dupiate forum

Piłka Nożna - Pierwsza liga w Gliwicach??Czemu nie!!

carmen - Nie Lip 02, 2006 20:55
Temat postu: Pierwsza liga w Gliwicach??Czemu nie!!
Działacze Gliwickiego Piasta oficjalnie potwierdzają że Piast w tym sezonie będzie walczył o pierwszą lige!!Napiszcie co o tym sądzicie, czy uda im sie ten historyczny awans . . .
kobi - Nie Lip 02, 2006 22:35

W sumie to by mogli awansować. Wtedy... mógłbym przyjść na mecz z moją drużyną bo dawno ich nie widziałem ;)
Gmeras - Nie Lip 02, 2006 22:42

i później mecz Górnika z Piastem i rozniesione Gliwice albo zabrze :P
Admike - Pon Lip 03, 2006 14:45

skoro chcą grać o pierwszą ligę to muszą myśleć o poważnych wzmocnieniach drużyny,ja w każdym bądź razie życzę im sukcesu

Gmeras napisał/a:
później mecz Górnika z Piastem i rozniesione Gliwice albo zabrze


nie martwiłbym się tym,bo - jeśli sytuacja z dopiero co zakończonego sezonu się powtórzy - to ksg spadnie do drugiej ligi i wtedy żabole zjadą na opole ;)

MajkeL - Sob Lip 08, 2006 14:35

carmen napisał/a:
Działacze Gliwickiego Piasta oficjalnie potwierdzają że Piast w tym sezonie będzie walczył o pierwszą lige!!Napiszcie co o tym sądzicie, czy uda im sie ten historyczny awans . . .


Gdyby nie -10 punktów to grali by w barażach do 1 ligi......
Oby ten sezon był jeszcze lepszy....... i bez krętactwa.......

Tiesto22 - Nie Lip 09, 2006 12:06

Awansujcie,Awansujcie(bez napinki) bedzie ciekawie w lidze jak Piast awansuje!! Urodzeni w Gliwicach,wychowanie naRoosvelta!!
manexxl - Czw Sie 17, 2006 20:38

Jak narazie to I liga się oddala, ale może jeszcze złapią rytm chłopaki?
jasiu101 - Pią Sie 18, 2006 16:58

manexxl, dopiero poczatek :) 30 pare spotkan jeszcze zostalo :)
manexxl - Pią Sie 18, 2006 17:32

jasiu101 napisał/a:
manexxl, dopiero poczatek :) 30 pare spotkan jeszcze zostalo :)


Trza mieć nadzieje ze złapią rytm.

manexxl - Nie Sie 20, 2006 23:55

Piast Gliwice - Miedź Legnica 3:1 (2:0)

No może się rozkręcą chłopaki ??

Po 4 kolejkach w tabeli są na 7 miejscu. 2 zwycięstwa i 2 porażki. 6 punktów na koncie i 6 punktów straty do lidera.

Asienka - Pon Sie 21, 2006 07:25

hehe mecz był wczoraj na 3TVP hihi posmiałam sie ze znajomych :D
manexxl - Pon Sie 21, 2006 10:00

Asienka napisał/a:
hihi posmiałam sie ze znajomych :D


Masz znajomych kiboli Piasta?? A spokojni byli czy coś demolowali??

frohike - Sro Sie 23, 2006 05:47

mojemu tacie spodobal sie ten meczyk

hihihi, moze jeszcze kibic Pasta sie zrobi :P

MajkeL - Sro Sie 23, 2006 09:39

....natomiast dzisiaj Piast gra na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów ?ódzki w rozgrywkach o Puchar Polski

Trzymajmy kciuki ;)

MajkeL - Czw Sie 24, 2006 08:20

Mam przyjemność poinformować o miłym wyniku.....

Sokół Aleksandrów - Piast Gliwice 2:4

42 min - Grącki---------36 min - Błachut
110 min - Ratajczyk----91 min - Flipowicz
---------------------------94 min - Błachut
---------------------------100 min - Chylaszek

:ok:

Widzów - 700


Następny mecz w rundzie Pucharu Polski z Arką Gdynia

manexxl - Czw Sie 24, 2006 09:19

No wynik przyjemny. Ale widzę że męczyli się w dogrywce.
Krzysio - Czw Sie 24, 2006 20:03

dajcie spokoj ludzie z piastem, polska pilka nozna jest daremna :] juz nawet ukraina gra lepiej od nas w pilke :]
madziar - Czw Sie 24, 2006 22:16

Bzyki napisał/a:
dajcie spokoj ludzie z piastem, polska pilka nozna jest daremna
oooo to to , a teraz tylko wiecej rykow w sobote i lepiej nie wychodzic na ulice, w zadymach jestesmy swietni, z piłką nozna dajmy sobie spokoj :dobani:
manexxl - Sob Sie 26, 2006 23:24

Dzisiaj grał Piast.

?KS ?omża - Piast Gliwice 0:1


Po 5ciu kolejkach Piast jest na 5 miejscu w tabeli z 9 punktami i stratą 6 pkt do lidera.

Tak dalej!!

CrazyZELL - Pią Wrz 01, 2006 21:44

W gliwcach ...
morgoth - Czw Wrz 28, 2006 12:42

Z tego co slyszalem to Krzyzanowski nie chce jeszcze wprowadzac piasta do orange ex! I wyniki potwierdzaja te slowa, sam jestem przeciw albowiem mamy mlode dobre zaplecze, ktore zostanie zaprzepaszczone wraz z awansem. dlaczego?albowiem 1st sezon w 1st lidze polega na utrzymaniu sie a to jest zwiazane z zakupem starszych doswiadczonych graczy, co zamknie droge mlodym pilkarza piasta.
CrazyZELL - Sob Wrz 30, 2006 21:29

Za wysokie progi !!
Ale usprawiedliwienie bardzo dobre ;)

Tomba - Sro Paź 04, 2006 12:01

No bez przesady! 1 liga nie dla idiotów.
Krzysio - Sro Paź 04, 2006 16:28

Tomba napisał/a:
1 liga nie dla idiotów.

serio ? to co tam jeszcze gornik robi ? :D

Danielo - Sro Paź 04, 2006 21:35

naucz się pisać Bzyki Górnik to po pierwsze ! co masz do Górnika ? Piast nie ma przyszłości i taka jest prawda !
CrazyZELL - Czw Paź 05, 2006 19:03

Górnik jest 3 lata młodszy od Piasta. Górnik 1948, Piast 1945.

Tak dla konstrastu, dla niezorientowanych forumowiczow.

Osiagniecia:

Górnik Zabrze:
Mistrzostwo Polski - (14x) - 1957, 1959, 1961, 1962/63, 1963/64, 1964/65, 1965/66, 1966/67, 1970/71, 1971/72, 1984/85, 1985/86, 1986/87, 1987/88
wicemistrzostwo Polski - (4x) - 1962, 1968/69, 1973/74, 1990/91
Puchar Polski - (6x) - 1964/65, 1967/68, 1968/69, 1969/70, 1970/71, 1971/72
finalista Pucharu Polski - (7x) - 1955/56, 1956/57, 1961/62, 1965/66, 1985/86, 1991/92, 2000/01
Superpuchar Polski - 1988
Puchar Ligi - 1978 (nieoficjalny)
finalista Pucharu Zdobywców Pucharów - 1969/70
1/4 finału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych - 1967/68
1/4 finału Pucharu Zdobywców Pucharów - 1970/71
1/4 finału Pucharu Karla Rappana - 1966/67
MP juniorów U-19 - (2x) - 1967, 1989
MP juniorów U-17 - (2x) - 1992, 1996


Piast Gliwice:
finalista Pucharu Polski - (2x) - 1977/78, 1982/83
2. miejsce w II lidze - (4x) - 1962, 1975/76, 1976/77, 1980/81

Krzysio - Czw Paź 05, 2006 19:06

ojej to znowu ty :P

Danielo napisał/a:
co masz do Górnika ?

oj bardzo wiele mam :D duzo by pisac :)
Danielo napisał/a:
Piast nie ma przyszłości i taka jest prawda !

tak jak gornik :P cala polska pilka nie ma przyszlosci i to nie wazne czy to piast czy gornik, wszyscy sa daremni :dobani:
hmm a czemu wedlug ciebie piast nie ma przyszlosci ? a moze ma ? z tego co wiem to posiadaja o wiele wiekszy budzet niz gornik, inwestuja w stadion, posiadaja kilkanascie mlodziezowych grup pilkarskich, buduja druzyne na pierwsza lige, tak wyglada klub bez przyszlosci ? ;)

CrazyZELL, chcialbym tylko zauwazyc ze gornik najlepsze lata ma za soba i chyba sukcesy tak szybko nie wroca
natomiast piast jak na polskie warunki to klub bardzo dobrze zorganizowany i prowadzony z glowa (pominmy korupcje, bo tak wszedzie jest, nawet w gorniku), z roku na rok co raz silniejszy, najlepsze lata ma przed soba, chyba ze ktos cos zle zrobi i klub zaginie w odchlani ligi okregowej :]

dla scislosci, nie kibicuje ani piastowi ani gornikowi :] ja po prostu staram sie byc obiektywny ;)

Danielo - Pią Paź 06, 2006 07:46

Oj Bzyki masz duże pojęcie o piłce ;) szkoda asz mi ciebie:( , rozwiń temat Górnik i korupcje jestem ciekawy co na ten temat wiesz chyba tylko z tv haha , i na co te twoje napinki ? jak cię nie intersuje polski futbol to poco się tu wypowiadasz ?
frohike - Pią Paź 06, 2006 12:09

Danielo, prawda jest taka ze Górnik Piast grają tak ze aż zal patrzeć na taką piłkę nożna, juz wole patrzeć na forumowiczów grających na hali :P
MajkeL - Pią Paź 06, 2006 13:10

Dzisiaj jest meczyk i chyba nawet przejdę się pokibicować :hurra:

Piast u siebie podejmuje Podbeskidzie

g. 18:00, ul Okrzei
bilet 10 zł (Panie za darmo, przynajmniej tak było do tej pory)

Danielo - Pią Paź 06, 2006 13:46

Frohike a byłeś chociasz na jednym meczy w Zabrzu w tej rundzie ? Wiem że fajnie się patrzy LM na tv z piwkiem, jak dla mnie Górnik gra ładnie dla oka,chyba asz tal źle nie grają jak co mecz jest po 14tysięcy ludzi na Górniku? Jedna z największych widowni w polsce :]
Krzysio - Pią Paź 06, 2006 15:31

Danielo napisał/a:
Oj Bzyki masz duże pojęcie o piłce ;)

napewno wieksze od ciebie :D bo jak piszesz ze gornik gra ladnie dla oka to smiac mi sie chce :D niech awansuja do lm i bede mogl zobaczyc jak wygrywaja z barcelona albo manchesterem to moze wtedy sie do nich przekonam :]

frohike napisał/a:
aż zal patrzeć na taką piłkę nożna,

nic tylko sobie strzelic w leb i mozgiem pomalowac sciane :]

frohike napisał/a:
juz wole patrzeć na forumowiczów grających na hali :P

oj to ja juz nawet wole patrzec na polska reprezentacje :P

Danielo napisał/a:
rozwiń temat Górnik i korupcje jestem ciekawy co na ten temat wiesz chyba tylko z tv haha

no jakos nie mialem okazji brac udzialu w calym procederze kupowania meczy przez gornik wiec niestety albo stety wszystko wiem z mediow :] zatrzymanie prezesa gornika mi wystarcza zeby skojarzyc fakty ;)
a ty wiesz cos wiecej ? jesli tak to prokuratura juz cie sciga :D

Cytat:
jak cię nie intersuje polski futbol to poco się tu wypowiadasz ?

a gdzie ja to napisalem ? :P ja po prostu nie lubie polskiego futbolu a to juz zupelnie cos innego :]

Tomba - Pią Paź 06, 2006 19:27

Bzyki napisał/a:
no jakos nie mialem okazji brac udzialu w calym procederze kupowania meczy przez gornik wiec niestety albo stety wszystko wiem z mediow zatrzymanie prezesa gornika mi wystarcza zeby skojarzyc fakty
a ty wiesz cos wiecej ? jesli tak to prokuratura juz cie sciga


Były prezes nie został "zawinięty" za Górnika Zabrze tylko za swoją prace w Szczekowiance Jaworzno. Bzyki ze tak powiem g**** wiesz i ch*** widziałeś więc sie nie wypowiadaj na ten temat.

A co do pytania nurtujacego kilku uzytkownikow tego forum kto jest lepszy. :chytry:

Piast: 4,5 tys na derbach Śląska z Ruchem Chorzów

Górnik: ponad 20 tyś na meczu z Legią W. ( Górnik przegrywa 1-0)
około 17,5 tyś na meczu z Amiką W. (0-2)

W tym sezonie na stadion przy ulicy Roosevelta zostało nałożone ograniczenie do 9 tyś widzów. Lecz na meczu z Cracovia Kraków dzieki stowarzyszeniu i nowemu prezesowi na stadionie zasiadło 14 tyś sympatyków Górnika Z. Mecz zakończył sie wynikiem 5-1 dla zabrzańskiej drużyny.

h t t p;//w w w gornik.zabrze.net, p l/foto_gornik_cracovia_0607/index2.html

Rozwijając temat pragnę zaprosić wszystkich sympatyków Górnika Zabrze na mecz z GKSem BOT Bełchatów który odbędzie sie 14.X.2006 o godzinie 20:30 ( mecz przełożony z godziny 18. Ponieważ uznany jest za ciekawy i bedzie transmitowany przez CANAL+)
Bilet na mecz 10 zł. Pozdrowienia

CrazyZELL - Pią Paź 06, 2006 21:01

Piast-Podbeskidzie 0:1

Jesli Pasta stac na porazke z takim klubem jakim jest Podbeskidzie, to faktycznie jest na fali! :D:D tyle, ze wynoszacej :D

Danielo - Sob Paź 07, 2006 07:59

Oj Bzyki widzisz miałem racje wiesz tylko z Tv o prezesie Górnika, te przekręty robił wcześniej jak nie był prezesem Górnika ! widać jak się znasz haha LOL
Krzysio - Sob Paź 07, 2006 19:12

Tomba napisał/a:
A co do pytania nurtujacego kilku uzytkownikow tego forum kto jest lepszy. :chytry:

mnie np to nie nurtuje, juz to pisalem i piast i gornik jest daremny wiec nie wiem po co wam te porownania :]

Tomba napisał/a:
Były prezes nie został "zawinięty" za Górnika Zabrze tylko za swoją prace w Szczekowiance Jaworzno. Bzyki ze tak powiem g**** wiesz i ch*** widziałeś więc sie nie wypowiadaj na ten temat.

a ty wszystko oczywiscie wiesz :D czyli zaprzeczasz aby zajwisko korupcji wystepowalo w gorniku ? ;)
a jak kilka sezonow temu gornik dal ciala w pucharze polski z polonia tylko dlatego zeby sie utrzymac w lidze ? moze powiesz mi ze to bylo uczciwe zagranie puchar za punkty ? :]
cala polska pilka jest skazona korupcja i chyba tylko glupek by wierzyl ze kto kto kupowal w poprzednim klubie mecze to w nowym klubie tego nie robil :D

Danielo - Nie Paź 08, 2006 06:51

Oj bzyku gówno wiesz o korupcji a się wypowiadasz z tv cos słyszałes i świecisz na forum .....
p4cz3k - Nie Paź 08, 2006 15:16

panowie, marudzicie...

fanatycy gornika, fanatycy piasta czy jakiegokolwiek inne klubu...waszego toku rozumowania chyba nigdy nie zrozumiem...coz...

a co do korupcji...zaczynajac od pzpnu ... konczac na zarzadach klubow sportowych i sedziach ...

nie ma co ukrywac...kolejki cudow sie zdazaja...czy ma to zwiazek z piastem czy gornikiem...

jedyne czego nei da sie ukryc to tego iz gornik jest jednym (o ile nie najbardziej) utytulowanym klubem w polsce...

ale pamietajcie raz na wozie raz pod wozem...

mozna by tu dyskutowac dlugo...ale polska pilka...nie stoi na wysokim poziomie i taka jest prawda...

dziekuje za chwile uwagi...

nisia - Nie Paź 08, 2006 20:20

Niech choć trochę entuzjazmu kibiców udzieli się działaczom PZPN-u. Wtedy może będzie dobrze.
Krzysio - Nie Paź 08, 2006 23:33

p4cz3k napisał/a:
jedyne czego nei da sie ukryc to tego iz gornik jest jednym (o ile nie najbardziej) utytulowanym klubem w polsce...

jeszcze tylko ruch chorzow ma 14 tytulow mistrza polski :]

CrazyZELL - Pon Paź 09, 2006 20:56

Bzyki napisał/a:
p4cz3k napisał/a:
jedyne czego nei da sie ukryc to tego iz gornik jest jednym (o ile nie najbardziej) utytulowanym klubem w polsce...

jeszcze tylko ruch chorzow ma 14 tytulow mistrza polski :]


To prawda, ale Ruch jest 28 lat "starszy" od Górnika. Poza tym jakos innych osiagniec ma "troszke" mniej. :hyhy:

kobi - Pon Paź 09, 2006 22:45

To nie jest temat ani o Górniku ani Ruchu :P Wracamy do Piasta :cisza: :offtopic:
MajkeL - Wto Paź 10, 2006 09:39

Cytat:
Piast-Podbeskidzie 0:1

eehh byłem na meczu......
To już kolejna przegrana z rzędu......
Dużo było chaosu na boisku...... dopiero pod koniec drugiej połowy Piast zaczął "pokazywac jakąś piłkę"....., tak czy siak Piast ma kryzys i nawet zmiana trenera nie przyniosła pozytywnych rezultatów......
Mam nadzieje że zespół podniesie się z dołka, ale wejście do Ekstraklasy w tym sezonie graniczy z cudem........

Zauważyłem że na boisko nie przyszli "wierni kibice Piasta" ich loża była pusta, a przed nią na barierce był baner z napisem "Szanuj kibica swego jak siebie samego".

Znacie jakieś szczegóły ten sytuacji ??
(czyżby był jakiś konflikt między Kibicami a Klubem) ??

Krzysio - Wto Paź 10, 2006 15:00

MajkeL napisał/a:
tak czy siak Piast ma kryzys i nawet zmiana trenera nie przyniosła pozytywnych rezultatów......

lol, jak mozna bylo zwolic zielinskiego ? przeciez kazdy dobrze wie ze to pilkarze w piescie sa slabi a nie trener :]
MajkeL napisał/a:
Zauważyłem że na boisko nie przyszli "wierni kibice Piasta" ich loża była pusta, a przed nią na barierce był baner z napisem "Szanuj kibica swego jak siebie samego".

ech ci kibice, w sumie to im sie nie dziwie, bo jakby co tydzien mieli ogladac taka kaszane to nic tylko popelnic harakiri :]

kobi, szybki jestes :D nawet malo bystra osoba taka jak ja, juz dwa dni temu sie zorietowala ze cos tu nie tak :P
normalnie brawa dla moderatorow na tym forum, nic dodac nic ujac :D

kobi - Wto Paź 10, 2006 18:05

Bzyki, no sory Ciebie, że nie siedzę tu 24h :P Nie tylko ja tu jestem i mam prawo wyjechać na weekend :P
Bzyki napisał/a:
przeciez kazdy dobrze wie ze to pilkarze w piescie sa slabi a nie trener

Ale w naszym pięknym kraju o piłkarskiej tradycji wszyscy mają nadzieję, że nawet najsłabsza drużyna po zmianie trenera zacznie od razu wygrywać ze wszystkimi :rotfl:

Krzysio - Wto Paź 10, 2006 18:28

kobi napisał/a:
Nie tylko ja tu jestem i mam prawo wyjechać na weekend :P

no oczywiscie ze masz prawo, mozesz nawet w gole tu nie wchodzic i nie bede mial ci tego za zle, chodzi jedynie o to ze pojawiasz sie wtedy kiedy temat juz sam ucichl i napominasz o spokoj ;)
ps. dasz mi 2 ostrzezenie za off topy ? :P mozesz wpisac na "na wlasna prosbe" :rotfl:
glupio to bedzie wygladac :P
chce byc lepszy od Mariusza :D

kobi - Sro Paź 11, 2006 20:19

Bzyki, wyluzuj proszę, nie ode mnie masz to ostrzeżenie :P Chodźmy lepiej na ubitą glebę, weźmy szaliki Piasta i Górnika i będzie frajda :rotfl:
Krzysio - Czw Paź 12, 2006 14:34

kobi napisał/a:
Bzyki, wyluzuj proszę, nie ode mnie masz to ostrzeżenie :P

przeciez wiem :] az taki glupi nie jestem, latwo sie domyslec od kogo dostalem :] tylko nie wiem czy ta osoba sama sie poczula urazona moimi slowami czy to jego rodzine obrazilem :zdegustowany:
kobi napisał/a:
weźmy szaliki Piasta i Górnika i będzie frajda :rotfl:

ja chce byc piastolem, wkoncu szpuszcze manto jakiemus zabolowi :D

MajkeL - Sob Paź 21, 2006 10:44

Nareszcie wygrali........ :hurra:

Piast Gliwice - Polonia W-wa 1:0
43 min - Podgórski

widzów - 2000

CrazyZELL - Sob Paź 21, 2006 20:35

Bzyki napisał/a:
kobi napisał/a:
Bzyki, wyluzuj proszę, nie ode mnie masz to ostrzeżenie :P

przeciez wiem :] az taki glupi nie jestem, latwo sie domyslec od kogo dostalem :] tylko nie wiem czy ta osoba sama sie poczula urazona moimi slowami czy to jego rodzine obrazilem :zdegustowany:
kobi napisał/a:
weźmy szaliki Piasta i Górnika i będzie frajda :rotfl:

ja chce byc piastolem, wkoncu szpuszcze manto jakiemus zabolowi :D


NIe dość, że fantasta to jeszcze ma problemy z ortografią!!
A chłop jest z Sośnicy. A to zupełnie dziwi, skąd ta niechęć do KSG. :P

Krzysio - Pon Paź 23, 2006 14:18

CrazyZELL napisał/a:
A chłop jest z Sośnicy. A to zupełnie dziwi, skąd ta niechęć do KSG. :P

to w tym przyadku nie powinno dziwc :D co za duzo to nie zdrowo :) ogolnie moja niechec do gornika bierze sie z jeszcze wieksze niecheci do polskiej pilki :P

p4cz3k - Wto Paź 24, 2006 12:06

MajkeL napisał/a:
Piast Gliwice - Polonia W-wa 1:0
43 min - Podgórski

widzów - 2000


widzialem ta bramke ;)

efen - Nie Lis 19, 2006 00:27

Tu sie urodziłem, tu sie wychowałem, tu Piasta poznałem i go pokochałem!

Prawdziwi Polacy-wierni swym korzeniom!
Gliwiczanin-Piastol, Zabrzanin-Żabol
Gliwiczanic-Żabol, Zabrzanin-Piastol=cw*l

Revenge - Nie Kwi 29, 2007 18:08

Graja chłopaki i tak ma być Ostatni mecz ze Stalowa Wola 4:1 dla GLIWICKIEGO PIASTA !
Danielo - Wto Maj 01, 2007 22:15

I tak będą baraże :D Epidemia Górnika wzrasta! Już 3/4 Gliwic odeszło z Piasta...
Revenge - Wto Maj 01, 2007 22:33

3/4 chyba nie umiesz liczyć hahahaha :D <lol2> Koles Porazka zz Ciebie Straszna Dla mnie sosnica to nie gliwice a <ciach> tak samo jak ?abedy mendy
Danielo - Wto Maj 01, 2007 22:53

rozbawiało mnie h t t p;//img58.imageshack.us/img58/4161/gliwicehy7.jpg
Macie duże kompleksy do nas :)

Revenge - Wto Maj 01, 2007 23:51

fakt
Danielo - Sro Maj 02, 2007 01:30

A tu cos dla ciebie Revenge h t t p;//tinypic, c o m/view.php?pic=4l80h9d
Arex30 - Sro Maj 02, 2007 08:26

Revenge, vs. Danielo,
No chopy ustańta .......
Tu godomy o tym czy I liga to dla Gliwic mo być czy ni.
Scecie sie łobciepywać g...em to idźta na PW.
Ale ni tu.
Abo lepiej na forum Piasta czy Górnika.

CrazyZELL - Sro Maj 02, 2007 23:53

Revenge napisał/a:
3/4 chyba nie umiesz liczyć hahahaha :D <lol2> Koles Porazka zz Ciebie Straszna Dla mnie sosnica to nie gliwice a <ciach> tak samo jak ?abedy mendy


Jesli znasz zaklad pt BUMAR, ktory znajduje ?ABęDach to zapytaj starszych co ten zaklad kiedys oznaczal i co zrobil dla Gliwic! Jesli chodzi o mnie, to ?abędy chetnie odłacze od Gliwic. Z calym szacunkiem dla fantastycznych forumowiczow pochodzocych wlasnie z Gliwic. :D:D

efen - Wto Lip 03, 2007 21:29

h t t p;//stadiony.net/project.php?p=122
MacSen - Sro Lip 04, 2007 09:23

Raaany jak się czyta komenty części z Was w tym temacie

Prawdziwi Polacy-wierni swym korzeniom!
Gliwiczanin-Piastol, Zabrzanin-Żabol
Gliwiczanic-Żabol, Zabrzanin-Piastol=cw*l


albo

3/4 chyba nie umiesz liczyć hahahaha :D <lol2> Koles Porazka zz Ciebie Straszna Dla mnie sosnica to nie gliwice a <ciach> tak samo jak ?abedy mendy


to aż się ciesze że nie jestem fanem piłki kopanej "Made in Poland".

Wczoraj zresztą też nasz młodzieżówka pokazała co potrafi....dno.(ile to było 6:1 a może 10:1 no zresztą nieważne smutne to było)
Zresztą zamiast pyszczyć który team jest lepszy popatrzcie krytycznie na swoje te "kochane " drużynki przecież one nic sobą nie prezentują.

I porównajcie choćby z siatkarzami...albo w ogóle ligą siatkarską w polsce.
Zresztą niema co porównywać siatkowcy pokazują jak się gra a piłkarze cóż ...od wtopy do wtopy....Aaaaaaaaa zapomniałem z Luxemburgiem wygrywają :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Krzysio - Wto Lip 10, 2007 20:13

MacSen napisał/a:
Aaaaaaaaa zapomniałem z Luxemburgiem wygrywają :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ostatni raz grali w el. euro 2000, więc chyba trochę nie aktualny jesteś w tym temacie :]

super_sonic - Sro Lip 11, 2007 00:20

"Prawdziwi Polacy-wierni swym korzeniom!
Gliwiczanin-Piastol, Zabrzanin-Żabol
Gliwiczanic-Żabol, Zabrzanin-Piastol=cw*l"

no fakt niektorzy to naprawde nie maja powaznych problemow na glowie :) smieszna dziecinada,

"3/4 chyba nie umiesz liczyć hahahaha <lol2> Koles Porazka zz Ciebie Straszna Dla mnie sosnica to nie gliwice a <ciach> tak samo jak ?abedy mendy "

a i o wlasnym miescie wiedza uboga

efen - Czw Paź 11, 2007 02:05

w piątek o 18.00 mecz o fotel lidera.
Piast Gliwice vs Wisła Płock
Jeśli ktoś będzie chciał wpaść to radze przyjść wcześniej żeby zająć miejsce. Nie po raz pierwszy w tym sezonie stadion bedzie pełny.

efen - Pon Paź 29, 2007 11:34

GKS Piast Gliwice mistrzem rundy jesiennej!

1. Piast Gliwice
2. Lechia Gdańsk
3. Śląsk Wrocław
4. Arka Gdynia
5. Polonia Warszawa
6. Wisła Płock
7. Znicz Pruszków
8. GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. Tur Turek
11. Odra Opole
12. GKS Katowice
13. ?KS ?omża
14. Motor Lublin
15. Stal Stalowa Wola
16. Warta Poznań
17. Kmita Zabierzów
18. Pelikan ?owicz

We własnym imieniu dziękuje trenerowi Mandryszowi oraz piłkarzom i całemu sztabowi drużyny. Niesamowita prace wykonali!

MajkeL - Pon Paź 29, 2007 12:08

Piłkarze Piasta zasłużyli na czołowe miejsce w tabeli.
To dopiero półmetek rozgrywek, ale życzę Piastowi aby tak dalej grał chodź będzie ciężko bo Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław i Arka Gdynia depczą po piętach.

kobi - Pon Paź 29, 2007 13:53

Spory sukces, żeby tylko ich nie zjadła trema i strach przed ekstraklasą :) Ale z pierwszego miejsca i tak wejdzie Arka ;)
piastg-ce - Sro Paź 31, 2007 17:30

Ja licze ze piast bedzie w pierwszej piątce. Na tyle drużyne stać juz od 3 lat. Gdyby nie ujemne pkt juz byśmy byli w OE. Awansuje Arka, Lechia i Śląsk. W czołówce bedzie Piast, Podbeskidzie i Polonia Warszawa. Wisła Płock raczej nie będzie sie liczyc o wejście. Gra słaby futbol. Z wszystkich drużyn, z którymi Piastowi w tym sezonie było dane sie zmierzyć tylko i wyłącznie Polonia Warszawa nawiązała wyrównaną walke. Co jest tego przyczyną że Piast u siebie wygrywa z najsilniejszymi i to najczęściej z bardzo dużą przewagą? Moze "magia" stadionu...może kibice.
Piast do tej pory nie przegrał 14 kolejnych meczów. Poprzedni rekord to 9 meczów nie przegranych! Przed piłkarzami w tym roku zostały dwa mecze, które wydaja sie "łatke". U siebie w niedziele z Odrą Opole oraz na wyjeździe z Motorem Lublin.
Wszystkich kibiców Piasta i sympatyków śląskiego futbolu zapraszam na mecz pomiedzy Piastem a Odra Opole, kóry odbedzie siew niedziele o godzinie 17.00.
Władze klubu do każdego biletu dają posiłek składajacy sie z kiełbaski i bułki oraz piwo.

piastg-ce - Sro Lut 20, 2008 19:55

Opel sponsorem Piasta Gliwice.

h t t p;//miasta.gazeta, p l/katowice/1,35038,4928788.html

h t t p;//w w w gliwicka, p l/in...re&id=0&dz=wyd2

Być może będzie więcej pieniędzy na transfery.
Za awans piłkarze maja dostać 1 000 000zł do podziału. Takie pieniądze były obiecywane jeszcze przed tym jak Opel postanowił sponsorować Piasta.

krzys - Czw Lut 21, 2008 22:06

czas pokaże ... Ale to i tak nie jest taka piłka jak kiedyś ... Kibice wszystko popsuli ... Pomimo tego, że mają parę zasad, które są jak dla mnie szlachetne...
piastg-ce - Czw Lut 21, 2008 22:16

"Kibice wszystko popsuli..."
Możesz rozwinąć swoja myśl bo nie rozumiem troche...

krzys - Czw Lut 21, 2008 22:28

jeśli dobrze pamiętam to wszystko się zaczęło, bynajmniej dla mnie, jak rzucono na meczu we Włoskiej lidze w piłkarza (nazwiska sobie nie mogę przypomnieć) ... Nie jeden mecz został przerwany z powodu kibiców ... Ile szkód wyrządzili swoim włąsnym klubom ??

Niewiem czy dobrze pamiętam, ale jakiś polski klub miał zakaz obecności swoich kibiców na swym meczu

Prosty przykłąd, idzie wielki Piastol se przez miasto i jak widzi "Żabola" to do bicia od razu ... Klub to klub ... mnie tam piłka nie interesuje, ale nie jedno się słyszy i widzi ...

MajkeL - Pią Lut 22, 2008 00:34

krzys napisał/a:
Kibice wszystko popsuli

krzys to nie kibice tylko psełdokibice....., a tu rozmawiamy o tym czy Piast będzie w I Lidze

piastg-ce - Pią Lut 22, 2008 02:23

Piast od 30 lat jest uważany za wiecznego drugoligowca. Czy uda mu sie tym razem awansować? Można powiedzieć - czemu tym razem ma mu sie udać skoro tyle razy miał szanse? Można też powiedzieć - do trzech razy sztuka...w przypadku Piasta byłoby to za szóstym razem...Dla tych co nie wiedzą to napisze, że Piast w swojej ponad 60letniej historii ponad 30 lat spędził w II lidze. Zdobył razem ponad 1000pkt na zapleczu ekstraklasy i zajmuje drugie miejsce w tabeli wszech czasów drugiej ligi.
Miejmy nadzieję, że tym razem sie uda i że wreszcie porządnie wyremontują stadion przy ulicy Okrzei który ma już około 100 lat!

krzys - Pią Lut 22, 2008 07:29

no to byłaby fajna i miła niespodzianka :D.
piastg-ce - Wto Lut 26, 2008 11:20

Jeden Cel...
h t t p;//pl.youtube, c o m/watch?v=Iu6ngADvEjE

Jacek_s - Wto Lut 26, 2008 20:08
Temat postu: ! liga Orange ekstra klasa dla Piasta Gliwice
To juz bardzo prawdopodobne. Piast Gliwice ma sponsora Opel polska i dolanczaja sie wladze Gliwic aby sponsorowac ten klub.
Klub majacy pieniadze i glosnych sponsorow jest chcainy w pierwszej lidze.
Kibice Piasta gliwice ten zespol BEDZIE w pierwszej lidze.

P.S. ja czekam na mecz Pisat gliwice : Gornik Zabrze.

Reb - Wto Lut 26, 2008 20:22

Wszystko możliwe tak jak piszesz..
Heh ciekawy byłby mecz.. tak jak derby Górnika z Ruchem teraz, policje z całego śląska ściągają ... ojej masakra ; o

piastg-ce - Wto Lut 26, 2008 23:09

Wielki sponsor ale małe pieniądze...
Spokojnie! Opel na razie zapowiedział, że przeznaczy bardzo małe pieniądze. Pojawią się reklamy na stadionie i jak na razie na tym się kończy. Miasto jak zawsze mówi, że pomoże. Już dawno temu miała ruszyć budowa stadionu. Już jest za późno na jego budowanie. W przypadku awansu będziemy musieli jeździć do Chorzowa na mecze Piasta...

p4cz3k - Sro Lut 27, 2008 08:09

wiesz, mi sie wydaje ze to i tak sukces ze opel cokolwiek dal ... czy tez da :) ciezko jest inwestowac w "ciemno", zapewne sprawdzi sie ze gdy przyjda lepsze wyniki przyjdzie lepsza kasa,

jesli faktycznie czy w tym czy w nastepnym - a moze za 3 lata - piast awansuje do pierwszej ligi bedzie dysponowal wiekszym budzetem - choc wydaje mi sie ze jak na drugoligowy zespol i tak nie jest jakos tragicznie (a moze sie myle), sama mozliwosc gry w 1 lidze to chyba jakas kasa dla zespolu ? a co do samych wydatkow na stadion - to zauwazylem ze zmieniono oswietlenie to chyba zawsze jakis krok do przodu :)

i teraz kolejne watpliwosci, czy jesli faktycznie piast awansuje do 1 ligi, to czy jest szasna na utrzymanie sie w niej ?:)

wlasnie to jest dla mnie niezrozumiale, derby slaska (te ktore sie zblizaja) - podwyzszone ryzyko - masa policji ... etc itd ...

ja sie zastanawiam i nie umiem zrozumiec, jaki sens maja "awantury miedzy kibicami" moze mi ktos wyjasnic ? dlaczego sie tak dzieje ? i co to ma na celu ? pokazanie ze klub czy tez kibice po za boiskiem sa w czyms lepsi od drugiego ? choc z drugiej strony wiem ze to nie jest polski wymysl ... prawie kazdy klub ma "jakas swoja grupe" nie pamietam jak sie to "profesjonalnie" nazywalo :)

piastg-ce - Nie Mar 09, 2008 23:01

"Piast gromi Lechię ! - Zapis relacji live - 09.03.2008 r."
więcej:
h t t p;//w w w piast.gliwice, p l/

Piast dziś pokonał jednego z kandydatów do awansu i wrócił na fotel lidera.
Mecz zakończył sie wynikiem 3:0.
Na trybunach panowało prawdziwe święto! Przyszedł jak zawsze na tak ważny mecz nadkomplet widzów - 5000 + kibice przyjezdni(600/700).
Wspaniałe bramki i gra piłkarzy - było widać zaangażowanie i chęć zwycięstwa. Szczególne podziękowania i brawa za wspaniałą grę dla Piotrka Prędoty(debiut i gol) i Jarka Kaszowskiego z mojej strony.

"Okiem Kibica (Film)"
h t t p;//w w w piastgliwice.eu/news.php?id=382

piastg-ce - Nie Mar 16, 2008 15:11

prawdziwy napisał/a:
16 marca 2008, 12:00 - Poznań
Warta Poznań 0-1 Piast Gliwice
Piotr Petasz 89

Warta: 30. Jakub Szmatuła - 17. Maciej Truszczyński, 8. Błażej Jankowski, 18. Przemysław Otuszewski, 5. Wojciech Marcinkiewicz - 2. Paweł Kaczorowski, 19. Tomasz Bekas (90, 16. Alain Ngamayama), 13. Krzysztof Piskuła (66, 21. Dariusz Cudny), 9. Paweł Iwanicki, 11. Grzegorz Wan - 24. Damian Pawlak (78, 15. David Paku-Tshela).

Piast: 1. Grzegorz Kasprzik - 6. Marcin Nowak, 4. Adam Banaś, 15. ?ukasz Krzycki, 20. Maciej Michniewicz (76, 19. Michał Szczyrba) - 8. Jarosław Kaszowski, 5. Paweł Gamla, 9. Adam Kompała, 22. Daniel Chylaszek (59, 2. Piotr Petasz) - 18. Piotr Prędota (46, 21. Stanisław Wróbel), 11. Wojciech Kędziora.

żółte kartki: Marcinkiewicz, Otuszewski, Iwanicki, Bekas - Gamla, Krzycki.
czerowna kartka: Wojciech Marcinkiewicz (55. minuta, Warta, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Cwalina (Gdańsk).

Świetna zmiana. Wszedł Petasz i strzelił bramkę.
Widać, ze zimowe transfery były trafione. Prędota w debiucie (w meczy z Lechia) strzelił gola i tak samo Petasz w debiucie(w meczu z Wartą) zdobywa gola...
Jak napisał Kasprić mamy już 5pkt przewagi. Żeby jeszcze Śląsk stracił pkt w Katowicach i będzie bardzo dobrze!

Jeśli się nie mylę to jest to 18 mecz bez porażki!

Po dzisiejszej wygranej po raz pierwszy jesteśmy liderami drugiej ligi jeśli chodzi o zdobyte pkt. Arka ma tyle samo punktów co my ale za korupcję na starcie zostało jej odjętych 5pkt.

super_sonic - Nie Mar 16, 2008 15:27

pozostaje tylko kibicowac katowicom zeby rozjechali Slask i bedzie 5pkt przewagi nad reszta stawki :)
piastg-ce - Nie Mar 16, 2008 15:32

Giekasa prowadzi ze Śląskiem 1:0...już jest 32 minuta.

EDIT:
86 minuta i 2:0

Reb - Nie Mar 16, 2008 17:20

Jeszcze troche a naprawde piast zobaczy te pierwszą lige :), wzięli się za robote chłopaki :|
super_sonic - Pon Mar 17, 2008 07:22

no wydaje mi sie ze poznaniacy mieli wielkie szczescie ze nie skonczylo sie 5:0 dla piasta :-) ale bramkarza maja pierwsza klasa
piastg-ce - Sob Mar 22, 2008 16:37

Za półtorej godziny Piast zmierzy się z Podbeskidziem B-B czyli o 18.00
Czy zostanie przerwana passa 18 meczów bez porażki w lidze i 13meczów bez porażki na własnym stadionie? Mam nadzieję, że nie choć mam obawy bo Podbeskidzie gdyby nie kara ujemnych punktów to walczyliby o pierwszą ligę.

Reb - Sob Mar 22, 2008 22:23

Wynik 0-0 nie postarali się :zdziwko:
MajkeL - Nie Mar 23, 2008 10:32

Reb napisał/a:
Wynik 0-0 nie postarali się

Dobre i to, 19 mecz bez przegranej...

Reb - Nie Mar 23, 2008 11:07

MajkeL, prawda.. 3mam kciuki za chłopaków :) Starają się, grają no nie powiedzmy świetną piłke ale cos tam sie starają. Byle do przodu
piastg-ce - Pią Kwi 04, 2008 23:47

4 kwietnia 2008, 19:00 - Gliwice
Piast Gliwice 3-0 Kmita Zabierzów
Wojciech Kędziora 5, 7, Stanisław Wróbel 13

Piast: 1. Grzegorz Kasprzik - 20. Maciej Michniewicz, 4. Adam Banaś, 15. ?ukasz Krzycki, 2. Piotr Petasz - 14. Michał Filipowicz (75, 17. Tomasz Podgórski), 5. Paweł Gamla, 19. Michał Szczyrba (89, 7. Marcin Adamek), 22. Daniel Chylaszek - 21. Stanisław Wróbel (69, 18. Piotr Prędota), 11. Wojciech Kędziora.

Kmita: 33. Tomasz Laskowski - 19. Marcin Makuch, 5. Jan Cios, 3. Rafał Jędrszczyk (54, 2. Petar Borovićanin), 6. Jakub Szałek (79, 14. Marcin Dettlaff) - 7. Maciej Bębenek, 4. Cheikh Tidiane Niane, 13. Piotr Powroźnik, 17. Dariusz Gawęcki - 15. Piotr Bagnicki, 9. Konrad Cebula (63, 11. Goran Mladenović).

żółte kartki: Maciej Michniewicz, Daniel Chylaszek, Piotr Petasz, Paweł Gamla - Piotr Powroźnik.

sędziował: Bartosz Środecki (Wrocław).
widzów: 4.000.

Danielo - Sob Kwi 05, 2008 09:39

Jak awansujecie możecie na pare sezonów zadomowic się w 1 lidze, przez korupcje poziom w 1 lidze sie obniży, pierwsze mecze będziecie grac na Poloni Bytom albo Odra Opole lub na stadionie Śląskim :]
piastg-ce - Sob Kwi 05, 2008 13:19

niestety co do stadionu możesz mieć racje...Nasze władze obiecywały, że zdążą, że są plany stadionu, że na 100% w przypadku awansu będziemy grać w Gliwicach...a okazuje się, że lipa...
piastg-ce - Sob Kwi 05, 2008 13:20

a tak swoją drogą to jesteś z Gliwic, a mówisz
Cytat:
Jak awansujecie
...Jesteś gliwiczaninem?
Reb - Sob Kwi 05, 2008 14:58

piastg-ce, Przecież pisze że z sośnicy..
piastg-ce - Sob Kwi 05, 2008 23:30

Reb - no właśnie - pisze, że z dzielnicy Gliwic.
piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 01:53

Hit 26 kolejki w Gliwicach!
Piast Gliwice - Znicz Pruszków

18 kwietnia(sobota) o godzinie 19.00.
Piast nie przegrał już kolejnych 22 meczów i 15 u siebie. Miejmy nadzieję, że podtrzymamy tą serię i pobijemy kolejny rekord.
Znicz jest obecnie na 4 miejscu w tabeli drugiej ligi, a Piast jest vice liderem. Zapowiada się świetny mecz.
h t t p;//w w w piastgliwice.eu napisał/a:
Jak informuje Klub, po raz kolejny odbędzie się przedsprzedaż biletów. Tym razem na spotkanie między Piastem Gliwice a rewelacją sezonu Zniczem Pruszków. Dzięki czwartej pozycji w ligowej stawce, mecz zapowiada się interesująco. Przedsprzedaż odbędzie się dzień przez meczem, 17-go kwietnia od godziny 8 do 16 w siedzibie klubu przy ul. Zwycięstwa 36. Wszystkich kibiców, którzy w piątkowy wieczór chcą uniknąć kolejek serdecznie zapraszamy, warto dodać, że to spotkanie nie będzie podwyższonego ryzyka, dlatego nie trzeba wypełniać biletu swoimi danymi.

piastg-ce - Czw Kwi 17, 2008 01:54

Sorry za pomyłkę
Mecz odbędzie sie 18 kwietnia w PI?TEK!

Danielo - Pią Kwi 18, 2008 23:24

Dobra passa skończona !
piastg-ce - Pią Kwi 18, 2008 23:57

Zawsze przyjdzie czas na koniec pięknych serii.

Może nie każdy wie o co chodzi... Piast przegrał dziś ze Zniczem Pruszków 0:1. Tym samym została przerwana passa 22 meczów bez porażki oraz 15 meczów bez porażki u siebie. Dodatkowo nasz bramkarz nie puścił bramki w meczach u siebie od 531 minut. Najważniejsze jest to, że nie straciliśmy drugiego miejsca w tabeli...Jednak reszta drużyn przybliża się do nas,a Lechia pewnie odskoczy na kilka pkt.

Następny mecz odbędzie sie we Wrocławiu na stadionie przy ulicy Oporowskiej o 20.15.

h t t p;//w w w piast.gliwice, p l/ napisał/a:
Tradycyjnie, Stowarzyszenie Kibiców organizuje wyjazd na ten arcyciekawie zapowiadający się mecz. Zapisywać się można już od poniedziałku w siedzibie klubu od godz. 9:00 do 16:00. Również będą przyjmowane zapisy po meczu ze Zniczem Pruszków (obok kawiarni). Pełny koszt wyprawy do Wrocławia to tylko 30 zł (przejazd pociągiem plus bilet wstępu). Zachęcamy do jak najszybszego wpisania się na listę i uiszczenia przy tym opłaty, bo tylko 500 chętnych z Gliwic będzie mogło zobaczyć to spotkanie na żywo. Przypomnijmy, że przed meczem z Katowicami w ostatnim dniu zabrakło już biletów. Zbiórka odbędzie się w dniu meczu o godz. 15 na dworcu PKP.

MajkeL - Sob Kwi 19, 2008 09:05

Ehh szkoda...... :(
No, ale miejmy nadzieję że to tylko podknięcie ;)
piastg-ce napisał/a:
Następny mecz odbędzie sie we Wrocławiu na stadionie przy ulicy Oporowskiej o 20.15.

To także będzie cieżki mecz.
26 kwiecień 2008 r. godz. 20:15
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

super_sonic - Sob Kwi 19, 2008 09:32

dobra nie jestesmy wisla krakow, mamy prawo czasem wtopic :) wazne zeby we wroclawiu odrobic straty
piastg-ce - Sob Kwi 19, 2008 11:35

Śląsk postawi nam trudne warunki. Piast to drużyna, która słynie z tego, że mobilizuje sie na dobre teamy.
Reb - Sob Kwi 19, 2008 11:52

zobaczymy jak będzie tym razem..
super_sonic - Sob Kwi 19, 2008 17:01

lechia wtopila z lomza wiec nam nie uciekna przynajmniej :)
piastg-ce - Sob Kwi 19, 2008 17:07

Dokładnie
?KS ?omża 1:0 Lechia Gdańsk
51' Tur Turek 0:0 Śląsk Wrocław

super_sonic - Sob Kwi 19, 2008 17:59

dostalismy juz dzisiaj dwa prezenty wiec mam nadzieje ze niebiesko czerwoni za tydzien tego nie zmarnuja
MajkeL - Sob Kwi 19, 2008 18:03

Tur Turek 1:1 Śląsk Wrocław

Wyszło na to samo ;)

super_sonic napisał/a:
dostalismy juz dzisiaj dwa prezenty wiec mam nadzieje ze niebiesko czerwoni za tydzien tego nie zmarnuja


Będzie ciężko, ale bądźmy dobrej myśli :)

piastg-ce - Sob Kwi 19, 2008 18:07

Zgadza sie. Lechia i Śląsk dziś straciły pkt. Lechia przegrała w ?owiczu a Śląsk zremisował 1:1 z Turem.
Jeszcze Polonia Warszawa straci pkt z Pelikanem, Arka ze Stalą i będzie dobrze.

Do Wrocławia po zwycięstwo!

Zachęcam wszystkich sympatyków Piasta do meczu wyjazdowego do Wrocławia!
Dostaliśmy 500 biletów. Jedziemy specjalnie wynajętym pociągiem. Koszt to tylko 30 zł(przejazd i bilet). Na mecz z Gieksą już dzień przed wyjazdem wszystkie bilety zostały sprzedane i w ten sposób pojechało ponad 1000 osób.
Będzie to mecz o tzw. 6 pkt. Bardzo ciekawe spotkanie. Do Piasta wraca trzech obrońców, którzy pauzowali za kartki. Są oni filarami naszej drużyny: Michniewicz, Banaś i Nowak. Ten ostatni jeszcze nigdy odkąd gra w Piaście nie przegrał meczu.

super_sonic - Sob Kwi 19, 2008 20:52

he prezenty skonczyly sie na polonii warszawa , arka gdynia nie umiala sie do klimatu dostosowac :P
piastg-ce - Nie Kwi 20, 2008 00:23

Jak to...przecież Polonia sprawiła nam prezent i zremisowała zaledwie w meczu u siebie z ostatnim w tabeli Pelikanem. Niestety Arka wygrała 4:0...Arka wraca do formy? - to zły znak bo przed nami jeszcze wyjazd do Gdyni...
Admike - Nie Kwi 20, 2008 10:34

szkoda tego przegranego meczu,ale mówi się trudno i gra się dalej,co nie??
piastg-ce - Nie Kwi 20, 2008 11:46

Dokładnie. Dobrze by było w końcu wykorzystać tą szanse i wejść do Ekstraklasy. 33sezony w drugiej lidze i już chyba ponad 1100 pkt w niej zdobytych oraz miano wiecznego drugoligowca trzeba przerwać;) Swoja drogą jeśli awansujemy to nasz kapitan Jarosław Kaszowski będzie jedynym piłkarzem na świecie, który przeszedł od najniższej klasy rozgrywkowej (b-klasy) do najwyższej(ekstraklasy) i to na dodatek z jednym klubem! Dodatkowo Kaszowski zagrał w pierwszym meczu od reaktywacji Piasta i strzelił tam bramkę;) Nic nam nie pozostaje jak trzymać kciuki i wspomagać nasze Piastunki dopingiem. Dlatego zachęcam do uczestniczenia w tych wspaniałych chwilach i przybycie na ulicę Okrzei oraz zachęcam do najbliższego meczu we Wrocławiu!
piastg-ce - Nie Kwi 20, 2008 11:50

A tym czasem Piast pozyskał nowego sponsora firmę "Mapei" i blisko jest podpisania umowy z firmą "Kalmet".
piastg-ce - Nie Maj 11, 2008 21:09

Piast Gliwice 2-1 ?KS ?omża
Marcin Nowak 45, Adam Kompała 77 (k) - Tomasz Bzdęga 14

Piast: 1. Grzegorz Kasprzik - 6. Marcin Nowak, 4. Adam Banaś, 3. Mirosław Widuch (68, 19. Michał Szczyrba), 20. Maciej Michniewicz - 10. Krzysztof Kukulski, 5. Paweł Gamla, 9. Adam Kompała, 22. Daniel Chylaszek - 11. Wojciech Kędziora, 21. Stanisław Wróbel (46, 14. Michał Filipowicz; 71, 17. Tomasz Podgórski).

?omża: 1. Pavol Pronaj (54, 12. Michał Chachuła) - 4. Paweł Galiński, 13. Krzysztof Janicki, 15. Paweł Jurgielewicz, 7. Cezary Stefańczyk - 23. Sebastian Kęska, 2. Mikołaj Skórnicki, 3. Daniel Gołębiewski (74, 6. Adrian Citko), 19. Artur ?azar - 11. Georgi Biżew, 9. Tomasz Bzdęga (81, 14. John Raus).

żółte kartki: Kędziora, Podgórski - Stefańczyk.

sędziował: Grzegorz Stęchły (Jarosław).
widzów: 3.500.

MajkeL - Sro Maj 21, 2008 16:32

Dzisiaj bardzo ważny mecz.

Piast Gliwice - GKS Jastrzębie

Jesli Piast wygra będzie jedną nogą w Ekstraklasie.

Chodz pogoda nieciekawa stadion Piasta będzie chyba pełen kibiców.
Dla domatorów, transmisja meczu na TVP3 (17:00).

Trzymam kciuki.

troyek - Sro Maj 21, 2008 17:29

damy rade !! !! !! :super:
MajkeL - Sro Maj 21, 2008 17:56

0:1 do przerwy :kwasny:
MajkeL - Sro Maj 21, 2008 18:55

1:2 :/
Wielka szkoda.
Teraz pozostaje tylko nadzieja na awans.

trunks - Sro Maj 21, 2008 22:45

porażka :/
MajkeL - Sob Maj 24, 2008 19:11

JEEESSSTTT, Piast wygrał !!!!

Polonia Warszawa - Piast Gliwice 0 : 1


Jako że Znicz Pruszków przegrał z Podbeskidziem Bielsko Biala (0:1), Piast awansował na 3 miejsce premiowane barażem do Ekstraklasy.

Jeśli będzie fuzja Śląska Wrocław z Groklinem to Piast awansuje bez baraży.


Jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia :)

inamorata - Sob Maj 24, 2008 19:16

No to w środę na mecz :P
troyek - Sob Maj 24, 2008 19:38

MajkeL napisał/a:

Jeśli będzie fuzja Śląska Wrocław z Groklinem to Piast awansuje bez baraży.

z tego co doczytalem, to doszlo do fuzji,

gdzies jest artykul, ze nawet 6 miejsce moze byc premiowane awansem, -> korupcje.
jak spadna jeszcze inne druzyny do 2 ligi za korupcje :}

MajkeL - Sob Maj 24, 2008 20:39

PIAST GLIWICE w Ekstralkasie

Kod:
JESTEŚMY W EKSTRAKLASIE !!!! - 24.05.2008 r.

Piast wygrywając z Polonią zajął trzecie miejsce w II lidze, co jak się okazało daje gliwiczanom bezpośredni awans. Komisja ds. nagłych PZPN podjęła bowiem decyzję, że baraż zagra Arka z Jagiellonią. 63 lata czekaliśmy na ten moment, ale naprawdę warto było. Będzie można dziś po północy na Rynku fetować razem z piłkarzami. Dziś 30 urodziny obchodził Jarosław Kaszowski. Ależ ma fantastyczny prezent ten zawodnik. Zazdrościmy

w w w piast.gliwice, p l

:hurra:

inamorata - Sob Maj 24, 2008 20:43

No to się doczekaliśmy, kto na Rynek? :P
trunks - Sob Maj 24, 2008 23:57

o! a to ci nowina :) Fajnie :)
Aessa - Nie Maj 25, 2008 01:50

:idiota: :idiota: :idiota: :idiota: :mur: :mur: :mur: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: A ja poszłam na plac Krakowski i siedziałam tam godzinę w oczekiwaniu na tę imprezę, wróciłam do domu zła jak osa, że niczego tam nie było, a jak już zobaczyłam, że to miał być Rynek a nie plac Krakowski to się załamałam. :help: :rozpacz: :D
inamorata - Nie Maj 25, 2008 08:49

No niestety Paulinko i tak się zdarza :P też już taką wpadkę zaliczyłam :P ale co tam od tamtej chwili czytam ze zrozumieniem. :P Swoją drogą to znowu kac mnie męczy... ludzie ileż to można. :P
MajkeL - Nie Maj 25, 2008 10:16

Szczerze powiedziawszy interesuje mnie jak będzie przebiegać procedura nadawania licencji.
Pewnie trzeba będzie pomyśleć poważnie o modernizacji stadionu bo na dzień dzisiejszy Piast przy Okrzei nie nadaje się do gry w Ekstraklasie.

inamorata - Nie Maj 25, 2008 10:46

Z tego co mi wiadomo jeśli chodzi o remont to ma się już zacząć od przyszłego miesiąca, więc o to akurat nie należy się martwić. :)
Gmeras - Wto Maj 27, 2008 17:52

Piast i kibice piasta nie maja jeszcze co świętować
h t t p;//sport.onet, p l/0,1248675,1756875,wiadomosc.html

Wieczorny - Wto Maj 27, 2008 18:22

PZPN odebrał licencję dla piasta.

więcej info :

h t t p;//w w w piastgliwice.eu/index2.php



k. mać.

Wieczorny - Wto Maj 27, 2008 18:23

znaczy się nie licencję, tylko awans.
inamorata - Wto Maj 27, 2008 18:27

nie ma to jak pzpn, idioci. ;/
MajkeL - Wto Maj 27, 2008 22:37

To jest jakaś kpina z piłkarzy..... i kibiców
Skandal.... :kwasny:

Aessa - Wto Maj 27, 2008 23:52

Brak słów, jak można tak zrobić?! To tylko w Polsce jest możliwe!
kobi - Sro Maj 28, 2008 09:18

Spoko, spoko, jeszcze ze 2 razy się wszystko pozmienia a kształt ekstraklasy i nowej 1. ligi poznamy dopiero w dniu startu :P A potem zdegradują kolejne zespoły, które będą grały o nic - tak jak Sosnowiec w ostatnim sezonie :P Panowie z PZPN'u sami ustawiają ligę przy zielonym stoliku a innym zarzucają korupcję :kwasny:
Burdel. Inaczej tego nazwać nie można :kwasny:

Reb - Sro Maj 28, 2008 18:00

Jeszcze nie wszystko stracone, Piast zagra w Barażach z Jagielonią? Będzie to ciężki mecz, pierw u siebie a potem u rywali..Trzymam kciuki, mimo tego że nie kibicuje.
manexxl - Sro Maj 28, 2008 20:59

Kuma ktos cos z tego ??

h t t p;//ekstraklasa.wp, p l/kat,1740,title,Takiego-balaganu-jeszcze-nie-bylo,wid,9997080,wiadomosc.html

Strasznie skomplikowane to wszystko.

Morqana - Czw Maj 29, 2008 00:29

Czyli, że znów bałagan. Teraz jak się to czyta tak na spokojnie to wszystko się zdarzyć może... i tak to wygląda... Bałagan, bałagan i jeszcze raz bałagan... Razem z wielką niewiadomą na czele...

Jak to moja przyszła szwagiera mówi... : Nie dla psa kiełbasa, nie dla Piasta ekstraklasa:P :rotfl:

MajkeL - Czw Maj 29, 2008 11:55

manexxl napisał/a:
h t t p;//ekstraklasa.wp, p l/kat,1740,title,Takiego-balaganu-jeszcze-nie-bylo,wid,9997080,wiadomosc.html]h t t p;//ekstraklasa.wp, p l/kat,1740,title,Takiego-balaganu-jeszcze-nie-bylo,wid,9997080,wiadomosc.html


Masakra :przestraszony:

trunks - Czw Maj 29, 2008 14:55

cos w radiu slyszalem jakies 2h temu ze piast jednak w ekstraklasie....ale nie jestem na 100% pewny bo bylem zajety a teraz koncze robote i nie mam czasu sprawdzac tego.....czy ktos cos wie ?
Reb - Czw Maj 29, 2008 14:58

Szaleją ... :/
MajkeL - Czw Maj 29, 2008 16:18

trunks napisał/a:
cos w radiu slyszalem jakies 2h temu ze piast jednak w ekstraklasie....ale nie jestem na 100% pewny

Chyba nikt nie jest tego pewien łącznie z PZPN :kwasny:

trunks - Czw Maj 29, 2008 22:25

rozgonić tą klike !
Jacek_s - Czw Maj 29, 2008 23:39

juz rok temu zaczolem marzyc o tym aby doszlo do spotkania
Wtedy to Gornik mial spasc do drugiej ligi a to niespodzianka po roku czasu, Piast idzie do pierwszej.

Zachcianki sie spelniaja.

Piast Gliwice : Gornik Zabrze

Morqana - Pią Maj 30, 2008 07:23

Hehe, też na to czekam :D Może, może w końcu się uda spotkanie w pierwszej lidze obu zespołów :) Rzeź będzie... Zabudowuje okna :P
kobi - Pią Maj 30, 2008 14:01

Kod:
 Komisja Odwoławcza PZPN-u ds. licencji rozpatrywała w piątek wniosek Polonii Bytom o przyznanie jej prawa do występów w ekstraklasie w sezonie 2008/2009. Decyzją komisji klub z Bytomia licencji jednak nie dostał.Oznacza to, że w ekstraklasie zagra drużyna Piasta Gliwice
(...) Polonia jest pierwszym klubem pozbawionym prawa do gry w ekstraklasie, pomimo sportowego utrzymania. Dzisiaj formalnie przesunięto ją na ostatnie miejsce w tabeli - ex aequo z Zagłębiem Sosnowiec. Na miejscu barażowym jest teraz Widzew ?ódź. Zgodnie z regulaminem, jako klub zdegradowany, nie będzie grał jednak w barażu, ale zostanie relegowany o jedną klasę, czyli do drugiej ligi. Skorzystają na tym Jagiellonia Białystok i Piast Gliwice. - Już dzwoniono do mnie z PZPN-u, że jesteśmy w ekstraklasie- mówi Józef Drabicki, dyrektor Piasta.

Decyzja Komisji Odwoławczej oznacza również, że Widzew ?ódź w sezonie 2008/2009 zagra w drugiej, a nie w trzeciej lidze.

źródło: h t t p;//w w w sport, p l/pilka/1,65050,5261718,Polonia_Bytom_bez_licencji__Piast_Gliwice_w_ekstraklasie_.html]w w w sport, p l


A nie mówiłem? Burdel jakich mało a to nie koniec :P Coś na pewno się jeszcze zmieni, chociaż Piast raczej na pewno zagra w ekstraklasie ;)

MajkeL - Pią Maj 30, 2008 15:20

kobi napisał/a:
chociaż Piast raczej na pewno zagra w ekstraklasie

Oby to była ostateczna dezycja.

Od siebie dodam:

Kod:
Dziś w Warszawie został złożony wniosek o przyznanie licencji dla Piasta na sezon 2008/09. jak już nie raz informowaliśmy w Gliwicach nie ma stadionu, który spełnia takie warunki. Został więc zgłoszony obiekt Górnika Zabrze.

źródło: piast.gliwice, p l

Reb - Pią Maj 30, 2008 20:03

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądac na stadionie Górnika, cała gra Piasta :P.. Pogodzą się ? :rotfl:
MajkeL - Pią Maj 30, 2008 23:31

Reb napisał/a:
Pogodzą się

Niesądzę, ponieważ stowarzyszenie kibiców Piasta nie będzie kibicować jeśli Piast będzie grał na Górniku.

wolf - Pią Maj 30, 2008 23:41

Co za baran z zarzadu Piasta wymyslil, żeby Piast ma grać na Górniku.
Przecież Piast z zabolami bedzie się tłukł co mecz.

super_sonic - Sob Maj 31, 2008 09:22

no nie wiem czy taki baran. a gdzie chcesz grac? nie ma za bardzo wyjscia
MajkeL - Sob Maj 31, 2008 09:37

wolf zanim zaczniesz kogokolwiek obrażać, napisz (jak już super_sonic, napisał) gdzie twoim zdaniem miałby grać Piast?
wolf - Sob Maj 31, 2008 12:28

A chorzów to co niema boiska?
MajkeL - Sob Maj 31, 2008 13:06

Polonia już gra w Chorzowie
wolf - Sob Maj 31, 2008 20:34

No i co że polonia tam gra.
Danielo - Nie Cze 01, 2008 02:26

wolf napisał/a:
No i co że polonia tam gra.
to wolf że więcej jak2 kluby nie mogą grać na jednym stadionie ! Jestem stanowczo za nie żeby Piast grał w Zabrzu nie bylscie goscini chodzi mi o mecz Piast-Wisła P. Po drugie wasze kompleksy wylewacie na każdym meczu hehe. Lepsza strona miasta napierda** dzisiaj Piasta :D
wolf - Nie Cze 01, 2008 07:57

Polonia Licencji przecież nie dostała na ekstra klase, wiec bedzie grała u siebie na boisku.
Danielo - Nie Cze 01, 2008 08:47

Ruch Chorzów też miał nie dostać a dostał w tamtym sezonie
super_sonic - Nie Cze 01, 2008 10:08

wolf, ale jak piast skladal wniosek licencyjny to polonia jeszcze byla w ekstraklasie i miala grac w wodzislawiu a slaski odpada bo maja tam murawe wymieniac wiec pozostaje zabrze
inamorata - Nie Cze 01, 2008 13:07

Danielo, z tego co mi wiadomo to Ci z Zabrza nie mają żadnych ,,ale'' jak ktoś już wspomniał na Waszym forum, że oni nic naszym nie zrobią, ale nie ręczą za takie przechrzty gliwickie pokroju Sośnica, Kopernik, ?abędy i inne wsie.
Danielo - Nie Cze 01, 2008 20:15

inamorata napisał/a:
Danielo, z tego co mi wiadomo to Ci z Zabrza nie mają żadnych ,,ale'' jak ktoś już wspomniał na Waszym forum, że oni nic naszym nie zrobią, ale nie ręczą za takie przechrzty gliwickie pokroju Sośnica, Kopernik, ?abędy i inne wsie.
W odpowiedzi na informacje prasowe, oraz oświadczenie kibiców Piasta Gliwice pragniemy jako kibice Górnika Zabrze przychylić się do treści w/w oświadczenia i ukierunkować działaczy Piasta na wynajem przyjaznych im stadionów w Wodzisławiu, Chorzowie, czy Bytomiu.
Jako kibice Górnika pragniemy zauważyć także, że zarząd Piasta Gliwice w ostatnich latach był mało gościnny dla fanów Górnika Zabrze, nie widzimy zatem potrzeby goszczenia włodarzy i kibiców tego klubu na obiektach przy ulicy Roosevelta.
Mając na uwadze powyższe fakty pragniemy wyrazić zdecydowaną dezaprobatę dla pomysłu rozgrywania meczów Piasta Gliwice w Zabrzu na stadionie przy ulicy Roosevelta.
W myśl szeroko pojętej ostatnimi czasy solidarności Śląskich klubów nie widzimy przeszkody by kluby, których działacze nie czynią szkody Górnikowi Zabrze, czy też profesjonalnie traktują jego kibiców gościły na stadionie miejskim w Zabrzu np. Gks Katowice, Odra Wodzisław czy Row Rybnik.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

super_sonic - Nie Cze 01, 2008 23:07

Cytat:
Jako kibice Górnika pragniemy zauważyć także, że zarząd Piasta Gliwice w ostatnich latach był mało gościnny dla fanów Górnika Zabrze

a kiedy to ostatni raz piast gral z gornikiem?:)

inamorata - Nie Cze 01, 2008 23:09

Dokładnie, podpinam się pod pytanie super_sonic. :P
Swiat - Pon Cze 02, 2008 17:28

Danielo napisał/a:
inamorata napisał/a:
Danielo, z tego co mi wiadomo to Ci z Zabrza nie mają żadnych ,,ale'' jak ktoś już wspomniał na Waszym forum, że oni nic naszym nie zrobią, ale nie ręczą za takie przechrzty gliwickie pokroju Sośnica, Kopernik, ?abędy i inne wsie.
W odpowiedzi na informacje prasowe, oraz oświadczenie kibiców Piasta Gliwice pragniemy jako kibice Górnika Zabrze przychylić się do treści w/w oświadczenia i ukierunkować działaczy Piasta na wynajem przyjaznych im stadionów w Wodzisławiu, Chorzowie, czy Bytomiu.
Jako kibice Górnika pragniemy zauważyć także, że zarząd Piasta Gliwice w ostatnich latach był mało gościnny dla fanów Górnika Zabrze, nie widzimy zatem potrzeby goszczenia włodarzy i kibiców tego klubu na obiektach przy ulicy Roosevelta.
Mając na uwadze powyższe fakty pragniemy wyrazić zdecydowaną dezaprobatę dla pomysłu rozgrywania meczów Piasta Gliwice w Zabrzu na stadionie przy ulicy Roosevelta.
W myśl szeroko pojętej ostatnimi czasy solidarności Śląskich klubów nie widzimy przeszkody by kluby, których działacze nie czynią szkody Górnikowi Zabrze, czy też profesjonalnie traktują jego kibiców gościły na stadionie miejskim w Zabrzu np. Gks Katowice, Odra Wodzisław czy Row Rybnik.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze



Do kibicow z Adolf Hitler Arena.

Decyzja o tym gdzie beda rozgrywane mecze Piasta nie nalezy do kibicow gornika - moga oni oczywiscie byc z tego faktu nie zadowoleni - tak samo jak i zapewne kibice Piasta. Decyzja ta bedzie podjeta przez Zarzad Piasta Gliwice i Gornika.

Danielo - Pon Cze 02, 2008 22:37

Cytat:
Do kibicow z Adolf Hitler Arena.

Decyzja o tym gdzie beda rozgrywane mecze Piasta nie nalezy do kibicow gornika - moga oni oczywiscie byc z tego faktu nie zadowoleni - tak samo jak i zapewne kibice Piasta. Decyzja ta bedzie podjeta przez Zarzad Piasta Gliwice i Gornika.
Zarząd raczej nie przychyli sie do tego aby Piast grał w Zabrzu ! Polonia też chciała i nie było jej dane grać w naszej świątyni ! Mecz bez publicznosci owszem to wchodziło by w grę
Morqana - Wto Cze 03, 2008 00:20

Danielo weź się uspokój... To zależy tylko od zarządu i jeżeli podejmą decyzję o tym, że będzie Piast grał na zabrzańskim stadionie, to i tak będzie. a to, czy Polonia chciała, czy nie, to też inna bajka. Nie każda decyzja musi być jednakowa, nieprawdaż?
Danielo - Wto Cze 03, 2008 14:11

MorQana ja jestem jak najbardziej spokojny, to w macie nie ciekawie :P
Danielo - Wto Cze 03, 2008 21:59

Zarząd PZPN na posiedzeniu w dniu 3 czerwca postanowił odwołać terminy meczów barażowych o Ekstraklasę wyznaczonych na dni 7 i 11 czerwca 2008 roku. Nowe terminy meczów, o ile wystąpi taka konieczność, zostaną ustalone przez zarząd PZPN na posiedzeniu w dniu 2 lipca 2008 roku. Przewidywane terminy ewentualnych meczów barażowych określa się na okres od 10 do 20 lipca 2008 roku. Zespoły wystąpią w składach aktualnych na dzień rozgrywania pierwszego meczu.

Dziadki leśne z PZPN wyjeżdzaja na Euro i nie mają czasu zajac sie tym burdelem !

piastg-ce - Pią Cze 06, 2008 22:20

Danielo napisał/a:
Jestem stanowczo za nie żeby Piast grał w Zabrzu nie bylscie goscini chodzi mi o mecz Piast-Wisła P.

"Nie byliście gościnni" - kto? Rzucasz jakimiś hasłami skierowanymi do kogoś i nie wiadomo kogo. Ja wyczuwam w tej wypowiedzi, że uważasz iż kibice nie byli gościnni. Tak więc popraw swoją wypowiedź i powiedz, że policja nie była gościnna bo to ona zadecydowała o tym żeby nie wpuścić na stadion kibiców Górnika Zabrze.
Jeśli już mówisz o nie gościnności Piasta to może przypomnę Ci jak to Piast udzielił pożyczki Górnikowi kilka lat temu. Wówczas gdyby nie pomoc Piasta Górnik miał być zdegradowany o co najmniej jedna ligę(o ile nie do 4 jak to w przypadku GieKSy)

Danielo napisał/a:
Po drugie wasze kompleksy wylewacie na każdym meczu hehe.

Założę sie, że chodzi Ci o bluzgi na Górnika Zabrze.
Domyślam sie, że nie chodzisz na mecze Piasta więc skąd mozesz mieć takie informacje? Pewnie z internetu;) Zapewniam Cię, że ostatni raz było słychać bluzgi na Górnika niemal rok temu na stadionie przy ulicy Okrzei.

Co do kompleksów to widać po Twoim avatarze;)

Danielo napisał/a:
Lepsza strona miasta napierda** dzisiaj Piasta :D

Brak słów...
Lepsza strona miasta - chodzi Ci o kibiców Górnika w Gliwicach.
Kibice każdej drużyny są tacy sami. Wszędzie są tacy sami ludzie. Nie ma gorszych i lepszych. Są ludzie głupi i mądrzy, którzy znajdują sie w każdej grupie nie tylko kibicowskiej.
Jednak grupa osób z Gliwic kibicująca drużynie z innego miasta charakteryzuje sie brakiem patriotyzmy czy też przywiązania do historii miasta w którym sie wychowali i urodzili. Jeśli taką grupę nazywasz lepszą to pokazujesz, że nie tylko masz kompleksy ale jeszcze zaburzenia...

Wracając do tematu pierwszej ligi to jak na razie to na pierwszą ligę będziemy musieli czekać co najmniej rok ponieważ awansowaliśmy do ekstraklasy i od przyszłego sezonu druga liga będzie sie nazywać pierwsza liga.

inamorata - Sob Cze 07, 2008 09:26

piast_gce napisałeś wszystko to co miałam na myśli tylko ja po prostu już nie miałam siły na tego kolesia...
Danielo - Sob Cze 07, 2008 12:13

Zaburzenia to ty masz chłopczyku ;)Jedynie dobrze napisałeś że Piast kiedyś pożyczył hajs Górnikowi. Chude lata unas się skończyły z marazmu wyszliśmy!
p4cz3k - Pią Cze 13, 2008 10:39

podobno zostala podpisana umowa, ze piast gdzies tam bedzie gral - i nie jest to adolf hitler arena ... ale przyznam szczerze nie pamietam gdzie ... teraz chodzi o to ze jak PZPN wroci z wakacji w austri - szwajcari to musza sie na to zgodzic ...
Danielo - Pią Cze 13, 2008 12:48

p4cz3k napisał/a:
podobno zostala podpisana umowa, ze piast gdzies tam bedzie gral - i nie jest to adolf hitler arena ... ale przyznam szczerze nie pamietam gdzie ... teraz chodzi o to ze jak PZPN wroci z wakacji w austri - szwajcari to musza sie na to zgodzic ...
Piast będzie rozgrywał swoje mecze w Wodzisławiu:)
Basia K - Nie Wrz 14, 2008 16:46

Nikt nie wspomina o dzisiejszym meczu "wysokiego ryzyka".... ?
Gmeras - Nie Wrz 14, 2008 17:29

1.0 dla górnika
40 minuta juz boruta na stadionie :(

Basia K - Nie Wrz 14, 2008 17:36

A można gdzieś zobaczyc ten mecz?
Gmeras - Nie Wrz 14, 2008 17:44

w cyfra+ sport lub nielegalnie w internecie ;p
piastg-ce - Sro Gru 03, 2008 22:15

Piast Gliwice : Polonia Warszawa
Wodzisław Ślaski, ul. Bogumińska
06.12.08(sobota)
godzina 15.15

Będzie to ostatnie spotkanie Piasta w tym roku. Serdecznie zapraszam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group