dupiate forum

O Szkole... - Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych ul.Kozielska.

Jacek13 - Sro Cze 21, 2006 15:33
Temat postu: Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych ul.Kozielska.
Czy z forumowiczów jest ktoś absolwentem tej szacownej szkoły????
kisia - Sro Cze 21, 2006 16:09

no oczywiście że tak :D
Harcerka - Sro Cze 21, 2006 21:45

ja równiez....

i nie chwale sie tym

Jacek13 - Czw Cze 22, 2006 12:58

A dlaczego?Czy masz jakieś przykre wspomnienia związane z moją budą?? Podziel się :D :D :D :) :) :)
Harcerka - Pią Cze 23, 2006 05:54

powiem tak..
skonczylam studia /nie jedne/ i z tego jestem dumna..
ale ZSEU to beznadziejna szkola... pedagodzy starej daty i materialy z jakich ucza sa rowniez takie stare...
zadnej modernizacji... a grono z czasow mojej mamy jeszcze tam siedzialo... nie przeobrazone na czasy wspolczesne..
wbijali nam do glowy ze dostanie sie do Liceum ekonomicznego do jedynej klasy AL to szczyt marzen...ale poziom oferowany glownie z przedmiotow scislych byl zenujacy...

Chemia tylko rok. Fizyka rowniez.. dzieki ze podstawowka dala mi nizel podstawy i z 5,0 nie mialam z tymi przedmiotami problemu..
ALE matma.... dajcie spokoj.. jak sie potem ma ktos dotac na AE z taka matma.. kobieta z tego przedmiotu obrazila sie na mnie w 3 klasie kiedy podsumowalam przedmiot iz jest nieefektywny. Podstawy z podstawowki niestety zaczely sie konczyc w drugiej klasie LE i cos dalej trzeba bylo dziergac.. wiec pomimo iz mialam naprawde najlepsze notowania w klasie i prawde mowiac najlepsze oceny z matmy i tlumaczylma wielokrotnie matme kolegom i kolezankom to sama poszlam sie douczac do profesora na POLIBUDE.
Kosztowalo to moich rodzicow troche pieniedzy ale warto bylo.. teraz jestem ekonmista z dyplomem MGR po AE ale nigdy wiecej takiej dziadowskiej szkoly sredniej... swoim dzieciom nie dam popelnic tego bledu... stracone 4 lata.. pod wzgledem przygotowania do studiow.

Jacek13 - Pią Cze 23, 2006 14:16

Widocznie masz zbyt wysokie aspiracje.Z takimiaspiracjami trzeba było startować do LO 1.Może tam byś je zaspokoiła :zabawa: :krzeslem: :zabawa: :krzeslem: :zabawa:
Harcerka - Pią Cze 23, 2006 17:04

oczywiscie:)))
teraz bym tak zrobila....
ale poniewaaz w moim roczniku Ekonomik pobijal rekordy popularnosci i mial opinie szkolki do ktorej trudno sie dostac...
no i takie zapartywania ze sie ma zawod:)) i modna ekonomia od najmlodszych lat...

chrzanienie... jakich malo:)))

Jacek13 - Sob Cze 24, 2006 12:51

Dla ponadprzeciętnych ludzi proponuję Harward :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :zakrecony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony:
Harcerka - Sob Cze 24, 2006 14:07

ja nie mowie ze jestem ponad przecietna...ale ta szkola nawet na przecietna AE nie przygotowuje..

a harward?? ten w łabedach? czy to byl oxford?

Jacek13 - Sob Cze 24, 2006 14:10

Ja piszę o prawdziwym a nie o tym łabędzkim :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
agulek - Sob Cze 24, 2006 18:43

Ja też się melduję !!!!
Ale... hmmm racja że matma była na niskim poziomie (też byłam w klasie AL)
Miło wspominam fizykę z p. Różycką, nienawidziłam chemii, a kochałam p. Popiel (wychowawczyni) Lubiałam także geografię- była naprawdę na wysokim poziomie. Polonistka też ok. Natomiast jednym z naszych ulubieńców był p. Śmietanka- super facet, zawsze szło się dogadać.
Pozdrawiam!!!
PS. Też miałam problemy z matą na AE, ale w życiu żadnych korków nie bralam :hyhy:

Jacek13 - Pią Cze 30, 2006 15:25

Cytat:
Ja też się melduję
Witam w elitarnej grupie ludzi mogących pochwalić się świadectwem ukończenia tak wspaniałej uczelni jaką jest ZSEU!!!!! :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
atena - Pią Cze 30, 2006 16:47

A studia jakie?
Jacek13 - Pią Cze 30, 2006 17:41

Słowo uczelnia odnosi się takze do szkół średnich :hyhy: :hyhy: :hyhy:
Mariusz - Pią Cze 30, 2006 19:07

:rotfl:
atena - Pią Cze 30, 2006 19:49

Jacek13 napisał/a:
Słowo uczelnia odnosi się takze do szkół średnich

Nie wiedzialam :orany:

Major - Pon Lip 03, 2006 16:29

Coś nowego. Szkoła do szkoła, uczelnia zawsze była studiami.
Jacek13 - Pon Lip 03, 2006 20:46

Cytat:
Coś nowego. Szkoła do szkoła, uczelnia zawsze była studiami
A czy słyszał ktoś kiedyś o przenośni :hurra:
Major - Pon Lip 03, 2006 21:06

w sumie nie ważne, jak zwał tak zwał, wiadomo o co chodzi :)
Malina - Pon Sty 14, 2013 13:57
Temat postu: Ja skonczyłam i jestem zadowolona
Poznałam super ludzi.A po szkole zaliczyłam studia administracyjne bez korków jakichkolwiek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group