, Wiejska.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13
ul. Gomułki 16a 4
81. Ulice: Caro, Cytadeli Warszawskiej,
Kozielska od nr 142 do nr 254 parzyste i od nr 117 do nr 207 nieparzyste, Niedbalskiego, Sieronia, Widokowa, Willowa, Zielona, ?ródlana.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13
ul. Gomułki 16a 4
82. Ulice: Andersena, Bajkowa, Braci Grimm, Dekabrystów, Gomułki, Kona, SDKPiL, Skalskiego, Skibińskiego, Żabińskiego.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13
ul. Gomułki 16a 4
83. Ulice: Ciupków, Daszyńskiego od nr 151 do nr 290 wszystkie, Dolnej Wsi, Ficka, Głowackiego, Goplany, Hłaski, Jondy, Ku Dołom, Orkana, Poligonowa, Południowa, Słoneczna, Świętego Ludwika, Witosa, Wójtowska, Zachodnia.
Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych
ul. Dolnej Wsi 74 4
84. Ulice:
Damrota, Norwida, Skargi, Słowackiego.
Szkoła Podstawowa Nr 10
ul. Ligonia 36 4
85. Ulice: Daszyńskiego od nr 59 do nr 149 nieparzyste,
Ligonia, Mała, Mickiewicza, Oleśnickiego, Puszkina.
Przedszkole Miejskie Nr 31
ul. Mickiewicza 65 4
86. Ulica: Długa, Długosza,
Jana III Sobieskiego od nr 17 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste,
Kazimierza Wielkiego, Na Wzgórzu, Plac Grunwaldzki, Prusa,
Zawiszy Czarnego.
Szkoła Podstawowa Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 14 4
87. Ulica:
Nowy Świat.
Zespół Szkół Gimnazjalnych
ul. Ziemowita 12 4
88. Ulice:
Pszczyńska od nr 1 do 131 nieparzyste, Sobótki.
Przedszkole Miejskie Nr 20
ul. Pszczyńska 18 4
89. Ulice:
Obotrycka, Pszczyńska od nr 2 do 198 parzyste.
Przedszkole Miejskie Nr 20
ul. Pszczyńska 18 4
90. Ulice: Bojkowska od nr 1 do nr 51 wszystkie ,Kopalniana,
Lotników od nr 24 do końca parzyste , Ratowników Górniczych.
Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Żwirki i Wigury 85 4
91. Ulice:
Gwarków, Jasna, ZWM.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Jasna 31 4
92. Ulice:
Bajana, Kochanowskiego od nr 25 do końca wszystkie, Zubrzyckiego.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
ul. Jasna 31 4
93. Ulice:
Asnyka, Jasińskiego, Piastowska.
Gimnazjum Nr 4
ul. Asnyka 36 4
94. Ulice: Fornalskiej, Junaków, Kusocińskiego,
Lotników od nr 21 do końca nieparzyste, Nowa.
Gimnazjum Nr 4
ul. Asnyka 36 4
95. Ulice: Bardowskiego, Dzierżona, Hibnera, Kilińskiego, Kniewskiego, Krasickiego, Kunickiego, Liliowa, Lotników od nr 1 do nr 19 nieparzyste i od nr 2 do nr 22 parzyste, Ossowskiego, Pietrusińskiego, Równa, Rutkowskiego, Rydygiera, Sawickiej, Toruńska.
Zespół Szkół Samochodowych
ul. Kilińskiego 24a 4
96. Ulice:
Młodych Patriotów, Szarych Szeregów, Żwirki i Wigury.
Przedszkole Miejskie Nr 6
ul. Młodych Patriotów 10 4
97. Ulice: Gipsowa, Kosów, Olchowa, Ustroń,
Rybnicka od nr 16 do końca parzyste i od nr 11a do końca nieparzyste.
Przedszkole Miejskie Nr 6
ul. Młodych Patriotów 10 4
98. Ulice: Drozdów, Jaskółcza, Kochanowskiego od nr 1 do nr 24 wszystkie, Marzanki, Opawska, Rybnicka do nr 11 nieparzyste i do nr 14 parzyste, Skowrończa, Ziębia.
Szkoła Podstawowa Nr 23
ul. Sikornik 1 4
99. Ulice:
Cyraneczki, Mewy, Rybitwy, Sikornik, Zimorodka. Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5

ul. Sikornik 34 4
100. Ulice:
Bekasa, Derkacza (bez nr 10), Kokoszki, Pliszki.
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
ul. Sikornik 34 4
101. Ulice:
Czajki, Czapli.
Przedszkole Miejskie Nr 29
ul. Sikornik 48 4
102. Ulice:
Perkoza, Żurawia.
Szkoła Podstawowa Nr 41
ul. Kormoranów 23 4
103. Ulice:
Krucza, Wilgi.
Szkoła Podstawowa Nr 41
ul. Kormoranów 23 4
104. Ulice:
Biegusa, Kormoranów.
Szkoła Podstawowa nr 41
ul. Kormoranów 23 4
105. Ulice: Obwód Odrębny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Likwidacji
ul. Kościuszki 29 2
106. Ulice: Obwód Odrębny Zespół Szpitali Nr 2
w Likwidacji
ul. Radiowa 2 1
107. Ulice: Obwód Odrębny Szpital Wielospecjalistyczny
w Likwidacji
ul. Kościuszki 1 2
108. Ulice: Obwód Odrębny Centrum Onkologii – Instytut
Oddział w Gliwicach
ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15 2
109. Ulice: Obwód Odrębny 106 Szpital Wojskowy z Przychodnią
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Zygmunta Starego 20 2
110. Ulice: Obwód Odrębny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
ul. Zygmunta Starego 19
2
111. Ulice: Obwód Odrębny Dom pomocy Społecznej „OPOKA”
ul. Pszczyńska 100 4
112. Ulice: Obwód Odrębny Dom Pomocy Społecznej „NASZ DOM”
ul. Derkacza 10 4
113. Ulice: Obwód Odrębny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Ul. Kozielska 8 1
114. Ulice: Obwód Odrębny Areszt Śledczy w Gliwicach
ul. Wieczorka 10 2

frohike - Czw Paź 19, 2006 04:24

czyli w skrócie znajdujemy w powyzszych postach do ktorego okregu wyborczego nalezymy (od 1 do 4) i 12 listopada wybieramy sie do swojej Obwodowej Komisji Wyborczej i głosujemy :)


ps. sorki za duze posty ale chyba kilka osob chetnie przejrzy sobie te informacje

ps.2 informacje skopiowalem z w w w um.gliwice, p l i tam szukac dokladniejszych informacji jest czegos brakuje badz jest niejasne

mamba - Sob Paź 28, 2006 21:47

ja tam głosuję na Uniowskiego:) jestem z Okręgu nr 1:)
jan - Nie Paź 29, 2006 11:34

frohike,
no fakt informacji sporo, ale uwierz parsknąłem smiechem jak zobaczyłem wiek co niektórych kandydatów np 79lat.

Piotrulek - Nie Paź 29, 2006 12:34

a ja powiem tak i na stara nute,glosujcie na wszystkich oprocz Frankiewicza
Tonio - Nie Paź 29, 2006 12:43

Piotrulek napisał/a:
a ja powiem tak i na stara nute,glosujcie na wszystkich oprocz Frankiewicza
:spi: Masz racje nudny jestes...
Ja sobie pojde zaglosuja na jeszcze nie wiem kogo... pewnie na jakiegos kumpla bo kilku na listach mam...

Major - Nie Paź 29, 2006 12:56

Wczoraj był u mnie koleś, który roznosił ulotki i mówił coś o kandydacie, którego reprezentował. Tyle, że ten koleś strasznie zestresowany był, a jak mówił to patrzył się gdzieś w bok :P (taka wyklepana mowa). Ale to był mały dowód na to, że jednak nie którym kandydatom zależy na chociaż rozsławieniu swojej osoby.
Precz ze starymi dziadami w ławach okręgowych. Takich nie powinno się nawet dopuszczać do startowania :P

Piotrulek - Nie Paź 29, 2006 13:34

...
Tonio napisał/a:
Ja sobie pojde zaglosuja na jeszcze nie wiem kogo... pewnie na jakiegos kumpla bo kilku na listach mam...


lepiej byc nudnym i wiedziec czego sie chce niz pełnoletnim i z wyborow czynic totolotka...a Frankiewicz nie jest moim kumplem i dlatego na niego nie oddam glosu...

frohike - Nie Paź 29, 2006 13:40

moim tez nie jest ale chetnie zaglosuje na niego
Piotrulek - Nie Paź 29, 2006 13:52

frohike napisał/a:
moim tez nie jest ale chetnie zaglosuje na niego



i masz do tego calkowite prawo...

Fredus - Pon Paź 30, 2006 19:53

Major a co to był za koleś tzn. mogłbyś opisac jak wyglądał i o jakim kandydacie do rady miejskiej mowil? Z góry dzięki :)
Major - Pon Paź 30, 2006 20:31

Był z młodych demokratów. Nie pamiętam o kim, bo położyłem ulotke w kuchni i gdzieś znikła (czyt. mama wyrzuciła). W każdym bądź razie był tam też na tej ulotce na samym końcu mały plakacik wyborczy Frankiewicza.
Fredus - Wto Paź 31, 2006 14:27

Hehe dzieki :) bo wiesz moj znajomy Mieszko Adamkiewicz z PO wysyła ludzi po domach i myslalem, że może ktoś od niego :P
Tonio - Wto Paź 31, 2006 16:46

Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz
Strasznie smieszny koles... :P zawsze przychodzil do Samochodowki szukac elektoratu... smiesznie bylo :P
Asienka - Wto Paź 31, 2006 19:09

Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz z PO
u mnie byl osobiscie :)
Fredus - Wto Paź 31, 2006 19:33

Mieszko jest super! Dzięki niemu na pewno wiele w Gliwicach się zmieni! Proponuję zajrzeć na jego stronę w w w mieszko.org, p l :) juz wiele wspolnych akcji zorganizowalismy :) będą kolejna najblizsza to chyba walentynki w gwarku no i poźniej urodziny mojego portalu :) Naprawdę warto na niego głosować :)
Kinga Poniewa? - Wto Paź 31, 2006 22:55

Zapomnieliście tylko o listach kandydatów do Sejmiku...
trunks - Wto Paź 31, 2006 23:36

Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz

nieznam czlowieka, ale moze zaglosuje na niego, skoro tak zachwalacie...choc mialem glosowac na lewice + demokraci, bo prawica tymi kłutniami do niczego nie doprowadzi...

Fredus - Sro Lis 01, 2006 14:51

Mieszko to człowiek na którego warto oddać głos... uwierzcie mi!
Tonio - Sro Lis 01, 2006 14:56

wiem ze ludzi sie nie ocenia po wygladzie ale on nie wzbudza mojego zaufania, a poza tym on startuje we wszystkich mozliwych wyborach (od kad pamietam) i nawet moja pani polonistka ktora go zna twierdzila ze chlopak ma zapal i chcialby ale ona to czarno widzi, zreszta ja tez...
kk - Sro Lis 01, 2006 18:19

Fredus napisał/a:
Mieszko to człowiek na którego warto oddać głos... uwierzcie mi!


Może i zagłosowałbym, ale nie mam takiej możliwości w moim okręgu.

Kogoś z kandydatów śródmieścia polecacie ?

feame - Czw Lis 02, 2006 15:19
Temat postu: Mozecie pomoc..
Witam wszytskich otoz jest taka sprawa ze jesli nie macie juz jakis swoich upatrzonych kandydatow na ktorych chcecie oddac glos chcialam wam powiedziec pewna sprawe na ulicy piwnej jest przechodnia dziecieca ktora z powodu budowy focusa centrum rozrywki na terenie huty gliwice ma zostac zamknieta i wogole a jest tam pewien maly pacjent ktory ma nowotwor.. a dr Anna Zielińska jest tam pediatra i ona startuje do wyborow tylko po to aby wywalczyc prawo do dalszego kontynuowania pracy w tej przechodni.. ja nie mam w trym zadnego inetresu ze o tym pisze.. poprostu Dr Zielińska jest nie zreszona z zadna partia i tu nie chodzi o nia tylko o tego chlopca malego.. pomozmy jemu.. dziekuje za uwage !



DLM
okreg 2
pozycja numer 7 - lek. med. Anna Zielińska

Major - Czw Lis 02, 2006 18:48

A nie można tego dziecka leczyć gdzie indziej? Jestem współczującą osobą i czułą na cierpienie ludzkiej tragedii, ale utrzymanie placówki tylko i wyłącznie dla jednej osoby nie będzie zadną pomocą. Przecież wtedy będzie wydawane kilkakrotnie więcej pieniędzy niż potrzeba na tego dzieciaka, a przecież nie powinno się marnować pieniędzy. To co się nie wyda na placówke może uratować innych.
feame napisał/a:
z powodu budowy focusa centrum rozrywki na terenie huty gliwice ma zostac zamknieta i wogole

Przybliż też dokładnie dlaczego ta przychodnia ma być zamknięta? Bo chyba wiem gdzie ona się znajduje.

Sou - Pon Lis 06, 2006 14:37

Dobrze ze napisali o miejscu zamieszkania kandydatow. Przeciez zgodnie z prawem mieszkaniec warszawy moze na radnego w gliwicach kandydawac... LOL
MAG - Pon Lis 06, 2006 16:04
Temat postu: Re: wybory samorzadowe
Gmeras napisał/a:
macie moze jakies informacje kiedy odbywają sie wybory samorzadowe
kto kandyduje i jakie ugrupowanie oraz w razie czego kogo macie na oku ;)


Wybory samorządowe odbywają się 12 listopada (niedziela) Jesli chodzi o kandydatów.. mieszkam w 4 okręgu wyborczym.. głosować bede na PO.. prezydent: Frankiewicz Zygmunt, do sejmiku wojewódzkiego: Moszyński, do rady miasta: Fulczyk Tadeusz.. program każdego z nich można sprawdzić na ich stronach internetowych.. np. w w w fulczyk, p l

Asienka napisał/a:
Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz z PO
u mnie byl osobiscie


U mnie osobiście był Tadeusz Fulczyk... też z PO

Jeżeli mieszkasz w 4 okręgu to wejdź na w w w fulczyk, p l i sam oceń.. mnie się gość spodobał i bede głosować na niego

MAG - Pon Lis 06, 2006 16:07

Asienka napisał/a:
Fredus napisał/a:
Mieszko Adamkiewicz z PO
u mnie byl osobiscie :)


U mnie osobiście był Tadeusz Fulczyk... też z PO

Jeżeli mieszkasz w 4 okręgu to wejdź na w w w fulczyk, p l i sam oceń.. mnie się gość spodobał i bede głosować na niego

Gliwiczanin102 - Czw Lis 09, 2006 11:41

Jestem rzadkim gosciem na portalu, alu musialem sie wlaczyc do dyskusji. Porownajcie strone Mieszka Adamkiewicz i Fulczyka. Ta druga to wlaściwie wizytówka. Porownajcię programy obu panów - widać, że Mieszko istotnie przemyślał sprawę programu. W ogólę Mieszko najbardzije przykłada sie do kampanii ze wszytkich kandydatów - nie sadzicie?

No pozatym w koncu przydalby nam sie ktos mlody w Radzie Miejskiej - mlodzi chyba tez zasluguja na swojego przedstawiciela, bo potem mówi się, że niek nie dba o sprawy mlodych ludzi- a powedzcie mi kto ma dbać, jak sami nie wybierzemy mlodego?

MAG - Czw Lis 09, 2006 12:57

Gliwiczanin102 napisał/a:
Jestem rzadkim gosciem na portalu, alu musialem sie wlaczyc do dyskusji. Porownajcie strone Mieszka Adamkiewicz i Fulczyka. Ta druga to wlaściwie wizytówka. Porownajcię programy obu panów - widać, że Mieszko istotnie przemyślał sprawę programu. W ogólę Mieszko najbardzije przykłada sie do kampanii ze wszytkich kandydatów - nie sadzicie?

No pozatym w koncu przydalby nam sie ktos mlody w Radzie Miejskiej - mlodzi chyba tez zasluguja na swojego przedstawiciela, bo potem mówi się, że niek nie dba o sprawy mlodych ludzi- a powedzcie mi kto ma dbać, jak sami nie wybierzemy mlodego?


Być może strona jest lepsza.. omówione zostały poszczególne punkty programu.. ale ładny program to nie wszystko ważne jest co z niego może być zrealizowane po wyborach.. obiecać piękne rzeczy może każdy gorzej gdy przyjdzie do ich realizacji.. no ale nie mówię że ich się nie da spełnić.. należy się jedynie nad tym zastanowić.. najważniejszą sprawą jest że obaj Panowie są z tej samej partii co dobrze o Nich świadczy :)

Odnośnie spraw młodych ludzi.. nie zawsze jest tak że młody dba o młodych.. mogę tylko powiedzieć że Pan FULCZYK wydał mi się konkretną osobą, która może coś zdziałać dla Naszego Miasta.. myślę że w tym przypadku CZYNAMI a nie ładnym programem wyborczym

NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY WOGÓLE WYBRAć SIE NA WYBORY!!! Ja zagłosuje na p. FULCZYKA.. i jego polecam! Jednak najważniejsze aby wogóle zagłosować.. dla Dobra Gliwic!!! Nie pozwólcie aby ktoś zadecydował za Was

trunks - Pią Lis 10, 2006 00:00

a ja glosuje na liste nr 6 --> zadnych popisów !
MAG - Pią Lis 10, 2006 00:45

trunks napisał/a:
a ja glosuje na liste nr 6 --> zadnych popisów !


Każdy ma prawo głosować według własnych przekonań.. ważne żeby wogóle na wybory pójść bo frekwencja na wyborach samorządowych jest tragiczna.. 22-25% (w zeszłych wyborach w Gliwicach) a to przecież dużo ważniejsze wybory dla nas zwykłych ludzi od wyborów parlamentarnych.. mają większy wpływ na nasze życie codzienne!!!

Szanuje Twój wybór odnośnie partii bo jak napisałem każdy ma prawo głosować według własnych przesłanek.. jednak przychodzi mi do głowy jedno pytanie.. czy oni już nie mieli swojej szansy i jej nie zmarnowali?

Gliwiczanin102 - Pią Lis 10, 2006 09:33

trunks napisał/a:
a ja glosuje na liste nr 6 --> zadnych popisów !


A ja uwazam, że jesli ktos ( tak jak mieszko ) przyklada sie do programu w ktorym nota bene zawarł niemało swoich "zasług" to bardzo dobrze rokuje w temacie, że jako radny także będzie duzo pracował. No bo podobno po wyborach kazdy mniej sie stara.

zyio - Pią Lis 10, 2006 13:45

Lubie pytanie o program wyborczy. Zawsze w odpowiedzi pytam a co wg Pana/Pani powinien zawierac dobry program.... i wychodzi ze prawie nikt sie wogole nie orientuje o co właściwie chodzi z tymi wyborami i po co to jest. Trzeba przynajmniej 2 pokolen zeby cos sie w tym kraju zmienilo. Jednak nie ujawnie kim jestem, mam zamiar przegrac wybory, skonczyc studia i pomachac Polsce chusteczka z samolotu...

pozdrawiam
Zyio

Danielo - Pią Lis 10, 2006 23:37

A ja ide głosować człowieka z samoobrony żeby było smieszniej:)
:D

trunks - Pią Lis 10, 2006 23:56

MAG napisał/a:
jednak przychodzi mi do głowy jedno pytanie.. czy oni już nie mieli swojej szansy i jej nie zmarnowali?

nie uwazam, zeby ją zmarnowali. Zmarnowany to jest ostatni rok, kiedy to "popis" wygral wybory i nie mogli dojsc do porozumienia. Prawda jest taka, ze prawica w porownaniu to lewicy to amatorzy polityczni, brakuje im profesjonalnej kadry i ogolnie nie bardzo nadają sie do rządzenia. Zajmują sie walką zamiast rozwiązywaniem problemow

darkenstein - Sob Lis 11, 2006 01:44

ja jak zwykle mam w (...) wybory :kwasny: chyba ze miss :D
Gmeras - Nie Lis 12, 2006 21:23

na kogo oddaliście głosy, jeśli oddaliście ;)
jan - Nie Lis 12, 2006 21:28

proponowałbym załozyc ankietę np kandydat na prezydenta, samorzad - jakie urgupowanie itp.
Piotrulek - Nie Lis 12, 2006 21:32

ja glosowalem przeciwko Frankiewiczowi i to jest dla mnie istotne,reszta to dodatek
Gmeras - Nie Lis 12, 2006 22:25

Cytat:
ja glosowalem przeciwko Frankiewiczowi i to jest dla mnie istotne,reszta to dodatek
czyli na kogo mam nadzieje ze nie na tego z pisu ;)
trunks - Nie Lis 12, 2006 22:35

ja glosowalem na 3 kartkach na kandydatow z bloku lewica+demokraci. Na radnych glosowalem na kobiety pierwsze na liscie i tyle.
Madzia - Nie Lis 12, 2006 22:43

ja na Frankiewicza, ogólnie rzecz biorąc PO i na babeczki z list ;)
Major - Nie Lis 12, 2006 23:45

Frankiewicz
Kinga Ponieważ
i jakiś pierwszy z listy :P

Sou - Nie Lis 12, 2006 23:52

Ja na radnego znajomego ze szkoly;p Koalicja gliwickiej mlodziezy czy cos;> Do sejmiku i na prezydenta to PSL. PiS jest niepewne PO mnie wkurza coraz bardziej bo ciagle afer szukaja i klutni no i frankiewicz ;) A ze PSL do samorzadu wybiera najlepszych :P i sprawiaja wrazenie spokojnych ludzi to niech maja;)

Troche smutno ze z tych wszystkich nazwisk tylko 1 osobe znalem a o reszcie to nawet nie slyszalem w zyciu o_O.

MajkeL - Pon Lis 13, 2006 09:23

NIEOFICJALNE WYNIKI WYBORÓW SAMORZ?DOWYCH W GLIWICACH


Zygmunt Frankiewicz zwyciężył w I turze wyborów prezydenckich.


Poszczególni kandydaci na prezydenta uzyskali następującą liczbę głosów:
Zygmunt Frankiewicz (KW PO RP) 30.147 (55,97%)
Aleksander Chłopek (KW PiS) 14.410 (26,75%)
Janusz ?apiński (KW Lewica i Demokraci) 6.482 (12,03%)
Marek Lewandowski (KW PSL) 1.704 (3,16%)
Roman Zawadzki (KW PPP) 1.119 (2,08%)


W wyborach do Rady Miejskiej poszczególne ugrupowania uzyskały następującą liczbę głosów:


Lista nr 5 - KW Platforma Obywatelska RP 20.686 (38,72%)
Lista nr 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość 11.121 (20,82%)
Lista nr 23 - KWW Forum Dzielnicowych List Mieszkańców 8.897 (16,65%)
Lista nr 6 - KKKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 6.575 (12,31%)
Lista nr 22 - KWW NIEPARTYJNE POROZUMIENIE MIESZKAńCÓW-GLIWICZANIE DLA GLIWIC 2.397 (4,49%)
Lista nr 1 - KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 746 (1,40%)
Lista nr 18 - KWW Koalicja Gliwickiej Młodzieży 672 (1,26%)
Lista nr 7 - KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 661 (1,24%)
Lista nr 17 - KWW SOLIDARNE GLIWICE 583 (1,09%)
Lista nr 20 - KW Polska Partia Pracy 404 (0,76%)
Lista nr 21 - KW Krajowe Forum Bezrobotnych - Stowarzyszenie Społeczne 399 (0,75%)
Lista nr 19 - KWW Szansa dla Śląska 279 (0,52%)


Mandaty w Radzie Miejskiej w Gliwicach uzyskały następujące komitety wyborcze:
..............Okręg
Lista I II III IV Razem
PO 3 3 3 3 12
PiS 1 2 1 2 6
DLM 1 2 1 1 5
SLD 1 1 2

Razem:6 7 5 7 25


Radnymi w poszczególnych okręgach zostali wybrani:
Okręg nr 1
1. Zdzisław Goliszewski (PiS)
2. Zbigniew Grzyb (SLD)
3. Andrzej Jarczewski (PO)
4. Jan Kaźmierczak (PO)
5. Ewa Potocka (PO)
6. Krystyna Sowa (DLM)

Okręg nr 2
1. Marek Berezowski (PiS)
2. Magdalena Budny (PO)
3. Leszek Curyło (DLM)
4. Zygmunt Frankiewicz (PO)
5. Tadeusz Grabowiecki (PO)
6. Michał Jaśniok (DLM)
7. Jarosław Wieczorek (PiS)

Okręg nr 3
1. Lesław Dykacz (PiS)
2. Jan Pająk (PO)
3. Marek Pszonak (PO)
4. Urszula Więckowska (PO)
5. Jan Wiśniewski (DLM)

Okręg nr 4
1. Dominik Dragon (PO)
2. Andrzej Karasiński (PO)
3. Marek Kopała (PiS)
4. Piotr Kos (DLM)
5. Janusz ?apiński (SLD)
6. Tadeusz Olejnik (PO)
7. Krzysztof Procel (PiS)

Frekwencja wyborcza wyniosła blisko 34%.

Nikusss - Pon Lis 13, 2006 16:54

Gliwiczanin102 napisał/a:
Jestem rzadkim gosciem na portalu, alu musialem sie wlaczyc do dyskusji. Porownajcie strone Mieszka Adamkiewicz i Fulczyka. Ta druga to wlaściwie wizytówka. Porownajcię programy obu panów - widać, że Mieszko istotnie przemyślał sprawę programu. W ogólę Mieszko najbardzije przykłada sie do kampanii ze wszytkich kandydatów - nie sadzicie?

No pozatym w koncu przydalby nam sie ktos mlody w Radzie Miejskiej - mlodzi chyba tez zasluguja na swojego przedstawiciela, bo potem mówi się, że niek nie dba o sprawy mlodych ludzi- a powedzcie mi kto ma dbać, jak sami nie wybierzemy mlodego?

szkoda ze facet kandydowal 3 raz i trzeci raz zmienial partie - zmienialy mu sie poglady dosc drastycznie :P jak ktos jest chetny to poszukam z kad kandydowal, dodam ze na szczescie nigdy sie nie dostal :P

Agacisko ;-) - Pon Lis 13, 2006 17:20

Nikusss napisał/a:
szkoda ze facet kandydowal 3 raz i trzeci raz zmienial partie

A jego zeszłoroczne plakaty?
Mimo, ze zmienił swój wizerunek to dalej mam przed oczami to zdjęcie... Brrr... :/

MAG - Pon Lis 13, 2006 17:39

Nikusss napisał/a:
szkoda ze facet kandydowal 3 raz i trzeci raz zmienial partie - zmienialy mu sie poglady dosc drastycznie


O kim teraz piszesz? bo niejednoznacznie to ujete.. wymienionych jest dwoch kandydatów

Agacisko ;-) - Pon Lis 13, 2006 17:45

O Mieszku :chytry:
MAG - Pon Lis 13, 2006 17:48

Agacisko ;-) napisał/a:
O Mieszku :chytry:



no to teraz juz wszystko wiem :)

trunks - Pon Lis 13, 2006 22:25

a Kononowicz wyprzedził kandydata Samoobrony na prezydenta Białegostoku :)
Jagoda - Czw Lis 16, 2006 13:29

Fajny ten Kononowicz :P
trunks - Czw Lis 16, 2006 22:23

dzisiaj na TV4 oglądałem wywiad z Kononowiczem i z tymi typkami z "Podlasia 2000" co go wynaleźli. To było żenujące, ci dwaj goscie są badzo cyniczni. Wykorzystali biednego czlowieka zeby tylko zyskac rozglos. Sami przyznali, ze ani przez chwile nie wierzyli, ze moze on wygrac -__-. Sam kononowicz zdawal sie tym nie przejmowac, to bardzo prosty czlowiek i nie dociera do niego, ze ludzie po prostu sie z niego smieją.
Sou - Pią Lis 17, 2006 10:22

WOW widze ze lyknales wszystko jak mlody pelikan ;] Ciekawe jak ktos kto w ogole sie nie pojawia moze chciec slawy ? Kolesie chcieli zrobic sobie jaja z wyborow i nie wiem o co chodzi ludziom jak 60% polakow zrobila to samo nie idac lub oddajac niewazne glosy. A teraz jakies typy wypisuja ze go wykorzystali o_O. No rzeczywiscie lepiej zeby siedzial w domu na tylku i kompletnie nic nie robil. Przynajmniej kase z gadzetow bedzie miec to sobie dorobi bo podobno biedny jest.

Serio pisanie slowo w slowo tego co mowi pan redaktor nie swiadczy dobrze o ogladajacym program. Dla mnie dales sie zmanipulowac i tyle.


h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=tz7dq40rAXU
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=yel2fU17AuQ

trunks - Pią Lis 17, 2006 22:25

Sou napisał/a:
Ciekawe jak ktos kto w ogole sie nie pojawia moze chciec slawy ?

no juz sie pare razy pojawili w TV

Sou napisał/a:
Kolesie chcieli zrobic sobie jaja z wyborow i nie wiem o co chodzi ludziom jak 60% polakow zrobila to samo nie idac lub oddajac niewazne glosy

co ty wogle piszesz ? Jak mozna stawiac znak rownosci miedzy tymi gosciami a kims kto zwyczajnie nie glosowal ? Co innego nie korzystac ze swoich praw a co inego robic parodie z demokratycznych procedór.

Sou napisał/a:
No rzeczywiscie lepiej zeby siedzial w domu na tylku i kompletnie nic nie robil

jesli jemu nie przeszkadza ta sytuacja to niech sobie kandyduje. Ja nie mam nic do niego tylko do tych dwoch przydupasów.

Sou napisał/a:
Przynajmniej kase z gadzetow bedzie miec to sobie dorobi bo podobno biedny jest.

jesli dostanie z tego kase to bardzo dobrze - nalezy mu sie jak najbardziej. Tylko ciekawe czy ci handlujący tymi gadżetami cos mu odpalają ?

Sou napisał/a:
Serio pisanie slowo w slowo tego co mowi pan redaktor nie swiadczy dobrze o ogladajacym program. Dla mnie dales sie zmanipulowac i tyle.

bredzisz....jestes jednym z tych co wszedzie widzą manipulacje i spiski ? Ja po prostu pisze o tym co widzialem i co o tym mysle (a zreszta wiekszosc osob tak mysli, wystarczy poczytac komantarze na stronce kononowicz, p l), a jezeli ty odebrales ten program inaczej to twoja sprawa....nie jestes czasem z PPN-u ? :looka:

Krzysio - Sob Lis 18, 2006 00:04

w sumie juz dlugo po wyborach ale co tam [: mialem nie isc ale ostatecznie stwierdzilem ze do lokalu nie mam daleko i sie przejde, glosowalem na jakies goscia z pozycji 1, do sejmikow na kinge poniewaz a na radnego na jakiegos kolesia z numerem 6 :P wszyscy byli z po ;-)
kurde, a i tak na randego wybrali jakiegos wisniewskiego :rotfl: :rotfl:

Piotrulek - Sob Lis 18, 2006 17:48

trunks napisał/a:
Sou napisał/a:
Kolesie chcieli zrobic sobie jaja z wyborow i nie wiem o co chodzi ludziom jak 60% polakow zrobila to samo nie idac lub oddajac niewazne glosy

co ty wogle piszesz ? Jak mozna stawiac znak rownosci miedzy tymi gosciami a kims kto zwyczajnie nie glosowal ? Co innego nie korzystac ze swoich praw a co inego robic parodie z demokratycznych procedór.


w tym wypadku Sou ma racje,jedno mozna przyrównać do drugiego...

Gliwiczanin102 - Pią Sty 26, 2007 23:51

a czy wiecei ze Mieszko Adamkiewicz wejdzie do Rady Miejskiej na miejsce Andrzeja Karasinskiego?
krystian - Sob Sty 27, 2007 06:39

Gliwiczanin102 napisał/a:
a czy wiecei ze Mieszko Adamkiewicz wejdzie do Rady Miejskiej na miejsce Andrzeja Karasinskiego?
super!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze!! to doskonale posuniecie... powiedz jeszcze kto to jest i juz bede w pelni szczescia ;) poza tym z tego co pamietam to tematy w cyklu "czy wiecie, ze ..." sa w innym topicu;)
Gliwiczanin102 - Sob Sty 27, 2007 07:01

krystian napisał/a:
Gliwiczanin102 napisał/a:
a czy wiecei ze Mieszko Adamkiewicz wejdzie do Rady Miejskiej na miejsce Andrzeja Karasinskiego?
super!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze!! to doskonale posuniecie... powiedz jeszcze kto to jest i juz bede w pelni szczescia ;) poza tym z tego co pamietam to tematy w cyklu "czy wiecie, ze ..." sa w innym topicu;)


Widać nie czytales od poczatku postów- byla o nim mowa wyżej.
a o Mieszku mozesz poczytac w najblizszych Nowinach Gliwickich - podobno maja dać jego krotki zyciorys.

Gmeras - Sob Sty 27, 2007 17:29

h t t p;//w w w mieszko.org, p l/ jak by cos więcej ;p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group