dupiate forum

Osiedla i Dzielnice - internet -- centrum

nedved - Czw Kwi 06, 2006 15:45
Temat postu: internet -- centrum
Witam mam pytanie dotyczace jakiegos pozadnego dostarczyciela internetu w centrum chodzi mi konkretnie o okolice rynku pozniewaz to co mam doprowadza mnie juz do szału :] neostrada oczywiscie nie wchodzi w gre :D aaa zapomnial bym mowiac pozadny chodzi mi o duzy download i staly niski ping (ms) ktory jest dla mnie wazny ze wzgledu na to ze gram w gry sieciowe ... z gory dziekuje :]
Mariusz - Czw Kwi 06, 2006 19:16

O ! Tomek ? ;-)
nedved - Czw Kwi 06, 2006 20:40

ty mi tu nie tomkuj tylko pisz na temat :)
Morqana - Czw Kwi 06, 2006 23:00

Temat jaki temat ??:D:D:D
:D :] ;)

nedved - Pią Kwi 07, 2006 12:50

MorQaNa napisał/a:
Temat jaki temat ??:D:D:D
:D :] ;)


mhmh moze taki jakis dobry dostawca internetu w centrum :chytry: :hyhy: ?

Dev - Pią Kwi 07, 2006 12:52

ja mieszkam kolo rynku.. i mam z magsoftu.. jest jak jest ;]
a z jakiej sieci teraz masz, ze tak narzekasz?

Morqana - Pią Kwi 07, 2006 13:33

Ja nei mieszkam kolo rynku wiec niewiem.Ja tam u siebie mam swoj kochany server, zawsze dzialajacy i jest OK :);) ;]
nedved - Pią Kwi 07, 2006 14:39

Dev napisał/a:
ja mieszkam kolo rynku.. i mam z magsoftu.. jest jak jest ;]
a z jakiej sieci teraz masz, ze tak narzekasz?


ja mam jakas radiowke straszna lipa.. a nazwy firmy nie pamietam

nedved - Pią Kwi 07, 2006 14:42

MorQaNa napisał/a:
Ja nei mieszkam kolo rynku wiec niewiem.Ja tam u siebie mam swoj kochany server, zawsze dzialajacy i jest OK :);) ;]
nie wiem o co ci chodzi :D
Morqana - Pią Kwi 07, 2006 18:29

nedved sma niewiem ;] ;) ogolnie mi ostatnio odbija, a dzisiaj to juz wogole ;] :P
Major - Sob Kwi 08, 2006 12:47

Polecam wrócić do tematu, którego tematem jest "internet -- centrum"
Morqana - Sob Kwi 08, 2006 13:46

Niestety nie mam zadnych ciekawych wiesci, na temat internetu z centrum ;] :D
Krzysio - Sob Kwi 08, 2006 19:34

Major napisał/a:
Polecam wrócić do tematu, którego tematem jest "internet -- centrum"

widze Major, ze ostatnio wyreczasz moderatorow :D mam pomysl, wywalic starych i obsadzic Majora :P

Major - Sob Kwi 08, 2006 22:57

Bzyki napisał/a:
wywalic starych i obsadzic Majora

NIE CHCE

nedved - Nie Kwi 09, 2006 01:36

Major napisał/a:
Bzyki napisał/a:
wywalic starych i obsadzic Majora

NIE CHCE


hahaha :D piszesz o offtopie a robisz sobie pogaduszke z kolega ? polecam pm albo gg i tak btw jezeli ktos nie ma nic do powiedzenia w sprawie tego topicu to niech nie pisze pozdro ! ps nadal poszukuje good dostawcy internetu w centrum a ps.2 nie odpisuj mi bo
Cytat:
Polecam wrócić do tematu, którego tematem jest "internet -- centrum"
no jeszcze cos sobie napisze bo mi sie nudzi wylacz kapsloka :)
Morqana - Nie Kwi 09, 2006 13:47

Nedved...bez komentarza ;]
Asienka - Nie Kwi 09, 2006 19:31

ja gdzies zakładałam taki temat :)

Ja mam z Armatury na Dworcowej :), ale nie wiem jaki maja zasięg, biura są do 15 wiec warto się przejść transfer suuper :)

nedved - Nie Kwi 09, 2006 20:40

a nie wiesz moze jakie maja pingi :]
Asienka - Pon Kwi 10, 2006 07:35

nedved napisał/a:
a nie wiesz moze jakie maja pingi :]



hihi a co to znaczy :)

nedved - Pon Kwi 10, 2006 09:05

jest to ilosc pakietow wysylanych i odbieranych w danym czasie im szybciej tym lepiej od tego zalezy np jak szybko otwieraja ci sie strony www np kiedy masz ping 1000 to wlecze sie i wlecze a jak 20 to idzie szybciutko a mi glownie potrzebny jest do giere zebym nie mial lagow :) a i jest to taka czesto uzywana nazwa bo samo ping w tlumaczeniu znaczy jakies tam (...) Packet Internet (Inter-Network) Groper
Asienka - Pon Kwi 10, 2006 09:47

nedved, jestem kobietą i ja nie wiem co do mnie mówisz :szok: :D poprosze po polskiemu :)
nedved - Pon Kwi 10, 2006 11:51

mhm najprostszym sposobem mowiac jest to jak szybko internet do ciebie dochodzi i jak szybko ty go odajesz mhm moze troche to pomieszalme ale co tam :p najlatwiej zeby go sprawdzic to klikasz start ---> uruchom ----> tam pisza jakies (...) i wpisujesz tam ping onet, p l -t i pokazuje ci takie czarne okienko gdize pisze badanie onet, p l [jakies tam ip] pozniej nadole odpowiedz z ip onetu: bajtow=32 czas xx ms (xx oznacza liczbe :p) im mniejsze te xx tym lepiej :] pozniej TTL=59 ale to TTL nie wiem co znaczy ;]
Asienka - Pon Kwi 10, 2006 11:52

hihi ja aby sprawdzić tranferki uruchamiam w w w dsl.cz :)
nedved - Pon Kwi 10, 2006 12:16

ale to nie sa dokladnie transfery .... transfer im wiekszy tym lepszy i podaj sie go w kb a ping im mniejszy tym lepszy i podaje sie go w ms
Asienka - Pon Kwi 10, 2006 12:26

jak wróce do doma to ci powiem :)
radocha - Czw Maj 25, 2006 21:34

ja mam bardzo szybki net w centrum gliwic a dokladnie w okolicy kosciuszki i mam transfery 4 Mbit/s a upload jest 512 kbps takze w obie strony bardzo szybciutko a pingi na poziomie 12 ms do oneta. Administartoprem sieci jest moj kolega dlatego tez mam porty przekierowane i mozna sciagac na maksa.
Darx - Nie Lip 16, 2006 12:45
Temat postu: Re: internet -- centrum
nedved napisał/a:
Witam mam pytanie dotyczace jakiegos pozadnego dostarczyciela internetu w centrum chodzi mi konkretnie o okolice rynku pozniewaz to co mam doprowadza mnie juz do szału :] neostrada oczywiscie nie wchodzi w gre :D aaa zapomnial bym mowiac pozadny chodzi mi o duzy download i staly niski ping (ms) ktory jest dla mnie wazny ze wzgledu na to ze gram w gry sieciowe ... z gory dziekuje :]


Marzyciel... Nikt nie zagwarantuje Ci stałego niskiego Pingu bo...to jest po prostu niemożliwe... W Gliwicach nie ma dobrych ISP... :cenzura:

Jeśli chcesz mieć porządne łącze to najlepiej indywidualne... I tu muszę Ci polecić DSL tepsiany... Z tym, że to trochę drogi interes... Bo za 1mbps (czyli dosc przyzwoity download) musisz płacić 279,38 z VAT/miesiac... No i instalacja jest kure*nie droga bo około 1000 zł... Tylko w takim przypadku możesz mieć pewność że wszystko będzie Ci chodziło przyzwoicie :)

Darx - Sro Lip 19, 2006 16:29

Asienka napisał/a:
hihi ja aby sprawdzić tranferki uruchamiam w w w dsl.cz :)



:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Niech mnie ktoś powstrzyma :P Zaraz pękne ze śmiechu :) To co pokazuje na dsl.cz to nie jest Twój transfer tylko transfer Twojego operatora... Czyli w praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że wyniki na tej stronie to przesył danych jaki idzie z bramy internetowej(posrednika miedzy tobą a serwerem na który wchodzisz -np. onet, p l) do serwera dsl.cz ... Czyli jest dużo większy niż w rzeczywistości... :D

loki - Sob Lip 29, 2006 08:09

test ten nie pokazuje zadnej szybkosci operatora.... opiera sie na sciaganiu pliku obrazu i pomiarze predkosci podczas tej operacji - pokazuje chwilowe mozliwosci downloadu z tej strony i nic poza tym. Jest to dosc prymitywne i niemiarodajne. Polecam w w w numion, c o m
Major - Sob Lip 29, 2006 09:50

Chyba mam całkiem niezły wynik.
Measurement 50,502,881
h t t p;//w w w numion, c o m/YourSpeed3/ShowMeasurement.php?ID=50,502,881

super_sonic - Nie Wrz 30, 2007 14:08

a czy ktos mieszka w okolicy ulicy nowy swiat? jaki operator obsluguje ta ulice?
Arex30 - Nie Wrz 30, 2007 16:08

Measurement 59,606,361 cokolwiek to znaczy.
comarus - Pon Paź 01, 2007 21:13

no to tak a pro po tematu :)

mam stancje na bankowej :] i chcialbym podpiac sobie internet ale nie bardzo wiem kto w tej okolicy jest dostawca :(

moze mi ktos pomoc??

comarus - Sro Paź 03, 2007 14:33

nobody ?? :(
LemonPL - Czw Lut 14, 2008 13:12

h t t p;//w w w centrum.gliwice, p l]Centrum Rete
Polecam :)

Gigabyte - Czw Sie 21, 2008 17:13
Temat postu: Internet w centrum ?
witam!
z jakiej sieci korzystanie w gliwicach ? ogolnie chodzi mi o centrum...jakie sieci polecacie ? jakie macie transfery i ile placicie ?



//nast. razem użyj wyszukiwarki bo taki temat już istnieje. scalono - khaman

Arex30 - Sro Paź 06, 2010 08:53

Musze zmienić dostawcę Neta .......
F11 ostatnio zamula strasznie.
Czy ktos cos może polecić?
Daszyńskiego/Prusa/Styczyńskiego ?

of - Pon Lis 08, 2010 15:01

na wyspiańskiego internet dostarcza firma żony... pisz na priv
Adamo - Sob Sty 01, 2011 21:24

w okolicy kraka i zwycięstwa dostawca jest firma


Void Optical Systems. Irena Jurczyk-Welon

Adres: Zwycięstwa 49/14, 44-100 Gliwice

ma neta od nich 4 rok, płace ciągle po 47zł i 2 razy neta nie było przez parę godzin

lukaszymanek - Pon Lut 06, 2012 13:06
Temat postu: Może małe odświeżenie tematu... ?
Ścisłe centrum, Matejki, Bednarska, od kogo internet?

Pozdrawiam,

?ukasz



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group