dupiate forum

Piłka Nożna - kto wygra MŚ ?

troyek - Nie Maj 21, 2006 11:13
Temat postu: kto wygra MŚ ?
no nie widziałem takiego tematu ; )

więc kto waszym zdaniem wygra MŚ ? : D :super:


stawiam na Brazylie albo Włochy ; D :hyhy:

Piotrulek - Nie Maj 21, 2006 11:34

wygra NAJLEPSZY,czyli napewno nie Polska
Dorothea - Nie Maj 21, 2006 11:35

Piotrulek napisał/a:
czyli napewno nie Polska



oj pesymisto, trzeba wierzyc w naszą druzyne :D

Gmeras - Nie Maj 21, 2006 12:28

Dorothea, ale to wiadomo z góry ze im sie niepowiedzie :P
p4cz3k - Nie Maj 21, 2006 12:35

hmmm wlochy raczej nie :P predzej anglia...ale nie ma co gdybac...brazylia wygra...w sumei juz wygrala :P
Dorothea - Nie Maj 21, 2006 12:37

Gmeras napisał/a:
ale to wiadomo z góry ze im sie niepowiedzie



i to jest smutne, jedzie druzyna i juz z gory wiadomo ze poniesie porazke :( , no coz.....

Major - Nie Maj 21, 2006 12:38

Niemcy, nie kibicuje im, ale takie mam przeczucie.
atena - Nie Maj 21, 2006 12:58

A ja niezmienie trzymam kciuki za fantastyczna Brazylie! :ok:
Major - Nie Maj 21, 2006 12:59

Jogo Bunito :)
troyek - Nie Maj 21, 2006 13:04

a liczycie ze nasi wygraja z niemcami ? :D
Piotrulek - Nie Maj 21, 2006 13:43

Major napisał/a:
Niemcy, nie kibicuje im, ale takie mam przeczucie.



a ja im chyba pokibicuję,też wydaje mi się,że będę najlepsi...

atena - Nie Maj 21, 2006 13:43

Troyek, Chyba zartujesz?! :wsciekly:
troyek - Nie Maj 21, 2006 13:57

atena, nie nie : )
Szamanka - Nie Maj 21, 2006 15:19

troyek, napisal
Cytat:
a liczycie ze nasi wygraja z niemcami



a dlaczego nie?...kazdy mysli, ze tacy slabi, ze nie umieja grac..oby sie nie zdziwili jak strzela pieknego gola

jak by nie bylo kiedys wygrali....moze teraz tez szczescie naszym chlopakom dopisze...trzymam kciuki. :D

Major - Nie Maj 21, 2006 23:45

Szamanka napisał/a:
moze teraz tez szczescie naszym chlopakom dopisze

Niech zaczną ćwiczyć i grać jak na piłkarza przystało, a nie pier***ą, że nie mają kasy, że to i tamto. Jakoś w brazylii ligii piłkarskie też nędzą sieją, a wychodzą z nich najlepsi piłkarze i dopiero później kupują ich dobre kluby. Poprostu trzeba ćwiczyć, dużo ćwiczyć.

p4cz3k - Pon Maj 22, 2006 09:04

Major napisał/a:
Jakoś w brazylii ligii piłkarskie też nędzą sieją


o Major, Major nie tak do konca :] w Brazyli jest nieco inna mentalnosci jesli chodzi o pilke nozna :) oni traktuja pilke jak religie...mozna powiedziec ze dzieciak w chwili gdy zaczyna chodzic juz potrafi grac w pilke :D no i bawia sie tak caly czas...przeciez dla mlodych ... jedyna szansa na wybicie sie z biedy jest pilka nozna...i pozniej wlasnie mamy takich pele, romario, ronaldo, romario i innych, lige rowniez maja potezna...moze nie jest to tak silna liga jak wloska/angielska/hiszpanska ... ale ameryka pd prezentuje zupelnie inny styl gry...

pogon szczecin (jesli sie nei myle:P) obecnie sklada sie z wiekszosci brazylijczykow...w tym sezonie dali ciala...ale moze pograja troche razem...zaaklimatyzuja sie..i pokaza na co ich stac :=]

w zasadzie nie widze innego faworyta niz brazylia...choc moge sie bardzo zdziwic...anglia mogla bym nas zaskoczyc...ale z kontuzjowanym owenem i rooneyem...

Cytat:
Niech zaczną ćwiczyć i grać jak na piłkarza przystało, a nie pier***ą,


no tu jest duzo racji...niektorzy juz wyjechali...inni cwicza u siebie...a my rozegralismy kilka meczykow...podal sklad kadry...i narazie free time... O_O troszku to bez sensu...
grupa A

* Niemcy
* Ekwador

* Polska
* Kostaryka


grupa B

* Anglia
* Szwecja

* Paragwaj
* Trynidad i Tobago


grupa C

* Argentyna
* Holandia

* Wybrzeże Kości Sł.
* Serbia i Czarnogóra


grupa D

* Portugalia
* Meksyk

* Iran
* Angola


grupa E

* Czechy
* USA

* Włochy - ?? - jakos nie wierze we wlochow :P
* Ghana


grupa F

jak dla mnie to tu na 2 miejscu kazdy moze sie znalesc :P

* Brazylia
* Chorwacja

* Australia
* Japonia

grupa G

* Francja
* Korea Południowa

* Szwajcaria
* Togo

grupa H

* Hiszpania
* Ukraina

* Arabia Saudyjska
* Tunezja

Coyote - Pon Maj 22, 2006 09:13

Mistrzostwa wygra Holandia :P A tak naprawde nie mam pojecia bo to piłka.. a w piłce bramki sa dwie...
Dorothea - Pon Maj 22, 2006 18:29

Licze na Argentyne
Dorothea - Pon Maj 22, 2006 18:45

Obrońca Lecha Poznań Bartosz Bosacki zastąpi Damiana Gorawskiego w piłkarskiej reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Niemczech.







Powodem zmiany są niekorzystne wyniki badań kardiologicznych przeprowadzonych u pomocnika FK Moskwa - poinformował lekarz drużyny narodowej, Jerzy Grzywocz.

"Badania przeprowadzone w niedzielę wieczorem wykazały u Damiana Gorawskiego zmiany w układzie krążenia i oddechowym. Długa analiza wyników badań sprawiła, że podjęliśmy decyzję o jego wycofaniu ze składu reprezentacji. Więcej szczegółów podać nie mogę, bo obowiązuje mnie tajemnica lekarska" - powiedział Jerzy Grzywocz.

Lekarz reprezentacji dodał także, że wcześniej Gorawski miał problemy z układem oddechowym, ale nie uniemożliwiały mu one uprawiania sportu. "Tym razem decyzja mogła być tylko jedna - Damian musi odpocząć od futbolu, przez trzy, może cztery tygodnie będzie intensywnie leczony. Problemy, o których wcześniej wiedzieliśmy, niestety pogłębiły się" - stwierdził.

"To była trudna i niewdzięczna decyzja, ale nie mogliśmy ryzykować zdrowia, a być może i życia piłkarza" - podkreślił.

Na pytanie o konieczność zakończenie kariery przez Gorawskiego Grzywocz odparł: "Nie mówię ani tak, ani nie. Jest szansa, że po leczeniu Damian będzie mógł nadal grać w piłkę. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie".



Bartosz Bosacki ma 30 lat. Jest wychowankiem poznańskiej Szkoły Sportowej nr 13. Grał w Lechu Poznań, Amice Wronki i niemieckim FC Nuernberg. Wiosną tego roku wrócił do Lecha. W drużynie narodowej rozegrał do tej pory dziesięć meczów. Debiutował w 10 lutego 2002 w towarzyskim spotkaniu z Wyspami Owczymi w Limassol.

Krzysio - Wto Maj 23, 2006 12:49

hmm ja stawiam na anglie, ale i tak prawdopodobnie wygra brazylia :D jesli nie oni to niemcy :]

co do polski :P hmm moim zdaniem moga powalczyc nawet z najlepszymi, tylko ze z reguly do pierwszej straconej bramki :P no chyba ze wczesniej sie ich nie wystarasza i nie wejda na boisko i miekkich nogach :|

kobi - Wto Maj 23, 2006 15:26

Hmmm... Będę jak zwykle kibicował Holandii i Brazylii ;) No i jeszcze jak niezwykle Polsce a to dlatego, że nieczęsto grywają na takich imprezach :D Ale stawiam na Brazylię, Anglię i Niemcy - ktoś z tej trójki :)
atena - Wto Maj 23, 2006 15:30

A co myslicie o szansach Portugalii i Hiszpanii?
kobi - Wto Maj 23, 2006 15:41

atena napisał/a:
A co myslicie o szansach (...) Hiszpanii?

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Rozumiem, że żartujesz? :D

p4cz3k - Wto Maj 23, 2006 16:48

hiszpania ma pecha w takich imprezach :]
jasiu101 - Wto Maj 23, 2006 21:36

a portugalia moze wszystko zrobic :P wygrac z rosja 7-0 jak i przegrac z grecja 2-1 w ostatnim finale mistrzostw europy ...


ale jestem za brazylia , portugalia i za naszych bede trzymal mocno kciuki :D:)

Lukasz - Sro Maj 24, 2006 14:17

Ja licze na niespodzianke ze strony debiutantów z czarnego lądu. Może nie od razu mistrzostwo świata, ale może jakiś ćwierć finał :)
Krzysio - Sro Maj 24, 2006 22:57

no tak czarnuch stawia na czarnuchow :P
ja tam stawiam na szakali, nie wazne ze nie graja w world cup, wazne ze wygraja :D
jasiu101, Lukasz, szykujcie forme :P

atena - Czw Maj 25, 2006 14:06

jasiu101 napisał/a:
ale jestem za brazylia , portugalia i za naszych bede trzymal mocno kciuki

I to jest wlasnie najlepsza prognoza na te mistrzostwa :super:

troyek - Sob Cze 03, 2006 10:10

Mecz Polska - Brazylia. Piłkarze Brazylii wchodzą do szatni. Patrzą, a tam tylko jedna koszulka - dla Ronaldinho. No to mówią mu: - Ronaldinho, dobra, będziesz grał sam.

Reszta drużyny poszła do pubu na piwo. Ronaldinho sam bez bramkarza nieźle się spisuje. Reszta drużyny w pubie po jakimś czasie włącza telegazetę, żeby zobaczyć, jaki wynik. A tam: 0:1 (34. minuta - Ronaldinho). No to się cieszą. Jakiś czas później patrzą, a tam koniec meczu i wynik 1:1 (83. min Rasiak). Następnego dnia spotykają się z Ronaldinho i pytają: - Ej, stary, czemu strzelili ci bramkę? Przecież tak dobrze ci szło?

- No wiecie, panowie - odpowiada Ronaldinho - w 46. minucie dostałem czerwoną kartkę...



tak troszke na wesolo :rotfl:

Gmeras - Sob Cze 03, 2006 10:14

dobre :rotfl:
manexxl - Nie Cze 04, 2006 23:22

daremne. A mistrzem będzie ktoś z trójki Brazylia, Anglia, Czechy oczywiście chciałbym żeby Polska zdobyła mistrzostwo świata :) Ale jak będzie 1/4 finału to będzie sukces!
Jacek13 - Pon Cze 05, 2006 10:37

Stawiam na Brazylię.BRAZYLIA MISTRZEM ŚWIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p4cz3k - Wto Cze 06, 2006 21:50

Bramkarz Kolumbijski Martinez wraca po meczu do domu i w kuchni zona go pyta:
-Ile przegraliście z Polską?
On z uśmiechem odpowaiada:
-Wygraliśmy 2-1.
Żona na to:
-Tak napewno, I powiedz mi jeszcze,że bramke strzeliłeś

kobi - Czw Cze 08, 2006 19:41

No i zaczyna się wielkie święto :D Tylko cholerka znowu nie mam jak oglądać :( Moze ktoś mnie przygarnie na jutrzejszy meczyk? :niepewny:
Aither - Czw Cze 08, 2006 19:46

POOoooOOOLSKA BIALOOooOOO-CZERWONIiiiiI !!!
no jasne ze wygramy :D :rotfl:

Gmeras - Czw Cze 08, 2006 20:04

kobi, bedzies zoglądac akcja po akcji na onecie :rotfl:
p4cz3k - Czw Cze 08, 2006 20:06

kurcze ja szukam jakiegos miejsca zeby w miescie obejzec :P ale chyba za pozno :]
kobi - Czw Cze 08, 2006 20:11

Gmeras napisał/a:
kobi, bedzies zoglądac akcja po akcji na onecie :rotfl:

Bardzo śmieszne :(

dadeck - Czw Cze 08, 2006 20:24

Chcialbym aby Anglia lub Wlochy wygrali, lecz wielka klase prawdopdoobnie pokaze Brazylia, ktorej nie trawie. ;p
Krzysio - Pią Cze 09, 2006 01:47

kobi, co to za problem wyskoczyc do jakiegos pubu albo baru ? :)
frohike - Pią Cze 09, 2006 06:08

heh fajnie by bylo gdybysmy doszli dosyc daleko i Media musialy oddawac kase za telewizory :rotfl:
kobi - Pią Cze 09, 2006 08:48

Bzyki napisał/a:
kobi, co to za problem wyskoczyc do jakiegos pubu albo baru ? :)

Ano taki, że miejsca są zarezerwowane/ nie ma miejsc/ bary są żulerniami/ trzeba koczować od południa*

* - niepotrzebne skreślić

:P :P :P :P :P :P

Ale problem chyba się rozwiązał - wyjeżdżam na weekend :)

Szamanka - Pią Cze 09, 2006 09:30

Mialam bym straszna ochote pojechac do chlopakow i choc autografy na mojej czapeczce zebrac

wierze, ze pokaza na co ich stac

moze o wielkiej wygranie snic nie bedziemy....ale napewno nie sa o wiele gorsi od innych

Chlopaki trzymam kciuki :super:

atena - Pon Cze 19, 2006 13:44

Na obecnym etapie zwyciestwa w Mistrzostwach Swiata zycze Ghanie :super:
Mysle, ze niewielu spodziewalo sie po tej druzynie tak dobrej gry i woli walki! :hurra:
Wszystko jest mozliwe, wiec ...trzymam kciuki! :ok:

Jacek13 - Pon Cze 19, 2006 14:05

Zmieniam zdanie!!!!!!!Mistzrem świata Argentyna!!!!!!!!!!! :super: :ok:
Monique - Pon Cze 19, 2006 14:37

Jacek13, ja podobnie ja Ty kibicuje ARGENTYNIE :) calym sercem z Agrentyna :)
Gmeras - Pon Cze 19, 2006 15:04

też jestem za Argentyną :]
atena - Pon Cze 19, 2006 16:14

W takim razie pozostaje czekac na finalowy mecz Argentyna:Ghana (1:2) :super:
Dorothea - Wto Cze 20, 2006 12:37

Wiedziałam,ze predzej czy pozniej wiekszosc bedzie za Argentyna
Vamos, vamos Argentina, vamos , vamos a ganar!!!!

Dev - Wto Cze 20, 2006 20:12

Brazylia :ok:
Szamanka - Wto Cze 20, 2006 21:54

Niemcy :rotfl: :rotfl: :rotfl: , juz widze te stosy kamieni rzucane w moja strone :hyhy:
































...no zartowalam se....nie znam sie na kopaniu pilki :hyhy:

De_Luca - Wto Cze 20, 2006 22:30

aaa tam zaraz stosy kamieni, niby czemu? <udaje gupa żeby mi ktoś wyjaśnił skąd ta antypatia> - są dobrzy ale wygra BRRRRRRRAZIL =D
madziar - Sro Cze 21, 2006 05:32

jak narazie to najlepiej podoba mi sie gra argentyny, sa najlepiej przygotowani. Ale pytanie czy utrzymają do konca ten poziom
wolf - Sro Cze 21, 2006 08:43

No ja bym chcial zeby wygrali niemcy h t t p;//imageshack.us]
Ale sie okaze wszytko w praniu :P

Szamanka - Sro Cze 21, 2006 09:07

Jesli wygraja faktycznie...to musze sobie wziasc przymusoway urlop....wtedy na dzikim zachodzie nie da sie zyc :mur:
p4cz3k - Sro Cze 21, 2006 09:26

a ja bym chciala zeby szwecja teraz pojechala z niemcami...(no offence) ... ale wole szwedow od niemcow :P

argentyna...hmmm...zobaczymy zobaczymy...jakos im specjalnie nie kibicuje...

teraz ciekawie zapowiadaja sie mecze w grupie z usa/wlochami/ghana i czechami...nie obraze sie jesli wyjdzie ghana i czechy :=] ciekawe bede mecze...a makarony niech spier... do domu :P

to co wczoraj anglia pokazala ... nie jest to mistrzowski poziom...ekwador ma szanse :D

to samo tyczy sie brazyli...goraco im bylo w meczach z chorwacja...nie graja narazie na najwyzszym poziomie...moze takie jest zalozenie aby na poczatku grac na wynik i nic nei pokazywac...ale gdzie to serce do pilki? jedynie emerson i carlos za ich postawe nalezy im sie conajmniej brazowy medal :P

Dev - Sro Cze 21, 2006 10:09

Brazylia cienko gra bo po co ma sie meczyc teraz :) pokopia pilke, strzela gola i dalej sobie kopia :rotfl: lepiej zostawic energie na pozniejsze mecze, amen :P
manexxl - Sro Cze 21, 2006 12:51

Mistrzem świata pewnie zostanie ta drużyna która nie przegra żandego meczu. Ale to wydedukowałem co?? Ja bym stawiał na Argentynę chociaż nie lubię drużyn z Ameryki Południowej. Nie skreślałbym jeszcze Czechów. Niemcy tez mogą zajść daleko. A może jakaś niespodzianka się trafi?? Może jakaś mniej faworyzowana ekipa coś pokaże.
Nie stawiałbym na Hiszpanów o których mówi się co mistrzostwa że grają jak nigdy a przegrywają jak zwykle. W tych MŚ też tak będzie. A może Anglia??

atena - Czw Cze 22, 2006 20:49

Ghana nie zawodzi!!! :hurra: :super: :P
Oby tak dalej! :D

Krzysio - Pią Cze 23, 2006 23:29

ukraina w `1/8 finalu :super: :super: :super: moja krew :D :D :super: :hurra:
kisia - Pon Lip 10, 2006 02:03

pewnie wszyscy już to wiedza ale napisze by zakończyć temat, ze wygrali Włosi :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
mr.miro - Czw Lip 20, 2006 23:41

Szkoda Polski... Marnie im to wyszlo, marnie. Ale za dwa lata bedzie lepiej, na 100%!
Dorothea - Czw Lip 20, 2006 23:42

mr.miro napisał/a:
bedzie lepiej,


tak......, lepiej nie gadac ;)

kobi - Pon Lip 24, 2006 18:21

To kto w końcu wygrał? :niepewny:
Krzysio - Pon Lip 24, 2006 19:11

kobi napisał/a:
To kto w końcu wygrał? :niepewny:

ponoc polska :D listkiewicz cos wspominal o pomniku :D to pewnie za zlota kule :P

kobi - Pon Lip 24, 2006 21:02

Bzyki napisał/a:
ponoc polska :D

A wnioskując po Twoim avku to wygraliśmy z Francją? :looka:

kisia - Pon Lip 24, 2006 21:25

a wydawało mi się że ten topik został juz zamknięty :niepewny:
Gmeras - Pon Lip 24, 2006 23:31

raz dwa raz dwa próba tematu

chyba jeszcze nie :P :offtopic:

Krzysio - Wto Lip 25, 2006 06:32

kisia napisał/a:
a wydawało mi się że ten topik został juz zamknięty :niepewny:

zostal zamkniety ale nie ten :rotfl:

kobi napisał/a:
to wygraliśmy z Francją? :looka:

taaa :D a zidane sprzedal latare baszczavaro :D

kisia - Sob Lip 29, 2006 01:31

no to zamykam teraz bo już po MŚ :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group