dupiate forum

Na wesoło - KABARETY, lubicie się czasem pośmiać?

Major - Pon Lip 24, 2006 21:51
Temat postu: KABARETY, lubicie się czasem pośmiać?
h t t p;//w w w itvp, p l/kabarety/i.tvp/

Na tej stronce są pełnometrażowe festiwale kabaretowe. Niektóre trwają po 2h i napewno każdy znajdzie w nich chociaż troche ze swojego humoru.
Dobrze mieć szybsze łącze, bo może być dla kogoś uciążliwe ciągłe buforowanie.

Asienka - Sob Lip 29, 2006 19:23

własnie oglądam na 2 :)
Piotrulek - Sob Lip 29, 2006 19:32

Czego jak czego,ale rożnych ,różnistych kabaretow to nam nigdy nie brakowalo,a żyją one tylko i wyłącznie dzięki sytuacji politycznej w naszym kraju,kiedyś śmialiśmy się z Jaruzelskiego,Urbana i Rakowskiego,potem nastal czas Walęsy i jego premierów,następnie Kwaśniewski i już wydawało się ,że nic naszych kabareciarzy nie poderwie do pracy i dlugo nie trza bylo czekać,nastali Kaczyńscy i pies Irasiad ..smiejmy się bo śmiech to zdrowie jak mowi nasze powiedzonko...
izia - Sob Lip 29, 2006 20:28

Piotrulek napisał/a:
Czego jak czego,ale rożnych ,różnistych kabaretow to nam nigdy nie brakowalo,a żyją one tylko i wyłącznie dzięki sytuacji politycznej w naszym kraju,kiedyś śmialiśmy się z Jaruzelskiego,Urbana i Rakowskiego,potem nastal czas Walęsy i jego premierów,następnie Kwaśniewski i już wydawało się ,że nic naszych kabareciarzy nie poderwie do pracy i dlugo nie trza bylo czekać,nastali Kaczyńscy i pies Irasiad ..smiejmy się bo śmiech to zdrowie jak mowi nasze powiedzonko...

Irasiad to podobno suczka hi hi ;) akurat coś dla min. Giertycha, miał ostatnio speach w sejmie na temat zmiany płci, z cudowną puentą zamiany pani marszałek na pana marszałka :D, ostatnio było dużo takich "kwiatków" choćby < kwiaty zła > najbardziej kwieciście wypowiadającego się człowieka na naszej półkuli, czyli posła Cymańskiego, jego <hyc hyc po drabince> to mógłby nawet Mumio wykorzystać, toz to poziom prawie-prawie <kopytka>
a ja zglaszam Kabaret starszych panów--za wszystko, zdając sobie sprawę, że te klimaty niekoniecznie sa na dzisiejsze czasy, to akurat kabaret, który niekoniecznie żył z sytuacji politycznej swoich czasów, no moze trochę na zasadzie zaprzeczenia, tz. przyciągając ludzi przez pokazywanie cudownego "gdzieś" nie mającego nic wspólnego ze zgrzebnymi i zapyziałymi czasami

Major - Sob Lip 29, 2006 21:21

Oj kabaret starszych panów też miał dużo politycznych krzaczków. Nie znam wszystki ich skeczy, ale jestem pewny, że troche tego jest. Zresztą oni byli zmuszeni do czegoś więcej niż ułożenie niezłego kawału, prócz tego musieli to zrobić tak, aby uwczesna władza niepokumała do końca o co chodzi, lub poprostu, żeby przez samą cenzure przeszło. Innych kruczków my młodzi napewno nie wychwycimy, bo nie znamy pewnych sytuacji z których mogli się naśmiewać.
izia - Sob Lip 29, 2006 22:52

taaak? ja też oczywiscie nie znam wszystkich programów, żadny ze mnie znawca, raczej wielbiciel ale to ich zaangażowanie polit. to dla mnie nowość :niepewny: , z takich politycznych "wycieczek" na wprost to raczej znałam i kojarzyłam egidę, sts jeśli chodzi o te czasy
Admike - Pon Lip 31, 2006 08:48

nie ma to jak Masztalscy czy tez Kabaret Rak
Olaa - Nie Wrz 10, 2006 23:04

ja kocham kabarety !!!!! :D :D :serce: :serce: :serce: :super: :rotfl: uwielbiam!!!! najbardziej cenie kabaret niestety juz nieistniejacy czyli kabaret POTEM :D :padam: :padam: :padam: :rotfl: a teraz utrwalony czastkowo w kabarecie Hrabi ktory rowniez ma calkiem niezle skecze :padam: wkrotce podam link do stronki gdzie mozna poszczegolne skecze roznych kabaretow poogladac i posmiac sie :hyhy: :D
Czarnulka - Nie Wrz 10, 2006 23:06

Ani mru mru rules :P
Olaa - Nie Wrz 10, 2006 23:42

gdzie tam Ani mru mru :P ich skecze sa smieszne ale mozna je obejrzec raz lub dwa - pozniej przestaja smieszyc POTEMI przynajmniej robili skecze ktore mozna bylo ogladac wiele razy i ciagle sie smiac tak samo :) no ale sa gusta i gusciki ;) polecam obejrzec programy kabaretu POTEM : "Bajki dla potluczonych" " dziekie muzy" i jeden z najlepszych ich numerow "Echo" :rotfl: :D ponizej zamieszczam link oraz link do strony z roznymi kabaretami przy okazji :)

h t t p;//kabarety.fani, p l/articles.php?id=65

no i cala ta stronka :) h t t p;//kabarety.fani, p l/index.php

jeszcze dodaje Halame, ktorego tez bardzo lubie :P

h t t p;//w w w apostol, p l/index.php?name=News&file=article&sid=2039

Wojtulek - Pon Wrz 11, 2006 09:30

Najlepszy kabaret to ani mru mru, wlasnie go ogladam i sie caly czas smieje.
Basiorek - Wto Wrz 12, 2006 20:05

tofik rządzi :D :rotfl:
Wojtulek - Sro Wrz 13, 2006 15:44

Basiorek napisał/a:
tofik rządzi :D :rotfl:

tofik byl fajny za pierwszym, drugim i trzecim ale za dziesiatym jak sie juz go oglada to staje sie polowi nudny

Monique - Sro Wrz 13, 2006 18:09

Wojtulek, dokladnie nie ktore hity sa fajne ale do czasu.. ale sa tez takie ktore zostaja w paniemiec na zawsze.. ja np. bardzo ludzie kabaret "Starsi Panowie" :)
Basiorek - Sro Wrz 13, 2006 18:56

starsi panowie to klasyka :taniec:
Monique - Czw Wrz 14, 2006 07:49

Basiorek, nie raz wlasnie nawet taka klasyk jest super :) ciesze sie ze ma to tez u Ciebie uznanie :)
Basiorek - Czw Wrz 14, 2006 16:37

jasne, że tak! a piosenki to prawdziwe hity! <dla mnie oczywiście>
MajkeL - Pon Wrz 25, 2006 20:23

h t t p;//film.wp, p l/p/id,71262,wiadomosc.html?id=71262&rfbawp=1159210002.604&ticket=9917072370043104lsfrSqybYs3w%2F8Y5eBO2N5Qhu79TJ7My5cQdtilF1YmXPaQR2yyUr2ryjuJmJbrENu1UZF125TxNFGR5b8rY4yTGi7ENznNw%2FBBgJ5J056h%2BjuvUdSWQw7rfav4HWmGt]Ani Mru Mru razem z Monty Pythonem

:ok:

Szamanka - Sob Wrz 30, 2006 12:04

h t t p;//sunsite.icm.edu, p l/pub/music/kabaret/video/


tez mozna male co nie co obejrzec :D

daroo - Sro Lis 08, 2006 23:56

kabarety duza dawka smiechu :D najbardziej ze wszystkich kabaretow przypadl mi do gustu kabaret ani mru mru :D:D załanczam tez linka jak ktos chce sobie po oglądać
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :D


h t t p;//w w w milanos, p l/video-ani_mru_mru.php?id=mru-1

Major - Czw Lis 09, 2006 23:26

Wklejajcie czasem dobre kabarety tutaj.

h t t p;//w w w skecze.info/t155-Grupa-MoCarta-Mandaryna.html

daroo - Pią Lis 10, 2006 02:47

<hehe> dobre to bylo z tą mandaryna :D mam prozbe do wszystkich wklejejcie jak najwiecej linkow z fajnymi kabatetami ok ?? :rotfl:
Olaa - Sro Lis 22, 2006 00:38

daroo, wyzej wklejalam stronke gdzie jest mnostwo kabaretow do wyboru do koloru :D

no i rewelacyjny Pablo Francisco :rotfl: :D

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=GsAA1Ua4_II

h t t p;//kabarety.fani, p l/articles.php?id=369 - rewelacja :rotfl: :rotfl: :rotfl: :padam: :D :rotfl: ' raz dwa trzy tup tup tup' :rotfl: :rotfl:

Olaa - Wto Lis 28, 2006 22:40

h t t p;//kabarety.fani, p l/articles.php?id=96 uwielbiam ten love song :hyhy: :rotfl:
Madzia - Czw Lis 30, 2006 20:55

a moje ulubione to "Wizyta księdza" i "Impreza u Bogdana" Kabaretu Moralnego Niepokoju
można obejrzeć na stronce, którą Olaa podała :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Olaa - Sro Gru 20, 2006 16:07

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=bR7Q3Lst-i4 :D


h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=FUeCAVL-Zp8 jeden ze starszych skeczow :rotfl:

Szamanka - Sob Sty 06, 2007 15:57

Wczoraj sie usmialam...

sluchalam sobie kabareciarza Krzysztofa Daukszewicza " Listy do Pana Hrabiego"

ubaw po pachy :rotfl: :rotfl:

dade - Sob Sty 06, 2007 16:48

Daukszewicz jest ok , ale on chyba od dłuższego czasu nic nowego nie stworzył ....
Ostatnio miałem zamiar iść na Grupę MoCarta, ale jakoś pomysł zagubił się w szarej rzeczywistości :/


The klaszczers :)

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=fJHdyb7s4Jk

Olaa - Czw Sty 11, 2007 21:14

Kabaret Po Żarcie :rotfl:

Michał Bajor:
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=lyDmtwE6yNQ&mode=related&search=

i jeden zmoich ulubionych :rotfl: , choc dosc dawny :D

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=ej-o4Qs6YVA&mode=related&search=

Olaa - Pon Mar 05, 2007 03:00

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=ADEpeajNTyQ

jak zwykle Potemi :P

Coyote - Sro Mar 14, 2007 06:29

Nie wiem czy to było :)
Ale można sie ulac :)
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=C9xCZI12XEo

aniol - Sro Mar 14, 2007 18:35

Kabaret Ani Mru Mru jest najlepszy :super: :rotfl: :rotfl:
Alinka - Czw Sie 02, 2007 18:51

Formacja CHATELET i Euzebiusz wymiataja:D
Lukasz - Nie Sie 05, 2007 01:29

Ostatnio bawi mnie Neo-Nówka :)
Solid_Wood - Nie Sie 05, 2007 10:18

ja się spotkałem z Mumio zanim jeszcze byli sławni. Występowali w Gliwicach, bardzo miło rozmawiało mi się z Nimi po występie (miałem dostęp za kulisy). Mają swoiste poczucie humoru i całkiem normalne, że nie wszyscy "to czują".
Poza tym Potem i wiele innych. Każdy daje jakąś "perełkę" dzięki czemu świat staje się bardziej kolorowy :)

Noemi - Pią Sie 10, 2007 16:08

;)

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=m5jxQekiet8

mój ulubieniec :P :) :rotfl: :rotfl:

Olaa - Wto Gru 04, 2007 00:02

Kabaret Mlodych Panow przypadl mi do gustu :)

np. skecz o szpitalu jest rewelacyjny : h t t p;//beka.jor, p l/viewpage.php?page_id=110

albo bardzo lubie Kabaret Pod Wyrwigroszem- caly cykl o rodzince :)

a tu tez niezly skecz o Rubiku <polityczny> :rotfl:
h t t p;//kabarety.coje, p l/pokaz/rubik/

polecam poogladac :D

Szamanka - Wto Gru 04, 2007 14:15

Ja pare dni temu sluchalam HBO na Stojaka

plakalam ze smiechu a szczegolnie spodobalo mi sie

" Zestaw harcerski-pol litra wodki, wino i puszka piwa"

Szamanka - Pią Lut 22, 2008 20:37

h t t p;//pl.youtube, c o m/watch?v=Meni5KSrtfM


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 23:28

Uwielbiam się śmiać ;) Miałam oakzje widzieć ?owców, KMN, Smile na żywo. Cos niesamowitego. W realu sa 3x bardziej śmieszni niż w TV :rotfl:
trunks - Wto Sty 27, 2009 23:58

Ishikawa napisał/a:
W realu sa 3x bardziej śmieszni niż w TV

to fakt w realu to zupełnie inny odbiór, bezposredni kontakt z publicznością przewaznie dziala na plus, to samo przy koncertach muzycznych (no chyba, ze ktos spiewa jak Mandaryna, ale to juz inna historia ;p)

Arex30 - Sro Sty 28, 2009 07:18

h t t p;//w w w kabarety.tworzymyhistorie, p l/1455_neo-nowka_ksia_dz_2_(wpadka).php]pierwsze


h t t p;//w w w kabarety.tworzymyhistorie, p l/1182_neonowka_niebo.php] a to mnie poprostu powaliło :D

Ishikawa - Sro Sty 28, 2009 08:39

NA zywo sie smialam z kanaretów, ktore do tej pory nie wydawaly mi sie smieszne ;) NA zywo, bez tv, mozna leciec bez cenzury :)
Zuza - Czw Lut 05, 2009 15:20

Zgadzam się że bezpośredni kontakt z kabaretem - scena - widownia to zupełnie co innego jak TV - to tak samo jak koncert rockowy - ale czasami jak mam dobry chumor to lubie popękać ze śmiechu - będąc samemu przed TV - to tak z braku laku - swoją drogą dobry temat i można tu znaleść sporo linków - a i obecnie w TV jest wiecej żartowych programów - śmiech to zdrowie - a teraz taka ciężka grypa pozdr Zuza :hyhy: :hyhy:
MajkeL - Czw Lut 05, 2009 16:30

W Operetce w Gliwicach kiedyś co roku organizowano Kabareton....
Mam nadzieję że reaktywują imprezę..... bo także lubię kabarety na żywo... (nie w TV)
Pamiętam także że jakiś czas temu były organizowane spotkania z kabaretami (np. Mumio) w Domu Pracowników Politechniki przy ul. Banacha. Wspaniała impreza, płakałem ze śmiechu :rotfl:
Zuza napisał/a:
a teraz taka ciężka grypa

Tak, tak.. śmiech to zdrowie ;)

Zuza - Pią Lut 13, 2009 21:24

Kiedyś byłam przypadkiem w Gdańsku i tam równiez chyba jakoś latem odbywa się festiwal kabaretów - zjeżdżaja wszystkie śmiechowe gwiazdy przedstawienia odbywają się na kilku scenach jjest cobić
odbywa się to jakoś w okolicach Jarmarku Dominikańskiego - to taka duża impreza - i ma cos wspólnego z melonikiem - pamiętam na plakatach czarne meloniki - a moze błękitne
wiecie coś o tym ???

Bea.tka - Pią Lut 13, 2009 22:23

nie wiem nic o tych melonikach niestety ale powiem Wam ze mój uluiony Kabaret to Piasecki i Rewinski " Boryna" znacie ? jak nie to polecam !! kupa smiechu gwarantowana !!!
Bea.tka - Nie Lut 15, 2009 11:41

h t t p;//w w w chomikuj, p l/Chomik.aspx?id=Tadzio_26&sid=14 ( Piasecki - Boryna ) tu znalazłam kabarecik w całosci przesłuchajcie sobie !! warto !!
Zuza - Czw Lut 19, 2009 17:49

Dzięki DYSZKA - fajna stronka
posłuchałam troszkę
ale mam ochotę więcej sobie pościągać na dysk
tylko musze się zalogować
teraz nie mam czasu - ale stronka faktycznie warta odwiedzenia
polecam innym

Ishikawa - Nie Lut 22, 2009 21:04

h t t p;//w w w kabarety.tworzymyhistorie, p l/1438_neonowka_niebo_wpadka.php
Bea.tka - Wto Maj 05, 2009 20:55

posikałam się ze śmiechu :zawstydzony: :niepewny:
GosiaO - Czw Lip 15, 2010 08:21

Za kabaretami nie przepadam, ale Neonówka Niebo strasznie mi sie podobał :rotfl:
malgon - Pią Sty 21, 2011 23:38

czuje się w obowiązku rozkręcić temat kabaretów na tym forum:)
mam nadzieję, że pomożecie

na początek z sentymentem polecam h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=1viQF9JQAnQ

co wy na to?? :)

Admike - Sob Sty 22, 2011 10:56

fajne, ale mnie i tak najbardziej bawi:
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=1wAT__7sbyM&feature=related
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=55vTVZ_aI5U&feature=related

oczywiście OBOWI?ZKOWO trzeba obejrzeć obydwie części :rotfl:

Klementynaaa - Sob Sty 22, 2011 12:41

A mnie powalają nasi :D
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=pLJh0NvohvA]h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=pLJh0NvohvA
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=cZLGHn4TzUA&feature=related]h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=cZLGHn4TzUA&feature=related

Bea.tka - Wto Lis 01, 2011 18:46

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=WTxPqvwyXdA genialny ! juz kiedys wrzucałam ;)

i drugi ciekawy :P h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=_3prrXcxmgA&feature=related

Dalia - Wto Mar 19, 2013 10:01

Polecam Hrabi i ich wcześniejszą formacje Potem :D skecze genialne
sebek - Sro Mar 20, 2013 08:51

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=DIGw1CYhxM4 :P
Frog - Pon Kwi 15, 2013 22:11

h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=koVI-vvU9S8]Kabaret Hrabi - Reakcja Osoby z Widowni :rotfl: :rotfl: :rotfl:
PAKuS - Wto Maj 14, 2013 18:53

DOBRY KABARET
szamo - Pon Lis 18, 2013 13:35

Dobry skecz h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=BBH5jBMlNhY
pawel7 - Pon Sie 10, 2015 19:51

Uwielbiam kabarety. jak dla mnie każdy jest super!
janek.w.1983 - Czw Lis 26, 2015 10:37
Temat postu: tak
Uwielbiam Paranienormalnych i ich program na Dwojce :D
agus123 - Sro Kwi 26, 2017 20:48

Magia kabaretów jak dla mnie zgubiła się gdzieś po drodzę... Nie smieszy juz to tak jak kiedys od dlugiego czasu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group