dupiate forum

Lokale - Studio tańca ISKRA

madzia14 - Nie Lip 02, 2006 02:29
Temat postu: Studio tańca ISKRA
Zdecydowanie odradzam !
Szatnie tam są pootwierane, wchodzić sobie może każdy :/
Kradną tam telefony, ubrania i różne inne cenne rzeczy :/
NIE POLECAM !!!!!!!!!!

Gmeras - Nie Lip 02, 2006 07:18

mam pare znajomych kolezanek które tam sie ucza i występujai one jak najbardziej polecaja ;]
izia - Nie Lip 02, 2006 13:24

mam iskrę we wdzięcznej pamieci, kiedyś chciałam schudnąć przed urlopem i biegalam tam codziennie po pracy, po 14 dniach schudłam 4 kg :ok:, bez stosowania żadnych diet, ot po prostu nie jadlam słodkości i tłustego, zajęcia były prowadzone profesjonalnie, w dużym wyborze, m.in. takie ogólne, albo na brzuch, mięśnie, z gumami, stepami, było w czym wybierać, a panie instruktorki podchodziły z pełnym zrozumieniem do braku kondycji części ćwiczących, nie było żadnych takich : szybciej, mocniej, trzeba cierpieć, :kwasny: itp, sala nie za duża, ale z lustrem i dystrybutorem wody, bez klimatyzacji niestety, co jednak w te ciepłe dni miało paradoksalnie swoją zaletę, bo działał efekt sauny - bardziej się pociłyśmy i gubiłyśmy nasze kilogramy ;) , co do szatni to były takie szafki na kluczyk, a w czasie ćwiczeń pani z recepcji miała bezpośredni widok na wejście do niej, więc raczej były małe szanse, żeby ktoś przypadkowy wszedł, żeby się poczęstować cudzą własnośćią
Frycek - Nie Lip 02, 2006 13:28

Chodzilem do Iskry na kurs tanca..tak dla zabawy...
hym...salka mala ale mam dobre wspomnienia :)

Appo - Pon Lip 03, 2006 00:16

Z Iskrą mam miłe wspomnienia . W sumie zaczynałem tańczyć tam z 4 razy (pierwszy raz jeszcze chyba w wieku 12lat ? - wtedy to na sośnicy prowadzili zajęcia w podstawówce). Ostatnio dostałem się do grupy sportowej tańca towarzyskiego co było moim małym marzeniem, ale zrezygnowałem z powodów nauki i aby pewnej osobie nierobić przykrości. Czy żałuję czy nie ... nieważne. Mile wspominam Panią Olę (albo jak kto woli Olę ;) ) , która w mój rozwój wkładała dużo pracy i sił... ale dla niej taniec to pasja ... serio ! Na treningach patrzę w jej oczach i kiedy tańczy to cała aż promienieje !! Co do ekhm... naszego Pana " Zatańcz z Gwiazdami" to mu odbiło .... poprostu odbiło, dla niego taniec to Kasa przez duże K ! Na jedym z treningów powaliły mnie jego słowa : Jesteście w grupie sportowej, zrobimy z was naprawdę dobre pary - macie treningi 5 razy w tygodniu więc damy wam szkołę, ale musicie pokazać że naprawdę chcecie się rozwijać. Ten rozwój zapewnią wam trenerzy których będziemy zapraszać. 50 złotych / para/ godzina. Jeżeli nie będziecie z nimi trenować to nie będziemy dawać w was większych sił bo pokażecie tylko że wam niezależy :o .... Z Olą to nawet możnabyło się dogadać aby odpracować treningi roznosząc ulotki ! Ale on swoje :/ A plakaty... ? tylko on na nich jest :/ o Oli nie ma nawet słowa ...

Iskra 1/2 tak - Iskra Oli TAK, Iskra Michała NIE

madzia14 - Pon Lip 03, 2006 00:37

Cytat:
co do szatni to były takie szafki na kluczyk, a w czasie ćwiczeń pani z recepcji miała bezpośredni widok na wejście do niej, więc raczej były małe szanse, żeby ktoś przypadkowy wszedł, żeby się poczęstować cudzą własnośćią

szatnie zostały zrobione na kluczyk, ponieważ ukradli mi z szatni ( jeszcze tej otwartej dlka wszystkich ;/ ) telefon i moja mama zrobiła tam haje.. a dodam, że oprócz mnie w tym samym czasie ukradli jeszcze jednej dziewczynie telefon :/

Frycek - Pon Lip 03, 2006 06:43

zgodnie z regulaminem to Iskra nie odpowiada za rzeczy zostawione w szatni ,a z drugiej strony moglas zostwic takie rzeczy jak portfel czy komorke w recepcji.
madzia14 - Pon Lip 03, 2006 13:13

Cytat:
a z drugiej strony moglas zostwic takie rzeczy jak portfel czy komorke w recepcji.

na pierwszym spotkaniu powiedzieli nam że WSZYSTKIE rzeczy mamy schować do plecaków i wsadzić do szatni.. i właśnie tak zrobiłam.. ;/

kiju - Wto Lip 04, 2006 19:57

;)
Jacek13 - Czw Lip 06, 2006 12:30

Mojej szwagierki córka tam chodzi od 2-ch lat i bardzo sobie chwali :D :D :D :D :D :D
asik - Czw Lip 06, 2006 12:38

chodziłam do Iskry do Oli i byłam bardzo zadowolona :)
a faktycznie plusem jest to że są na rynku a minusem obskórne wejście..

Coyote - Sob Paź 21, 2006 19:09

Mam zamiar sie zapisać na taniec nowoczesny. Powiecie mi moze jak tam wygladaja zajecia :?: :D
Mariusz - Sob Paź 21, 2006 20:58

DAGFEN a masz zamiar przetańczyć cały JGM z dziewczynami ? :D
Coyote - Nie Paź 22, 2006 06:47

Mariusz napisał/a:
DAGFEN a masz zamiar przetańczyć cały JGM z dziewczynami ?

MOze :) Wszystko sie zobaczy w swoim czasie :D

Dorothea - Nie Paź 22, 2006 18:48

DAGFEN, są dwa razy w tygodniu i trwaja godzinke.Przez poł godziny" naciaganie" i inne cwiczenia,a nastepne poł godziny przypomnienie dotychczas poznanych krokow układu i uczenie sie nowych........W grudniu będą ponoc eliminacje......., bedą wybierac najlepsze osoby do zespołu......
Jesli chcesz wiecej informacji to słuze pomocą

Coyote - Nie Paź 22, 2006 20:12

Dorothea napisał/a:
DAGFEN, są dwa razy w tygodniu i trwaja godzinke.Przez poł godziny" naciaganie" i inne cwiczenia,a nastepne poł godziny przypomnienie dotychczas poznanych krokow układu i uczenie sie nowych........W grudniu będą ponoc eliminacje......., bedą wybierac najlepsze osoby do zespołu......
Jesli chcesz wiecej informacji to słuze pomocą

I to jest odpowiedz na ktora czekałem :) Dzieki wielkie. Coz zostaje mi sie chyba po prostu tam wybrać :)

PS. :przestraszony:
Aha i jeszcze jedno :P Zajecia sa z dziewczynami razem czy osobno :P I czy dla nowych jest na poczatek jaka taryfa zapoznawcza :P

Dorothea - Pon Paź 23, 2006 08:39

DAGFEN napisał/a:
Zajecia sa z dziewczynami razem czy osobno I czy dla nowych jest na poczatek jaka taryfa zapoznawcza



w grupie sa i dziewczyny i chłopaki :hyhy: , natomiast nie wiem jak to jest z nowymi, moge sie dowiedziec.Zajecia trwają juz od 15 wrzesnia

Coyote - Pon Paź 23, 2006 13:38

Dorothea napisał/a:
w grupie sa i dziewczyny i chłopaki , natomiast nie wiem jak to jest z nowymi, moge sie dowiedziec.Zajecia trwają juz od 15 wrzesnia

W srode sie wybieram :) Mam chyba ostatnie pytanie :) Jaki stroj ? Co wziasc ze soba ? :) Wielkie dzieki Dorota :super:

Dorothea - Pon Paź 23, 2006 13:44

DAGFEN, adidasy , spodnie z dresu, chyba ze wolisz spodenki i bluzka.Tak aby bylo wygodnie.
I jeszcze jedno lepiej sobie wykupic szafke zamykana na kluczyk bo mozesz zostac okradziony.Tak sie stalo na drugich zajeciach, bardzo niemile i przykre uczucie.......

DAGFEN napisał/a:
Wielkie dzieki Dorota


nie ma za co :D

katarzyna35k-ce - Pon Paź 23, 2006 13:47

Dorothea, jakas Ty obeznana :P
Coyote - Pon Paź 23, 2006 13:47

Heheh jestes niezastapiona. Ile kosztuja szafka :?: :P
Dorothea - Pon Paź 23, 2006 13:51

DAGFEN, zdaje sie ze 5 zeta za miesiac ,ale nie jestem pewna

DAGFEN napisał/a:
jestes niezastapiona


dziekuje bardzo :D

katarzyna35k-ce napisał/a:
jakas Ty obeznana


buahahah sie bywa, sie wie :rotfl:

Coyote - Pon Paź 23, 2006 13:53

Okey dzieki wielkie :) Jak cos bede jeszcze chcial wiedziec to
przynajmniej wiem kto obeznany :)

Dorothea - Pon Paź 23, 2006 13:55

DAGFEN napisał/a:
Jak cos bede jeszcze chcial wiedziec


nie ma sprawy, zawsze słuze pomocą.Życze aby spodobały Ci sie zajecia i abys miał z nich satysfakcje bo to chyba jest najwazniejsze w tym wszystkim

Coyote - Pon Paź 23, 2006 14:04

Ta ;) Ide za znajomymi wiec nie bede osamotniony :)
Dorothea - Pon Paź 23, 2006 14:14

DAGFEN, za szafke sie płaci 5 zeta kazdorazowo, ale jak oddasz kluczyk i szafki nie uszkodzisz to 5 zeta oddaja,ale nie zawsze taka szafka jest wolna wiec wtedy trzeba zostawiac rzeczy w szatni glownej
Coyote - Pon Paź 23, 2006 14:19

Tak jest :) Ciekawe czy mi dadza na zajeciach popalić :)
Dorothea - Pon Paź 23, 2006 14:21

DAGFEN napisał/a:
czy mi dadza na zajeciach popalić

dadzą, dadzą :D , jak sie ponaciągasz to zakwasy murowane, naskaczesz sie i takie tam......., chyba ze juz to predzej robiłes to wtedy nie

Coyote - Pon Paź 23, 2006 14:23

Robilem na zajeciach z krav magi :P Ale myslalem ze mnei rozerwie :P
Amal - Pią Lis 03, 2006 22:16

byłam kiedys w iskrze i...niemile wspomnienia;/
zaawansowani łączeni z początkującymi i trzeba kupić karnet z góry bez możliwości wejścia żeby spróbować!!
dla mnie nie warto;/ są lepsze szkoły tańca w gliwicach z o wiele większą ofertą -Alhambra na Gwardii polecam! milutko blisko głównych ulic i przystanków ciepło duże szawki na kluczyki (za darmo) prysznic ubikacje, dwie sale (każda ma osobną sztnię) do tego kawiarenka jak się wchodzi można usiąć i pozekac na zajęcia w miłej i przytulnej atmosferze:)

Adamo - Sob Lis 11, 2006 20:39

Powiem tak: chodze do Iskry od wrzesnia na podstawowy towarzyski i jestem zadowolony, czasami jest goroąco ale to z wysiłku, do alhambt chciałem isc bo mam blisko jednak nie było miejsca a jak juz sie dla mnie znalazło znalazłem iskre. tam przyjmuja full kazdego a potem dziela na mniejsze grupy i ja nie odczułem ze mnie tam niechca. zajecia sa super prowadził poczatkowo młody chłopak nieznam imienia i był super jako prowadzacy, troche sie go balem bo pilnowal aby dobrze bylo i mi jako trener odpowiadał teraz mamy z czarna laseczka i tez zle nie jest :hyhy: a co do kradziezy to sory ja rzeczy cenne zawsze mam przy sobie a nie w szatni,a z 2 strony tez chamówa ze kradna w takich miejscach i ze nikt nie pilnuje. ja nauczony wiem ze mam se pilnowac zawsze i miec przy du..ie wtedy sa bezpieczne. polecam Iskre na taniec a Alhambre tez, i zaluje ze tam jest jak jest ze mnie niechcieli jak chciałem tego ja, ale nie mowie ze tyam nie wroce kiedys :)
Amal - Pon Lis 13, 2006 19:01

adamo nie że cię nie chcieli ale tu chodzi o komfort! pewnie jakbyś miał tańczyć w 40 osobowej grupie depcząc po innych i inni po tobie to narzekałbyć nieziemsko!
a tak kto pierwszy ten lepszy, grupa zamknięta i tyle a poza tym to po zamknięciu grupy jak sa chętni to tworzy się nowe;p

ale fajnie że coś dla siebie znalazłeś:) pozdrawiam

Dorothea - Wto Lis 14, 2006 10:04

Adamo napisał/a:
rzeczy cenne zawsze mam przy sobie


cenne oczywiscie, ale to były spodnie

GliwickiBaks - Pon Lis 20, 2006 23:25

Ja mam tam znajome które bardzo se chwalą :) Jedna nawet uczy tanca nowoczesnego jak się nie myle :). Moja siostra też tam chodzi i tez zadowolona. Teraz remont tam trwa tzn na niższych piętrach chyba będzie tam się przenosił na większe sale.
Basiorek - Wto Lis 21, 2006 16:22

i dobrze, bo górna sala jest tak mała, że wszyscy na siebie co chwilę wpadają... :]
kobi - Wto Lis 21, 2006 20:31

Mnie zawsze rozbrajał ten słup na środku sali :kwasny: Często się na niego wpadało :rotfl:
Basiorek - Wto Lis 21, 2006 23:20

haha :D też mi się udało parę razy :)
kobi - Sro Lis 22, 2006 17:38

Gorzej gdy się go wzięło za partnerkę ;)
GliwickiBaks - Sro Lis 22, 2006 18:11

Od grudnia najprawdopodobniej otwiera studio iskra tez koło ikara.
Dorothea - Czw Lis 23, 2006 10:11

GliwickiBaks, tak to prawda, bedzie tez na Zwyciestwa, ale nie jestem pewna czy wtedy to na Rynku rowniez bedzie funkcjonowało........Zdaje mi sie, ze oni sie poprostu przenoszą....
Adamo - Wto Lis 28, 2006 19:40

tak tez mam info ze sie przenosza własnie do Ikara w grudniu, ciekawe jak tam bedzie. Amira a ja bardzo chciałem chodzic do alhambry szczególnie ze mam ja pod nosem tj na osiedlu. no ale coz jak ja cos chce to tu i teraz potem nieaktualne a moze to bład, jednal polecam i 1 i 2 szkołe 1 bo do niej chodze a 2 bo sentyment i znajomosc włascici :rekin: elki itd
Chdx - Nie Gru 10, 2006 01:20

już się przenieśli do ikara... :D a fotki z salek wyglądają rewelacyjnie :D mam taki zamiar iść na breka, ale musze pomyślec nad tym ;)
GliwickiBaks - Nie Gru 10, 2006 12:26

a gdzie ty fotki z tej sali widziałes po pierwsze?? a być juz tam byłem teraz dziewczyny trenuja
za szybami i wszystko widac co robią

Chdx - Nie Gru 10, 2006 16:16

fotki są na stronie ISKRY, a to że widać to chyba nawet dobrze. przyjdźie ktoś do iskry zapisać się na taniec i może przy okazji zobaczyć czy mu się podoba
GliwickiBaks - Pon Gru 11, 2006 11:11

ty to chyba mamy inne strony :) bo fotek z nowej siedziby ja nie widze, może ty mylisz z siedzibą w Krakowie :)
Chdx - Pon Gru 11, 2006 20:36

wbijasz na strone w w w iskra-taniec, p l klikasz na gliwice, potem aktualności... ale czekaj :zdziwko: fotki znikneły... daje głowę że wczoraj jeszcze były, a dzisiaj :zdziwko: Hmmm... GliwickiBaks skoro tam byłeś i widzaiłeś jak to wygląda to po co ci fotki ? chyba że dla innych forumowiczów :)
GliwickiBaks - Wto Gru 12, 2006 14:37

hmmm myslałem, że cos mam z przegladarką bo ona ma rózne zajawki i nie wszystko niekiedy wyświetla i dlatego sie pytałem gdzie ty to widzisz :) no i też zeby inni forumowicze se poogladali
Chdx - Sro Gru 13, 2006 17:51

to forumowicze se dzis nie poogladają , sprawdzałem wczoraj i dzisiaj i już tych fotek nie ma :( chyba je już usuneli, być może w przyszłym tygodniu będe to zrobie kilka i wstawie na foruma ;)
raphx - Sob Gru 30, 2006 17:55

Czesc
Iskra jest super. Ucze sie tam tanca towarzyskiego juz rok. Fajna zabawa:)
Mam zajecia z Ola, pokazuje kroki nawet 10 razy, jak ktos nie zaczaji :)
Inni nauczyciele tez fajnie ucza. Miałem przyjemnośc miec zajecia jeszcze z Kasia, Daminanem (nie jestem pewien co do imienia) i Sebastianem (ale on juz nie uczy) :)

Jak iskar sie przenosła do ikaru to teraz sie tańczy konfortowo, duzo miejsca. Tylko te szyby. Nie lubie jak cwicze jakis nowy krok a ktos sie gapi :zawstydzony:

Jak ktos jeszcze nie widział zdjecia z ikaru sa na tej stronie:
h t t p;//iskra-taniec, p l/foto/studia%20taneczne/gliwice/

Pozdrawiam i Polecam !!!

Titanic - Sob Gru 30, 2006 21:09

Może to głupie pytanie ale... czy oni mają jakieś uprawnienia trenerskie cy cóś, czy są jak Gulczas z BigBrothera - idą na fali?

Jakby co, to tutaj można znaleźć oficjalną punktację Grand Prix Polski:

h t t p;//w w w taniec.slominski, p l/grandprix.php?tryb=rankingwybor&trybm=grandprix

raphx - Sob Sty 06, 2007 14:56

Titanic napisał/a:
czy oni mają jakieś uprawnienia trenerskie

Nie pytałem, idz i zapytaj.

Mi wystarczy ze maja wieloletnie doswiadczenie i dobrze ucza :)

Olaa - Sob Sty 20, 2007 18:40

czy znajduje sie na forum mezczyzna ktory kocha taniec towarzyski -darzy go pasja < szczegonie łacinę> jest mniej wiecej około mojego wieku i chcialby trenowac taniec w iskrze <zalezy mi przede wszystkim na lacinie>?? aha no i najlepiej zeby nie byl straaasznie wysoki bo ja wysoka nie jestem choc to juz mniej istotna cecha przy latyno ;) mam nadzieje ze pojawi sie jakikolwiek odzew :) ;)
kobi - Nie Sty 21, 2007 00:15

Olaa, no ba :D Nawet płynie we mnie latynoska krew :rotfl:

A tak na serio, to chciałbym wrócić do tańca, myślałem o salsie głównie, ale sam jeszcze nie wiem co dokładnie i czy akurat w Iskrze. Chodziłem tam dosyć długo, ale jakoś w kwietniu przestałem z natłoku obowiązków :/ Najwyższy czas wrócić :D

daniela - Sro Mar 14, 2007 07:57

witajcie!! :hurra:
poczytałam uważnie bo chce moją córke zapisac na tance :hyhy:
i nie wiedzialam gdzie :help:
ale teraz to juz chyba wiem!!!!!!!!!!! :hyhy: :hurra: ;)
dzieki
pozdrawiam

Zafira - Sro Mar 14, 2007 18:03

daniela napisał/a:
poczytałam uważnie bo chce moją córke zapisac na tance

to moze sie wstrzymaj jeszcze z decyzja, z Iskry ludzie ostatnio uciekaja do nas, to jest do Alhambry. zarowno instruktorzy jak i uczniowie... :|

Aisha Yildirim - Wto Mar 20, 2007 09:49

Myślę Zafiro że uogólniasz i wyciągasz wnioski na podstawie jakiś jednostkowych przypadków, które mają miejsce również w przytoczonej Alhambrze.
Taneczne grupy dziecięce sa obłożone w Iskrze na maxa i trudno znaleźć w nich miejsce. Doświadczyłam tego na przykładzie mojej córeczki i jej dwóch przyjaciółek. Podobne doświadczenia mają koleżanki z pracy z próbami upchnięcia tam swoich pociech.

daniela napisał/a:
poczytałam uważnie bo chce moją córke zapisac na tance
i nie wiedzialam gdzie
ale teraz to juz chyba wiem!!!!!!!!!!!

dzieciaki są zachwycone sposobem prowadzenia zajęć :) , trzeba więc trzymać kciuki żeby instruktorka nie straciła fantazji i cierpliwości :rotfl: .
Zaangażowanie dzieciaków sprawia momentami wrażenie nagłej burzy z gadobiciem :przestraszony: :D .

tancerz - Wto Mar 20, 2007 10:03

Zafira-troche przesadzasz.Nie walcz ze wszystkimi,bo kto mieczem ..........
Zafira - Wto Mar 20, 2007 19:45

tancerz napisał/a:
Zafira-troche przesadzasz.Nie walcz ze wszystkimi,bo kto mieczem ..........

słucham? a z kim ja niby walczę? :szok: chyba cos ci sie pomyliło...

Drago - Wto Mar 20, 2007 19:57

A ja mam tego typu zeczy gdzieś. wszystkie dziewczyny z mojej klasy ciagle na przerwach machają tyłkiem a ja co mam zrobić? Nic mam ich w du*ie! (nie wiem czy mozna przeklinać xD ) tylko ja sie na to nie zapisze bo po co? jeśli chopdzi o Dyskoteki to ja chodzę tam, aby sie powydurniać i tyle.
Zafira - Wto Mar 20, 2007 20:32

Drago napisał/a:
tylko ja sie na to nie zapisze bo po co?

masz racje, jak nie wiesz po co to sie nie zapisuj... :dontgetit:

Drago napisał/a:
nie wiem czy mozna przeklinać xD )

nie mozna.

trunks - Wto Mar 20, 2007 22:28

Drago, wydajesz sie być spoko koleś :ok: .
Nom takie czasy, odkąd pojawił sie taniec z gwiazdami wszyskie sie tym interesują, ale wg mnie to dobrze, bo ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził ;). A szkoły mają z tego zapewne fajny zysk :)

Dorotka - Wto Mar 20, 2007 22:53

trunks napisał/a:
Drago, wydajesz sie być spoko koleś
może i spoko, ale chyba jakby nie koleś tylko kolesiówna jak już ;) ale oczywiście mogę się mylić ;)
kisia - Wto Mar 20, 2007 23:47

Dorotka napisał/a:
nie koleś tylko kolesiówna jak już ;) ale oczywiście mogę się mylić ;)

nie mylisz sie Dorotko przy Drago jest

Dorotka - Wto Mar 20, 2007 23:55

no tak :) ostatecznie facet by się nie napinał, że
Drago napisał/a:
wszystkie dziewczyny z mojej klasy ciagle na przerwach machają tyłkiem a ja co mam zrobić?
tlko oglądał ;) :rotfl:
Drago - Sro Mar 21, 2007 12:41

Ja jestem dziewczyną xD tylko, że mam tki Nick bo na mnie na podwórku mówią Drago bo ciągle smoki rysuje.
Dzięki, że tak uwazas xD

kobi - Sro Mar 21, 2007 13:35

Ekhm... mały offtopik nam się tu robi :P :offtopic:
trunks - Sro Mar 21, 2007 15:43

Drago, przepraszam, pisałem szybko i nie zwróciłem uwagi. Potem w innym temacie dopiero zauważyłem, ze jestes dziewczyną, ale juz nie moglem edytować tego posta, bo mineły 2 minuty....
tom777 - Sro Mar 21, 2007 18:08

wracając do studia Iskra to dziwi mnie fakt ze nigdzie nie ma wzmianek o instruktorach którzy tam ucza, niestety znam tylko p.Daniela Neskę, nasza ukochaną p.Monike Brdak i Ole Wysocką, wszyscy super...
a jakie wy macie opinie o instruktorach?

Olaa - Sro Mar 21, 2007 18:57

tom777 napisał/a:
tylko p.Daniela Neskę


chyba Damian Neska :P

Adamo - Sro Kwi 18, 2007 08:21

buu wkurza mnie jak alhambra nadaje na iskre. a pewnie jest i tak ze jest odwrotnie-chociaz nie słyszałem. ale takie prawo rynku mozesz zmienic. ja chodze do iskry bo tak wybrałem, była w mojej grupe para ktorej nie bardzo wychodziło na tle innych wiec wysmarowali instruktorow ze sa do bani ze jaja sobie robią podczas zajec itd i odeszli, moim zdaniem własnie o to chodzi aby tańczyć dla zabawy jednoczesnie uczac sie a nie aby zostać w wieku 25 lat poczatkujacym a 26 mistrzem europu w tancu towarzyskim.

co do zysku szkół = pracuja ciezko wiele lat to maja jak ikazdy kto ma własny biznes. niech zarabiaja po 5 tys miesiecznie. moj trener tanczy juz 11 lat. wiec 11 lat wydawani kasy na kurs itd tyle czasu na treningi zamiast zabawy w piaskownicy, teraz sie z nami uzera-rozczeniowymi klientami ktorym wiecznie cos nie pasuje a on zawsze sie usmiechnie i mowi ok potorzmy jeszcze raz :ok: takze z mojej strony zarówno dla niego - Damian :hura: jak i Madzi :hura: czarnej instruktorki wielkie ukłony :taniec:

Alhambra - Sro Kwi 18, 2007 09:49

Adamo napisał/a:
buu wkurza mnie jak alhambra nadaje na iskre.
sorrki, tak nie wolno!!! Alhambra to ja! nigdy nie odezwałam się w sprawie innej szkoły tańca -ani pozytywnie, ani negatywnie - to poprostu nie wypada, byłoby poniżej godności. Jestesmy konkurencją, tak jak jest to w gospodarce wolnorynkowej, ale to konkurencja konstruktywna, dzieki temu podnoszony jest poziom zajęć, wystrój wnętrz, obsługa, obniżane są ceny zajęć - Wy na tym zyskujecie! Tak jak Ty ładnie piszesz o swojej szkole, tak czasami nasi uczniowi piszą sympatycznie o swoich ulubionych instruktorach, czy o tym że u nas im lepiej, ale to często emocje chwili (moja piaskownica ładniejsza :oczami: ) Więc nie wymyślaj nowych probemów, ok? ;)
Zyczę duzo radości z tańca

Amal - Czw Kwi 19, 2007 16:28

Adamo zacytuj prosze "nadawanie Alhambry na Iskrę" bo zostaniesz uznany za gołosłownego (choć chyba już jestes ;D )

sorry za ot ale nie mogłam sie powstrzymac;]

Adamo - Czw Kwi 26, 2007 10:37

Zafira napisał/a:
to moze sie wstrzymaj jeszcze z decyzja, z Iskry ludzie ostatnio uciekaja do nas, to jest do Alhambry. zarowno instruktorzy jak i uczniowie.


prosze :zalamany: chieliście to macie

Mi nie chodziło Alhambra o to ze jest krytyka bo to rzecz wiadoma, nie wszystko zawsze będzie ok i nie kazdemu można dogodzić, tylko o formę tego przekazu. Moim minusem do was jedynie to ze mnie nie chcieliście przyjąć na zajęcia gdyż grupa była pełna a ja chciałem zacząć "już" i dlatego polazłem do Iskry i jestem zadowolony najbardziej z tego ze teraz mam juz do nich blisko bo wczesniej do was miałem bliżej :bal: :bal: :bal:

Zafira - Czw Kwi 26, 2007 11:36

Adamo napisał/a:
Zafira napisał/a:
to moze sie wstrzymaj jeszcze z decyzja, z Iskry ludzie ostatnio uciekaja do nas, to jest do Alhambry. zarowno instruktorzy jak i uczniowie.


prosze chieliście to macie

to jest tylko moje osobiste zdanie - ja nie jestem Akademią Tańca Alhambra, zreszta widac nie tylko moje - przejrzyj sobie poczatkowe posty tego wątku.

Adamo napisał/a:
Mi nie chodziło o to ze jest krytyka bo to rzecz wiadoma

no to dlaczego sie czepiasz? sam sobie przeczysz w tym momencie :zdziwko:

temat stary, kazdy sie wypowiedzial wiec po co wracac do tego i jakas afere robic? :zdziwko: jesli w grupie nie ma miejsc to nic dziwnego, ze nie przyjmuje sie nowych. chcialbys tanczyc w ścisku i tłoku?

pcstore - Pią Kwi 27, 2007 21:35

Ja sie w klotnie wkrecac nie zamierzam,
chodze sobie na kurs tanca, raczej z obowiazku niz szczerych checi, choc czasami mi sie naprawde podoba. Spotkalismy juz na naszej tanecznej drodze kilku trenerow : Sebastiana, Kasie, obecnie przystojniaczek Damian, bywała tez Ola czy raz moze ladniutka Magda. Wszyscy sa przemili i bardzo sympatyczni. Zero stresu. Nawet przeszklone ściany tak naprawde nie przeszkadzaja. Mały mankament do bezproblemowego moim zdaniem naprawienia, to kulejace i w poprzednim miejscu na rynku kwestie sanitarne. Ja tam moge lać pod drzewo, ale tańczą też kobiety, a ubikacje mimo ze swiezo wykafelkowane najczesciej sa brudne, papieru toal. brak czy nawet teraz nie bylo deski na muszli. Zamki zazwyczaj powyrywane. Dziwne ze nie ma podziału na meski i damski, ale tego juz nie zmienimy. Szatnia tez bez podziału na płeć - nowatorskie rozwiazanie, no ale z tego co slyszalem ludzie tańca zbednych kompleksów nie maja ;) Cenne rzeczy nie gina gdy sie je bierze ze soba na sale, to chyba norma na wszelkich tego typu zajeciach. A no i do zobaczenia w 25 edycji tanca z gwiazdami !

DJ Martinez - Czw Maj 03, 2007 01:40

Co do Iskry to Ja akurat poznałem ja trosze z innej strony a to podczas jednej z imprez która prowadziłem na której prezentowała swoje umiejetnosci w tym Michał Szuba z partnerka tez, Ogólnie sa ok. alhambry nie znam zapewne tez ma swoje zalety, wiem za to jedno ze wiadome jest iz kazdy instruktor musi swoje wniesc i wiele sie nauczyc by muc innych uczyc ze tak to ujme, nie tylko w tancu ale i w innych dziedzinach tak samo, moje odczucie pozatym jest takie ze kursy sa i tak jak na polskie warunki za drogie i na kieszen studenta pomimo niebywałych promocji czasamo stosowanych zadko dostepne, co do atrakcyjnosci i daru uczenia wykładowców bywa róznie, Ja swego czasu byłem na kilku kursach teraz juz nie mam na to czasu z powodu zbyt zapchanego grafika

Jednak komentujac ten szał na taniec zwiazany z tancem z gwiazdami to dla Mnie to jest i dobre i złe, dobre bo to pozytywne ze ludzie chca sie uczyc, a złe bo to jest tylko chwilowe zachłysniecie publiki popadajace w chorobe, bo sorki ale ilez mozna ogladac ten program jedno i to samo i jarac sie kto odpadnie i patrzec na Prowadzcego Hubercika który kazdego zachwala bo tak ma napisane w scenariuszu. ehhhhh, typowa papka z kaszką, na której własnie szkoły taneczne bija teraz forse w sumie nie dziwne ale... dla Mnie to mało pozytywne. Ja jednak czekam jak np zrobia taniec z gwiazdami gdzie np Break danca bedzie tanczył Olbrychski a hip hopa bedzie tanczyc górniak ze szpagatem pieciokrotnym, aha i wojciech Man niech sambe zatanczy albo nie bo to mało ładne juz lepiej Sambe pokarze Gosia Andrzejewicz bo na Eska Music Awards nie powiem ale wygladała naprawde :D :D :D

tancerz - Czw Maj 03, 2007 10:23

Taniec z gwiazdami robi się juz nudny.Masz w tyn rację.Jednak program pokazał ludziom jak można razem z dziewczyną sympatycznie raz w tygodniu spędzić godzinkę lub półtora,ucząc się przy tym czegoś nowego.We Włoszech w ramach w-f w szkołach średnich uczniowie mogą uczęszczać na taniec towarzyski.Zobacz ile młodych ludzi w Polsce w średniej szkole chodzi na w-f.Taniec w parach to jedna z niewielu dyscyplin gdzie dwoje młodych ludzi może współpracując nawzajem poruszać swoje ciała.
DJ Martinez - Czw Maj 03, 2007 22:49

Ja do tańcu jako ruchu i wogóle nic nie mam bo dziwne ze jako DJ cos bym miał przeciw niemui z tym wfem jako nauka tanca to rewelacyjny pomysł ja tylko pisałem to apropos tego programu jako jego samego, ludzie patrzyli sie spoko wielu chwyciło bakcyla pięknie ale wiekszosc teraz juz niepatrzy na taniec tylko na to kto jest lub kiedy sie potkanie itd a mania zaczyna przypominac popularnosc w11
Adamo - Czw Maj 17, 2007 12:14

a ja chodze bo juz dawno chciałem chodzi i jakoś nie było z kim ale sie znalazł ;) a tanca z gwiazdami widzialem z 3 odcinki i to dopiero teraz jak juz zaczolem sie troche interesowac tancem, bo wczesniej wydawalo mi sie to przesłodzonym programem o niczym i nadal mam to samo zdanie, mysle tez ze nie wazne sa metody i sposoby na to aby ludzi rozruszac a ten program do tego nakłonił setki osob,.
Pozdrawiam mojego istr. Damiana i nasza wczesniejsza miła Madzię :super:

Adamo - Sob Cze 02, 2007 08:06

Hmm az sie dziwie ze tu nie ma żadnej informacji o turnieju ktory odbywa sie jutro na hali OSiRu dla wszystkich par tańczacych w klubie Iskra na kazdym poziomie. Ciekawe czy ktos z was bierze w tym udział bo wydaje mi sie ze to fajna impreza. Mysle ze fajnym pomysłem była by impreza integracyjna dla wszystkich szkół tańca gdzie byłby turniej taki własnie dla gliwickich szkół tańca, wtedy w mediach reklamowały by sie wszystkie i była by to tez ich reklama a przy tym reklama naszego miasta. I Gliwicki Turniej Tańca Towarzyskiego hmm i zabrakło mi ostatniego wyrazu że nie zawodowców tylko osób lubiących taniec popropstu. :hyhy: to taki moj pomysł moze ktos podłapie ;)
kisia - Sob Cze 02, 2007 21:52

Adamo napisał/a:
Ciekawe czy ktos z was bierze w tym udział
pewnie nie, dlatego nie ma informacji
Adamo - Pon Cze 04, 2007 07:43

Kisia wygląda na to że mas rację bo nie ma tu nadal wieści ani relacji ze ktoś tam był
kiju - Sro Cze 20, 2007 21:47

Ja bylem impreza bardzo fajna, poziom dosc wysoki ludzi duzo organizacja na + oby jak najwiecej takich imprez pozdrawiam
Adamo - Pią Cze 22, 2007 00:35

a ja nie mogłe być:( ale na nastepne sien wybiore - bileciki juz zakupiłem ale wypadło cos i nie dotarłem
Adamo - Czw Lip 12, 2007 09:14

Od jakiegoś czasu ISKRA robi kursy intensywne i wydaje mi się ze jest to super rozwiązanie, gdyż jak ktoś nie ma czasu aby ćwiczyć spro to pochodzi przez 2 tygodnie i podstawy bedzie znał :ok: zresztą atmosfera jesttam super wiec nie ma o czym mówić aby się nie nauczyć. Damian Neska jest bardzo dobrym instruktorem :taniec: zreszta Magda i Ola tez jednak z nimi mniej miałem wspólnego.

Mój czas w Iskrze juz minoł , zdecydowałem się zakończyć uczestnictwo w kursie z czego nie dokońca jestem zadowolony :zabawa:

krzys - Sob Lip 21, 2007 11:47

Witajcie ... Poraz kolejny juz chyba w my temacie porusze temat tańca w Iskrze... Mianowicie ... Ja to już chyba za stary an to jestem, ale jakoś nie umiem się zorientować... Chciałbym chodzić na kurs tańca nowoczesnego ... Są jakieś grupy dla 19-20 latków ?? Interesuje mnie kurs dla początkujacych ... :taniec:
Dorothea - Pią Sie 10, 2007 11:38

krzys napisał/a:
Ja to już chyba za stary


proszę Cie bardzo nie grzesz mi tutaj ;)

Zafira - Pią Sie 10, 2007 22:40

krzys napisał/a:
Chciałbym chodzić na kurs tańca nowoczesnego ... Są jakieś grupy dla 19-20 latków ? Interesuje mnie kurs dla początkujacych ...

mysle, ze najprosciej byloby zadzwonic do Iskry i zapytac bo wątpie czy tutaj ich recepcjonistka zaglada... :oczami:

Adamo - Pią Sie 17, 2007 20:22

krzys stary jestes a ja juz dinozaurem wnet bede wiec spoko zapisz sie na kurs nowoczesnego i opiwiesz jak ci idzie moze my za Toba pojdziemy aby sie tam rozsypac ;)
mari90 - Czw Mar 10, 2016 15:03

Trochę po czasie, ale też się chciałam wypowiedzieć, bo do Iskry w arenie jestem już jakiś czas zapisana. Super zajęcia i dla dorosłych (towarzyski) i dla dzieci (hip hop, balet), podoba mi się podejście instruktorów do uczestników, jak ktoś nie rozumie kroków to i po 10 razy wytłumaczą. No i fajne wyjazdy są, mój szkrab właśnie jedzie na obóz niedługo :) :) :) :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group