dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Jak znosisz upały!!!

Jacek13 - Wto Lip 11, 2006 09:52
Temat postu: Jak znosisz upały!!!
Lubię ciepło i obecna pogoda mnie zadawala.Bo lepiej jak jest ciepło niż zimno.Bo łatwiej się ochłodzić niż zagrzać. :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :super: :super: :super: :super:
Dorothea - Wto Lip 11, 2006 09:55

Znosze jez znosnie, jesli akurat robie to, na co mam ochote, inaczej jest kiedy musze cos robic a wcale tego nie chce........
Własnie teraz mnie to spotyka :mur: :mur:

Mariusz - Wto Lip 11, 2006 12:05

Mam wiatrak w domu ... jak jest gorąco to sobie załączam i mi fajnie wieje :P
manexxl - Wto Lip 11, 2006 12:15

Wentylator na max, co 15 minut głowa pod kran i orzeźwiający strumień zimnej wody. No i dużo piję (nie alkoholu). Ale ogólnie to nie nawidzę upałów. Lubię temperaturkę rzędu 15 stopni celsjusza :)
Mariusz - Wto Lip 11, 2006 13:13

Ale na noc nie polecam go zostawiać.
Rano można się obudzić z takim bólem gardła, że ... cho cho cho.

manexxl - Wto Lip 11, 2006 13:14

W nocy nie potrzebuję, mieszkam blisko lasu a wieczorkiem od lasu bije chłodek i w nocy jest chłodno i świeżo. Aż pięknie się śpi :)
tuchałowa - Wto Lip 11, 2006 13:40

Ja i tak śpię w nocy pod grubą zimową pierzyną :D Ogólnie lubię upały (oczywiście są granice) :D
kisia - Wto Lip 11, 2006 13:44
Temat postu: Re: Jak znosisz upały!!!
Gdy jestem w pracy mam chłód bo nie wpada mi słoneczko przez okno, jedynie jak wychodze z pracy i wsiadam do samochodu w którym jest 50 stopni :przestraszony: to troche jakby mi było goraco, ale otwieram okienka i jadąc nie odczuwam upału, w domu jest goraco ale mi to nie przeszkadza :D bo
Jacek13 napisał/a:
Lubię ciepło i obecna pogoda mnie zadawala.Bo lepiej jak jest ciepło niż zimno.Bo łatwiej się ochłodzić niż zagrzać. :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :super: :super: :super: :super:

Bot - Wto Lip 11, 2006 14:09

W domu wentylatorek w pracy wentylatorek (gorzej jak trzeba wyjść z biura i pobiegać) a w aucie lodóweczka chłodzi... Jakoś daje rade w te upały, dużo mineralnej niegazowanej mniej alkoholu.
Gmeras - Wto Lip 11, 2006 17:26

tuchałowa napisał/a:
Ja i tak śpię w nocy pod grubą zimową pierzyną :D Ogólnie lubię upały (oczywiście są granice)
w lato nocna sauna ? :D
Piotrulek - Wto Lip 11, 2006 17:32

manexxl napisał/a:
No i dużo piję (nie alkoholu).


to marnujesz czas nie potrzebnie...hahahahaha :D :D :D

khaman napisał/a:
dużo mineralnej niegazowanej mniej alkoholu.



i znowu marnowanie czasu i nawadnianie się bez potrzeby... :D :D

izia - Wto Lip 11, 2006 20:52

na mnie najlepiej dziala w upały (i zawsze) filizanka herbaty, pod warunkiem, że jest to dilmah gold, i pod warunkiem,że jest wypijana baaaaardzo gorąca poza tym każde ilosci melonów i ogórków, kupowane w systemie, tak, żeby dac im sznsę przezimować przed konsumpcją całą noc w lodówce, orzeźwiają bosko :super:
madziar - Wto Lip 11, 2006 20:55

upały sa straszne, ale jak fajnie wróci z rowerka i napi sie 2 szklaneczki zmrożonej coli mmmmmmmmmmmm :P
Major - Wto Lip 11, 2006 21:09

W życiu tak źle upałów nie znosiłem jak tego lata. Leje się ze mnie jak z wiadra. Cokolwiek zrobie zaraz oblewam się potem jakbym głowe z pod kranu wyciągnął. Ochyda.
Ale nieukrywam, że lubie ciepło i lato, więc nie narzekam na to :)

Bot - Wto Lip 11, 2006 21:42

Piotrulek napisał/a:
znowu marnowanie czasu i nawadnianie się bez potrzeby...

A co wolisz się odwadniać czy jak :P
madziar napisał/a:
zmrożonej coli

zmrożoną to chyba widelcem :P
Major napisał/a:
Cokolwiek zrobie zaraz oblewam się potem jakbym głowe z pod kranu wyciągnął

To pewnie przez nadwage :P

Major - Wto Lip 11, 2006 22:58

khaman napisał/a:
To pewnie przez nadwage

Tak to z pewnością powód. Czasem pojawie się nad wagą i też mnie oblewa pot :P Czy może przypadkiem jakiegoś kilo nie zgubiłem po wycieczce na rowerze :)

kisia - Wto Lip 11, 2006 23:53

tuchałowa napisał/a:
Ja i tak śpię w nocy pod grubą zimową pierzyną

ja również, może nie pod pierzyna ale pod kołdrą, co prawda sama mam niewiele na sobie ale kołdra musi być, bo mam pootwierane okna i mi zimno :/

Dorothea - Sro Lip 12, 2006 00:12

ja tez mam pootwierane okna i umieram z ciepła, od kilku dni spie zupełnie bez przykrycia, czasami tylko stopy wsadze pod kocyk , bo sie czuje taka goła ;) ;)
Szamanka - Sro Lip 12, 2006 00:56

No tak znosze ze po nocach nie spie :D

ze pot splywa po plecach przy najmniejszym nocnym wysilku :hyhy:

Gmeras - Sro Lip 12, 2006 06:25

kiedy jest strasznie duszno ja spac nie umie
Alinka - Sro Lip 12, 2006 06:47

Mi tam upał nie przeszkadza, gorzej z traktorami ktore juz od 6 rano jezdza zeby cieplo :kwasny: w dzien ominac, przenioslam się z łożka na podłoge pod okno.. wieczorami jest chlodniej i kiedy spie chlodne powietrze na mnie wieje:D, jakos da sie przezyc..
kaszanna - Sro Lip 12, 2006 09:02

Nienawidze takich upałów, staram się nawet jak najmniej mrugać żeby się nie spocić :rotfl: A jak mam w południe iść przez centrum miasta to czuję jakbym miała zemdleć. Piję chłodną wodę, kropię się wodą co jakiś czas ale to i tak nic nie daje.
Dorotka - Sro Lip 12, 2006 10:59

awsze znosiłam je dobrze - w środku lata w Egipcie i Grecji wszyscy padali a ja byłam w swoim żywiole.... a teraz :rozpacz: pierwsze lato "od zawsze" kiedy się nie opalam, pocę się jak szczurek, najchętniej nie wychodziłabym z domu :(
i z wanny

atena - Sro Lip 12, 2006 12:01

W Egipcie czy Grecji zupelnie inaczej odczuwa sie taka temperature!
kobi - Sro Lip 12, 2006 12:10

Również uwielbiam upały i wtedy czuję się najlepiej, ale... wyjątkowo w tym roku to mogłaby już być zima... :/
atena napisał/a:
W Egipcie czy Grecji zupelnie inaczej odczuwa sie taka temperature

Oczywiście, ale czasami jest taka sytuacja, że ktoś może czuć się gorzej i nic na to nie może poradzić :/

atena - Sro Lip 12, 2006 12:12

kobi napisał/a:

Oczywiście, ale czasami jest taka sytuacja, że ktoś może czuć się gorzej i nic na to nie może poradzić

No jasne! :)

Bot - Sro Lip 12, 2006 12:22

Dorothea napisał/a:
zupełnie bez przykrycia

bez pidżamki? :hyhy:
No u mnie w nocy jest chłodno okno tylko uchylone a pod kołdre się czasem zakopie bo bez odzienia czasem zimno ;) Gorzej w dzień... wracam z pracy to mi się nic nie chce w taki upał..

atena - Sro Lip 12, 2006 12:26

Cytat:
wracam z pracy to mi się nic nie chce w taki upał..
_________________

Nic? :hyhy:

Bot - Sro Lip 12, 2006 12:31

atena napisał/a:
Nic?

:] No poza wskoczeniem do wanny i paroma innymi rzeczami to nic :P A szczególnie wyłazić gdzieś na takie słońce :P

atena - Sro Lip 12, 2006 12:35

Nie gdzies, tylko plywaczki na rece i na Lesne! ;)
Bot - Sro Lip 12, 2006 13:25

atena napisał/a:
plywaczki na rece i na Lesne

pływaczki :D No tak... jeszcze mnie za rączke zaprowadź :P

Piotrulek - Sro Lip 12, 2006 14:00

na upały jest najlepsza..........praca oczywiście,pot zalewa oczy,ubranie robocze jest prawie calkowicie mokre,a ty pracujesz i wcale się nie meczysz,tylko pić się chce,a potem letni prysznic i do auta i dalej do następnej pracy...polecam
praz - Sro Lip 12, 2006 14:04

nie lubie upalow i lata... wiosna rulez
kisia - Sro Lip 12, 2006 14:08

Cytat:
No i dużo piję

ja tez , najlepiej wode mineralną z cytryną :D

Bot - Sro Lip 12, 2006 14:11

kisia, i zagryzasz prince polo :P
kisia - Sro Lip 12, 2006 14:17

khaman prince polo to na ból głowy ;) :D
Bot - Sro Lip 12, 2006 14:25

A myślałem że na ból głowy najlepsze lody :]
kisia - Sro Lip 12, 2006 14:27

khaman lody sa dobre na ból gardła :P
Dorothea - Sro Lip 12, 2006 18:08

khaman napisał/a:
bez pidżamki?


nie posiadam, spie ubrana inaczej ;)

Bot - Sro Lip 12, 2006 18:45

kisia napisał/a:
lody sa dobre na ból gardła

no tak na ból glowy najlepszy jest leksex :cwaniak: :]
Dorothea napisał/a:
spie ubrana inaczej

to nie ja byłam ewą :P

Dorothea - Sro Lip 12, 2006 19:04

khaman napisał/a:
to nie ja byłam ewą


buahahaha dobry jestes.........

kisia - Czw Lip 13, 2006 00:13

Dorothea napisał/a:
spie ubrana inaczej

ja czasami ubieram się tylko w balsam, fajnie ochładza ciałko :D

Jacek13 - Czw Lip 13, 2006 15:17

Szamanka napisał/a:
ze pot splywa po plecach przy najmniejszym nocnym wysilku
To trzeba być pasywnym a nie aktywnym. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic" :prysznic"
Alinka - Czw Lip 13, 2006 16:32

jak to jest, kiedy leze na słoncu nawet i godzine to mnie troszke opali, a kiedy dzis pracowalam na dworze to mnie słonce spalilo :?: :przestraszony: wyglada na to ze trzeba ciagle pracowac zeby sie ładnie opalic:P
Szamanka - Wto Lip 25, 2006 22:05

Jacek, napisal
Cytat:
trzeba być pasywnym
... :przestraszony: , zeby odlezyny dostac :przestraszony:



a upal powoli daje w kosc


moj ogrodek wyglada jak pustynia :mur:

trunks - Wto Lip 25, 2006 22:44

Jacek13 napisał/a:
Lubię ciepło i obecna pogoda mnie zadawala.Bo lepiej jak jest ciepło niż zimno.Bo łatwiej się ochłodzić niż zagrzać.

Tez libie cieplo, ale bez przesady, te upały sa chore. Powinno byc max 26 to by bylo ok.
I nie zgodze sie, ze latwiej jest sie ochlodzic. Ogrzewanie jest technicznie latwiejsze do zrealizowania. Siedze w robocie czy w chacie w upal i jest tam gorąco - bez klimy nie ma za bardzo jak obnizyc temp. W zime w domu mam odpowiednią temperature, bo mam piec i se grzeje.

kisia - Wto Lip 25, 2006 22:55

ale narzekacie, w końcu lato mamy. Poza tym jakie upały, ja w polarze siedzie bo mi zimno :/
Bot - Sro Lip 26, 2006 07:52

kisia napisał/a:
ale narzekacie, w końcu lato mamy. Poza tym jakie upały, ja w polarze siedzie bo mi zimno :/

No ty też narzekasz :P W polarze :szok: ja śpie nago przy otwartym oknie więc nie wyobrażam sobie, że można teraz w polarze siedzieć... Ty to zmarzluch jesteś... Za mało... tego... ruchu :]

Gmeras - Sro Lip 26, 2006 08:06

Tropikalne upały w Polsce - najgoręcej od 227 lat
h t t p;//wiadomosci.onet, p l/1361586,11,item.html
a zapowiadali zimny i deszczowy lipiec ;p

Zbyszek - Sro Lip 26, 2006 10:17

W ktorym momencie sie zaczyna 'upal'? :upal:
Gmeras - Sro Lip 26, 2006 13:42

kiedy wychodzisz na ulice i poty cie oblewaja a nie miałes wczesniej zadnego wysiłku fizycznego :P
Arex30 - Sro Lip 26, 2006 14:27

:upal: end s... = zmęczenie materiału do potengi entej
Major - Sro Lip 26, 2006 16:09

khaman napisał/a:
No ty też narzekasz W polarze ja śpie nago przy otwartym oknie więc nie wyobrażam sobie, że można teraz w polarze siedzieć...

Najgorsze, że i tak wstaje rano cały mokry i zdyszany jakbym całą noc biegał :szok:
Chyba Afrykański klimat nie jest moim ideałem.

Bot - Sro Lip 26, 2006 18:55

Major napisał/a:
tak wstaje rano cały mokry i zdyszany jakbym całą noc biegał

Może biegasz we śnie :)

madziar - Sro Lip 26, 2006 19:56

polecam basen kryty, nie jakies kapieliska, jeziora, bajora. Woda na warszawskiej boska, aż przyjemnośc dac sobie wycisk. Jak wchodziłam do wody to czułam się jak w raju :)
trunks - Sro Lip 26, 2006 22:31

no ja polecam czechowice, woda naturalna niechlorowana :)

kisia napisał/a:
ale narzekacie, w końcu lato mamy.

to nie jest normalne lato, a sytuacja w rolnictwie czy w lasach jest katastrofalna (wilgotnosc sciółki < 10%, czyli moze sie zajarac szybciej od kartki papieru O_o) !

Major - Sro Lip 26, 2006 22:50

Podobno mamy najgorętszy lipiec (jako średnia temperatura) od ponad 220lat. Czyli od czasów kiedy zaczęto prowadzić regularne pomiary meteorologiczne.

Sierpień niby ma być jeszcze ostrzejszy.

Ja sobie już tego nie potrafie wyobrazić.

Dorothea - Sro Lip 26, 2006 22:52

Major napisał/a:
Sierpień niby ma być jeszcze ostrzejszy.

a ja słyszałam,ze chłodny i deszczowy.
Wszedzie gadaja co innego

madziar - Sro Lip 26, 2006 22:57

haha a ja czytalam ze sierpien bedzie jak dawne polskie lato, upaly nie beda juz tak dokuczliwe, zobaczymy

trunks napisał/a:
no ja polecam czechowice, woda naturalna niechlorowana


ja tam lubie popływa, okularki na twarz i heja kursuje az do padniecia, ile sie da, a w czechowicach nie wsadzilabym stopy a o twarzy nie wspomne brrr

frohike - Sro Lip 26, 2006 23:40

madziar napisał/a:
trunks napisał/a:
no ja polecam czechowice, woda naturalna niechlorowana


ja tam lubie popływa, okularki na twarz i heja kursuje az do padniecia, ile sie da, a w czechowicach nie wsadzilabym stopy a o twarzy nie wspomne brrr


kryte baseny zostawmy na zime

teram mamy lato i trzeba popluskac sie troszke w plenerze :D

Gmeras - Czw Lip 27, 2006 08:50

i woda w pleneze nie moze byc zbyt ciepła bo nie o to chodzi jeździ się nad wode zeby się ochłodzic ;)
trunks - Czw Lip 27, 2006 10:41

nom na czechowicach woda ma idealna temperature jak dla mnie, no i co do plywania to wiecej miejsca niz na basenie :)
frohike - Czw Lip 27, 2006 15:32

a ja za chwilke jade na Pławki sie schłodzić :)
Dorothea - Czw Lip 27, 2006 19:42

Uwielbiam upały, ale juz wysiadam.Co innego siedziec gdzies nad wodą, a co innego w zamknietym biurze bez klimy :(
madziar - Czw Lip 27, 2006 20:36

pławki zdecydowanie lepiej od czechowic (tam nie wsadzam nawet palca), ale na pławkach to wchodze sie tylko potaplac, żeby sie schłodzic, buzi w kazdym razie nie zamaczam. Dla każdego coś miłego. Ja wolę basen kryty i tego będę sie trzymac :P
izia - Czw Lip 27, 2006 20:51

a ja się dzisiaj się przejechalam z zamościa do gliwic, klima na full i jak najrzadsze stopy na benzyniarniach, dało się wytrzymać , było nawet cakiem przyjemnie, szkoda że nie mogę spać w samochodzie :)
trunks - Czw Lip 27, 2006 22:47

madziar napisał/a:
pławki zdecydowanie lepiej od czechowic (tam nie wsadzam nawet palca)

tylko ze na czechach czystsza woda, bo na plawkach ma nieprzyjemny zapach...

Major - Czw Lip 27, 2006 23:13

W tym roku na czechach nie bylem, ale ogole to jakos z tymi upalami u mnie kiepsko. Rozplywam się w dłoniach, a nie ustach i ogółem mimo, że każdego ranka prysznic jest, to i tak pare minut po nim jestem brudny i spocony. Okropienstwo.
Szkoda też, że jednak transport na Pławniowice to tylko samochód, albo rower, a nie zawsze w taki upał rowerem chce się jechać.

frohike - Pią Lip 28, 2006 01:47

trunks napisał/a:
madziar napisał/a:
pławki zdecydowanie lepiej od czechowic (tam nie wsadzam nawet palca)

tylko ze na czechach czystsza woda, bo na plawkach ma nieprzyjemny zapach...


hmm wg mnie na Czechowicach bardziej zamulona jest woda

Admike - Pią Lip 28, 2006 06:12

ja dobrze znosze te upały

a dla ochłody zajadam z lodóweczki arbuzika,pomaga mi też zimna woda mineralna bądź piwecko...

Alinka - Pią Lip 28, 2006 06:42

a ja ostatnio słyszałam ze w sobote ma byc 35 stopni , juz przesadzaja.. ze wszystkim niech ta pogoda sie skonczy!!! a wczoraj na parapecie mialam 50 stopni:D
trunks - Pią Lip 28, 2006 09:55

frohike napisał/a:
wg mnie na Czechowicach bardziej zamulona jest woda

ale to przy plazy, jak duzo ludzi w wodzie, to normalne...

Co do upałów to wkrutce mogą byc przerwy w dostawie wody i prądu -_-

Bot - Pią Lip 28, 2006 16:39

Major napisał/a:
Szkoda też, że jednak transport na Pławniowice to tylko samochód, albo rower

A w czym problem samochodem jechać?

Alinka napisał/a:
a wczoraj na parapecie mialam 50 stopni
:P
No można jajecznice sobie smażyć.. jaka oszczędność gazu :D

Anula - Pią Lip 28, 2006 21:25

ja do wczoraj byłam, dzielna i starałam się nie myśłec o tych stróżkach potu ściekającym ze mnei cały dzien i całą noc ale dziś pękłam i juz zaczyna mnie to wkur..... Ile można znieśc te temperatury, przeciez to nieludzkie. Pracowac nie moge bo mi sie białko w organiźmie ścina, spacerowac tez nie bo wiadomo jak jest w mieście, że nie wspomne o innej przyjemnej zazwyczaj czynności :zawstydzony: . Taki wysiłek w temperaturze mieszkania to juz ekstremalne przeżycie.
zostaje tylko :zdrowko:

perll1 - Pią Lip 28, 2006 21:47

Anula napisał/a:
Ile można znieśc te temperatury, przeciez to nieludzkie

Hmm a u mnie w parcy w niektórych pomieszczeniach nie ma klimy tam gdzie jest to nie działa albo leci ciepły nawiew. Jak bym złapała tego co to robił to... :kibol: :kibol: :ban?: :idiota:

Dorothea - Pią Lip 28, 2006 21:52

perll1 napisał/a:
u mnie w parcy w niektórych pomieszczeniach nie ma klimy


oj no cos Ty, u mnie tez nie ma i pot mi od szyi po pleckach leci i w majtach sie zatrzymuje, zajefajne uczucie mowie ci.
Jak wracałam pociagiem to w przedziale nie dało sie otworzyc ani jednego okna, powietrze stało w miejscu, nie mogłam sie odkleic od siedzenia jak przyszedł czas na wysiadanie buahahahahah.

Alinka - Pią Lip 28, 2006 21:55

haha:) to gdzie daleko pracujesz? ze pociagami dojezdzasz? a u mnie jest wrecz odwrotnie.. jest mi zimno i kicham:(
Dorothea - Pią Lip 28, 2006 22:13

Alinka, w Katowicach
Major - Pią Lip 28, 2006 23:37

khaman napisał/a:
A w czym problem samochodem jechać?

Po pierwsze trzeba go mieć.

Dzisiejszy wieczór był chyba jednym z nielicznych kiedy można było odetchnąć i poczuć troche wiaterka na sobie.
Jednak dzień :kwasny: Co się rusze, kiwne palcem to pot na czole ścieka jakbym się chlusnął wiadrem wody.

Gmeras - Sob Lip 29, 2006 00:23

jutro najgorętszy dzień całego lipca :D moze nawet dojsc do 35 stopni w cieniu (rekordowa temperatura od 1994 roku
kisia - Sob Lip 29, 2006 01:25

Cytat:
jutro najgorętszy dzień całego lipca

w końcu sie ładnie opalę :D

Szamanka - Sob Lip 29, 2006 04:18

U mnie wlasnie zaczelo dosyc ladnie padac.....czuje ten swiezy zapach.....ziemia oddycha :D
Zbyszek - Sob Lip 29, 2006 06:16

Ja Wam zazdroszcze tej pogody, u mnie tylko 14 stopni, przyslijcie troche ciepla...pliss
Jacek13 - Sob Lip 29, 2006 10:06

Tu w Gliwicach upały są wykańczające. Nad morzem orzeżwiająca bryza djae jakoś żyć. :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :cieplo:
Anula - Sob Lip 29, 2006 10:10

jade zaraz na Leśne z synkiem, ciekawe jak przezyje podróż autobusem.
musze zacząć myslec nad redytem na autko

Jacek13 - Sob Lip 29, 2006 10:13

Anula napisał/a:
jak przezyje podróż autobusem.
Weż taksówkę. :szok: :szok: :szok: :szok: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:
trunks - Sob Lip 29, 2006 13:54

kisia napisał/a:
w końcu sie ładnie opalę

tylko ze slonce juz za chmurami, a duchota ciagle jest -_-

morigan - Sob Lip 29, 2006 14:06

ogólnie pogoda do bani, opalić sie nie da bo brak aktualnie słońca a upał i duchota że hej JA CHCE :deszcz: !!!!!!!!!!!!!
tuchałowa - Sob Lip 29, 2006 14:18

Nad Sośnicą zaległy chmurzyska i jest wiatr :hyhy:
Basiorek - Sob Lip 29, 2006 14:18

zaraz zacznie padać :taniec:
morigan - Sob Lip 29, 2006 14:38

LEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec: :taniec:
Asienka - Sob Lip 29, 2006 14:52

super :)
Basiorek - Sob Lip 29, 2006 14:56

tararara pokropiło i przestało...
Asienka - Sob Lip 29, 2006 15:10

no u mnie troche lało :)
Gmeras - Sob Lip 29, 2006 15:10

zalało ulice do sklepu dostac sie nie moigłem niemoczac całych butów :P
Asienka - Sob Lip 29, 2006 15:11

Cytat:
zalało ulice do sklepu dostac sie nie moigłem niemoczac całych butów :P


chyba szlismy do tego samego sklepu :D

Gmeras - Sob Lip 29, 2006 15:17

ja byłem w plusie i lidlu w lidlu 2x ale Cie niewidziałem :P
Asienka - Sob Lip 29, 2006 15:22

y plusie była :D płynełłam :) ale mily chłodek sie zrobił przynajmniej na chwileczke
Anula - Sob Lip 29, 2006 17:35

wreszcie troche ochłody, rewelacja!!! siedze sobie na balkonie i wdycham podeszczowe powietrze ;)
Piotrulek - Sob Lip 29, 2006 17:47

Anula napisał/a:
siedze sobie na balkonie



a ja nie mam balkonu i siedzę przed kompem i piszę,czytam,cenzoruję i końca tego nie ma,ale też mam chlodno w domku...

Basiorek - Sob Lip 29, 2006 18:57

całkiem miło się zrobiło :) jeżdżąc na rowerku po raz pierwszy od kilku tygodni nie ociekałam potem :D
Major - Sob Lip 29, 2006 22:38

Ta, dzisiaj mialem taką przejazdzke, ze ledwo ją zaczelismy i musialem szybko wracać do domu, zeby mi prania z balkonu nie zwialo :D Dobrze, ze dotarlem przed czasem, bo jeszcze pies zaczal wariowac. Bardzo sie burzy biedak boji.
Szamanka - Pon Lip 31, 2006 15:12

ufffff...troszke na Dzikim Zachodzie popuscily upaly..i nawet zaczelo padac :hurra:


czlek zaraz inaczej oddycha

:kwasny: :kwasny: tylko czy ja gdzies nie slyszalam ze sierpien ma byc chlodniejszy?

frohike - Pon Lip 31, 2006 19:11

Szamanka napisał/a:
tylko czy ja gdzies nie slyszalam ze sierpien ma byc chlodniejszy?


chyba nie wierzysz meteorologom

warto robic innaczej niz mowia

w sobote mialo byc cieplo a w niedziele padac - stalo sie na odwrot

w lipcu mialo byc zimno a jest troszke innaczej

poniewaz ide na urlop ciesze sie ze zapowiadaja zimny sierpien

:rotfl:

i tez bede oryginalny jak jacek 13 :rotfl: :D :) ;) :] :P :hyhy: :oczami: :super: :ok: :hurra: :super: :looka:

Dorothea - Pon Lip 31, 2006 20:31

frohike napisał/a:
poniewaz ide na urlop ciesze sie ze zapowiadaja zimny sierpien


wolisz jak jest chłodno na urlopie?????
ja tam wole ciepełko :przestraszony: :D

frohike - Pon Lip 31, 2006 21:51

Dorothea napisał/a:
frohike napisał/a:
poniewaz ide na urlop ciesze sie ze zapowiadaja zimny sierpien


wolisz jak jest chłodno na urlopie?????
ja tam wole ciepełko


frohike napisał/a:
meteorologom

warto robic innaczej niz mowia


:D

frohike - Pon Lip 31, 2006 21:55

Dorothea napisał/a:
frohike napisał/a:
poniewaz ide na urlop ciesze sie ze zapowiadaja zimny sierpien


wolisz jak jest chłodno na urlopie?????
ja tam wole ciepełko


frohike napisał/a:
meteorologom

warto robic innaczej niz mowia


:D

darkenstein - Pon Lip 31, 2006 21:59

takie upaly jakie sa od kilku dni to rozumiem mozna normalnie prapracowac :) , jak bylo tak goraco to tylko mozna bylo za laskami sie ogladac :P
Arex30 - Wto Sie 01, 2006 08:06

co do prognozy pogody to polecam w w w icm.edu, p l. podstronka z prognozą bogody .
Zdecydowanie się sprawdza.
A ja mam na mojej przelądarce (Firefox) takie rozszeżonkoco mi pokazuje pogodę
sprawa fajna
:upal: :deszcz:

Szamanka - Wto Sie 01, 2006 08:08

U mnie juz nastapilo ochlodzenie.....od dzis jest troche przyjemniej


ale przyzwyczailam sie do sloneczka, ktorego nagle zabraklo :upal:

Dorothea - Wto Sie 01, 2006 08:50

no i pada nienawidze takiej szarugi :(
Major - Wto Sie 01, 2006 11:38

Padało? :szok: Znowu coś przespałem :rotfl:
Dorothea - Wto Sie 01, 2006 11:42

Major napisał/a:
Padało?


tak w Katowicach,dobrze ze mam parasol

Szamanka - Wto Sie 01, 2006 12:24

Ciagle pada


kurcze szok termiczny :zakrecony:

trzeba swetry wyciagac :rotfl:

taki spadek temperatury z 37 na 20 stopni :mur:

Major - Wto Sie 01, 2006 22:44

Dzisiaj jak zaczął padać deszcz, siedziałem akurat na działeczce i z radości stałem sobie w tym deszczu bez koszulki, żeby się orzeźwić. Niestety po paru sekundach wzmocnionego opadu wody zrobiło sie cholernie chłodno i trzeba było się jednak ruszyć z wolnego powietrza pod jakiś daszek.
Asienka - Sro Sie 02, 2006 08:19

jaki miły poranek
Gmeras - Sro Sie 02, 2006 10:34

zimno
Bot - Sro Sie 02, 2006 11:17

Major napisał/a:
Dzisiaj jak zaczął padać deszcz, siedziałem akurat na działeczce i z radości stałem sobie w tym deszczu bez koszulki, żeby się orzeźwić

Hehe a ja w sobote jak luneło wylazłem w klapeczkach z supermarketu jakby nic.. ludzie stali przy wyjściu i bali się wyleść. Ja miałem ochote odstawić "singing in the rain" :)

A teraz pogoda się schrzaniła już na całego...

frohike - Sro Sie 02, 2006 11:20

no pieknie, czlowiek jedzie na urlop i pogoda sie musi (...)*ć
Dorothea - Sro Sie 02, 2006 16:24

Dzisiaj zmarzłam jak w pazdzierniku normalnie............ :przestraszony:
manexxl - Czw Sie 03, 2006 11:04

U mnie dzisiaj jest 15 stopni i pada deszczyk. No wkońcu NORMALNA pogoda. :)
trunks - Czw Sie 03, 2006 22:31

nareszcie pada. Mam tylko nadzieje, ze nad ranem przestanie, zeby nie zmaknac w drodze do roboty. Powinny na polnoc te chmury pojsc niech im tez cos popada :oczami:
Major - Czw Sie 03, 2006 22:54

Jak jutro popada, to przynajmniej żalu nie bede miał podczas siedzenia w pracy, że mi się pogoda marnuje:)
Morqana - Pią Sie 04, 2006 10:14

Jak ja znosze upaly??;> Czekam na deszcz :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dorothea - Pią Sie 04, 2006 10:35

Jakie upały?????? :przestraszony:
Zimno jest jak na jesieni :mur:

Gmeras - Pią Sie 04, 2006 10:45

a tak deszczu chcieli ;p
Asienka - Pią Sie 04, 2006 12:21

fajnie jest :)
Gmeras - Pią Sie 04, 2006 13:03

15 stopni za mało
Arex30 - Pią Sie 04, 2006 14:29

Jak sądze można topic już zamknąć bo upały to już przeszłość
:deszcz:

Dorothea - Pią Sie 04, 2006 19:57

Arex30 napisał/a:
bo upały to już przeszłość


oj nie kracz, nie kracz ja Cie bardzo ładnie prosze :D

trunks - Pią Sie 04, 2006 22:49

Arex30 napisał/a:
upały to już przeszłość

dobrze prawi polac mu :)

Jacek13 - Sob Sie 05, 2006 09:19

Arex30 napisał/a:
bo upały to już przeszłość
Wcale niebyłbym tego taki pewien. :upal: :upal: :upal: :upal: :upal: :upal: :upal: :upal:
Arex30 - Sob Sie 05, 2006 09:32

Jacek13 napisał/a:
Wcale niebyłbym tego taki pewien

mój urlop sie kończy i kończą sie :upal:

kisia - Sob Sie 05, 2006 13:54

Ja CHCę UPAłY i :upal: bo lepiej je znoszę niz takie brzydkie, :deszcz: i zimne dni jak dziś :kwasny:
trunks - Sob Sie 05, 2006 14:02

kisia, nie bądź egoistką, ziemia potrzebuje wody ;)
kisia - Sob Sie 05, 2006 22:49

trunks, ok ale czy od razu musi być tak zimno :?: :kwasny:
Basiorek - Nie Sie 06, 2006 10:08

nie byliście w górach, nie wiecie o czym mówicie... zimno... listopad prawdziwy, raz nawet zastanawiałam się czy to deszcz ze śniegiem nie pada :zdegustowany:
fekete - Nie Sie 06, 2006 13:27

Na Śniezce tylko 8 stopni C. :)
fekete - Nie Sie 06, 2006 13:37

Ale to miał być chyba temat o upałach :upal: ?
trunks - Nie Sie 06, 2006 14:34

kisia napisał/a:
czy od razu musi być tak zimno

ale AZ tak zimno nie ma, przynajmniej u nas, bo w gorach to co innego

Arex30 - Nie Sie 06, 2006 15:52

fekete napisał/a:
Ale to miał być chyba temat o upałach :upal:


:offtopic:

Szamanka - Wto Sie 08, 2006 18:55

Narazie minely...i znow zaczelo sie narzekanie, ze pogoda sie zepsula


ale pociesze Was....zapowiadaja jej powrot( mam nadzieje ze te 30-stopniowe temperatury tez) w polowie sierpnia

Dana - Wto Sie 08, 2006 19:27

czekam połowy sierpnia :) na te opisane upały Szamanko :kwiatek:
kisia - Wto Sie 08, 2006 19:38

w tamtym roku w tym czasie też padały deszcze a dwa ostatnie tyg sierpnia były przepiękne, mam nadzieję że w tym roku upały zaczną się juz od 16 sierpnia :D
Dorothea - Wto Sie 08, 2006 19:42

Cytat:
że w tym roku upały zaczną się juz od 16 sierpnia
_________________


zaczną sie zaczną, zobaczysz......... :upal:

fekete - Wto Sie 08, 2006 20:09

kisia napisał/a:
upały zaczną się juz od 16 sierpnia
, trzymam za słowo, wtedy wyjeżdżam na urlop, w razie czego będę reklamował :) .
Dorothea - Wto Sie 08, 2006 20:10

fekete napisał/a:
wtedy wyjeżdżam na urlop

a gdzie jesli mozna wiedziec?????

fekete - Wto Sie 08, 2006 20:17

Do Karpacza, podreptać po Karkonoszach, dawno tam nie byłem :foto: .
Dorothea - Wto Sie 08, 2006 20:21

fekete, duzo zdjec napstrykaj wtedy zrobimy w foto zabawie to Twoje w stringach..., ups w spodenkach miało byc............ :rotfl:
Major - Nie Sie 13, 2006 12:00

W tamtym roku ulewy były do września. Dopiero w połowie września była pogoda jak latem i trzymała się do października :) Listopadem źle też nie było :)
katarzyna35k-ce - Nie Sie 13, 2006 18:13

no ja to bym chciała zeby te upały jeszcze powróciły tak koło 25 sierpnia bo na urlopik sie wybieram :) :upal:
asik - Nie Sie 13, 2006 20:40

lepsze upały niż takie zimne i deszczowe dni..
katarzyna35k-ce - Pon Sie 14, 2006 19:13

asik napisał/a:
lepsze upały niż takie zimne i deszczowe dni..

masz całkowita racje. :ok:

Jacek13 - Wto Sie 15, 2006 14:41

Cytat:
lepsze upały niż takie zimne i deszczowe dni.
To prawda ja też jestem ciepłolubny :upal: :upal: :upal: :cieplo: :cieplo:
fekete - Wto Sie 15, 2006 18:11

Co za zmarzluchy :deszcz: .
Szamanka - Wto Sie 15, 2006 20:37

Troche cierpliwosci..od czwartku znow bedziemy mogli cieszyc sie :upal:
katarzyna35k-ce - Wto Sie 15, 2006 20:44

Troche cierpliwosci..od czwartku znow bedziemy mogli cieszyc sie słoncem :)
nie umiem sie doczekac :)

Dorothea - Wto Sie 15, 2006 21:09

jutro ma juz byc 27 stopni :D
manexxl - Wto Sie 15, 2006 21:48

Dorothea napisał/a:
jutro ma juz byc 27 stopni :D



Znowu?? Może przejdzie bokiem. Mi się podoba jak jest. 16 stopni najlepsza temperaturka :)

kisia - Wto Sie 15, 2006 23:09

manexxl napisał/a:
Może przejdzie bokiem.

:krzeslem: ani tak nie myśl, musi być ciepło, bardzo ciepło ,a chce dużo :upal:

manexxl - Wto Sie 15, 2006 23:30

kisia napisał/a:
manexxl napisał/a:
Może przejdzie bokiem.

:krzeslem: ani tak nie myśl, musi być ciepło, bardzo ciepło ,a chce dużo :upal:


Nic z tego, odtańczę taniec deszczu. Przywołam chmury. Będzie fajnie :)

Szamanka - Sro Sie 16, 2006 13:40

manexxl, napisal
Cytat:
odtańczę taniec deszczu. Przywołam chmury
;) w te klocki to tylko ja sie bawie i do mojego magicznego kolka zadnych " tancerzy" nie wpuszczam ;)


bedzie slonecznie :upal:

to powiedzialam ja....szamana :hyhy:

wypijmy za to :piwo:

manexxl - Sro Sie 16, 2006 14:51

A u mnie jak narazie od rana :deszcz: :super:
kisia - Czw Sie 17, 2006 19:25

manexxl napisał/a:
A u mnie jak narazie od rana :deszcz: :super:

a u nas od rana piękne :upal: :super: :D

katarzyna35k-ce - Czw Sie 17, 2006 19:27

w koncu piekna pogoda i słoneczko :)
fekete - Czw Sie 17, 2006 20:04

Na szczęście nie ma upału :) .
Jacek13 - Sob Sie 19, 2006 10:20

Nareszcie jest ciepło :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
Arex30 - Sob Sie 19, 2006 17:48

ina dzisiaj i jutro a pondziałek zaś lekkie ochłodzenie
Dorothea - Sob Sie 19, 2006 17:53

znowu ochłodzenie, oszalec mozna :wsciekly:
kobi - Sob Sie 19, 2006 23:25

Arex30 napisał/a:
pondziałek zaś lekkie ochłodzenie

Eee... a tak fajnie jest :/

fekete - Nie Sie 20, 2006 00:14

A we wtorek jeszcze zimniej :deszcz: .
Szamanka - Pon Sie 21, 2006 07:19

:kwasny: :kwasny:

czuc zapach jesieni..widac ze wrzesien chce juz wkroczyc i zastapic piekne i gorace lato :kwasny:

Upaly minely...dlategop korzystam jeszcze z tego sloneczka i promieni ktora sie pokazuja.....ech...szkoda...

fekete - Pon Sie 21, 2006 08:24

Pogoda jak marzenie, słońce, piękne chmury i nie za gorąco, czas na wyjazd w góry :) .
Monique - Pon Sie 21, 2006 09:58

fekete, masz racje w taka pogode wlasnie fajnie pochodzic po gorach.. :)
Jacek13 - Sob Maj 26, 2007 14:18

Może warto wrócić do tego tematu.Wszak za oknami ponad 30C!!!!!!!!!!! :upal: :upal: :upal: :upal:
nemo1125 - Sob Maj 26, 2007 14:24

Jacek13 napisał/a:
za oknami ponad 30C!!!!!!!!!!!
TRAGEDIA Ja chcę już zimę ...
FlashMan - Sob Maj 26, 2007 16:11

Już się zrobiło odrobinę chłodniej, ale moje troszkę pesymistyczne podejście do pogody i meteorologii, mówi, że w następnych dniach będzie gorzej... (tzn. cieplej...) :kwasny:

Najchętniej to wsiadłbym do :camping: i pojechał w daleką podróż... :oczami:

veronica - Sob Maj 26, 2007 16:31

taka pogoda jak dzisiaj (+30'C) może być codziennie przez caly rok jak chodzi o mnie ;DDD
:upal: :cieplo: :kwiatek: :hyhy: :rotfl:

Piotrulek - Sob Maj 26, 2007 16:43

veronica napisał/a:
taka pogoda jak dzisiaj (+30'C) może być codziennie przez caly rok jak chodzi o mnie ;DDD


ja tez wole,najgorszy skwar i gorąc niz temperature zbliżoną do zera... :D :D :D

Grabarz - Sob Maj 26, 2007 17:40

Kurde, ja jestem pod prysznicem parę razy dziennie (po zimnym) do tego ochładzanie twarzy i głowy zimną wodą, zimne napoje, wiatraczek itp. Jednak zgodzę się z Piotrulkiem, wolę upał niż minus :)
trunks - Sob Maj 26, 2007 18:09

ja nie mam nic do upału, jesli nie trwa zbyt długo....wiadomo - susze, pożary, czlowiek sie szybciej meczy w pracy....
Do mrozu tez nic nie mam, jesli nie jest zbyt duzy, tak powidzmy -3 -5 stopni :)

Anula - Sob Maj 26, 2007 22:04

rewelacyjna temperatura gdy nie trzeba stac przy garach i szykowac jedzonka na urodzinkową impreze :/
Najlepszy sposób na chłodzenie to zapas piwka w lodówce, klimatyzator w mieszkaniu i duzo, dużo chłodnej wody.
Pomijam fakt ze przez to wszystko jestem chora :P

veronica - Nie Maj 27, 2007 15:44

dzisiaj u mnie na termometrze 28,5'C :cieplo: miodzio :kwiatek: :hurra:
vkimi - Nie Maj 27, 2007 17:39

a ja wole jak jest zimno. Jak jest mi zimno, mogę się ubrać, a jak jest gorąco, to bardziej, niż do zera rozebrać się nie mogę. Ochłoda w pracy? Niemożliwe.....
trunks - Nie Maj 27, 2007 20:19

vkimi napisał/a:
Jak jest mi zimno, mogę się ubrać, a jak jest gorąco, to bardziej, niż do zera rozebrać się nie mogę

jest to bardzo logiczne i popieram ;)

Szamanka - Nie Maj 27, 2007 20:25

Wlasciwie nakladam na siebie tylko to co jest potrzebne :hyhy:, niestety gdy jestem w pracy ubrana jak siostra zakonna czuje jak cieknie mi pot do samych majtek....wtedy szczesliwa jestem ze wracam do domu i moge biegac tylko w koszulce ( doslownie ;) )
Oczywiscie biorac prysznica jest on jak najzimniejszy, wieczorem zawsze przyjdzie smak na schlodzone mszalne i czlek sie cieszy, ze wkoncu swieci slonce.

nemo1125 - Nie Maj 27, 2007 21:57

vkimi napisał/a:
a ja wole jak jest zimno. Jak jest mi zimno, mogę się ubrać, a jak jest gorąco, to bardziej, niż do zera rozebrać się nie mogę. Ochłoda w pracy? Niemożliwe.....
Z ust mi to wyjąłeś :D
vkimi - Pon Maj 28, 2007 09:32

Hehe, miło wiedzieć, że nie jestem sam :P


Co do słów Szamanki, a konkretniej 'najzimniejszego prysznica', widziałem raz na wsi w Bieszczadach, jak chłop po długiej pracy przy ziemniakach w upale wpadł na pomysł, żeby schłodzić się wodą ze studni. Nabrał do wiadra wody i chlust na głowę.

Poniósł on śmierć na miejscu.

katarzyna35k-ce - Pon Maj 28, 2007 09:46

vkimi napisał/a:
Co do słów Szamanki, a konkretniej 'najzimniejszego prysznica'

Nasza Szamanka jest o wiele mądrzejsza od trego chłopka.....

ja lubie upały ale jak jestem nad morzem w mieście lubie tak +20 góra.

vkimi - Pon Maj 28, 2007 10:26

To nie była aluzja do niej.
Amal - Pon Maj 28, 2007 17:32

ja wolę się smażyć niż marznąć...;/ :upal: dużo wody owoców prysznic i da się wytrzymać największy upał:)
kisia - Pon Maj 28, 2007 21:45

ja znoszę upały dobrze. W firmie mam fajnie bo jest chłodek w upalne dni, w samochodzie jest klima, ale rzadko jej używam, wole otworzyć sobie okienka :), a w domu chodzę prawie bez ubrania i jest fajniutko :D
Amal napisał/a:
wolę się smażyć niż marznąć
mogę się pod tym podpisać :D, uwielbiam :upal:
madziar - Wto Maj 29, 2007 06:51

Nienawidzę upału. Gdzie ten deszcz? pokapalo wczoraj i tyle :dobani:
p4cz3k - Wto Maj 29, 2007 08:08

z jednej strony nie lubie zimy, a z drugiej nie lubie lata :)

zima za zimno, a latem za cieplo ;) idealna pora roku to jesien/wiosna - choc te dwie pory roku w naszym obecnym klimacie maja coraz mniejsze znaczenie ... przemijaja zaledwie w kilka dni :P

a co do radzenia sobie w upaly ... to prysznic i zimny tymbark jablkowo - mietowy :)

a ostatnio nawet w domu cierpie ;P robotnicy od 8 do 18 robia parking/chodnik/ulice pod moim blokiem...i otwarcie okna rowna sie z halasem ktorego nie da sie zniesc...

katarzyna35k-ce - Wto Maj 29, 2007 09:23

kisia napisał/a:
W firmie mam fajnie bo jest chłodek

kisiu tylko pozazdrościć. U nas jest bardzo ciepło. Szef sie zlitował w zeszłym roku i zakupił nam wentylator , ale co to da jak w pomieszczeniu jest+30? :/

kisia - Wto Maj 29, 2007 10:32

katarzyna35k-ce napisał/a:
U nas jest bardzo ciepło.
trzeba ocieplić budynek, będzie wtedy chłodno :D
Aisha Yildirim - Wto Maj 29, 2007 11:16

albo nogi w miednicy :D , w miednicy zimna woda :D
katarzyna35k-ce - Wto Maj 29, 2007 11:30

Aisha Yildirim, juz siebie widze jak trzymam miednice pod biurkiem a w niej nózki i miny klientów :rotfl:
Aisha Yildirim - Wto Maj 29, 2007 11:34

a nie masz takiej maskownicy z przodu???
ja tam biegam po biurze bez butow - jakby co to trzeba sie schowac za maskownice :D
ale fakt ze w biurze tez mam chlodno, to jest stary budynek, grube mury trzymaja chlod :]
jeszcze jedn dobra strona upalow - nie chce sie jesc :hura:

katarzyna35k-ce - Wto Maj 29, 2007 11:44

Aisha Yildirim napisał/a:
a nie masz takiej maskownicy z przodu???

niestety nie i jak ktos wchodzi no 1 co widzi to moje nogi :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ale jak bedzie bardzo ciepło to razem z Dorotheą sobie zrobimy jak te panie poniżej :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dorothea - Wto Maj 29, 2007 12:12

katarzyna35k-ce, buahahahah chyba mam skleroze bo jakos nie pamietam, my tu nwet michy nie mamy
katarzyna35k-ce - Wto Maj 29, 2007 12:15

Dorothea napisał/a:
my tu nwet michy nie mamy

mamy miche i wiadro ewentualnie zostaje nam jeszcze muszla klozetowa gdzie zimnej bierzacej wody jest pod dostatkiem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dorothea - Wto Maj 29, 2007 12:18

katarzyna35k-ce, w zyciu bym tam swoich szłap nie wsadziła :D


ja dobrze znosze upały jestem dziewcze ciepłolubne :D , nawet duza wilgotnosc mi nie przeszkadza, a powinna zdaniem lekarzy na moja przypadłosc chorobową

Aisha Yildirim - Wto Maj 29, 2007 12:35

Dorothea napisał/a:
w zyciu bym tam swoich szłap nie wsadziła

nie mów hop ;) :rotfl:

Dorothea - Wto Maj 29, 2007 12:50

Aisha Yildirim napisał/a:
nie mów hop


buahaha no tak rozne rzeczy czlowiek moze w zyciu robic

madziar - Czw Maj 31, 2007 11:31

Bardzo się cieszę, że jest chłodniej :hurra:
kisia - Sob Cze 02, 2007 01:35

Cytat:
Bardzo się cieszę, że jest chłodniej

a ja nie, zimno i brzydko jest, a weekend się zaczął i bardzo bym chciała wystawić na słoneczko moje stare kości. Tylko jak to zrobic kiedy słońca nie ma :/

trunks - Sob Cze 02, 2007 13:16

pogoda jest dobra do picie - nie za gorąco i nie zimno....po prostu git ;)
Grabarz - Sob Cze 02, 2007 14:42

trunks napisał/a:
pogoda jest dobra do picie - nie za gorąco i nie zimno....po prostu git


trunks, nie pamiętam, żeby kiedyś dla Ciebie pogoda była niedobra do picia :looka:

trunks - Sob Cze 02, 2007 19:28

Grabarz, ur so true ;-)
Dana - Nie Cze 03, 2007 15:26

Upały bardzo są potrzebne i wyczekiwane dla mnie od czwartku do niedzieli ...mam plany nic nie robić tylko pływać i pływać na Mazurach ...a więc czekam na 30 stopni i wielkie świecące :upal:
Jacek13 - Nie Cze 03, 2007 17:09

UWAGA od wtorku nadchodzi nowa fala upałów,burz itd. :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :!: :!: :!:
kisia - Nie Cze 03, 2007 17:47

Jacek13 napisał/a:
od wtorku nadchodzi nowa fala upałów

na to sie zgadzam, byleby dotrwały do weekendu bo chce się poopalać
Jacek13 napisał/a:
burz
jak będą widowiskowe i ciepłe to tez mogą być :D
trunks - Nie Cze 03, 2007 18:30

kisia napisał/a:
na to sie zgadzam, byleby dotrwały do weekendu

w weekend pewnie beda burze

magusia24 - Pon Cze 04, 2007 19:21

trunks napisał/a:
w weekend pewnie beda burze
Nie byla bym tego taka pewna. Ostatnio jakos Gliwice te burze omijaly niestety.
A z upalow niestety sie nie ciesze.Moja Julka bardzo wtedy sie meczy a ja razem z nia :mur:

Zafira - Wto Cze 05, 2007 07:51

Jacek13 napisał/a:
UWAGA od wtorku nadchodzi nowa fala upałów,burz itd.

chyba nam sie pogodynka zapsuła bo wylądam za okno i tych upałow nie widzę tylko zachmurzone nieboe :rotfl: :rotfl:

Morqana - Wto Cze 05, 2007 09:33

magusia24 napisał/a:
Moja Julka bardzo wtedy sie meczy a ja razem z nia


:przytul:

Ja nie znosze upałów :P Bo ich nie ma :]

kisia - Wto Cze 05, 2007 10:22

Zafira napisał/a:
chyba nam sie pogodynka zapsuła bo wylądam za okno i tych upałow nie widzę tylko zachmurzone nieboe

no własnie, gdzie te upały ? zimno mi jeste :/

trunks - Wto Cze 05, 2007 10:48

ale jest fajnie ciepło przecież...temperatura jest ok, jeszcze by sie slonce przydalo
Zafira - Wto Cze 05, 2007 17:02

trunks napisał/a:
ale jest fajnie ciepło przecież...temperatura jest ok, jeszcze by sie slonce przydalo

zgadzam sie, dla mnie idealna temperatura to gora 25 stopni :]

Szamanka - Wto Cze 05, 2007 21:59

Od czwartku nadchodzi kolejna fala upalow :D
daniela - Sro Cze 06, 2007 08:13

jak znosisz upały?????!!!!!!!
wogóle ich nie znoszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cierpię strasznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chyba ze jestem na działce i leze w basenie..... :hyhy: :rekin:
pozdrawiam :upal:

Anula - Sro Cze 06, 2007 08:29

a ja uwielbiam upały, uwielbiam smazyc sie na słoneczku i popijac zimne piwko kiedy wokól szumi woda :) a w pracy mam chłodno wiec nie narzekam :)
Arex30 - Pią Cze 08, 2007 08:17

zagorąco !!! kurna gdzie ta zima ?
Aisha Yildirim - Pią Cze 08, 2007 08:29

Arex30,
ja cie ladnie prosze :krzeslem: :cwaniak:

Arex30 - Pią Cze 08, 2007 08:32

Aisha Yildirim, no co dla mnie za gorąco w doma kuna pod 30 stopni wiec ZIMA! GDZIE JESTEŚ ?
Dorothea - Pią Cze 08, 2007 08:58

Arex30, ciiiiiiiiiiiii :krzeslem: ja Cie ładnie prosze
Aisha Yildirim - Pią Cze 08, 2007 09:06

Arex30 napisał/a:
w doma kuna pod 30 stopni

a jakbys tak sprawdzil w lazience??
tam zawsze jest troche chlodniej , do kafelek mozna sie poprzytulac ......
albo do wanny z zimna woda :marynarz: !!!!
koniecznie sprawdz w lazience :] , jest szansa ze komputera tam nie dotaszczysz i przestaniesz krakac :krzeslem: :krzeslem:

Arex30 - Pią Cze 08, 2007 11:02

Aisha Yildirim napisał/a:
jest szansa ze komputera tam nie dotaszczysz i przestaniesz krakac
to laktoka wezmne a łon ma ...kabla nie musi mieć :D
Uchuha Uchuha nasza zima zła.
Zrobiese zaraz tapetkie z zimom w tle

HELGA - Pią Cze 08, 2007 11:24

Arex30 napisał/a:
nasza zima zła

:przestraszony: nareszcie mam komfort termiczny a Ty chciałbys sie znowu ubierać w kurtki straszne :(

katarzyna35k-ce - Sob Cze 09, 2007 06:46

wczorajszy dzien mnie dobił :( czułam sie fatalnie :( niestety upały to nie dla mnie :( i jeszcze te wietrzysko dziwaczne :(
Arex30 - Sob Cze 09, 2007 07:51

HELGA napisał/a:
Ty chciałbys sie znowu ubierać w kurtki straszne
nie kurtki ale bym sie czuł komfortowo gdyby temp. nie przekraczała 20 stopni.
super_sonic - Sob Cze 09, 2007 08:52

to jest ciekawa sprawa :) w prognozach pogody gdy temperatury podchodza pod 35 stopni celsjusza, prowadzacy mowia ze bedziemy mieli piekna pogode. im cieplej tym piekniejsza :D nie wazne ze ludzie umieraja, trawa robi sie zolta :P
Frycek - Sob Cze 09, 2007 11:30

siedze w chlodni w pracy :P
katarzyna35k-ce - Nie Cze 10, 2007 11:42

ochłodzenie :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: jest pieknie dzis :hurra: :hurra: :ok:
Basiorek - Nie Cze 10, 2007 14:09

zbiera się na burzę :] oczywiście, pogoda psuje się zawsze wtedy, gdy mam zamiar się opalać :/
Jacek13 - Pon Cze 11, 2007 11:44

Taka pogoda może być przez całe lato :upal: :upal: :upal: :cieplo: :cieplo: :cieplo: :rekin: :rekin:
HELGA - Pon Cze 11, 2007 19:39

Anula napisał/a:
a ja uwielbiam upały, uwielbiam smazyc sie na słoneczku i popijac zimne piwko

Jak miło, ze nie jestem sama która uwielbia taką ciepłote , jest super dlamnie tak moze byc conajmniej do konca sierpnia :)

trunks - Pon Cze 11, 2007 22:03

HELGA napisał/a:
jest super dlamnie tak moze byc conajmniej do konca sierpnia

no tak, wszystkie uprawy zmarnieją, będą szalec pożary, spadnie poziom wód gruntowych (moze trza bedzie racjonować wode) - po prostu super :looka: ludzie troche wyobrazni ;)

HELGA - Wto Cze 12, 2007 10:50

trunks napisał/a:
spadnie poziom wód gruntowych (moze trza bedzie racjonować wode)

Ta zaraz najgorsze wizje prawie końca swiata :P jakos w na południu średno 2,5 miesiaca jest bez deszczu i nikt narazie nie wyginoł . Nie mam nic przeciwko nocnej burzy dla odswierzenia ale w ciągu dnia słoneczko i ciepełko.

katarzyna35k-ce - Wto Cze 12, 2007 11:28

dla mnie jest zdziebko za ciepło , taka pogoda moze byc jak jestem na wakacjach anie jak siedze w biurze... :mad:
Arex30 - Wto Cze 12, 2007 16:57

28 stopni
:upal:
To nie dla mnie
:camping:

Piotrulek - Wto Cze 12, 2007 17:51

trunks napisał/a:
no tak, wszystkie uprawy zmarnieją, będą szalec pożary, spadnie poziom wód gruntowych (moze trza bedzie racjonować wode) - po prostu super ludzie troche wyobrazni


a potem sie obudzileś forumowy wizjonerze...


HELGA napisał/a:
Ta zaraz najgorsze wizje prawie końca swiata jakos w na południu średno 2,5 miesiaca jest bez deszczu i nikt narazie nie wyginoł . Nie mam nic przeciwko nocnej burzy dla odswierzenia ale w ciągu dnia słoneczko i ciepełko.




całkowicie popieram...i mimo nadwagi również preferuje ciepełko do maksa

trunks - Wto Cze 12, 2007 22:16

Piotrulek napisał/a:
a potem sie obudzileś forumowy wizjonerze...

to całkiem prawdopodobny scenariusz, zwlaszcza, jesli taka pogoda bedzie co kazde wakacje

Anula - Czw Cze 14, 2007 11:24

czyz słoneczko nie jest wspaniałe? aż chce sie zyc. oby ta pogoda trwała i trwała :upal:
kaszanna - Czw Cze 14, 2007 11:41

Wcale nie jest wspaniale. Jedyny ruch jaki wykonuję to stukanie palcami w klawiaturę i sporadyczne mruganie. Piję wodę hektolitrami, wachlarzyk nawet sobie zrobiłam :cool:
Anula - Czw Cze 14, 2007 11:48

kaszanna,
wpadnij do mnie, nawet zimne piwko mam w lodówce :) bedziemy sie chłodzić :rotfl:

Bot - Czw Cze 14, 2007 13:37

Anula napisał/a:
wpadnij do mnie, nawet zimne piwko mam w lodówce

uważaj z takimi tekstami bo się zrobi lista chętnych :rotfl:

Arex30 - Czw Cze 14, 2007 17:39

Anula, a my możemy :D
Anula - Czw Cze 14, 2007 18:20

juz wypite :P następnym razem zaprosze :)
katarzyna35k-ce - Pią Cze 15, 2007 08:35

kuzwa u nas w biurze juz 35 stopni a co bedzie w połiudnie? :przestraszony:
Anula - Pią Cze 15, 2007 08:46

dziś ewakuuje sie w chłodniejsze miejsce :camping: bede moczyć nogi w górskiej rzece :hurra:
Aisha Yildirim - Pią Cze 15, 2007 10:02

Anula napisał/a:
bede moczyć nogi w górskiej rzece

uwaga na różnice temperatur :hyhy:
można złapac katarek :niepewny:
(ale masz fajniscie :super: )

trunks - Pią Cze 15, 2007 17:31

dzisiaj juz sie wydaje masakrycznie duszno, pozatym mury po tylu dniach są nagrzane jak cholera....dobrze, ze od jutra troche chlodniej
Grabarz - Pią Cze 15, 2007 19:19

U mnie na starym biurze było tak gorąco (ostatnie piętro, wielkie metalowe parapety i papa na dachu), że jak wychodziłem na korytarz to drzwi na jego końcu falowały :/
Po przeprowadzce część ludzi jak wchodzi to mówi "dobrze, że macie klimatyzację" a to jest po prostu urok kamienicy bez tuningu :super:

Aisha Yildirim - Pon Cze 18, 2007 09:11

wróciło polskie lato :D

Arex30, możesz wyjśc z łazienki ;) , jest już chłodniej :)

Zafira - Pon Cze 18, 2007 11:16

za oknem deszczyk i zachmurzone niebo - dla mnie bomba po ostatnich upalach :D :ok:
kisia - Pon Cze 18, 2007 11:57

Zafira napisał/a:
za oknem deszczyk i zachmurzone niebo

no właśnie i zzziiimmmnnnoo :( ja chce :upal:

Zafira - Pon Cze 18, 2007 12:26

kisia napisał/a:
no właśnie i zzziiimmmnnnoo ja chce

jeszcze ci sie znudzi upal, lato sie dopiero zaczyna :D

trunks - Pon Cze 18, 2007 14:34

kisia napisał/a:
no właśnie i zzziiimmmnnnoo

zimno ? Jest ponad 20 stopni ;)

Arex30 - Pon Cze 18, 2007 20:21

Gorko mi gorko
Czy mi ktoś pomoże...
Kuna Wentyla se kupiłem do doma

kisia - Wto Cze 19, 2007 00:44

Zafira napisał/a:
eszcze ci sie znudzi upal,
jeszcze nigdy mi się nie znudziła, ja jestem ciepłolubna :D
Morqana - Wto Cze 19, 2007 06:01

Ciepło jest. Słońce najpiękniejsze w zachodzie :) Nie lubię upałów, ale lubię lato :) A upały? Woda, woda, dużo wody i chowam się w cień...moja skóra zdecydowanie buntuje się przeciwko słoneczku :)
katarzyna35k-ce - Wto Cze 19, 2007 08:18

niestety przez własnie taka pogode fatalnie sie czuje ..... :/
Anula - Wto Cze 19, 2007 11:04

katarzyna35k-ce napisał/a:
fatalnie sie czuje .....

ja wczoraj konałam, od rana zawroty głowy, duszno mi było okropnie, słaba byłam jak cholerka, to przez te spadające cisnienie i wysoką temperature. Ledwo dałam rade przeżyć ten dzień. A było mi tak dobrze przez weekend. :/

Dorothea - Wto Cze 19, 2007 13:40

a tam przesadzacie, jak dla mnie to cały rok moze tak byc :upal:
katarzyna35k-ce - Wto Cze 19, 2007 14:29

Dorothea, taa dzis tak mowisz bo juz sie dobrze czułas ale wczoraj ten upałek to przeklinałas :D
Dorothea - Sro Cze 20, 2007 11:32

katarzyna35k-ce napisał/a:
wczoraj ten upałek to przeklinałas





ciiiii nie mow o tym tak głosno

fekete - Sro Cze 20, 2007 22:28

Upał zelżał, da się żyć, dwie godziny koszykówki i parę kilo mniej :) .
katarzyna35k-ce - Czw Cze 21, 2007 12:29

miałam nadzieje ze lunie ale jak widac sie przeliczyłam :kwasny:
fekete - Czw Cze 21, 2007 13:45

katarzyna35k-ce napisał/a:
widac sie przeliczyłam
Chyba jednak nie, już słychać burzę :) .
trunks - Czw Cze 21, 2007 15:47

troche popadalo, ale za malo....
Arex30 - Czw Cze 21, 2007 17:35

a teraz jest porno ...... i dzuszno :D
trunks - Czw Cze 21, 2007 21:28

teraz juz nie ma porno bo podo i jest żeśko :) nareszcie
katarzyna35k-ce - Pią Cze 22, 2007 10:39

i znow upał :zalamany: a myslałam ze bedzie chłodniej choc troszke :/
Dorothea - Pią Cze 22, 2007 11:06

katarzyna35k-ce, na dworze jest chlodniej, to u nas w biurze taka duchota
syrena - Pią Cze 22, 2007 20:16

A ja lubie upały , najlepiej na łonie przyrody gorzej w pracy ale tez da sie zniesc , pijemy wtedy duzo wody min.z dodatkiem cytrynki i forma utrzymana , niech zyje lato!!!!!!! :ok:
Arex30 - Sob Cze 23, 2007 06:58

syrena napisał/a:
najlepiej na łonie
:hyhy:
a tak jak dzisieszy poranek to ja lubiem 18 stopniów lekki wiaterek przyjemne słoneczko
o tak może być cały czas

madziar - Wto Lip 17, 2007 06:27

nie wiem czy mi to pomoze, ale muszę to powiedzie - NIENAWIDZę TEGO UKROPU!!! no, teraz mogę isc na basen.
katarzyna35k-ce - Wto Lip 17, 2007 07:29

niestety znow upały:( mysle ze wszystko byłoby oki gdyby nie to ze pracujemy w takim skwarze ... gdyby była klima.... :rozpacz:
Alinka - Wto Lip 17, 2007 11:25

a ja nie narzekam:) caly dzien wczoraj spedziłam w samochodzie i jakos zyje:D , a teraz pojde sobie pokosic trawe:D moze mnie troche opali :hyhy:
Szamanka - Wto Lip 17, 2007 12:24

Tez uwielbiam a wczoraj to juz byla Sahara. Lezac na lezaku czulam jak z kazdego kata splywa mi ten piekielny tluszczyk.....niestety dlugo nie wytrzymalam.
Dzis tak troche na spokojnie sobie wezme, pozniej powygrzewam tyleczek.
Z tego wynika, ze upaly dzialaja na mnie jak najbardziej pozytywnie, bo wczoraj wieczorem wzielam sie za mycie okien :D


nie zniose jedynie tej burzy co to ja zapowiadaja :mur:

katarzyna35k-ce - Wto Lip 17, 2007 14:55

dla mnie taki upał to zabójstwo... kiedys umre przez taka własnie pogode :/
veronica - Wto Lip 17, 2007 16:22

lody na obiad :rotfl: najlepszy obiadek na świecie :super:
fekete - Wto Lip 17, 2007 16:33

katarzyna35k-ce napisał/a:
dla mnie taki upał to zabójstwo...
Chyba, że się siedzi w basenie i popija coś zimnego :) zamiast pracować, ale to nie w tym roku :/ . Na pewno jak pojadę w góry na urlop, będzie znowu lało.
Jacek13 - Wto Lip 17, 2007 17:07

Pić,pić i jeszcze raz pić :piwo: :piwo: :zdrowko: :zdrowko: :prysznic" :prysznic"
kobi - Wto Lip 17, 2007 18:44

Pić, pić, pić ;) W sumie to uwielbiam taką upalną pogodę ;) Tylko że u nas za wilgotno jest :kwasny:
Anula - Wto Lip 17, 2007 20:24

uwielbiam takie upały :)
kisia - Wto Lip 17, 2007 21:12

Anula napisał/a:
uwielbiam takie upały
moge sie do tego przyłączyć. Fajnie jak jest tak upalnie :D tylko czemu musze siedzieć w pracy zamiast tłuszczyk wytapiac gdzies na plaży :/
Cytat:
Na pewno jak pojadę w góry na urlop, będzie znowu lało.
no własnie :/
daniela - Sro Lip 18, 2007 06:05

nie cierpie takich upałów !!!!!!!!!!!!!
jeśli już słońce to tylko z morskim, chłodnym wiaterkiem i chmurkami jak "bita śmietana" na niebie !! :hyhy: oczywiście niekoniecznie będąc nad morzem :hyhy:
jak ja cierpię w takie upały !!!!!!!!
wczoraj po powrocie z pracy zasnełam jak zabita !!
moja kotka też cierpi....!!
podziwiam wszystkich którzy potrafia funkcjonować w takie upalne dni !! :upal:
pozdrawiam

kaszanna - Sro Lip 18, 2007 06:52

Jestem we frakcji psioczących na upały. Nie jest mi przyjemnie jak mi skórę parzy, nie jestem mi przyjemnie jak nie mam czym oddychać. Po pracy siedzę z córką w domu na podłodze (kafelki to fajna rzecz) i jemy lody.
m.w - Sro Lip 18, 2007 07:06

Wczoraj wieczorem grałem w tenisa, po 30 min miałem dość, ale 2h dobiłem :) Gdyby chociaż wiaterek powiewał troszkę....
Dorothea - Sro Lip 18, 2007 09:21

cudnie, uwielbiam, wsiadam na moj rowerek jade 10 km( narazie) i czuje jak wszystko ze mnie spływa, zyc nie umierac, pozniej duzo wody, prysznic i jestem jak nowo narodzona
kobi - Sro Lip 18, 2007 09:22

m.w napisał/a:
Gdyby chociaż wiaterek powiewał troszkę

Proponuję rower, im szybciej jedziesz tym bardziej się chłodzisz :hyhy:

Zafira - Sro Lip 18, 2007 09:27

nienawidze takiej pogody :zdegustowany: wczoraj po pol godzinie przymusowego spaceru spalilo mi ramiona i plecy, jak kolo 18-stej wracalam do domu autobusem to myslalam, ze w nim zemdleje bo chyba wcale nie bylo w nim powietrza za to temperatura chyba ze 40 stopni :zly: do tego od trzech dni moje koty ledwo zyją i dyszą z językami na wierzchu :kwasny: nie moge sie doczekac zmiany pogody i deszczu.
kisia - Sro Lip 18, 2007 09:28

dzisiaj już nie jest tak fajnie :( normalnie mi zimno :/
Szamanka - Sro Lip 18, 2007 09:35

kiska :przestraszony: :szok: , normalnie mnie przerazasz :hyhy:
m.w - Sro Lip 18, 2007 10:03

Teraz to na Mazurach trzebaby być :> Jeszcze 2 tygodnie.... :D
Monique - Sro Lip 18, 2007 11:45

a kiedy mi bylo tuyaj za goraco to pojechalam nad morze.. i co.. tam bylo pieknie padal sobie deszczyk bylo pochmurnie.. nie bylo za cieplo w sam raz.. tylko troche wspolczuje tym co przyjechali tam na wczasy.. chociaz nie nie wspolczuje tak sie pchali w pociagu ze dobrze im tak :mad: :mad: :hyhy:
katarzyna35k-ce - Czw Lip 19, 2007 11:30

kisia napisał/a:
dzisiaj już nie jest tak fajnie normalnie mi zimno

moze Ty sie przeprowadz w rejony Afrykanskie? ;) a nam niech pada! :hurra:

vkimi - Czw Lip 19, 2007 11:34

jak znoszę upały ??

nie znoszę upałów :P

Aisha Yildirim - Czw Lip 19, 2007 12:03

a bylo tak zabawnie jak lustra parowały na sali ;) .....
z jednej strony to miło ze temperatura spadła z 50 do 30 st....
ale z drugiej
Ja Chce Słoneczko :upal: :upal: :upal:

Jacek13 - Czw Lip 19, 2007 14:15

Mogło by już trochę się ochłodzić :prysznic" :prysznic" :prysznic"
Dorothea - Czw Lip 19, 2007 14:56

zaraz wsiadam do autka, ktore stoi w pełnym słoneczku i napewno w srodku bedzie 70 stopni, masakra, jak ja tego nie lubie
katarzyna35k-ce - Czw Lip 19, 2007 16:59

Dorothea, tez to juz przerobiłam, bogu dzieki juz nie musze nigdzie jechac... :padam:
Harcerka - Czw Lip 19, 2007 17:16

ja rowniez zaraz wyrusze cieplutki autkiem do domu:)
Bot - Czw Lip 19, 2007 20:36

Jak dobrze mieć zimniutkie auto ;) Wtedy upały nawet są znośne...
kisia - Czw Lip 19, 2007 21:48

Dorothea napisał/a:
zaraz wsiadam do autka, ktore stoi w pełnym słoneczku
w chłodne dni lubie wsiadac do takiego autka bo potrzebuje 10 minut by odtajac po zimnej pracy, a latem
khaman napisał/a:
Jak dobrze mieć zimniutkie auto
może zimniutkiego przy wsiadaniu nie mam ale klima szyko robi przyjemny chłodek. Pewnie za jakis czas bede narzekac na przeziebienie bo przy klimie tak jest ale co tam pójde sobie na L4 i odpoczne :D
katarzyna35k-ce - Pią Lip 20, 2007 15:09

kisia napisał/a:
Pewnie za jakis czas bede narzekac na przeziebienie bo przy klimie tak jest ale co tam pójde sobie na L4 i odpoczne
_________________

czyli klima dobra na wszystko... ;)
a ja dzis nie daje rady ,jest taki skwar ze szkoda mi zwierzat w domu ... nielubie az takich upałow :kwasny:

kobi - Pią Lip 20, 2007 16:15

Wczoraj troszku przesadziłem z klimą w aucie i dziś jestem smarkaty :D
Kalka - Pią Lip 20, 2007 23:22

W pracy mam dwie opcje: albo słoneczko prosto na głowe albo klima z niską temperaturą :) aż dziw że od tych zmian temperatur nie jestem chora. :rotfl:
katarzyna35k-ce - Sob Lip 21, 2007 07:33

kobi napisał/a:
Wczoraj troszku przesadziłem z klimą w aucie i dziś jestem smarkaty
moze bardziej : pociagajacy :]
madziar - Sob Lip 21, 2007 08:04

przez ten <ciach> upał spac dzis wogóle nie mogłam, ja chce nasz dawny klimat - UMIARKOWANY!!!
Dana - Nie Lip 22, 2007 17:50

:cieplo: upały sa fajne jak urlopik w toku ,słoneczko + leństwo to jest to co nastraja pozytywnie
:cieplo: upały po pracy na ogródku ,rowerku,w lesie :ok:
:upal: upały w pracy :zdegustowany: straszewnie mnie :mad:

Kalka - Nie Lip 22, 2007 22:10

Dziś myślałam, że nie wytrzymam :( ale jakoś żyję.....
kisia - Nie Lip 22, 2007 23:34

Kalka napisał/a:
Dziś myślałam, że nie wytrzymam :( ale jakoś żyję.....
jednak nie zpowodu upałów bo jak dla mnie takowych dzis nie było przez ten okropny wiatr. Jak dla mnie było dziś zimno :/
katarzyna35k-ce - Pon Lip 23, 2007 08:53

kisia napisał/a:
Jak dla mnie było dziś zimno

kisia :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: co Ty mowisz :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:

Monique - Sro Lip 25, 2007 15:16

katarzyna35k-ce, Kisia jest poprostu cieplo lubna :D ja tam nie lubie upalow.. ale wcale one mi jakos nie przeszkadzaja zawsze to dobra wymowka alby isc na lody :D
katarzyna35k-ce - Sro Lip 25, 2007 15:42

Monique, mowisz wymowka ;) ja tam wole taka pogode jaka jest dzisiaj :]
Monique - Czw Lip 26, 2007 14:59

dzisiaj byla cudowna noc.. bylo tak zimno ze pierwszy raz od tygodnia poszlam spac pod koldre.. ale okien nie zamknelam.. i przespalam cala noc :) cudownie zimno bylo :)
Tom@k - Czw Lip 26, 2007 21:06

o tak, oby dzisiaj się to powtórzyło :P taka chłodna przerwa pomiędzy upalnymi nocami jest bardzo wskazana i na pewno wyjdzie na dobre :)
Monique - Pią Lip 27, 2007 12:06

ale za to rano kiedy sie obudzilam bylo juz cieplo.. i beznadziejnie.. a teraz tez jest super.. tylko zeby wieczorem bylo fajnie..
Dana - Pon Lip 30, 2007 00:43

Znosze upały i oczekuje ich od piątku przez cały tydzień ,będą mi potrzebne aby się nasycić wypoczynkiem i słoneczkiem do końca tego roku :rekin: :camping: :upal:
kisia - Pon Lip 30, 2007 00:50

Dana, w takim razie życze Ci upałów bo i ja skorzystam mimo ze będe w pracy a nie na wypoczynku :)
Dana - Pon Lip 30, 2007 00:55

kisia, Dzieki wielkie ..jestem przyotowana na upały w tym czasie 3-y nakrycia głowy na kazdą okazje do każdego wariantu ubioru ,odpowiednie kremy :)
..upały przybywajcie :)

katarzyna35k-ce - Pon Lip 30, 2007 08:49

no dzis to jest zimnica brrrrrrrrrr
fekete - Pon Lip 30, 2007 14:36

Pogoda suuuper :) .
Jacek13 - Czw Sie 09, 2007 16:53

Zapowiadają nową falę upałów,którym będą towarzyszyć burze,ulewy i gradobicia.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :(
trunks - Czw Sie 09, 2007 21:37

a biuro od strony naslonecznionej i od 11 robi sie jak w piekarniku :/
kisia - Czw Sie 09, 2007 21:40

Jacek13 napisał/a:
którym będą towarzyszyć burze,ulewy i gradobicia
oj bedzie sie działo, już to dziś czuje w głowie :zalamany:
fekete - Czw Sie 09, 2007 21:50

kisia napisał/a:
Jacek13 napisał/a:
którym będą towarzyszyć burze,ulewy i gradobicia
oj bedzie sie działo, już to dziś czuje w głowie
Dzięki za komunikat, nie oglądałem prognozy :zdegustowany: , ale te gradobicia...
Arex30 - Czw Sie 09, 2007 21:54

kurde niech sie juz te gorące kończy
wiwat 18 stopni C

kisia - Czw Sie 09, 2007 22:02

Arex30 napisał/a:
niech sie juz te gorące
przeciez nawet sie dobrze nie zaczęło :P
trunks - Czw Sie 09, 2007 22:27

duchota jak cholera
madziar - Pią Sie 10, 2007 05:09

jest duszno, ale jedynym pozytywem mojej choroby jest to, że mniej dotkliwie odczuwam upały. Jednak mogłoby popadać i trochę ochłodzić się.
katarzyna35k-ce - Pią Sie 10, 2007 08:38

dzis jest good :)
Tom@k - Pią Sie 10, 2007 15:12

jest ok, tylko zeby popadalo troche... w koncu ;)
trunks - Pią Sie 10, 2007 19:50

po deszczu jest żeśko :)
kisia - Sob Sie 11, 2007 22:13

trunks napisał/a:
po deszczu jest żeśko
niby rześko ale i zimno, ja chętnie bym jeszcze po znosiła upały , ale niestety same się zniosły :(
fekete - Sob Sie 11, 2007 22:19

Kurka wodna, nie znoszę upałów, ale muszę :] .
trunks - Sob Sie 11, 2007 22:59

dzis bylo prawie idealnie - ceplo ale nie gorąco...
Arex30 - Nie Sie 12, 2007 09:20

a dzisiajszy poranek bajeczny.
uwielbiam takie dni lekka mgiełka temperatura w okolicy 20 stopni lekki wiaterek .

fekete - Nie Sie 12, 2007 10:41

Pogoda jak marzenie, wreszcie trochę wytchnienia :oczami: .
katarzyna35k-ce - Nie Sie 12, 2007 13:24

oj dzis kochani na grzyby , pogoda extra :hyhy:
Dorothea - Pon Sie 13, 2007 09:31

dzisiaj zdecydowanie jest za zimno, chyba źle sie ubrałam
Arex30 - Czw Lip 03, 2008 16:57

Ja nie znosze upałuffffffffffffffffffffffffffff
Szamanka - Czw Lip 03, 2008 19:02

Uwielbiam

Podobnie jak prawdziwa zima, to tak samo upalne lato

chyba zmienno cieplna jestem :D

Uwielbiam wylegiwac sie na sloncu i smazych swoj tluszczyk

trunks - Czw Lip 03, 2008 19:42

w pracy biuro na ostatnim pietrze z oknami w strone słońca...jest prawdziwa sauna
kobi - Pią Lip 04, 2008 08:07

Upał jest jak miód :oczami: No może oprócz jazdy samochodem bez klimy w dłuższą trasę ;)
Szkoda tylko, że tak krótko było gorąco... :/

kisia - Pią Lip 04, 2008 09:11

ja chce upały na weekend by sie posmażyć na słoneczku :!: :zdegustowany:
Basia K - Pią Lip 04, 2008 09:48

Wczorajszy dzien jak dla mnie był masakryczny (już nie chodzi o moje samopoczucie "nazajutrz" ;) ) ,dzisiaj -jak dla mnie-miła odmiana.Oby też nie za długo.
kisia - Pią Lip 04, 2008 09:58

a mi jest zzziiimmmnnnooo :zdegustowany:
bogus - Pią Lip 04, 2008 12:33

dużo zimnego piwa, kobiety z wachlarzami i hamak pod drzewkami :)
i da się spoooooookojnie przeżyć :hyhy:
nierozumiem czemu niektórzy marudzą :P może nie mają lodówek na piwo hehehe albo powodzenia u kobiet ;) hihihi

trunks - Pią Lip 04, 2008 13:43

kisia napisał/a:
a mi jest zzziiimmmnnnooo

moze to problem z cienieniem albo krążeniem ? :)

fekete - Nie Lip 06, 2008 14:28

Wreszcie ludzka pogoda, nie za ciepło, nie za zimno, trochę słońca, trochę deszczu, a do tego piękne chmury :) .
Dorothea - Nie Lip 06, 2008 18:17

fekete napisał/a:
a do tego piękne chmury


a ja chmur i deszczu mam juz dosyc, normalnie deprechy mozna od tego dostac i jeszcze te straszliwe wichury, normalnie masakra

kisia - Pon Lip 07, 2008 15:02

fekete napisał/a:
nie za ciepło
no właśnie :/
fekete napisał/a:
nie za zimno
dla mnie za zimno :/. Lepiej znosze upały niż taka poga i ciśnienie
nowakm - Wto Wrz 30, 2008 14:12

a ja na upały w tym roku nie miałam co narzekać - od roku mieszkam w Londynie, i upały tu nie grożą :D hehehe, a szkoda, bo lubię ciepełko.....
kisia - Wto Wrz 30, 2008 15:50

u nas już tez ich niestety nie ma, nastała jesień, która nie rozpieszcza nas ciepełkiem, chociaż dziś było całkiem przyjemnie :D
Szamanka - Czw Lip 15, 2010 22:22

Wlasnie sprawdzilam temat i 4 lata temu, mniej wiecej o tej porze tez narzkalismy na straszne upaly.

Jak je znosimy teraz?

trunks - Czw Lip 15, 2010 22:35

ciężko jest w domu, bo mury nagrzane, natomiast w pracy klimatyzacja, ale to też nie dobre, bo już przeziębiony byłem przez tą różnice temperatur
Gmeras - Pią Lip 16, 2010 15:56

Jesli w robocie słońce bezposrednio na mnie nie swieci da sie wytrzymać. ;)
FlashMan - Nie Lip 18, 2010 14:28

Ja przychodząc ostatnio do domu, zauważyłem w lodówce syrop malinowy, wlałem go do dużej szklanki, wlałem zimną wodę mineralną i... niebo w gębie! :)
Proste w wykonaniu i jakie przyjemne! ;-)

alenda - Nie Lip 18, 2010 20:01

ja upałów nie znoszę, preferuję 20 stopni, max 25 ale z chmurkami. Lubie lekki deszczyk za to :)

a radze sobie tak, że biorę prysznic letni jakieś 5 razy dzeinnie i smaruję się antperspirantem prawie cała :D to niezdrowo ale nie znosze się pocić. I pije zimne napoje, czego nie lubi moje gardło :kwasny:

trunks - Nie Lip 18, 2010 22:31

na chwile sie skonczyly upaly - i dobrze !
GosiaO - Nie Lip 18, 2010 23:57

W pracy ok, bo jest klima, tylko wieczorem i rano mam chrypę, i bardziej szczekam niż mówie do klientów :P A w domu włączę wiatrak, zrobię wszędzie uchyły w oknach, zasłonie rolety i da sie wytrzymać, jak sie bierze chłodne prysznice :) :rotfl:
Szamanka - Pon Lip 19, 2010 12:57

Brak mi tych 38 stopni :), no ale pocieszam sie, ze jest nadal 30 :)
krzys - Pon Lip 19, 2010 16:47

ja sobie musiałem klimatyzator sprawić, bo za to w pracy brak klimy, w mieszkaniu również, a odpocząć kiedyś trzeba, a nie 24h/7 dni w tyg. w totalnym zaduchu pracować ... Dużo czasu spędzam w pokoju, wiec taka klima to nie ocenione dobro, na szczęście, ufff ... :D

Ale to uczucie gdy wychodziłem z pracy, a na dworze jeszcze cieplej niż w pracy :D .

Hehe, w sumie dobrze, że już trochę chłodniej, ziemia też musi dychnąć.

espi - Pon Lip 19, 2010 17:46

Jak jeszcze mogłam to siedziałam w basenie pod domem. Teraz uciekam na zacienioną stronę mieszkania, żaluzje opuszczone, przeciąg i prysznic. Lubiam jak jest ciepło :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group