dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Remonty i modernizacje (w najblizszym czasie)

Shivy - Pon Cze 12, 2006 13:54
Temat postu: Remonty i modernizacje (w najblizszym czasie)
Witam dzisiaj kilka informacji o drogach w gliwicach :

- będą zamontowane światła na skrzyżownaiu ul.Pszczyńskiej i Panewnickiej oraz ul.Panewnickiej i ul. Kujawskiej

- szykuje się generalny remont ul. Żwirki i Wigury (wraz z wymiana infrastruktury podziemnej)

- szykuje się remont ul. Okulickiego od węzła z Portową do ul. Sowińskiego (droga będzie przechodzić przez teren jednostki wojskowej)

wszystkie te inwestycje bedą realizowane w ciągu kilku następnych miesięcy ;)

Mariusz - Pon Cze 12, 2006 13:59

Robią też coś na na Nowym Świecie przy Operetce ... i jest droga zamknięta.
Gmeras - Pon Cze 12, 2006 14:10

Shivy napisał/a:
będą zamontowane światła na skrzyżownaiu ul.Pszczyńskiej i Panewnickiej oraz ul.Panewnickiej i ul. Kujawskiej
jak narazie to na panewnickiej nie ma tak dużego ruchu by je montowac niech skończa przedłużać żwirki i wigury już na pszczyńskiej jest 5 sygnalizacji świetlnych i do tego bedzie 6
Shivy napisał/a:
- szykuje się generalny remont ul. Żwirki i Wigury (wraz z wymiana infrastruktury podziemnej)
nie wiesz czy będą przedłużać żwirki ?
kisia - Pon Cze 12, 2006 16:34

Na ul. Okrzei robia nowe chodniki, ulica nie jest zamknięta ale do godz 15 ciężko się tamtędy przemieszczać
Shivy - Pon Cze 12, 2006 17:59

Gmeras :

- światła będą na 100% bo już w naszej firmie prowadzone są prace w tym kierunku a chodi o to zeby z ul. Panewnickiej wyjechac na pszczynska w kierunku katowic (o ile nie zmienia sie plany)

- na skrzyzowaniu z kujawska swiatla beda na 100% bo czasami tzreba tam czcekac 30 minut zeby przejechac

- ul. zwirki i wigury (narazie nic nie wiem) wiem ze bedzie napewno remontowana ul. torunks od rybnickiej do bojkowskiej (od lotnikow do bojkowskiej wybudowana zostanie od nowa)


aha i zapomniałem dodać, że powstanie droga do centrum logistyki (pole łabędy) inwestycja jest juz w trakcie projektowania

Gmeras - Pon Cze 12, 2006 18:06

Shivy napisał/a:
(od lotnikow do bojkowskiej wybudowana zostanie od nowa)
tego nie rozumie

bo toruńska jest dleko od bojkowsiek :zdziwko:

Shivy - Pon Cze 12, 2006 18:10

Gmeras napisał/a:


bo toruńska jest dleko od bojkowsiek :zdziwko:



jak to daleko, torunska (idzie zdluz gieldy, firmy OPUS i dawnego monochemu) i koczy sie na skrzyzowaniu z lotnikow i dalej bedzie szla tak jak kiedys szla waskotorowka to monochemu

Gmeras - Pon Cze 12, 2006 18:14

acha to czyli zmiany planów zwirki nie beda przedlużane tylko zastanawia mnie po co rodzine wyeksimtowali i im dom zburzyli
a w przysżłości napewno toruńską przedłuża do panewnickiej ;)

Shivy - Pon Cze 12, 2006 18:18

o zwirki i wigury nic nie wiem na 100% tylko wyczytalem kiedys na stronie um ze maja ja przedluzyc ale jak jest z realizacja tego projektu nie wiem, natomiast to o czym napisalem to wiem z pierwszej reki, jak bede wiedzial wiecej szczegolow napewno sie odezwe ;)
Piotrulek - Pon Cze 12, 2006 20:44

Cytat:
jak to daleko, torunska (idzie zdluz gieldy, firmy OPUS i dawnego monochemu) i koczy sie na skrzyzowaniu z lotnikow i dalej bedzie szla tak jak kiedys szla waskotorowka to monochemu
_________________



kapitalny pomysl,jadąc od
Sośnicy jak otworzą Kopalnianą (dwukierunkową)to moment wystarczy i bedziemy za Gliwicami w kierunku Rybnika , no,no calkiem fajowy pomysl...

Gmeras - Pon Cze 12, 2006 20:52

Piotrulek, juz dawno byl taki pomysł tylko ze z ulica żwirki i wigury

i z chorzowskiej do rybnickiej to bedzie ekspres :]

Shivy - Wto Cze 13, 2006 19:01

a że się tak zapytam nie orientuje sie nikt kiedy władze miasta ustawia drogowskazy kierujące na autostrade A4 ,narazie są tylko tabliczki objazd na A4 z powodu budowy węzła okulickiego, jana nowaka jezioranskiego ??
Shivy - Wto Cze 27, 2006 10:23

kolejne informacje nt. remontow

-remont ul Kosciuszki od skrzyzowania Z.Starego do skrzyzowania z Daszynskiego
-remont ul. Poniatowskiego i Skowronskiego



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group