dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Off-road

trace - Pią Cze 09, 2006 18:47
Temat postu: Off-road
Sa tu jacys milosnicy blotka na tlumiku i w zebach?

Ja od roku pauzuje z powodu braku sprzetu, ale kolejne 4x4 juz nadjezdza....:D

Dorothea - Pią Cze 09, 2006 19:04

Raz w zyciu brałam w tym udział, zupełnie nie byłam na to przygotowana.Chłopcy robili sobie trening przed startem na czołgowisku, tyle strachu sie najadłam jak nigdy, rece i nogi przez tydzien mnie bolały, nie wspomne o siniakach :przestraszony: Tyle adrenaliny to moj organizm nie wyprodukował przez całe zycie, co w tym dniu.Rury w aucie to trzymałam sie tak mocno, ze powbijałam sobie własne paznokcie we własną reke :przestraszony: A jaka byłam brudna :mur:
Po czasie jednak stwierdzam,ze było warto :D

trace - Pią Cze 09, 2006 19:08

Dorothea, gdzie jezdzilas?
Dorothea - Pią Cze 09, 2006 19:18

trace, na czołgowisku, czy poligonie nie wiem jak to sie nazywało , było to na Wojtowej wsi daleko za działkami
trace - Pią Cze 09, 2006 19:20

POLIGON...!! :)
rulzzzz... :)
gdyby jeszcze nie bylo tam komarow...

Dorothea - Pią Cze 09, 2006 19:23

trace, komary to mały pikus w stosunku do moich przezyc, wpadlismy do rowu, poprzywiazywali nas linami i wyciagali a błoto latało na wszystkie mozliwe strony, oczu mi nie było widac, a z darcia sie ,zupełnie ochrypłam
kisia - Pią Cze 09, 2006 22:58

trace, no co Ty komarów się boisz :?:
ja nigdy się w to nie bawiłam, bardziej odpowiadają mi maseczki błotne na twarz i ciałko z minerałami np z Morza Martwego ;) :D, ale całkiem niedawno oglądałam zdjęcia z takiego szaleństwa i musi to być niezla zabawa :D

trace - Sob Cze 10, 2006 00:22

Dorothea, rowy, blota i liny to najlepsze, co sie moze zdarzyc ;)

kisia, tu nie chodzi o strach, ale o to, ze sa ich miliony :)

a zabawa jest swietna :)

Dorothea - Sob Cze 10, 2006 00:52

Tak potwierdzam,ze zabawa jest swietna, ale pod warunkiem ze sie jest do niej przygotowanym, przynajmniej w sensie ubrania, ja niestety nie byłam na to przygotowana, bo nie wiedziałam ze w ogole sie tam znajde i moje ubranie pozostawiało wiele do zyczenia z pewnoscia nie było na takie eskapady, ale przynajmniej inni mieli niezły ubaw :D
trace - Sob Cze 10, 2006 00:55

fakt, trzeba sie troche dozbroic przed akcja ;)
kisia - Sob Cze 10, 2006 01:32

Dorothea napisał/a:
w sensie ubrania, ja niestety nie byłam na to przygotowana

powiedz że jeszcze szpilki miałaś :?: :D
trace, żartowałam sobie wiem o co chodziło :P

Dorothea - Sob Cze 10, 2006 01:33

kisia napisał/a:
powiedz że jeszcze szpilki miałaś


skąd wiesz??? :rotfl:
i spódnice :rotfl:
niedziela była a ja jechałam do znajomych na kawe, to miała byc zwykła niedziela

kisia - Sob Cze 10, 2006 02:02

Dorothea napisał/a:
skąd wiesz??? :rotfl:
i spódnice :rotfl:
niedziela była a ja jechałam do znajomych na kawe, to miała byc zwykła niedziela

:przestraszony: :przestraszony: :rotfl: :rotfl: :rotfl: może dla tych znajomych była to zwykła niedziela, może oni tak właśnie spedzają niedziele :rotfl: :przestraszony:
Nieee no super szpilki, spódnica idealny strój na takie wyprawy hihi

Dorothea - Sob Cze 10, 2006 02:31

kisia napisał/a:
może dla tych znajomych była to zwykła niedziela, może oni tak właśnie spedzają niedziele

wcale ,ze nie oni tez byli na to nie przygotowani, siedzimy sobie pijemy ta kawe i nagle wpada ich znajomy(chrzestny jednego z synow) i mowi ,ze ma niespodzianke i ze mamy sie zbierac.Pytamy sie , gdzie idziemy a On nic nie chciał powiedziec,tylko ze bedzie fajnie.Znajoma sie pyta co ma ubrac, a On na to ze tak jak jest ubrana moze byc(ona tez w spodnicy), wiec obie wybrałysmy sie jak sojki za morze.Oni maja swoją strone i podobno nasze zdjecia tam są, ja nie wiem bo nigdy tam nie wchodziłam(chyba ze wstydu)

kisia - Sob Cze 10, 2006 03:16

Dorothea napisał/a:
On na to ze tak jak jest ubrana moze byc(ona tez w spodnicy)

no to koleś miał wyobraźnię :kwasny:, na Waszym miejscu dałabym mu ciuchy do prania :evil:
Dorothea napisał/a:
Oni maja swoją strone

znasz adres, chętnie sobie pooglądam fotki hihi :D

Dorothea - Sob Cze 10, 2006 16:50

kisia, nie znam adresu, moge sie dowiedziec, ale po co??????? :przestraszony: , moze lepiej nie :szok:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group