dupiate forum

Wszystkiego Naj...... - Dzień Ojca

kisia - Czw Cze 22, 2006 22:57
Temat postu: Dzień Ojca
Pamietacie o swoich tatusiach :?:

Ja ze swej strony zycze każdemu forumowemu tatusiowi pieknego jutrzejszego dnia :D

Alinka - Pią Cze 23, 2006 06:13

moge dołaczyc się do zyczen?? to równiez wszystkim Tatusią wszystkiego dobrego...
Mojego jak zwykle nie ma :zalamany:

Szamanka - Pią Cze 23, 2006 12:49

Dolaczam sie do zyczen

Dla wszystkich Tatusiow...tych co sa lub beda, maja zamiar byc :D ..wszystkiego najlepszego :calus:

kaszanna - Pią Cze 23, 2006 13:05

Wszystkiego naj naj dla wszystkich ojców.
Szczególnie dla mojego kochanego tatusia ;)

Szamanka - Pią Cze 23, 2006 13:10

A moze jeszcze dopiszemy..czym kojarzy nam sie Tato, jaki jest ( byl) .....

Tak malo sie o tym mowi..bo zawsze pierwsze role gra matka

Dorothea - Pią Cze 23, 2006 13:20

Szamanka napisał/a:
czym kojarzy nam sie Tato, jaki jest ( byl) .....


Hmmm, nie za bardzo wiem, gdyz nie utrzymuje z Nim kontaktu.Jestem Jego jedyną corką, moja corka jedyną wnuczką, mieszkamy w jednym miescie i sie nie widujemy.
Czasami przypadkiem spotkamy sie z okazji Wszystkich Swietych na cmentarzu, powiemy sobie"zimne" dzien dobry i tyl.Nie rozumiem tego zupełnie, a chciałabym zrozumiec..........
On pracuje na lodowisku, czasami Paula tam chodzi, jak Go widzi mowi dzien dobry, On odpowiada i znika szybciej nim sie pojawił.
Dodam,ze moi rodzice rozwiedli sie gdy miałam 6 lat, zawsze mnie odwiedzal, a pozniej wszystko umarło smiercia naturalną.
Bardzo to wszystko jest smutne..... :( :(

Morqana - Pią Cze 23, 2006 13:52

E ja mam kochanego tatusia, czasem mnie potrafi nieziemsko wkurzyc, hehe, co pozniej sie konczy latajacymi przedmiotami, trzaskanymi drzwiami, albo cichymi dniami, no ale ojciec kojarzy mi sie z surowoscia,niewiem dlaczego.Hmm, chociaz ja pierworodna coreczka tatusia, jak zawsze mowia, ze on za mna, jakos ja tego nei widze :/ Ehh

A wszystkim Tatusiom i tak zycze duuuuzo ciepla od strony dzieci, milosci,aby byla zawsze obecna w ich domach :*

ansc - Pią Cze 23, 2006 13:58

Z dzieciństwa Tato kojarzy mi się dość dobrze, podobno byłam kochaną córeczką tatusia rozpieszczoną do granic możliwości ;) Ale szybko to się zmieniło, w tej chwili nie utrzymuję kontaktu z nim i ogólnie z rodzicami, szkoda gadać.
praz - Pią Cze 23, 2006 14:02

a mój tata to nawet z grobu potrafi mi szkodzić ...:|
ansc - Pią Cze 23, 2006 14:07

o rety praz :przestraszony:
Szamanka - Pią Cze 23, 2006 14:08

Dlaczego to wszystko takie smutne? :niepewny:
Morqana - Pią Cze 23, 2006 14:09

praz :szok: jak to z grobu potrafi szkodzic??
ansc - Pią Cze 23, 2006 14:11

Czy zawsze tak musi być że córeczki są bardziej faworyzowane przez swych tatusiów???Z przykrością muszę stwierdzić że synek na tym cierpi, dodam, że jest starszy od córeczki ( tzn od swojej siostry). A jak to u Was było?
praz - Pią Cze 23, 2006 14:12

MorQaNa napisał/a:
praz :szok: jak to z grobu potrafi szkodzic??

tak to jak sie zyje bezmyslnie to po smierci ktos musi posprzatac caly balagan, akurat sprzatac musze ja

Morqana - Pią Cze 23, 2006 14:15

Ehh, praz, chyba wiem o co Ci chodzi :/
Jacek13 - Pią Cze 23, 2006 14:19

Jako ojciec dwóch wspaniałych synów dziękuję wszystkim składającym życzenia. :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam: :padam:
FlashMan - Pią Cze 23, 2006 14:27

Ja również wszystkim tatom życzę wszystkiego najlepszego, Tobie mój tatusiu, który gdzieś doskonalisz swoje hobby teraz (ogród) także życzę wszystkiego najlepszego, abyś był dalej takim wspaniałym człowiekiem, ojcem i przyjacielem, jakim jesteś teraz...
Dorothea - Pią Cze 23, 2006 14:29

FlashMan napisał/a:
, ojcem i przyjacielem

zazdoszcze Ci

Morqana - Pią Cze 23, 2006 17:36

Dorothea napisał/a:
FlashMan napisał/a:
, ojcem i przyjacielem

zazdoszcze Ci

i nie tylko ty

FlashMan - Pią Cze 23, 2006 17:50

Wy przecież z pewnością macie dobre stosunki z Waszymi ojcami, tylko nie potraficie tego zauważyć...
p4cz3k - Pią Cze 23, 2006 18:03

heheh ostatni raz z ojcem rozmawialem pol roku temu przed sadem...a wczesniej to nie pamietam :/ widujemy sie codziennie mieszkamy razem...ale jestesmy dla siebie zupelnie obcy...kiedys bylo inaczej...ale coz ludzie sie zmieniaja...ale w sumie moge zawrzec w zyczeniach ... aby kiedys sie opamietal...moze zrozumie...ze tak sie nie postepuje...moze za 10 - 15 bedziemy mogli porozmawiac i wyjasnic (juz na spokojnie) sobie pewne sprawy...

a tak bardziej na wesolo :) to wszystkim ojczulka najlepszego ... a przedewszystkim wytrwalosci...w ksztaltowaniu swych pociech...choc aby nie przeginali czasem...w tym dazeniu do podporzadkowania sobie mlodego czlowieka

madziar - Pią Cze 23, 2006 18:17

Szamanka napisał/a:
Tak malo sie o tym mowi..bo zawsze pierwsze role gra matka


Moj Tato jest najlepszy na świecie i wcale mama nie gra pierwszej roli. Życzę wszystkim kobietom takiego partnera, na którego zawsze ,można liczy, a dzieciom tak fantatycznego rodzica. Wszystkiego najlepszego Tato :)

kobi - Pią Cze 23, 2006 18:42

Dzwonię dziś do mojego tatki i mówię: Chodzą słuchy na mieście, że jesteś moim ojcem więc chciałbym Ci złożyć życzenia ;) Na co on mi odparł, że nie ma innego wyjścia jak wierzyć słowom mamy ;) :rotfl:

Wszystkiego najlepszego wszystkim tatusiom :D

perll1 - Pią Cze 23, 2006 19:07

FlashMan napisał/a:
Wy przecież z pewnością macie dobre stosunki z Waszymi ojcami, tylko nie potraficie tego zauważyć...


jestes pewien,ze dokładnie przeczytałes post Dorotei????? :zdziwko:

Czarnulka - Pią Cze 23, 2006 19:36

FlashMan napisał/a:
abyś był dalej takim wspaniałym człowiekiem, ojcem i przyjacielem, jakim jesteś teraz...

Dokładnie :) Uwielbiam mojego tatę.Pewnie dlatego,bo mamy podobne charaktery.Zawsze probuje mnie troszke obronic przed moja energiczna i troche krzykliwa mamą ;) Trafił mi się cudowny ojciec...jak pomysle,ze on dokladnie w moim wieku stracił swojego ojca to mi się serce kraje :(

Piotrulek - Pią Cze 23, 2006 19:45

kisia napisał/a:
Ja ze swej strony zycze każdemu forumowemu tatusiowi pieknego jutrzejszego dnia


jesteś jak zwykle wspaniala i kochana,jako forumowy tatko serdecznie dziękuje za życzenia....(wszak spora grupa forumowiczow moglaby by być moimi dzieciakami)

Dorothea - Pią Cze 23, 2006 19:47

Piotrulek napisał/a:
moglaby by być moimi dzieciakami)

np., ja :D :D :rotfl:

Piotrulek - Pią Cze 23, 2006 20:07

Dorothea napisał/a:
np., ja


mieć taką córkę jak ty to wielka radość dla ojca...

Szamanka - Pią Cze 23, 2006 20:26

Ja moge moje zyczenia wyslac balonikiem do nieba ( pewnie tam sie znajduje moj tata) Odszedl wczesnie po ciezkiej chorobie. Wlasciwie nie pamietam czy mial nachmurzona mine czy krzyczal..ale raczej nie a jesli juz to rzadko. Pamietam za to jego pierwsze zabranie mnie na lodowisko ( mialam wtedy jakos 6 lat) i gdy obydwoje nieporadnie chcielismy ruszyc :D
Dodam ze nie mieszkal z nami ( tak zdecydowala mama) ale byl jak domownik gdy rano przychodzil a wieczorem wychodzil.Niestety zdarzalo sie, ze potrzebujac jego pomocy....on nie pojawial sie. Jako dziecko nie potrafilam zrozumiec dlaczego nie mieszka z nami a inne dzieci maja swych tatusiow.
Odwiedzajac jego grob dziekuje mu za to ze jestem i ze nie wstydzil sie mnie jako jedynego dziecka
Dziekuje Ci Tato

Mariusz - Pią Cze 23, 2006 20:34

Piotrulek napisał/a:
mieć taką córkę jak ty to wielka radość dla ojca...

Temat "Podlizujemy się" mamy w dziale Przechowalnia ;)

kisia - Pią Cze 23, 2006 20:34

Szamanka napisał/a:
czym kojarzy nam sie Tato

niestety z niczym dobrym :kwasny:
nie miałam z nim i nie mam dobrego kontaku, znoszę go bo muszę, nigdy mu nie zapomnę pewnych rzeczy :zalamany: :( złożyłam mu życzenia bo muszę

perll1 - Pią Cze 23, 2006 21:55

A ja wszystkim dzieciom życze takiego wspaniałego taty jakim jest Mój tato- jest to najwspanialszy człowiek jakiego znam, drugiego takiego ze swiecą szukać. Ciepły , serdeczny na którego zawsze mozna liczyć i wogóle ehhhhhhhhh. Tato wszystkiego Naj Naj :super: :super: :serce: :serce: :serce: :serce:
Dorothea - Nie Cze 25, 2006 08:52

perll1 napisał/a:
akiego wspaniałego taty jakim jest Mój tato


potwierdzam , to prawda


Piotrulek napisał/a:
mieć taką córkę jak ty to wielka radość dla ojca...


dzieki Piotruniu


Mariusz napisał/a:
Temat "Podlizujemy się" mamy w dziale Przechowalnia


wiemy, wiemy ;)

shad_ow - Nie Gru 16, 2007 18:16

Mojego Ojca nie widziałam 19 lat ... :zalamany:
Gmeras - Nie Gru 16, 2007 21:53

shad_ow napisał/a:
Mojego Ojca nie widziałam 19 lat ...
a ja ostatnio gdy miałem 8msc
shad_ow - Pon Gru 17, 2007 11:04

Gmeras napisał/a:
a ja ostatnio gdy miałem 8msc

Współczuje ...
Ale za wiele nie masz co wspominać ...

Gmeras - Pon Gru 17, 2007 17:05

shad_ow napisał/a:
Ale za wiele nie masz co wspominać ...
no szkoda mogę tylko słuchać opowieści ;] i z tego co mi opowiadają dużo po nim cech mam ;p
Noemi - Pon Gru 17, 2007 22:41

..czasem jest a jakby go nie było...
Szamanka - Wto Gru 18, 2007 22:39

Zalozcie temat o Ojcach, jacy sa, jak ich pamietamy, czy zawsze byli jak sie ich potrzebowalo itd

tutaj bedziemy skladac wszystkim tatusiom zyczenia

espi - Wto Cze 22, 2010 22:17

Odkopuję temat bo się aktualny zrobił.
Żałuję że muszę jutro pojechać do mojego taty na lipowy. Był wspaniałym człowiekiem :rozpacz:

Czarnulka - Sro Cze 23, 2010 07:14

A jaaaaa..... mam najwspanialszego ojca na świecie :) żeby to opisać musiałabym stworzyć tutaj epopeję więc w jednym zdaniu muszę zawrzeć wszystko :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group