dupiate forum

Nasze miasto - Pytanie odnośnie Pana fotografa...

ruckzuck - Czw Lip 27, 2006 00:24
Temat postu: Pytanie odnośnie Pana fotografa...
Na imię ma chyba Wojtek. Ma fajny rower i w ogóle. Dla kogo robi te zdjęcia? Wiecie?
frohike - Czw Lip 27, 2006 00:31

ech dla kogo to nie wiem ale koles jest niezły :P
ruckzuck - Czw Lip 27, 2006 00:35

Kurdę. Kogo pytam to nie wie :( Szkoda.
frohike - Czw Lip 27, 2006 00:42

ruckzuck, ech podejdz do niego i sam sie spytaj
kaszanna - Czw Lip 27, 2006 07:36

Jak nie uda Ci się go złapać osobiście to może Anula będzie miała do niego telefon. Swoją drogą dawno Wojtka nie widziałam. A zdjęcia robi rewelacyjne.
Anula - Czw Lip 27, 2006 10:00

mam do niego telefon. Nazywa sie Wojciech Baran. Kiedyś robił zdjęcia dla Dziennika Zachodniego ale teraz nie jestem pewna czy nadal dla nich bo kiedyś opowiadał, że zakończył z nimi współpracę.
Mariusz - Czw Lip 27, 2006 10:03

Taki śmiszny koleś na rowerze z przetrąconym nosem i zawsze otwartą buzią ?
kaszanna - Czw Lip 27, 2006 10:07

Hmmm można również tak go opisać, jak wolisz :mad:
Anula - Czw Lip 27, 2006 10:15

mimo nieprzeciętnego wyglądu jest całkiem sympatyczny, nic złego nie mogłabym o nim powiedzieć a znam go ładnych kilka lat, chociaż ostatnio rzadko spotykam go na gliwicach bo pracuje gdzies na strefie na etacie.
A zdjęcia robi naprawde rewelacyjne. Jest pasjonatem tego co robi.

Mariusz - Czw Lip 27, 2006 11:52

kaszanna napisał/a:
Hmmm można również tak go opisać, jak wolisz :mad:

Ojoj, przepraszam :P
Ja go zawsze widuję jak u mnie w kościele na Sikorniku jak są chrzty. On robi zdjęcia podczas tych uroczystości :)
Ostatnio go na alejce widziałem :P Tak się zapatrzył w pupę pewnej pani, że omało nie zderzył się z rowerem nadjżdzającym z naprzeciwka :D

Anula - Czw Lip 27, 2006 14:37

Mariusz napisał/a:
Tak się zapatrzył w pupę pewnej pani, że omało nie zderzył się z rowerem nadjżdzającym z naprzeciwka

No bo przecież to tylko mężczyzna :)

Mariusz - Czw Lip 27, 2006 14:48

No nie dziwiłem mu się, bo mi też ta pani przypadła do gustu, ale żeby powodować takie zagrożenie w ruchu drogowym ... oj :pol:
Basiorek - Czw Lip 27, 2006 16:35

a ja nie wiem o kim mówicie... to źle?
Mariusz - Czw Lip 27, 2006 16:39

Może na Sośnicę nie zagląda ... :P
Taki charakterystyczny pan ;)

Basiorek - Czw Lip 27, 2006 16:42

nic mi to dalej nie mówi... chyba, że... niski i ciemne włosy?
frohike - Czw Lip 27, 2006 16:54


Basiorek - Czw Lip 27, 2006 16:56

aaaaaa :) miałam okazję widzieć parę razy... ostatnio w Sośnicy na Cantate Deo i chyba jeszcze na Leśnym
kisia - Nie Lip 30, 2006 13:40

Mariusz napisał/a:
Tak się zapatrzył w pupę pewnej pani, że omało nie zderzył się z rowerem nadjżdzającym z naprzeciwka

który z kolei zapatrzył się na biust owej pani. Oj ci mężczyźni ;) :rotfl:

Mariusz - Nie Lip 30, 2006 16:36

No co ?
Tak się ubieracie to grzechem jest nie popatrzeć tu i tam :P
Poza tym to normalny odruch (bezwarunkowy:D) mężczyzny :)

Anula - Nie Lip 30, 2006 17:09

Mariusz napisał/a:
Poza tym to normalny odruch (bezwarunkowy:D) mężczyzny

tak jak oddychanie i bicie serca?? niezłe wytłumaczenie tego że ślinicie się na widok każdego kawałka nagiego ciała.
Niech Wam będzie, zaniedługo zima i nic nie bedziecie widzieć tylko zmarzniete noski. :evil:

Mariusz - Nie Lip 30, 2006 17:55

Anula napisał/a:
tak jak oddychanie i bicie serca??

Zarówno oddychanie, bicie serca jak i kobiety są nam potrzebne do życia ;)

Anula napisał/a:
niezłe wytłumaczenie tego że ślinicie się na widok każdego kawałka nagiego ciała.

Nie na każde. Różne są gusta :P Jeden woli z dużymi ... oczami, drugi z mniejszymi :) Jeden woli szczuplejszą, drugi lubi do czegoś się przytulić :)

Anula napisał/a:
zaniedługo zima i nic nie bedziecie widzieć tylko zmarzniete noski. :evil:

Zawsze na przystanku można kogoś spotkać :) Pouśmiechać się ładnie :) Potrzeć noskami jak Eskimosi :P ... i tak dalej :)

Anula - Nie Lip 30, 2006 18:11

Mariusz napisał/a:
Potrzeć noskami jak Eskimosi ... i tak dalej

o rany jak fajnie, może kidyś Ciebie spotkam na jakimś przytanku. Jednak nie kupię autka, będę miałą wieksze szanse. :hyhy:

kisia - Pon Lip 31, 2006 00:51

czy chcecie jeszcze coś napisać na temat tego fotografa czy moge zamknąć topik bo zaczynaja sie juz :offtopic: :P
Anula - Pon Lip 31, 2006 09:29

wybacz juz się zamykamy :padam:
MajkeL - Wto Sie 01, 2006 07:19

JA go widuję prawie na każdym koncercie w Gliwicach i okolicach.....

.....a może udostępnia zdjęcia w Necie..... ?? Jeśli tak to czy zna ktoś może jego stronkę ??

MajkeL - Wto Sie 01, 2006 07:23

h t t p;//bw.xxl.fm.interia, p l/index.html]Chyba coś znalazłem......
Anula - Wto Sie 01, 2006 14:01

niezły jest wiedziałam,że kiedys bedzie kimś. :)
ansc - Wto Sie 01, 2006 14:50

Mój mały Oluś miał nawet przez tego fotografa uwiecznioną buzie w DZ jak się urodził.
Galeria jest super.

darioss - Pią Gru 15, 2006 17:03

znam go super facet fajne fotki robi ale jak sie zapędzi to potrafi 10 filmów wypstrykać hihi
:) :)

Wojtulek - Nie Gru 17, 2006 17:18

ten fotograf zawsze u mnie w podstawowce, w 7 robil fotki...
mr.miro - Sob Gru 30, 2006 23:35

Wojcia znam od chyba... 25 lat. Tak, jezdzil z nami na kolonie. mam przeciez pare fotek. Poczekajcie, musze je poszukac. Wojtek, choc od nas o pare lat starszy, nigdy nie byl brany na serio. I nie dziwota, taki lekko odmienny ;-) Ale zlosliwy nigy nie byl, no - taki Baran-ek. Mieszkal na 100% na Sikorniku bo tam go bardzo czesto widywalem. Ciesze sie cos o nim uslyszec, to takie wspomnienie z przeszlosci...
Mariusz - Sob Gru 30, 2006 23:46

Ostatnio widziałem go na ul. Jasnogórsiej w centrumjak gdzieś jechał na rowerku z wielkim plecakiem ... nie byłoby to dziwne gdyby to nie była godzina 5:30 :szok:
mr.miro - Nie Gru 31, 2006 00:02

Mariusz, pozdro, ale tak szczerze - co w tym dziwnego, ze Wojtus sobie rano na rowerku jezdzi. Ten sobie jezdzi, inny musi charmanic. Brawo Wojtek!!! Tak dla zdrowka to na pewno nie zaszkodzi. On byl zawsze inny , ale co z tego??? Bylo by nudno gdyby kazdy robil to samo i byl taki sam. Wszystkiego najlepszego dla forum,Kisi i Wojtka!!!
jahu - Wto Sty 02, 2007 11:06

Hehe i o Wojtku tutaj na forum :-) Baran to czlowiek Orginal przez duze O :-)
kaszanna - Wto Sty 02, 2007 11:08

Mariusz, jak jechał do pracy na godzinę 6 rano to 5.30 była jak najbardziej odpowiednia ;)
kobi - Wto Sty 02, 2007 19:18

W końcu wiem o kim mowa :D Faktycznie jest oryginalny :D Nawet przyłapał mnie i zrobił kilka "zdjęć rozwodowych" :rotfl:
kisia - Wto Sty 02, 2007 20:48

hehe złapałam kontakt z Wojtkiem ;) :hyhy: :D, myśle że nie raz nam się przyda jego aparat ( oczywiście fotograficzny :) ) Szkoda że nie złapałam go przed turniejem, mielibyśmy może lepsze zdjęcia :/
Morqana - Sro Sty 03, 2007 06:38

U mnie także wiele razy zdjęcia robił..W Naszej Parafii jest mile widziany, bo wszystkie "poważniejsze" zdjęcia są robione przez niego.Niesamowity człowiek i zdjęcia ma niesamowite.
darioss - Pon Sty 29, 2007 12:42

mr.miro napisał/a:
Wojcia znam od chyba... 25 lat. Tak, jezdzil z nami na kolonie. mam przeciez pare fotek. Poczekajcie, musze je poszukac. Wojtek, choc od nas o pare lat starszy, nigdy nie byl brany na serio. I nie dziwota, taki lekko odmienny ;-) Ale zlosliwy nigy nie byl, no - taki Baran-ek. Mieszkal na 100% na Sikorniku bo tam go bardzo czesto widywalem. Ciesze sie cos o nim uslyszec, to takie wspomnienie z przeszlosci...



On u nas zawsze robił zdjęcia na pokazach fryzjerskich bywałem u niego w domu żeby wybrać zdjęcia i mieszka na ulicy krzywej

DevilDoll - Pon Sty 29, 2007 15:36

Też go znam kiedyś pracował na Kopalni Gliwice, jak jeszcze istniała Jako Sekretaż Sztygara (goniec)
Wieczorny - Wto Sty 30, 2007 21:48

znana postać jak widzę... nie znam osobiście, ale ogladałem kilka jego zdjęć. jest zawsze tam, gdzie się coś dzieje. wiem, że w czasie kolejek robi zdjęcia na stadionie piasta.
pozdro, wojtek, jeśli tutaj zagladasz.

kisia - Sro Sty 31, 2007 02:29

Wieczorny napisał/a:
jeśli tutaj zagladasz

dostał już namiary na nasze forum i ponoć zagląda, nie ma czasu tylko pisać i pozdrawia wszystkich bardzo serdecznie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group