dupiate forum

Lokale - Wesele- ale gdzie?

aniula - Sob Maj 20, 2006 19:00
Temat postu: Wesele- ale gdzie?
Witam, planujemy z chłopakiem ślub no i zaczely sie poszukiwania jakiegos lokalu na wesele. Moze znacie jakies lokale, gdzie jest dobre jedzenie i w miare niedrogo.
Dodam ze najlepsze by byly jakies lokale, gdzie moznaby bylo wynajac pokoje od razu, bo bedziemy mieli gosci przyjeznych ( no i zeby cena noclegu byla przystepna).
Z gory dziekuje za wszelkie informacje:)

Piotrulek - Sob Maj 20, 2006 19:04

aniula napisał/a:
planujemy z chłopakiem ślub no i zaczely sie poszukiwania jakiegos lokalu na wesele.



nie szkoda Wam kasy,goscie przyjdą ,najedzą się ,wypiją i tak obgadają...więc może lepiej na jakąś podroż pośłubną zainwestować...to moje luźne podpowiedzi...

aniula - Sob Maj 20, 2006 19:08

No wiadomo kasy szkoda, zwlaszcza ze jej brak, dlatego nie robimy az tak wielkiego wesela, no ale wiadomo taka okazja jest tylko raz w zyciu i chcemy ja swietowac z nablizszymi.
Piotrulek - Sob Maj 20, 2006 19:10

aniula napisał/a:
dlatego nie robimy az tak wielkiego wesela,



masz rację nie więcej niż 150-200 osób,to rzeczywiście bardzo skromnie... ;) ;) ;) ;) ;)

aniula - Sob Maj 20, 2006 19:17

wiesz marzy mi sie takie duze wesele, no ale poki co to robimy na 50-60 osob :)
Piotrulek - Sob Maj 20, 2006 19:22

aniula napisał/a:
no ale poki co to robimy na 50-60 osob




hahahahahahah to się nic nie martw i zaproś gości za tydzień do Starego Browaru na II Forumowe Urodzinki,a będziesz miala niezapomniane wrażenia,naprawdę nasi forumowicze bawią się cudownie i każdy za siebie placi,top jest najważniejsze.....zapraszam...nawet jeśli wesela jeszcze nie będzie... :D :D :D :D

aniula - Sob Maj 20, 2006 19:36

Dziekuje bardzo za zaproszenie jesli mi tylko czas na to pozwoli to bardzo chetnie skorzystam z zaproszenia :) a kiedy dokladnie sa te Urodzinki?
Piotrulek - Sob Maj 20, 2006 19:40

aniula napisał/a:
a kiedy dokladnie sa te Urodzinki?



27.05.06 godz.19...i już się bawimy,przyjdż ze swoim przyszłym mężem...zapraszam...

Frycek - Sob Maj 20, 2006 21:21

Ja robilem u holendra jednak tam 30 osob max

jesli chodzi o urodzinki to h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?t=2331]II Urodziny Forum

Piotrulek - Sob Maj 20, 2006 21:56

Frycek napisał/a:
Ja robilem u holendra jednak tam 30 osob max



Frycku bez urazy oczywiście,ale w pewnych rejonach kraju wesele na 30 osób to jak wieksza prywatka lub uroczystość urodzinowa...

Harcerka - Sob Maj 20, 2006 22:23

ja robilam na 110:)))

heh....

ale pod granica Ukrainska:)) wiec calkowicie nie te rejony:)))

ale fanie bylo i zabawa przednia

Szamanka - Sob Maj 20, 2006 22:28

Bylam na waselu w Slawiecicach ( jesli sie nie myle)...i musze przyznac, ze restauracja extra.

Trzy niewielkie sale ( dostosowane do ilosci gosci), obsluga mila ( wtedy to byli tylko kelnerzy :hyhy: ).
Najbardziej spodobalo mi sie to, ze kazda sala miala wystroj na inny kolor ( zolty, pomarancz i blekit)
Jedzenie wysmienite...obok sliczny park do robienia zdjec i duzy parking

Major - Sob Maj 20, 2006 22:33

Znam wiele miejsc na wesela, bo na wielu takich imprezach byłem, także spokojnie moge kilka takich weselnych placówek polecić.
W Brzezince jest restauracja hotel ze stawem obok tylko cenowo nie wiem jak wychodzi. O nazwe lokalu narazie nie pytaj, przejade sie na rowerze to sprawdze.
Pyskowice jak się dojeżdża od strony Toszeckiej do końca drogi ma takie duże skrzyżowanie potem skręca się w lewo i jedzie jeszcze kawałek prosto. Tam na rogu po lewej stronie jest Restauracja i chyba też hotel. Bardzo ładnie urządzają wesela i jedzenie też pyszne. Polecam. Tutaj nazwy nie pamiętam.
Hotel. restauracja przy małych pławniowicach. Nazwa Mewa, albo Albatros. Okolica bardzo ładna i przy dobrej pogodzie naprawde miło spędza się tam czas. Bardzo blisko od lokalu jest woda, w zasadzie prawie pod drzwiami budynku :) To jest dobre miejsce na małe wesele i jest też gdzie umieścić gości na nocleg.
W Toszku w zameczku można organizować wesela, tylko nie wiem jak tam jest z noclegami. Są dwie sale: na małe i duże imprezy.
Kolejny lokal jak się jedzie na ulice Chorzowską, koło salonu FORD`a znajduje sie hotel z restauracją "Mikulski".
W Spichlerzu też robią (ul Wiejska, koło os. Waryńskiego) i w Puszcie na ulicy Kozielskiej też koło Waryńskiego. Ale na tych dwóch nie wiem jak z jakością.
Jak coś sobie jeszcze przypomne to dam znać.

Gmeras - Sob Maj 20, 2006 23:27

Harcerka napisał/a:
ale pod granica Ukrainska:)) wiec calkowicie nie te rejony:)))

ale fanie bylo i zabawa przednia

tamte wesela najbardziej mi sie podobały niz te bardziej na zachód :P i najlepsze sa wiejskie ;]

asik - Sob Maj 20, 2006 23:38

a ja polecam resteurację w Rudnie u Karola. Jedzienie bardzo dobre, sala fajna, można też jak jest ciepło posiedzieć na zewnątrz i są pokoje do wynajęcia.

a drugie miejsce to Rejtan w sam raz na małe wesele;)

Major - Sob Maj 20, 2006 23:53

asik, właśnie też mi się ta z Rudna przypomniała. Fajna miejscówka nie tylko na wesela :D Często tam na bilarda jeździłem z ekipą.
Krzysio - Nie Maj 21, 2006 01:59

hmm w knurowie jest fajny lokal, ale nie pamietam jak sie nazywa, to jest kolo tego kompieliska :P
bardzo mi sie tam podobalo, dobre jedzienie, nocleg tez jest :] tylko nie wiem jak z cenami :|

aniula - Nie Maj 21, 2006 09:34

dziekuje bardzo za pomoc, napewno przejade sie do tych lokali i popytam.
Jak Wam sie jeszcze jakies lokale przypomna to piszcie smialo :)

Monique - Nie Maj 21, 2006 09:37

No ja tez planuje swoje wesele.. i wiem ze to nie jest latwa sprawa.. jesli jeszcze dochodzi o tego malo czasu.. Napisalas strasznie ogolnikowo czego wymagasz.. wiec moze napisz ile chcialabys przeznaczyc pieniedzy za osobe.. i ile za nocleg wtedy bedzie nam latwiej.. bo wybiorczo potraktujemy oferty.. i postaramy c sie pomoc.. bynajmniej ja:)
aniula - Nie Maj 21, 2006 09:55

Monique napisał/a:
No ja tez planuje swoje wesele.. i wiem ze to nie jest latwa sprawa.. jesli jeszcze dochodzi o tego malo czasu.. Napisalas strasznie ogolnikowo czego wymagasz.. wiec moze napisz ile chcialabys przeznaczyc pieniedzy za osobe.. i ile za nocleg wtedy bedzie nam latwiej.. bo wybiorczo potraktujemy oferty.. i postaramy c sie pomoc.. bynajmniej ja:)



Na osobe to chcielibysmy przeznaczyc 100-130 zł. Nocleg jakby byl w granicach 50-60 z to by bylo rewelacyjnie. Bylismy juz wlasnie w Mikulskim i wydaje sie tam byc bardzo fajnie, zwlaszcza ze noclegi dla gosci wynosza 50 zł a dla nowozencow jest apartament gratis. Tylko dodatkowo za osobe wychodzi 180 zł, wiec to troszke duzo. W cenie w sumie jest wszytko i napoje i ciasta i kupe jedzenia, tylko alkohol trzeba doliczyc.
Bylam tez w Plawniowicach w hotelu Laguna, tam ceny wahaja sie od 12 do 160 zł za osobe, tylko tu dodatkowo trzeba doliczyc napoje, ciasta i alkohol a i pokoje ponizej 120 nie schodza;/

Slyszalam ze w Gliwicach jest jakis internat gdzie mozna wynajmowac pokoje, nie orientujecie sie moze gdzie ten internat jest i ile kosztuje wynajecie pokoju?

Monique - Nie Maj 21, 2006 10:11

120-130.. to jest bardzo malo..naparawde.. ja tez napoczatku o tym myslalam.. ale zdecydowanie malo..
trace - Nie Maj 21, 2006 10:36

aniula, zobacz jeszcze w Hotelu Dzierzno - ceny maja dosc znosne, sa pokoje do wynajecia (dla pary mlodej pokoj za free :) ), duza sala.

h t t p;//w w w dzierzno, p l

aniula - Nie Maj 21, 2006 12:49

trace napisał/a:
aniula, zobacz jeszcze w Hotelu Dzierzno - ceny maja dosc znosne, sa pokoje do wynajecia (dla pary mlodej pokoj za free :) ), duza sala.

h t t p;//w w w dzierzno, p l


juz sobie zerknelam na ta strone i wydaje sie ten lokal calkiem calkiem...tylko skzoda ze cen nie ma podanych, ale zadzwonie tam i sie dowiem wszystkiego:)

kisia - Nie Maj 21, 2006 14:48

Chwilowo nie mam czasu czytać całego topiku więc narazie napiszę tylko, że jestem tego samego zdania co Piotrulek,
Piotrulek napisał/a:
nie szkoda Wam kasy,goscie przyjdą ,najedzą się ,wypiją i tak obgadają...więc może lepiej na jakąś podroż pośłubną zainwestować.


poza tym rok temu robiłam przyjecie weselne w Hotelu Leśnym na Kopernika i mogę polecić to miejsce,ale tylko pod kątem dobrego jedzonka ( tzn to co zamówiliśmy wszystkim smakowało), nie wiem jak wyglądaja tam pokoje i ceny za wynajem. Okolice holelu też są fajnym miejscem do spacerków.
Jeżeli nie muszą to być Gliwice to również polecam to co trace czyli Hotel Dzierzno

trunks - Nie Maj 21, 2006 14:58

kisia napisał/a:
nie szkoda Wam kasy,goscie przyjdą ,najedzą się ,wypiją i tak obgadają...więc może lepiej na jakąś podroż pośłubną zainwestować.

no ale bez wesela to chyba nie wypada ? Kasa kasą, ale wesele musi byc ;)

Szamanka - Nie Maj 21, 2006 15:05

Wiadomo, ze tak sie mysli...tyle pienidzey trzeba wydac, ze mogli by mlodzi gdzies sobie za to pojechac, zwiedzic, mieszkanie kupic, urzadzic

ale przeciez to najwazniejszy dzien w zyciu i taki piekny...biala suknia....nowy garnitur....muzyka i piosenka " juz mi wioza suknie z welonem i ryzem sypna na szczescie"......nie zapomniane chwile....i zdjecia w albumie, ktore mozna zawsze wyciagnac i powspominac

Frycek - Nie Maj 21, 2006 16:28

Piotrulek napisał/a:
Frycku bez urazy oczywiście,ale w pewnych rejonach kraju wesele na 30 osób to jak wieksza prywatka lub uroczystość urodzinowa...

WIesz ,mysle rozsadnie i nie w glowie mi wydawac po 10 tys na impreze ,wolalem kupic mieszkanie i wyremontowac...
Zwal jak zwal ,wesele bylo super :)
Jednak widze ze coraz wiecej osob mysli "normalnie" i woli zainwestowac w "cos" np. mieszkanie niz pobawic sie za kupe kasy

Piotrulek - Nie Maj 21, 2006 19:29

trunks napisał/a:
no ale bez wesela to chyba nie wypada


wydaje mi się,że w dzisiejszych czasach już wszystko wypada...

Gmeras - Nie Maj 21, 2006 20:23

Byłem tez w tym energetyku na dzierznie i sala jest całkiem sympatyczna nie znam sie na cenach :]

a co do wesela to niech kto chce to niech sobie robi ( goście tez koperty daja wiec sie nie traci az tak wiele jak sie pomyśli tylko trzeba zainwestować ;) ) i jestem tego samego zdania wesele dobra rzecz jesli ktos lubie takie imprezy ;)

frohike - Nie Maj 21, 2006 20:25

ja nie wyobrazam sobie aby nie zrobic wesela, chocby jakiejs skromne ale jednak jakies chcialbym zrobic :)
Major - Nie Maj 21, 2006 23:04

Ja podobnie jak frohike. Bardzo bym chciał mieć duże wesele tak by móc jak najwięcej osób z rodziny zaprosić. Byłem na takich weselichach z mojej rodziny i wszyscy się dobrze bawili i chciałbym, aby tak też wyglądało moje.
Gmeras - Nie Maj 21, 2006 23:09

Ja tez bym chciał takie wesele przy dobrej orkiestrze która zapodaje dobrą biesiade
trunks - Nie Maj 21, 2006 23:34

jak sie bawic to sie bawic drzwi wyje*ać nowe wstawić :]
perll1 - Sro Maj 24, 2006 20:51

Ja swoje miałam w kawiarni Delicja, ale niestety to miejsce juz nie istnieje :(
Dorothea - Sro Maj 24, 2006 23:42

perll1, miejsce istnieje ,ale zmieniło nazwe i charakter.A tak na marginesie to wytanczyłam sie za wszystkie czasy na Twoim weselichu, byyło to sto lat temu, ale wiele pamietam :D
kaszanna - Czw Maj 25, 2006 08:44

Rejtan jest całkiem przyzwoity. Pokoje są na pewno ale nie wiem za ile. Wesela nie miałam ale na pewno zrobię jak będę wychodzić za mąż po raz drugi za swojego męża :P
Piotrulek - Czw Maj 25, 2006 21:35

kaszanna napisał/a:
ale na pewno zrobię jak będę wychodzić za mąż po raz drugi za swojego męża


ale po co robić to samo wesele???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????
czy nie szkoda pieniędzy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
??????????????????????????????????????

Gmeras - Czw Maj 25, 2006 22:56

Piotrulek, zmiejsz ilosc znaków zapytania :P
tobie może szkoda kasy innym nie :P

kaszanna - Pią Maj 26, 2006 14:05

Piotrulek a kto powiedział że miałam wesele? I nie jest mi szkoda kasy na przyjęcie dla najbliższej rodziny. Nie mówię tu o weselu dwudniowym na 100 osób ale impreza dla uczczenia ważnej chwili w życiu, czemu nie.
Monique - Pią Maj 26, 2006 14:11

Kaszana zgadzam sie z Toba.. ja za niedlugo wychodze za maz.. i na poczatku tez tak myslalam ze szkoda kasy ze mna cos innego w to miejsce kupic.. ale doszlismy do wniosku.. ze wesele nie bedzie takie duze.. a to jest jedeyn taka chwila w zyciu.. dwa razy slubu koscielnego sie nie bierze...(no sa przypadkie ze sie bierze) a to ze chcialabym sie w ten dzien cieszyc z moimi bliskimi.. i uczcic z nimi ta podniasla chwile.. przemawia za tym ze wesele bedzie i to na 100% bardzo udane.. ie chce myslec o kosztach.. wiem ze moze to egoistyczne podejscie.. bo w sumie w 90% rodzice pokrywaja ten wydatek.. ale wszystkie pieniadze jakie zbiezemy oddamy im.. (choc wiem ze beda mieli opory zeby przyjac) ale my juz na tyme sobie jakos zycie ulozylismy ze nam wystarcza to co mamy.. a najwazniejsze ze mamy siebie..
espi - Pią Maj 26, 2006 22:12

Miałam wesele w Dzierżnie. Super było, klima, jedzonko i okolice, ale niestety nie tanio. :( Restauracja w Knurowie koło kąpieliska to Zacisze. Dużo dobrego słyszałam o tym lokalu. Sama chciałam robić wesele na sali, wynajmowac kucharki itp, ale nie tylko ode to mnie zależało. :dontgetit:
aniula - Sob Maj 27, 2006 10:20

No wiec wczoraj odwiedzilam dwa kolejne lokale: Hotel Piast oraz RP.
Niestety w Piescie sala jest mala i z trudem pomiesc 50 osob a gdzie tu miejsce jeszcze na zabawe?? Fakt , dobre dla tych ktorzy chca zrobic same przyjecie.Pokoje sa w miare tanie bo 45 zl za osobe.

W RP tez maximum to 50 osob. Ceny wahaja sie od 135 do 190 zl za osobe. ( tylko w tych tanszych menu jest wsyztsko wyliczone i np soku przypada na osobe 250 ml ) Pokoje tez sa dosyc drogie.

morigan - Nie Sie 27, 2006 14:58
Temat postu: Wesela - gdzie i za ile :)
Proszę o propozycje gdzie się opłaca i gdzie jest miło użądzić wesele by koszta zabardzo nie zdołowały ;)
Frycek - Nie Sie 27, 2006 15:50

to zalezy na ile osob masz..ja mialem u Holendra ale maz 30 osob
morigan - Nie Sie 27, 2006 23:16

hmmm przewaznie nie patrza na liczbę osób bo menu mają o ustalonej cenie, a u Holendra ile wychodziło na osobe? słyszałam że tam ładnie jest
Basiorek - Pon Sie 28, 2006 00:33

W Rudzie Śląskiej jest pewna restauracja gdzie i jedzenie smaczne, i obsługa fachowa i ceny znośne. Ale nie wiem czy miejsca poza granicami Gliwic brane są pod uwagę :)
Frycek - Pon Sie 28, 2006 13:37

morigan napisał/a:
Holendra ile wychodziło na osobe? słyszałam że tam ładnie jest

milo fajnie,kameralnie,dodatkow jak jest ladna pogoda mozna zrobic w ogrodku przyejcie..ja tak mialem
fotki jak chcesz to na maila ;]
wyszlo mnie 100 od osoby

asik - Pon Sie 28, 2006 15:00

polecam u Karola w Rudnie:)
kisia - Pon Sie 28, 2006 15:29

wydaje mi się że jest juz topik o tej tematyce :niepewny:

czy w gre wchodza tylko restauracje :?:
Byłam kiedyś na weselu organizowanym na zamku w Toszku, było bardzo fajniutko i piekne zdjęcia plenerowe wyszły :D

Monique - Pon Sie 28, 2006 19:19

kisia, Byl masz racje.. tylko juz nie pamietam gdzie.. :)
kisia - Sro Wrz 13, 2006 10:30

znalezione scalone :D
chica - Pią Paź 06, 2006 18:09

no cóż nie wiem czy to dalej aktualne, ale to ja tak jak asik polecam UKarola w Rudnie- bawiłam isętam na weselu podczas wakacji- ok 70 os idealnie, choc może być i więcej i co ważniejsze- pokoje, a co do zdjęć niedaleko zameczek w Pławniowicach- świetne!!!
Major - Pią Paź 06, 2006 19:09

chica, Też tam kiedyś na weselichu tańcowałęm. Zresztą często tam na piwka i bilarda jeździłem. Fajna okolica, ładny lokal.
Piotrulek - Pią Paź 06, 2006 20:02

Wiekszego olewania klienta niz "U Karola "w Rudnie to nie widzialem,nie bylem tam na weselu to prawda,pewnie dlatego czekalem 20 minut az ktos łaskawie do mojego stolika podejdzie...i niestety nikt nie podszedł...chcialem zjesci,a nie bylem sam,widac Karol lubi tylko zaplanowanych gosci i ilu gosic tyle jedzonka,natomiast przypadkowi turysci to z buta sa traktowani...NIGDY WIęCEJ "U KAROLA"W RUDNIE...
Szamanka - Pią Paź 06, 2006 20:09

Ja zas ze swojej strony napisze, ze u " Karolcia" bawilam sie na.....sylwestra( prawie to samo co wesele....prawda?) Musze powiedziec, ze wyszlam zadowolona.
Wlasciciele, obsluga postarala sie o wszystko...a jedzonko tez bylo pyszne

chica - Pią Paź 06, 2006 23:02

Major na bilarda to ja tam dalej jeżdżę i na pyszną pizze :P
Piotrulek nie wiem chyba miałeś jakiegoś pecha- bo mnie niegy nic takiego tam nie spotkało, zawsze wszystko robione jak najszybciej się da- od ręki, że tak powiem
ale i tak zwykłe wizyty w tym lokalu nijak mają się do weseliska :D jeszcze dobry zespół i ludzie i nic tylko siębawić! Byłam na kilku weselach, ale tam podobało mi isę najbardziej! :)

Major - Nie Paź 08, 2006 18:19

chica napisał/a:
Major na bilarda to ja tam dalej jeżdżę i na pyszną pizze

Oj ja już dawno tam nie byłem.
Wczoraj bawiłem się na weselu w chyba Leśnym Zajeździe czy jakoś tak w Knurowie. Naprawde elegancki lokal i tak pyszne jedzenie jak w domciu. Chyba jeden z nielicznych lokali gdzie jadłem bez opamiętania i już wcisnać w siebie na koniec nie mogłem olbrzymiego krokieta :D I barszczyk z buraczków, a nie z torebki. Naprawde polecam lokal. :ok: :super:

nisia - Nie Paź 08, 2006 19:56

A co myślicie o "Pod Kasztanami" w Zabrzu. Moim zdaniem całkiem, całkiem godne polecenia
nowakm - Wto Lis 14, 2006 21:27

Jeżeli chodzi o wesele, to ja miałam w Brzezince, w restauracji Cobra, powiem, że było suuper, lokal świtny, jedzonko swoje-naturalne mają, wszystko przez nich zrobione, i do tego zdjęcia plenerowe mieliśmy za lokalem robione przy oczku wodnym
Cacy, cacy :) POLECAM > :super:

Amal - Czw Lis 30, 2006 15:17

polecam Cieszyn- "dom weselny" :)
pooja - Sro Lut 28, 2007 19:29
Temat postu: wesele na Dzierżnie?
Czy był ktoś moze na weselu w Hotelu na Dzierżnie?
Chciałabym sie dowiedzieć jaka panowała atmosfera, jakie jedzonko? i ogolnie jakie są wasze wrażenia z tego miejsca?

nowakm - Czw Mar 01, 2007 22:16

W Dzierżnie tzn. dokładnie gdzie?, bo moja dalsza znajoma robiła wesele w ?abędziu i podobno było bardzo fajnie - moje kuzynostwo się tam bawiło, tylko na jedno narzekali, że jednak trochę za daleko, bo transport zorganizowany był do dupy. Ale oprócz tego małego mankamentu - zawinionego przez organizatorów wesela, czyli przez Młodych, to wesele, lokal, atmosfera i jedzenie było OK, :ok:
SebGer - Pon Mar 05, 2007 15:23
Temat postu: Doradźcie coś
Witam serdecznie Wszystkich szanownych Forumowiczy. Jestem z Wami od niedawna jak i w Gliwicach mieszkam od niedawna a potrzebuje porady od Was. Mam zamiar że tak powiem zmienic swoj stan kawalerski na małżenski :) Wiem wiem zaraz posypia sie hasla typu nie rob tego bledu itp. :) Poszukuje jakiegos lokalu w ktorym mozna by zorganizowac imprezke weselna nie duza moze na jakies 40 osob. Nie znam jeszcze dobrze takich lokali w okolicy dlatego zwracam sie z zapytaniem do szanownych Forumowiczy czy jestescie mi cos w stanie doradzic jak sie ksztaltuja ceny i gdzie warto cos zorganizowac ? Pozdrawiam serdecznie i oczekuje z niecierpliwoscia na odpowiedz. :D :super:
troyek - Pon Mar 05, 2007 15:43

ja bylem u brata na weselu w Restauracji Goscinnej :)
na sikorniku, i bardzo fajnie bylo. :)


chociaz szczerze, teraz polecal bym cos innego i lepszego :>

kisia - Pon Mar 05, 2007 15:52

SebGer, poczytaj topik :)
SebGer - Wto Mar 06, 2007 19:17
Temat postu: Zaspół czy DJ na przyjęcie weselne ??
Tak więc jestesmy juz po paru telefonach i rozmowach na temat miejsca w ktorym zoorganizujem przyjecie i chyba spoczniemy w Zodiaku II. Cena gdzies około 135 zł za osobę więc jest jeszcze do przyjęcia ale teraz zastanawiamy się nad jakimś zespołem lub też DJ jakie są Wasze zapatrywania na tą kwestie i czy możecie coś doradzic :) Pozdrawiam serdecznie :D
sabina - Wto Mar 13, 2007 16:07

Czesc ja dopiero zaczynam poszukiwania i juz mam dość hih :kwiatek:
Arex30 - Wto Mar 13, 2007 17:41

sabina, a co brak daty??
zapytaj e Lagunie nad jeziorem Pławnowice jak co to .........

sabina - Sro Mar 14, 2007 07:24

Arex30 nie nie brak daty bo wesele w przyszłym roku tylko jest tk,ze ja mam wybredna rodzinke i oni lubią dobrze zjesc aja niekoniecznie i jak sobie tak szukam to lokale super a jedzienie do niczego,albo na odwrót
ja jestem troche perfekcjonistką i boję się zawsze czy wszystkim dogodzę
myslałam o zamku w Toszku ale nie wiem jak tam jest z jedzonkiem
jak ktos coś o tym miejscu wie coś więcej to proszę o opinie
a wogóle to piekny dzień ze słonkiem dzisiaj mamy z ranka :upal:

Dorotka - Sro Mar 14, 2007 08:58

sabina napisał/a:
boję się zawsze czy wszystkim dogodzę
jeszcze się taki nie urodził, coby wszytskim dogodził ;) to ma być Twój dzień, rodzinka ma podziwiać Ciebie i Twoje szczęście - wybierz miejsce, które Wam będzie najbardziej odpowiadało :) przecież po latach nie będziesz pamiętać czy był sznycel czy rolada i czy zupa nie była za słona tylko nastrój, atmosferę miejsca i takie rzeczy.
Arex30 - Sro Mar 14, 2007 11:09

sabina, Spox
Dorotka napisał/a:
jeszcze się taki nie urodził, coby wszytskim dogodził to ma być Twój dzień, rodzinka ma podziwiać Ciebie i Twoje szczęście
Naga prawda...
Dlatego Ty decydujesz i TY wybierasz Jeśli chcesz to moge popytać w Lagunie tylko podaj jakiś termin .... na PW
Zamek w Toszku piękna sprawa lecz nie wiem jak z Cateringiem......
Może zrobić tak że wynająć zamek a Catering np swój ( tzn firma ). Polecam Catering pod Kasztanami w Zabrzu. A może tez w Zabrzu zrobisz wesele...?

Major - Sro Mar 14, 2007 21:37

sabina, bylem tam na jednym weselichu. Przyznam ze atmosfera byla iscie na wysokim poziomie. Moze nawet zbyt wystawnie to wygladalo. Jedzonko rowniez dobre, tylko sala na ktorej sie bawilismy nie byla zbyt wielka. Nie wiem czy maja tam wiecej, ale ta w ktorej mysmy przebywali byla jak dla mnie zbyt mala :)
kisia - Czw Mar 15, 2007 18:45

bawiłam się na zamku w Toszku i było świetnie

Co do cateringu to sie dowiem, narazie jak to wygląda na zdjęciach



goście stroja w części do tańczenia



wydaje mi się że miejsca do zabawy jest sporo,


przed lokalem sa ławeczki



takie sa widoki, fajne miejsca na zdjęcia





a tak wygląda nocą



Szamanka - Czw Mar 15, 2007 21:39

Wyglada niezle i fajne zdjecia mozna zrobic na tle tych ruin
sabina - Pią Mar 16, 2007 07:15

czesc wszystkim
Arex30 właśnie rozmawiałam wczoraj z kumplem co to był na weselu w Lagunie w Pławniowicach i ja wiesz jestem zachwycona tym co mówił, weszłam na stronę Laguny i super chyba tam jest ale nie wiem ile sobie życzą na os za jedzonko i co proponują gratis np. tort dla młodych i apartament jak z noclegami
chyba musimy sie tam sami wybrac
a wiesz interesuje nas coś we wrześniu chyba ze nie to pażdziernik
dziekuje za wszystkie posty

Arex30 - Pią Mar 16, 2007 09:51

sabina, ciesze sie
Jesli moge w czems pomóc to ......

kisia - Pią Mar 16, 2007 10:53

Cytat:
chyba musimy sie tam sami wybrac

tak najlepiej załatwia sie sprawy, coś co jednym odpowiada innym nie musi :)

SebGer - Pon Mar 26, 2007 19:05

Witajcie ponownie o szanowni :) Że tak powiem ja juz chyba zostane przy tym co znalazlem z zespolu zrezygnowalem na koszt DJ-a. A teraz zastanawiam sie nad jakims fotografem i filmowaniem imprezki może macie kogoś sprawdzonego jesli można proszę o namiary :) Pozdrawiam serdecznie :cool:
Arex30 - Pon Mar 26, 2007 21:12

sabina,
jeśli chcesz to już rozmawiałem z właścicielem Laguny
Jesteś oczekiwana
wiec jeśli chcesz mogę Cię umówić

sabina - Wto Mar 27, 2007 08:19

czesc Arex byłam w lagunie w niedziele ale niestety niczego się konkretnego (Pani była jakaś taka niedoinformowana)nie dowiedziałam tyle ze sa jakieś terminy i widziałam salę, wczoraj dostałam meilem menu i wybraliśmy już coś czekam na telefon od Kierowniczki bo zostawiłam w recepcji swoj numer telefonu,napewno jesteśmy zdecydowani tylko musiałabym jakoś się z nią umówić co doszczegółów i wypytać na okoliczność.A ty Arex co ty masz tam jakieś chody czy tylkoi sobie ze mnie zartujesz hih
sabina - Wto Mar 27, 2007 08:26

SebGer jesli jesteś z Gliwic to polecam ci Pana Krzysia tel 2704300 jakbyś chciał sie z nim skontaktować ma firmę na Chorzowskiej w gliwicach za metalchemem nazywa się Videolight polecam sama widziałam kilka jego prac także i nie są naprawdę tandetne
sabina - Czw Mar 29, 2007 08:02

czy ktoś moze mi coś powiedzieć na temat laguny w pławniowicach please?
Szamanka - Czw Mar 29, 2007 12:06

Sabina, czy Ty tam przypadkiem nie bylas juz na jakies rozmowie?
Cytat:
byłam w lagunie w niedziele

Arex30 - Czw Mar 29, 2007 12:53

sabina, cio chcesz wiedzieć
sabina - Pią Mar 30, 2007 07:00

na rozmowie byłam a raczej chciałam byc w poprzednią niedzielę ale pani w recepcji jakas nowa i nie powiedziała mi tego co chciałam usłyszeć(chodzi mi o szczegóły) w tygodniu zadzwoniłam i umówiłam się z Panią kierownik na niedzielę czyli za dwa dni w zasadzie.
Arex30 chciałabym wiedzieć jak jest z jedzonkiem czy smaczne i czy ilościowo jest jak kot napłakał czy całkiem sporo,czy jest jakieś miejsce osobne do którego mam tylko ja dostęp takie w którym mogłabym przechowywać alkohol i inne rzeczy,czy w ramach wesela są jakieś upusty na pokoje w hotelu dla gości,czy stroję sobie sama salę czy nie,do kiedy jest obsługa na sali czy całą noc czy tylko do określonej godziny, czy szampan jest w cenie i kupę innych pytań jeszcze mam -takie zboczenie zawodowe szczegółowe analizowanie wszystkiego
także bede wdzięczna za jakieś opinie

Arex30 - Pią Mar 30, 2007 12:07

sabina, jeśłi umówiłaś sie z Justyną to OK. Ja rozmawiałem z jej chłopem i powiedziałem że bedzie moja znajoma si epytac o miejsce na wesele.
sabina - Pią Mar 30, 2007 13:17

wow spoko jesli mozemy uznać, ze jestesmy znajomymi to spoko
mam nadzieje ,ze wszystko wypali trochę sie denerwuję normalnie jakby to miało byc już i mam nadzieje,ze się porozumiemy i bedzie wilk syty i owca cała
dziękuje za anons

sabina - Pon Kwi 02, 2007 07:07

jestem po wizycie w Lagunie i muszę powiedzieć pełny profesjonalizm,bardzo miła właścicielka i wesele już zaklepane, już się nie mogę doczekać
m.w - Sro Kwi 11, 2007 11:26

Pod Platanem w Kozłowie :) 150zł/os, dobre jedzonko, extra miejsce, cisza, staw, strusie, korty tenisowe, hotelik, salon SPA i takie tam inne
pooja - Sro Maj 09, 2007 18:19

sabina napisał/a:
jestem po wizycie w Lagunie i muszę powiedzieć pełny profesjonalizm,bardzo miła właścicielka i wesele już zaklepane, już się nie mogę doczekać


Ja równiez bede miala wesele w Lagunie :] super miejsce. Chcialabym poznac opinie ludzi ktorzy byli tam na weselu, jak smakowalo jedzienie i ogolnie jaki klimat?

Sabina kiedy bedziesz miala wesele? jakie wybralas menu?

pozdrawiam:]

SebGer - Pią Maj 18, 2007 12:12
Temat postu: Autobus na Wesele
Witajcie o szanowni, czy macie moze jakies namiary na kogos kto oferuje wynajecie autobusu na przewoz gosci weselnych oczywiscie w jakiejs przyzwoitej cenie. Dziekuje z gory za podpowiedz. Pozdrawiam serdecznie.
Anula - Pią Maj 18, 2007 12:26

ja na wesele siostry załatwilam autobus w PKM Gliwice. Maja najnizsze ceny wsród przewoźników ( na terenie Gliwic przejazd wraz z oczekiwaniem pod kosciołem czyli jakies 2 godzinki to koszt ok 150 zł za jeden autobus) . Zajzyj na ich strone internetowa, tam sa ceny i telefon kontaktowy. Bardzo ciezko jest kogos z prywatnym przewozem znaleśc :kwasny:
Poza tym Trans-Gór Zabrze wynajmuje autokary w miare niedrogo.
Mam jeszcze telefon do pewnego Pana który zaczyna swą działalnos w tych usługach . Jak jestes zainteresownay to daj znac na PW . Podam namiary :)

no i dodam że terminy w PKS lub PEC sa tak oblęzone ze szok wiec trzeba sie spieszyc ale oni maja ceny wprost kosmiczne

sabina - Sro Cze 20, 2007 07:50

pooja wesele mam 9 sierpnia 2008 zastanawiałam się nad menu za 130 ewentualnie za 120 zł bo nie bede z żarciem przesadzać jak będzie gorąco bez przesady tym bardziej , że wesele mam na ok 100 osób, nie wiem jak będzie jedni ludzie mówią,że tam jest super, drudzy ,że baznadziejnie nie mam zamiaru się tym przejmować zobaczymy miejsce zaklepane i już:) :D
Grabarz - Sro Cze 20, 2007 09:27

sabina napisał/a:
wesele mam 9 sierpnia 2008


To bardzo wcześnie wszystko planujesz, ja przed swoim jakieś pół roku miałem zajętą tylko salę, natomiast menu ustalane było 1,5 - 2 tygodnie przed. Pewnie każdy daje Ci różne rady, no to jedna ode mnie - to jest lato, więc inwestowanie w dużo jedzenia a przede wszystkim w owoce jest nieopłacalne - mnóstwo zostanie.
Co do miejsca, to byle była klima, reszta sama się dopasuje, a jak weselnikom będzie gorąco to nigdzie im się nie spodoba :)

trunks - Sro Cze 20, 2007 15:03

Grabarz napisał/a:
Co do miejsca, to byle była klima

zgadzam sie bylem na weselu rok temu w wakacje i faktycznie zanim włączyli klime to na sali była duchota że chej

Piotrulek - Sro Cze 20, 2007 17:38

SebGer napisał/a:
Witajcie o szanowni, czy macie moze jakies namiary na kogos kto oferuje wynajecie autobusu na przewoz gosci weselnych oczywiscie w jakiejs przyzwoitej cenie. Dziekuje z gory za podpowiedz. Pozdrawiam serdecznie



Pogadaj z Aither ona ma znajomości w WPK... :D :D ;) ;)

magusia24 - Sro Cze 20, 2007 20:37

Anula napisał/a:

ja na wesele siostry załatwilam autobus w PKM Gliwice

Ja tez na swoj slub wynajmowalam autobus w PKM Gliwice.Wyszlo mnie to duzo taniej niz u prywaciakow.I nawet autobus moglam sobie wybrac :D

Mariusz - Sro Cze 20, 2007 22:32

Jelcza na przykład :D
magusia24 - Sro Cze 20, 2007 22:54

Mariusz napisał/a:

Jelcza na przykład

Czemu nie ;) A tak na powaznie mysle ze warto sie zorientowac ile krzykna za transport panowie jezdzacy prywatnymi busikami.
A do odwozenia gosci po weselu wynajelam mini busiki z pl.piastow

Morqana - Sro Cze 20, 2007 23:13

magusia24 napisał/a:
A do odwozenia gosci po weselu wynajelam mini busiki z pl.piastow


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

magusia24 - Sro Cze 20, 2007 23:24

Morqana to nie jest smieszne :krzeslem: ;)
sabina - Czw Cze 21, 2007 12:30

GrabarzWesela jeszcze nie mam zaplanowanego na tip top tylko tę salę w Lagunie, gdzie przy okazji dostałam propozycje menu.Autobusy w PKM są tanie rzeczywiście, byle by ceny, jak wzrośnie zainteresowanie nie poszły w górę bo wiecie jak to jest. Klima na szczęscie w Lagunie jest. Jak szukałam sali to przede wszystkim klima była dla mnie istotna, a resztę się dogra, a i muzykantów musiałam szybciej zaklepać.
trunks - Czw Cze 21, 2007 16:41

sabina napisał/a:
a i muzykantów musiałam szybciej zaklepać

wystarczy po prostu jakis laptop podpjąć pod głośniki i jakies weselne mp3 ;) Oczywiście obsługiwał by to ktos, kto fajnie zapowiada piosenki i nakręca impreze :)

Anula - Czw Cze 21, 2007 16:49

trunks napisał/a:
wystarczy po prostu jakis laptop podpjąć pod głośniki i jakies weselne mp3 Oczywiście obsługiwał by to ktos, kto fajnie zapowiada piosenki i nakręca impreze

na weselu siostry był jeden gośc który obsługiwał sprzęt i cos tam sapał do mikrofonu, zapowiadał, nakręcał ludziska do tańca i wymyślał rózniste weselne zabawy :) super to wszystko zorganizował, wszystkim sie podobało. Orkiestry to chyba konczą swój byt. Chociazby z powodu ceny.

MajkeL - Czw Cze 21, 2007 16:51

trunks napisał/a:
wystarczy po prostu jakis laptop podpjąć pod głośniki i jakies weselne mp3

Co jak co, ale to wesele ..... impreze z laptopem można zrobić co tydzień......
Chyba warto dać "parę złotych" na dobry zespół.......
Nie ma to jak orkiestra i konkursy na weselichu :D

magusia24 - Czw Cze 21, 2007 22:39

MajkeL napisał/a:
Co jak co, ale to wesele ..... impreze z laptopem można zrobić co tydzień......
Chyba warto dać "parę złotych" na dobry zespół.......
Nie ma to jak orkiestra i konkursy na weselichu

Zgadzam sie z Toba.Na weselu powinna byc orkiestra z wodzirejem :) Dobry zespol i wodzirej to polowa sukcesu takiej imprezy.Masz wtedy pewnnosc ze goscie beda sie dobrze bawic zamiast plaszczyc tylki przy stole ;)

trunks - Czw Cze 21, 2007 22:41

dla wypitych to bedzie obojetne skąd - byleby grało coś fajnego do tanca i tyle :)

Anula napisał/a:
na weselu siostry był jeden gośc który obsługiwał sprzęt i cos tam sapał do mikrofonu, zapowiadał, nakręcał ludziska do tańca i wymyślał rózniste weselne zabawy super to wszystko zorganizował, wszystkim sie podobało

no wlasnie mam podobne doswiadczenie z wesela kuzyna :)

magusia24 - Czw Cze 21, 2007 22:49

Cytat:

dla wypitych to bedzie obojetne skąd - byleby grało coś fajnego do tanca i tyle

Zanim goscie wypija ktos ta impreze musi rozkrecic.

Morqana - Czw Cze 21, 2007 23:34

magusia24 napisał/a:
Morqana to nie jest smieszne


Chodziło mi raczej o to Kochana, co się w tych busikach działo :hyhy:

trunks - Czw Cze 21, 2007 23:43

magusia24, i tak bawic sie zaczynają dopiero jak se wypiją, bo wczeniej coś jedzą i gadają przy stołach popijając.
Wg mnie na orkiestre to troche strata kasy, no ale kazdy robi jak chce :)

sabina - Pią Cze 22, 2007 07:21

Muzyka rzecz gustu, ja się bardzo dobrze bawię przy orkiestrze na weselach jak i większość rodziny i znajomych, nie wyobrażałam sobie innej opcji,poza tym mam fajowych młodych muzykantów i nie załuję, ze tak zdecydowaliśmy. Mam nadzieję,ze wszyscy bedą się dobrze bawić.
Major - Sob Cze 23, 2007 14:32

sabina, tez bym wybral orkiestre, dla mnie koles puszczajacy muze z kompa to ostatecznosc. Jak sa dobrzy muzykanci to nakreca tak impreze ze sie zapomina o calym swiece. Bylem na wielu weselach i roznie to bywalo, ale sama obecnosc kapeli juz ten kąt z glosnikami jakos ladnie wypelnia :P
pelulola - Pon Cze 25, 2007 19:20

Dodam swoje pięć groszy. mam wesele w sobotę, mamy zamówionego DJ, radiowca, kultura wypowiedzi, każdą naszą sugestię zaraz przemieniał na konkretny pomysł! Planujemy zabawy, jak się ludzię nie pobawia, to się szybko spiją, a poza tym nudno bedzie, stypa sie zrobi. Za folklorem to ja nie jestem, ale zabawy muszą byc, no i "pakiet wiocha", czyli przeboje w stylu "jestes szalona" ;)
trunks - Pon Cze 25, 2007 22:36

sweeet :)
Morqana - Pon Cze 25, 2007 22:59

trunks napisał/a:
Wg mnie na orkiestre to troche strata kasy


Jeden taki dzien w zyciu :przestraszony: Jaka strata kasy ?! Ja to bede szalala z kasa jak sie da, chociaz mialabym na glodzie 3 miechy siedziec :/

magusia24 - Pon Cze 25, 2007 23:27

Cytat:
Za folklorem to ja nie jestem, ale zabawy muszą byc, no i "pakiet wiocha", czyli przeboje w stylu "jestes szalona"
Zabawy i pakiet wiocha to podstawa ;) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :)
trunks - Pon Cze 25, 2007 23:37

MorQaNa napisał/a:
Jeden taki dzien w zyciu

nie zawsze jest tylko jeden i z reguły przy nastepnym razie juz sie bardziej oszczędza hehe :)

pelulola - Wto Cze 26, 2007 07:24

Dziekuje magdusiu! mieszkamy razem dwa lata, slub to taka formalność, ale przezywam to bardzo! Tunks, ja planuję tylko jeden własny ślub ;)
Dorothea - Wto Cze 26, 2007 09:40

pelulola, wszystkiego dobrego zycze dla Ciebie i przyszłego małzonka :slub:
magusia24 - Wto Cze 26, 2007 10:42

trunks napisał/a:
nie zawsze jest tylko jeden
Ale slub koscielny jest tylko raz w zyciu no chyba ze.... ale o tym nie ma co rozmawiac. Ja na swoim slubie nie oszczedzalam i zabawa byla pierwsza klasa :)
pelulola napisał/a:
ale przezywam to bardzo!
wyobrazam sobie.Pamietam jaka zdenerwowana ja bylam w dniu slubu :) Z nerwow nic nie jadlam a w kosciele zoladek dal mi o sobie znac :) Daj znac jak sie wszystko udalo :)
kaszanna - Wto Cze 26, 2007 12:39

Porównuję parę wesel na których byłam przy udziale zespołów i przy udziale dj`a i ten ostatni wygrywa :P Ja nie znoszę weselnych zabaw (dla mnie są żenujące z tego względu że ja nie pijąca) i śpiewów na jedno kopyto.
Arex30 - Wto Cze 26, 2007 12:40

pelulola, złóz mężowi ..... ode mnie :D
pelulola - Wto Cze 26, 2007 14:15

Dzieki, dzieki, złożę! Jasne, że dam znac jak było, jak bedzie fajnie to się pochwalę, a jak kicha to przestrzegę.... :wstyd: !
sabina - Wto Cze 26, 2007 14:32

Ech wam się wszystkie kapele kojarzą z wiochą a wcale tak nie jest, poza tym czy wy myslicie,że waszym weselnikom wszystkim będzie się podabał dj-nie sądzę. Nie ma co oszczędzać bo to właśnie jeden dzień więc bez przesady można pooszczędzać na czymś innym. Zarcie ,sala i dobra muza to podstawa, ślub jest dla młodych,a wesele dla wszystkich.
trunks - Wto Cze 26, 2007 15:30

pelulola napisał/a:
Tunks, ja planuję tylko jeden własny ślub

no planowac to chyba kazdy tak planuje, to oczywiste :)

magusia24 napisał/a:
Ale slub koscielny jest tylko raz w zyciu

no tak, ale my tu o weselu mówimy w sumie ;)

pelulola - Wto Cze 26, 2007 17:20

Sabina, zamówiony przez nas DJ jest świetny, bedzie ze swoim kompanem, jeden gra, drugi zabawia, ma byc muzyka dla dla każdego, kulturalne zabawy. A ja nie mam nic przeciwko orkiestrze, byłam i na takim weselichu, zespól był świetny, bez fałszu, pełen profesjonalizm! kwestai gustu, my chcieliśmy DJ, zobaczymy....
magusia24 - Wto Cze 26, 2007 20:19

trunks napisał/a:
no tak, ale my tu o weselu mówimy w sumie

ale takie wesele z prawdziwego zdarzenia jest tylko po slubie koscielnym ;)
sabina napisał/a:
ślub jest dla młodych,a wesele dla wszystkich

doslownie wyjelas mi to z ust :)

trunks - Wto Cze 26, 2007 20:48

magusia24 napisał/a:
ale takie wesele z prawdziwego zdarzenia jest tylko po slubie koscielnym

no tak bo potem jest tak jak pisalem - ze szkoda juz ludziom kasy drugi raz ;)

magusia24 - Wto Cze 26, 2007 23:53

trunks napisał/a:
no tak bo potem jest tak jak pisalem - ze szkoda juz ludziom kasy drugi raz

to raczej nie skapstwo. Gdy nastapi ten drugi raz moze te osoby nie czuja potrzeby przezywania raz jeszcze tego w taki sposob jak za pierwszym razem, wybieraja mila bardziej kameralna imprezke w gronie najblizszych.Zreszta kazdy ma wlasne zdanie na ten temat ;) I kazdy ten wazny dzien chce urzadzic na swoj sposob :)

kisia - Sro Cze 27, 2007 00:24

magusia24 napisał/a:
to raczej nie skapstwo.
skapstwo raczej nie, ale zdrowy rozsądek i jakies nabyte w tej dziedzinie doświadczenie. Po co mam wydawac stasznie dużo kasy by zaprosić jak najwięcej ludzi, z których część i tak będzie niezadowolona, skoro moge tą kase wydac na niezapomniana podróż poślubną :D
Morqana - Sro Cze 27, 2007 07:53

kisia napisał/a:
skapstwo raczej nie, ale zdrowy rozsądek i jakies nabyte w tej dziedzinie doświadczenie


Doswiadczenie ?:D No.. moze ktos bierze slub trzeci, czwarty raz :) zycie...

pelulola - Sro Cze 27, 2007 08:07

My nie robimy ogromnego wesela, właściwie to przyjecie weselne, z tańcami, muzyką, na 36 osób. Zapraszamy najblizszą rodzine i serdeczenych znajomych, ludzi, w których gronie chcemy uczić ten wyjątkowy dzień.
sabina - Sro Cze 27, 2007 08:34

A tak na marginesie to ile kasy bierze DJ za imprezę?
pelulola - Sro Cze 27, 2007 08:46

Sabina, przyznam,że nie wiem dokładnie ile wezma nasi Dj'e (to jest prezent od rodziców- oni opłacaj :D )! Ale jak dowiadywialismy się wczesniej cena wyjsciowa to około 800zł.
pelulola - Wto Lip 03, 2007 17:31

Już jestem meżatką :) ! Było super! Z czystym sumieniem mogę polecić Hotel Żagiel w Niewieszu! A tak na marginesie, to DJ sie spisał....
magusia24 - Wto Lip 03, 2007 17:57

pelulola napisał/a:
Już jestem meżatką ! Było super!

Szkoda ze ten dzien tak szybko mija co?? Przygotowania tyle trwaja.To teraz pochwal sie zdjeciami :)

trunks - Wto Lip 03, 2007 22:14

no gratuluje :)
Arex30 - Sro Lip 04, 2007 09:02

pelulola napisał/a:
Było super
heheh to sie ciesz bo teraz to moze być różnie :hyhy:
Ale gratki ....

Dorothea - Sro Lip 04, 2007 09:46

pelulola, moje gratulacje,zycze Wam duuuuzooooo szczescia
pelulola - Sro Lip 04, 2007 10:20

Dziękuję serdecznie, jeszcze nie potrafię dojść do siebie, przeżywam każdą chwilę, analizuję! Zabawa była fajna, tyle przygotowań a to jak bańka mydlana....ale warto było! A fotek to się wstydzę wysłać :zawstydzony:
Dorothea - Sro Lip 04, 2007 10:31

pelulola napisał/a:
A fotek to się wstydzę wysłać



no cos Ty!!!
wyslij, bardzo prosze

magusia24 - Sro Lip 04, 2007 23:22

pelulola napisał/a:
A fotek to się wstydzę wysłać

Nie ma czego sie wstydzic :) Koniecznie sie pochwal jak slicznie wygladaliscie :)

madi - Sro Sie 08, 2007 20:21

Czy ktoś z was był na weselu w hotelu łabędź na Dzierżnie?
A może słyszeliście coś o tym lokalu?

Major - Sro Sie 08, 2007 23:57

madi, ja bylem, ale bardzo dawno temu.
frohike - Czw Sie 09, 2007 04:15

Major, a jak twoje wrazenia? spoczko?
Major - Czw Sie 09, 2007 20:13

Jedzenie wtedy jak pamietam bylo srednie, poza tym niestety wtedy byl taki upal, ze nikomu sie tez jesc nie chcialo i ludzie woleli siedziec na zewnatrz no i to byl plus, bo okolica i sasiadujace jezioro robilo mila atmosfere. Obsluga od tamtego czasu pewnie zdazyla sie z 3 razy zmienic wiec pisac o tym nie ma sensu. Ogolem bylo fajnie, zreszta nie lokal sie liczy tylko ludzie i atmosfera panujaca w czasie zabawy.
sabina - Pią Sie 10, 2007 08:09

A macie jakieś komentarze na temat Laguny nad jeziorem pławniowickim?
Major - Pią Sie 10, 2007 19:39

sabina napisał/a:
Laguny nad jeziorem pławniowickim?

Tam tez na weselu bylem :D Podobna atmosfera i podobna sytuacja, tylko ze jakos tak lepiej :P albo przynajmniej mi sie tak wydaje. Tak naprawde to miejsce jest tylko nie wielkim dopelnieniem. Fajnie jak goscie moga sie przejsc po ladnej okolicy, ale czasem powoduje to ze pustoszeje sala i ludzie zamiast sie bawic to wybywaja w plener.

veronica - Pią Sie 10, 2007 19:56

Cytat:
Laguny nad jeziorem pławniowickim

też tam byłam na weselu i była wtedy akurat ładna pogoda i ludzie i tak się bawili na sali :) jedzenie na prawdę pyszne, zespół też super grał tylko nie wiem czy był z zewnątrz czy z hotelu. Okolica może i odciągać niektórych ludzi ale chyba lepiej jak jest gdzie wyjść i gdzie usiąść jak jest gorąco w ładnym otoczeniu niż na jakiś betonowy chodnik. W ogóle wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, tak że obsługa na medal ;) no i plusy tego ogrodu są takie że jak jest ciepło to poprawiny można zorganizować bardziej jako takie garden-party z grillem lub rożnem :hyhy: a i tak można wracać do środka potańczyć ;)

Arex30 - Sob Sie 11, 2007 10:37

Lagune polecam z całą odpowiedzialnościa
Jesli trzeba to moge pomoc ..... ( znam tam parę osób )
:D

sabina - Wto Paź 09, 2007 09:44

a kto wie coś o nowym lokalu w Gliwicach dom weselny czy coś takiego gdzies w centrum miasta jest czy cos ktoś słyszał co i jak. Podobno to gdzieś w okolicach ul. wieczorka lub wyżej w stronę wójtowej wsi jak leci linia tramwajowa.
inamorata - Wto Lut 19, 2008 20:52
Temat postu: Lokal na wesele
Witam, w tym temacie chciałabym poznać wasze opinie na temat lokali najlepszych do organizacji tego typu imprezy. Na razie mam na oku Hotel Silvia w Sośnicowicach, albo Restauracje 3Światy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc. :)
Szamanka - Wto Lut 19, 2008 20:59

Madziu przegladnij temat od poczatku moze cos znajdziesz ciekawego
troyek - Wto Lut 19, 2008 21:00

nie wiem czy już było.

polecam " Pod Platanem " w Kozłowie. byłem tam fotografem na ślubie, i na prawdę super tam jest :} i papu, i wystrój, i klimat, i otoczenie, i wszystko :}

h t t p;//podplatanem, p l/

Szamanka - Wto Lut 19, 2008 21:08

Popieram, jest tam naprawde swietnie .
inamorata - Wto Lut 19, 2008 21:19

Wygląda dobrze, restauracja z hotelem byłaby najlepszym rozwiązaniem ze względu na sporą ilość gości z poza miejsca zamieszkania. :)
krzys - Wto Lut 19, 2008 22:19

h t t p;//w w w elefant-restauracja, p l/

POLECAM !!! :D, a co do noclegu dla gości to też da się załatwić. Kwestia uzgodnienia. Niedaleko Elefanta, jest kościół, wiec :)

inamorata - Wto Lut 19, 2008 22:40

No tak, tylko, że jeśli miało to być poza Gliwicami, to już w grę wchodziło by tylko z noclegiem. Ale dziękuję. :)
troyek - Wto Lut 19, 2008 22:41

inamorata, polecam się jako fotograf ;)
inamorata - Wto Lut 19, 2008 23:19

Jeśli masz czas w sierpniu to będę wiedziała do kogo się zgłosić. ;)
inamorata - Wto Lut 19, 2008 23:23

btw. świetne fotki masz w portfolio, najbardziej ujęło mnie to z dwójką ludzi stojących w szczerym polu i trzymających się za ręce. :)
kisia - Wto Lut 19, 2008 23:57

czy nadal jest tu mowa o lokalu na wesele ? :klutnia:
inamorata - Sro Lut 20, 2008 08:11

Przepraszam, kisiu. Już koniec off top'a. :P
troyek - Sro Lut 20, 2008 14:46

inamorata, jak tylko masz ochote i bede dostepny, to chetnie sluze uslugami.

koniec offa :)

kisia, :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

inamorata - Czw Lut 21, 2008 08:54

Lokal wybrany, dziękuję za pomoc. Zdecydowaliśmy się na Silvię w Sośnicowicach. :) Teraz tylko uganianie się za resztą, w końcu do sierpnia już nie tak wiele czasu zostało. :P
Matrix - Sro Lut 27, 2008 11:44

Silvia- lokal elegancki, drogo jak cholera, otoczenie super, ale obsługa beznadziejna, do tego stopnia że nie zdazysz zjesc a juz Ci sprzątną talerz sprzed nosa albo osoba która akurat jest w WC nie dostanie np. deseru kiedy jest akurat podawany, polecam Tawernę w Kleszczowie, obsługa super, super zarcie, lokal na 5 z +
Aither - Sro Lut 27, 2008 11:56

tez musialabym sie powoli zastanowic nad lokalem O_o
inamorata - Sro Lut 27, 2008 12:34

Matrix, nie chciałabym tak daleko emigrować, Silvia do najtańszych nie należy, ale jest to lokal sprawdzony, do którego zastrzeżeń, prócz tych cenowych to nie mam. Dlatego też właśnie się na niego zdecydowałam.
Aither - Sro Lut 27, 2008 12:37

a w zabrzu nie ma Silvia tez ? na Knurowskiej :)
inamorata - Sro Lut 27, 2008 13:07

No owszem jest :)
Matrix - Sro Lut 27, 2008 13:44

inamorata napisał/a:
Matrix, nie chciałabym tak daleko emigrować, Silvia do najtańszych nie należy, ale jest to lokal sprawdzony, do którego zastrzeżeń, prócz tych cenowych to nie mam. Dlatego też właśnie się na niego zdecydowałam.


No ja byłam na weselu tam wiec pisze z własnego doswiadczenia, a to ze cos jest bardzo drogie to nie znaczy że jest najlepsze, ale to tak na marginesie, a w Tawernie tez byłam na weselu i wszyscy byli zachwyceni, no coż moze wesele na którym byłam w Silvii w Sosnicowicach trafiło na taką a nie inna ekipe obsługujacą, Tobie życze zdecydowanie lepszej

Szamanka - Sro Lut 27, 2008 15:26

W "Sylvii" mialam okazje tylko zjesc obiad, dlatego nie wypowiadam sie na temat obslugi, ale w " Tawernie" bylam na weselu, urodzinach.....

Zgadzam sie, tam naprawde jest swietnie, obsluga mila, jedzenie pyszne i miejsce na spacery czy robienie zdjec tez ma swoj urok.

inamorota a u " Bogusza" pytalas?

inamorata - Sro Lut 27, 2008 16:29

Tak, też. Chodziło mi o miejsce z hotelem, ponieważ będzie dość spora liczba gości z zagranicy i trzeba ich gdzieś przenocować.Matrix, nigdzie nie napisałam, że to co drogie musi być dobre. Rozpatrzyliśmy z moją połówką wiele opcji, na prawdę. Po wszystkim doszliśmy do wniosku, że najlepszą ofertę ma Silvia ot co.
Frycek - Sro Lut 27, 2008 16:43

Ja mam rezerwacje w Chacie Polaka :) calkiem inny klimat
Dorothea - Sro Lut 27, 2008 21:29

Frycek, zenisz sie ?????? :zdziwko: :D
inamorata - Sro Lut 27, 2008 22:59

Dorothea, heh też się zdziwiłam. :P
veronica - Sro Lut 27, 2008 23:01

a propos chaty polaka to znalazłam kiedyś na youtube filmik z tego lokalu. Całkiem zachęcająco to wygląda ;)

h t t p;//pl.youtube, c o m/watch?v=I5wfPdkJRes]h t t p;//pl.youtube, c o m/watch?v=I5wfPdkJRes

Frycek - Czw Lut 28, 2008 07:37

Dorothea napisał/a:
Frycek, zenisz sie ?????? :zdziwko: :D

heheeh.
No coz zycie jest tylko jedne nie mozna ciagle zyc w "zalobie"
Tak wiec lapie sie zycie za robi i idzie dalej :)

mbuksa - Wto Mar 04, 2008 20:20

a co sądzicie o Zajezdzie u Bogusza?

h t t p;//w w w ubogusza, c o m]h t t p;//w w w ubogusza, c o m

mają dużą sale na 250 osob

sallma - Czw Mar 13, 2008 13:24
Temat postu: no wlasnie gdzie?
Hejka
Tez planuje wesele i zupełnie nie wiem gdzie :/
Planujemy tak na koniec sierpnia poczatek wrzesnia 2008 (bo 19.09 jedziemy na podroz poslubna wiec slub - jak nazwa wskazuje - musi byc wczesniej :D)
Mieszkam we Wrocku i juz mnie wykancza jezdzenie do gliwic i ogladanie.
Moge sie podzielic wiedza jaka posiadam:
-Orion w łabedach kolo bumaru - tanio 1 dzien 90-120 ale jak dla mnie zalatuje PRLem
-Uno na wieczorka (brat mojego tam mial) mega wypas za 200 zl za os jest zarcia full, ciasto, napoje, piwo wino wodka ile kto da rade, plus dj ktory puszcza muzyke jaka chcemy i wodzirej (szef lokalu), kelnerzy w rekawiczkach full wypas. Ja tam nie bylam, byla rodzina mojego przyszlego i wszyscy zachwyceni, ale jak powiedzialam ze bym tam chciala to ze niee bo brat tam mial. Jesli chodzi o poprawiny to 50 zl za osobe ale juz za kazda flaszke wodki sie placi (22 zeta chyba), i jest pokoik jakby ktos zaslabl ;) jak dla mnie super

moze np ktos mi cos moze powiedziec o zodiaku w szałszy albo innej fajnej sali w gliwicach i okolicy?

krzys - Czw Mar 13, 2008 13:28

a ja dalej przy interesie "rodzinnym" zostane i polecę :)

w w w elefant-restauracja, p l , nocleg gratis jak co z tego co pamiętam, mozna transport dla klientów również załatwić :) ... Stronka może i skromna, ale nie pamiętam wesela, by komuś coś nie pasowało :)

Szamanka - Czw Mar 13, 2008 13:33

Wyglada calkiem calkiem
krzys - Czw Mar 13, 2008 13:39

jak tam jeszcze kelnerowałem, to mialem wesele z ludźmi z krakowa :o

Zamówienia są robione na parę lat do przodu tam, ale niewiem jak jest teraz, można zadzwonić i się zapytać, chyba, że mam się dowiedzieć sam, jak ktoś sie wstydzi :p ...
Tylko termin proszę podać.

katarzyna35k-ce - Czw Mar 13, 2008 16:22

fajna knajpka :)
Jacek_s - Sro Maj 07, 2008 08:48
Temat postu: Lokal na Wesele ?
Szykam lokalu w ktorym po slubie goscie z para mloda sie bawia do bialego rana.
Jednak ten lokal chcialbym aby byl BOGATY Zeby robil wrazenie PRZEPYCHU.
jAKIS DWOREK ?? I w maire blisko Gliwic.
Pomuszcie mi znalesc.
To chyba dobry dzial bo wy kobiety dobrze sie na tym znacie.

kisia - Sro Maj 07, 2008 21:29

no, to ja przeniosłam do właściwego tematu, może tu znajdziesz jakieś ciekawe propozycje lub może
Hotel PA?AC WIŚNIEWSKI w Piekarach Śląskich w w w palac-wisniewski, p l/galeria
lub jezeli młodzi chcą wydać dużo kasy, moga spróbować wynająć sale np w Pałacu Ballestremów w Pławniowicach lub gdzie indziej i zamówić catering ;)

shayenne - Sob Cze 07, 2008 22:02

Witam :)
Tym razem przyszła na mnie pora :) Też chciałabym się dowiedzieć jakie jeszcze fajne restauracje lub hoteliki znacie. Muszę wyprawić wesele a raczej weselicho na ponad 100 osób i mam dylemat. Mam parę na oku : Żagiel w Niewieszu, Laguna w Niewieszu, Elefanta, Biały dom. Czytałam wszystkie Wasze posty i głównie kręci się wszystko wokół Laguny albo Karola. Może macie jakieś nowe pomysły, bo ja już jestem załamana szukaniem. Cena do 130 zł, i fajna okolica bylaby mile widziana :)
Pozdrawiam

sabina - Pon Cze 09, 2008 08:00

No to Laguna już odpada bo tam jeśli chodzi o kasę to najniższa cena za os. to 135 zł
Frycek - Wto Cze 10, 2008 20:09

Chata Polaka ,Menu od 130 za osobe
ja bede sie bawic tam za 2 tygodnie i zbilem cene do 100

Szamanka - Wto Cze 10, 2008 21:11

Frycek tzn, ze co? ze na wlasnym weselu bedziesz sie bawil?
inamorata - Sro Cze 11, 2008 16:55

Chata Polaka w miarę ok ;) chociaż ja nawet nie brałam jej pod uwagę. Wydaje mi się za mała. Wybraliśmy Tawernę w Kleszczowie. :)
Frycek - Sro Cze 11, 2008 17:58

No w Tawernie juz miejsca nie mieli dla Nas . wszystko porezerwowane
inamorata - Sro Cze 11, 2008 18:13

No ja rezerwowałam w lutym i miejsce się znalazło. :P
shayenne - Wto Cze 24, 2008 19:08

:) już wybrane :)
3 Światy :) w w w 3swiaty, c o m, p l :) mnie sie bardzo spodobało :)

troyek - Wto Cze 24, 2008 20:08

byłem kolejny raz fotografem w ' Pod Platanem ' w Kozłowie. polecam jeszcze raz :D
h t t p;//w w w podplatanem, p l/


i jak ktoś szuka fotografa na ślub :) to zapraszam na priv :)
nie drogo :D dobre/(...)/super/itp zdjęcia :D zupełnie inne, niż takie które zobaczycie w jakimś studiu - powielane tysiąc krotnie :)
:ok: :ok: :ok:

graza - Pią Lip 04, 2008 16:00

Czy ktoś może napisac kilka słów na temat wesela w Spichlerzu?? Wygląda fajnie, trochę drogo, ale powinnam dac radę. No i mają wolny termin, który mnie interesuje. Boję się tylko, bo nie znam żadnych opinii znajomych, a czasem mozna sie dobrze przejechać. Błagam o jakieś info - tylko obiektywne, sprzed północy :), bo chciałam zarezerwować juz w weekend. Z góry wielkie dzięki.
anoli101 - Pią Lip 04, 2008 20:27

Witam... mam do Was zapytanie odnośnie resteuracji ?abędz na Dzierznie. Czy ktoś był z Was w tej resteuracji na weselu a może ma jakieś fotki ... bardzo proszę o opinie na ten temat - :)
anika222 - Sro Sie 27, 2008 20:05
Temat postu: Gdzie wesele na 120-150 osób - gliwice i okolice
Szukamy z narzeczonym sali w gliwicach i okolicy własnie od 120 do 150 osób. Wiem że ciężko z takimi dużymi salami dlatego prośba o sugestie gdzie uderzyc:)
Arex30 - Sro Sie 27, 2008 20:26

ojjjjj a to juz były topiki o weselach :) poszukajcie
Bot - Sro Sie 27, 2008 21:41

Dokładnie. Wyszukiwarka nie boli. Post scalono do odpowiedniego.
Matrix - Czw Sie 28, 2008 10:46
Temat postu: Re: no wlasnie gdzie?
sallma napisał/a:
Hejka
Tez planuje wesele i zupełnie nie wiem gdzie :/
Planujemy tak na koniec sierpnia poczatek wrzesnia 2008 (bo 19.09 jedziemy na podroz poslubna wiec slub - jak nazwa wskazuje - musi byc wczesniej :D)
Mieszkam we Wrocku i juz mnie wykancza jezdzenie do gliwic i ogladanie.
Moge sie podzielic wiedza jaka posiadam:
-Orion w łabedach kolo bumaru - tanio 1 dzien 90-120 ale jak dla mnie zalatuje PRLem
-Uno na wieczorka (brat mojego tam mial) mega wypas za 200 zl za os jest zarcia full, ciasto, napoje, piwo wino wodka ile kto da rade, plus dj ktory puszcza muzyke jaka chcemy i wodzirej (szef lokalu), kelnerzy w rekawiczkach full wypas. Ja tam nie bylam, byla rodzina mojego przyszlego i wszyscy zachwyceni, ale jak powiedzialam ze bym tam chciala to ze niee bo brat tam mial. Jesli chodzi o poprawiny to 50 zl za osobe ale juz za kazda flaszke wodki sie placi (22 zeta chyba), i jest pokoik jakby ktos zaslabl ;) jak dla mnie super

moze np ktos mi cos moze powiedziec o zodiaku w szałszy albo innej fajnej sali w gliwicach i okolicy?
jezeli chodzi o Oriona to rzeczywiscie zalatuje PRL-em, natomiast jeżeli chodzi o UNO to byłam tam na imprezie troche odmiennej niz wesele, ale obsługa, wystrój i kuchnia jest super, kiedys byłam na piknikach na których mieli catering i pan który prowadził imprezę ten wodzirej jest bardzo wesoły, potrafi zagadywac i ma talent do prowadzenia imprez- 1 minus tego lokalu- nie mają własnego parkingu, trzeba parkowac na płatnym obok parkingu
ania.bros - Nie Gru 28, 2008 19:51
Temat postu: Wesele?
Planuje wesele, tylko nie wiem w jakim lokalu:/. Waham sie miedzy ?abędziem w Dzierżnie a Elefantem w Pławniowicach... Ktos moze cokolwiek polecic/poradzic?




/temat scalony-kisia/

krzys - Nie Gru 28, 2008 19:58

Oczywiście, ze mogę. Nie raz pisałem na tym forum, i napisze po raz kolejny.

Polecam Elefant w Pławniowicach (i proszę mi tu nie pisać, że realizuję laicyzację ;p). Niestety porównaniem nie mogę rzucić, ale wiem, że wujek ciągle wprowadza innowacje w Elefancie i jestem święcie przekonany, że wesele w tym lokalu jest na poziomie. Teraz już nawet imprezy mają w zimie, a to martwy sezon jest, dziś np. już impreza tam jest. Gdy tam kelenrowałem i stałem za barem, goście obecni na weselach zawsze byli zadowoleni. Wszystko jest zawsze ustalone z Młoda Parą i Gospodarzami.

Jeśli ma Pani jakieś pytania, zapraszam pod PW :))

ania.bros - Pon Gru 29, 2008 15:00

w ten dzień chciałoby się żeby wszystko było takie idealne i cudowne... :|
krzys - Pon Gru 29, 2008 18:08

i z całą pewnością będzie, wystarczy tylko sobie poustalać pewne rzeczy i potem nic tylko zabawa do białego rana :))
frohike - Pią Sty 23, 2009 21:13

ania.bros, ja moge polecić ?abedzi gdyz sam tam robiłem impreze weselna i jestem bardzo zadowolony z tego lokalu.
smooth - Pon Sty 26, 2009 02:08

Moja siostra miala wesele 8 lat temu w ?ABęDZIU... i powiem że szczerze polecam ten lokal :) tylko nie wiem czy sie przez te lata tam cos zmienilo czy nie...

tak czy siak impreza byla wypasna...

kisia - Czw Sty 29, 2009 09:14

czy ktoś wie jak wygląda organizacja wesela w 3 Światach na Kilińskiego ? (nie nie wychodzę za maż :P )
Szamanka - Czw Sty 29, 2009 09:48

Ostatnio widzialas, ze sala przygotowana na weselisko byla super.

Ladnie tam obok, tak zalesione i zazielone, autko jest gdzie postawic i w razie czego kosciol blisko :)

kisia - Czw Sty 29, 2009 10:50

ale ponoć cena za osobę na dzień dzisiejszy to 160 zł, a menu jest ubogie. do tego dochodzi opłata tzw korkowa, czyli płaci się 5 zł za każda wniesioną butelkę alkoholu. Rezerwacje trzeba robić teraz mimo że wesele ma być za rok, a za rok cena może jeszcze wzrosnąć :zdegustowany:
Deszcz - Czw Sty 29, 2009 18:52

Ja dzisiaj się dowiedziałem, bo znajomi w pracy szukają sali, że w restauracji w Gliwicach ul. Wieczorka, nowa nazwa "MAX", też biorą 160zł od osoby za jeden dzień (oczywiście) :niepewny:
Basia K - Pią Sty 30, 2009 16:02

kisia napisał/a:
cena za osobę na dzień dzisiejszy to 160 zł,



Tak cena to chyba norma....

Miałam robic komunię w lokalu-impreza krótsza niż wesele.Menu bardzo skromne :/ ...cena-135 zł/os.Bez ciast,deserów,owoców.

Szamanka - Pią Sty 30, 2009 17:11

Tez mi sie wydaje, ze cena jest w normie, w dodatku jak sie chce w eleganckim lokalu.
Czy ktos moze wie jak wyglada sprawa u " Bartosza" w Chorynkowicach ( to chyba jeszcze sa Chorynkowice :kwasny: )
Przejezdzajac tamtedy, widzialam ladna drewniana dobudowke i duzy placyk by podczas ladnej pogody wyjsc na dwor.
Drugie zas miejsce to Kleszczow ( zapomnialam nazwe) tam tez dosyc ladnie sie prezentuje.

krzys - Sob Sty 31, 2009 00:17

Basia K, są tańsze lokale :)), które mają SYTY stół, i jest naprawdę elegancko ;)

Szamanka, Tawerna w Kleszczowie ?? To Hotel i Restauracja, ale mogę się mylić ...

kisia, 5 zł za każdą butelkę ?? Wg mnie to głupie ... Dziwi mnie to, że lokal z takimi dziwnymi zasadami ma klientów, pierwszy raz spotkałem się z takim lokalem :o.

kisia - Sob Sty 31, 2009 02:48

nie twierdze że 160 zł to dużo, według mnie to normalna cena, tylko w innych lokalach za ta cene jest o wiele bogatsze menu, no i jeszcze to dziwne "korkowe".
Szamanka - Sob Sty 31, 2009 13:40

Krzys, wlasnie o Tawerne mi chodzilo i tam ceny wachaja sie od 130 zlotych
krzys - Nie Lut 01, 2009 10:49

podobnie jak w Pławniowicach w Elefancie ;).
Sylwester był tam na 250 osób, i wszyscy zadowoleni (łącznie z kolegą z klasy z technikum :o ) :hyhy:

Aither - Nie Lut 08, 2009 13:50

Poszukuję ciekawego lokalu na przyjęcie okolicznościowe na góra 50 osób :hyhy:


No dobra... nie robimy wesela... ale chcieliśmy zrobić małe przyjęcie dla rodziny, taka forma podziękowania za przybycie na ślub :P O co mi chodzi... o ciekawy plener, wystrój wnętrz, nie interesują mnie zwykłe lokale czy restauracje ale coś ciekawego coś w stylu Chaty Polaka - stylizowane, ciekawe... szukam takich "perełek" :) Teren:Gliwice, Zabrze lub okolice ;)

kisia - Nie Lut 08, 2009 23:41

Aither napisał/a:
coś ciekawego coś w stylu Chaty Polaka
a po co szukać coś w stylu Chaty, jak można w Chacie ? ;)
Aither - Pon Lut 09, 2009 08:54

kisia, a no chodzi o to iż w Chacie Polaka brat Pawła chce robić i głupio będzie jak oboje w tym samym miejscu będziemy robić :)
Basia K - Pon Lut 09, 2009 11:54

Coś podobnego jest przy trasie na Tychy...coś mi się tak kojarzy...nieopodal bodajże Borowej Wsi.
Basia K - Pon Lut 09, 2009 12:37

To jednak jest w Paniówkach,przy trasie na Mikołów.
"Rajcula"-jakoś tak

kisia - Wto Lut 10, 2009 21:37

tak dokładnie ta karczma w Paniówkach nazywa się Rajcula :)
Kwiaciarnia IZA - Sro Lut 11, 2009 00:18

Rajcule polecam :)
Wprawdzie na weselu nie byłam ale małej imprezce urodzinowej i jedzenie...super :) obsługa całkiem całkiem i klimacik fajny

Aither - Sro Lut 11, 2009 10:14

Hmmm ta Rajcula to jest przy głównej trasie tak ? :zdziwko:
Kwiaciarnia IZA - Sro Lut 11, 2009 10:44

tak przy głównej trasie. Z takim dziwnym "słomianym" dachem.
Basia K - Sro Lut 11, 2009 11:33

Aither napisał/a:
Rajcula to jest przy głównej trasie tak


Tak,tak jadąc od Gliwic masz ją po lewej stronie.Nie sposób jej nie zauważyc.

krzys - Sro Lut 11, 2009 16:07

dokładnie, baaardzo duży i piękny z zewnątrz lokal, jak dla mnie.
kisia - Sro Lut 11, 2009 18:05

krzys napisał/a:
piękny z zewnątrz lokal,
w wewnątrz też jest fajny, a wesela odbywają sie na pietrze
Szamanka - Sro Lut 11, 2009 20:15

A to np, by sie nie podobalo?

h t t p;//w w w ranczo.net, p l/

goska161 - Sro Lut 11, 2009 21:33

Jeśli chodzi o Zajazd "U Bogusza" w Sośnicowicach, to sala jest piękna, w stylu góralskim do 160 osób. Na zewnątrz jest zielono, dużo miejsca, ławeczki. Mam tam zarezerwowany termin ślubu na rok 2010. Czy ktoś słyszał coś na temat organizacji czy jedzenia w tym lokalu?? Jest wystarczająco dużo i dobre jedzonko?? I czy właściciele są godni zaufania??
Aither - Czw Lut 12, 2009 13:30

Ciekawie wygląda to miejsce :)
Bea.tka - Czw Lut 12, 2009 17:19

Ja robie małe przyjecie w restaruacji u Holendra :) wystrój jest przepiekny no i potanczyc jest gdzie ale tak jak mówie na małą liczbe gosci sie te miejsce nadaje bynajmniej mnie zauroczyło :)
kisia - Czw Lut 12, 2009 23:00

O właśnie Holender jest jeszcze :) oni mają na Obrońców Pokoju dom przyjęć. Zdjęcia wyglądają bardzo ładnie :) h t t p;//w w w domprzyjec.uholendra, p l/index.php?option=com_content&task=view&id=2&Itemid=3
Aither - Pią Lut 13, 2009 16:34

D_y_s_z_k__a, a jeśli można wiedzieć ile gości pomieści ? :) bo ja nie robię wielkiego wesela jedynie takie uroczyste przyjęcie, i na osób nie więcej niż 50, większość lokali jest większych a i wystrój mi nie bardzo odpowiada... i tak szukam szukam i nic ciekawego póki co nie znalazłam... jeszcze chcę sprawdzić Karczmę pod Św. Jerzym w Chudowie koło zamku... ponoć stylizowana na czasy średniowieczne :) ale jakoś się zebrać nie mogę i nie mam kiedy tam pojechać :/
Bea.tka - Pią Lut 13, 2009 17:31

Aither, ja bede miała max 30 osób i tyle wydaje mi sie max na to miejsce chociaz kierowniczka zapewniała mnie ze robiła juz przyjecia weselne w tej sali do 40 osób musiałabys pojechac i obejrzec to miejsce jest naprawde slicznie sala do ewentualnych tanców balkonik tarasowy osobna ubikacja nie beda nam goscie restauracji przeszkadzac bo salka jest u góry :) no i ten klimacik " u Holendra " wszystko w pieknym antycznym romantycznym stylu :)
Aither - Sob Lut 14, 2009 10:37

D_y_s_z_k__a, do 40 osób :) no to może być ciekawe :) nie dużo i wystarczająco :) a nie wiesz jak wygląda kwestia posiłków ? Bo ceny wszędzie prawie takie same różnica polega na tym co w tej cenie jest zapewnione :) U Holendra to jest przy Tarnogórksiej jak się na Rokitnice jedzie chyba nie ? :zdziwko:
Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 11:42

Aither, ta restauracja jest na Tarnogórskiej na stronie internetowej masz pkrzykładowe menu h t t p;//w w w restauracja.uholendra, p l/ ale wiadomo menu to kwestia dogadania :) no i plus jest taki ze mozna swój alkohol miec a w restaraucjach czesto bywa ze trzeba kupowac w lokalu albo płacic za obsługe jesli juz sie wnosi swój a tu nie ma problemu :)
oprócz tego wiadomo tort i ciasto we własnym zakresie :)

Aither - Sob Lut 14, 2009 12:16

Uuuuu fajna stronka :) przeglądnę sobie i poaptrzę :) no ale jak się wnosi własny alkohol często płaci się "korkowe" za obsługę i otwieranie tej wódki...
Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 13:11

a u Holendra sie nie płaci przynajmniej mnie nic nie powiedziano o tym :)
kisia - Sob Lut 14, 2009 15:37

u Holendra jest super i baaardzo dobre jedzenie. Obsługa bardzo obrotna(i przystojna :hyhy: ) szefowa p. Asia to świetna babka, z która można wszystko dogadać. Cenowo tez nie wychodzi drogo.Ale ta sala na 40, hmmmm miałam w niej wigilie 2 razy i wydaje mi się ze 30 no góra 35 to max by nie było bardzo ciasno. Po weselu można sobie kupić jakiś mebel od nich na pamiątkę ;) :rotfl:
Bea.tka - Sob Lut 14, 2009 16:43

jak dla mnie to nawet 30osób to jest max na te salke :)
Aither - Nie Lut 15, 2009 10:30

No jak na razie to u mnie wygląda na to że też nie będzie więcej jak 30-35 osób... lista gości jeszcze nie zamknięta ze strony Pawła :) u mnie już kąplet :)

D_y_s_z_k__a, Powiedz mi jak z zaproszeniami :) i podziękowaniami dla rodziców już coś myślisz o tym ? :)

Bea.tka - Nie Lut 15, 2009 11:02

Aither, napisałam ci wiadomosc na pw :)

ale jeszcze dodam ze tanie i ładne zaproszenia o ile nie zdecydujesz sie zeby sama zrobic sa w sosnicy na dole w papierniczym koło solarium blue solar ( tak to sie chyba nazywa ) 2,50 od sztuki :)

Aither - Nie Lut 15, 2009 11:11

Wiem gdzie :) widziałam je ale jakoś mnie nie zachwyciły :) jeszcze to przemyślę :) w końcu mam urlop w lipcu :D mogę zaprodzenia kleić :D
Bea.tka - Nie Lut 15, 2009 11:18

ooo kula to faktycznie czas bedzie na inwencje własną :)
kisia - Nie Lut 15, 2009 23:37

a tu jest temat drogie Panie o lokalach nadających się na wesele :P
Bea.tka - Pon Lut 16, 2009 09:14

rozpedziłysmy sie troszke :P
robert - Wto Mar 10, 2009 16:32
Temat postu: wole terminy na wesela w lokalu
Nie będę sie rozpisywał ale moje drogie właśnie załatwiłem sobie termin na wesele w restauracji Kosmos w Knurowie i ku mojemu zaskoczeniu maja jeszcze na ten rok wolne terminy bo własnie zmienił sie właściciel, więc kto w potrzebie niech dzwoni podaje nr 032 2352317

[ Komentarz dodany przez: kisia: 10 Marzec 2009, 17:11 ]
temat został scalony, a reklamowac się możesz po uzgodnieniu warunków z Adminem

Harcerka - Wto Mar 10, 2009 16:59

a jaki Ty masz w tym bisnez? zeby reklamowac? hehehe
Nowy wlasciciel? czy jak?

[ Komentarz dodany przez: kisia: 10 Marzec 2009, 17:09 ]
pomyłka, sorki

robert - Wto Mar 10, 2009 17:35
Temat postu: w sprawie lokalu Kosmos
Nie jestem właścicielem chciałem tylko dac znac tym co maja problem ze znalezieniem lokalu na wesele jezeli kogos urazilem sorki pozdrawiam
kisia - Wto Mar 10, 2009 17:39

robert, nikogo nie urazileś, tylko zakładnie 3 tematów o lokalu z wolnymi miejscami na wesela z daleka zalatuje reklamą. Jezeli tak nie jest to ok :), ale wiesz, my tu przeczuleni jestesmy na takie akcje.
Wracamy do tematu :)

robert - Wto Mar 10, 2009 17:42

ok ok wszystko jasne pozdrawiam
emilka24 - Pon Wrz 28, 2009 18:46

smooth napisał/a:
Moja siostra miala wesele 8 lat temu w ?ABęDZIU... i powiem że szczerze polecam ten lokal :) tylko nie wiem czy sie przez te lata tam cos zmienilo czy nie...

tak czy siak impreza byla wypasna...


Tak pamietam te czasy,pracowal tam fajny kucharz,gotowal super.Wiem ze juz tam nie pracuje ale wiem ze mozna go znalesc w w w hotelzagiel, p l jak szukacie sali na wesele to polecam tam jest superowo.
Kuchnia pyszna .

kk - Wto Lis 17, 2009 11:19

Co do wesela, jak narazie mamy następujące typy, które zamierzamy w tym tygodniu odwiedzić:

Restauracja Gościnna, ul. Rybnicka ( h t t p;//w w w goscinna.gliwice, p l/]h t t p;//w w w goscinna.gliwice, p l/ )

Restauracja 3 światy, ul. Kilińskiego ( h t t p;//w w w 3swiaty, c o m, p l/]h t t p;//w w w 3swiaty, c o m, p l/ )

Gospoda pod Wiązem, ul. Dolnej Wsi ( h t t p;//w w w gospodapodwiazem, p l/]h t t p;//w w w gospodapodwiazem, p l/ )

Pederoxe (dawniej Puszta), ul. Kozielska ( h t t p;//w w w pederoxe, p l/]h t t p;//w w w pederoxe, p l/ )

Chata Polaka, ul. Kozielska ( h t t p;//chatapolaka, p l/]h t t p;//chatapolaka, p l/ )

Restauracja Weselna Gliwice ( h t t p;//sala.nawesele.net/]h t t p;//sala.nawesele.net/ )

Co do tej ostatniej mam pytanie - co to jest i gdzie to jest ?
Czy którąś z tej listy możecie już na wstępie odradzić?
Z góry dzięki

Szamanka - Wto Lis 17, 2009 12:01

Cytat:
Restauracja 3 światy, ul. Kilińskiego



z tego co tu zostalo napisane w innych tematach i postach, to nie cieszy sie to dobra opinia jak na wesela.

MajkeL - Wto Lis 17, 2009 14:53

kk napisał/a:
Restauracja Weselna Gliwice ( h t t p;//sala.nawesele.net/ )

Co do tej ostatniej mam pytanie - co to jest i gdzie to jest

Obok ul. Kozielskiej i ul. Plebiscytowej

Czarnulka - Wto Lis 17, 2009 15:31

Chata Polaka ma fantastyczne jedzenie :) Z tego co kojarze to bardzo czesto sa tam wesela (czesto tam jadam ;) ) a goscie chodza bardzo usmiechnieci :)
kk - Wto Lis 17, 2009 15:45

MajkeL napisał/a:
kk napisał/a:
Restauracja Weselna Gliwice ( h t t p;//sala.nawesele.net/ )
Co do tej ostatniej mam pytanie - co to jest i gdzie to jest

Obok ul. Kozielskiej i ul. Plebiscytowej


Hmmmmm, nie za bardzo kojarzę co by tam mogło być i gdzie

MajkeL - Wto Lis 17, 2009 22:01

kk napisał/a:
Hmmmmm, nie za bardzo kojarzę co by tam mogło być i gdzie

Ja też nie, ale tak wynika z mapy podanej na stronie.

Deszcz - Wto Lis 17, 2009 22:06

Ja wyciąłbym z tej listy Restaurację Gościnna przy ul. Rybnickiej. Lokalizacja kiepska, ze względu na bliskość ulicy, a sam lokal nie prezentuje niczego na wysokim poziomie ;) To oczywiście tylko moja opinia
kisia - Wto Lis 17, 2009 22:32

MajkeL napisał/a:
kk napisał/a:
Restauracja Weselna Gliwice ( h t t p;//sala.nawesele.net/ )

Co do tej ostatniej mam pytanie - co to jest i gdzie to jest

Obok ul. Kozielskiej i ul. Plebiscytowej

na stronie jest napisane, że " biuro znajduje się w biurowcu przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach"

trunks - Wto Lis 17, 2009 22:49

kk napisał/a:
Gospoda pod Wiązem, ul. Dolnej Wsi

mnie tam sie podoba, dobre jedzenie i nie tak drogo

Kolinka - Pią Sty 01, 2010 14:01

emilka24 napisał/a:
smooth napisał/a:
Moja siostra miala wesele 8 lat temu w ?ABęDZIU... i powiem że szczerze polecam ten lokal :) tylko nie wiem czy sie przez te lata tam cos zmienilo czy nie...

tak czy siak impreza byla wypasna...


Tak pamietam te czasy,pracowal tam fajny kucharz,gotowal super.Wiem ze juz tam nie pracuje ale wiem ze mozna go znalesc w w w hotelzagiel, p l jak szukacie sali na wesele to polecam tam jest superowo.
Kuchnia pyszna .


Dzwoniłam tam do żagla same babki tam robią.

Ilonka - Sro Sty 06, 2010 21:31

Czy ktos moze wie, gdzie mozna znalezc nowoczesna sale na wesele? :) Najlepiej Gliwice, ale moga byc tez okolice. Chodzi mi o nowoczesne wnetrze - aby nie bylo stylizowane na retro, czy tez gospode. Bylabym wdzieczna za pomoc :super:
Wojciech_u - Wto Mar 09, 2010 13:47

Świetna klimatyzowana sala/restauracja ABBAS w Pyskowicach, ul. sikorskiego chyba!
Jedzenie pyszne, ceny bardzo konkurencyjne! terminy pewnie jak wszędzie, mieliśmy tam wesele z żoną! podziękowania dla Pani Reginy z bardzo dobrą organizację imprezy!:)


Pozdrawiam Wojtuś:)

[ Komentarz dodany przez: khaman: Wto Mar 09, 2010 14:40 ]
Nie dubluj swoich wpisów zwłaszcza te, które juz podpadają pod Reklame.

Szamanka - Wto Mar 09, 2010 13:51

Wojciech_u, napisal
Cytat:
Świetna klimatyzowana sala/restauracja ABBAS w Pyskowicach, ul. sikorskiego


tu sie zgodze.
Parking tez na miejscu i fajne fotki mozna w parku obok zrobic.
Oczywiscie na weselu nie bylam, ale na komunii i musze powiedziec, ze wszystko zorganizowane bylo na 100%

paablof - Nie Mar 14, 2010 07:22

ja polecam restauracje ARTUS Przyszowice, ul. Powstańców Śląskich 43 naprawdę super!!!! sala duża pomieści nawet 250 osob z miejscem na orkiestrę a jedzenie super smaczne i świeże!!!!!
annagliwice - Pon Kwi 19, 2010 18:30

Klub Muzyczny 4ART ul. Wieczorka 22:
- sala klimatyzowana
- dostepny letni ogród dla gości na czas trwania wesela
- menu już od 120zł od osoby ( w cenie zupa, danie główne, deser, zimna płyta, trzy ciepłe kolacje, szampan na powitanie, pełna dekoracja sali, obsługa)
- sala "Galeria na Piętrze" pomieści do 120 osób

kk - Pon Kwi 19, 2010 19:11

annagliwice napisał/a:
Klub Muzyczny 4ART ul. Wieczorka 22:
- sala klimatyzowana
- dostepny letni ogród dla gości na czas trwania wesela
- menu już od 120zł od osoby ( w cenie zupa, danie główne, deser, zimna płyta, trzy ciepłe kolacje, szampan na powitanie, pełna dekoracja sali, obsługa)
- sala "Galeria na Piętrze" pomieści do 120 osób


Restauracja na pewno ciekawa i fajna, ale problem z zaparkowaniem przed nią choćby kilku samochodów czy też autobusu z gośćmi.

annagliwice - Pon Kwi 19, 2010 19:54

annagliwice napisał/a:
Klub Muzyczny 4ART ul. Wieczorka 22:
- sala klimatyzowana
- dostepny letni ogród dla gości na czas trwania wesela
- menu już od 120zł od osoby ( w cenie zupa, danie główne, deser, zimna płyta, trzy ciepłe kolacje, szampan na powitanie, pełna dekoracja sali, obsługa)
- sala "Galeria na Piętrze" pomieści do 120 osób

od strony Powstańców Warszawy jest parking dostosowany dla sporej ilości samochodów ...parking to nie problem

MissIndependent - Sro Maj 05, 2010 20:38

również szukam lokalu na wesele, aczkolwiek niewielkie, bo na max 60 osób ;) przyznam, że o 4ARCIE nawet nie pomyślałam....
wonski - Pią Maj 07, 2010 01:28

Witam
Wiec juz nadszedl czas abym sie tez przylaczyl do tego tematu, bo jak mawiaja kolejarze na kazdego przyjdzie kolej no i na mnie - z wyborem sali - wlasnie przyszla;)

Mysle nad sala w Dabrowce(za Toszkiem kawalek) podobno bardzo fajnie, troche zieleni, przewidywana liczba osob ok 70(zmiesci sie bez problemu), cena nie wiem jaka, nie wiem jakie jedzenie i ogolnie jak tam jest. Jeszcze tam nie bylem dopiero sie wybieram no ale moze ktos cos wie na ten temat i moze sie podzielic informacjami :)

Nad abbasem w Pyskowicach tez rozmyslam podobno tez bardzo fajnie

No i labedz tez ale podobno teraz juz nie jest tak bajer jak przedtem, chodzi mi o obsluge bo jesli chodzi o miejscowke to jest super.

Albo rejtan na ul sw wojciecha. Ktos cos slyszal?

A co do 4arta to to nie jest to takie cos co sie w brame wchodzi i po wyjsciu z bramy jest kawalek do drzwi? Bo jesli tak to lokal fajny na piwko bo na wesele to chyba raczej nie ze wzgledu na ten wlasnie parking oraz to co zawsze mnie odpychalo z tamtad czyli niezbyt mily zapach z kibla :) Wiec nie wiem jakbym wytrzymal na weselu tam ;) No chyba ze sie cos zmienilo? wiec przepraszam :niepewny:


Pozdrawiam

kisia - Pią Maj 07, 2010 13:02

wonski napisał/a:
co do 4arta to to nie jest to takie cos co sie w brame wchodzi i po wyjsciu z bramy jest kawalek do drzwi?
tak to ten lokal. Tylko tam teraz jest piętro wykorzystywane. Jak jest z toaletami to nie wiem. Jeżeli chodzi o parking, to faktycznie raczej nie ma, ale kto na wesele samochodem jedzie ;)

Powodzenia życze w przygotowaniach :D

wonski - Sob Cze 12, 2010 22:11

Ok, wybor sali juz za mna, termin zaklepany, zaliczka zaplacona, teraz tylko jeszcze jeden problem(jest mnostwo problemow ale to narazie te najwieksze :P ) Problem polega na tym co(wlasciwie to kogo) wziasc na wesele, wodzireja czy zespol. Po dosc dlugich nie burzliwych dyskusjach padlo na zespol.
I teraz mam pytanie do tych ktorzy juz to przeszli badz maja jakiekolwiek wieksze pojecie niz ja bo moze ktos kogos zna lub byl na weselu i fajnie grali, kogo polecacie, jaki zespol, moze jakies namiary?

I czy ktos cos slyszal o zespole EXEL z Pyskowic, gdyz dzis jak bylem sale zaklepywac to akurat tam na jakims weselu grali i namiar na nich juz mam, i slyszalem jak tam plumkali na klawiszach i do mikrofonu:)

No ale moze ktos cos powie na ten temat od siebie

Major - Sob Cze 26, 2010 12:08

Jade dzisiaj uzgadniac szczegoly odnosnie terminu i sali w Lagunie. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, bo dzisiaj ostatecznie zasugerowalem sie troche Waszymi opiniami. Wczoraj widzialem jak wyglada przygotowana sala do wesela i wygladalo naprawde ladnie, dodatkowo gosciu co pracuje w kateringu nie tylko na tej sali bardzo polecal to miejsce.

Osobiscie wybralbym rowniez Silvia, ale maja zbyt duze ceny i dodatkowych dziwnych oplat, ktore zniechecily nas. Tawerna w Kleszczowie tez fajna opcja, ale z powodu ilosci schodow i kretych wejsc i wyjsc, ktore moglyby utrudnic zabawe starszym osobom odpada kompletnie.

kisia - Pon Lip 05, 2010 23:22

Major, wow to kiedy ma nastąpić TEN dzień ?
Major - Wto Lip 06, 2010 15:15

04.08.12, wiem wiem to jeszcze dlugo, ale nie ma potrzeby nam sie spieszyc. Slyszalem duzo dobrych opini o tym miejscu, juz po za ustawieniu daty dowiedzialem sie od kumpla ze jego siostra rok wczesniej tam miala i ze byli zadowoleni, wiec licze ze wszystko sie uda. Teraz tylko trzeba mi fotografa i bardzo dobrej kapeli, bo niestety na to zdecydowala sie moja wybranka nad czym ja ubolewam. Wolalbym DJ'a niz jakies stado wyjacych malp :rotfl:
jan - Wto Lip 06, 2010 23:26

Major napisał/a:
................ i bardzo dobrej kapeli, bo niestety na to zdecydowala sie moja wybranka nad czym ja ubolewam. Wolalbym DJ'a niz jakies stado wyjacych malp :rotfl:


zobacz: h t t p;//w w w selex, c o m, p l/index2.html
Dawno dawno temu kiedy ja stawałem przed podobnym dylematem kolega polecił mi tę kapelę. Jak się później okazało goście byli bardzo pozytywnie i mile zaskoczeni prowadzeniem przez tych panów całej weselnej imprezy.

Major - Sro Lip 07, 2010 00:16

Nie wiem czy ze mna jest cos nie tak czy co, ale jak ja slysze weselne kapele i ich wykonania roznych znanych piosenek to mnie az trzesie :/
kisia - Sro Lip 07, 2010 00:42

Major, myśle, ze to zależy od kapeli, byłam tydzień temu na weselu, tyle, że w Rzeszowie i kapela śpiewała świetnie, ale może nie róbmy OT
wonski - Sro Lip 07, 2010 15:54

zerkni tutaj
h t t p;//w w w zespolexel, p l/
ja zamowilem ten zespol, wg mnie spiewaja ok, nie wyja jak malpy, przy podpisywaniu umowy wszystko mozna dogadac, cena rowniez nieduza w porownaniu z tym co oferuja i jest tylko 2 osob, wiec jesli bardzo zalezy na kasie przy liczbie gosci to jest tylko + 2 osoby a w zupelnosci wystarcza

poprostu idealnie wszystko. ale tak naprawde czy bedzie idealnie to dopiero za 2 lata napisze ;)

i slyszalem jak spiewali na zywo i widzialem jak sie goscie bawili i rowniez ok

wg mnie full profesional, ale to moje zdanie :)

kisia - Sro Lip 07, 2010 16:52

:offtopic: :zabanowany: :ban?: ty mowa o miejscu na wesele a nie o zespole :!: :zdegustowany:
50301932 - Pon Lip 12, 2010 10:54

Ostatnio znajomi urządzili wesele w "restauracji" 3 Światy. Ogólnie powiem że masakra, chamstwo i byle co. W zamówieniu było wesele full wypas- znajomi nie liczyli się z kosztami, a wyszło że goście generalnie byli głodni. Obsługa sali nie specjalnie się interesowała być może zajęci byli gotowaniem bo jak się okazało kucharza wtedy nie było w pracy.... (źródła prywatne)Po imprezie panie manager stwierdziła że nie ma sobie nic do zarzucenia.
Wiem że wielu może mi zarzucić że często się czepiam, ale doświadczenie zawodowe robi swoje.Także lokalu 3 ŚWIATY unikać jak ognia

kisia - Nie Lip 25, 2010 02:10

50301932 napisał/a:
Także lokalu 3 ŚWIATY unikać jak ognia
tez słyszam same negatywne opinie o tym lokalu jezeli chodzi o urządzanie tam wesela.
steed - Sro Wrz 29, 2010 22:14

Siemka!
My mieliśmy wesele w hotelu Mikulskim w tym roku. Było ok (jedzenie dobre, obsługa miła i sprawna) poza kilkoma kwestiami.

Był u nas problem z klimatyzacją. Nie wybralibyśmy tego miejsca gdyby sala nie była klimatyzowana. O tym że jest zapewniali nas właściciele kilka razy przed weselem. Podczas wesela na sali jednak zrobiło się bardzo goraco, mimo 18 stopni na zewnątrz. Jak udało nam się później ustalić klimatyzacja była niesprawna. Właściciel jednak upierał się że klimatyzacja działa poprawnie tylko że potrafi schłodzić do min. 23 stopni!!! (przy 18 na zewnątrz to chyba grzała a nie chłodziła). Trochę pomogło dopiero otwarcie okien (całe szczęście że nie było upału na zewnątrz bo było by cięzko).
Za tą wielką niedogodnośc nie dostaliśmy żadnej zniżki, co więcej nie dostaliśmy nawet przeprosin bo przeciez według właściciela wszystko działało dobrze.

Druga sprawa to udziec wieprzowy który wystarczył na styk a porcje były na prawdę bardzo małe.

rastuch - Sro Wrz 29, 2010 22:57

A czy ktoś słyszał o ośrodku Posejdon?
w w w posejdon.slask, p l
Sala mnie oczarowała. Mam nadzieję, że podobnie będzie z obsługą i w ogóle z całym weselem :)

Beata99 - Pon Paź 04, 2010 20:46

Fajny ten lokalik powyżej tylko rzeczywiście mało info albo ja nie umiałam znaleźć, tylko galeria, ja szukam sali na 2012 rok sierpień na 50 osób i we wszystkich lokalach mi mówią,że za mała liczba gości, ciekawe ile trzeba mieć tych ludzi żeby chcieli zorganizować wesele, pewnie za atrakcyjny miesiąc i właściciele czekają na grubsze ryby :( :( dziewczyny może wy coś wiecie o lokalach bez limitów gości?
pozdrawiam.

Beata99 - Pon Paź 18, 2010 20:19

h t t p;//w w w wizaz, p l/forum/showthread.php?t=243565&page=20
Witam Was powyżej zamieściłam link gdzie znalazłam piękną nową salę, nie stawiali mi warunków co do ilości gości, że 50 to za mało! jest to ogólne forum więc niczego nie chcę tu reklamować ale warto pogrzebać gdzieś dalej i znaleźć coś do siebie.
Ja znalazłam i mam już jedno z głowy

małaMi - Czw Gru 09, 2010 16:35

Witam!

Szukam barmana na wesele w czerwcu. Kontaktowałam się z kilkoma firmami, jednak większość z nich ma już czerwiec pełny, a te, które mają jeszcze wolne terminy liczą sobie chore pieniądze za usługę.
Czy ktoś korzystał z usług barman na wesele firmy<ciach> dzwoniłam dzisiaj, mój termin póki co jest jeszcze dostępny, jednak nie jestem do końca przekonana, co mam sądzić, bo nie chciałabym brać wedding baru w ciemno. Bo w końcu ślub bierzemy tylko raz... ;)

jaga870 - Wto Lip 12, 2011 16:50
Temat postu: laguna Niewiesze
Witam!
Czy ktoś słyszał na temat organizacji wesela w hotelu Laguna w Niewieszy? Poszukuję sali na 2012 na jakieś 100-120 osób z połową noclegów :padam: . Byłam tam ostatnio i bardzo mi się podobało. Jedzenie to co w karcie też było jak najbardziej ok, zamówiliśmy sobie obiad. Czytałam na innych stronach, że Laguna jest ok, ale jak to bywa z taką decyzją chce jeszcze popytać. Rozmowa z panią menager była zadawalająca, zdjęcia z przygotowanej już sali, także okazały się ładne. Rozgladam się za dobrym serwisem, standard musi być dobry, w gre nie wchodzi wiejska potańcówka - przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam ( to zbyt ważne przeżycie). Rozumię, że za pewne rzeczy trzeba zapłacić, ogladałam dzisiaj właśnie fajny filmik na necie, z tanich wesel takich za 120-140 zł, polecam wam go bardzo. Sparwdziliśmy klimatyzację - działa, bo czytałam, że w niektórych bywa atrapą, tam na szczęście nie. Czysto, schludnie, otoczenie bardzo zadbane. Proszę o wasze opinie :)

Marta23 - Sob Lip 16, 2011 21:35

Do:jaga870
Rok temu, jakoś w lipcu szukaliśmy ( z moim już mężem :hyhy: ) jakiegoś miejsca, żeby zorganizować wesele- najpiękniejszy dzień w życiu. Byliśmy między innymi w Chacie Polaka, w Hotelu Żagiel i w Lagunie właśnie. Sala owszem, bardzo nam się podobała. Otoczenie także, ale słyszałam różne opinie na temat organizowanych tam wesel. Że jedzenie niedobre, że w pokojach brudno. Nie wiedzieliśmy co zrobić. Podjechaliśmy do Hotelu Żagiel. Dostępne były terminy w tygodniu, bo weekendy były już zajęte. Kierowniczka powiedziała, że w planach jest powiększenie sali. Zobaczyliśmy projekty i zdecydowaliśmy się na 6.07.2011. Dostaliśmy 10% rabatu ( bo termin był w tygodniu ). Wybraliśmy menu za 160zł. W maju przyjechaliśmy skontrolować jak wygląda nowa sala. Była cudowna, o wiele większa.
Nasze wesele odbyło się hucznie i w świetnej atmosferze. Jedzenie było pyszne, przystrojone kolorowo i było go dużo. Orkiestra grała świetne kawałki. Nasi goście byli zadowoleni. Sala klimatyzowana była, co jest ważne, szczególnie teraz :P kiedy takie upały. Teraz masz bynajmniej jakiś punkt odniesienia. Nie wiem jak to w Lagunie dokładnie wygląda. Popytaj znajomych, może byli. Wesele to ważny dzień w życiu człowieka. Dobrych wyborów. Pozdrowionka :)

jaga870 - Czw Lip 21, 2011 22:14

Dzięki Marta za informację :) , ale Żagiel nie wchodzi w grę :dobani: , znajomi mieli rok temu wesele w Żaglu i nikomu bym nie polecała, zwłaszcza, że byłam tam gościem. Dobrze, że Tobie się udało, może miałaś szczęście. Dla mnie to był wielki niewypał, nadmienię, że dla najważniejszych także. Ponadto byłam jeszcze sama sprawdzić czy coś sie zmieniło i zamawiałam dania z karty i przyznam, że zdanie nadal takie samo jak rok temu, nie bedę pisała negatywnie więcej, bo najzwyczjniej nie wypada. Ponadto 160,00 zł to żadna rewelacja cenowa. Wiekszość lokali ma w tygodniu rabat. Jeszcze raz dzięki wielkie, Wszytkiego dobrego na nowej drodze. Buziaczki Jagoda
kajusiaw - Pią Lip 22, 2011 14:03

jaga870, może żle trafiłaś
właśnie miałam tam wesele i mogę polecić te miejsce Hotel Żagiel
dużo miejsca ładna schludna sala bardzo fajnie odpicowana na nasz ślub
obsługa fajna miła uprzejma ,a co do pokoi nie mieliśmy ani z naszych gości żadnych zastrzeżeń , menu było ustalone razem z kucharzem,więc było dobre duże kawałki
a goście sobie pojedli

Basia K - Nie Lip 31, 2011 12:17

Znajoma mi osoba była ostatnio na weselu w Sierotach k/Gliwic,w domu weselnym "Pod arkadami".Usłyszałam same pochwały. I obsługa,i wystrój,i menu -przystępna cena a dużo i smacznie.
zekkon - Nie Wrz 18, 2011 19:42

Witam

Ja do powyższych... również zastanawiamy się pomiędzy weselem w Hotelu Laguna albo w hotelu Żagiel.
Widzę że powyżej opinie są podzielone. Mógłby ktoś jeszcze podzielić się swoimi spostrzeżeniami o tych dwóch lokalach? Byłoby to bardzo pomoce w wyborze

Dzieki

grzegorz1989c - Nie Wrz 18, 2011 23:29

Do:małaMi ja mam kumpla co się zajmuje organizacją na imprezy głównie na wesela, obsługa barmańska i barku. Mógłbym spytać czy maja wolny termin w tym okresie... :)
KarolinaBartek - Sro Sie 22, 2012 23:29
Temat postu: Hotel/Restauracja Tawerna Gliwice - Kleszczów
Dziękujemy hotelowi/restauracji Tawerna za SUPER organizację Naszego wesela, które odbyło się 18 sierpnia 2012! :)) Ciągle słyszymy od rodziny i znajomych MEGA POZYTYWNE komentarze na temat tak dobrego jedzenia i dużej jego ilości!! Dodatkowo, obsługa na MEDAL! Do samego rana uśmiechnięta i reagująca na wszelkie prośby gości :) Dzięki takim ludziom ten Ważny dla Nas dzień minął tak jak sobie Wymarzyliśmy!! Pani Kasia (kierowniczka restauracji) - zawsze życzliwa i uśmiechnięta - doradza we wszystkich aspektach organizacji wesela! A co lepsze jej rady okazują się STRZA?EM W DZIESI?TKę (hurtownia, ciasta, tort)! :)) Dzięki temu chciało by się by ten Dzień trwał WIECZNIE!! :)) Wielki Uściski dla Wszystkich z Tawerny i do zobaczenia przy innych okazjach! ;) :***
Frog - Pią Gru 21, 2012 22:06

Witam zamezne i zonatych ;) Moglibyscie podzielic sie jak cenowo wam wychodzilo w Hotelu Zagiel i w "Tawernie" ? Powoli zaczynam(y) sie rozgladac za nasza miejscowka i nawiecej pozytywnych opini widze wlasnie o tych dwoch miejscach w naszej okolicy....
Frog - Sob Gru 29, 2012 23:43

Frog napisał/a:
Witam zamezne i zonatych ;) Moglibyscie podzielic sie jak cenowo wam wychodzilo w Hotelu Zagiel i w "Tawernie" ? Powoli zaczynam(y) sie rozgladac za nasza miejscowka i nawiecej pozytywnych opini widze wlasnie o tych dwoch miejscach w naszej okolicy....

EDIT. Dzisiaj bylismy w Gospodzie u Wrochema Pod Tarnowskimi Gorami i podoba nam sie najbardziej to miejsce. Ktos cos moze wie o tym miejscu ?
Oraz na DJa jestesmy bliscy zdecydowania na pana Marka Husa (Dj Marek) Z bytomia. Jesli by ktos cos wiedzial o nim rowniez bede wdzieczny.

Sitesot - Pią Lut 22, 2013 22:01
Temat postu: Poszukuję dobrego lokalu w Gliwicach, na weselną zabawę.
Witam poszukuję lokalu w Gliwicach na zabawę weselna, obiado kolacje. Możę ktoś z forumowiczów jakąś poleci.
Morqana - Sob Lut 23, 2013 13:21

Chata Polaka :)
dzierlatka - Nie Lut 24, 2013 15:15

ostatnio byłam w Bagateli na zamknietej imprezce / koło Rynku/...polecam !!!
kisia - Pon Lut 25, 2013 00:56

temat scalony

dzierlatka napisał/a:
ostatnio byłam w Bagateli
wystrój tego lokalu zatrzymał sie chyba na latach PRLowskich, przynajmniej tak mi sie kojarzy
dzierlatka - Pon Lut 25, 2013 11:08

kisia napisał/a:
temat scalony

dzierlatka napisał/a:
ostatnio byłam w Bagateli
wystrój tego lokalu zatrzymał sie chyba na latach PRLowskich, przynajmniej tak mi sie kojarzy


nie tylko wystrój..kelnerki te same od lat...ale było miło...jedzonko oki :)

kisia - Pon Lut 25, 2013 13:05

dzierlatka napisał/a:
kisia napisał/a:
temat scalony

dzierlatka napisał/a:
ostatnio byłam w Bagateli
wystrój tego lokalu zatrzymał sie chyba na latach PRLowskich, przynajmniej tak mi sie kojarzy


nie tylko wystrój..kelnerki te same od lat...ale było miło...jedzonko oki :)

i nadal kawa w szklankach :przestraszony:

Misia858585 - Czw Maj 09, 2013 14:08

Osobiście mogę polecić Hotel- Restaurację Tawerna w Kleszczowie. Wesele było jak najbardziej udane, będę je miło wspominała, wszystko dopięte było na ostatni guzik ( Pani Kasia miała ze mną niezły sajgon;)) Miałam swoją wizję wystroju, wszelkie najdrobniejsze dodatki i nic nie zostało pominięte;) Piękny zadbany budynek, pyszne jedzenie, super pokoje i miła obsługa także szczerze polecam!:)
azrael1982 - Sob Maj 25, 2013 05:52

Morqana napisał/a:
Chata Polaka :)


Ostrożnie z tym lokalem. Moja ex tam swego czasu pracowała i temat nie wygląda za ciekawie od strony kuchni (higiena). Z drugiej strony, chyba wiele lokali ma takie problemy albo raczej wynika to z pazerności samych właścicieli...

kropka75 - Wto Cze 25, 2013 11:37

Tak to już jakoś jest, że jak więcej ludzi i lokal znany, to jakość spada.

Kasa, kasa...

maya - Nie Wrz 28, 2014 21:55

Hej, coś nowego jesli chodzi o dobre gliwickie lokale na małe wesele?
Organizował ktos lub był może Umami w Pyskowicach?

Frog - Nie Wrz 28, 2014 22:17

@maya szczerze moge polecic Gospode U Wrochema pod Tarnowskimi Gorami. Rok temu tam mielismy i bylo super. Sala rewelacyjna zrobiona w cegle i z takimi okraglymi kolumnami posrodku. Jedzenie PRZEPYSZNE ! No i "plener" na miejscu "Zameczek z ogrodem" :) I to nie tylko nasza opinia ale takze zachwyconych gosci. Naprawde polecam. My robilismy na okolo 50osob.
h t t p;//w w w gospodauwrochema, p l/

maya - Nie Paź 05, 2014 12:18

Dzięki bardzo za chociaż jedną odpowiedź ;)
sebek - Pon Paź 06, 2014 07:02

Ci też mają ciekawą ofertę. Byłem na sylwestrze chyba 2 lata temu jak mnie pamięć nie myli w Czerwionce i lokal przyjemny:

h t t p;//w w w restauracja-bialydom, p l/

maya - Pon Paź 06, 2014 16:49

A to znam, sporo osób tam robi i chwali :) Jest również w alternatywie ;)

Dla przyszłych czytających ten wątek Pod Arkadami w Sierotach również polecam. Ładnie, smacznie i mają niske ceny. Byłam w zeszłym roku na weselu przyjeciółki :)

Widzę, że bardziej panowie służą radą - dzięki :)

sebek - Pon Paź 06, 2014 20:05

Zaraz wyjdzie na to, że to my się szwędamy po lokalach :hyhy:
SewerynRafter - Wto Paź 07, 2014 21:50

W Gabrieli na Wiejskiej mają ciągłe obłożenie, a to wieczór kawalerski, a to inna impreza. Nie wiem, czy każdemu odpowiada taki klimat, ale ten lokal rośnie w siłę.
maya - Sro Paź 08, 2014 09:37

Dawno tam nie byłam, ale z pewnych względów Gabriela odpada.

Ale wesela tam tez robią? Chyba troche mało miejsca....

SewerynRafter - Sro Paź 08, 2014 09:56

Tak dokładnie to nie wiem, ale często odbywają się imprezy na wiele osób. Zależy jaka ilość gości; od pewnego czasu dobudowali skrzydło i teraz, po złączeniu stołów, myślę, że nie byłoby problemu.
sebek - Czw Paź 09, 2014 11:12

Jeszcze jak się jedzie z Gliwic na Mikołów to chyba w Paniówkach jest po lewej stronie duży budynek zrobiony w starym stylu ( dach to strzecha), sporo drewna i kamienia. Nie wiem jak się nazywa, ale jest dość sporych rozmiarów i ma zrobiony ogródek. Może tam też dałoby radę zrobić weselicho.
SewerynRafter - Czw Paź 09, 2014 11:19

Zawsze zostaje "Chata Polaka" na Kozielskiej.
marwoj3008 - Wto Sie 04, 2015 20:51

Witam, organizowalismy wesele w Hotelu Laguna w miejscowosci Niewiesze. Wesele odbylo sie w Lipcu 2015 roku a o to nasza i wielu naszych gosci szczegolowa opinia:
Hotel powinien byc w calosci zarezerwowany dla gosci weselnych wiec nie wiem skad krecili sie tam obcy klienci. Stan Hotelu jak na 3 gwiazdki, tragedia: pokoje brudne, niedomyte prysznice, popsute szafki, niedzialajace rolety okienne, niedomykajace sie drzwi kabiny prysznicowej. Apartament dla nowozencow w ofercie posiada wanne z jacuzzi, niestety nie dziala. Po poinformowaniu wlascicielki odpowiedz byla jedna: klienci czesto psuja motor i nie bedzie tego naprawiac ze wzgledu na koszty. Rowniez odpadajacy napis ze sciany przed wejsciem na sale nie prezentowal sie zbyt ladnie na zdjeciach. Przybywajacy goscie na wesele musieli godzinami czekac na pokoje siedzac z walizkami na recepcji lub przed Hotelem.
Wesele, ogolnie przezylismy szok. Tylko nasze mocne nerwy niepozwalaly na zepsucie nam naszego "wyjatkowego" dnia w zyciu. Caly Hotel wraz z sala rezerwowalismy ponad rok wczesniej przy podpisanej umowie i wplacie zaliczki. Pol roku przed weselem otrzymalismy telefon z wiadomoscia o wielkiej pomylce i przeprosinami gdyz nasz termin byl wczesniej zarezerwowany tylko jedna z pracownic nie zapisala tego w ksiedze-koszmar. Dostalismy dwie mozliwosci odzyskanie 4 krotnego depozytu zgodnie z umowa lub przesuniecie wesela z soboty i niedzieli na czwartek i piatek. Wybralismy przesuniecie gdzyz nasz staly pobyt za granica nie pozwalal na nic innego. Trzeba bylo wszystko przesuwac: gosci, orkiestre, fotografa, kamerzyste... Nie obylo sie bez kilkukrotnych telefonow z zagranicy w celu dogadania.
Co do samego wesela nie bylo lepiej: zmienianie wczesniej ustalonego menu, ciepla wodka, jedno z gorszych to nie zostawianie jedzenia dla gosci na stolach wiec jesli mial ktos ochote na rolade po obiedzie to juz nie bylo, tylko wiejski stol i zimna plyta. Na poprawinach dla spoznionych gosci trzeba bylo prosic o pierwsze danie. Po przesunieciu terminu obiecana obnizka cen, wiejski stol, kega piwa i udziec bez wzgledu na liczbe gosci. Dzien przed weselem szefowa zazadala zaplaty za udzca mimo wczesniejszych ustalen, co kosztowalo mnostwo nerwow panny mlodej i nie obylo sie bez łez teściowej, gdzie nie zycze tego zadnemu panu mlodemu dzien przed weselem. Podczas wesela notoryczne wylaczanie klimatyzacji i kilkakrotne prosby o ponowne wlaczenie a temperatura na dworze ponad 30°.
Po calych przebojach na weselu zaplacone jedzenie nie bylo do zwrotu. Mimo ze oferta weselna sugerowala duzo miesa na osobe. Na pytanie czy cokolwiek zostalo wlascicielka odparla nieee nic nie zostalo. Wtedy dobre przypomnienie otrzezwilo pamiec , co z ciastami i winami? Przeciez tego prawie nikt nie jadl i nie pil. Po sprawdzeniu w kuchni udalo sie odzyskac pare butelek win i rozpuszczone w cieple ciasta ktore zostaly usuniete z lodowek na potrzeby kolejnego wesela. Pierwsza kega piwa na poprawinach byla wliczona w cene, szkoda ze skonczyla sie po okolo 20 szklankach.
Jedyne pozytywne rzeczy to dobra obsluga ze strony kelnerow i dobre jedzenie, niestety za szybko zabierane ze stolow lub bezposrednio podawane na talerz.
Szczerze, nikomu nie polecam...

SewerynRafter - Wto Sie 04, 2015 21:36

Dobrze, że takie posty padają; zrujnowali ludziom wesele...powinni prowadzić budkę z hot-dogami lub robienie precli na zamówienie, choć to też chyba zbyt skomplikowane.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group