dupiate forum

Wasze hobby - Przygarnę rybki

kk - Pon Wrz 04, 2006 20:53
Temat postu: Przygarnę rybki
Witam

Jeśli ma ktoś z Was za dużo rybek, albo chciaby się pozbyć rybek lub w ogóle zlikwidować akwarium, chętnie przyjmę albo odkupię w rozsądnej cenie.
Zarówno rybki, jak i roślinki, a może i całe akwarium.

Henio.eu - Wto Gru 15, 2009 20:53

Jeśli ktoś ma i chce się pozbyć (odpłatnie lub bezpłatnie) to proszę o wiadomość.
Interesują mnie:
- Gupiki
- Brzanki Sumatrzańskie
- Skalar (tylko młody ze względu na mały zbiornik)
- Neony

i Glonojad ale to za jakiś czas, akwarium dopiero zakładam więc na początku zdechłby z głodu.

krzys - Wto Gru 15, 2009 21:04

nie prawda, że glonojad zdechnie Ci z głodu na początku

jak zakładałem aquarium, to 5 pirani i glonojad dawało radę od pierwszych minut życia :D. Dopiero po 11 miesiącach mi go rozszarpały, tzn do połowy zjadły ...

Czarnulka - Wto Gru 15, 2009 21:38

krzys, glonusia z piraniami.... gdzie Ty masz serce :/
krzys - Sro Gru 16, 2009 11:42

tam gdzie powinno być, miałem też malutkie 6 glonojadów, one dawały radę :), tamten był z nimi prawie rok, ale może jego różowy kolor wkurzał me maleństwa i w końcu może zdechnął, bo wątpie, by się ot tak za niego dobrały.
Nie miałem popularnych "pirani" piaractus naterreri, czyli pirani czerwonej, choć takie zamówiłem, a piaractus brachypomus, wszystko żerną piranię, a nie tylko padlinożerną.

kisia - Sro Gru 16, 2009 12:29

a ja mam do oddania jedna rybkę, spokojna, ułożona, nie sprawia problemów, samiec, znowu zapomniałam jak sie nazywa, to ta która nosi w pyszczu jajeczka i malutkie rybki, kolor blady żółty. Może ktoś przygarnie bo inne rybki go atakują i musieliśmy go dac do kotnika żeby nic mu nie zrobiły.
kk - Sro Gru 16, 2009 12:55

kisia napisał/a:
a ja mam do oddania jedna rybkę, spokojna, ułożona, nie sprawia problemów, samiec, znowu zapomniałam jak sie nazywa, to ta która nosi w pyszczu jajeczka i malutkie rybki, kolor blady żółty. Może ktoś przygarnie bo inne rybki go atakują i musieliśmy go dac do kotnika żeby nic mu nie zrobiły.


Może to tzw. Pielęgnica Mekka?
Mam takich kilka więc by się dogadały :)
Chętnie przygarnę

krzys - Sro Gru 16, 2009 13:39

PS, przepraszam Cię kisia za spam, ale pragnę jeszcze dodac, że te 5 najmniejszych pirani (ok. 30cm) moich jest w gliwickiej Palmiarni ;)

[ Komentarz dodany przez: kisia: 16 Grudzień 2009, 13:51 ]
wybaczam, ale może juz na tym poprzestań, a jak chcesz coś dopisać to mozesz (chyba) edytować swój post :P

kisia - Sro Gru 16, 2009 13:55

kk, suuuper, nię będzie sie już bidulek męczyć, chociaż te co go atakują to też pielegnice :/
kk - Sro Gru 16, 2009 22:04

kisia napisał/a:
kk, suuuper, nię będzie sie już bidulek męczyć, chociaż te co go atakują to też pielegnice :/


Moje pyszczaki są też takie blado pomarańczowo-różowe, nie powinny za bardzo się gryźć :)

kisia - Sro Gru 16, 2009 22:22

to ja pogadam z moim kolegą, tym od akwarium i dam znać :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group