dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - odbiór prawa jazdy.

noname - Pon Kwi 24, 2006 12:30
Temat postu: odbiór prawa jazdy.
Witam

Mam pytanko może ktoś sie orientuje czy te 71zł za wydanie prawka, płaci sie przy odbiorze dokumentu czy wcześniej trzeba zapłacić, jeśli tak to gdzie.

Pzdr.

p4cz3k - Pon Kwi 24, 2006 12:45

jesli sie nie myle to musisz uiscic to oplate wczesniej...np w kasie w UM...
MajkeL - Pon Kwi 24, 2006 13:02

Tak jak p4cz3k napisał musisz uiścić opłate w kasie UM
Nastepnie czekasz 3 tygodnie na wydanie Prawa Jazdy (na parterze zaraz po lewej stronie wejścia do UM)

noname - Pon Kwi 24, 2006 13:04

Dzięki :)) Za odpowiedź.
kobi - Pon Kwi 24, 2006 14:27

Płacisz w momencie składania papierów - musisz dołączyć dowód zapłaty.

Składałem przed świętami dokumenty o nowe prawko i jedna rzecz mnie rozwaliła: skoro jest podane wszędzie, że prawko kosztuje 70 zeta to po kiego grzyba mam jeszcze płacić 6,50 za jakieś znaczki skarbowe? :niepewny: I biegaj tu teraz, szukaj, płać... A co jeżeli mam tylko 70 zł w portfelu? Przecież o znaczkach dopiero na miejscu się dowiedzieć można... Niech już to prawko kosztuje 80zł, ale mogliby wliczyć wszystko od razu. Grzeje mnie to co sobie pani zrobi z tymi znaczkami ani gdzie je sobie naklei. Skoro podają cenę to niech się tego trzymają zamiast brać haracz za nie wiadomo co :kwasny:

noname - Pon Kwi 24, 2006 14:42

No właśnie przy wyrobieniu nowego prawa jazdy to wiem że sie płaci przy składaniu wniosku, chodziło mi właśnie o pierwsze prawko, kiedy dokumenty wysyła nasz kochany WORD-Gliwice.
Zamieszczam odpowiedź pani z UM-Gliwice:
" Witam
Informuje, ze po zdaniu egzaminu WORD przesyła dokumenty do UM Giwice - po
wpływie ww. dokumentów należy się zgłosic do pokoju 375 a z dowodem wpłaty
za druk prawa jazdy 71 PLN i od tego dnia do 14 dni otrzyma Pan prawo
jazdy.

Pozdrawiam
Izabela Kowynia "
hehe no i pani Oczywiście zapomniała dodac jeszcze znaczki skarbowe za 6zł :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group