dupiate forum

Programy - łańcuszki na gg i nie tylko

kisia - Wto Paź 05, 2004 02:12
Temat postu: łańcuszki na gg i nie tylko
Dzisiaj juz 5 osób dostałam wiadomosc na gg o takiej tresci:



"rozeslij gdzie mozesz; szukana krew A Rh minus, na bialaczke dziecko gasnie, nr tel; 0602669076, podaj dalej koniecznie Prosze"



Czy uwazacie ze to jest prawdziwa prosba o pomoc?





Tak samo innei lancuszkami typu "przeslij to dalej a spotka Cie szczęście, jak przerwiesz łańcuszek to cie szlak trafi"...



Mnie trafia jak czytam takie bzdury ;/ ;/ ;/



A wy szanowni forumowicze co sadzicie na tn temat, przesyłacie takie łańcuszki dalej???

prezes_g_sz - Wto Paź 05, 2004 09:40

ja generalnie nie lubie i nie posylam dalej zadnych lancuszkow bo tylko blokuja gg
MajkeL - Wto Paź 05, 2004 10:16

Osobiście, natychmiast zamykam "okno" z podobnymi "informacjami". :|
Bea.tka - Wto Paź 05, 2004 12:44

>> ja juz dawno nie dostałam zadnego łancuszka i niech tak zostanie :)
Gosia.P - Wto Paź 05, 2004 15:02

dostaje tego pelno i nie lubie dostawac - same brednie... a filtr antylancuszkowy nie zawsze chce zadzialac... normalnie nie czytam tych tekstow, bo jak juz przeczytam i dowiem sie co sie stanie jak nie przesle to przesylam - dla swietego spokoju :lol:



co do tego o tej krwi, to ostatnio w tv byl na ten temat program - jednym slowem brednia straszna, ktos sobie napisal - poszlo w siec a prawda jest taka, ze akurat takiej krwi w bankach jest sporo :P nie wiem czy to ta sama wiadomosc... no ale co, kazdy sobie moze napisac... dziennikarze probowali sie dodzwonic pod ten numer kom. co tam podali i oczywiscie nikt nie odbieral...



coz.. w sieci tez sa takie ludki co to maja wypaczone poczucie humoru.. a to wcale nie jest smieszne.. :( niektorzy sie przejmuja... ;/

Uszatek - Wto Paź 05, 2004 17:50

To z białaczką ma ze 2 latka już i jest nieprawdziwe. A co do łańcuszków czy jakiegokolwiek spamu to jak dostaję to od razu opie***. Nienawidze tego, bezsensowne zapychanie sieci :evil:



tak w ogóle warto odwiedzić stronkę h t t p;//w w w ceti, p l/~gralinski/chains/index.html - może posłużyć jako argument przeciw ludziom upierającym się, ze dany "apel" jest prawdziwy.

Asienka - Wto Paź 05, 2004 18:26

Ja bardzo ale to bardzo nie lubie tego typu łańcuszków grrrrr
Szamanka - Nie Lip 31, 2005 19:46

Mnie normalnie szlak trafia gdy dostaje takie cos takiego.....przeciez te wszystkie lancuszki to jedno wielkie badziwie i smiecenie zarazem....zawsze robie...wrrrrrrr
Appo - Nie Lip 31, 2005 19:50

Ja już rozsyłam ludziom wiadomość - jeszcze 1 łańcuszek i blok :]
Czasem działa ;)

ziutek997 - Nie Lip 31, 2005 19:58

echh.... takie łańcuszki to masakra :zdegustowany: z tego co pamiętam to nigdy nie wysłaem niczego takiego dalej w sieć. Ani przez internet ani przez sms'a. I wszyscy tak powinni robić i byłby spokuj :zdziwko:
Pawcio_Labedy - Nie Lip 31, 2005 20:06

Mnie kiedys wkurzylo jak na kome dostalem chyba od 15 osob jakis durny lancuszek :zdegustowany: ludzie chyba co z kase nie maja zrobic :P
frohike - Nie Lip 31, 2005 20:10

ja nie rosylam lancuszkow
mysle ze mam ciekawsze rzeczy do robienia niz wysylanie bezsensownych rzeczy znajomym

Tobi - Pon Sie 01, 2005 18:47

W najlepszym wypadku zamykam okienko gg. W najgorszym używam zwrotów, które obrazowo przedstawia się tak: *#^@$@$%
Ostatnio znów krąży jakiś debilizm, że jak wyślesz tę wiadomość do 20 osób to pojawi Ci się nowa skórka do GG. Gdyby ludzie używali mózgów to taka wiadomość by nie krążyła.

Asienka - Pon Sie 01, 2005 19:01

Tobi napisał/a:
pojawi Ci się nowa skórka do GG.


:rotfl: :rotfl: :rotfl:
kurde tego nie dostałam

Aither - Pon Sie 01, 2005 19:59

jeszcze nie dostalam to kwestia tygodnia :D
trunks - Pon Sie 01, 2005 23:43

najlepsze sa "antylancuszki" :D
ANIUS - Wto Sie 02, 2005 10:47

lancuszki od nieznanych gadusiowiczow zegnam machajac slicznie lapka i blokujac numerek, a znajomi jak oberwali raz czy drugi po glowie wiecej nie wysylaja, ja nigdy takich bzdur nie rozpowszechniam :)
kobi - Wto Sie 02, 2005 14:46

Nienawidzę łancuszków. Jeżeli ktoś znajomy mi przesyła po raz pierwszy - dostaje ostrzeżenie. Następnym razem wywalam z listy i blokuję. Proste :]
Aither - Wto Sie 02, 2005 19:14

ja puszczam BIG brechte i kulturalnie informuje ze "nie spodziewalam sie takiego pozomu intelektualnego" zwlaszcza jak pisze na koncu "nie wiem jak to dziala... ale dziala" :D Normalnie ROTFL :hyhy: :rotfl:
Olaa - Pon Sie 15, 2005 13:12

glupota ne rozsylam zadnych lancuszkow ;]
Czarnulka - Pon Sie 15, 2005 15:24

?ańcuszki...wrr :zly: Kiedyś kolesiowi,który nie słuchał i dalej mi wysyłał puściłam wirusa :P :wstyd:
I od tej pory jakoś każdy się boi je do mnie wysyłać :hyhy: :rotfl:

Zodiaczek - Pią Wrz 09, 2005 14:39

Ja nie lubię ponieważ zawsze robiłem sobie nadzieję a tu nic, nigdy sie nie spełniło :rozpacz: a tak bardzo chciałem.
Aither - Pią Wrz 09, 2005 14:42

eeeee... lol moim zdaniem glupiota te lancuszki... osobiscie nie nawidze tego... i nie posylam dalej... chyba ze mam na tyle glupi ten lancuszek ze mozna z tego brechtac :D
ziutek997 - Pią Wrz 09, 2005 14:49

nie nawidzę.... :zdegustowany:
asik - Wto Wrz 13, 2005 08:38

łańcuszki lubię tylko srebrne:>
Asienka - Wto Wrz 13, 2005 21:21

NO I CZAS NA KOLEJY DZISIAJ I WCZORAJ .......


Od 1 Listopada, komunikator Gadu-Gadu będzie płatny, z powodu konieczności kupna nowych serwerów.
Na znak protestu przeslij tą wiadomośc dalejPrzepraszamy za klopoty z dostepem do serwerow GG w
dniach 24.10 2005, ktore moga nastapic ze wzgledu na prace przy wprowadzeniu nowego systemu
taryfikacji. Od poniedzialku (24.10) serwery GG beda juz calkowicie stabilne. Od poniedzialku
uruchomienie dostepu na kolejne 30 dni nastapi 15 sekund po wyslaniu SMSa o tresci twoj_numer_GG na
numer 7955 za 9,88 + VAT Producent GG zamierza wprowadzić opłaty za korzystanie z programu Firma
SMS Express uznała, że aby uporać się z ciągłymi kłopotami z łączeniem się z serwerem musi zainwestować
w nowe łącza i serwery. Dodatkowo producent GG uznał, że większość użytkownik w zaprzestaje
korzystania z GG na korzyść innych komunikator w. W tej chwili są przeprowadzane badania i wykonywane
są statystyki ilości przesłanych wiadomości przez Twoje GG. Jeżeli wyślesz tą wiadomość do minimum 10
(im więcej tym lepiej) Dostaniesz darmowe GG TO NIE JEST ŻART

Czarnulka - Wto Wrz 13, 2005 21:50

Ciśnienie się podnosi :kwasny:
Appo - Wto Wrz 13, 2005 22:22

=CzArNuLkA= napisał/a:
Ciśnienie się podnosi


Raczej A,D,S, się miesza .... :/

kisia - Sro Wrz 14, 2005 00:47

hahaha ile razy juz to słyszałam.
A niech sobie wprowadzaja opłaty, mało to komunikatorów w necie jest :?:

ziutek997 - Sro Wrz 14, 2005 11:14

No własnie a i tak to tylko jest łańcuszek... eh.. ale ja tego nie lubię :/
Gmeras - Sro Wrz 14, 2005 18:41

jeszcze dwa dni i na ich stronie znów bedzie informacja ze to były głupie zarty ;d ja tam za takie noty banuje ;D
ziutek997 - Czw Wrz 15, 2005 10:00

Gmeras, chyba nie zakładasz że to wogóle moze być prawda ??
Appo - Czw Wrz 15, 2005 10:51

Są ludzie którzy poprostu z czystej bezmyślności wysyłają to dalej chcąc sprawdzić czy to (może jednak) działa :/ ehhh....
Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 11:10

Appo, a bo wiara czyni cuda :rotfl: :rotfl:
ziutek997 - Czw Wrz 15, 2005 11:12

No własnie ja tez się zawsze zastanawiam ze to wogóle działa... gdize się znajdzie tylu pógłówków którzy będą to rozsyłać dalej??
kobi - Czw Wrz 15, 2005 11:18

Jeżeli zawarty jest tekst w stylu: "To nie żar! To naprawdę działa! Możesz komuś pomóc! Dostaniesz za darmo!" a na dodatek dostajemy to od kogoś znajomego, kogo obdarzamy sympatią, to prawdopodobieństwo uwierzenia jest wieksze :P
Swoją drogą to nie wysyłajcie mi łańcuszków bo narażacie się na wieczne potępienie :P

Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 15:38

kobi, moge wyprobowac?

chce doswiadczyc jak wyglada owe potepienie ;)

kobi - Czw Wrz 15, 2005 17:39

Nie chcesz wiedzieć Szamanko
Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 17:40

kobi, na stos mnie wrzucicz dobry czlowieku? :przestraszony:


za jeden maly list

za skromne...puk,puk :przestraszony:

kobi - Czw Wrz 15, 2005 17:52

Szamanko, za puk puk to nie morduję, ale za łańcuszki...oj... groźny wtedy jestem :P Nie chcesz znać mego gniewu
Szamanka - Czw Wrz 15, 2005 17:54

kobi, :rotfl: :rotfl: :rotfl:


musze go poznac...musze....widziec ta pianke w kacikach ustach....

wymyslam lancuszek milosc i sexu

moge wyslac.....no prosze <blagalne spojrzenie>.....plisssss ;)

Gmeras - Czw Wrz 15, 2005 22:49

ziutek997 napisał/a:
Gmeras, chyba nie zakładasz że to wogóle moze być prawda ??

hehe nie :P

ziutek997 - Pią Wrz 23, 2005 22:19

Znowu coś dostałem :wsciekly: Eh ja tego nie lubię... tym razem się nie czaiłem tylko opie..... (przyłem) :chytry:
kobi - Nie Wrz 25, 2005 20:59

Właśnie dostałem reklamę :cenzura: Wkurza mnie to też bo w sumie to jakby łańcuszki :wsciekly:
ziutek997 - Nie Wrz 25, 2005 21:02

kobi, czego ta raklama?? bo ja też dostałem przed chwilą ?? :)
kobi - Nie Wrz 25, 2005 21:10

Siakieś radio :/
Czarnulka - Nie Wrz 25, 2005 21:15

Znam to uczucie :kwasny:
ziutek997 - Nie Wrz 25, 2005 21:18

kobi, to to samo pewno co do mnie... za coś takiego są u mie przegrani :(
Admike - Pon Wrz 26, 2005 07:10

h t t p;//w w w slaskie, c o m, p l/~spayk/humorek/zalacznik.htm a mnie coś takiego przesłano...
kobi - Pon Wrz 26, 2005 08:23

Admike napisał/a:
a mnie coś takiego przesłano

To jest TERRORYZM!

ziutek997 - Pon Wrz 26, 2005 11:05

Cytat:
To jest TERRORYZM!


i to w najgorszym wydaniu :|

Gmeras - Pon Wrz 26, 2005 14:37

Ale wiecie o tym ze takie owe spamowanie jest jedno z najskuteczniejszych form reklamy i to za darmo ;) na szczęscie to jest karane ale szkoda ze zadko kiedy komu chce sie lapac takich ludzi ;]
Admike - Wto Wrz 27, 2005 12:26

a co powiecie na to?? ;)

> Przyjacielu mój!
>
> Chciałbym Ci opisać, jak zmieniło się moje życie po
otrzymaniu i odesłaniu pewnych e-maili. Tym, co miało na mnie
szczególnie wielki wpływ, są tzw. łańcuszki:
>
> - Po pierwsze, już nie wychodzę wieczorami z domu: zbyt
obawiam się uwiedzenia przez jakąś super blond laskę, która
zaprosi mnie do siebie na kawę. Bo tak naprawdę to będzie
wspólniczka złodziei organów, a ja nie chcę się obudzić w
wannie pełnej lodu, z jedną nerką i napisem na lustrze: "Jak
nie chcesz zdechnąć, dzwoń po pogotowie". To prawda, do
jasnej...! Mnie zależy, żeby mieć plecy w całości!
>
> - Po drugie, przestałem chodzić do kina, bo nie chcę złapać
AIDS siadając na strzykawce zostawionej przez jakiegoś
zaćpanego narkomana . Poza tym dowiedziałem się, że kiedy jest
się w kinie, to bandyci dzwonią do rodziny z informacją, że cię
porwano i żądaniem okupu.
>
> - Nie odbieram już telefonów. Znam te numery: najpierw każą
mi wcisnąć *9, a potem dostanę rachunek jak stąd w p**du za
połączenia do Kataru czy innej choroby.
>
> - Poza tym wyrzuciłem moją komórkę, bo Ericson obiecał, że
przyśle mi nową. Tyle, że nigdy jej nie dostałem. No to kupiłem
drugą, ale też ją zaraz wyrzuciłem, bo w międzyczasie się
dowiedziałem, że od komórki można dostać raka na mózgu.
>
> - Zaprzestałem też jakichkolwiek stosunków seksualnych, nawet
w prezerwatywie. Nie wiesz, że moherowe berety chodzą do
supermarketów tylko po to, żeby przebijać gumki?
>
> - Od jakiegoś czasu chodzę tylko pieszo, bo siedzenia w
publicznych środkach transportu (zwłaszcza autobusach!) są
prawdziwym siedliskiem bakterii. Dowiedziałem się też, co
trzeba robić, żeby uniknąć zawału: wystarczy, że co 5 minut
głośno zakaszlesz.
>
> - Wszystkie moje oszczędności przelałem na konta małego
Briana z białaczką, umierającej Karolinki i Roberta chorego na
SM. Mam też nadzieję, że przyczyniłem się do odnalezienia
malutkiej Penny Brown, uprowadzonej z wózka w 1985 roku.
>
> - W moim mieszkaniu hoduję już 53 koty. Przynajmniej tyle z
nich nie będzie torturowanych przez tych zwyrodnialców od
Bonsai Kitten.
>
> - Mój komputer jest chroniony przed wszystkimi możliwymi
wirusami, nawet tak wściekłymi jak Sulfbnk.exe, Matrix.pps czy
innym Buddylystem. Zainstalowałem przecież najnowsze wersje
najlepszych antywirów!
>
> - Poza tym złożyłem u notariusza mój testament, w którym
przekazuję cały mój majątek organizacjom dobroczynnym non-
profit, które następnie przekażą po jednym dolarze każdej bitej
pakistańskiej żonie.
>
> -Wciąż oczekuję na 120 000 dolarów, które mi obiecał AOL i
Microsoft. Przecież zrobiłem jak prosili i przesłałem te
wszystkie maile do co najmniej 10 osób. I wciąż czekam na
mojego Ericsona...
>
> - Czekam także na odziedziczenie 10 milionów dolarów,
nowiutkie Porsche GT4 i na upojną noc z Britney Spears. Wierzę,
że to otrzymam, bo odesłałem 10 osobom magiczną Totem Tantrę
otrzymaną prosto od Dalai Lamy.
>
> Tyle, że jak do tej pory nic tego się nie zrealizowało. Chyba
musiałem zapomnieć odesłać jakąś wiadomość, albo nie wysłałem
jej do wystarczająco wielu osób... Chyba zacznę rozsyłać
jeszcze raz...
>
>
>
>
> NIE POZWÓL SIę WODZIć ZA NOS G?UPIM E-MAILOM!!!
>
> Odeślij natychmiast tę wiadomość do conajmniej 6 000 osób,
inaczej następnym razem jak będziesz brał prysznic i upadnie ci
mydełko, za twoimi plecami pojawi się diabeł z dłuuuuugim
ogonem i on cię...!

Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 12:37

Admike, ile razy to komus wyslales?
Admike - Wto Wrz 27, 2005 12:48

Szamanko nie mam niestety 6 000 znajomych... wysłałem to może do 15 osób... :D
Czarnulka - Wto Wrz 27, 2005 22:18

:zdziwko: Głupoty :/
kisia - Wto Wrz 27, 2005 22:39

właśnie usunełam kolejna osobe z gg za wysyłanie łańcuszków :/
Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 23:15

15 rzeczy, o których prawdopodobnie nie wiesz lub nie myślisz: ( predzej nie mysle pora jakas pozna juz :hyhy: )
1. Jest na świecie co najmniej 5 osób, które tak Cię kochaja, że oddałyby życie za Ciebie. ( osz w morde jeza i ja ich nie znam :przestraszony: )
2. Jest na świecie co najmniej 15 osób, które kochają Cię w ten lub inny sposób. ( ciekawy w jaki,mowie ze po kobietach mi sie odbija wiec inny sposob odpada)
3. Jeśli kiedykolwiek ktoś Cie nienawidził to tylko dlatego, że chciałby być taki jak Ty.( no madre slow,ale zeby zaraz warczec na mnie przeciez wskazowki moge podac lub sie sklonowac)
4. To Ty możesz przynieść radość każdemu, nawet temu, kto Cię nie lubi.( mam rogala puscic na mojej buzce :D
5. Każdej nocy jest ktoś kto myśli o Tobie zanim zaśnie. ( :zly: przyznac sie kto mi spac spokojnie nie daje,bo przez ta cholerke mam krosty na jezyku a fuj :zly:
6. Są tacy, dla których jesteś całym światem.( szkoda ze nie kula ziemska :rotfl:
7. Są tacy, którzy nie mogliby żyć bez Ciebie.( niech im wiec lekko bedzie )
8. Jesteś jedyny i wyjątkowy. ( a co z innymi i cala reszta,jakos nie widzi mi sie byc sama na swiecie)
9. Są tacy, którzy Cie kochają, a Ty nawet nie masz pojęcia o ich istnieniu.( uff dobrze ze mam neta mam iles tam % ich poznac i przez kable wyznaja mi milosc :super:
10. Kiedy popełniasz pomyłkę zawsze wynika z tego coś dobrego.( :zdziwko: :zdziwko: )
11. Jeśli myślisz, że świat się do Ciebie odwrócił plecami, zrób jak on odwróc się do niego plecami. ( i co z tego bede miala? jeszcze oberwie i nie bede wiedziala od kogo)
12. Jeśli sądzisz, że nie masz szans osiągnać to czego chcesz, najprawdopodobniej nie osiagniesz tego, ale jeśli wierzysz w siebie to najprawdopodobniej, wcześniej czy pózniej osiągniesz to. ( wiara,nadzieja i milosc :zakrecony: )
13. Zawsze pamiętaj komplementy jakie prawią Ci inni, zapomnij o docinkach.( szkoda ze tego pierwszego jest tak malo :kwasny:
14. Zawsze mów innym co do nich czujesz, bedziesz czuł się lepiej wiedząc, że oni o tym wiedza. ( eee :kwasny: no to by sie obrazili bo czasami czuje ze az nos zatykam)
15. Jeśli masz wspaniałych przyjaciól poświeć im czas, żeby wiedzieli jacy są wspaniali( oni bez mojego zegarka o tym wiedza).

Wyslij to każdemu na kim Ci zależy,( a jezeli nie ma kogos takiemu to co mam zrobic?) włacznie z tymi, od których to dostałeś( znalazlam). Na pewno będzie im przyjemnie...( :hyhy: :hyhy: :hyhy: samopomoc panuje) Powiedz tej osobie, co dla Ciebie znaczy, bo zanim sie zdecydujesz, może być za pózno. Żyj chwilą!( wole wiekiem) Nigdy niczego sobie nie żałuj!( :orany:,brzmi intrygujaco) I co najważniejsze, zawsze trzymaj się z przyjaciólmi i rodziną, bo to oni pomogli Ci być takim jaki jesteś teraz. Musisz wysłac ten list do 10 róznych( dawac namiary komu wysylac bo szukac mi sie jkoas nie chce) osób w ciągu 3 godzin po przeczytaniu go. Jeżeli to zrobisz, będziesz miał niewiarygodne szczęście w miłości. Jeśli nie wyślesz tej wiadomosci nikomu to znaczy, że jesteś samolubem!!! :padam: :padam: :padam:

Czarnulka - Nie Paź 16, 2005 15:04

Jesli mozesz to przekaz to dalej!Czesc! Mam na imie Robert. Jestem 19 latkiem. Mialem wspaniala dziewczyne dopóki nie wykryto u mnie Nowotworu - nie mam pieniedzy na operacje. Prosze Cie pomóz mi! Wyslij ta wiadomosc do wszystkich osób które masz na GG za 5 takich wiadomosci panstwo placi mi 50 gr jezeli przerwiesz ten lancuch to znaczy ze naprawde jestes bez serca Uwaga! informujemy ze NIE ZAMIERZAMY wprowadzac oplat za korzystanie z Gadu Gadu, a informacje o koniecznosci wyslania SMSa na numer 79XX sa NIEPRAWDZIWE. Zespól Gadu-Gadu! Wyslij to do 20 osób a pojawia sie sliczne emotikonki w twoim gg oraz dwie fajowe skóry


:/

Bary i swinki - Nie Paź 16, 2005 15:25

Ja poprostu wklejam moją stała riposte na łańcuszek


Nie toleruje zadnych, ale to Z A D N Y C H tasiemcow o albanskich wirusach, umierajacych dzieciakach, czy p***dolonych testach na szczescie. Przeslanie mi takiej wiadomosci jest rownoznaczne z totalnym brakiem szacunku do mojej osoby. Nie badzmy idiotami i nie posylajmy nikomu tych bzdur!! Jezeli mi to posylasz to jestes bezmyslnym debilem, ktory dal sie zrobic w C***A przez innego c***a. Chcesz mi poslac lancuszek -> w*****dalaj, ale to k***a juz!

i powiem ze działa :D mam nadzieje że nie zagwiazdkowałem za mało pół a jeśli tak to przerpraszam i moge ditnąc ten post :)

Ana - Nie Paź 16, 2005 21:16

własnie dostałam kolejny :evil: :wsciekly:

Cytat:
przesylam to do lubianych osob.. Czyli do Ciebie.. Jutro o 13.25 Stanie sie coś dobrego, przygotuj sie na najwiekszy szok swego życia.... Ktokolwiek przerwie ten list lancuchowy bedzie mial przeklete zwiazki. Jutro jest narodowy dzien pocalunkow. Jesli przeslesz mroweczke do 15 osob w ciagu 15 minut.. Ten, w kim sie kochasz pocałuje Cie tak jak można najczulej


wrrrrr.... :wsciekly:


używam jednak mniej drastycznego sposobu... odsyłam łańcuszek nadawcy TYLE RAZY ILE MIA?AM GO PRZES?Ać DALEJ :P większość dala już sobie spokój z wysyłaniem mi :rotfl: :rotfl:

Gmeras - Nie Paź 16, 2005 21:18

Jak do mnie to dochodzi to najezdzam na nadawce albo olewam tę wiadomosc
Ana - Nie Paź 16, 2005 21:21

system olewatorski niestety u mnie nie działał :/
brak reakcji nie był wystarczającym sygnalem proszącym o zaprzestanie łańcuszkowych praktyk :zdegustowany:

Szamanka - Pon Paź 17, 2005 09:13

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


ja w ostatnim czasie dostale lancuszki na komorke :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Gmeras - Pon Paź 17, 2005 15:44

Ja też :/ ktoś wymyślił ostatnio ze jak rozesle do 8 osób ten sms to dostanie 10zł gratis :P dostałem chyba 3 takie :/ a za 3 dni na stronie orange była informacia o tym ze to nie oni organizuja :P
asik - Nie Paź 30, 2005 11:49

nie lubię łańcuszków.. blee...
kisia - Pią Lis 04, 2005 23:42

a czy to jest łańcuszek :?:

UWAGA BARDZO WAŻNE
> i powiedzcie o tym szczególnie dzieciakom...
> Gosc wysyła linki na gg z adresem ( www. lola. za. pl) - dałem
> spacje po kropkach po to byscie sobie nie kliknęli.
>
> Klikajac na to wchodzisz na jego strone, która jest zainfekowana
> trojanem z keylogerem w celu nasłuchiwania klawiatury co w
> efekcie daje zdobycie haseł i zdalną kontrolę nad komputerem.
> WYSLIJ TË? WIADOMOSC KAŻDEMU ZE SWOJEJ LISTY KONTAKTÓW

> Anna Budziejko - Kierownik Działu Technicznego
> PPHU CONTACT O/K Sp. z o.o.
> 25-561 Kielce
> ul. Piwowarska 28
> tel: 041 36 72 121, fax: 041 36 72 135
> mobile: 0 605 76 35 66
> e-mail: anna.budziejko@contact.net, p l
> w w w contact.net, p l

kobi - Pią Lis 04, 2005 23:46

kisia napisał/a:
a czy to jest łańcuszek

Oczywiście.

Gmeras - Sob Lis 05, 2005 08:12

Jesli jest rozsyłane po meilach gadulcach komórkach z podobnym tekstem
"WYSLIJ TË? WIADOMOSC KAŻDEMU ZE SWOJEJ LISTY KONTAKTÓW
"
to jest wtedy łańcuszek ;)

Szamanka - Sob Lis 05, 2005 14:15

a ja dostalam od kilku osob( ktore zniknely juz mojej listy) cos takiego

Wyœlij tego Amorka do wszystkich osób które masz na liœcie (do mnie tez) je&iquest;eli 3 powróc&sup1; w ci&sup1;gu 24 h prze&iquest;yjesz wspania³&sup1; przygode z blisk&sup1; Ci osob&sup1; Jeœli przerwiesz straciszJ&sup1;


no normalnie strach sie bac,wyjezdzac,wychodzic z domu :rotfl: :rotfl:

gdybym to dostala od jakies dzieciarni,moglabym sie jeszcze usmiechnac,ale te lisciki wysylaja dorosli ludzie :mur:

kisia - Sob Lis 05, 2005 14:25

ja dostałam ta informacje na maila od osoby z którą nie utrzymuje od jakiegoś czasu kontaktów.
Dziwne, nie rozumiem po co ktos miałby wysyłac taki łańcuszek, po co w ogóle robić takie łąńcuszki, przecież jego twórca i tak nie może śledzić drogo takiego łańcuszka. Rozumiem napisać łańcuszek puścić w świat i śledzić jego drogę, to mogłoby być nawet ciekawe., ale te wszystkie łańcuszki sa bezsensowne i straaaasznie wpieniające :kwasny:

krystian - Pon Lis 07, 2005 12:07

dla mnie lancuszki to kompletna bzdura. tak samo bylo gdy Papiez zmarl. lancuszki w stylu wyslij go do 10 osob w przeciwnym razie oznaczac to bedzie ze nie wierzysz w boga itd itp. a co do jasnej cholery ma wspolnego jakis smieszny lancuszek do tego czy ja wierze w boga czy nie
bocianu - Pon Lis 07, 2005 12:11

a jak nie bylo internetu to tez byly lancuszki.
normalne pocztowe.
zawsze byly, sa i beda.
i zawsze znajda sie durnie ktorzy puszcza to dalej.

Ana - Pon Lis 07, 2005 12:25

na szczęscie kiedyś nie były tak natrętne jak teraz :kwasny:

natomiast łańcuszki wysyłane po śmierci Jana Pawła II chyba najlepiej pozostawić bez komentarza... zupełnie nie wiem czemu miały służyć, dużą część z nich dostałam od osób dorosłych których uważałam za conjamniej logicznie myśłacych :mur: to był chyba jedyny moment kiedy nie potrafiłam zapanować nad swoimi nerwami i zareagowałam gwałtownie na rozprzestrzenianie takich łańcuszków :zdegustowany:

kisia - Pon Lis 07, 2005 13:08

bocianu napisał/a:
a jak nie bylo internetu to tez byly lancuszki.

tak pamiętam jako nastolatka się w to bawiłam :D, i nie pisałam nic przez kalke , wszystko było pisane oddzielnie, ozdabiałam naklejkami o wrzucałam do piórników czy tornistrów koleżanek :D :rotfl: :wstyd:

Szamanka - Pon Lis 07, 2005 13:33

A pamietacie lancuszki pisane na kartce papieru i wysylane poczta?

Przeciez na to wydawalo sie czasami wiele zaoszczedzonych pieniedzy a jednak byl to Hit

wiele sie w to bawilo,tak jak wspomnial bocianu
Cytat:
a jak nie bylo internetu to tez byly lancuszki.
normalne pocztowe.
zawsze byly, sa i beda.


Wkurzamy sie na takie cos,ale niestety nie zmienimy w tym nic

kobi - Pon Lis 14, 2005 22:38

Wrrr :mur: Zacznę mordować tych co wysyłają mi reklamy :mur: Normalnie ostatnio reklam jak nasrał :mur: Powinni tego zakazać :mur:
Ana - Wto Lis 15, 2005 02:31

kobi napisał/a:
Powinni tego zakazać

ano powinni, zwłasza za te serie wysyłane na komórkę... to jakoś rejonowo łapie, bo w domu mam spokój, a jak gzieś wyjadę, to mnie nawet w obcym mieście witają.... czułe granie wita w... wrrrrrrrrrr :dobani:

kobi - Wto Lis 15, 2005 08:24

Ana napisał/a:
zwłasza za te serie wysyłane na komórkę

W erze można nie wyrazić zgody na smsy reklamowe, promocyjne i takie tam. Ale po co? Zawsze to milej gdy ktoś do ciebie pisze :rotfl:

Ana - Wto Lis 15, 2005 13:39

kobi napisał/a:
Zawsze to milej gdy ktoś do ciebie pisze

tiaaaaa... tylko wielkie przeboje na pobudkę o piątej rano, godzinę później smacznego życzy najlepsza pasta do zębów dla twojej rodziny, przed wyjściem z domu zaatakuje jeszcze wygodny i przestrzenny samochód marki x którym powinieneś dojeżdżac do pracy... mam wyliczać dalej? :P :rotfl: :rotfl:

Krzysio - Pią Lis 18, 2005 16:08

te lancuszki to chyba skonczeni debile wysylaja dalej, na szczescie nie mam takich ludzi juz na gg co mi wysylali :P kazdy za taki proceder dostal banana :):)
kobi - Wto Lis 22, 2005 00:00

Dziś dostałem mejla od jednej panny, z którą nie mam już kontaktu... a w nim zdjęcia jakiejś poparzonej dziewczynki i coś tam dalej... w historii mejla mnóstwo adresów... masakra...
Co będzie następne? :niepewny:
Nie dam jej bana bo i tak z nią nie rozmawiam, ale zabierzcie mi wszystkie krzesła jakie znajdują się w pobliżu bo zacznę atakować postronne osoby :krzeslem:

Aither - Sro Gru 21, 2005 22:16

Hahahahahhaha dostalam dzis nowy lancuszek :D cedzilam z niego przez kilka minut :D


Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cie wywiódl na plagi egipskie, w radio glupoli:
1. Nie bedziesz mial Radiów cudzych poza moim.
2. Nie bedziesz odbieral Radia mego bez wplaty.
3. Pamietaj aby w dzien swiety rente przyslac.
4. Czcij Ojca swego i Rozglosnie swoja.
5. Nie zagluszaj.
6. Nie cudzoslysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj falszywego swiadectwa na antenie mojej.
9. Nie pozadaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani zadnej kasy, która Jego jest.
Bedziesz wspieral Ojca Dyrektora z calego serca swego, z calej duszy
swojej, z calej renty swojej i ze wszystkich sil swoich, a Rozglosnie Jego jak
siebie samego
Jezeli uwazasz ze tacy ludzie jak Rydzyk Powinni znalezc sie w wiezieniu Przylacz sie do akcji osmieszania rydzyka i rozeslij to do wszystkich znajomych. Nie pozwól aby zlodziej podszywajacy sie pod ksiedza okradal takze twoja Babcie z emerytury.


ROTFL :rotfl: :hyhy:

RaFeN - Czw Gru 22, 2005 11:45

buehhehe to jest dobre :rotfl:
klaus - Czw Gru 22, 2005 12:29

kobi dostałem taki sam ale już gryzie piach(tzn mail nie nadawca)
można by kiedys zrobić psikusa takiemu komuś .
czytałem kiedys jak to w usa był jakis koleś ktory przez internet wysyłał reklamy dosc natarczywie ,i sie internauci wkapili ktoś znalazł jego adres domowy i zamówili mu dość znaczna ilość materiałów reklamowych różnych firm hihi przyjechały do niego dwie ciężarówki reklam ,kilka ton makulatury.

Gmeras - Czw Gru 22, 2005 20:16

to akuratnie dobre
:)

Bea.tka - Czw Gru 22, 2005 22:28

:rotfl:
ziutek997 - Pią Gru 23, 2005 16:08

dzsiaj przeżywam łańcuszkowy najazd :D
Gmeras - Pią Gru 23, 2005 16:14

ziutek997 napisał/a:
dzsiaj przeżywam łańcuszkowy najazd

wiekszosc napewno zwiazanych z zyczeniami swiatecznymi

Aither - Pią Gru 23, 2005 16:56

klaus, sprzedal i jeszcze na tym zarobil :D
Krzysio - Pon Gru 26, 2005 20:35

Cytat:
dzsiaj przeżywam łańcuszkowy najazd Wesoly

mnie na szczescie nikt nie napadl :p po tym jak rok temu polowe ludzi zjechalem za glupie lanczuszki w tym nikt sie nie odwazyl :D teraz juz wiedza ze lepiej napisac po prostu wesolych swiat :P:P

Aither - Wto Gru 27, 2005 10:24

No i przez swieta zablokowaly sie servery gg :D LOL :D hahaha ale to normalne :)
p4cz3k - Wto Gru 27, 2005 10:55

klaus napisał/a:
kobi dostałem taki sam ale już gryzie piach(tzn mail nie nadawca)
można by kiedys zrobić psikusa takiemu komuś .
czytałem kiedys jak to w usa był jakis koleś ktory przez internet wysyłał reklamy dosc natarczywie ,i sie internauci wkapili ktoś znalazł jego adres domowy i zamówili mu dość znaczna ilość materiałów reklamowych różnych firm hihi przyjechały do niego dwie ciężarówki reklam ,kilka ton makulatury.



teraz dokladnie nie pamietam, ale jakis czas temu byla akcja chyba w rosji, byl wlasciciel firmy reklamowej ktory intensywnie wysylal spam na maile (w sposob bardzo, bardzo natarczywy) i chyba komus sie to poprostu przestalo podobac i koles teraz gryzie piach, poprostu go zabili :O do czego ten spam prowadzi

Bary i swinki - Czw Sty 12, 2006 22:16

usuniesz ten list... bedzie to oznaczac, ze naprawde nie masz serca. Czesc, jestem 29 letnim ojcem. Ja i moja zona mielismy razem cudowne zycie. Bóg poblogoslawil nas takze dzieckiem. Nasza dziesieciomiesieczna córka ma na imie Rachel. Niedawno lekarz wykryl raka mózgu w jej malutkim ciele. Jest tylko jedna droga, aby ja ocalic ... operacja. To przykre, ale nie mamy dosc pieniedzy na operacje. AOL i ZDNET zgodzily sie nam pomóc. Jedyny sposób w jaki moga to uczynic polega na tym, ze ja wysylam ten list do Ciebie, a Ty wysylasz go dalej, do innych ludzi. AOL sprawdza ile osób dostalo list. Kazda osoba, która otworzy i przesle list dalej , do co najmniej trzech osób, podaruje nam 32 centy. Prosze, pomóz nam jesli wyslesz ta wiadomosc do 11 osób, na Twoim monitorze pojawi sie maly filmik video.Nie pytajcie jak to dziala, ale dziala naprawde Uwaga Informujemy ze NIE ZAMIERZAMY wprowadzac oplat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o koniecznosci wyslania SMSa na numer 79XX sa NIEPRAWDZIWE. Zespól Gadu-Gadu wyslij to do 20osób a pojawia sie sliczne emotikonki w twoim gg oraz dwie fajowe skóry


Dostałem przed chwilą....

Czarnulka - Czw Sty 12, 2006 22:34

Papiez kiedy umarl mial 85 lat -> 8+5=13
>
> Godzina smierci: 21:37 -> 2+1+3+7=13
>
> Data smierci: 02.04.2005 -> 0+2+0+4+2+0+0+5=13
>
> Postrzelony 13 Maja
>
> 9301 dni pontyfikatu -> 9+3+0+1=13
>
> Zmarl w 13 tygodniu roku.
>
> JAN PAWEL DRUGI - 13 liter
>
>
>
> czy to zbieg okolicznosci
>
> przeslij to dalej
>
> niech inni mysla
>
> Sorry, ale musi sie spelnic. ...
>
> Pomysl sobie zyczenie a zobaczysz co sie stanie...
>
> Zacznij myslec o czyms czego naprawde pragniesz,
>
> To funkcjonuje.
>
> Osoba, ktora mi wyslala ta wiadomosc
>
> powiadziala, ze jej zyczenie
>
> spelnilo sie w 2 dni po odczytaniu tej
>
> wiadomosci.
>
> Wypowiedz zyczenie jak skonczy sie odliczanie:
>
> 10...
>
> 09...
>
> 08...
>
> 07...
>
> 06...
>
> 05...
>
> 04...
>
> 03...
>
> 02...
>
> 01...
>
> ****Wypowiedz zyczenie****
>
> Wyslij te wiadomosc w ciagu 10 minut do 10 osob
>
> Jesli tego nie zrobisz stanie sie
>
> przeciwnosc Twojego zyczenia.
>
> Powodzenia!


A ja dostałam to.Obliczenia ciekawe,reszte prosze sobie w umyśle wyciąć. ;)

Olaa - Pią Sty 13, 2006 00:59

nie znosze lancuszkow wrrrr :mad: a dostaje ich ostatnio mnostwo :kwasny:
Admike - Pią Sty 13, 2006 08:20

ja oststanio miałem "ciekawe" rozmowy...


"Witam

masz (...) zdjecia na fotka, p l
chcesz mnie?! moja fotka jest tutaj

(i w tym miejscu podany adres do płatnej strony erotycznej)"
:D :rotfl:

kobi - Pią Sty 13, 2006 09:10

Admike, to akurat niekoniecznie może kierować na stronę erotyczną/porno. Często są to strony, przez które ładują się wirusy lub trojany :kwasny: A ludzie są naiwni i dają się nabrać :kwasny:
Admike - Pią Sty 13, 2006 09:13

kobi akurat tutaj sprawdziłem i to była płatna strona erotyczna
kobi - Pią Sty 13, 2006 09:39

Admike, też sprawdziłem i były trojany :]
Szamanka - Pią Sty 13, 2006 10:01

kobi, no wlasnie...tez sprawdzilam i zaraz mnie moj anty ostrzegl :evil:
PAKuS - Pią Sty 13, 2006 17:34

jak ktoś mi wysyła łaćnuszki na gg to za pierwszym razem ma ostrzeżenia a za drugim razem to ja jego blokuję
MajkeL - Nie Sty 22, 2006 11:27

Dzisiaj dostałem coś takiego:
Kod:
UWAGA W NIDZIELE O GODZINIE 21:00 PROSIMY WSZYSTKICH O BYCIE NA GG BęDZIEMY PODBIJAć POLSKI REKORD ŻÓ?TYCH S?ONECZEK CZY NIE CHCESZ ZOBACZYć JAK TWOJE GG MA SAME ŻÓ?TE S?ONECZKA NO PEWNIE ŻE CHCESZ MACIE BYć ROZEŚLIJ TO DO WSZYSTKICH KTÓRYCH MASZ NA GG podaj dalej

hmm, bardzo ambinty plan :suchy:

Appo - Nie Sty 22, 2006 11:41

Admike, ta strona jest obładowana exploitami :/ byl wielki alert przecież w necie o niej :/ Nawet stronki o hacku buntowały się przeciwko niej :/
Ana - Nie Sty 22, 2006 17:30

Admike napisał/a:
ja oststanio miałem "ciekawe" rozmowy...


"Witam

masz (...) zdjecia na fotka, p l
chcesz mnie?! moja fotka jest tutaj

(i w tym miejscu podany adres do płatnej strony erotycznej)"
:D :rotfl:


wydaje się że głupota, ale na własne oczy jak pokolenie piętnasto-osiemnasto letnie własnie tak teraz zawiera znajomości :zakrecony: więc i nabrać się niektórzy łatwo mogą ;)

ja czegoś takiego nie dostałam.. czyżby nikomu nie podobało się moje zdjęcie na fotka, p l? :orany: :rotfl:




..............................................
ostatnio widzę zmasowany powrot łańcuszka (...) na łańcuszki :cenzura: wrrrrrrr :wsciekly:

kobi - Nie Sty 22, 2006 17:42

Ana napisał/a:
powrot łańcuszka (...) na łańcuszki

Już dawno nie dostałem żadnego łańcuszka, ale i tak mam ochotę zrobić kupę :D

Ana - Nie Sty 22, 2006 17:46

kobi napisał/a:
i tak mam ochotę na kupę

Kobi, wysłać? :luka:

kobi - Nie Sty 22, 2006 17:49

Ana napisał/a:
Kobi, wysłać?

Nie, dziękuję. Zaraz zrobię swoją własną :P

Ana - Nie Sty 22, 2006 17:52

kobi, :rotfl:



to jeszcze coś z tematyki łańcuszków kupnych :P

To (...) krówka szczęścia, prześlij ją każdemu kogo masz na gg a jutro będzie Twój szczęśliwy dzień.

(__)
(oo)
/- - - - - - - - \/
* o | | |
| | - - - - | |
oo ^^

a) Rozeslesz w godznę wszytskim, których masz na liście kontaktów. Dostaniesz buziaka od swojej miłości.
a) Roześlesz w 45 minut wszystkim, których masz na liście kontaktow. Dostaniesz moc gorących buziaków od swojej miłości.
c) Roześlesz w 5 minut wszystkim, których masz na liście kontaktów. Zaczniesz z nią chodzić. Nie odsyłaj do nadawcy.

Szamanka - Nie Sty 22, 2006 19:49

Ana, napisala
Cytat:
To (...) krówka szczęścia


Cytat:
Zaczniesz z nią chodzić
:szok: :szok: :szok: :szok: :szok:



mozna o blizsze wyjasnienia :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Gmeras - Nie Sty 22, 2006 21:29

Cytat:
W ostatnich dniach możemy zaobserwować problemy z dostarczaniem wiadomości w sieci Gadu-Gadu. Związane są z wprowadzeniem zabezpieczeń antyspamowych. Producenci wprowadzili ograniczenie co do ilości wysyłanych wiadomości, po wysłaniu 100 wiadomości w ciągu minuty, nasze konto jest blokowane (a dokładniej blokowane jest wysyłanie wiadomości). Czy jest to blokada stała tego nie wiemy, ale sądzę że jest automatycznie zdejmowana po kilku godzinach.

Inną zmianą jest blokada wysyłania linków do nieznajomych. W przypadku odrzucenia wiadomości przez ten filtr zostaniemy o tym powiadomieni komunikatem o treści "Komunikat systemowy: nie można wysyłać linków do osób nieznajomych (zabezpieczenie przed spamowaniem)".

Dodatkowo wprowadzono poprawki w celu uniemożliwienia wykrywania niewidocznych.
wszystko fajnie tylko szkoda ze rozkłąd jazdy autobusów przez gg nie dizała :(
Bot - Pon Sty 23, 2006 12:39

Gmeras, a gdzieś to wyczytał? :)
----------
edit:
a ok już znalazłem - co ciekawe na oficjalnej gg nic nie piszą....

Major - Pon Sty 23, 2006 14:00

Pewnie w łańcuszku :rotfl: Gdyby u mnie blokowalo konto po 100 wiadomosciach to bym mial szybko wylaczone gg :P
Gmeras - Pon Sty 23, 2006 14:06

w w w wiadomosc.info najdokładniej ;)

Major to napisz 100 wiadomosci na minute :]

Bary i swinki - Wto Sty 24, 2006 09:51

Kogo kochasz. Uczyni to cud. Ten list zostal wyslany do
Ciebie na szczescie. Oryginal jego
znajduje sie w Nowej Anglii.
List ten okrazyl caly swiat 9 razy. Teraz szczescie
zostalo wyslane do Ciebie.
Otrzymasz szczescie w ciagu 4 dni od daty otrzymania
tego listu, jezeli go odeslesz dalej.
To nie zart. Otrzymasz je na pewno!
Wyslij ten list do ludzi, o których wiesz, ze potrzebuja
szczescia. Nie wysylaj pieniedzy,
poniewaz szczescia nie mozna kupic- nie ma ono ceny. Nie
zatrzymuj tego listu.
On musi opuscic twoje rece w ciagu 96 godzin.
Oficer RAF-u otrzymal 70 tysiecy dolarów. Jacek Wlod
wygral 40 tysiecy i je stracil
poniewaz przerwal lancuch.
Natomiast Gorawale stracil zone w ciagu 6 dni po
otrzymaniu listu. On zawiódl cyrkulacje
tego listu, mimo tego, ze przed smiercia zony wygral 95
tysiecy dolarów na loterii.
Pieniadze zostaly przyniesione do jego domu w cztery dni
po tym, gdy zdecydowal sie
wyslac ten list.
Prosze wyslac 20 kopii tego listu, zobacz co sie stanie
w ciagu 4 dni. Lancuch pochodzi z
Nowej Anglii i zostal napisany przez misjonarza w Solvi
Donte( Ameryka Poludniowa).
Poniewaz kopie musza krazyc po swiecie, musisz wyslac je
do znajomych i przyjaciól.
Po kilku dniach otrzymasz niespodzianke. To prawda nawet
jesli nie jestes zabobonny.
Zwróc uwage na Contantina p. Otrzymal lancuch w 1968
roku. Poprosil sekretarke o
sporzadzenie 20 kopii i wyslal je. Pare dni pózniej
wygral 2,9 milionów dolarów na loterii.
Amella Wiel. Kierownik biura, otrzymala list i
zapomniala, ze list musi opuscic jej rece
W ciagu 96 godzin. Utracila prace. Pózniej po
odnalezieniu tego listu wyslala 20 kopii.
Niedlugo dostala lepsza prace.
Dolan Maranita otrzymal list. Nie uwierzyl, wyrzucil go.
Po 9 dniach ZMARL

Bot - Wto Sty 24, 2006 10:20

To aż dziwne, że ja jeszcze żyje? :zdziwko:
?ańcuszki i łańcuszkowcy są bezwzględnie tępieni :zabawa:

Krzysio - Wto Sty 24, 2006 18:29

ja mam sposob :P dostaje lanczuszek, przerabiam go na swoja wersje bardziej hardcorowa (epitety i te sprawy :oczami: ) i odsylam nadawcy :] jesli zrozumie ktos aluzje to zaprzestanie tego procederu :P
Mikanka - Sob Mar 11, 2006 13:19

Ostatnio do łez rozbawil mnie taki łańcuszek:
W roku 1933, umarla dziewczyna. On ja zakopal w ziemi jak jeszcze byla zywa. Gdy ja zakopywal, powtarzal ciagle, "Toma-Sota-Balcu". Skoro juz przeczytalas/les slowa ktore wypowiadal, poznasz ta dziewczynke. W srodku nocy, bedzie na twoim suficie. Udusi Cie w ten sam sposob jak uduszono ja. Rozeslij to 10 osoba, a moze Cie zostawi w spokju :szok: :przestraszony:

Aither - Sob Mar 11, 2006 13:24

R-O-T-F-L :D nie no kapitalny lancuszek :) przypomina mi sie film "RING" :D hahahahaaaa no ale... trza sie bac :D w nocy predzej udusze sie z powodu bezdechu niz przez ta "dziewczynke" :)
Major - Sob Mar 11, 2006 15:19

A mnie wkurzaja łańcuszki typu: Ten łańcuszek uratuje komuś życie. Roześlij go do 10 osób, bo państwo płaci mi za to 50gr. od wiadomości. Lub wyskoczy tobie jakiś filmik. Na dodatek ludzie to wysyłają dalej :\
Aither - Sob Mar 11, 2006 16:53

ja tylko raz wyslalam lancuszek w swiat... ale to nie gg a na meila... juz nie pamietam dokladnie o co w nim chodzilo :) ale jesli wysallam to znaczy ze musial mi sie spodobac :)
Aither - Sob Mar 11, 2006 16:55

P.S wiele osob sie na mnie poobrazalo ze in nie "odeslalam" lancuszka typu "odeslij do wszystkich przyjaciol znajomych itp jesli nie to znaczy ze ta osoba cie nie lubi" :zdziwko: znam inne sposoby na okazanie komus czy go lubie czy nie... wiec odsylanie lancuszkow uwazam za jeden z glubszych sposobow :P
ziutek997 - Nie Mar 12, 2006 10:05

Aither masz rację :) Też mi się zdażyło że ktoś na mnie krzywo patrzył że nie odesłałęm tego typu łańcuszka.... Eh.. jak ja nie nawidzę spamu :P
Szaganka - Nie Mar 12, 2006 10:09

na maila to ja tyle tego dziadostwa dostaję, że aż czasem skrzynka zapchana :dobani:

niby to miłe, bo jak ktoś śle mi łańcuszek typu "wyślij do przyjaciół", to chyba ma powód, żeby to zrobić :niepewny:

ale, na miłość boską, TO REGULARNE SPAMOWANIE :rozpacz: :mur:

i weź tu wytłumacz przyjaciołom, że nie życzysz sobie takich maili :zalamany: :mur:

Gmeras - Nie Mar 12, 2006 10:38

ja jakos nie mam problemu z łańcuszkami :D nie mam ludzi na liscie któży by wysyłali :]
Mikanka - Nie Mar 12, 2006 13:36

Ja na malia jeszcze nigdy nie dostałam... :niepewny: Za to na gg i na tlena dostaje regularnie :] I to po kilka takich samych od różnych osób :]
Major - Nie Mar 12, 2006 14:21

A ja i na maila (na szczęście rzadziej) i na gg. Paru osobom powiedziałem/napisałem, żeby tego nie robiły, bo dla mnie to nie jest pokazywanie, że się kogoś lubi i przestały.
Nie lubie łańcuszków puszczanych na jedną serie, czyli konferencja i 100 nr gg nagle wykrzykuje ktos ty :P I proboj tu komus wytlumaczyc ze nie wazne, a jak sie nie odzywasz to zagaduja :szok:

Mikanka - Nie Mar 12, 2006 15:57

Major napisał/a:
Nie lubie łańcuszków puszczanych na jedną serie, czyli konferencja i 100 nr gg nagle wykrzykuje ktos ty I proboj tu komus wytlumaczyc ze nie wazne, a jak sie nie odzywasz to zagaduja

O tak, mnie też to denerwuje. Jak mnie wtedy nie ma na gg jest jeszcze śmieszniej, bo jak już wejdę, to mi przysyła nawał tych wiadomości naraz, przez co mi się gg wiesza :...:

kisia - Nie Mar 12, 2006 17:07

ja juz tak często nie dostaję łańcuszków, bo ludzie wiedzą ze ich nie lubie, a jak czasami dostanę to różnie na nie reaguję, niedawno dostałam jakis, który mi sie spodobał i posłałam go paru osobom (zazwyczaj tego nie robię), no i od jednej osoby dostała mi się niezła zrypka :( ( niektórzy to się na żartach nie znają :( )
darkenstein - Nie Mar 12, 2006 22:48

lancuszki to durna zabawa :kwasny:
Appo - Nie Mar 12, 2006 23:19

Gadu-Gadu ostatnio pracuje nad blokowaniem spamerów (mi się też oberwało blokadą wychodzących wiadomości , ale dlaczego ? to nie wyjaśniono mi ;) - efekt : nowy numer gg ) . Główny mechanizm narazie jest zrobiony tak aby blokować wiadomości wysyłane (zawierające linki) do nieznajomych osób. Następne wersje blokad mają posiadać już bardziej złożone skrypty... tylko wdł. mnie skoro tak to co się stanie z prywatnością wiadomości skoro np. wprowadzą jakiś filtr ? Zgodzilibyście się na przeglądanie (automatyczne) wiadomości wychodzących i przychodzących (rozwiązanie : filtracja wiadomości zawartych w 1 pakiecie, gdyż większa ilosć = większa moc i ilość serwerów) aby zapewnić sobie ochronę przed spamem ??
Major - Pon Mar 13, 2006 00:07

A co to ma wspolnego z prywatnością? Ty się jeszcze łudzisz, że będąc w necie jesteś prywatną osobą? Wszystkie Twoje rozmowy przechodzą i tak przez servery i gdzieś się tam zapisują więc nie rozumiem tego tekstu. A same filtry nie ingerują w Twoją prywatność jedynie działają jak sitko które przepuszcza ziarno, a zostawia większe brudy i plewy na zewnątrz. Takie antyspamy działają na złożone składnie słów, które są podobne zawierają się w najczęściej wysyłanych łańcuszkach. Dodaktowo nowoczesne tego typu oprogramowania mają możliwość uczenia się co usprawnia ich działanie.
Appo - Pon Mar 13, 2006 00:32

narazie jeszcze wszystko leci na SSLu i tak już chyba zostanie przecież nie użyją jakiejś odmiany MD albo coś . Co do prywatności to nadal się łudzę że da się jeszcze po części pozostać anonimowym dla niższych warstw użytkowników - nie mówię tutaj już o wyjadaczach ;) . Co do samego gg... to nie znam architektury systemu więc niewiem jak wygląda przechowywanie wiadomościu u nich. Co do sita, to podzielam Twoje zdanie ale poprostu chciałem poznać opinie na ten tamat ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group